Onur Karademir

Ebru Gündeş ile Murat Özdemir bugün evlendi...Düğünden ilk görüntüler

27 Şubat 2024

Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan'ın kıydığı nikahta Ebru Gündeş’in şahidi işinsanı Faruk Özbek, Murat Özdemir’in şahidi Okan Küfeci oldu.

Ebru Gündeş nikahın ardından sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

AŞKIN HİKAYESİ...
Ebru Gündeş uzun bir aradan sonra kalbinin kapılarını Murat Özdemir’e açtı.

Bugün evlenen Ebru Gündeş ile Murat Özdemir, iki yıl önce arkadaş ortamında tanıştı.

Ebru Gündeş, o dönem Selin Kabaklı ile evli olan Murat Özdemir’e duygusal bir yakınlık göstermedi. Evliliğinde sorunlar yaşayan Özdemir, Gündeş’e ilgi duymaya başlayınca sanatçıyı yakın markaja aldı.

Yazının Devamını Oku

Seçil'in dramı herkesi ağlattı! 'Artık onların kölesi olmuştum'

18 Aralık 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın,Ayşen Sezerel, Ulvi Kahyaoğlu, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin ve Tolga Canbeyli gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde; 

Cellat Kadir, Osman’ı arayıp yemek gönderdiğini söyledi. Kadir, Osman’ı ‘işaretli kutuya dikkat et o zehirli, onu kıza ver’ sözleriyle uyardı.

Osman’ın elinden paketleri alan ekip pizzaları yemeye başladı. Çaresiz kalan Osman ne yapacağını bilemedi.

İşaretli pizzayı Ceylin’den önce alan Osman facianın önüne geçti. Mecbur kalıp pizzadan bir dilim yiyen Osman fenalaştı.

Cellat Kadir, Osman’ı arayıp kızın pizzayı yiyip yemediğini sordu. ‘Yemedi’ cevabını alınca da Osman’ı tehdit etti.

Parla ve Çınar, gelecekleri hakkında konuştu. Parla, Çınar’a ‘Seçil’e aşık mıydın’ diye sordu.

Yazının Devamını Oku

Bir Derdim Var gözyaşlarına boğdu! Doktor Nilüfer'in planı ne?

30 Kasım 2023

Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Hepileri, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, İdil Sivritepe, Sennur Nogaylar, Sami Aksu, Uğur Karabulut, Ata Artman, Eylül Ersöz, Esila Umut, Ezgi Gör, Ava Yaman, Ataberk Mutlu ve Efe Poylu gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı, ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin hassas dünyasını mercek altına alan AyNa Yapım imzalı ‘Bir Derdim Var’ dördüncü bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu.

Dizinin büyük ilgi gören dördüncü bölümünde; 

Gizlice Nilüfer ve Ömer’i takip eden Kürşat annesinin söylediklerini duydu.

Büyük bir heyecanla annesine sarılan Kürşat, Zahide’nin bayılmasıyla paniğe kapıldı.

‘Annemi öldürdüm’ diye atak geçiren Kürşat’a Nilüfer yardımcı oldu. Kendine gelen Zahide, Ömer, Nilüfere ve Kürşat’ı evden uzaklaştırdı.

Neden yaptınız bunu’ diye soran Zahide’yi Nilüfer sakinleştirmeye çalıştı.

‘Beni kimse anlayamaz, sen hiç çocuğunu öldürmek istedin mi? Oğlumu öldüremedim ama Fatma’yı öldürdüm. Artık Zahide var!’

Yazının Devamını Oku

Savcı Ilgaz katili buldu! 'Ceylin ve Mercan'ı koru Yekta'

27 Kasım 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Ulvi Kahyaoğlu, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin ve Tolga Canbeyli gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde; 

Tülin ile buluşan Ceylin eski dostuyla dertleşti. Ceylin, Tülin’e ‘kızını merak etmiyor musun’ diye sordu.

Tülin de arkadaşına kızının öldüğünü söyledi: ‘Yekta bana kızın öldü’ dedi.

OSMAN'IN BAŞI BELADA!

Kara para aklama işine bulaşan Osman, ortağı Can’ın cesedini evinin bahçesinde gömülü olarak buldu. Cellat Kadir, parasını getirmesi için Osman’a gözdağı verdi.

Mercan ilk kez Ilgaz’a 'baba' dedi. Baba-kızın kavuşması duygusal anlara sahne oldu.

Yazının Devamını Oku

Filiz Akın'ın tedavisi evde devam ediyor

22 Kasım 2023

Usta oyuncu yaptığı açıklamada, “10 Kasım’da şiddetli öksürük, ateş yükselmesi, COVID benzeri şikâyetlerle hastanede o gece yatmak zorunda kaldım. Ertesi gün tedaviye harfiyen evde devam etme şartıyla çıktık. İnşallah yapılacak kontrollerde ‘İyileşme yolundasınız’ derler” diye konuştu.

Filiz Akın, yıllar önce sol kulağının üst tarafındaki kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunlar nedeniyle çok sayıda ameliyat olmuştu. Akın, 2002’de de burun ve ağız arkası kanserine yakalanmış, hastalığını yenmeyi başarmıştı.

 

Yazının Devamını Oku

İpte asılı mandallar, iki tahta sandalye... Zehra ile Kaya köy evinde!

20 Kasım 2023

Spor yorumcusu ve eski yüzücü Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra ve oğlu Kaya'nın çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Aslen Trabzon Sürmeneli olan ama İstanbul'da yaşayan Çilingiroğlu çocuklarıyla çıktığı köy turundan bir kareyi yayınladı.

Zehra ve Kaya'nın bir köy evinin önünde verdiği pozu 'Zavli Sürmene' notuyla paylaşan Çilingiroğlu yanına kalp emoji koydu.

Ünlü ismin paylaşımına, 'Çocukları Ata toprağını görmüş', 'Nereden geldiğini unutmayan, kibirsiz egosuz adam', 'En güzeli memleket gezileri' yorumları yapıldı.


Kaya Çilingiroğlu en son çocuklarıyla doğum gününü kutlamıştı...

ÜNLÜLER NERELİ?

Yazının Devamını Oku

'Bir Derdim Var'a büyük ilgi... İlk bölümüyle gönülleri fethetti!

9 Kasım 2023

Ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin hassas dünyasını mercek altına alacak AyNa Yapım imzalı ‘Bir Derdim Var’ Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu.

Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Hepileri, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, Neslihan Arslan, İdil Sivritepe, Sennur Nogaylar, Sami Aksu, Uğur Karabulut, Ata Artman, Eylül Ersöz, Esila Umut, Ezgi Gör, Ava Yaman, Ataberk Mutlu ve Efe Poylu gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Dizinin büyük ilgi gören ilk bölümünde;

Nilüfer yangının ortasında kalan Senem’i kurtarmaya gitti. İntihar etmek isteyen Senem’e yardım eli uzatan Nilüfer başarılı oldu.

Senem’im annesiyle görüşen Nilüferi Özlem'den kızı hakkında bilgi aldı.

SENEM'İN HASTALIĞI NE?

Kızının akran zorbalığı yaşadığını anlatan Özlem, Senem’in çıplak fotoğraflarının sosyal medyaya düştüğünü söyledi. O görüntülerin ardından zor günler geçirdiğinden bahsetti.

Yazının Devamını Oku

İhaneti görünce yıkıldı! 'Saatlerdir yatakta felç olmuş gibiyim'

30 Ekim 2023

Sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelen Bilal Hancı ve eşi Esin Çepni aralarındaki sorunları aşmıştı.

Evliliklerine bir şans daha veren çiftten ihanet haberi geldi.

Bilal Hancı'nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüleri eşine gönderildi.

BU GECE KAFAMDAN KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ

Esin Çepni, yaşadığı şoku şu sözlerle anlattı: "Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dilim sert kabuklu olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum'

OLAY GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI

Daha sonra eşinin bir kadınla öpüşürken çekilen görüntülerini Instagram hesabından yayınlayan Çepni, açıklamalarına devam etti.

"Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan bir ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim. İsterseniz beni yargılayın.

Yazının Devamını Oku

Mercan bulundu... Ceylin'i yıkan kavuşma!

30 Ekim 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde; 

Mercan’ı kaçıran Filiz trafik kazası geçirdi. Ceylin ise Filiz’e yardım eden Dilek’ten hesap sordu.

Eren Komiser, sevgilisi Dilek’i suçluya yardım etmekten gözaltına aldı.

Ilgaz ve Ceylin birbirlerine destek olup Mercan’a ulaşmaya çalıştı.

