İsmail Bayrak

Arap Kadri geri dönüyor!

14 Eylül 2023

AHMET MÜMTAZ TAYLAN BAŞROLDE

Yönetmenliğini Emre Kavuk’un üstlendiği “Arap Kadri ve Tarzan” filminde başrolleri Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memilli ve Zeynep Çamcı paylaşacak.

 Filmin çekimlerine 22 Eylül’de başlanacak. Film, Arap Kadri’nin ormanda yaşarken bir anda ortaya çıkan kızı ve ormandaki rakibi Tarzan’ın zoruyla İstanbul’a dönüş hikâyesini konu alıyor.

Demirci’nin kızı: Bizden izin alınmadı

 “Arap Kadri ve Tarzan” karikatürlerini çizen merhum karikatürist Latif Demirci’nin kızı Yasemin Demirci, sinema projesi için kendisinden izin alınmadığını ve konuyu yargıya taşımadan önce yapım ekibiyle görüştüklerini açıkladı: “Çizimleri babam yapardı, zaten karakteri o yarattı. Tekin Aral öyküleri yazıyordu, babam ve diğer yazarlar da katkı yapıyordu. Arap Kadri’nin filminin çekileceğini yeni duydum. Avukatlarımız yapım tarafının avukatlarıyla görüştü. Şu anda dava açmadan önce karşılıklı görüşmeler yapılıyor. Onlar da 3-4 gün süre istedi. Şimdi geri dönüşlerini bekliyoruz. Bize nelerle gelecekler, nasıl bir yol çizeceğiz o süreçte göreceğiz. Yapılan projede babamın hakkı varsa tabii ki sonuna kadar takipçisi olacağım.”

Yazının Devamını Oku

Anne sütünün faydası yok zararı çok!

20 Ağustos 2023

Ünlü isim, “Bebeğini emziren arkadaşımdan sağdığım anne sütünü içiyorum. Vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum. Doktorum böyle bir şey tavsiye etti. Kanser hastalarına da çok faydası varmış” dedi.


İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Osman Erk, sanatçının iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı: “Yetişkin bir insanın anne sütü içmesi için son derece bilgisiz olması gerek. İçinde kansere neden olacak maddeler barındırır. İnsülin metabolizmasına zarar verir. Bağırsak geçirgenliğini arttırabilir. En az 40’a yakın hormonsal zararı vardır. Yetişkin bir insan asla anne sütü içmez. Söylediği şeyler, medyatik bir palavradan başka bir şey değil. Saçma, bilgisizce, bilimsel altyapısı olmayan bir düşüncedir. Doktor bunu tavsiye etmez. İnsan sağlığına son derece zararlı bir tavsiyedir. Sütün içinde olanları sebze, meyve ve baharatlardan rahatlıkla alabilirsiniz. İnsanlar ve ineklerde kolostrum olur. Doğumdan sonra 3-4 gün gelir. Bu bir süt değil sıvıdır ve bağırsak sendromu olan kişiler kullanabilir. Bu ilk dönemde gelen yararlı bir sıvıdır. Bunun sütle alakası da yoktur.” 

 

Yazının Devamını Oku

Mitat’ın fantastik bir mizahı var

9 Nisan 2023

Bülent Çolak: Beni zorlayacak rolleri oynamayı seviyorum

◊ “Mitat” filminde Komiser Celal olarak izleyiciyle buluştunuz. Nasıl bir karakter bu?

- Biraz sert mizaçlı, ayrıntılara düşkün asabi bir adam Komiser Celal. Mitat’tan hiç hazzetmiyor. Film boyunca derdi gücü Mitat’ı içeri tıkmak.

◊ Bu rolü kabul etmenizdeki en önemli etken neydi?

- Filmin uyarlandığı romanı ve işin senaryosunu sevdim. Ayrıca birbirine benzemez ve beni zorlayacak rolleri de seviyorum galiba. Maalesef hep aynı rolleri oynayıp yerini sağlama almak oyuncuyu körelten kariyer tuzaklarından biri.

Bir de filmin yönetmeni Süleyman Arda, beni oyuncu değil polis sanıyor olabilir. Çünkü ikinci kez bana polisi oynattı.

◊ Seyirci bu filme neden gelmeli?

- 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin atmosferinde geçen cinai bir kara film “Mitat”. Filmin uyarlandığı romanı okumamış olanlar daha fazla detay için onu merak edebilir. Filmin de kitabın da kendine özgü fantastik bir mizahı olduğu kesin.

Yazının Devamını Oku

O ev stüdyo olacak

15 Ocak 2023

 Sezen Aksu, İstiklâl Marşı’nın yazarı Mehmet Âkif Ersoy’un bir dönem yaşadığı Beylerbeyi’ndeki evi 2011 yılında 350 bin TL’ye satın almış ve restore ettirmişti. Daha sonra sanatçının, evi güzellik uzmanı Safiye Turan’a kiraladığı ortaya çıkmıştı. Ev, güzellik merkezi olarak kullanıldığı ortaya çıkınca zabıta ekipleri tarafından mühürlendi. Geçtiğimiz aylarda da kaçak olarak yapıldığı tespit edilen balkon ve çatı katı için yıkım kararı çıktı.


KAÇAK BÖLÜMLER YIKILDI
 Sezen Aksu, bir süre önce evi yeniden kullanılır hale getirmek için harekete geçti. Sanatçı, Boğaziçi İmar Müdürlüğü’nün kontrolünde kaçak bölümleri yıktırarak evde yeniden tadilat başlattı. Evin eski haline dönüştürüleceği ve Sezen Aksu’nun burayı müzik stüdyosuna çevireceği söyleniyor.


Yazının Devamını Oku

Beni de bitirdin kendini de! Reza Zarrab ile Hadise'nin konuşmaları dava dosyasında

23 Kasım 2022

EBRU Gündeş’in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye”de birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği ilk kez Hürriyet’te, geçen yıl 17 Nisan 2021’de yayımlanmıştı. Haberde, Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O dönem Kaan Yıldırım’la birlikte olan Hadise, sosyal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

Geçen yıl nisan ayında Hürriyet'te çıkan 'Reza Zarrab Ebru Gündeş'le evliyken Hadise'yle birlikte oldu, ikili Amerika'da tatil yaptı' haberi gündemi sarsmıştı.

YAŞADIKLARIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM!

Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası gündeme geldi. Dava dosyasına giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi. Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da sahilde el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

Hadise aşk iddialarını kabul etmemişti. 

 

Yazının Devamını Oku

Nihan Çelik: Snoop Dogg ile proje yapacağım

9 Kasım 2022

Yeni single’ınız “Senden” yayınlandı. Müzik serüveniniz nasıl başladı?

- Müzik başlı başına bir serüven. Neresinde olursanız olun sorumluluk gerektiriyor. Bu serüven ise doğru kişilerle çalışma fırsatı bulduğunuz zaman zorluktan çok eğlenceli bir hale bürünüyor. Bu serüvenimde bana eşlik eden yönetmen Alişan Günay Yıldırım ve aranjör Ufuk Kevser’e çok teşekkür ediyorum.

Şarkılarınız dijital platformlarda dikkat çekiyor. Bunun sırrı sizce nedir?

- İnsanlar artık aynı şeyin farklı hallerini dinlemekten oldukça sıkıldı. Ben ve ekibim, bu konuda dikkatli tercihler, çalışmalar yaparak alışılmışın dışında bir müzik anlayışı edinmek istedik. Dijital mecralardaki rakamların da gösterdiği gibi sanırım bunu başardık.

Sanat ve estetik iç içedir

Sosyal medyada size “Barbie” lakabı takmışlar. Ses kadar sizce güzellik de önemli midir?

- Barbie ifadesini pek tercih etmem ama Türk popunun yeni ve farklı bir yüzüyüm diyebilirim. Estetik ve sanat, iç içe bir kavramdır. Bu iki kavramı kendimde barındırdığım sürece mutluyum demektir. Bu mutluluğu devam ettirebilmek için sanatın estetik anlayışını dinleyiciye de yansıtmak gerekir. Ancak bu sayede müzikseverlerin beklentilerini karşılayabiliriz.

Yazının Devamını Oku

Hadise’ye anne desteği

18 Eylül 2022

Ünlü şarkıcının Belçika’da yaşayan annesi Gülnihal Açıkgöz, boşanma sürecinde kızının yanında olmak için önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelecek. Açıkgöz, Dinçerler’le birlikte yaşadığı evden ayrılıp, evlenmeden önceki eski evine dönen Hadise’nin yanında bir süre kalacak. Gülnihal Açıkgöz’ün, Mehmet Dinçerler’in annesi Nezihe Dinçerler’le de görüşeceği iddialar arasında.


NELER OLMUŞTU?

Mayıs ayında nikah masasına oturan Hadise ile Mehmet Dinçerler'in evliliğinde sona gelindi. Ünlü şarkıcı 14 Eylül'de avukatı aracılığı ile Beykoz Adliyesi'ne başvurarak eşine boşanma davası açtı.      

BOŞANMAK İÇİN İSTEDİKLERİ ŞAŞIRTTI

Hadise ile Mehmet Dinçerler'in avukatları boşanma davası için bir araya geldi.

Mehmet Dinçerler boşanmak için Hadise'ye evlilik teklifinde taktığı 3 milyonluk yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istedi.

Yazının Devamını Oku

Sigortalar attı! Ücretini kendisi ödesin...

