EKSTRA
MENÜ

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kourtney Kardashian hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 137 Kourtney Kardashian haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kourtney Kardashian Haberleri

Sevgilisi Devin Booker ile pozlarını paylaşan Kendall Jennera Türk hayranları böyle seslendi

Sevgilisi Devin Booker ile pozlarını paylaşan Kendall Jenner'a Türk hayranları böyle seslendi

Moda dünyasının son dönemdeki en gözde isimlerinden Kendall Jenner özel hayatıyla ilgili gizem perdesini iyice kaldırmış görünüyor.

7.09.2021Magazin
Ünlüler panikte: Ayakkabılarına kadar sırılsıklam oldular

Ünlüler panikte: Ayakkabılarına kadar sırılsıklam oldular

İtalya'nın en çok turist çeken kenti Venedik bu aralar hareketli günler yaşıyor. Bugün başlayacak olan Venedik Film Festivali bir yana tarihi kent birkaç gündür moda ve sinema dünyasının ünlülerini ağırlıyor.

1.09.2021Magazin
Defileye dolu yağdı

Defileye dolu yağdı

Venedik'te devam eden moda etkinliğinde beklenmedik bir olay gerçekleşti. Ünlü konuklar şemsiyelerin altına sığınıp kapalı bir alana nasıl kaçacaklarını bilemediler. Ünlü moda markası Dolce &Gabbana'nın Venedik'teki açık hava defilesi aniden bastıran dolunun azizliğine uğradı. Tam modeller yeni koleksiyonun kıyafetlerini tanıtırken bir anda dolu bastırdı. Aralarında Helen Mirren, Kate Bosworth, Sara Foster, Kourtney Kardashian gibi ünlülerin de bulunduğu konuklar önce şemsiye altına sonra da kapalı bir alana sığınmak için birbirleriyle yarıştı. O anlar da sosyal medyada paylaşıldı.

1.09.2021Magazin
Kardashianın iki eski sevgilisi sosyal medyada tartıştı

Kardashian'ın iki eski sevgilisi sosyal medyada tartıştı

Kardashian- Jenner ailesinin en sakin üyesi olarak bilinen Kourtney Kardashian bir süredir Travis Barker ile çok göz önünde bir ilişki yaşıyor. 42 yaşındaki üç çocuk annesi Kardashian, yeni sevgilisi Barker ile birlikte İtalya'nın tarihi Venedik kentinde düzenlenen üç günlük bir moda etkinliğine katıldı. Orada bir yandan kentin güzelliğinin keyfini çıkaran Kardashian, bir yandan da Barker ile aşkın doruklarında geziyor. Çift, sürekli olarak paparazzilerin takibinde ve bunu da bilerek aşk dolu görüntüler sergilemekten çekinmiyorlar.42 yayındaki Kourtney Kardashian'ın dokuz yıllık bir iliki yaşayıp üç çocuk sahibi olduğu eski sevgilisi Scott Disick'ten ise aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftin sergilediği görüntülere eleştiri geldi. Üstelik Disick bu eleştirilerine Kardashian'ın kendisinden ayrıldıktan sonra birlikte olduğu Younes Bendjima'yı da katmaya çalıştı. Fakat hiç beklemediği bir karşılık aldı. Scott Disick'in, eski sevgilisi Kourtney Kardashian ile Travis Barker'ın aşk pozlarına tepki olarak gönderdiği direkt mesajı da Younes Bendjima, sosyal medyadan gözler önüne serdi. Scott Disick, eski sevgilisi Kourtney Kardashian ile Travis Barker'ın İtalya'da çekilen bir fotoğrafını Bendjima'ya gönderdi ve görüntüyü eleştiren bir mesaj yazdı. Bunun üzerine Younes Bendjima, hem Disick'in bu mesajını hem de ona verdiği mesajı, Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı. Kourtney Kardashian'ın iki yıl birlikte olduğu Younes Bendjima "O mutlu olduğu sürece benim için fark etmez" diye yanıt verdi Scott Disick'in bu eleştiri dolu mesajına.

31.08.2021Magazin
Kourtney Kardashianın iki eski sevgilisi birbirine girdi: Ben senin kardeşin değilim

Kourtney Kardashian'ın iki eski sevgilisi birbirine girdi: Ben senin kardeşin değilim!