Yazının Devamını Oku

Yeliz Yeşilmen'in baba acısı...

23 Ekim 2023

Yeliz Yeşilmen babasının vefatıyla yıkıldı. Yaklaşık 1.5 aydır yoğun bakımda tedavi gören Cemal Yeşilmen hayatını kaybetti.

Acı haberi duyuran oyuncu ‘Biricik Cemomuzu kaybettik. Bir süre yokum. Allah onu cennetine aldı. Dualarınızı bekliyoruz. Bu çok acı veriyor bana ama oda 1.5 aydır yoğun bakımda acı çekiyordu. 25 yıllık Parkinson hastası, deprem sonrası evini kaybedince daha kötü oldu.’ ifadelerini kullandı.

Cemal Yeşilmen bugün ikindi namazına müteakip  Adana Kabasakal Mezarlığı'na defnedilecek.

 

Yazının Devamını Oku

Nefesler tutuldu... Yargı'da sırlar ortaya çıktı!

23 Ekim 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde;

Ilgaz, Sevgi Evi’nde Savcı Efe’yi bulup kızı Mercan’ın nerede olduğunu sordu.

Çocuk yetiştirme yurdunda büyüyen Efe Savcı gerçekleri anlattı. Kimsesiz olduğunu ve çocuklara yardım ettiğini söyledi.

Efe Savcı’nın ofisinin kapısındaki kırığı fark eden yardımcısı, Başsavcı Nadide’ye haber verdi.

MACİT OLAY GÜNÜNÜ HATIRLADI

Merdan dede, Macit’in her şeyi hatırladığını söyleyip Ceylin’in bakımevine çağırdı. Hemen bakımevine giden Ceylin, Macit ile konuştu.

Yazının Devamını Oku

Tedavi için Küba'ya gidiyor... Tanyeli'ye arkadaş desteği!

19 Ekim 2023

Ünlü dansçının hastane masraflarını yakın arkadaşları Zara, Hakan Altun ve Haluk Levent karşıladı.

Öte yandan Tanyeli, tedavisine Küba’da devam etme kararı aldı. Dansçının ülkeye 21 Ekim Cumartesi günü gideceği öğrenildi.

TANYELİ İSYAN ETMİŞTİ

Pankreas kanseri tedavisi gören Tanyeli geçtiğimiz günlerde haberi olmadan 'Tanyeli'ye bağış' adı altında para toplayan kişilere sitem etmişti.

<iframe src='//www.hurriyet.com.tr/video/embed/?vid=42318238&resizable=1&autostart=true&playsinline=true&v_utm_source=haber_detay' width='580' height='326' frameborder='0' scrolling='no' allow='autoplay; fullscreen' allowfullscreen></iframe>

 

Yazının Devamını Oku

Yargı'da nefes kesen anlar... Savcı Efe'nin sırrı ortaya çıktı! Ceylin ve Ilgaz, Mercan'ı buldu mu?

16 Ekim 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde;

Ceylin ve Ilgaz’ın buldukları paketten çocuk elbisesi çıktı.

Elbiseyi inceleyen Ceylin 4-5 yaş kız çocuğu yazısını görünce umutlandı.

Eren Komiser, avukat Nil’in ifadesini aldı. Suçlamaları kabul etmeyen Nil, kendisine yardım etmeyen Yekta’ya tepki gösterdi.

Elbisenin Mercan’a ait olduğunu düşünen Ceylin, kızının odasını hazırladı.

Ilgaz, Eren Komiser’i arayıp çocuk tişörtü bulduklarını olay yerine gelmesi gerektiğini söyledi.

TİŞÖRT İNCELEMEYE ALINDI - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazının Devamını Oku

Dönence'den muhteşem final... Sevenler kavuştu!

12 Ekim 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' final bölümüyle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Berkay ve Rüzgar ateşler arasında kaldı. Onları gören Emir hemen yardım çağırdı. Evden aldığı bez parçalarını ıslatan Miro, ateşin içine daldı.

Eşiyle bir süre ayrı kalan Verda zor zamanlar geçirdi. Gülce bu süreçte annesine destek oldu. Verda’da kızına kaybettiği çantasını Harun’un bulduğunu söyleyip geri verdi.

RÜZGAR ÖLDÜ MÜ? - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yangını öğrenen Özgür ve Gece hemen kulübeye gitti. Büyük panik yaşayan Özgür, kulübeye girecekken, Miro’nun kardeşi ve Berkay’ı kurtardığını gördü. Dumandan etkilenen Rüzgar baygınlık geçirdi.

Zor günleri atlayan kardeşler  Olgun Ailesi’nin evine misafir oldu. Okula başlayan Rüzgar’a Verda eşlik etti. Kulübeyi Selman’ın kundakladığını bilen Özgür, polisten haber bekledi.

Yazının Devamını Oku

Ceylin ve Ilgaz'ın zor anları... Mercan'ı kim kaçırdı?

2 Ekim 2023

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Dizinin yeni bölümünde;

Ilgaz, Ceylin’e avukat Nil’i neden sorguya aldırmak istediğini sordu. İkilinin kavgasına Elif şahit oldu.

Başsavcıyı arayan Ilgaz, Ceylin’in, avukat Nil’den şüphelendiğini, kardeşi Çınar’ın nişan töreninde avukatı aldırmak istediğini söyledi. Başsavcı da ‘kararı Ilgaz versin’ sözleriyle tartışmayı bitirdi.

Tören alanına dönen Ilgaz, bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyip ortamı sakinleştirdi. Nil’e bilgi veren Ilgaz, törenin arından emniyete gideceklerini söyledi.

Parla ve Çınar, evlilik yolunda ilk adımı atıp nişanlandı. Yaşananlardan sonra nişanı terk eden Ceylin tek başına kaldı.

Yazının Devamını Oku

Özgür'ü şoke eden gerçek! 'Evi kardeşin yaktı'

28 Eylül 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Doktor Erhan, ameliyatın umduğu gibi gitmediğini Cem’in uyanmama ihtimali olduğunu söyledi. Haberi alan Gece fenalık geçirdi.

Hastanede bulunan Harun’a Verda uyarıda bulundu. Cem’in durumu yanlış anladığını ve bu yaşananlardan rahatsız olduğunu söyledi.

BABAM BUNU NASIL SAKLAR - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Zorlu süreçte Gece’nin en büyük destekçisi Özgür oldu. Gece yaşananları düşününce babasının hastalığını kendilerinden gizlediğini anladı. Özgür’e sitem Gece, ‘babam bunu nasıl bizden saklar’ sözleriyle tepki gösterdi.

CEM OLGUN’U ÖLDÜRMENİ İSTİYORUM -  İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazının Devamını Oku

Yargı'dan muhteşem dönüş... 'Bu kadar mı nefret ediyorsun benden'

25 Eylül 2023

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 64. bölümüyle ekrana geldi.

FUNDA ARAR SÜRPRİZİ - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dizi Funda Arar'ın şarkı söylediği sahne ile açıldı. Prova yaparken kutuda bir ceset gören Funda Arar polis ekiplerine haber verdi. Eren komiser, Funda Arar'ın ifadesi alındıktan sonra hayranı olduğunu belirterek fotoğraf çekilmek istedi. Yekta avukat, Eren'in ısrarlarını geri çeviremedi ve ikilinin fotoğrafını çekti. Funda Arar o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

ILGAZ'IN GÖZYAŞLARI - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ceylin ve Ilgaz olay yerinde karşılaşırken Ceylin'in soğuk tavırları ve sürekli oradan uzaklaşmak istemesi dikkat çekti. Olay yerinden ayrıldıktan sonra Ceylin kendini havuza bıraktı. Ceylin ile eski fotoğraflarına bakan Ilgaz da gözyaşlarına hakim olamadı.


Yazının Devamını Oku

Dönence'de heyecan dorukta! Cem öldü mü?

21 Eylül 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Gece, Özgür’e İstanbul’a döneceğin, konservatuvar seçmelerine gireceğini söyledi.

Aşkını itiraf etmeye hazırlanan Özgür, yaşadığı hayal kırıklığına rağmen Gece’ye destek oldu.

Alican’ın  annesi Olgun Ailes’nin kapısına dayandı. Kızları Gülce’yi Alican’dan uzaklaştırmaları konusunda Cem ve Verda’yı uyardı.

Çılgına dönen Verda, Alican’ın annesiyle tartıştı.

