EKSTRA
MENÜ

Sadakatsiz Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 83 haberi bulunmuştur.

Sadakatsiz Yeni Bölüm Haberleri

Sadakatsiz 31. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin ve Volkan...

Sadakatsiz 31. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin ve Volkan...

Sadakatsiz 31. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz 2 Haziran Çarşamba günü sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda edecek. Sezon finali öncesi dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Asya ve Volkan'ın mutlu giden evliliğinden görüntülerin yer alması dikkat çekti. Derin ve Volkan'ın Sapanca'da yaşanan tanışma hikayesi ise Sadakatsiz 31. bölüm 2. fragmanına damga vurdu. İşte, Sadakatsiz 31. bölüm fragmanı ve sezon finalinde yaşanacakların kısa özeti.

26.05.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman Sadakatsiz bugün var mı, bu hafta neden yok Sadakatsiz sezon finali fragmanı yayınlandı

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz bugün var mı, bu hafta neden yok? Sadakatsiz sezon finali fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman ve bu hafta neden yok soruları, ekranlarını açan izleyenler tarafından merak konusu oldu. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz 'in 26 Mayıs Kanal D yayın akışında bu akşam yer almaması dikkat çekerken, dizinin sezon finali fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz 31. bölüm sezon finali fragmanında Volkan ve Asya'nın geçmiş mutlu günlerinin ekranlara yansıması kafalarda pek çok soru işareti oluşturdu. Gözler şimdi yeni bölümde. Peki, Sadakatsiz bugün var mı, bu hafta neden yok? İşte, Sadakatsiz sezon finali ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

26.05.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölümde şok ses kaydı: Derin köşeye sıkıştı

Sadakatsiz yeni bölümde şok ses kaydı: Derin köşeye sıkıştı!

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 29. yeni bölüm fragmanında Volkan ve Derin'in evine gelen Asya'nın herkesi şoke eden ses kaydını göstermesi dikkat çekti. Kaçırma olayının tüm detayları anlatan görgü tanığının ses kaydında bildiklerini anlatması Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi gören Sadakatsiz heyecan dolu yeni bölümü ile 12 Mayıs Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Sadakatsiz 29. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

10.05.2021Magazin
Sadakatsiz 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölümde şok ses kaydı: Derin köşeye sıkıştı

Sadakatsiz 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölümde şok ses kaydı: Derin köşeye sıkıştı!

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 29. yeni bölüm fragmanında Volkan ve Derin'in evine gelen Asya'nın herkesi şoke eden ses kaydını göstermesi dikkat çekti. Kaçırma olayının tüm detayları anlatan görgü tanığının ses kaydında bildiklerini anlatması Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgi gören Sadakatsiz heyecan dolu yeni bölümü ile 12 Mayıs Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, Sadakatsiz 29. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

10.05.2021Televizyon
Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derinden Asyaya şok suçlama

Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin'den Asya'ya şok suçlama

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen ve ilgi gören dizinin izleyici karşısına çıkan 28. yeni bölüm fragmanında, heyecan dolu gelişmeler yaşandı. Faruk'un elinden kurtulan Derin'in tüm suçu Asya'nın üzerine attığı fragmana, Gönül'ün Derin'e tokat attığı sahne damga vurdu. Volkan'ın Derin'e boşanmak istediği söylemesi ise heyecan yarattı. Kanal D'nin beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz 5 Mayıs Çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

2.05.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüme damga vuran sahne: Asya ölecek mi İşte Sadakatsiz 27. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüme damga vuran sahne: Asya ölecek mi? İşte Sadakatsiz 27. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 27. son bölüm izleme ekranı Kanal D'nin internet platformundan erişime açıldı. Ekranların fenomen dizisi Sadakatsiz bir haftalık aranın ardından heyecan dolu bölümle seyirci karşısına çıktı. Sadakatsiz'in 28 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan 27. son bölümünde Asya ve Derin'in izinin bulunması dikkat çekti. Final anında ise Faruk yakalanırken, Nazan, Derin ve Asya arasında çıkan arbede sonrası Asya'nın vurulması Sadakatsiz 27. son bölüme damga vurdu. Peki, Asya ölecek mi? İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm kesintisiz izle ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

28.04.2021Televizyon
Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, bu hafta var mı

Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, bu hafta var mı?

Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı heyecan dolu sahneleri ile ekranlara geldi. Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, Asya'nın Derin'e yardım etmeye çalıştığı anda, Derin'e doğrulan silah merak dolu anlara neden oldu. Faruk tetiği çekecek mi? sorusu fragmanla beraber akıllara geldi. Geçtiğimiz hafta ekran macerasına ara veren Sadakatsiz dizisi bir haftalık aranın ardından yeniden sevenlerinin karşısına çıkacak. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, Sadakatsiz 27. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili ayrıntılar.

26.04.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama: Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor

Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama: Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor?

Sadakatsiz yeni bölümü için açıklama geldi. Çarşamba günleri izleyicilerle buluşan Sadakatsiz'in tekrarı Kanal D yayın akışında yer alıyor. Derin'den sonra Asya'nın da kaçırıldığı Sadakatsiz'in son bölümü 14 Nisan Çarşamba günü yayınlanmıştı. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm yok mu, neden yok, saat kaçta yayınlanıyor?

21.04.2021Televizyon
Sadakatsiz 25. son bölüme Derin sahnesi ile dikkat çekti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 25. son bölüme Derin sahnesi ile dikkat çekti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D tarafından yayılandı. Ekranlarda fırtınalar estiren Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 7 Nisan Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 25. son bölümünde polislerin Derin hakkında araştırma yapması dikkat çekerken; Derya'nın kayıtlara baktığı sırada Derin'in hamile olduğunu öğrenmesi damga vurdu. Olanlardan sonrası itibarı sarsılan Asya'nın hastaneden vakıftan da kovulması ise Sadakatsiz 25. son bölümde çarpıcı anları ekranlara getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm full izleme ekranı ve 25. son bölümde yaşananlar.

8.04.2021Televizyon
Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı- Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin göründü

Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı- Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Derin göründü

Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Yeni bölüm tarihine kısa bir süre kalan Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına Derin'in ortaya çıkışı damga vurdu. Yeni bölümde Derin kanlar içerisinde görülüyor. İşte Sadakatsiz 25. Bölüm Fragmanı ve yeni gelişmelere dair ilk ipuçları...

5.04.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde bulunan ceset Derine mi ait İşte Sadakatsiz 24.son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde bulunan ceset Derin'e mi ait? İşte Sadakatsiz 24.son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Sıradışı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 31 Mart Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan 24.son bölümünde Derin'in ortadan kaybolması heyecan dolu anlara neden oldu. Derin'in geride bıraktığı sır perdesi ile yok olması Sadakatsiz 24. son bölümde merak uyandırırken; ortaya çıkan ipuçları sonrası tüm okların Volkan'ı göstermesi Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yarattı. Final anında bulunan kadın cesedi ise akıllara Derin öldü mü? sorusunu yeniden getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz 24. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümün özeti.

1.04.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüme Derinin kaybolması damga vurdu... İşte Sadakatsiz 23. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüme Derin'in kaybolması damga vurdu... İşte Sadakatsiz 23. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı seyredenlerin erişimine açıldı. Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesi ile her hafta ekranlara damga vuran Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 24 Mart Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 23. son bölümünde telefonda Volkan'dan yardım isteyen Derin'in ortadan kaybolması dikkat çekti. Gözünü intikam hırsı bürüyen Derin'in kaybolmasının plan olup olmadığı izleyenleri meraklandırırken; Volkan'ın Baharların evinde Derin ile ilgili sözleri çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Tüm bu gelişmeler sonrası Sadakatsiz 23. son bölüm kesintisiz izle ekranı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz 23. son bölümün tamamı ve bu hafta dizide yaşananların kısa özeti.

25.03.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu - Derine ne oldu

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu - Derin'e ne oldu?

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 24 Mart tarihinde yayınlanacak bölüme dair ipuçları veren fragmana Derin'in kendinden geçmiş hali damga vurdu. Volkan ve Asya'nın konuşmasına tanık olan Derin'in evi darmadağın ettiği görülüyor. İşte Sadakatsiz yeni bölümünden ilk görüntüler...

22.03.2021Televizyon
Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Sadakatsiz yeni bölümde Derin ölecek mi

Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Sadakatsiz yeni bölümde Derin ölecek mi?