TV dünyasının kulisleri şu sıralar çok karışık.. Gündemin ilk sıralarında da dokuz yıllık birliktelikten sonra ayrılan iki sevgili ve taraflardan birinin yeni sevgilisiyle objektiflere takılan aşk pozları var.

31.08.2021Magazin
Hollywood ünlülerinin deodorant zararlı tartışması... Sağlımıza ne gibi etkileri var

Hollywood ünlülerinin deodorant zararlı tartışması... Sağlımıza ne gibi etkileri var?

Aşırı terleme sonucu insanlar, birbirleriyle iletişim kurarken zorlanıyor el sıkışmaktan veya yakın temas kurmaktan çekiniyor, bu nedenle deodorantlara başvuruyorlar. Genelde yaz aylarında sıklıkla kullanılsa da piyasada her mevsim için farklı bileşenler içeren deodorantlar bulunuyor. Yalnız deodorant kullanımı dünyada büyük bir tartışma konusu… Bu tartışmanın odağında da şimdilerde Hollywood ünlüleri var. Peki deodorantlar zararlı mı? Her gün kullanmak ne gibi sorunlara davetiye çıkarır? Dr. Emine Özge Ayabakan hurriyet.com.tr’ye anlattı.

30.08.2021Gündem
Kourtney’nin Türk keşfi

Kourtney’nin Türk keşfi

En son müzisyen Travis Barker ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Kourtney Kardashian, Türk saç tasarımcısını yakın takibe aldı.

24.08.2021Keyif
Travis Barker, en büyük korkusunu yenmesi için destek olan Kourtney Kardashiana böyle teşekkür etti: Seninle her şey mümkün

Travis Barker, en büyük korkusunu yenmesi için destek olan Kourtney Kardashian'a böyle teşekkür etti: Seninle her şey mümkün

Bundan tam 13 yıl önce o özel uçağın merdivenlerinden çıkıp koltuğuna otururken başına geleceklerden habersizdi. Bir özel jetle evine dönüyordu. Yanında arkadaşı, koruması ve asistanı vardı. Dört adam kemerlerini bağlayıp uçuşa hazırlandı. Kar yağışlı bir havaydı.

18.08.2021Magazin
Kimde var böyle keyif Saray gibi yatla adaları geziyorlar

Kimde var böyle keyif? Saray gibi yatla adaları geziyorlar

Pandeminin biraz nefes aldırması ve başlayan seyahat serbestlikleri nedeniyle, geçen yazı kendi yaşadıkları yerlere yakın bölgelerde geçiren ünlüler bu sene uzak denizlere yelken açtı.

26.06.2021Magazin
Kendall Jennerın aşk kanunu: Bir yıl dolmadan önce asla

Kendall Jenner'ın aşk kanunu: Bir yıl dolmadan önce asla!

Dünyanın en göz önünde ailelerinden birinin üyesi. Üstelik ailenin diğer üyeleri özel hayatlarının en ince ayrıntılarını bile kameralar karşısında, dolayısıyla milyonların gözü önünde yaşıyor. Sevgilileri, ayrılıkları, boşanmaları, hatta doğumları bile kameralar karşısında yaşıyorlar. Ama o hepsinden daha farklı.

15.06.2021Magazin
Direksiyon başında uykuya daldı: Dünya yıkılsa duymaz

Direksiyon başında uykuya daldı: Dünya yıkılsa duymaz!

Hollywood ünlülerini hep en gösterişli halleriyle kırmızı halıda ya da film setlerinde rollerinin gerektirdiği durumlarda görüyoruz. Peki pandemi günlerinde onlar ne yapıyor dersiniz?

8.04.2021Magazin
Kimin yatak odası kasetleri değil, onun zekası: Bir milyar dolarlık servetin ardındaki sır

Kim'in yatak odası kasetleri değil, onun zekası: Bir milyar dolarlık servetin ardındaki sır

Gösteri dünyasının en ünlü simalarını barındıran bir aile Kardashian- Jenner ailesi... Yaklaşık 20 yıldır ekranda olan ve aile üyelerine dudak uçuklatan bir servet kazandıran program, yakında son bölümüyle ekrana veda edecek.

