EKSTRA
MENÜ

Taşıyıcı Anne

Taşıyıcı Anne ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Taşıyıcı Anne haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 672 Taşıyıcı Anne haberi bulunmuştur.

Taşıyıcı Anne Haberleri

Altı ay önce doğum yapmıştı

Altı ay önce doğum yapmıştı

Bundan altı ay önce ailelerine beşinci bebekleri katılan ünlü oyuncu Alec Baldwin ile eşi yoga eğitmeni Hilaria Baldwin'in yeni bir bebeği daha oldu. Baldwin, Instagram hesabında bir kalp emojisi yapıp yanina da "7 ve Alec" yazarak bu yeni bebeğin fotoğrafını paylaştı. Baldwin'in altıncı, Baldwin'in ise yedinci çocuğu olan bu bebeğin nasıl dünyaya geldiği ise açıklanmadı. Altı ay önce doğum yapan Hilaria Baldwin'in eşiyle birlikte evlat edindiği ya da taşıyıcı anne yöntemiyle bebeğe sahip olduğu iddiaları ortaya atılıyor.

2.03.2021Magazin
Altı ay önce doğum yapmıştı: Bu yeni bebek nereden çıktı

Altı ay önce doğum yapmıştı: Bu yeni bebek nereden çıktı?

Gösteri dünyasının çok çocuklu ailelerinden birine yeni bir üye daha katıldı. Fakat, ünlü oyuncunun, altı ay önce doğum yapan karısının, ailenin altıncı çocuğu olarak tanıttığı bebeğin nereden çıktığı merak konusu oldu.

2.03.2021Magazin
“SMA’lı Kuşaklar Kısırdöngüsü” tarama testleriyle kırılabilir

“SMA’lı Kuşaklar Kısırdöngüsü” tarama testleriyle kırılabilir

Spinal Kas (Müsküler) Atrofi (SMA) hastalarının tanı testi yapılabilmesi için öncelikli olarak çocuk hastalıkları hekiminin bebekte SMA ön tanısını koyması gerektiğinin altını çizen Tıbbi Genetik Uzmanı Doç. Dr. Ayşegül Kuşkucu, “Eğer bebekte kas güçsüzlüğü, hareketsizlik, gevşeklik gibi bulgular varsa SMA’dan şüphelenilir. Ön tanı sonrası da SMA hastalığına neden olan SMN (Survival Motor Nöron) geninde mutasyon incelenmesi için tıbbi genetik uzmanlarına sevk edilir. Ancak çiftler henüz bebek sahibi olmadan önce yapılacak SMA testi ile taranır ve taşıyıcı oldukları saptanırsa tıbbi genetik uzmanlarınca birlikte planlayacakları yöntemler ve testlerle sağlıklı çocuk sahibi olmaları mümkün olabilmektedir” dedi.

26.02.2021Sağlık
Kim Kardashian- Kanye West boşanıyor: Kim davayı açtı

Kim Kardashian- Kanye West boşanıyor: Kim davayı açtı

2021'in ilk "ayrılık bombası" olarak gündeme düşen boşanma davasında bir adım daha atıldı. 2014 yılında hayatlarını birleştiren Kim Kardashian ile Kanye West'in boşanması için yasal süreç başladı.

20.02.2021Magazin
Ne kaybettiğini biliyor ve hiç iyi değil

Ne kaybettiğini biliyor ve hiç iyi değil

Boşanmak üzere olan Kim Kardashian ile Kanye West ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Bunlara bir yenisi de West'e yakın bir kaynak, ünlü şarkıcının olup bitenler yüzünden üzgün olduğunu ileri sürdü.

18.02.2021Magazin
Kendini işlerine verdi

Kendini işlerine verdi

Boşanmaya hazırlandığı ileri sürülen Kim Kardashian, tamamen işine odaklandı.