21 Ağustos 2022

İddiaya göre Hamdi Alkan, ayrıldıktan sonra da Selen Görgüzel ve onun ilk evliliğinden olan kızı İlknaz Bektaş’ın özel sigortalarının ücretini ödeyeceğine dair söz vermişti. Ancak boşanmanın hemen ardından anne-kızın sigorta poliçeleri iptal edildi.

Poliçenin yenilenmesine2 ay varken sigortalarının iptal edildiğini fark eden Selen Görgüzel hemen yetkili şirketi aradı. Ancak eski eşinin şirket çalışanlarına şöyle dediğini öğrendi: “Selen sorarsa ‘Hamdi Bey’e ulaşamadık, kredi kartından da tahsil edemedik’ dersiniz. Sigortasını kendi ödesin.”


Selen Görgüzel: Hamdi hâlâ bana aşık

Geçtiğimiz haftalarda Magazin D Pazar'a konuşan Selen Görgüzel, “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna “Bence Hamdi hala bana aşık” demişti.

‘HEP DOST KALACAĞIZ’ DEMİŞTİ

Boşanmanın ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Selen Görgüzel, eski eşine teşekkür ederek şunları söylemişti:

Yazının Devamını Oku

Ev yetmez bir de cip

3 Temmuz 2022

Daha önce eşine doğum hediyesi olarak ev alacağını açıklayan ünlü oyuncu, Fahriye Evcen için bir de araç siparişi verdi. Özçivit, Evcen’e Porsche’nin 2023 yılında piyasaya çıkacak yeni cipini alacak.


Özçivit şimdiden araç için kapora verip sipariş için sıraya girdi. Aracın fiyatı ise yaklaşık 10 milyon TL.

Yazının Devamını Oku

Sezonluk villa kirası 600 bin TL

22 Mayıs 2022

-Türk sinemasının ‘Sultan’ı Türkan Şoray, yıllar sonra Bodrum’da. 1976 yılında Kadir İnanır’la rol aldığı “Bodrum Hâkimi” filmiyle hafızalara kazınan Şoray, bu yazı Bodrum’da geçirmeye karar vermiş.

- Gündoğan’da denize sıfır bir villayı sezonluk kiralayan Türkan Şoray, burada kızı Yağmur Ünal ile tatil yapacakmış. Sultan’ın villa için 600 bin TL ödediği konuşuluyor.

Yaz boyu gezecekler
-Hakan Evrensel’in “Yer Eksi İki” kitabından uyarlanacak filmde yüzbaşı rolünü canlandırmaya hazırlanan Murat Yıldırım, öncesinde uzun bir tatil yapacak. Oyuncu, tüm yazı eşi İman Elbani ile geçirecek.

Yazının Devamını Oku

Alper Saldıran'ın yeni aşkı

8 Mayıs 2022

2019’DA BOŞANDI
- Alper Saldıran 2013 yılında meslektaşı Pınar Tuncegil ile evlenmiş, çift 2019’da evliliklerini resmi olarak noktalamıştı. En son “Yakamoz S-245” dizisiyle seyirci karşısına çıkan Saldıran, aşk hayatında yeni bir sayfa açtı.

GÖZLERDEN UZAK
- Ünlü oyuncu, bir süre önce model Lara Alan ile aşk yaşamaya başladı. Yakın çevrelerinden alınan bilgiye göre; birbirlerini tanıma aşamasında olan çift, ilişkilerini bir süre gözlerden uzak yaşamak istiyor ve el ele ortaya çıkmak için henüz erken olduğunu düşünüyor.


Alper Saldıran’ın Pınar Tuncegil’le evliliği 6 yıl sürdü.

Yazının Devamını Oku

Ata Demirer eridi!

27 Şubat 2022

Son dönemde hayli zayıflayan Ata Demirer, verdiği kiloların ardından vücudunda meydana gelen sarkmaları toparlatmak için tanınmış bir cerrahın kapısını çaldı.

Doktorla Nişantaşı’ndaki kliniğinde görüşüp bilgi alan ünlü komedyen, cerrahi operasyon geçirmeye karar verirse yaz öncesinde ameliyat masasına yatacak.

Yeni sinema projesinde Özge Özacar’la bir araya gelen Ata Demirer, sosyal medyada paylaştığı bu karede zayıflığıyla dikkat çekti.

Sevgilisinin stil danışmanı

Demet Özdemir’le kısa süreli bir ayrılığın ardından barışan ve sevgilisine 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenme teklif eden Oğuzhan Koç,
bu süreçte yeni bir işbirliğine de imza attı.

Koç, sahne kostümleri için Demet Özdemir’in stil danışmanı Rutkay Öziş’le çalışmaya başladı. Öziş, bu işbirliğini Instagram sayfasında “Güzel bir serüven başladı” mesajıyla duyurdu.

Yazının Devamını Oku

Tarkan özel hemşire tutmuş

6 Şubat 2022

Tarkan bir süre önce koronavirüse yakalandığını açıklamış, hastalığı hafif semptomlarla geçirdiğini söyleyerek aşının önemine dikkat çekmişti. Megastar’ın hastalık sürecinde kendine özel bir hemşire tuttuğunu öğrendim.

Kızı ve eşine virüs bulaştırmamak için evinde kendini izole eden ünlü şarkıcıyla hastalığı boyunca hemşiresi yakından ilgilenmiş. Evde ozon tedavisi de alan Tarkan’ın koronayı hafif şekilde geçirmesinde bunlar da etkili olmuş.

1. yıla özel hediye
- Sıla-İlker Kaleli ilişkisi 1’inci yılını doldurdu. Kaleli, aşkını “Sen bana bu hayatın armağanısın, 40 sene bekledim” dizeleriyle dile getiren Sıla’ya 1’inci yıldönümleri için özel bir hediye almış.

Uzun bir arayışın ardından Cihangir’deki bir dükkanda bulduğu kapaklı vintage kolyeye 6 bin lira ödeyen oyuncu, bu hediyesiyle sevgilisini mest etmiş.

Yazının Devamını Oku

Günay Girik'ten 'Fatma Girik'i ihmal öldürdü' iddiası!

1 Şubat 2022

Usta oyuncu Fatma Girik, 24 Ocak günü Covid-19 hastalığına bağlı olarak çoklu organ yetmezliği sonucu vefat etti. Günay Girik, ablasının tedavi gördüğü İstanbul Liv Hospital’a “Bulaşıcı hastalıklar ile işlenebilecek suçlar kapsamında taksirle ölüme sebebiyet vermekten” suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Öte yandan Girik, usta oyuncunun mirasını bıraktığı yeğeni Ahu Turanlı'’ya da dava açtığını belirtti.

"BİN TL OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE TEST YAPTIRMAKTAN VAZÇEÇMİŞ"
Günay Girik, ablasının tedavisi sırasında ihtimaller zinciri yaşandığını iddia etti: “Ablamın tedavisi sırasında hastanede bazı ihtimaller zinciri oluştuğunu düşünüyorum. Zaten bu da ortada. Ablamın bakıcısı izinden dönüşte hastaneye geliyor ve ‘Ben biraz grip gibiyim. Koronavirüs testi yaptıralım’ diyor. Sonra testin 1000 TL olduğunu öğrenince yaptırmıyor. Herkes ‘Sen üşütmüşsündür’ diyor ama sonra Covid olduğu ortaya çıkıyor. Ablamın kredi kartı zaten Ahu'da ve hastaneye yaklaşık 600-700 bin TL ödüyor. Ne olur bir de test parası ödenseydi ve o koronavirüse yakalanmasaydı.”MİRASIN PEŞİNDE DEĞİLİM

Yazının Devamını Oku

Burcu Esmersoy: Senden çocuğum olsun istiyorum

2 Ocak 2022

-Burcu Esmersoy, 2022’yi Nazım Akmandil’le karşıladı. Aşkları doludizgin devam eden çiftten yakında evlilik haberi gelirse şaşırmayın. Zira öğrendiğime göre Esmersoy yakın çevresine çok mutlu olduğunu söylüyormuş.

- Nazım Akmandil de Burcu Esmersoy’la ilişkisini nikâh masasına taşıma amacındaymış. Genç işadamı, “Gözlerine ve gülüşüne âşık oldum” dediği sevgilisinden bir çocuğu olmasını çok istiyormuş...

Mavi boncuk sürprizi
Emel Sayın, Yeşilçam şarkılarından oluşan bir albüm hazırlıyor. “En Büyük Emel’im” adlı çalışmanın sürprizi; Cem Yılmaz. İki ünlü isim, “Mavi Boncuk” şarkısında düet yapacak.

-Kayahan, Aysel Gürel, Fikret Şeneş, Zeki Müren ve Muazzez Abacı için tribute albümler hazırlayan Moko Yapım, bu kez Emel Sayın’ın sesiyle Yeşilçam’a damga vuran şarkıları dinleyiciyle buluşturuyor. Müzik direktörlüğünü Taşkın Sabah’ın, proje danışmanlığını Oğuz Arınmış’ın üstlendiği albümün hazırlıklarına başlandı.

Yazının Devamını Oku

'Dayı' bizim babamızın hikayesi!

21 Aralık 2021

Bir kabadayının hikayesinin aşkla harmanlanıp anlatıldığı ‘Dayı’ filmi vizyona girdi. Filmin başrolü Ufuk Bayraktar, ilk kez senaristlik ve yönetmenlik deneyimi yaşayan ağabeyi Uğur Bayraktar’ın kamerasının karşısına tereddütsüz geçtiğini söyledi. Filme çok güvenen Bayraktar kardeşler anlattı...

