GeriKoç Koç Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç Burcu - Haftalık

Koç Burcu - Haftalık

"Haftaya Güneş ve Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Geçmiş döngünüzü tamamladığınızı fark ediyorsunuz. Kariyer hayatınızda bir döngüyü sanki sonlandırıyorsunuz. Bu hafta önemli biriyle yapacağınız konuşma sizi ileriye taşıyacak."

Haftaya Güneş ve Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Geçmiş döngünüzü tamamladığınızı fark ediyorsunuz. Kariyer hayatınızda bir döngüyü sanki sonlandırıyorsunuz. Bu hafta önemli biriyle yapacağınız konuşma sizi ileriye taşıyacak. Çalışma alanınıza yeni bir düzen getiriyorsunuz. Nasıl daha verimli bir performans sergilerim düşüncesi ile zihin yapınızı incelediğiniz alanlarda yeniden kendinizi yeniliyorsunuz.

Salı günü Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkilerinizde cesur ve güçlü olacaksınız. Partnerinizin sizden sebepsizce soğuduğunu veya uzaklaştığını düşünüp fevri konuşmalar yapmayın. Tüm nezaketinizle ve uzlaşmacı yönünüzle birtakım sorunları çözüyorsunuz. Ortaklarınız ile gerilim sizleri ilişkileriniz yönünde yeni bir adalet arayışına itebilir.

Cuma günü güneş ve Plüton arasında sizleri yeni bir geleceğe taşıyacak yön değişikliği açısı meydana geliyor. Sıkı sıkıya tutunduğunuz eski değerlerinizi yıkarak yeni bir zihinsel kimlik kazanacaksınız. Faaliyet alanlarınızı düzenlemek ve yeniden farklı oluşumlara gitmek için inceliyorsunuz.

Motivasyon Sözü: “Gecenin en karanlık olduğu an; şafağa en yakın olduğu andır.”

False