GeriKoç Koç Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç Burcu - Haftalık

Koç Burcu - Haftalık

"Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber hareketli ve şanslı bir sürece giriyorsunuz. 23 Mayıs'ta Venüs'ün, 26 Mayıs'ta Jüpiter'in İkizler burcuna geçişi buradan alacağınız etkileri katlayabilir. Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. "

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber hareketli ve şanslı bir sürece giriyorsunuz. 23 Mayıs'ta Venüs'ün, 26 Mayıs'ta Jüpiter'in İkizler burcuna geçişi buradan alacağınız etkileri katlayabilir. Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Fikir alışverişi yapmanın, öğrenmenin, bunları yaparken keyif almanın ve kazanç elde etmenin yeni yollarını bulabilirsiniz. Eğitim süreçlerinizi, yazılı işlemlerinizi sonuçlandırabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz. Sabırsız, çabuk dağılan bir yapıda olmamaya dikkat ettiğinizde elde ettiklerinizi geliştirmeniz kolaylaşacaktır. Jüpiter'in entelektüel açıdan sizi dolduracağı bir dönemdesiniz; bunu iyi değerlendirmelisiniz. Geniş bir çevreye erişebilir, yeni birçok insanla tanışabilirsiniz.

Farklı alanlardan ve görüşlerden kişileri bir arada bulmanız, onları bir araya getirmeniz sosyal açıdan sizin için de önemli bir ivme olacaktır. Kazançlarınızı, imkanlarınızı büyütmek, yeni deneyimler elde etmek adına size gelen şansı iyi kullanmanız için not almanız, yazarak ilerlemeniz, fikirleriniz üzerinde çalışmanızda fayda var. Seyahat, eğitim, sosyal ortamlar maddi açıdan biraz açılmanıza neden olabilir. Eksiye düşmemek, kazancınızı eritmemek ve yeni fikirlerinize bir sermaye sağlayabilmek adına dengeli ve tutarlı harcamalar yapmalısınız. Umursamadığınız konular gündeminizde can sıkıcı şekilde yer alabilir. Bunun önüne geçmek için ne yaptığınızın, nerede durduğunuzun ve nereye varacağınızın hesabını iyi yapmalısınız. Kardeşleriniz, yakınlarınızla olan iletişiminiz güçlenebilir. Sorunlarınızı çözmek adına olumlu bir dönemdesiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınız, kadın aile üyelerinizden gelecek destek ve haberler bu süreci daha da iyileştirebilir. Yeni iletişim araçları edinebilir, teknolojiyle ve sosyal medyada daha etkin zaman geçirebilirsiniz.

23 Mayıs'ta Yay burcunda gerçekleşecek dolunay, bazı noktalarda durmanız gerektiğini gösterebilir. Heyecanınızı, düşüncelerinizi kontrol altında tutmanın ve bunları doğru materyallerle işlemenin sizi istediğiniz noktaya getireceğini unutmamalısınız. Ani çıkışlar yapmamalı, ne olduğunu anlayarak hareket etmelisiniz. Özellikle hukuksal sorunlar yaşamamak, var olan davalarınızı riske atmamak adına bu önemli olacaktır. Geçmişin rövanşı gündeminizde olabilir, bazı haklarınız size teslim edilebilir. Odak noktanızı, edindiğiniz tecrübeyle hayatınızı iyileştirmeye ayarlamalısınız. Bu odaktan çıktığınızda ya da buna hiç giremediğinizde kaybettiklerinizle yüzleşebilirsiniz. Eskinin etkisinden çıkmak, yeniyi işlemek konusunda size fırsat verebilir. Uğraşlarınızın neticelenmesi, yurtdışı ile ilgili imkanların ve süreçlerin geri dönüşleri belirleyici olabilir. Hayal ederken ve bunlarla ilgilenirken hayatın gerçeklerini de gözardı etmemelisiniz. Boyunuzu aşan ticari faaliyetlerden kaçınmanız, daha küçük adımlar atarak süreç içinde büyümeye önem vermenizde fayda var.

Motivasyon Sözü: “Dünya, olduğuna inandığınız şeydir ve siz değiştikçe değişir.”

 

False