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 24 Mart tarihli 23. yeni bölüm fragmanında Volkan'ın boşanma kararını öğrenen Derin'in tavırları damga vurdu. Asya ile Volkan'ın konuşmalarını dinleyen Derin'in evde kıyafetleri kestiği sahnede, ilginç bir kişiliğe bürünmesi Volkan'ı endişelendirdi. Fragmanda Volkanların evine gelen Asya'nın ortalığın alt üst olduğunu görmesi ise daha önceki sahnelerde ipuçları veren Derin'in ölecek mi? sorusunu akıllara getirdi. İşte, Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

21.03.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde Derinin duydukları şok etkisi yarattı... Sadakatsiz 22. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde Derin'in duydukları şok etkisi yarattı... Sadakatsiz 22. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı yayınlandı. Yayınlandığı bölümlerle ses getiren Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 17 Mart Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 22. son bölümünde Asya'nın evinde yine eski defterleri açan Volkan'ın boşanmak istediğini söylemesi dikkat çekerken; Derin'in tüm bunları duyması haftaya damga vurdu. Annesi ve kendisine yapılanlar karşısında daha fazla sessiz kalmayan Selçuk'un harekete geçerek Haluk'a babalık davası açması Sadakatsiz 22. son bölümde heyecanlı anları ekranlara getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm full izle ekranı ve 22. son bölümde yaşananların özeti.

19.03.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüm Gönülün büyük hüsranına tanık etti... İşte Sadakatsiz 21. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm Gönül'ün büyük hüsranına tanık etti... İşte Sadakatsiz 21. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Kanal D'de her hafta çarşamba akşamları fırtınalar estiren ve geride bıraktığı bölümlerle gündem olan Sadakatsiz'in 10 Mart tarihli 21. son bölümüne, Asya'nın Gönül'e Volkan'ın yeniden barışmak istediği pişmanlık dolu sözlerini içeren videoyu izletmesi damga vurdu. Gönül'ün tepkisi izleyenleri şoke ederken, Asya'nın Sinan'la vedalaştığı anlara ait görüntülerin yerel gazete haber olması ise Sadakatsiz 21. son bölümde dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz son bölüm full izle ekranı ve bu hafta yaşananların özeti niteliğindeki bilgiler

12.03.2021Televizyon
Sadakatsizde Selçuk’un babası Haluk mu Sadakatsiz dizisinde şaşırtan fragman

Sadakatsiz'de Selçuk’un babası Haluk mu? Sadakatsiz dizisinde şaşırtan fragman!

Sadakatsiz dizisi izleyicileri heyecanlı biten 17. bölümün ardından yeni bölüm fragmanını beklemeye başladılar. Oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı Sadakatsiz’in yeni bölümünden yayınlanan 2. fragmana Selçuk’un açıklamaları damga vurdu. İşte Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı

16.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 17. son bölüme damga vuran sahne Asya Derine meydan okudu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 17. son bölüme damga vuran sahne! Asya Derin'e meydan okudu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümün tamamı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümünde cinayet incelemesi sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara neden oldu. Kanal D'nin sevilen ve beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz'in 10 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'ye karşı bir anda tavrı değişen Derin'in onunla tartıştığı anlar dikkat çekerken; olanlara şahit olan Volkan'ın Ali'ye tokat atması izleyenleri şoke etti. Hastaneden istifa etmek isteyen Asya'nın Derin'e meydan okuması ise son bölümde dikkat çekti. İşte, Sadakatsiz 17. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

11.02.2021Televizyon
Kaybetmedim, savaşmaktan vazgeçtim Sadakatsize damga vuran sahne

Kaybetmedim, savaşmaktan vazgeçtim! Sadakatsiz'e damga vuran sahne

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 17’nci bölümüne Asya ve Derin’in sahnesi damga vurdu.

11.02.2021Magazin
Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sadakatsiz yeni bölümde Derinden Aliye öfke dolu sözler

Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sadakatsiz yeni bölümde Derin'den Ali'ye öfke dolu sözler

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz'in 10 Şubat tarihli 17. yeni bölüm fragmanında, yemek masasında Ali'nin beklenmedik cevabı karşısında Derin'in çılgına dönmesi ekranlara geldi. Ali'ye karşı sınırını aşan Derin'in sert bir şekilde olanların hesabını sorduğu anlarda, Volkan'ın tüm bunları görmesi ise Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ve 17. bölümde yaşanacakların özeti.

