GeriKoç Koç Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Koç Burcu - Aylık

Koç Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"5 Temmuz'da gerçekleşecek olan Oğlak'taki Ay Tutulması ile başlıyorsunuz. "

Hayatınızda statü olarak ya da itibar olarak yerinizi hangi noktada görüyorsunuz? Kariyer yönünüzden memnun musunuz? Profesyonel yaşamınızın zirvesine ulaştınız mı? Artık o dağın tepesine tırmanacak hevesiniz var mı? Bu Ay Tutulması sayesinde hedefleriniz ve onların kazanımları ile hayatınızda duygusal bir dönüm noktası bekleyin. 02 Temmuz’da Satürn’ün sizin kariyer evinize yeniden dönüş yapması sizleri oldukça büyük başarılara götürüyor diyebiliriz.

Ev ve kariyer hayatlarınızı dengelemeye çalışırken, normalden daha fazla gerilim yaşıyor olabilirsiniz. Aslında bu ay evde biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyduğunuz için kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Çünkü hem kendinize bakmaya çalışıyor hem de 5 Temmuz'da Ay Tutulması civarında ortaya çıkan bir kariyer fırsatını en üst düzeye çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Merkür, 18 Haziran'dan bu yana geriledi ve artık 12 Temmuz'da doğrudan hareketine dönüyor. Bu size derin bir soluk aldıracak. Ek olarak, 20 Temmuz'da Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, eğer bir gayrimenkul meselesinde bir sorun yaşıyorsanız bu dönemlerde tamamlamış olabilirsiniz. Bu ay aşırıya kaçmadan görevlerinizi çok güzel bir şekilde tamamlamayı seçmelisiniz. Kaos ve karışıklık içinde olmamaya özen gösterin.22 Temmuz sonrası aşk ve ilişkilerde fazlasıyla şaşırtıcı şeyler deneyimleyebilirsiniz. Eski bir ilişkinizin hayatınıza dahil olması ya da bazı gerçekleri size anlatması mümkün olabilir. 23 Temmuz'dan sonra Aslan burcundaki Güneş'le kariyer hedeflerinize daha da yaklaştığınızı görebilirsiniz. Bu ay hayatınızda çok istediğiniz bir kişiyi, bir durumu ya da bir işi elde edebilirsiniz. 2020 yılında bu ayı unutulmaz bir ay olarak not alabilirsiniz. Umarım sağlık ve huzurla hayatınıza tüm güzellikler dahil olur.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Kariyer, toplumdaki imajınız, gruplar, arkadaşlar, aşk ve hedefler ile ilgilidir.

False