Dayı’nın çıkış hikâyesi anlatır mısınız? Abi-kardeş bu projede nasıl buluştu?

Uğur Bayraktar: Ufuk, rol konusunda seçici davranıyordu ama benim bu projenin arkasında olmam ve daha sonra gün geçtikçe işin belli bir seviyeye gelmesi onun da inancını artırdı. Bir de manevi bir durumumuz var, bu babamızın da hikayesi.

Ufuk Bayraktar: Babamızdan, aile büyüklerimizden, 1970’ler ve 80’lerdeki kabadayılık dönemi konusunda çok şey biliyorduk. Kabadayının özünde, adalet ve merhamet duygusu barındırdığını biliyorduk ve büyüklerimizde hep gördüğümüz bir şeydi.

Babanız kabadayı mıydı?

Uğur Bayraktar: Babam, ağır dayı, saygı duyulan, evde tepesine çıkıp oyunlar oynadığımız ama dışarıda herkesin önünü iliklediği bir adam. Bizim sülalede açıkçası bir tek babam değil, babama benzer en az 20 tane sayabileceğim insan var. Karadeniz insanında bu çok var.

HOCAM DEDİM ELİNİ ÖPTÜM

Yazının Devamını Oku

Usta oyuncu Sezai Aydın hayatını kaybetti

20 Aralık 2021

Usta oyuncu Sezai Aydın diyabet ve kalbe bağlı olarak 20 gündür tedavi gördüğü Ümraniye Özel Afiyet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.. Oğlu Arda Aydın, " 20 gündür hastanedeydi. Corona virüs tedavisi görmüyordu... Diyabete bağlı kalp yetmezliğinden vefat etti ' dedi.

Oyuncular Sendikası'nda Twitter'dan yaptığı açıklamada; 'Değerli meslektaşımız Sezai Aydın hayatını kaybetti. Çok üzgünüz. Tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Başımız sağ olsun' mesajını paylaştı.

69 yaşında vefat eden ünlü isim, Cosby Ailesi'nin babası 'Bill Cosby', 'John Rambo', 'Rocky Balboa' ve 'Fred Çakmaktaş' karakterlerini seslendirmesiyle tanınıyordu.

DOSTLARI YASA BOĞULDU!

Usta oyuncu Sezai Aydın'ın vefatı dostlarını yasa boğdu. Duygularını dile getiren ünlü isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu.

SEVİNÇ ERBULAK:

Yazının Devamını Oku

Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü Ulus’taki partide yakınlaştı

19 Aralık 2021
Magazin dünyasından son dedikoduları Kelebek muhabiri İsmail BAYRAK yazdı...
Yazının Devamını Oku

Demet Şener aynı otelde

14 Kasım 2021

Demet Şener, sevgilisi Tolga Arman’la Kapadokya’ya gitti, çektirdiği romantik kareleri sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafları görünce, Şener’in kısa süre evli kaldığı Cenk Küpeli’yle de aynı otelde tatil yaptığını hatırladım. Ünlü manken tam bir Kapadokya âşığı mı, yoksa yeni sevgilisiyle aynı yerde çektirdiği fotoğraflarla eski eşine nispet mi yapıyor...

Kıbrıs’tan ev aldı
Hafta sonları Kıbrıs’ta sahneye çıkan Ebru Gündeş, pandemi döneminde otelde konaklamak istemediğinden yavru vatandan kendine iki katlı, bahçeli bir ev satın almış.


Sık sık gittiği Kıbrıs’ta artık kendi evinde kalan sanatçı, işleri olmadığı dönemlerde de kızıyla orada vakit geçiriyormuş.

Yazının Devamını Oku

Serenay Sarıkaya Adana’dan ev bakıyor

7 Kasım 2021
Ünlüler dünyasından son haberleri İsmail Bayrak yazdı...
Yazının Devamını Oku

Pınar Deniz su diyetiyle zayıfladı

31 Ekim 2021

“Yargı” dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, son dönemde yalnızca başarılı oyunculuk performansıyla değil güzelliğiyle de adından söz ettiriyor.

Fazla kilolarından kurtulmak için bir dönem su diyeti uyguladığını öğrendiğim Deniz, şimdilerde ise formunu korumak için beslenmesine dikkat ediyor ve düzenli spor yapıyor. Kısıtlı bir süre uygulanabilen su diyetinde sadece su ve sıvı gıdalar tüketiliyor.

İşte junior Şener

 2020’nin mayıs ayında Başakşehirli futbolcu Şener Özbayraklı’yla evlenen Şilan Makal, geçtiğimiz ağustos ayında bir erkek bebek dünyaya getirmişti.

Babasının adını taşıyan Şener bebeğin ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Küçük Şener’in babasına olan benzerliği dikkat çekti.

Paris alışverişi

Yazının Devamını Oku

Gözde Seda Altuner: Gönül kendi kendini zehirliyor

27 Ekim 2021

Gözde Hanım, ‘Gönül Güçlü’ karakteri bir ekran fenomeni haline geldi. Diziyi izleyen herkes tarafından çok seviliyor Gönül. Neler söylemek istersiniz rolünüzle ilgili?
- Gönül, “Sadakatsiz”de olayların akışında kilit karakterlerden biri. Çoğunlukla kızılan, eleştirilen bir motif olsa da izleyiciye gerçek göründüğünü düşünüyorum. Daha önce canlandırdığım karakterlerden de oldukça farklı. Bu nedenle hem onu oynamaktan hem de izleyicinin onunla kurduğu ilişkiden çok keyif alıyorum.
Gönül hem anaç bir kadın hem de baskın, dominant bir karakter. Siz gerçek hayatta nasılsınız? Benziyor musunuz Gönül’e?
- Gönül görünüşte çok baskın bir karakter, doğru. Ben bunu onun yaşamla mücadele etme biçimi olarak yorumluyorum. Hayatının merkezine ailesini koymuş ve onların iyiliğini, mutluluğunu görev edinmiş. Sürekli aslında kontrol edemeyeceği durumları kontrol etme baskısıyla yaşıyor. Yani aslında baskın ve güçlü durmak, öyle görünmek zorunda olduğuna inanıyor. Ancak bir yönüyle de anaç, kırılgan, kimsenin gerçek anlamda kötülüğünü istemeyecek, muzip ve eğlenceli bir karakter.
İzleyici ilk bölümlerde onun bu özelliklerini çok hissedemedi ama zamanla kendini ele verdiği, kırılganlığının ve aslında bir bakıma yalnızlığının su yüzüne çıktığı anlar oldu. Baskınlık da değil aslında, gayet toksik bir durum Gönül’ün hali. Kendi kendini zehirliyor. Gözde’nin durumu daha net. Baskın olmam gerektiği durumlarda baskınım. Ancak bu kontrolsüzce, uzlaşmaya kapalı bir dominant olma hali değil. Kendimi, duygularımı ifade etmekten çekinmem. Bu konuda da iyiyimdir. Etrafımda olan biten her şeyi kontrol etmeye çalışmam ama insanlar hangi konuda ne düşündüğümü ve neye nasıl tepki vereceğimi bilir.

HİKÂYENİN RİTMİ ÇOK YÜKSEK

Yazının Devamını Oku

Edis'in yılbaşı ücreti 500 bin TL

24 Ekim 2021
Müzik, televizyon ve sinema dünyasından son haberler...(FISILTI GAZETESİ- İsmail BAYRAK)
Yazının Devamını Oku

Aşk bitti, 150 bini geri ver!

10 Ekim 2021
Organizatör Ata Çağlayan'la eski sevgilisi sağlıklı beslenme danışmanı ve yaşam koçu İlknur Özkuş icralık oldu. Özkuş’tan aldığı 150 bin TL borcunu ödemeyince Çağlayan’ın evi haczedildi.
Yazının Devamını Oku

Burak Sergen Hürriyet’e konuştu: Çok üzgünüm, aldatma doğru

6 Ekim 2021

İhanet haberlerini gazetelerden öğrenen ve fotoğrafları görünce çok üzülen oyuncu, yarın eşi Nihan Ünsal’a aldatma nedeniyle boşanma davası açacak. İşleri nedeniyle İzmir’de yaşayan eşinin İstanbul’da olduğundan bile haberi olmayan Burak Sergen, "Çok üzgünüm ve sarsıldım. Bu bir aldatma. Aldatıldım, doğru. Artık yargı sürecindeyiz. Yarın (perşembe) dava açıyorum. Avukatım bütün delilleri belgeleriyle sunacak" dedi. 

ESKİ EŞİNDEN DESTEK

Burak Sergen'in eski eşi ve oğlu Cansın'ın annesi Işıl Sergen'den usta oyuncuya destek gecikmedi. Işıl Sergen hem Burak Sergen'e 'güçlü ol' mesajı verdi, hem de hakkındaki haberlere açıklık getirdi.

 "İyi ya da kötü günler hepimiz için. Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey'le boşanma anlaşmamızda “15 milyon tazminat” aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberlerde lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum. Işıl Sergen"

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Oyuncu Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal ile yer aldığı fotoğrafların tamamını Instagram sayfasından sildi. Nihan Ünsal ise sosyal medya hesabını kapattı.