6.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 16. son bölüme damga vuran cinayet şüphesi... İşte Sadakatsiz son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz 16. son bölüme damga vuran cinayet şüphesi... İşte Sadakatsiz son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesi üzerinden yayınlandı. Her hafta sosyal medyada gündem olan ve ekranlarda fırtınalar estiren Sadakatsiz'in 3 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'nin babasına taşınma kararı, Asya'yı derinden etkilerken; Volkan kendisinin de haberdar olmadığı bu duruma tepki gösterdi. Son bölüme ise cinayet ihtimali damga vurdu. Derin ve Volkan'ın evinde polislerin inceleme yaptığı sahnede Derin'in yazdığı günlüğün bulunması cinayet şüphesini akıllara getirdi. İşte Sadakatsiz son bölümü kesintisiz izlemenin yolu ve yaşananların kısa bir özeti...

4.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Fragmanın son sahnesinde beklenmedik misafir

Sadakatsiz 16. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Fragmanın son sahnesinde beklenmedik misafir

Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 27 Ocak Salı günü yayınlanan son bölüm finalinde kapısına Derin’le gelen Ali’nin babasıyla kalacağını söylemesi Asya’ya büyük bir şok yaşatmıştı. Sadakatsiz 16. bölüm fragmanı bu duruma Volkan’ın da tepki göstereceğini ortaya koydu. Sadakatsiz yeni bölüm fragmanın son sahnesinde Asya’nın kapısına giden Volkan, evdeki misafiri görünce büyük bir şok yaşadı.

29.01.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde Alinin kararı Asyayı yıktı... İşte Sadakatsiz 15. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde Ali'nin kararı Asya'yı yıktı... İşte Sadakatsiz 15. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki son bölümünde inşaattan düşme sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara sahne oldu. Kanal D'nin ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 27 Ocak Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Asya üzerine oynadığı tüm oyunları Volkan'ın Derya'ya itiraf etmesi dikkat çekti. Annesinin okula gelmesinden sonra ona karşı tepkili olan Ali'nin Derin'le beraber eve gelerek Asya'ya artık babası ile yaşamak istediğini söylemesi izleyenleri şoke etti. Dizinin yeni bölüm fragmanı bu gelişmelerin ardından merak konusu oldu. İşte, Sadakatsiz 15. son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

28.01.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Düşen Volkan mı Selçuk mu

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Düşen Volkan mı Selçuk mu?

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Nil ve Asya'nın kendisine oynadığı oyunu öğrenince çılgına dönen Selçuk, Nil'in peşine düştü. Selçuk'tan kaçan Nil ise bir inşaata sığınmıştı. Ancak Nil'i kurtarmak isterken bir kişi Asya'nın gözü önünden inşaattan düşmüştü. Düşen kişinin kim olduğunu merak eden izleyiciler, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanını bekliyordu. İşte Sadakatsiz yeni bölümünden ilk görüntüler...

23.01.2021Televizyon
Sadakatsiz 14. son bölüme damga vuran sahne... Volkan öldü mü İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz 14. son bölüme damga vuran sahne... Volkan öldü mü? İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

'Sadakatsiz son bölüm izle' ekranı Kanal D'nin internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Her hafta ekranlara damga vuran ve sosyal medyada gündem olan Sadakatsiz'in 20 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Asya'nın Ali hakkındaki gerçekleri öğrenerek hırsızlık yaptığından haberdar olması dikkat çekti. Nil, Volkan ve Selçuk'un yer aldığı son sahnede Nil kendisini atacakken bir kişinin inşaattan düşmesi akıllara Volkan öldü mü sorusunu getirdi. Heyecanlı anların ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Sadakatsiz 14. son bölümün tamamı kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

21.01.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Alinin hırsızlık yaptığı ortaya çıkıyor

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ali'nin hırsızlık yaptığı ortaya çıkıyor

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 20 Ocak tarihli bölüme dair ipuçları veren Sakadatsiz yeni bölüm fragmanına Ali hakkında söylenenler damga vurdu. Derin’in tasarladığı bilekliği Asya’ya hediye eden Ali, köşeye sıkışıyor. İşte Sadakatsiz yeni bölümünden ilk görüntüler…

18.01.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Volkan’dan Mert’e şaşırtan oyun

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Volkan’dan Mert’e şaşırtan oyun!