CEREN - EMİR’İ KOVDU - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yazının Devamını Oku

‘Ben İstanbul’a dönüyorum’ Gece, Özgür'ün hayallerini yıktı!

14 Eylül 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Kaza gününü hatırlayan Ceren, Emir’i yanına çağırdı.

Emir’i karşısına alan Ceren, ‘Artık her şeyi hatırlıyorum Emir bana çarpan sendin sözleriyle gerçekleri’ bildiğini söyledi.

Ceren’e kendini anlatmaya çalışan Emir ne yapacağını bilemedi.

Ceren ise Emir’e ‘Sana aşık olmama izin verdin’ sözleriyle tepki gösterdi.

Köşeye sıkışan Emir, Ceren’e aşık olduğunu söyleyip onu ikna etmeye çalıştı.

Yazının Devamını Oku

Son sınıfın ilk günü… Gurur ve heyecan!

11 Eylül 2023

ESRA AKKAYA

Son sınıfın ilk günü… Gurur ve heyecan…

Müdürümüzün güvenli ellerine bir kez daha bırakıyoruz Canlarımızı...Bir dönemin fenomen dizisi Mahallenin Muhtarları'nda canlandırdığı Şirin karakteriyle hafızalara kazınan Esra Akkaya, 2014 yılında evlat edinmişti. Ünlü isim, Etiyopya'dan evlat edindiği bebeğe Can Alex adını vermişti.

Yazının Devamını Oku

'Normal çocuk olamadım' Gülce'yi ailesinden alacaklar mı?

6 Eylül 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Yayılan görüntülerin ardından ablası Gece’ye destek olan Gülce hayatında yeni bir sayfa açtı. Özgür, Gece'ye tepki gösteren kalabalığı dağıttı.

GÜLCE ABLASINI KORUDU - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gece ve Gülce’nin videosunu izleyen Cem eşini hemen eve çağırdı. Verda da görüntüleri izledikten sonra büyük panik yaşadı.

Videonun etkisinden çıkamayan Gece’ye Özgür destek oldu.

Eve gidip ailesiyle konuşan Gece, görüntüleri menajerin yüklediğini söyledi. Olanlara anlam veremeyen Gece, menajerin oyununa geldiğini anladı.

Yazının Devamını Oku

Oyun Bitti’de geri sayım

1 Eylül 2023

Yapımını Yakamoz Film’in, yapımcılığını Yakup Korkusuz’un üstlendiği filmin “Bu sıradan bir oyun değil” sloganlı afişi de yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Gökhan Arı’nın oturduğu filmin senaryosunu Taner Şahin yazdı.

Aksiyon-gerilim türündeki film, ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yaşanan kıyasıya bir mücadeleyi beyazperdeye taşıyor.

Airsoft oyunlarına meraklı Cenk, Cihan ve arkadaşları, bir Rus airsoft takımının kendileriyle para ödüllü bir maç yapmak istediklerini öğrenir.

Teklifi kabul eden ekip, oyunun oynanacağı adaya gider. Ancak Rus takımının elindeki silahlar gerçektir ve 3 arkadaş da avdır.

Yazının Devamını Oku

'Elimi tut abla, ben seni korurum' Dönence'de duygusal anlar...

30 Ağustos 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Özgür, Gece’ye babasının hasta olduğunu söyleyemedi. Cem’i kapıda gören Özgür, kararından vazgeçti ‘bunu babanla konuş’ dedi.

Evden ayrılan Cem, Gece’ye yakalandı. Hemen babasının yanına giden Gece, ‘benden ne saklıyorsun’ diye sordu.

GECE BABASIYLA YÜZLEŞTİ - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Cem de ‘benim kumar sorunum var’ cevabını verdi. Kızına yalan söyleyen Cem artık bu bağımlılığını geride bıraktığını açıkladı.

Harun’un Cem hakkında söyledikleri Verda’nın kafasını karıştırdı. Kızıyla sohbet eden Verda, ‘Özgür’ün maddi sıkıntıları mı var’ diye sordu. Gece de ‘evet’ cevabını verdi.

Yazının Devamını Oku

Dönence’de sır perdesi aralanıyor! Özgür, Gece'ye acı gerçeği itiraf edebilecek mi?

23 Ağustos 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Cem’in vedasını izleyen Gülce, ne yapacağını bilemedi. Özgür’ü arayan Gülce yanıt alamayınca çaresizce evde bekledi.

Boğazına mısır kaçan Rüzgar’a Verda yardım etti. Rüzgar’ın Verda’ya ‘sen anne kokuyorsun’ sözleri ikili arasında duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Görüntüleri izledikten sonra babasını bulmak için harekete geçen Gülce annesine bir şey söylemedi.

Videoda bir ipucu yakalayan Gülce, Eski Foça’ya gitmek için yola çıktı. Gülce’ye Rüzgar da katıldı.

Özgür hastaneden Gece’yi aradı ama babasının ameliyata girdiğini söyleyemedi.

Yazının Devamını Oku

Ferman Toprak isyan etti: 25 bin TL'yi beğenmiyorlar!

22 Ağustos 2023

2017 yılında Hilal Öztürk ile nikah masasına oturan Ferman Toprak, Mayıs 2018'de de kızı Adel Su'ya kavuşmuştu.

Evliliklerini çocukla taçlandıran çift kızları için bakıcı arayışına girdi.

Yaptığı araştırmalar sonrası bakıcı fiyatlarına isyan eden Toprak sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. 

"BİR ÖĞRETMEN BU MAAŞI ALMIYOR"

Bir hayli sitem eden Ferman Toprak, "Özel bir şeye değinmek istiyorum. Biz çocuklarımızı boşuna okutuyoruz. Okulu, üniversiteyi bitirecek, ne iş yapacak? Bugün Türkiye şartlarında en trend iş evlerde yatılı çalışmak, çocuk bakmak... 15 bin TL, 20 bin TL, 25 bin TL maaşı beğenmiyorlar. Onlar mı seni mutlu edecek, sen mi onları mutlu edeceksin. Yoksa çocuğa mı bakacak? Anlamış değilim. Bir öğretmen bu maaşları alamıyor. Ne ara bu fiyatlar böyle yükseldi? Biz 15 - 20 gündür Adel'e bakıcı arıyoruz ama bu fiyatlarla değil yani... 'İnsaf' diyoruz ya..." şeklinde konuştu.

Yazının Devamını Oku

Dönence'de duygulandıran veda: Ölüm bizi ayıramaz!

16 Ağustos 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; 

Sahil güvenlik ekipleri Özgür’ün teknesini balık kaçakçılığı yaptığı üzerine aramak istedi. Yapılan aramada kutu boş çıktı.

Özgür, Gece’ye kaçak balık taşıdığını itiraf etti. Tekneye binmeden önce balıkları boşalttığını söyleyen Özgür, ‘ihbar olacağını biliyordum’ dedi.

Gece, neden bu işi yaptın diye Özgür’e sordu.

Ceren’i hastaneye ziyarete giden Emir, Sera ile karşılaştı. Sera, Emir’e neden Ceren’le bu kadar ilgilendiğini sordu.

Miro da ‘Arif Amca istediği için buradayım' cevabını verdi. Sera ise ona inanmadığını söyleyip, ‘Bu kızla ilgilenmenin iki nedeni var, ya Ceren’e aşık oldun ya da bu kazayı sen yaptın’ sözleriyle Emir’i suçladı ve yaşananları Gece’ye anlatmaya karar verdi.

Yazının Devamını Oku

Tuğçe Aydın'a 'merhaba' diyelim... Ferdi Tayfur'un kızı evlendi!

14 Ağustos 2023

16 Eylül 2022'de nişanlandığı Burak Kalfa'dan geçtiğimiz ay olaylı bir şekilde ayrılan Tuğçe Tayfur evlendi.

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz eylül ayından Burak Kalfa ile nişanlandı.

Çift yüzükler takıldıktan bir hafta sonra ilişkilerini bitirme kararı aldı ancak ayrılık kısa sürdü.

İlişkilerine bir dargın bir barışık devam eden ve nikah için gün sayan ikili, temmuz ayında ' psikolojik ve fiziksel şiddet' haberleriyle gündeme geldi.

Eski nişanlısı tarafından tehdit edildiğini söyleyen Tuğçe Tayfur, mahkemeye başvurdu.

Ayrılığın üzerinden henüz bir ay geçmeden, Tuğçe Tayfur'dan evlilik haberi geldi. Tayfur, yeni tanıştığı Muhammet Aydın'la nikah masasına oturdu.