 

Yazının Devamını Oku

İdo Tatlıses'in sünnetliği babadan damatlık oğuldan

26 Eylül 2021

7 Ekim’de evlenecek olan Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses, düğün hazırlıklarına hız verdi. Raffles Hotel’de nikâh defterine imza atacak olan genç çift, düğünle ilgili her detaya büyük özen gösteriyor. İdo Tatlıses’in o geceyle ilgili en çok önem verdiği konulardan biri de damatlığı.


KUMAŞLAR İTALYA’DAN
Yıllar önce sünnet düğününde Faruk Saraç tasarımı bir takım giyen İdo Tatlıses, damatlığında da tercihini aynı markadan yana kullandı. Ancak bu kez smokinini Faruk Saraç değil, ünlü modacının oğlu Orhun Saraç tasarladı. Tamamen el işçiliğiyle, modern çizgilerde hazırlanan smokinde, İtalya’dan getirtilen özel kumaşlar kullanıldı ve saten detaylara yer verildi. 

Yazının Devamını Oku

Bülent Ersoy parmağında servet taşıyor!

12 Eylül 2021

Usta sanatçı Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da konser vermiş, taktığı pırlanta yüzüğüyle uzun süre konuşulmuştu.

Ersoy’un sahnede ilk kez taktığı yüzüğünün fiyatı servet değerinde. Pandemi döneminde Los Angeles’tan özel olarak getirttiği 40 karatlık özel pırlanta yüzüğün ortalama fiyatını Türkiye’deki bazı usta kuyumculara sordum. Kuyumcular bile yüzüğe fiyat biçemedi.

Bülent Ersoy, yaklaşık 40 karatlık pırlanta yüzüğünü yakın zamanda aldığını belirtti.

 

Yazının Devamını Oku

Hadise, O Ses Türkiye'de olacak mı? Karar verildi

15 Ağustos 2021
Gülşen, hangi gıdaları evine sokmuyor? Hangi ünlü kozmetik sektörüne girdi? Işın Karaca'nın karantina tedbiri...Hadise O Ses Türkiye'de olacak mı?...Magazin dünyasından son fısıltılar...
Yazının Devamını Oku

Işın Karaca vergi borcunu kapatmaya çalışıyor

1 Ağustos 2021
Işın Karaca, vergi borçlarını pandemi döneminde sahne alamadığı için ödeyememişti.
Yazının Devamını Oku

Son dakika... Ünlü müzisyen İlyas Tetik hayatını kaybetti

5 Temmuz 2021

Oğlu İlkkan Tetik, babasının ölüm haberini doğrularken " Çok üzgünüz" dedi.

Uzun süredir Muazzez Ersoy’la çalışan Tetik, geçenlerde şarkıcıyla bir araya gelip yeni çalışmalar için kolları sıvadıklarını duyurmuştu. Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Tarkan, Müslüm Gürses, Ahmet Kaya ve Ebru Gündeş gibi birçok ünlü isimle de çalışan Tetik’in maddi sıkıntılarından dolayı Sarıyer’deki evinde intihar ettiği öğrenildi. Tetik’i bulan ailesi hemen durumu polise bildirdi. Sarıyer Asayiş Büro ve Olay Yeri İnceleme ekipleri eve gelip incelemelerde bulundu. Ünlü bestecinin cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Tetik’in ölümü sanat dünyasında da şoke etkisi yarattı. Sanatçılar, müzisyenin ani ölümü karşısında üzüntülerini sosyal medyada paylaştı.

ÇOK ÜZGÜNÜM
Tarkan, ünlü müzisyene böyle veda etti:


Yazının Devamını Oku

Burak Yamantürk-Özge Özpirinçci çifti bebeklerinin cinsiyetini öğrendi

13 Haziran 2021
Özge Özpirinçci, Farah Zeynep Abdullah, Şebnem Bozoklu, Süreyya Yalçın.... Magazin dünyasının ünlü isimleri hakkında son dedikodular...
Yazının Devamını Oku

New York’a yerleşiyor...Türkiye’de başarılı oldum ama popüler olamadım

13 Haziran 2021

16 yaşında Amerika Hartford Üniversitesi’ne bağlı The Hartt School’dan mezun olduktan sonra Harvard Üniversitesi’nin Moskova Sanat Okulu’yla ortaklaşa yaptığı program dahilinde beş ay Moskova’da, iki yıl Boston’da kalarak oyunculuk master’ı yapan Ayça Varlıer, hayallerine yaklaşıyor. 2003 yılında döndüğü Amerika’ya yeniden gitmeye hazırlanan Varlıer, Broadway müzikali için menajerlik şirketinin teklifine “evet” dedi. Varlıer, eylül ayında Broadway üzerine bir müzikal çalışmasına gireceğini söyledi.


TÜRKİYE’DE POPÜLER OLAMADIM
Türkiye’de başarılı olduğunu ancak popüler olamadığını söyleyen Ayça Varlıer, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Türkiye’ye geri dönmemin sebebi Green Card olmamasıydı. Ama şimdi erkek arkadaşım Green Card’lı, aynı zamanda Amerikan vatandaşı. Türkiye beni çok iyi eğitti. Almadığım ödül kalmadı. Türkiye’de başarılı oldum ama popüler olamadım. Çünkü sanatımla ilgilendim.”


SEVGİLİM GLOBAL DEĞER
Amerika’da DJ Memos olarak ün yapan müzisyen sevgilisi Serhan Aydemir ile evlenmeyi planladıklarını da sözlerine ekleyen Ayça Varlıer, “Serhan New York’ta çok bilinen bir DJ ve girişimci işadamı. Evliliği ileriki dönemde planlıyoruz. Biz o yoldayız zaten, bir hayat için birleştik. Türkiye’de magazinsel değeri olmayabilir ama benim sevgilim global bir değer” dedi.

ŞÖHRET 

Yazının Devamını Oku

1 haftaya 100 bin lira

30 Mayıs 2021

Oğuzhan Koç’la Demet Özdemir, bir süredir yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran’la Kaş’ta tatil yapıyor. Ekip geçtiğimiz günlerde tekneyle denize açılmış, o keyifli dakikalar magazin muhabirlerinin objektiflerine de yansımıştı.

MASRAFLAR OĞUZHAN’DAN
Teknenin tüm masraflarını Oğuzhan Koç’un karşıladığı, genç şarkıcının 1 haftalık kira bedeli olarak peşin 100 bin lira ödediği öğrenildi.

Bergen
kim olacak?

Serenay Sarıkaya’nın “Bergen” filminde rol almayacağını açıklaması üzerine ünlü oyuncu yerine Özgü Namal’a teklif götürüldü. Ancak Namal 2 milyon TL isteyince yapımcı şirket bu kez rotayı Demet Evgar’a çevirdi.

Yazının Devamını Oku

Londra planı değişti

9 Mayıs 2021
Işın Karaca, kızı Mia’nın daha iyi bir eğitim görmesi için Londra’da okul araştırması yapıp kararını vermişti.
Yazının Devamını Oku

Demet Şener ile Cenk Küpeli arasında neler oluyor?

25 Nisan 2021
Geçen ocak ayında boşanan Demet Şener ile Cenk Küpeli’nin birlikte görüldüğü dedikodusu kulisleri hareketlendirdi. Bunun üzerine Şener’i aradım...
Yazının Devamını Oku

Yıldız Asyalı zombi oldu

11 Nisan 2021

BODRUM’DA ÇEKİLDİ
 Yıldız Asyalı, zombi filmi “Aylak Takımı” ile setlere döndü. Komedi türündeki filmin çekimleri Bodrum’da 4 haftada tamamlandı. Yapımcılığını Cinephone Entertainment’dan Enis Özkan ve Murat Çiçek’in üstlendiği, senaryosunu ise İlkay Kök’ün yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Tuna Arman, Zeynep Batur, Mert Topuz ve Hazan Damla Canbaz da yer aldı.


LABORATUVARDA PATLAMA
Yönetmen koltuğunda Can Sarcan’ın oturduğu “Aylak Takımı”, yaz okulundaki laboratuvarda meydana gelen patlama sonrası öğretmen ve öğrencilerin zombiye dönüşmesiyle başlayan komik olayları beyazperdeye taşıyacak. Filmin vizyon tarihi ise normalleşme sürecinde sinema salonlarının açılmasına bağlı olarak belirlenecek.

 

Yazının Devamını Oku

Hadise annesine özel villa kiraladı

11 Nisan 2021
Hadise, pandemi sebebiyle Belçika’dan Türkiye’ye gelemeyen annesiyle birlikte tatil planı yaptı. Yazın annesi Gülnihal Açıkgöz ile hasret gidermek isteyen şarkıcı Bodrum’dan lüks bir villa kiraladı.
Yazının Devamını Oku

Ajda Pekkan sağlık durumunu açıkladı: Ajitasyonu sevmem gayet iyiyim

6 Nisan 2021

Ajda Pekkan dizinden ameliyat oldu. Yaklaşık bir hafta önce operasyon geçiren Süperstar, durumunun iyi olduğunu söyledi. Ameliyat süreciyle ilgili açıklama yapan Pekkan, “Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl önce Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma aşırı yüklendiğim için sıkıntı yaşadım. Bir hafta önce menisküs ameliyatı oldum. Gayet iyiyim ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

KURTULDUM YAŞASIN
Ameliyatın ardından kardeşi Semiramis Pekkan’ın evinde birkaç gün dinlendikten sonra kendi evine geçtiğini söyleyen Ajda Pekkan, sözlerine şöyle devam etti: “Klip var, albüm çalışmalarım var. Bu problemin bitmesi gerekiyordu bitti. Kurtuldum yaşasın! Sporuma, sahne çalışmalarıma hemen başlayacağım. 14 Mayıs’ta Bodrum Günay’da sahne alacağım. Gayet iyiyim, sağlıklıyım. Bana dramatik bakmasınlar, ajitasyon yapmasınlar, zaten sevmem.”