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı, son bölümün ardından araştırılıyor. Kanal D’nin sevilen dizisinde en son 13. bölüm izleyici karşısına çıktı. Sadakatsiz'in son bölümünde Mert’in eşini aldattığı ortaya çıktı. Görüştüğü kişiye Bahar’a bunu neden söylediğini sormaya gittiğinde ise bu işin içinde Volkan’ın olduğunu öğrendi. İşte detaylar

15.01.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm bu akşam var mı Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında damga vuran sahne Turgay Asyaya hislerini açıklıyor

Sadakatsiz yeni bölüm bu akşam var mı? Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında damga vuran sahne! Turgay Asya'ya hislerini açıklıyor

Sadakatsiz yeni bölüm tarihi dizinin izleyenleri tarafından merak konusu oldu. Dizinin yeni bölümünün bu akşam olup olmadığı 13 Ocak Kanal D yayın akışı ile beraber netleşti. Çarşamba akşamları yayınlanan ve ilgiyle izlenen Sadakatsiz geçtiğimiz hafta ekran macerasına bir haftalık ara vermişti. Derin'in Volkan'ın gizli telefonunu bulup Asya'nın fotoğraflarını gördüğü son bölüm ekranlara damga vurmuştu. Dizinin yeni bölümü öncesi yayınlanan 13. bölüm fragmanında Turgay'ın Asya'ya olan hislerini açıklaması dikkat çekti. İşte, Sadakatsiz yeni bölümle ilgili merak edilen bilgiler.

13.01.2021Televizyon
Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına Volkanın sözleri damga vurdu

Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına Volkan'ın sözleri damga vurdu

Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına yılbaşı sonrası kısa bir ara veren Sadakatsiz'in 13. Ocak tarihli yeni bölüm fragmanında, Asya ve Turgay'ı baş başa yemek yerken gören Volkan'ın Asya'nın kapısına dayanması dikkat çekti. Gözyaşları içinde Asya'nın gitmesini isteyen Volkan'ın sözleri Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Ekranlarda fırtınalar estiren Sadakatsiz yeni bölümü haftaya Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. İşte, Sadakatsiz 13. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti.

7.01.2021Televizyon
Sadakatsiz bu akşam var mı Sadakatsiz yeni bölüm tarihi için gözler Kanal D yayın akışında

Sadakatsiz bu akşam var mı? Sadakatsiz yeni bölüm tarihi için gözler Kanal D yayın akışında

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman sorusu, dizinin hayranları tarafından merak konusu oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı ve yeni bölüm yayın tarihi araştırılıyor. Yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmayan Sadakatsiz tekrar bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin son bölümünün finaline Derin’in Volkan’ın sakladığı ikinci cep telefonunu vurması damga vurmuştu. Kanal D tarafından yapılan açıklamada Sadakatsiz’in yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceği duyuruldu.

6.01.2021Televizyon
Sadakatsiz 12. son bölümde Volkanın gizli telefonundaki fotoğraf Derini şoke etti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz 12. son bölümde Volkan'ın gizli telefonundaki fotoğraf Derin'i şoke etti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Geride bıraktığı bölümler ile izleyenlerden tam not almayı başaran ve sosyal medyada her hafta gündem olan Sadakatsiz'in 30 Aralık Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümüne Volkan'ın ofiste sakladığı cep telefonunu bulan Derin'in Asya'nın fotoğrafını görmesi damga vurdu. Selçuk'un Asya'nın evine saldırdığını itiraf etmesi ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte, Sadakatsiz 12. son bölüm full HD ve kesintisiz izleme ekranı ve 13. yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar..

31.12.2020Televizyon
Sadakatsiz 11. son bölümde Asyanın evine saldırı...  İşte Sadakatsiz 11. bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz 11. son bölümde Asya'nın evine saldırı... İşte Sadakatsiz 11. bölümde yaşananların özeti

'Sadakatsiz son bölüm izle', ekranı paylaşıldı. Sevilen dizi Sadakatsiz'in 11. son bölüm izleme linki tek parça ve full HD internetten yayınlandı. Her hafta Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren ve izleyenlerden tam not almayı başaran Sadakatsiz'in 23 Aralık Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Asya'nın evine gece yarısı saldırı düzenlenmesi damga vurdu. Derya'nın Volkan'ın teklifi ile Asya'nın görevden alınıp kendisinin başhekimlik yapılmasıyla ilgili düşünceleri ise sevilen dizinin son bölümünde çarpıcı gelişmelerden oldu. Heyecanlı anların ardından izleyenlerin gözü dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz 11. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve son bölümde yaşananların özeti...

26.12.2020Televizyon
Sadakatsiz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Asya saldırıya uğradı

Sadakatsiz 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Asya saldırıya uğradı!