DOĞRU DUVAR YIKILMAZ

Yazının Devamını Oku

Nilperi Şahinkaya'dan yeni Garipoğlu açıklaması!

9 Ağustos 2023

Oyuncu Nilperi Şahinkaya'nın arkadaşlarıyla çıktığı yemekte çekilen fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı.

Şahinkaya'nın yanında yer alan kişinin 13 yıl önce katledilen Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun kardeşi Sakine Garipoğlu olması tepkileri de beraberinde getirdi.

'Hakkımda dünyanın en aptal linç kampanyası başlatıldı' sözleriyle sosyal medya üzerinden açıklama yapan ünlü oyuncu, 'Bir arkadaşımla yemeğe çıktık. Kendisi de arkadaşımın arkadaşı. O da geldi. Sakine'yi orada tanıdım. Onun o Sakine olduğunu bile bilmiyordum. Sizden öğrendim" ifadelerini kullandı.

<iframe src='//www.hurriyet.com.tr/video/embed/?vid=42309601&resizable=1&autostart=true&playsinline=true&v_utm_source=haber_detay' width='580' height='326' frameborder='0' scrolling='no' allow='autoplay; fullscreen' allowfullscreen></iframe>

Şahinkaya'nın 'linç kampanyası' sözleri eleştirileri arttırdı. Dün sevgilisi Emre Yusufi ile bir filmin galasına katılan ünlü oyuncu tartışmalara son noktayı koydu.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA'DAN YENİ AÇIKLAMA

Bu benim 'son açıklamam' diyen Şahinkaya şunları söyledi:

Yazının Devamını Oku

Bizim ilişkimiz bitti! Şimdi defol... Dönence'de heyecan dorukta!

2 Ağustos 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin yeni dizisi 'Dönence' nefes kesen bir bölümle ekrana ekrana geldi.

Dönence'nin yeni bölümünde; Özgür’le kavga eden Gece, tek başına otururken sevgilisi Emir yanına geldi. Morali bozuk olan Gece, Emir’le de tartıştı. Emir’le ilişkisini bitiren Gece, sevgilisini evden kovdu.

EMİR VE ÖZGÜR KAVGA ETTİ - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hırsını alamayan Emir, Özgür’ün çalıştığı sörf kulübüne gitti.

Karşısında Emir’i gören Özgür büyük şaşkınlık yaşadı.

Sevgilisinden uzak durması konusunda Özgür’ü uyaran Emir, tehditler savurdu. İkili birbirine girdi. Öfkesi dinmeyen Emir, Özgür’ün teknesine gizlice zarar verdi.

Yazının Devamını Oku

'Yardım edin' diye yalvardım hiçbir ünlü geri dönmedi! Yılmaz Gruda son yolculuğuna uğurlandı...

27 Temmuz 2023

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda (93) 25 Temmuz Salı günü vefat etti.

Gruda, yakalandığı virüs sonrası böbrek yetmezliği ve yaşlılığa bağlı rahatsızlıkları nedeniyle bir süredir hastanede tedavi görüyordu.

Yılmaz Gruda için Üsküdar Musahipzade Celâl Sahnesi’nde veda töreni düzenlendi.

Törene Zafer Algöz, Ahmet Kural başta olmak üzere birçok oyuncu ile ailenin yakınları katıldı.

Törenin düzenlendiği salonun boş olması dikkat çekti.

Oyuncu Ahmet Kural, "Türk halkının başı sağ olsun Yılmaz ağabeyimizi, ustamızı son yolculuğuna uğurlayacağız. Üzgünüz diyecek bir şey yok " şeklinde konuştu.

Gruda'nın naaşı Karacaahmet Şakirin Camisi’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yazının Devamını Oku

'Nefret ediyorum senden' Dönence ekrana damga vurdu!

26 Temmuz 2023

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, kadrosunda Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Ülkü Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) gibi başarılı isimleri buluşturan, Kanal D'nin yeni dizisi 'Dönence' nefes kesen dördüncü bölümüyle ekrana geldi.

'Dönence'nin yeni bölümünde; Gece’ye destek olan Özgür, 'Gülce’nin şansı sensin' sözleriyle motive etti.

Daha sonra Gülce’den özür dileyen Gece ‘Kendimi senden üstün gördüm. Senden daha iyi düşünebileceğimi zannettim’ iafdeleriyle kardeşinden af diledi.

Gülce ise, ‘Alican beni arıyordu, sonra aramadı. Sonra aradı, sonra yine aramadı. Bize geleceğini söyledi ama gelmedi’ cevabını verdi.

Babasının isteğiyle kardeşini Alican’dan ayırmak için çabalayan Gece, yaşanan gerilimin ardından Gülce’ye yardım edeceğine söz verdi:

HARUN TEKNEYİ KURTARDI

Özgür’ün teknesine el koyan haciz memurlarına ödemeyi yapan Harun tekneyi kurtardı. Özgür de Harun’a borcunu ödeyeceğine söz verip, balıkçının kaçakçılık teklifini kabul etti.

Hastaneye Ceren’i ziyarete giden Emir, aldığı haberle yıkıldı:

Yazının Devamını Oku

Gece ve Özgür el ele! Dönence duygu dolu bölümüyle zirvede

19 Temmuz 2023

Hikayesi ve oyunculuk performanslarının yanı sıra İzmir Foça’nın güzelliğinin de ekrana geldiği dizinin üçüncü bölümü bu hafta da seyirciden tam not aldı.

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence yayınlanan üçüncü bölümü ile; 20+ABC1 kategorisinde 2.86 reyting yüzde 10,48 izlenme payı ile, AB kategorisinde 2.73 reyting yüzde 10,92 izlenme payı ile, Total kategoride ise 2.78 reyting yüzde 10,56 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi oldu

Dönence'nin yeni bölümünde; Miro ve Özgür kavga ederken jandarma ekipleri geldi.

‘Emir Yılmaz’ı arıyoruz’ diyen ekipler Emir’i tanık olarak dinlemek için ifadeye çağırdı.

Abisi Özgür’ü kavga ederken gören Rüzgar krize girdi.

Özgür de kavga ettiği için kardeşinden özür diledi.

EMİR, ÖZGÜR'DEN ÖZÜR DİLEDİ - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kavga sonrası yaralanan Özgür’e Gece yardımcı olmak istedi. ‘Neden kavga ettiniz’ diye soran Gece’ye Özgür ‘Sevgilin kavga arıyor’ sözleriyle karşılık verdi.

Yazının Devamını Oku

'Beni kardeşimden sen uzaklaştırdın anne' Dönence'de duygulandıran kavuşma!

11 Temmuz 2023

DÖNENCE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır. Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması zor duvarlar oluşur. Gece, gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek midir?

Çekimleri İzmir Foça’da devam eden, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin ilk bölümünde; Otizmli kardeşi olan Gece ve aynı kaderi paylaşan Özgür'ün hikayesi dikkat çekti.

 Asperger sendromlu Gülce’nin atakları artınca aile İzmir, Foça’nın yolunu tuttu. Yeni bir hayata başlayan Cem, Verda, Gece ve Gülce, Özgür ve otizmli kardeşi Rüzgar ile tanıştı.

Özgür, Gece ve ailesine İzmir'de yardımcı olacağını söyledi. 

Özgür'le denize açılan Gece tekneden inerken dengesini kaybetti, yardımına Özgür yetişti. Sevgilisine sürpriz yapmak için Foça'ya giden Miro ikiliyi sarmaş dolaş gördü.

EMİR'İ KIZDIRAN YAKINLAŞMA

Dönence'nin ikinci bölümünde;  Gece’yi Özgür’le gören Emir çılgına döndü.

Yazının Devamını Oku

Sosyal medyaya damga vurdu! Dönence ilk bölümüyle ekranda...

4 Temmuz 2023

DÖNENCE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Üniversiteye gitme planları yapan Gece, bir yandan da tüm yaz boyunca sevgilisi Emir ile müzik yapma hayalleri kurmaktadır. Ancak tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmak zorundadır. Çünkü özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsü giderek daha da başa çıkılması zor bir hal almaya başlamıştır. Sevgilisini ve tüm hayallerini İstanbul’da bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı alt üst olan Gece, kardeşinin yazıldığı yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra Asperger Sendromlu erkek kardeşi Rüzgar’a hayatını adamış yakışıklı bir gençtir. Gece, Özgür’le tanıştıkça hayata daha olgun bir yerden bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması zor duvarlar oluşur. Gece, gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek midir?

ÖZGÜR VE GECE AYNI KADERİ PAYLAŞIR!