Yazının Devamını Oku

Handan Uran Ertuğrul'dan 5.5 milyonluk bağışla veda

2 Nisan 2021

Devlet Tiyatroları emekli oyuncusu, Devlet Tiyatroları’nın ilk genel müdürü Muhsin Ertuğrul’un eşi Handan Ertuğrul (94) dün hayatını kaybetti. 10 gün önce Darüşşafaka Cemiyeti’ne 5.5 milyon bağış desteğinde bulunan ve kendisini öğrencilerin eğitimine adayan usta isim, bugün Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayelerinde Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde düzenlenecek törenin ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek.

Darüşşafaka’dan yapılan açıklamaya göre Ertuğrul, yaptığı bağışla kız kardeşi ve yeğeninin adını taşıyan “Perran ve Pınar Uran Burs Fonu” kurulmasına öncülük ederek, kurulacak fonla anne veya baba kaybı yaşamış öğrencilerin eğitimine destek olacak. Katıldığı törende Ertuğrul, “Bütün isteğim okumak için mücadele veren çocuklara yardım etmek” demişti. Bağış sonrasında Ertuğrul’a “Nar Plaketi” ve “Kurucu Bağışçı” sertifikası takdim edildi.

BENİ ÇOK SEVERDİ 

TÜRKER İnanoğlu, Handan Ertuğrul’un vefatından üzüntü duyduğunu belirtti: “Beni çok severdi. Ben de onu çok severdim. Son olarak bir ay önce telefonla görüşmüştüm, bana Darüşafaka’ya bağış yaptığını söylemişti. Yıllar önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne sokak çocukları yararına bağış yapmıştı. Mekanı cennet olsun.”

 

Yazının Devamını Oku

Kuaförde böbrek taşı sancısı

28 Mart 2021
Demet Evgar, geçen hafta bakım yaptırmak için gittiği Nişantaşı’ndaki kuaförde aniden rahatsızlandı.
Yazının Devamını Oku

Demet Akalın: Koronavirüsü Uludağ'da kaptık

15 Şubat 2021

COVID-19’a yakalanan Demet Akalın ve Okan Kurt, tedaviye evde devam ediyor. Sağlık durumları hakkında bilgi veren Akalın, “Ben iyiyim, şükür ayaktayım. Sadece hafif bir boğaz ağrım var, o kadar. Okan’ın ciğerlerine inmiş. Parmak kadar bölge, belli. Ama ağır geçirmiyor, kötü hissetmiyor kendisini” dedi.BAKICIDAN DEĞİLMİŞ
Ünlü şarkıcı, virüsü ne zaman ve nerede kaptıkları sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Uludağ’a tatile gittik. Aynı ortamda bulunduğumuz arkadaşlar, korona olduklarını bize 7 gün sonra söyledi. İnsan erken söylemez mi, ne cahillik! Sonuçta oteldeyken kapalı ortamda bir arada bulunduk. Evdeki bakıcı da öksürüyordu, önce ondan olabilir mi diye düşündük. Test yaptırdı, sonucu negatif çıktı. Bakıcıdan olmadığına göre dağda kaptık.”

‘Linç etmeyin’ demişti
Demet Akalın, Uludağ tatili öncesi Twitter sayfasından takipçilerine şöyle seslenmişti: “Ben hafta sonu gideceğim Uludağ’a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım.” Ünlü şarkıcı ve Okan Kurt, birlikte dağa gidip kayak tatili yaptı. Ancak çift virüse yakalandı.

Yazının Devamını Oku

Amerika’daki Türk tasarımcı

27 Ocak 2021

◊ Zelda Farzak ismi ile tanınıyorsunuz ve markanızı böyle çıkardınız. Ama asıl isminiz Selda Farsakoğlu. Bunun hikayesi nedir?

- Üniversitedeki profesörlerimden birisinin ismimi sürekli yanlış söylemesi üzerine doğmuş olan ve severek benimsediğim ismim Zelda Farzak. Yurtdışında kullanımının kolaylığından dolayı da markam olarak devam etmesini istedim.

◊ Bir mağazada yarı zamanlı olarak çalışırken kendi markanızı yarattınız. Bu yükseliş öykünüzü kısaca anlatır mısınız?

- Özgün bir marka kurmakla ilgili fikrim, bu mesleği seçtiğim günden itibaren vardı. Bunun için iş deneyimlerinin ve daha çok insan tanımanın öneminin bilincindeydim. Ancak bu süreçte kariyerimin bana sunabileceği sürprizlere de her zaman açık oldum.

New York’ta öğrenciliğimin ilk yılından itibaren çalışmaya başladım. İlk işim Victoria’s Secret’ın Manhattan’da trafiğin en yoğun olduğu lokasyonlarından birinde yarı zamanlı görsel düzenleme ve pazarlama göreviydi.

Mağazada çalıştığım bir gün yardımcı olduğum bir müşterim, hizmetten çok memnun kaldığını söyleyerek bana kartını uzattı ve iş konusunda görüşmek için aramamı istedi.

Kendisi Max Mara New York’ta üst düzey yöneticiydi. Bu fırsatı değerlendirerek aynı hafta içerisinde iş teklifi aldım. Bu beni gerçekten daha iyisi olmam adına cesaretlendirmişti. Bu deneyimin ardından ise son olarak marketi biraz daha farklı olan

New York, Kanada ve Japonya’da mağazaları olan bir Brooklyn markasında stil danışmanı ve tasarımcı olarak çalıştım. Bu dönemde kendimi tarzım ve yapmak istediklerim konusunda özgür hissettim ve 2018 yılında markamla ilgili çalışmalara başladım.

Yazının Devamını Oku

Hazar Ergüçlü: 20 bin lira kira bütçemi aşar

20 Aralık 2020
İşte Türkiye'nin ünlü isimleri ve yaşadıkları muhteşem evler...
Yazının Devamını Oku

Güneş tutulmasının etkileri...Astroloji uzmanları masaya yatırdı

15 Aralık 2020

Can Aydoğmuş:
Tutulmanın ardından çok büyük güçteki insanların; holding, medya, kanaat önderlerinin önümüzdeki bir yıl içerisinde değişim yaşayabileceklerini öngörüyorum.
2021’de bulunan aşıların haricinde 2022’nin Nisan ayına kadar da yeni aşılar, yeni ilaçlar bulunacak. Virüsün yüzde 100 bitişi 2023’ün Ocak ve Mayıs ayından sonra görünüyor.
yükselişe
geçecek
Türkiye 2023’ün ortasından sonra ve 2024-2025’te büyük bir yükselişe geçecek.
Bu tutulmalar geçmişte olduğu gibi çok büyük doğal afetlerin etkilerini verebilir. Burası zaten deprem ülkesi, hepimizin dikkat etmesi lazım. Depremlere her zaman hazırlıklı olmalıyız.

Yazının Devamını Oku

Son dakika haberler.. Sevcan Yaşar: Sermiyan Midyat dövüp çıplak videomu çekti.. 'Beni kendi evimden attı'

11 Aralık 2020
Sevcan Yaşar ve Sermiyan Midyat arasındaki davada mahrem görüntü detayı.. Gelen son dakika bilgisine göre, Sevcan Yaşar’ın Sermiyan Midyat’a açtığı davada mahkemeye sunduğu darp fotoğrafları ortaya çıktı. Oyuncu, Midyat’a bir dava daha açacağını söyledi: “Yarı çıplakken videolarımı çekti.” Bu açıklama, Sermiyan Midyat’ın şiddet haberlerine tepki gösterirken söylediği şu sözü akıllara getirdi: “Sizin sunamadıklarınız bende var!” Sevcan Yaşar duruşmanın 15 Ocak'ta gerçekleşeceğini bu duruşmanın ardından bir dava daha açacağını açıkladı..
Yazının Devamını Oku

Bülent Ersoy servet yatırmış... Kürklerinin değeri 2.5 milyon TL

28 Kasım 2020
BÜLENT Ersoy’un kürk alışverişi sosyal medyada olay oldu. Ünlü sanatçı geçtiğimiz çarşamba günü Nişantaşı’ndaki İzmirli Kürk Sarayı adlı dükkândan her biri 40 bin lira değerinde iki adet kar tilkisi kürkü satın almıştı.
Yazının Devamını Oku

Yeni partimiz cinsiyet öğrenme... Bebek kız oldu Atakule pembe yandı

14 Kasım 2020
Dubai’de yaşayan çiftin, 100 bin dolarlık cinsiyet öğrenme partisinin bir benzeri Ankara’da yapıldı. Çift, doğacak bebeklerinin cinsiyetini Ankara’nın sembolü Atakule’ye yansıtılan pembe rengiyle öğrendi.
Yazının Devamını Oku

Son dakika haberi... Şener Şen hastaneye kaldırıldı

10 Kasım 2020

PCR ve antikor-antijen testlerini yaptıran Şen’e oksijenle destek tedavisi uygulanmaya başlandı. Test sonucu pozitif çıkan usta oyuncunun, sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Hastanede tedavi altında

Şener Şen’in menajeri Gülden Avşaroğlu ise sanatçının tedavisinin hastanede sürdüğünü ve her şeyin yolunda gittiğini açıkladı: “Şener Şen, COVID-19 testini pazar günü yaptırdı. Test sonucu pozitif çıkan Şener Bey gayet iyi ve karantinada. Tedavi süreci ise hastanede devam ediyor.”