Sadakatsiz dizisi izleyicileri son bölümü heyecanla takip ettiler. Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen reyting rekortmeni dizi Sadakatsiz’in son bölümüne Asya’nın saldırıya uğraması damga vurdu. Asya’nın yardımına Bahar koştu. Saldırganın kim olduğu ise merak konusu. Şimdi izleyiciler heyecanla Sadakatsiz 12. bölüm fragmanını beklemeye başladılar.

26.12.2020Televizyon
Sadakatsiz son bölüm: 10. son bölüm tam, kesintisiz ve full HD izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı tek parça izleme linki yayınlandı (16 Aralık)

Sadakatsiz son bölüm: 10. son bölüm tam, kesintisiz ve full HD izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı tek parça izleme linki yayınlandı (16 Aralık)

Sadakatsiz 10. son bölüm tek parça full HD internet üzerinden yayınlandı. Her hafta sosyal medyaya ve ekranlara damga vurmayı başaran Kanal D'nin ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 16 Aralık Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Asya'nın tehdit edilmesi ve evine saldırı düzenlenmesi damga vurdu. Hastaneye bağış yapacağını söyleyen Volkan'ın karşılığında Asya'nın başhekimlikten alınması istemesi dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer detay oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Sadakatsiz 10. son bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanı...

18.12.2020Televizyon
Sadakatsiz son bölüm izle: Sadakatsiz 9. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (9 Aralık Çarşamba)

Sadakatsiz son bölüm izle: Sadakatsiz 9. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (9 Aralık Çarşamba)

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Sadakatsiz 9. son bölüm tek parça full HD internetten yayınlandı. Bir haftalık aranın ardından yeniden izleyici ile buluşan Kanal D'nin büyük beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz'in 9 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümüne iki yıl aranın ardından Tekirdağ'a dönen Volkan ve Derin'in verdiği partide Asya'nın davetli olarak yer alması damga vurdu. Amerika'dan geri gelen Volkan'a karşı Ali'nin babasına olan mesafeli duruşu ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merak konusu oldu. İşte, Sadakatsiz 9. bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve son bölümde yaşananların özeti..

13.12.2020Televizyon
Sadakatsiz bu akşam var mı Sadakatsiz yeni bölüm yayınlanacak mı

Sadakatsiz bu akşam var mı? Sadakatsiz yeni bölüm yayınlanacak mı?

Sadakatsiz bu akşam var mı sorusu, geçtiğimiz hafta tekrar bölümü ile ekrana gelen dizinin akıbetini merak eden kişiler tarafından merak ediliyor. Pandemi nedeniyle yeni bölümü ekrana gelmeyen dizinin bu hafta Kanal D yayın akışı içerisinde olup olmayacağı netlik kazandı. Peki, Sadakatsiz bu akşam var mı, yeni bölüm yayınlanacak mı?

9.12.2020Televizyon
Sadakatsiz son bölüm izle... Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman

Sadakatsiz son bölüm izle... Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman?

Ekran macerasına kısa bir süre ara veren Sadakatsiz dizisinin son bölümü dijital platform üzerinden yayınlandı. Sadakatsiz’in 8. Bölümü 25 Kasım Çarşamba günü izleyicilerle buluşmuştu. Dizinin son bölümünü kaçıranlar internet üzerinden Sadakatsiz 8. Bölümünü kesintisiz izlemenin yollarını arıyor. Peki, Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte yeni bölümden ilk görüntüler ve Sadakatsiz son bölüm izleme linki…

6.12.2020Televizyon
Sadakatsiz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Volkan ve Asya yıllar sonra karşı karşıya

Sadakatsiz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Volkan ve Asya yıllar sonra karşı karşıya!

Sadakatsiz 9. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Ekranlara ve sosyal medyaya damga vuran Kanal D'nin başarılı dizisi Sadakatsiz'in yeni bölüm fragmanında aradan geçen yıllarda Volkan ve Derin'in evlenerek bebeklerinin dünyaya gelmesi dikkat çekti. İki yıl aranın ardından Volkan'ın hastaneye gelerek Asya'nın karşısına dikilmesi, akıllara Volkan, Asya'ya neler yapacak? sorusunu getirdi. Sadakatsiz 9. yeni bölümü ile 9 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. İşte, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ve özeti.