15.01.2021Magazin
Kamera arkası ekip için 300 bin dolar harcadılar

Kamera arkası ekip için 300 bin dolar harcadılar

Ailece görev aldıkları Keeping Up With The Kardashians adlı programı bitirme kararı alan Kardashian- Jenner ailesi, kamera arkası ekip için kesenin ağzını tam anlamıyla sonuna kadar açtı. Aile, kendilerine dudak uçuklatan servet, dünya çapında şöhret kazandıran ve 20 sezon süren reality şovun son bölümünün çekilmesinin ardından kamera arkası ekibe bir jest yaptı.

13.01.2021Magazin
Kimye boşanıyor: 2.2 milyar dolarlık servet ne olacak

"Kimye" boşanıyor: 2.2 milyar dolarlık servet ne olacak?

Kim Kardashian ile Kanye West'in altı yıllık evliliklerini bitirmek üzere olduğu haberi 2021'in ilk "ayrılık bombası" olarak gündeme oturdu. Şimdi de gözler çiftin 2 milyar doların üzerindeki servetine çevrildi.

6.01.2021Magazin
Kim Kardashian ve Kanye West boşanıyor: Altı yıllık evliliğin sonu geldi

Kim Kardashian ve Kanye West boşanıyor: Altı yıllık evliliğin sonu geldi

Bir süredir boşanacakları konuşulan Kim Kardashian ve Kanye West'in gerçekten de altı yıllık evliliğin sonuna geldiği ortaya çıktı. Dört çocuklu çiftin bir süredir ayrı yaşadığı ve boşanmanın da yakın olduğu ileri sürüldü.

6.01.2021Magazin
Kızıyla bir örnek giyindi

Kızıyla bir örnek giyindi

Ünlü oyuncu kızıyla bir örnek mayosuyla sosyal medyada konuşuldu.

30.12.2020Magazin
AIDS hayatımızın içinde... Korunmak için neler yapılabilir

AIDS hayatımızın içinde... Korunmak için neler yapılabilir?

En anlaşılır haliyle insan bağışıklık yetmezliği olarak bilinen HIV, vücut direncini neredeyse çökertiyor. Direncin düşmesi ile de AIDS ortaya çıkıyor. İlk defa 1980’lerde ortaya çıkan bu virüs her geçen gün artarak devam ediyor. Pek çok şekilde bulaşabilen virüs hakkında tüm merak edilenleri 1 Aralık Dünya AIDS günü vesilesiyle Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Elnur Rufullayev açıkladı…

30.11.2020Sağlık
Eski güzellik kraliçesinin rüyası gerçek oldu: İkiz doğurdu

Eski güzellik kraliçesinin rüyası gerçek oldu: İkiz doğurdu

İlk bebeğine taşıyıcı anne yoluyla kavuşan eski güzellik kraliçesi şimdi ikiz erkek bebekler dünyaya getirdi.

Splash News, Instagram

19.11.2020Magazin
Deniz Akkayadan Selin Ciğerci açıklaması: En azından fuhuştan kurtuldu

Deniz Akkaya'dan Selin Ciğerci açıklaması: En azından fuhuştan kurtuldu

Taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci’ye sert tepki gösteren eski manken Deniz Akkaya, “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor” demişti. Deniz Akkaya, hakkında tedbir kararı aldıran Ciğerci hakkında sert konuştu.

18.09.2020Magazin
Taşıyıcı anne nedir Türkiyede taşıyıcı annelik yasal mı Taşıyıcı annelik ile ilgili merak edilenlerin yanıtları

Taşıyıcı anne nedir? Türkiye'de taşıyıcı annelik yasal mı? Taşıyıcı annelik ile ilgili merak edilenlerin yanıtları

Gündemdeki haberler ardından taşıyıcı annelik bir kez daha konuşulmaya başlandı. Taşıyıcı annelik ile ilgili merak edilen pek çok detay var. Pek bilinmese de uzun bir geçmişi bulunan taşıyıcı annelik ilk olarak 1986 yılında ABD'de uygulanmıştı. Peki, taşıyıcı anne nedir? Taşıyıcı anne nasıl olur? Türkiye'de taşıyıcı annelik yasal mı? İşte taşıyıcı annelik ile ilgili tüm merak edilenlerin yanıtları…

17.09.2020Hayat
ABD başkan adayı Kanye West ilk mitinginde gözyaşı döktü: Bebeğimi öldürüyordum neredeyse

ABD başkan adayı Kanye West ilk mitinginde gözyaşı döktü: Bebeğimi öldürüyordum neredeyse

ABD başkanlığı için adaylığını koyan rap'çi ve tasarımcı Kanye West ilk mitingini düzenledi. Mitingde çocuk sahibi olan herkesin 1 milyon dolar alması gerektiğini söyleyen West, Kim Kardashian ile evliliğindün dünyaya gelen ilk kızı North'u kürtaj yaptırarak aldırmayı düşündüklerini de belirtti.