Çekimleri İzmir Foça’da devam eden, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin ilk bölümü ekrana geldi.

Dizinin ilk bölümünde; Otizmli kardeşi olan Gece ve aynı kaderi paylaşan Özgür'ün hikayesi dikkat çekti.

Ablası Gece ile bir alışveriş merkezine giden Gülce kıyafet denerken kriz geçirdi. Bir anda panikleyen Gülce üzerindeki elbiseyle mağazadan kaçınca güvenlik tarafından yakalandı. Olaya müdahale eden Gece kardeşinin otizmli olduğunu söyleyip ona sahip çıktı.

Kızı Gülce için bir çıkış yolu arayan Verda, doktor tavsiyesiyle kızını “Ata Sörf ve Yelken Kulübü”ne yazdırmaya karar verdi.

Yazının Devamını Oku

Miray'a Fas'ta düğün yaptık... Ünlü çiftin büyük mutluluğu!

22 Haziran 2023

 Murat Yıldırım, 2016 yılında Faslı oyuncu Iman Elbani ile nikâh masasına oturmuştu.

Mutlu bir evlilik sürdüren çift, Ekim 2022'de Miray adını verdikleri kızlarının doğumuyla mutluluklarını ikiye katlamıştı.

İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşan çift Fas'a gitti. Uzun süredir Türkiye'de yaşayan Elbani, kızı için Fas geleneklerine uygun bir düğün organize etti.

Aile yakınlarını ve dostlarını törene davet eden Elbani, yöresel kıyafetleriyle taht içinde mekana giriş yaptı. Beyaz bir takım elbiseyle eşini karşılayan Murat Yıldırım dansıyla ona eşlik etti.

Görkemli düğünden görüntü ve fotoğraf paylaşan Yıldırım, 'Fas’ta bebeğiniz olduğu zaman “Sobo3” (subuh) adı verilen geleneksel düğün yapılır… Miray’ımız için yapılan düğünden' ifadelerini kullandı.

BU DUYGUYU ANLATMAK İMKANSIZ!

Yazının Devamını Oku

Oyuncu Şekip Taşpınar'dan güzel haber: Gözlerini açtı, benimle konuştu!

21 Haziran 2023

Kurtlar Vadisi dizisindeki ’Cevat Akarsu’ rolüyle tanınan Şekip Taşpınar, Datça ilçesindeki evinde 8 Haziran günü gece saatlerinde rahatsızlanınca Datça Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bilinci kapalı olan Taşpınar, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Acil serviste yapılan tetkiklerde sahte içkiden zehirlendiği belirlenen Şekip Taşpınar, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

’Beyaz Gelincik’, ’Kurtlar Vadisi’, ’Behzat Ç.’, ’Tek Başımıza’, ’Karadayı’, ’Şefkat Tepe’, ’Cesur Yürek’, ’Arıza’, ’Arka Sokaklar’, ’Teşkilat’, ’Yürek Çıkmazı’, isimli dizi ve Sinema filmlerinde rol alan Şekip Taşpınar’ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor.

YAKINDA SERVİSE ALACAKLAR

Eşini bir an yalnız bırakmayan Berna Taşpınar güzel haberi duyurdu.

Hastanede eşiyle kısa süreli görüşme gerçekleştiren Taşpınar, ünlü oyuncunun son durumunu açıkladı:

"Şekip’i bugün gayet iyi gördüm. Biraz konuşup, sohbet ettim. Zaman kavramı gidip geliyor ama düzelecek. Doktoru biraz enfeksiyonu olduğunu ve bir, iki gün daha yoğun bakımda kalması gerektiğini söyledi.

Yazının Devamını Oku

Ünlü oryantal Tanyeli'den kötü haber

21 Haziran 2023

Ailesiyle birlikte Avustralya’da yaşayan Tanyeli, fazla kilolarından kurtulmak için mide operasyonu geçirmişti. Ameliyat sonrası fazla kilolarından kurtulan sanatçı fit bir görünüme kavuşmuştu. Yeni halinin mutluluğunu süren Tanyeli, kötü bir haberle sarsıldı.

Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvuran Tanyeli, pankreas kanseri olduğunu öğrendi. Aldığı haber karşısında büyük üzüntü duyan Tanyeli'ye ailesi ve yakın dostları destek oluyor.

TEDAVİ SÜRECİ BAŞLADI
hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Tanyeli, yeni bir ameliyat geçirdiğini belirterek "Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah'ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum" dedi.

Yazının Devamını Oku

Mutluluk iki yıl sürdü! Sercan Yıldırım ve Nihan Yönel ayrıldı...

19 Haziran 2023

Futbolculuk kariyerinin yanı sıra Survivor'daki performansıyla da adından söz ettiren Sercan Yıldırım, 2021 yılında yoga eğitmeni Nihan Yönel'le nikah masasına oturmuştu.

Yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı görkemli bir törenle mutluluğa 'evet' diyen çiftten kötü haber geldi.

Sosyal medya hesaplarından sık sık romantik pozlarını paylaşan ikili arasına karabulutlar girdi!

Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yapan Yıldırım, 2 yıllık eşi ile ayrıldıklarını duyurdu.

'FİKİR AYRILIKLARINI ÇÖZÜME ULAŞTIRAMADIK'

Ayrılık nedenini açıklayan Yıldırım, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bir süredir evliliğimiz ile ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarımızı çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak saygı çerçevesi içinde ayrılmış bulunmaktayız. Konu ile alakalı hassasiyetinizi diler, kararımıza ve gizliliğimize saygı göstermenizi rica ederim..."

Yazının Devamını Oku

'Bazen istemesen de bambaşka bir yola çıkmak zorunda kalırmışsın' Örnek çift boşanıyor...

19 Haziran 2023

Sanat camiasının örnek çiftleri arasında gösterilen Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak boşanmaya karar verdi.

8 yıl önce nikâh masasına oturan çiftin arasının kötü olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış, ancak ikili çift terapisine gittiğini söyleyerek aralarını düzelttiklerini belirtmişti.

Evliliklerini sürdürme kararı alan çift aralarındaki sorunları aşamadı.

Dostça ayrılmaya karar veren ikili ayrı ayrı tatile çıktı.

Önce Bülent Şakrak oğlu Okan Ali ile karavan turu yaptı. Daha sonra Ceyda Düvenci çocuklarıyla tatile çıktı.

Boşanma kararının ardından sessizliğini koruyan Ceyda Düvenci yaptığı paylaşımla, yeni bir yola girdiğini duyurdu.

SÖZLER YETERSİZ KALIRMIŞ BAZEN

Yazının Devamını Oku

İşte boşanmanın perde arkası... Artık karı koca gibi hissetmiyorum!

16 Haziran 2023

Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği 10 dakikada sona ermişti.

22 yaşında Can adında bir oğulları bulunan çift boşanmaya el ele gelip, el ele ayrılmıştı.

Sürpriz ayrılığın ardından çok sayıda iddia ortaya atıldı.

Suskunluğunu bozan Mehmet Aslantuğ, boşanma sürecini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlattı:

"KENDİME AİT BİR EVDE YAŞAMAK İSTİYORUM"

"Biricik sevgili Arzum'u ben terk etmedim. Kalbimi başka birine vermedim. Bir yıl önce; dikkatli, özenli, saygılı bir ifadeyle şunu söyledi: “Birkaç yıldır baş etmeye çabaladığım; ama edemediğim bir durum var. Artık karı koca gibi hissetmiyorum. Kendime ait bir evde yaşamak istiyorum."

Ben de... Pek kolay olmasa da... Anlayışla, saygıyla karşıladım elbette. Küskün davranmadım.

Yazının Devamını Oku

Athena Hakan Özoğuz lenfomayı yendi

14 Haziran 2023

Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz’un lenf kanseri nedeniyle tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı. Bir süre müziğe ara veren 45 yaşındaki ünlü isim zorlu günleri geride bıraktı. Sağlığına kavuşan Özoğuz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hastalığı atlattığını açıkladı.

Müjdeli haberi sevenlerine duyuran Özoğuz, 'Bildiğiniz üzere bir tedavi sürecindeydim ve artık bu sürecin sonuna geldiğimi sizlere haber vermek istiyorum. Her şey olması gerektiği gibi yolunda ilerliyor çok şükür, kontrol altında.

Bu süreçte yanımda olan aileme, sevdiklerime, arkadaşlarıma ve benimle ilgilenen doktorlara çok çok teşekkür ederim.

Sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum iyi dilek ve dualarınız için.' ifadelerini kullandı.


Lenf kanseri (lenfoma) vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserleşerek kontrolsüz büyümesidir. Lenf kanseri en sık görüldüğü yerler; lenf bezleridir.

HAKAN ÖZOĞUZ KİMDİR?

Hakan Özoğuz, 11 Ekim 1976'da İstanbul'da doğmuştur. Aslen Gazianteplidir. Babası Ahmet Özoğuz’dur. Özoğuz, Açıköğretim Fakültesinde okudu. 2007’de babaları Ahmet Hamdullah Özoğuz hayatını kaybetti. Müzisyen olmak için en büyük desteği dedesinden gördü.

Yazının Devamını Oku

Caner Toygar evlendi!

12 Haziran 2023

Çiftin şahitliğini ise Toygar’ın uzun süredir birlikte çalıştığı Esra Erol ile Ali Özbir yaptı. Özbir, takı merasiminde yan yana dizdiği 100’lük para banknotunu taktı.

O anları Instagram hesabından yayınlayan Caner Toygar “Ali abi yakışanı yaptı. 5 tur döndük” dedi.

 

Yazının Devamını Oku

Oyuncu Şekip Taşpınar yoğun bakıma alındı!

12 Haziran 2023

YOĞUN BAKIMDA

“Kurtlar Vadisi Pusu”, “Beyaz Gelincik”, “Behzat Ç.”, “Karadayı” gibi birçok başarılı yapımda rol alan oyuncu, Muğla’da Sıtkı Koçman Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

54 yaşındaki Şekip Taşpınar’ın entübe edildiği ve durumunun kritik olduğu öğrenildi.

EŞİ DUA İSTEDİ

Oyuncunun eşi Berna Özdemir Taşpınar, Instagram hesabından solunum cihazına bağlı olan sanatçı için sevenlerinden dua istedi.

 

Yazının Devamını Oku

Filiz Akın: O kadar ilaç ve tedaviye rağmen iyi değilim!

6 Haziran 2023

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın, sağlık sorunlarıyla mücadele etmeye devam ediyor.

Daha önce defalarca ameliyat olan Akın zorlu günleri atlatamadı.

Sağlık durumu hakkında sosyal medyadan sevenlerine bilgi veren usta oyuncu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bir keresinde sesim çıkmıyordu. Bugün öyle değilim ama o kadar ilaç ve tedaviye rağmen, daha iyi değilim. Doktoruma da sordum kan analizine göre serum takma durumu olacak gibi görünüyor. Bu mevsimde sıcak, serin derken sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz dileğiyle."

<blockquote class="instagram-media" data-instgrm-captioned data-instgrm-permalink="https://www.instagram.com/reel/CtJOQTmqtwu/?utm_source=ig_embed&amp;utm_campaign=loading" data-instgrm-version="14" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);"><div style="padding:16px;"> <a href="https://www.instagram.com/reel/CtJOQTmqtwu/?utm_source=ig_embed&amp;utm_campaign=loading" style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank"> <div style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;"> <div style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px; width: 40px;"></div> <div style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;"> <div style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;"></div> <div style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; width: 60px;"></div></div></div><div style="padding: 19% 0;"></div> <div style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;"><svg width="50px" height="50px" viewBox="0 0 60 60" version="1.1" xmlns="https://www.w3.org/2000/svg" xmlns:xlink="https://www.w3.org/1999/xlink"><g stroke="none" stroke-width="1" fill="none" fill-rule="evenodd"><g transform="translate(-511.000000, -20.000000)" fill="#000000"><g><path d="M556.869,30.41 C554.814,30.41 553.148,32.076 553.148,34.131 C553.148,36.186 554.814,37.852 556.869,37.852 C558.924,37.852 560.59,36.186 560.59,34.131 C560.59,32.076 558.924,30.41 556.869,30.41 M541,60.657 C535.114,60.657 530.342,55.887 530.342,50 C530.342,44.114 535.114,39.342 541,39.342 C546.887,39.342 551.658,44.114 551.658,50 C551.658,55.887 546.887,60.657 541,60.657 M541,33.886 C532.1,33.886 524.886,41.1 524.886,50 C524.886,58.899 532.1,66.113 541,66.113 C549.9,66.113 557.115,58.899 557.115,50 C557.115,41.1 549.9,33.886 541,33.886 M565.378,62.101 C565.244,65.022 564.756,66.606 564.346,67.663 C563.803,69.06 563.154,70.057 562.106,71.106 C561.058,72.155 560.06,72.803 558.662,73.347 C557.607,73.757 556.021,74.244 553.102,74.378 C549.944,74.521 548.997,74.552 541,74.552 C533.003,74.552 532.056,74.521 528.898,74.378 C525.979,74.244 524.393,73.757 523.338,73.347 C521.94,72.803 520.942,72.155 519.894,71.106 C518.846,70.057 518.197,69.06 517.654,67.663 C517.244,66.606 516.755,65.022 516.623,62.101 C516.479,58.943 516.448,57.996 516.448,50 C516.448,42.003 516.479,41.056 516.623,37.899 C516.755,34.978 517.244,33.391 517.654,32.338 C518.197,30.938 518.846,29.942 519.894,28.894 C520.942,27.846 521.94,27.196 523.338,26.654 C524.393,26.244 525.979,25.756 528.898,25.623 C532.057,25.479 533.004,25.448 541,25.448 C548.997,25.448 549.943,25.479 553.102,25.623 C556.021,25.756 557.607,26.244 558.662,26.654 C560.06,27.196 561.058,27.846 562.106,28.894 C563.154,29.942 563.803,30.938 564.346,32.338 C564.756,33.391 565.244,34.978 565.378,37.899 C565.522,41.056 565.552,42.003 565.552,50 C565.552,57.996 565.522,58.943 565.378,62.101 M570.82,37.631 C570.674,34.438 570.167,32.258 569.425,30.349 C568.659,28.377 567.633,26.702 565.965,25.035 C564.297,23.368 562.623,22.342 560.652,21.575 C558.743,20.834 556.562,20.326 553.369,20.18 C550.169,20.033 549.148,20 541,20 C532.853,20 531.831,20.033 528.631,20.18 C525.438,20.326 523.257,20.834 521.349,21.575 C519.376,22.342 517.703,23.368 516.035,25.035 C514.368,26.702 513.342,28.377 512.574,30.349 C511.834,32.258 511.326,34.438 511.181,37.631 C511.035,40.831 511,41.851 511,50 C511,58.147 511.035,59.17 511.181,62.369 C511.326,65.562 511.834,67.743 512.574,69.651 C513.342,71.625 514.368,73.296 516.035,74.965 C517.703,76.634 519.376,77.658 521.349,78.425 C523.257,79.167 525.438,79.673 528.631,79.82 C531.831,79.965 532.853,80.001 541,80.001 C549.148,80.001 550.169,79.965 553.369,79.82 C556.562,79.673 558.743,79.167 560.652,78.425 C562.623,77.658 564.297,76.634 565.965,74.965 C567.633,73.296 568.659,71.625 569.425,69.651 C570.167,67.743 570.674,65.562 570.82,62.369 C570.966,59.17 571,58.147 571,50 C571,41.851 570.966,40.831 570.82,37.631"></path></g></g></g></svg></div><div style="padding-top: 8px;"> <div style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;">Bu gönderiyi Instagram&#39;da gör</div></div><div style="padding: 12.5% 0;"></div> <div style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px; align-items: center;"><div> <div style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);"></div> <div style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px; margin-left: 2px;"></div> <div style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);"></div></div><div style="margin-left: 8px;"> <div style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;"></div> <div style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)"></div></div><div style="margin-left: auto;"> <div style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);"></div> <div style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);"></div> <div style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);"></div></div></div> <div style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center; margin-bottom: 24px;"> <div style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; margin-bottom: 6px; width: 224px;"></div> <div style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; width: 144px;"></div></div></a><p style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;"><a href="https://www.instagram.com/reel/CtJOQTmqtwu/?utm_source=ig_embed&amp;utm_campaign=loading" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">Filizakink (@filizakink)&#39;in paylaştığı bir gönderi</a></p></div></blockquote> <script async src="//www.instagram.com/embed.js"></script>

KANSERİ YENMİŞTİ

Filiz Akın, sol kulağının üst tarafındaki kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunların ardından çok sayıda ameliyat olmuştu. Akın, 2002'de yakalandığı burun ve ağız arkası kanserini yenmeyi başarmıştı.