Yazının Devamını Oku

Cüneyt Arkın: Sette soğan ekmek yerdik

29 Eylül 2020

Çift set sonrası eve dönüş yolunda araç içinde uyuyakaldı. Cüneyt Arkın, fotoğraflarını “Yorulmuşuz sanırım ilk gün. Kuruluş
Osman set dönüşü” notuyla sosyal medyada paylaştı.

Fotoğrafı Instagram’da büyük ilgi gören Cüneyt Arkın, sağlığı el verdiği sürece dizide rol almaya devam edeceğini söyledi:
◊ “Haftada 1 gün setim var. Silivri’deki yazlığımızdan Riva’ya gitmek yorucu oluyordu ama şimdi Etiler’deki evimize geçtik. Yıllar sonra setlere döndüğüm için mutluyum. Dizi yapmamıştım, çünkü kalıcı olmak için sinema gerekli. Ama diziler de para kazanmak için. Biz eskiden film setlerinde soğan ekmek yerdik, şimdi setlerde yemek çıkıyor. Eskiden karavan rahatlığı da yoktu, küçük arabalarda beklerdik. Artık imkanlar daha iyi. Sağlığım el verdiği sürece sette olacağım.” 

 

Yazının Devamını Oku

Neslican Tay'ı canlandırması için Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif

22 Eylül 2020

Sosyal medyada, bir bacağının kesilmesine neden olan kansere karşı verdiği mücadeleyle tanınan 20 yaşındaki Neslican Tay’ın hayatı beyazperdeye taşınıyor. Daha önce 3 kez yendiği kansere 4’üncü defa yakalanan Tay, geçen yıl eylül ayında hayatını kaybetmişti. Kanserle mücadelesi sembol haline gelen ve ‘Demir Kadın’ lakaplı Tay’ın hayatı Ceylan Yapım, K.A Yapım ve Cns Production tarafından film yapılacak.
PROJEYE SICAK BAKIYOR
Yapımcılığını Ali Burak Ceylan, Serkan Günay ve Kerim Altıntaş’ın üstleneceği filmin adı “Demir Kadın Neslican” olacak. Çekimlerine Neslican Tay’ın doğum günü olan 14 Mart’ta başlanması planlanan film için Neslihan Atagül Doğulu’ya teklif götürüldü. Tay’ı canlandırması istenen ünlü oyuncunun projeye sıcak baktığı öğrenildi. Filmde birçok ünlü isim de konuk oyuncu olarak yer alacak. m İsmail Bayrak

 

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Yazının Devamını Oku

Öykü Gürman, İspanyol televizyon kanalına İstanbul’da röportaj verdi

13 Eylül 2020

BOĞAZ’DA ÇEKİM
◊ Öykü Gürman, İspanya’nın en çok izlenen televizyon kanallarından RTVE’de yayınlanan “Donde Viajan Dos” (İkiniz Nereye Seyahat Ediyorsunuz?) adlı programa konuk oldu. Komedyenler Jesús Vidal ve El Langui’nin sunduğu programın çekimleri İstanbul’da, Boğaz manzarası eşliğinde yapıldı.
İSPANYOLCA ŞARKI SÜRPRİZİ
◊ RTVE’de yarın ekrana gelecek programın çekimlerinde Öykü Gürman, İspanyolca şarkı söyledi. Kardeşi Berk Gürman’la İspanya’da vereceği konserlerden bahseden şarkıcı ayrıca ocak ayında Kanarya Adaları’nda yapılacak Flamenko festivaline de kardeşiyle beraber katılacağını açıkladı.

Öykü Gürman’ın konuk olduğu program için Türk dizilerindeki komik sahnelerin canlandırıldığı bir skeç de çekildi.


Yazının Devamını Oku

Su El Roman: İyi ki burun estetiği yaptırdım

19 Temmuz 2020
Rafet El Roman’ın Tuğba Altıntop’la evliliğinden olan büyük kızı Su El Roman, ikinci single’ı “Jokeria”yı çıkardı. Babasının yolunda ilerleyen Su, hayalinin büyük sahnelere çıkmak olduğunu söyledi: “Sahneye çıktığım zaman özgüven patlaması yaşıyorum. Karakterim değişiyor. İçimden sanki aslan çıkıyor.” Su El Roman’la pandemi dönemini geçirdiği Almanya, Frankfurt’taki evinin bahçesinden görüntülü konuştuk.
Yazının Devamını Oku

Wilma Elles: Yatırımcı arıyorum

10 Haziran 2020
Wilma Elles, pandemi sürecini ikiz çocuklarıyla birlikte Almanya’da geçirdi. İstanbul’u çok özlediğini söyleyen oyuncuyla karantina günlerini ve geleceğe yönelik planlarını konuştuk.
Yazının Devamını Oku

Selçuk Ural: İbrahim Tatlıses ve Sezen Aksu'yu ben keşfettim

7 Haziran 2020
Usta sanatçı Selçuk Ural ile 45 yıldır üye olduğu ve her gün sporunu yaptığı Levent Tenis Kulübü’nde 65 yaş üstünün izin gününde buluştuk. 4 ay sonra ilk kez buraya geldiğini söyleyen Ural’la kaleme alacağı kitabını, anılarını, pişmanlıklarını ve müzik dünyasını konuştuk. 75 yaşındaki usta sanatçı, yeni neslin Türkçe konuşamadığını söyledi: “Onların birçoğu bizim zamanımızda şarkı söylese döverlerdi. Bilgisayar icat oldu şarkıcılık bitti.”
Yazının Devamını Oku

Hatice Şendil: Can’la birlikte başka bir aşk geldi

9 Mayıs 2020

Burak Sağyaşar ile mutlu bir evliliği olan Hatice Şendil önceki güncanlı yayınına katıldı. Mywedding by Celebration’ın kurucusu Arzum İhsan’ın sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu mutlu evliliğin sırrını paylaştı: “Evliliğin altın kuralı; aynı hayattan keyif alabilmek galiba.” Şendil, 5 yıl önceki düğün günü ilgili anılarını da anlattı: “Düğünde ilk dans beni çok heyecanlandırdı. Merih Bey’den dans dersi almıştık. Gelinlikle dans etmek zordu. Ben çok mutluydum ve içimize sinen her şeyi yaptım. Gelinliği bir kere giyeceğim diye düşündüm hep. Onu da uzun süreli giymek istedim ve o yüzden parti elbisesi giymek istemedim.”.

Oyuncu, “İlişkinizde hanginiz daha romantiksiniz” sorusuna şu yanıtı verdi: “Durumlar, duygular değişiyor. Değiştikçe yerlerine yeni bir şeyler koymayı öğreniyoruz. Can’la birlikte başka bir enerji, aşk geldi. İkimiz de birbirimize yaptığımız sürprizleri çok seviyoruz.” 

Yazının Devamını Oku

Ebru Şallı'nın acı günü...Oğlu Pars hayatını kaybetti

17 Nisan 2020

Pars, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.  Pars Tan için öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Pars Tan, Kilyos Mezarlığı'na defnedildi.

Pars'ın ölüm haberinin ardından ünlü isimler baş sağlığı mesajları yayınladılar:

IŞIN KARACA: Küçük melek, Allah gani gani rahmet eylesin, annecigine babacığına sabırlar versin...
O kadar üzüldüm ki...
Konu çocuklarımız olunca kelimelerim hep eksik...
Cennet bahçelerin meleği Pars, Huzurla uyu...

DENİZ SEKİ: Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allah'ım sana güç kuvvet versin. Haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm...

YEŞİM SALKIM: 

Yazının Devamını Oku

'Muhterem Nur öldü' iddialarına eski dostundan yanıt geldi: Dua bekliyoruz

8 Mart 2020

Bir süredir Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitm ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi devam eden Muhterem Nur’un vefat ettiği haberi ortalığı karıştırdı. Sosyal medyada yayılan bu iddiaya Müslüm Gürses’in eski dostu Elenor Plak'ın sahibi Muhteşem Candan’dan açıklama geldi.

Candan, yaptığı açıklamada; Muhterem Nur yaşıyor. Hatta artık diyaliz makinesine bağlı değil. Gözlerini açtı, ayak parmaklarını hareket ettiriyor. Durumu beklenenin tam tersine iyi. Bütün sevenlerinden dua bekliyoruz.’ İfadelerini kullandı.

<div class="hr-video-seperator-line" style="height: 10px; background: #e20905;">&nbsp;</div>

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Yazının Devamını Oku

Bu “Fanatik” başka Fanatik

2 Mart 2020

◊ “Fanatik”, bir aile komedisi mi?

- Salih Bademci: Diyebiliriz ama aile komedisi kadar basit bir şey değil aslında. Daha genelden bakarsak bir Türk aile yapısı komedisi diyelim. Bir baba, bir anne ve bir babaanneden oluşan bir kadro var. Beş yaşında bir çocuğun üzerinden, görmediğimiz sahnede, herkesin kendi yaptırım gücünü, kendi fanatizmini izlediğimiz bir komedi. Biraz acı bir şey aslında.

Tabii biz buna gülüyoruz ama galiba insanlar duvara çarpıp gülüyor. Çünkü yaptığımız komedi tam olarak Türk aile yapısının eksik ayaklarını gösteriyor.