20.07.2020Keyif
Taşıyıcı annelik nedir Taşıyıcı annelik nasıl oluyor

Taşıyıcı annelik nedir? Taşıyıcı annelik nasıl oluyor?

Bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu alternatif yöntemlerden birisi de taşıyıcı anneliktir. Ülkemizde yasak olan taşıyıcı annelik uygulaması yurt dışında birçok ülkede gerçekleştirilebilmektedir. Bazı yasal zorunlulukları da içeren taşıyıcı anne uygulaması, laboratuvar ortamında uygulanmaktadır.Taşıyıcı annelik iki türlü gerçekleştirilebilir. Bunlardan birincisi taşıyıcı annenin yumurtalıklarının kullanılarak gerçekleştirilen yöntemdir. İkinci yöntemde ise erkekten alınan sperm ve kadından alınan yumurtalık ‘taşıyıcı’ kabul edilen kadının vücuduna yerleştirilir ve bu embriyonun gelişip büyümesi taşıyıcı annenin vücudunda gerçekleşir. Doğumdan sonra da bebek bu aileye teslim edilir. Peki, taşıyıcı annelik nasıl oluyor ve kapsamı nedir? İşte, taşıyıcı anne uygulaması hakkında merak edilenler…

Bursada yetiştirilmeye başlandı... Etinin kilosu 1000 dolar

Bursa'da yetiştirilmeye başlandı... Etinin kilosu 1000 dolar

Orijinalleri sadece Japonya’da olan ve et kaliteleri ile ünlü ‘wagyu’ cinsi sığırlardan, Bursa’da da yetiştirilmeye başlandı. Japonya dışına çıkışı yasak olan sadece alınan embriyonlar sayesinde Japonya dışında da yetiştirilebilen bu hayvanların eti, diğer cinslere göre çok daha pahalı. Orjinal bir ‘wagyu’dan elde edilen ve ‘kobe’ olarak adlandırılan biftek yemek istiyorsanız eğer yalnızca bir kilogramı için 1000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

17.06.2020Ekonomi
Bebekler Ukrayna’da, aileler Avrupa’da

Bebekler Ukrayna’da, aileler Avrupa’da

Ukrayna ile Avrupa ülkeleri arasında ilginç bir olay yaşanıyor. Taşıyıcı annelik yapan Ukraynalı kadınların dünyaya getirdiği bebekler, sınırların kapatılması nedeniyle biyolojik anne babalarına kavuşamadı. Kiev’deki bir otelde tutulan bebeklerin tüm bakımlarını şimdilik hemşireler yapıyor.

11.06.2020Avrupa
Altı ayda üç çocuk sahibi olmuştu: İkizlerin doğum günü

Altı ayda üç çocuk sahibi olmuştu: İkizlerin doğum günü

Ünlü çift ikiz bebeklerinin yeni yaşını büyük bir coşkuyla kutladı.

INSTAGRAM

6.06.2020Magazin
Selin Ciğercinin eşi Gökhan Çıra kimdir

Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra kimdir?

Selin Ciğerci ile evlendikten sonra ismini duyuran futbolcu Gökhan Çıra'nın adı magazin basınını takip edenlerce bilinen bir isim. Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile geçtiğimiz yıl dünya evine giren Gökhan Çıra'nın kim olduğu, özel yaşamı ve kariyeri merak konusu oldu. Peki, Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra kimdir?

4.06.2020Hayat
Selin Ciğerci kimdir Selin Ciğerci kaç yaşında

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında?

Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmak için harekete geçti. Bu gelişmenin ardından Selin Ciğerci hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlenen Ciğerci, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri. Peki, Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında?