Yazının Devamını Oku

Önce yazdı, sonra sildi! 6 ay önce evler ayrıldı...

1 Haziran 2023

Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği, geçen pazartesi günü görülen duruşmayla sona erdi.

Boşanma duruşmasına el ele gelen çift, kararın ardından adliyeden yine el ele ayrıldı. Arzum Onan daha önce yaptığı açıklamada ayrılmayı eşinin istediğini söylemişti.

Konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmayan Mehmet Aslantuğ ise suskunluğunu sosyal medyada bozdu.

Ünlü oyuncu, Instagram sayfasında duygularını dile getirdiği bir paylaşım yaptı, ancak o paylaşımı kısa süre sonra sildi.

DUYGUSAL GÖÇÜ BAŞLATALI 1 YIL OLDU

Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan’la yıllar önce çektirdikleri bir kareyi Instagram sayfasına şu yazıyla birlikte ekledi:

“Bu mesaj gönül verenlerle / gönül koyanlara borcumdur. Kiralık gönülleri hiç ilgilendirmez. Eylül çocuğuyum ben; ama, mayısın cilveleriyle karşılaştım daha çok! Mesela... Bu güzel kadını bir mayıs sabahı tanıdım (4 Mayıs 1994). Duygusal göçünü başlatalı kabaca 1 yıl oldu. Ve o göçte de ‘mayıs’ın parmağı var mı gerçekten bilmiyorum. Son 6 aydır ev olarak da ayrıyız. Zaman dönüp dolaştı, ayrılığın mahkeme kararı da yine bir mayıs sabahına denk düştü. Neyse. Ayın günahını daha fazla almak istemem; zira, 19 Mayıs’ın silinmez mirası mühürlüdür gönlümde.”

Yazının Devamını Oku

Hakan Altun'la arabesk gecesi!

29 Mayıs 2023

“KURUÇEŞME AÇIKHAVA BENİM İÇİN KONSER MABETİ ”

Hakan Altun, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi ve İstanbul’un eşsiz manzarasında vereceği Kuruçeşme Açıkhava konseri ile ilgili “Her zaman söylerim burası konser mabeti benim için… Bir yanda boğaz bir yanda sevdiğin sanatçı…İstanbul için harika bir hizmet.” dedi.

Altun, 17 Haziran’da Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da gerçekleşecek olan “Deprem Bölgesine Yardım Gecesi” ne değindi.

Bu anlamlı organizasyon hakkında “Canlı olarak yayınlanacak ve seyircili bir program olacak. Konsere gelen dostlarımızın aldığı biletler depremzedeler için toplanacak. Sevgili Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile güzel bir gece olacak.” sözlerine yer verdi.Yazının Devamını Oku

İlham Gencer hayatını kaybetti

24 Mayıs 2023

Türkiye’nin ilk piyanist şantörlerinden biri olan caz müzisyeni Bozkurt İlham Gencer, Bodrum’da tedavi gördüğü özel bir hastanede vefat etti. Bozkurt İlham Gencer’in ölüm haberini, oğlu şarkıcı Bora Gencer, sosyal medya hesabından duyurdu. Gencer, “Babam Türkiye’nin babası, benim canım varlığımın sebebi dünya iyisi insan adam gibi adam Bozkurt İlham Gencer’i kaybettik” ifadelerini kullandı.PİYANO HOCASI ANNESİ

Henüz beş yaşındayken annesinden aldığı derslerle başladığı müzik hayatını yaşamının sonuna kadar sürdüren sanatçı, birçok unutulmaz esere de imza attı. Türkiye’nin ilk yerli caz grubunu kuran Gencer, 1950’li yılların başında Amerikalı şarkıcı Eartha Kitt’e “Kâtibim” şarkısını öğretti. Kitt 1953 yılında, bu anonim şarkıyı caz tarzında ve eğlenceli İngilizce sözlerle seslendirdi. Şarkı dünya çapında hit oldu.
İlham Gencer, ilk evliliğini Ayten Alpman’la yaptı. Çiftin kızları ünlü caz vokalisti Ayşe Gencer geçtiğimiz Aralık’ta 66 yaşında yaşamını yitirdi. İkinci evliliğini ise Necla Gencer ile yapan Gencer’in çocukları Bora Gencer ve İlhan Gencer de müzikle ilgilendi.

100. DOĞUM GÜNÜNÜ BODRUM’DA KUTLAMIŞTI

Yazının Devamını Oku

Seyfi Dursunoğlu’nun miras davasında karar çıktı

23 Mayıs 2023

17 Temmuz 2020'de 87 yaşında vefat eden 'Huysuz Virjin' ismiyle tanınan Seyfi Dursunoğlu 15 milyon TL'yi bulan evini ve bankadaki parasını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bırakılmasını vasiyet etmişti.

Yeğenleri Erhan Saydam ile Evren Saydam, mirasta hak sahibi olduklarını iddia ederek vasiyetin iptali için dava açmıştı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, bunun üzerine tereke tespit davası açıp, sanatçının noterde vasiyetname hazırlattığı sırada yanında olan 60 yıllık dostu Garabet Baltaoğlu'nu şahit olarak göstermişti.

Erhan Saydam ile Evren Saydam, Garabet Baltaoğlu'nun akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını talep etmişti.

İstanbul Anadolu 14. Asliye Hukuk Mahkemesi miras davasına son noktayı koydu. Mahkeme, iki yeğenin açtığı vasiyetin iptali davasını reddetti.

Dursunoğlu'nun mirasının hak sahibi Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği oldu.

<iframe src='//www.hurriyet.com.tr/video/embed/?vid=41567184&resizable=1&autostart=true&playsinline=true&v_utm_source=haber_detay' width='580' height='326' frameborder='0' scrolling='no' allow='autoplay; fullscreen' allowfullscreen></iframe>

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Yazının Devamını Oku

Oyuncu Özge Özacar kırmızı temalı partide

22 Mayıs 2023

Oyuncu, Nedret Taciroğlu özel tasarımı kırmızı elbisesi ile dikkat çekti.

Özge Özacar’ın makyajını Serhat Şen, saçını ise Sandra Hahnel yaptı.

Oyuncu, bu özel günden anlarını sosyal medya hesabından şu notla paylaştı:

“Bu ikonik deneyimin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım. Bu geceye beni hazırlayan şahane ekibim iyi ki varsınız!” Oyuncu ayrıca ertesi gün sabah erken saatlerde Cannes sokaklarında yürüyüş yapmayı ihmal etmedi.

Yazının Devamını Oku

Emre Altuğ’un baba acısı!

12 Mayıs 2023

Oyuncu-şarkıcı Emre Altuğ babasının vefatıyla yıkıldı.

Bir süredir zatürre tedavisi gören Tuncer Altuğ 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Acı haberin ardından ünlü şarkıcı yasa boğuldu.

 

Yazının Devamını Oku

Ailesi Selçuk Tektaş'ı doğum gününde andı! 'Sana doyamadım canımın parçası'

12 Mayıs 2023

Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 21 Temmuz 2021'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Selçuk Tektaş'ın ani ölümü ailesi ve dostlarını üzüntüye boğmuştu. Yaşasaydı bugün 43. yaşını kutlayacak olan Selçuk Tektaş’ı ailesi unutmadı.

Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duygularını dile getiren Tektaş Ailesi, Selçuk Tektaş'ın yeni yaşını kutladı.

GÖZÜN ARKADA KALMASIN KARDEŞİM

Kardeşine olan özlemi gün geçtikçe artan Alişan, bir fotoğraf albümü paylaşıp altına şu notu düştü:

"Zor bir gün... 12 Mayıs 1983… Doğduğun gün dün gibi aklımda... 7 yaşındaydım ve babaannemlere bırakmışlardı, annemle babam beni. Çok güzeldi her şey, ta ki 21 Temmuz’a kadar… Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dindirmeyecek... Sana yazacağım ve hep söyleyeceğim tek şey var; Beni yaşadığım müddetçe gururlandırman, iyi bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, dost oldun. Senden sonra zor her şey çok zor. Gözün arkada kalmasın ben hep yanlarındayım emanetlerinin. Seni çok seviyorum kardeşim, çok seviyorum. Allah’ım seni aldı ve şehit makamında en güzel yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu?"

HANGİ ANNE EVLADININ ACISINA DAYANIR

Selçuk Tektaş'ın vefatıyla zor günler geçiren annesi Suzan Tektaş ise duygularını şu sözlerle dile getirdi:

Yazının Devamını Oku

Sezon finali nefes kesti... Yargı'da ters köşe! Rüya mı, gerçek mi?