◊ Biraz eleştirel bir oyun...

- Nurhan Özenen: Evet. Ailelerdeki dayatmalar üzerinden gidiyoruz. Çocuğumuzu yetiştirirken ne olmasını istiyoruz? Onu biz istiyoruz ama acaba o çocuk onu istiyor mu? Bu tarz dayatmalar üzerinden gidiyoruz. Evet, biraz eleştirel bakmaya çalışıyoruz.

◊ Kötü kaynana mısınız? (Gülüşmeler)

- Nurhan Özenen: Bilmiyorum. Göreceli. Bir yanıyla evet kötü kaynana ama bir yanıyla kendi içinde haklı bir kadın. Bir çocuk yetiştirmiş. Şimdi de torunu için bir şeyler yapmak istiyor. Kimine göre hatta bir kaynanaya göre çok doğru olabilir ama kötü tarafı da var. Bütün erkek anneleri gibi oğluna âşık ve gelinini sevmiyor. Ona sürekli çemkiriyor. Onu yerin dibine sokmaya çalışıyor.

Neslihan Hanım, bir anne olarak bu oyunda oklar sizde. Çünkü çocuk öncelikle ona bağlı...

Yazının Devamını Oku

Eşi istedi, villayı boşalttı

26 Ocak 2020

Ünlü oyuncu, Kelkit’in daha küçük ve mütevazı bir evde yaşamak istediğini söylemesi üzerine aynı bölgede ev arayışına girdi. Duymaz uzun bir arayış sonunda Zekeriyaköy’de 10 bin TL’ye bir ev kiraladı. Ankara’da öğretmenlik yapan Kübra Kelkit’in İstanbul’a tayin hakkı elde edebilmesi için nikâh masasına düğünden önce oturan çift, haziran ayında yapacakları düğünün hazırlıklarına başladı.

<div class="hr-video-seperator-line" style="height: 10px; background: #e20905;">&nbsp;</div>

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR 

Yazının Devamını Oku

“SIFIR BİR” ile kalıpları yıktık

12 Ocak 2020

Dört yıl önce bu yola çıkarken film planınız var mıydı? Nasıl bir film izleyeceğiz?

Kadri Beran Taşkın: En baştaki hedefimiz Sıfır Bir’in sinema filmini yapmaktı. Başardık. Filmimizi izleyenler birçok hisle salondan ayrılacak. Filmimiz bir insanlık suçu üzerinden ilerliyor. Suç dünyasından uzaklaşan üçlümüz İzmir’de kendilerine yeni bir hayat kurar. Yardım ettikleri göçmen mendilci bir kız çocuğu, kötü adamlar tarafından kaçırılmak istenince de olanlar olur. Çünkü bu adamlar İzmir’in yer altı dünyasının en büyüklerindendir. Hikayemiz bu şekilde başlıyor.

Diziden farklı bir olay örgüsü mü izleyeceğiz?

Savaş Satış: Alışılagelmişin dışında bir hikaye izleyeceğiz. Bu zamana kadar hep kendi davası için mücadele eden bir ekip gördük. Şimdi hiç onlarla bağlantısı olmayan bir olayla mücadele edecekler.  Diziden farklı olarak, Sıfır Bir’i hiç takip etmeyen bile izleyebilecek. Çünkü iyi bir aksiyon-dram filmi çektik. Bir kız çocuğunun dramını da anlatıyoruz, uyuşturucu
ticareti yapan bir çete ile mücadeleyi de...

Ortaya istediğiniz gibi bir film çıktı mı?

Savaş: Evet. Bizce farklı da bir iş oldu. Türkiye’de emsali var mı, bilemiyorum. Bunun için çok büyük mücadele verdik. Senaryo defalarca değişti, hikayenin ne olması gerektiğine aylarca karar vermeye çalıştık. Beğenmediğimiz sahneleri tekrar tekrar çektik. Hem maddi, hem de manevi bütün motivasyonumuzu bu işe yönelttik. Çünkü seyircinin karşısına iyi bir film çıkartma hedefindeydik. Tam motivasyon...

Yazının Devamını Oku

Ege Kökenli ile Lior Ahituv evleniyor

8 Aralık 2019

Eylül ayında evlenecek çift, düğünlerini Bodrum ya da Kapadokya’da yapacak. Ünlü oyuncu şu sıralar iki yer arasında seçim yapmaya çalışıyor. 

 

<div class="hr-video-seperator-line" style="height: 10px; background: #e20905;">&nbsp;</div>   

Content Video - Hangi şarkının filmi çekilsin?Yazının Devamını Oku

Meryem Uzerli o diziyi reddetti

8 Aralık 2019

Ünlü oyuncunun dijital platformlarda yayınlanacak bir dizide oynamak istediği, teklifi bu yüzden geri çevirdiği öğrenildi. Doğu Demirkol, Şinasi Yurtseven, Ece Çeşmioğlu ve Zafer Algöz’ün rol aldığı komedi türündeki “Tutunamayanlar” dizisi yakında ekrana gelmeye başlayacak.

Yazının Devamını Oku

Hababam Sınıfı oyuncularından Tuncay Akça'dan güzel haber

2 Aralık 2019

55 yaşındaki Tuncay Akça geçtiğimiz günlerde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.

Hababam Sınıfı’ndan rol arkadaşı Ahmet Arıman,  Akça'nın sağlık durumunu hakkında bilgi verdi " Söylendiği gibi durumu kötü değil. Bağırsaklarında iyi huylu bir kist vardı onun için üç gün önce  ameliyat oldu. Tuncay'ın durumu gayet iyi ve yarın taburcu olacak” 


<div class="hr-video-seperator-line" style="height: 10px; background: #e20905;">&nbsp;</div>  

 

Yazının Devamını Oku

Kenan İmirzalıoğlu Alef’le geliyor

5 Kasım 2019

Yönetmen koltuğunda Emin Alper’in oturduğu, esrarengiz bir cinayeti konu alan 8 bölümlük dizi, BluTV’de yayınlanacak.

İmirzalıoğlu’nun dizide genç ve hırslı dedektif Kemal rolünde hayat vereceği dizide ünlü isim başrolü Melisa Sözen ve Ahmet Mümtaz Taylan’la paylaşıyor.

“Alef”in 2020’nin Nisan ya da Mayıs ayında yayına girmesi planlanıyor. 

 

Yazının Devamını Oku

Ünlü oyuncu Murat Aygen ölümden döndü

12 Eylül 2019

Kızı Nil Algen'in doğum gününü kutlamak için Bodrum'a giden ünlü oyuncunun kullandığı otomobil Didim Akbük kavşağında başka bir araçla çarpıştı. Murat Aygen ve ailesi kazayı açılan hava yastıkları sayesinde ucuz atlattı. Oyucunun eşi Nihan Aslı Aygen ve kızı Nil Aygen hastanede yapılan tedavinin ardından taburcu oldu.

"Mucize Doktor" adlı dizinin başrol oyuncularından biri olan Murat Aygen'in yapımın ilk yayın gününden saatler önce kaza geçirmesi kötü bir tesadüf olarak nitelendirildi.

Yazının Devamını Oku

Chloe’nin büyük pişmanlığı

1 Eylül 2019

Boşandıktan sonra dizi ve reklam teklifleri yağan ünlü manken, bu işlerin hiçbirini kabul edemedi. İstanbul’da yaşayıp kariyerine burada devam etmek isteyen Loughnan’ın önünde şimdi iki seçenek var: Ya Türkiye’den bir ajansla iş anlaşması yapıp çalışma izni alacak ya da bir Türk’le evlenecek.

Yazının Devamını Oku

O iddialara net yanıt

1 Ağustos 2019

Edvina Sponza’yla uzun süredir aşk yaşayan ve evlenmeleri beklenen İbrahim Kutluay'ın ayrılık kararı aldığı yönünde haberler yayınlanmıştı.

İbrahim Kutluay bu haberlere kısa ve net cevap verdi: Ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!

<div class="hr-video-seperator-line" style="height:10px; background: #e20905;"></div>

ISPANAKLI MUFFIN BÖREK

Yazının Devamını Oku

"Çok güzel bir boşanma oldu"

4 Temmuz 2019

3 yıl önce evlenen oyuncu Akasya Asıltürkmen ile Serdar Özerman da boşanan ünlüler kervanına katıldı. 7 ay önce ayrı yaşamaya başlayan çift geçtiğimiz hafta boşandı.

Akasya Asıltürkmen Hürriyet'e yaptığı açıklamada " Çok güzel bir boşanma oldu" dedi. 

 

 

 

 

Yazının Devamını Oku

Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi

30 Haziran 2019

Bugün itibarıyla tam 223 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil, zor günleri atlattı.
Yarın son tetkikleri yapılacak olan ünlü şovmen, eğer son dakika değişikliği olmazsa salı günü taburcu edilecek. Doktoru Jan Klod Kayuka, her şeyin yolunda gittiğini, Erbil’in iyileşme sürecinin hızlandığını söyledi.

Erbil’in kızı Yasmin de birkaç gün önce hastanenin bahçesinde babasıyla çektirdiği bir fotoğrafı “Babam geliyor, az kaldı” notuyla paylaşmıştı.