4.06.2020Hayat
Taşıyıcı anne nedir Taşıyıcı annelik nasıl oluyor ve yasal mı

Taşıyıcı anne nedir? Taşıyıcı annelik nasıl oluyor ve yasal mı?

Bebek sahibi olamayan çiftlerin kullandığı alternatif yöntemlerden birisi olan taşıyıcı annelik, belirli koşullarla gerçekleşmektedir. Bazı yasal zorunlulukları da içeren taşıyıcı anne uygulaması, laboratuvar ortamında uygulanmaktadır. Peki, taşıyıcı annelik nasıl oluyor ve kapsamı nedir? İşte, taşıyıcı anne uygulaması hakkında merak edilenler

4.06.2020Gündem
Selin Ciğerci bebek sahibi oluyor

Selin Ciğerci bebek sahibi oluyor

Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmak için harekete geçti. Futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlenen Ciğerci, ikiz annesi olmaya hazırlanıyor.

3.06.2020Magazin
Anne-babasından ayrı kalan onlarca bebek otele yerleştirildi

Anne-babasından ayrı kalan onlarca bebek otele yerleştirildi!

Ukraynalı taşıyıcı annelerden dünyaya gelen onlarca bebek, Corona Virüsü salgını nedeniyle yurt dışındaki ebeveynlerine ulaştırılamayınca toplu halde Kiev'deki bir otele yerleştirildi.

14.05.2020Dünya
Prof. Dr. Anak: Akdeniz anemisi kök hücreyle tedavi ediliyor

Prof. Dr. Anak: Akdeniz anemisi kök hücreyle tedavi ediliyor

Talaseminin (Akdeniz anemisi) dünyada ve Türkiye’de en sık görülen kalıtsal kan hastalığı olduğunu söyleyen Çocuk Hemotoloji ve Onkoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sema Anak, talaseminin kronik hastalık haline geldiğini vurgulayarak kök hücre nakliyle tedavinin mümkün olduğunu dile getirdi.

8.05.2020Sağlık
“Akdeniz anemisi ile demir eksikliği anemisi karıştırılıyor”

“Akdeniz anemisi ile demir eksikliği anemisi karıştırılıyor”

Türkiye’de yaklaşık 1 milyon 300 bin kişi akdeniz anemisi olarak bilinen talasemi hastalığında taşıyıcı durumda. 4 bin 500 kişi ise hastalık nedeniyle tedavi görüyor.

7.05.2020Sağlık
Sır bebek dünyaya geldi

'Sır bebek' dünyaya geldi

Ünlü şarkıcı ve Türk asıllı eşi dördüncü bebeklerine de kavuştu. Çiftin, ABD basını tarafından "sır bebek" olarak tanımlanan dördüncü çocuğu taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya geldi.

INSTAGRAM, BACKGRID USA

15.02.2020Magazin
Bu üçüzler kimin davası

'Bu üçüzler kimin' davası

Anne: Çocuklarımı bana göstermiyor. Baba: Biyolojik bağ yok, taşıyıcı anne.

21.12.2019Gündem
PKU ne demek PKU hastalığı nedir

PKU ne demek? PKU hastalığı nedir?

PKU hastalığıyla mücadele eden kişilerde karaciğerde çalışması gereken bir enzim tam olarak görevini yerine getiremez. Geç tanı konmuş veya tedavisi iyi yapılmamış PKU hastalarında aşırı hareketlilik, hırçınlık, dikkatini toparlayamama, otistik davranışlar, yemek ve tuvalet sorunları görülebilir. Peki, PKU hastalığı tam olarak nedir?