3.12.2020Televizyon
Sadakatsiz bu akşam yok mu, yeni bölüm neden yok Sadakatsiz 9. yeni bölüm ne zaman 2 Aralık Kanal D yayın akışı ve resmi açıklama

Sadakatsiz bu akşam yok mu, yeni bölüm neden yok? Sadakatsiz 9. yeni bölüm ne zaman? 2 Aralık Kanal D yayın akışı ve resmi açıklama!

Sadakatsiz yeni bölüm izleyenler tarafından merak ediliyor. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve her hafta ekranlara damga vuran Sadakatsiz dizisi bu akşam neden yok sorusu ile gündemde yer almaya başladı. Her hafta çarşamba günü Kanal D yayın akışı içerisinde yer alan Sadakatsiz dizisi yeni bölümü ile 2 Aralık Çarşamba günü ekranlara gelmeyecek. Bu akşam tekrar bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili resmi açıklama geldi. Peki, Sadakatsiz 9. yeni bölüm neden yok ve yeni bölüm ne zaman? İşte, o konu hakkında Kanal D'den yapılan resmi açıklama

2.12.2020Televizyon
Sadakatsiz 8. son bölüm tam ve kesintisiz izle linki - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (25 Kasım Çarşamba)

Sadakatsiz 8. son bölüm tam ve kesintisiz izle linki - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (25 Kasım Çarşamba)

Sadakatsiz 8. son bölüm tamamı tek parça full HD yayınlandı. Geride bıraktığı yedi bölümle izleyenlerden tam not almayı başaran Kanal D'nin büyük beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz'in 25 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Volkan ve Asya arasında çıkan kavgada, Volkan'ın Asya'yı döverek yaralaması damga vurdu. Ali'nin annesi Asya'yı kanlar içerisinde bulması ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından izleyenlerin gözü Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz 8. bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve son bölümde yaşananların özeti.. .

29.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sadakatsiz son bölüm finalinde Asyadan Volkanı yakacak tehlikeli plan

Sadakatsiz 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz son bölüm finalinde Asya'dan Volkan'ı yakacak tehlikeli plan!

Sadakatsiz dizisi 25 Kasım akşamı yayınlanan bölümüyle hafızalara kazındı. Asya ve Volkan arasında iplerin iyice gerildiği Sadakatsiz’in son bölüm finali sosyal medyaya da damga vurdu. Asya’nın oğlunu kazanmak için yaptığı plan dizi takipçilerini de ikiye böldü. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Ali Volkan ve Derini...

Sadakatsiz 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Sadakatsiz yeni bölüm fragmanında Ali Volkan ve Derin'i...

Sadakatsiz 8. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Volkan ve Asya arasında velayet savaşının başladığı geçtiğimiz bölümün ardından, Sadakatsiz'in yayınlanan yeni bölüm fragmanında Asya'nın Ali'yi harekete geçirmesi dikkat çekti. 25 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sadakatsiz'in bölüm fragmanında Ali'nin Volkan'ı Derin'in evinde yakalaması damga vurdu. İşte, sabırsızlıkla beklenen Sadakatsiz 8. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

21.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 7. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD  tek parça yayınlandı (18 Kasım)

Sadakatsiz 7. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölümün tamamı full HD tek parça yayınlandı (18 Kasım)

Sadakatsiz 7. son bölüm tek parça full HD internet üzerinden yayınlandı. Her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 18 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Volkan'ın ihanetine karşılık Asya'nın Haluk'la görüşmesi ve projeden çekilmemesi için tehditte bulunması dikkat çekti. Selçuk'un ifadeleri ve sosyal medyada yer alan haberlerle Asya'nın hastaneden uzaklaştırılması ise dizinin son bölümüne damga vurdu. Heyecanlı gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merak konusu oldu. İşte, Sadakatsiz 7. bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve son bölümde yaşananların özeti....

20.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölümde Volkan Asyaya savaş açıyor

Sadakatsiz 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Sadakatsiz yeni bölümde Volkan Asya'ya savaş açıyor!