Yazının Devamını Oku

34 yıllık evlilik tek celsede bitti

16 Haziran 2019

VARSA YOKSA FUTBOL

Rıza Çalımbay’la 34 yıl önce evlendiği çocukluk aşkı Leyla Çalımbay’ın boşandığı haberi, futbol dünyasında şok etkisi yarattı. Yakın çevresine Rıza Çalımbay’ı her zaman sevdiğini ve sevmeye de devam edeceğini söyleyen Leyla Çalımbay’a göre evliliğin sonunu getiren, eşinin futbol aşkı oldu:
 “Futbol camiası çok zor bir camia. Eşim ve çocuklarımla hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Rıza işini çok seviyor. Ne yaz tatili, ne gezmeler ne de kısa süren mutluluklarımız oldu. Eşim için varsa yoksa futbol. İşine inanılmaz âşık. Ben de onun daha fazla rahat etmesi için boşanma kararı aldım.”

HİÇBİR TALEPTE BULUNMADI

Kısa süre önce eşiyle bir konuşma yapan Leyla Çalımbay, “Ne mal ne mülk ne de para istiyorum. Sadece boşanmak ve hayatımın geri kalan bölümünü çocuklarım ve torunlarımla doyasıya yaşamak istiyorum” dedi. Onun boşanma isteğini üzüntüyle karşılayan Rıza Çalımbay, yine de zorluk çıkarmadı. Çift, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Leyla Çalımbay, ayrılık sonrası “Özgürlük benim için en büyük hazine” yorumunu yaptı.

Rıza Çalımbay Süper Lig'de yeni sezonda Sivasspor'un başında olacak...

Yazının Devamını Oku

Mal varlığını kime bırakacak?

2 Haziran 2019

Yeşilçam’ın yıldız isimlerinden Fatma Girik, mirasını kardeşi Müyesser Turan’ın kızı Ahu Turanlı’ya bırakacak. Özel bir gayrimenkul şirketinde danışman olarak çalışan Turanlı, bebekliğinden bugüne teyzesinin göz bebeği. Girik’in yıllar önce Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan koruyucu aile olarak yanına aldığı manevi kızı Ahu’ya da mirasından pay ayırdığı öğrenildi.

BEBEK GELİŞİMİNDE BESLENMENİN ÖNEMİ

Yazının Devamını Oku

"Bay Şapka" Ertekin Dinçay hayatını kaybetti

15 Nisan 2019

Dün akşam evinde yaşamını yitiren Ertekin Dinçay, çarşamba günü son yolculuğuna uğurlanacak.  Dinçay , Rahmi Koç ve Hıncal Uluç'un yakın dostuydu.


 

Yazının Devamını Oku

‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filminin çekimleri başladı

31 Mart 2019

Milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminin çekimleri başladı. Film ekibi Süleymanoğlu’nun yaşadığı Bulgaristan’da araştırmalarını sürdürürken, Naim Süleymanoğlu’nu canlandıran Hayat Van Eck, antrenmanlarına devam ediyor. Genç oyuncuyu Naim Süleymanoğlu’nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ile geniş bir antrenör ve beslenme ekibi çalıştırıyor. Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun yaptığı, senaryosunu Sinem Uslu ile Mert Dikmen’in yazdığı, Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor.

SÜLEYMANOĞLU TARİHE GEÇTİ
Spor kariyerine 47 dünya rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 olimpiyat altın madalyası, 6 Avrupa şampiyonluğu ile 7 dünya şampiyonluğu sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. 15 yaşında ilk dünya rekoruna imza atan sporcu, Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda da altın madalya kazandıran ilk sporcu oldu.

 

Yazının Devamını Oku

Ünlü sanatçının en zor anı

3 Mart 2019

Çok sayıda İzmirli’nin hazır bulunduğu Alsancak’taki Hocazade Camii’ndeki tören sırasında Özerk’in güçlükle ayakta durabildiği görüldü. Tuğba Özerk, babasının tabutunun başından uzun süre ayrılmadı ve taziyeleri kabul etti. Tunç Özerk, kılınan cenaze namazının ardından Soğukkuyu Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi. Özerk, 2012 yılında üvey babasını kaybetmişti.

 

 

 

 

Yazının Devamını Oku

Kimse bu yalanlara itibar etmesin!

14 Şubat 2019

Ünlü sanatçının eşi Betül Arkın, bu haberlerin ailesini çok üzdüğünü belirterek " Kim, neden böyle bir şey yapıyor anlamak mümkün değil. Biz de çok şaşırıyor ve üzülüyoruz. Kendisi üç gün önceki katıldığı organizasyondaki gibi sağlıklı. Kimse bu yalanlara itibar etmesin" dedi.

Kırmızı Ruj Sürmenin Püf Noktaları

Yazının Devamını Oku

Derya Tuna'nın talihsiz kazası...Yürüyen merdivenlerden düştü

8 Şubat 2019

Bir alışveriş merkezinde yürüyen merdivende dengesini kaybedip düşen Tuna'nın sol ayak kemiğinde kırık oluştu. Hemen hastaneye kaldırılan Tuna bugün başarılı bir ameliyat geçirdi.

 

 

Yazının Devamını Oku

Bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

5 Kasım 2018

Önceki gün doktora kontrollere giden çift, bebeklerinin cinsiyetini öğrendi. Erkek bebek müjdesini alan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen bu mutluluklarını aileleriyle paylaştı. “Osman Gazi’nin erkek evladı oluyor” yorumları yapıldı.

<div class="hr-video-seperator-line" style="height:10px; background: #ff017e;"></div>

EKRANIN EN IŞILDAYAN TRENDİ

 

Yazının Devamını Oku

Ünlü oyuncu baba oldu

5 Mayıs 2018

Kızına Lal adını veren Dikinciler güzel haberi Instagram hesabından şu sözlerle paylaştı: "5 Mayıs 2018. İçimizden gelen ses... Lâl..."

Ünlü oyuncu duygularını Hürriyet'e anlattı:
“Anlatılmaz bir duygu. Allah herkese nasip etsin ve çocuklarımıza sağlık uzun ömürler versin.”

Yazının Devamını Oku

Müzikte son nokta CAZ

5 Mayıs 2018

Uğur Bey, Jazz Combo nasıl kuruldu, nasıl doğdu bu proje, anlatır mısınız biraz?
Uğur Başar: Bizim, İstanbul Gelişim Orkestrası olarak çalmadığımız müzik türü kalmadı.
Ama kendi kendimize kaldığımızda çaldığımız müzik her zaman caz müziğiydi.
Baktım o kadar zaman geçmiş, gençlerle de çalıyoruz ve hep aklımızda caz müziği var; “Neden böyle bir proje yapmıyoruz?” dedim.
Yapalım ve biraz da keyfimiz için çalalım... Bu projeyi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Umarım müzikseverler tarafından da beğeniyle karşılanır.
 Sizce caz, Türkiye’de karşılığını bulan bir müzik türü mü?
- Son dönemde talep var. Ama küçük gruplara talep daha çok. 9-10 kişilik grupla caz yaptığınız zaman çalacak mekan bulamıyorsunuz.

Yazının Devamını Oku

Devreye Türkan Şoray girdi

29 Nisan 2018

USTA oyuncu Müjdat Gezen, hem yazdığı hem de yönetmenliğini üstlendiği müzikal projesi için oyuncu arayışına başlamış, Yeşilçam’ın Sultan’ı Türkan Şoray’ın gençliğini canlandıracak oyuncuyu bulmak için de geçen ay gazete ilanı vermişti. Role 197 kişi aday oldu, ancak hiçbiri seçilmedi. Müjdat Gezen sonunda devreye Türkan Şoray’ın girdiğini ve oyuncuyu kendisinin seçtiğini söyledi: “İlandan bir gün sonra yüzlerce kişi aradı. Talep çok olunca iki gün sonra sınav yaptık. Ama gelenlerin Türkan’la alakası yoktu. Kimi aşırı kiloluydu, kimi 50 yaş üstüydü. Hatta mavi gözlü, sarı saçlılar bile geldi.
heyecandan titriyordu
Sınav sonrası 197 kişiyi 68’e düşürdük. Onların arasında da Türkan’ın gençliğine benzeyen pek yoktu. Sonra Türkan dedi ki ‘Melike İpek Yalova’yla bir görüşelim. Ben kendisini beğeniyorum, bana da çok benziyor.’ Ben de Melike’ye ulaştım. Konuştuk ve anlaştık.” Gezen, Yalova’nın teklif karşısında çok mutlu olduğunu anlattı: “Zaten Melike de Türkan Şoray hayranıymış. Her filmini izleyip her olayını takip ediyormuş. Benimle görüşmeye geldiğinde heyecandan titriyordu.” Provalarına eylül ayında başlanacak müzikal, ekimde Maslak TİM Show Center’da sahnelenecek.

Yazının Devamını Oku

Gazeteye ilan verdi

16 Nisan 2018

◊ Müjdat Gezen, hem yazıp hem de yönetmenliğini üstlendiği müzikal için oyuncu arayışında. Usta tiyatrocu, projede Türkan Şoray’ın gençliğini canlandıracak oyuncuyu bulmak için geçtiğimiz pazar günü gazetelere ilan verdi.

KENDİSİ KARAR VERECEK

 “Türkan çok eski dostum. Gençliğini oynayacak kız için ‘Seçim yapalım’ dedi. Biz de böyle bir ilan verdik. Adaylar içinden ilk 3’e giren kızları Türkan’a götüreceğim, gençliğini kimin oynayacağına kendisi karar verecek.”  İsmail BAYRAK

Provaları eylülde başlayacak müzikal, ekim ayında Maslak TİM Show Center’da perde açacak.

Yazının Devamını Oku