11.12.2019Sağlık
Hamile kalmaya korktu, bebeğini onun yerine başkası doğurdu

Hamile kalmaya korktu, bebeğini onun yerine başkası doğurdu

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri için çocuk sahibi olmak da ayrı bir sorun. Bazıları meslekleri gereği korumak zorunda olduğu fiziksel görüntüsü bozulmasın diye bazıları da yaşları geçtiği için çocuk sahibi olmak istediklerinde farklı yollar denediler: Ama aklınıza ilk anda geldiği gibi evlat edinmek değildi onların tercihi.
BACKGRID USA

19.11.2019Magazin
Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

“Bad Boys” serisi, kadın oyuncuların liderliğiyle ve “L.A.’s Finest” adıyla TV’ye uyarlandı. Barbaros Tapan, polisiye komedi dizisinin başrol oyuncuları Jessica Alba ve Gabrielle Union ile Los Angeles’ta buluştu. İkili, sinema ve özel hayatlarına dair özel açıklamalarda bulundu.

28.07.2019Magazin
Oğlunun yüzünü gösterdi

Oğlunun yüzünü gösterdi

Kim Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle sahip olduğu dördüncü bebeğinin yüzünü sosyal medyadaki takipçilerine gösterdi.

11.06.2019Magazin
Talasemi Hakkında Doğru Bilinen 10 Yanlış

Talasemi Hakkında Doğru Bilinen 10 Yanlış

Kalıtsal bir kan hastalığı olan talasemi, Akdeniz Bölgesi’nde yoğun olarak görülmesi sebebiyle halk arasında Akdeniz anemisi olarak anılıyor. Günümüzde evlilik öncesi yapılan tetkikler sayesinde hasta doğabilecek bebekler önceden saptanabiliyor ve gereken önlemler alınabiliyor. Hematoloji Bölümü’nden Uz. Dr. Şebnem İzmir Güner, ile ilgili doğru bilinen yanlışlar konusunda önemli bilgiler verdi.

El falına baktırdı, şoke oldu

El falına baktırdı, şoke oldu

Yakında taşıyıcı anne yöntemiyle bir bebek sahibi olmaya hazırlanan Kim Kardashian, el falı baktırdı ve duydukları karşısında kelimenin tam anlamıyla donup kaldı.

BACKGRID USA, BACKGRID UK

1.05.2019Magazin
Tansiyon yükselten iddia: O hamile değil bebeği taşıyıcı anne doğuracak

Tansiyon yükselten iddia: O hamile değil bebeği taşıyıcı anne doğuracak!

Komplo teorilerinin ardı arkası kesilmiyor... Bir iddia diğerini kovalıyor.

15.03.2019Magazin
İstanbulda Taşıyıcı Anne operasyonu

İstanbul'da 'Taşıyıcı Anne' operasyonu

İstanbul’da, çocuğu olmayan ailelere para karşılığı ‘taşıyıcı anne’ ve ‘yumurta’ temin eden KKTC merkezli uluslararası çete üyesi 2 kadın yakalandı.

28.02.2019Haber
Taşıyıcı anne ve yumurta çetesine baskın

Taşıyıcı anne ve yumurta çetesine baskın

İstanbul’da, çocuğu olmayan ailelere para karşılığı ‘taşıyıcı anne’ ve ‘yumurta’ temin eden KKTC merkezli uluslararası çete üyesi 2 kadın yakalandı.

28.02.2019Gündem
Diyet değil yaşam hakkı

Diyet değil yaşam hakkı

“15 aylıktan beri diyet yapıyorum. Bana yasak olan ama sizin yediğiniz yemeklerin tadını çok merak ediyorum. Özellikle de peyniri” diyor Gül Güncür. 11 yaşındaki Gül, kısa adı PKU olan ‘fenilketonüri’ hastası. PKU, kalıtsal bir metabolizma bozukluğu ve ömür boyu düşük proteinli gıdalardan oluşan özel bir diyeti uygulamak zorundalar. Tedavi düzenli devam etmezse kalıcı beyin hasarına neden oluyor. Ömür boyu süren diyet için devlet 8-15 yaş için aylık 116 TL un parası veriyor. 0-8 yaş arası için verilen para 86.5 TL. Ancak bu çocukların yiyeceği ürünlerin fiyatı normalin çok üstünde. Aileler, “Ürünler pahalı, her istediğimizi alamıyoruz. Ülkemizde bulabildiğimiz ürünler de sınırlı. Biz devletten para istemiyoruz, gıda verilsin ya da ürün alabilecek bir kart verilsin” diyor.