8 Mayıs 2023

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Yargı'nın önceki bölümünde; Turgut Ali'nin suça karıştığını öğrenen Ilgaz, Başsavcıyı adalete teslim etmek istedi. Ilgaz'ı zorla mezarlığa götüren Turgut Ali tüm uyarılara rağmen Ilgaz’ı dinlemedi ve arkasından iki el ateş etti. Ilgaz'ın cansız bedenini bulan Eren, elde edilen delillerle Ceylin'i eşini öldürmekle suçladı. Ceylin ise tüm suçlamaları reddetti.

Dizinin yeni bölümünde; Eren, Ilgaz’ı vuranın peşine düştü. Ceylin’in yanında olduğunu ve şüphelerini paylaşan Eren ‘Başımızdan beri yanımızda olan biri, sanki bizim yanımdaymış gibi olan biri Turgut Ali’ sözleriyle Başsavcı’yı hedefe koydu.

Önemli ipuçlarına ulaşan Eren, cezaevinden Ilgaz’ı arayan son numaranın peşine düştü.

Ilgaz’ın vefatını kaldıramayan Metin kalp krizi geçirdi. Çınar ve Derya, Metin’i hastaneye götürdü.

Ilgaz’ı vuran silahta Ceylin’in parmak izi çıktı. Özcan Savcı ortada çok soru işareti olduğunu söyleyip Turgut Ali’yi köşeye sıkıştırdı. Turgut Ali ise Özcan Savcı’ya teşekkür edip eski görevine dönmesini rica etti.

CEYLİN SORGUDA

Turgut Ali, Ceylin’e silahın ruhsatsız olduğunu söyleyip, nereden aldığını sordu.

Yazının Devamını Oku

İbiza’da teklif Fas’ta düğün! Şeyma Subaşı evlendi...

3 Mayıs 2023

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlendi.

Subaşı ve Alsaloussi, Fas'ın Marakeş şehrinde dünyaevine girdi. Şeyma Subaşı evlenir evlenmez soyadını da değiştirdi.

AİLESİNDEN KİMSE KATILMADI

Düğün törenine sadece 15 kişiyi çağıran Şeyma Subaşı'nın davetli listesinde ablası Kübra Açıl yoktu.

Daha önce yaptığı bir açıklamada "Ruhunun özel olmadığını düşünmediğim insanlar düğünde olmayacak, ablam dahil" diyen Şeyma Subaşı, olayın perde arkasını anlatmıştı;

"Büyük mutluluk ve heyecanla ablamı tabii ki davet ettim. Ama o bahaneler bularak gelemeyeceğini söyledi. Tabii ki üzüldüm ama fazla değil! Çünkü her insanın bir kapasitesi var. Eğer karşındaki insandan sen kapasitesinin üzerinde bir şey beklersen hayal kırıklığına uğrarsın. O yüzden ben bu konuyla ilgili hayal kırıklığına uğramadım."

Yazının Devamını Oku

Oyuncu Selim Bayraktar ve sevgilisi Emel Karaköse evlendi

2 Mayıs 2023

Oyuncu Selim Bayraktar, yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Emel Karaköse ile nikah masasına oturdu.

ANTALYA'DA ROMANTİK DÜĞÜN

'Veda Mektubu'nda Ziya karakterine hayat veren oyuncu Selim Bayraktar'dan güzel haber geldi.

Ünlü oyuncu, yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Emel Karaköse ile dünyaevine girdi.

Antalya'da bir otelde evlenen ünlü çiftin nikah törenine aile yakınları ve dostları katıldı. Çiçeklerle süslenen ve özel konukların olduğu törenden görüntüler, sosyal medyada paylaşıldı.

Öte yandan Selim Bayraktar, kendisi gibi oyuncu olan 38 yaşındaki Emel Karaköse'ye Göcek'te bir koyda evlilik teklif etmişti.


Yazının Devamını Oku

Ilgaz ölmüş olamaz! Yargı'da nefes kesen anlar...

1 Mayıs 2023

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Yargı'nın önceki bölümünde; Turgut Ali'nin suça karıştığını öğrenen Ilgaz, Başsavcıyı adalete teslim etmek istedi. Ilgaz'ı zorla mezarlığa götüren Turgut Ali tüm uyarılara rağmen Ilgaz’ı dinlemedi ve arkasından iki el ateş etti.

TURGUT ALİ, ILGAZ'I VURDU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dizinin yeni bölümünde; Ilgaz Savcı, kanlar içinde yerde kaldı. Turgut Ali olayın şokuyla Ömer’i arayıp Ilgaz’ı vurduğunu itiraf etti. Olay yerine gelen Ömer, Turgut Ali’den silahı alıp yerde yatan Ilgaz’ın telefonundan Eren’e ‘Ceylin’e dikkat et’ diye bir mesaj gönderdi. Daha sonra Ömer, Ilgaz’ı yaralı şekilde çöp konteynerına koydu.

EREN, ILGAZ'I BULDU - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Olay yerine giden Eren, Ilgaz'ı kanlar içinde buldu. Büyük şok yaşayan Eren hemen ambulansı aradı. Durumu kritik olan Ilgaz’ın yolda hayatını kaybettiği bildirildi.

PARLA, EYÜP’Ü BIÇAKLADI - İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Okulda yangın çıkaran Eyüp, kardeşinin katili olarak gördüğü Parla’yı kaçırdı. Parla’yı öldürmeye çalışan Eyüp elindeki bıçağı kaptırınca ikili arasında arbede yaşandı. Parla, Eyüp’ü bıçakladı. Teyzesini arayan Parla, Ceylin’den yardım istedi.  

Yazının Devamını Oku

Kadir Doğulu'nun görüntüleri kafaları karıştırdı!

25 Nisan 2023

Her fırsatta eşine olan aşkını dile getiren Kadir Doğulu'nun sosyal medyada paylaşılan görüntüleri olay oldu.

Ünlü oyuncu Kadir Doğulu arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye çıktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde bir kadınla yakın temasta bulunan Kadir Doğulu'nun keyifli anları çevredekiler tarafından kayıt altına alındı.

Oyuncu Neslihan Atagül ile mutlu bir evlilik sürdüren Doğulu'nun videosu kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı.

İddiaya göre; Mekanda bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu'yu uyardı. İyemli'nin uyarılarını dikkate almayan oyuncu eğlenceye kaldığı yerden devam etti.

Çok konuşulan görüntülerin ardından Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uG1ge6tOijE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

 

Yazının Devamını Oku

Aslı Samat'tan 'kilolu kadınlara başrol verilmiyor' açıklaması: O kişinin kim olduğu ile ilgili

23 Ekim 2020
Hercai dizisinde oynadığı 'Melike' karakteri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Aslı Samat, hurriyet.com.tr'den Onur Karademir'in sorularını yanıtladı. 173 kilodan 70 kiloya kadar düşen Samat, sahnede kim olursan ol yargılanmazsın, ‘olduğun gibi kabul edilirsin’e inandığı için bugünlere geldiğini söyledi. Son günlerde çok konuşulan "Kilolu kadınlara başrol verilmiyor" tartışmasını da yorumlayan güzel oyuncu konuyla ilgili, "O kişinin kim olduğu ile ilgili..." dedi.
Yazının Devamını Oku

'Didem'di 'Serah' oldu! Ünlü oyuncunun Amerika'daki yeni hayatı

10 Ağustos 2020
Türk asıllı Avustralyalı oyuncu Didem Erol, kendine yeni bir hayat kurdu. Avustralya'da doğup büyüyen daha sonra ailesiyle Türkiye'ye yerleşen Erol, Avrupa Yakası’ndan Emret Komutanım’a birçok başarılı projede rol almıştı. Kısa sürede adını tüm Türkiye’ye duyuran Erol, sürpriz bir kararla Amerika’ya yerleşmişti. Oyunculuk kariyerine Amerika’da devam eden Erol, adını ‘Serah Henesey‘ olarak değiştirdi ve kendine yeni bir hayat kurdu. 'Hayatımı içimden geldiği gibi yaşadım' diyen ünlü oyuncu bilinmeyenlerini hurriyet.com.tr’ye anlattı.
Yazının Devamını Oku

Dublin’den ödül

30 Ocak 2020

Filmin başrol oyuncusu Onur Dikmen, İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen festivalin Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması’nda ‘en iyi erkek oyuncu’ seçildi. “Uzun Zaman Önce”, mayıs ayında gösterime girecek.  

Yazının Devamını Oku