Sadakatsiz 7. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Geride bıraktığı altı bölümde ekranlara damga vuran Kanal D'nin başarılı dizisi Sadakatsiz'in 18 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak olan yeni bölümüne ilişkin fragmanında, Volkan'ın sözleri dikkat çekti. Volkan'ın velayet davasıyla ilgili Asya'yı geçmişte ailesinin geçirdiği trafik kazasını koz olarak kullanmak istemesi fragmanda heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

17.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 6. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölüm tamamı tek parça yayınlandı (11 Kasım 2020)

Sadakatsiz 6. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölüm tamamı tek parça yayınlandı (11 Kasım 2020)

Sadakatsiz 6. bölüm full HD ve tek parça olarak internet üzerinden yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi toplayan dizisi Sadakatsiz'in 11 Kasım Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümüne Asya'nın Volkan'la katıldığı Gönül Hanım'ların yemeğinde yasak aşkın itirafını yapması damga vurdu. Derin'in Volkan'dan hamile olduğunu da söyleyen Asya yemek masasına bomba gibi düşerken Mert'in Volkan'la yumruk yumruğa girmesi dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Heyecan dolu bölüm sonrası Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Sadakatsiz 6. bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanı...

15.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 6. yeni bölüm fragmanı yayında - Sadakatsiz yeni bölümde beklenen gece Asyanın itirafı...

Sadakatsiz 6. yeni bölüm fragmanı yayında - Sadakatsiz yeni bölümde beklenen gece! Asya'nın itirafı...

Sadakatsiz 6. yeni bölüm fragmanı Kanal D ekranlarına geldi. Beş bölümlük macerasında izleyenler tarafından büyük beğeni toplayan Sadakatsiz'in 11 Kasım Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak olan yeni bölümüne ilişkin fragmanında, Asya ve Volkan'ın, Gönül Güçlü'nün yemek davetine katılması dikkat çekti. Asya'nın Derin'in ailesine yapacağı itiraf yemek masasına bomba gibi düşecek. İlk tanıtım fragmanında da yer alan olaylı sahne bu hafta ekranlara damga vuracak. İşte, Sadakatsiz 6. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

8.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 5. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölüm tek parça yayınlandı (4 Kasım Çarşamba)

Sadakatsiz 5. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Sadakatsiz son bölüm tek parça yayınlandı (4 Kasım Çarşamba)

Sadakatsiz 5. bölüm full HD ve tek parça internet üzerinden yayınlandı. Geride bıraktığı dört bölümle izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 4 Kasım Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan son bölümünde hamile olan Derin'in bebeği aldırmak istemesi damga vurdu. Asya'nın zor zamanında Mert'in yaptığı hamle ve bu durumu kullanan Asya'nın söyledikleri ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Heyecanlı bölümün ardından gözler Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Sadakatsiz 5.bölüm full ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

6.11.2020Televizyon
Sadakatsiz son bölüm ardından gözler yeni fragmanda – Sadakatsiz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sadakatsiz son bölüm ardından gözler yeni fragmanda – Sadakatsiz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son gelişmeler ardından Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Sadakatsiz dizisinin olaylı son bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. 4 Kasım’da yayınlanan Sadakatsiz son bölümüne Asya ve Mert’in otel sahnesi damga vurdu. İntikam planını harekete geçiren Asya’nın hamleleri dizi takipçilerini ekrana kilitledi. Peki, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.11.2020Televizyon
Sadakatsiz 4. bölüm izleme linki: Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Sadakatsiz 4. bölüm izleme linki: Sadakatsiz 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Sadakatsiz dizisinin 4. bölüm izleyici karşısına geçtiğimiz hafta çıktı. Her hafta çarşamba akşamları yayınlanan sevilen dizinin 5. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Yeni bölüm fragmanında Asya, Volkan, Derin, Gönül ve Haluk’un aynı masada oturduğu görülüyor. Yemek sırasında Gönül ve Asya’nın konuşması kameralara yansıyor. İşte Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ve detaylar

3.11.2020Televizyon
Sadakatsiz son bölümü kesintisiz HD izle – Sadakatsiz 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı

Sadakatsiz son bölümü kesintisiz HD izle – Sadakatsiz 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz son bölümünün tamamı dizinin ekranlara gelmesi ardından kısa sürede online olarak paylaşıldı. Sadakatsiz dizisinin 4. Bölümü 28 Ekim Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Bir ihanet öyküsünü çarpıcı bir şekilde aktaran Sadakatsiz dizisinin son bölümünde Asya, tanık olduğu sahne ardından gözünü kararttı. Peki, Sadakatsiz son bölümde başka neler yaşandı? Dizideki son gelişmeleri kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölümünün tamamı yayınlandı. İşte Sadakatsiz son bölümü izleme linki…

31.10.2020Televizyon