27.01.2019Gündem
Hamile kalmaya korktu, ikinci bebeğini onun yerine başkası doğurdu

Hamile kalmaya korktu, ikinci bebeğini onun yerine başkası doğurdu

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri için çocuk sahibi olmak da ayrı bir sorun. Bazıları meslekleri gereği korumak zorunda olduğu fiziksel görüntüsü bozulmasın diye bazıları da yaşları geçtiği için çocuk sahibi olmak istediklerinde farklı yollar denediler: Ama aklınıza ilk anda geldiği gibi evlat edinmek değildi onların tercihi.

BACKGRID USA

17.01.2019Magazin
Teyzesinden hediye

Teyzesinden hediye

Kim Kardashian'ın, ilk doğum gününü kutlayan kızına öyle bir hediye geldi ki!

16.01.2019Magazin
Dördüncü bebek geliyor

Dördüncü bebek geliyor

Kim Kardashian ve Kanye West dördüncü kez bu yöntemle bebek sahibi olacak.

3.01.2019Magazin
Arkadaşına yardım etmek için hamile kaldı

Arkadaşına yardım etmek için hamile kaldı

İngiltere'de yaşayan Kim, arkadaşı Kelly'e yardım etmek için hamile kaldı.

24.11.2018Dünya
Bir kadavra baba oldu

Bir kadavra baba oldu

İngiltere’de varlıklı bir ailenin 26 yaşındaki oğulları, 2015 yılında motosiklet kazasında öldü. Aile, kazadan iki gün sonra ölen çocuklarının cansız bedeninden alınan spermlerle, ABD’de bir klinikte taşıyıcı anne ve suni döllenme yöntemiyle torun sahibi oldular. Ve o minik, şu anda 3 yaşında.

10.09.2018Dünya
Cem Adrian: Taşıyıcı anne arıyorum

Cem Adrian: Taşıyıcı anne arıyorum!

Ünlü sanatçı Cem Adrian, sosyal medya hesabında bir bebekle paylaştığı fotoğrafının altına “Taşıyıcı anne arıyorum” yazdı.

24.08.2018Magazin
Cem Adrian kimdir Taşıyıcı anne ne demek

Cem Adrian kimdir? Taşıyıcı anne ne demek?

Cem Adrian, Instagram’da taşıyıcı anne aradığını duyurdu. Binlerce yorum ve beğeni alan Cem Adrian’ın hayatına ilişkin bilgiler yeniden gündeme geldi. Peki, Taşıcıyı anne arayan Cem Adrian kimdir? Taşıyıcı anne ne demek?

24.08.2018Magazin
Sanal baba borsası Renkli gözlü çocuk garantisi

Sanal baba borsası! Renkli gözlü çocuk garantisi

İnternette taşıyıcı anne pazarının ardından şimdi de ‘sanal baba borsası’ kuruldu. İlanlarda kişisel özelliklerini yazanlar, kadınlara ‘renkli gözlü çocuk garantisi’ veriyor!

29.05.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Türk hukukunda taşıyıcı annelik

Taşıyıcı annelik, kendi çocuğunu rahminde taşıması açısından tıbbi veya fizyolojik sorunlar yaşayan bir kadının, çocuğunu taşıması için, laboratuvar ortamında döllenmiş embriyosunun, bir başka kadına aktarılması ve hamileliğin embriyonun aktarıldığı 3. bir kişi olan anne tarafından sürdürülmesidir.

17.09.2020

Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

“Bad Boys” serisi, kadın oyuncuların liderliğiyle ve “L.A.’s Finest” adıyla TV’ye uyarlandı. Barbaros Tapan, polisiye komedi dizisinin başrol oyuncuları Jessica Alba ve Gabrielle Union ile Los Angeles’ta buluştu. İkili, sinema ve özel hayatlarına dair özel açıklamalarda bulundu.

28.07.2019

Doğuştan rahmi olmayanlar hamile kalabilir mi?

Rahimi doğuştan olmayan veya herhangi bir nedenle ameliyatla alınmış olan kadınlar eğer yumurta hücreleri varsa bebek sahibi olabilirler.

6.12.2018