5.03.2021Magazin
Aşk hayatıyla milyonluk servet yaptı

Aşk hayatıyla milyonluk servet yaptı

Kourtney Kardashian ile yaşadığı uzun ilişki ve ailenin TV şovu sayesinde adını duyuran Scott Disick, son zamanlarda aşk hayatıyla gündemde. Üç çocuk babası Disick'in öyküsü de filmlere konu olacak türden. Doğru dürüst eğitim bile görmedi... Ama varlıklı bir ailede dünyaya gelmenin bütün nimetlerinden faydalandı. Ünlü ailenin kızına aşık olunca da birden bire kendini o pırıltılı dünyanın içinde buldu. Bir ara seks bağımlısı olduğunu itiraf etti, bu yüzden tedavi bile gördü. Üç çocuk sahibi olduğu ünlü sevgilisinden ayrıldıktan sonra da kendisinden çok genç kadınlarla yaşadığı ilişkilerle gündeme geldi. Yıllardır, dünyanın en gözde tatil beldelerinde ya da ünlü gece kulüplerinde görüntüleniyor. Yaşadığı tatlı hayatı da gizleme gereği duymuyor. 37 yaşında 25 milyon doların üzerinde servet sahibi olan üç çocuk babası ünlünün yükseliş öyküsü.

4.03.2021Magazin
Aşk hayatı sayesinde milyonluk servet yaptı

Aşk hayatı sayesinde milyonluk servet yaptı

Doğru dürüst eğitim bile görmedi... Ama varlıklı bir ailede dünyaya gelmenin, sonra da varlıklı bir ailenin "damadı" olmanın bütün nimetlerinden faydalandı. Ünlü ailenin kızına aşık olunca da birden bire kendini o pırıltılı dünyanın içinde buldu.

4.03.2021Magazin
Bu kez şoke etti: Kalpli paylaşım

Bu kez şoke etti: Kalpli paylaşım

Özel hayatını genellikle gözlerden uzak yaşamayı seçen Kendall Jenner, bu kez tam tersini yaptı.

15.02.2021Magazin
Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

Arkadaşlık aşka dönüştü: Uzun uzun bakışıp el ele tutuştular

Ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov sayesinde adını duyuran Kourtney Kardashian, Travis Barker ile yeni bir aşk heyecanı yaşıyor.

12.02.2021Magazin
Romantik yemek

Romantik yemek

Scott Disick ile uzun süreli ilişkisini bitirdikten sonra birkaç kaçamakla gündeme gelen Kourtney Kardashian, müzisyen Travis Baker ile çıktığı yemekte görüntülendi. Üç çocuk annesi Kardashian ile Barker'ın yemek yerken masada zaman zaman el ele tutuştukları görüldü.

12.02.2021Magazin
Hırsız kitap yazıp anlattı: Kim Kardashian’ı nasıl soydum

Hırsız kitap yazıp anlattı: Kim Kardashian’ı nasıl soydum?

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian’ı 2016 yılında Paris’te bir otel odasında soyan ve mücevherlerini çalan Yunice Abbas, soygunu tüm detaylarıyla anlattığı bir kitap çıkardı

8.02.2021Dünya
Maske önemli

Maske önemli

Kardashian- Jenner ailesinin eski damadı Scott Disick ile ilişkisi bir süre önce sona eren Sofia Richie, yeni sevgilisiyle plaj keyfi yaparken görüntülendi.

6.02.2021Magazin
Ünlü oyuncunun videosu olay oldu: Kar yağınca aklıma geldi

Ünlü oyuncunun videosu olay oldu: Kar yağınca aklıma geldi

ABD'nin birçok yerini etkisi altına alan kar yağışı, ünlü oyuncuyu da geçmişe götürdü. Bir süre önce çekilen ve mayosuyla kar yığınının içine daldığı bir videosunu Instagram sayfasında paylaştı güzel oyuncu. İşte bu video takipçilerini heyecanlandırıp paylaşıma mesaj yağdırmalarına neden oldu.

2.02.2021Magazin
Kocasından kaçıp tatile gitti

Kocasından kaçıp tatile gitti

Bir süre önce eşi Kanye West ile boşanma yolunda ilerlediği konusuyla gündeme gelen Kim Kardashian kız kardeşleriyle tatile gitti.

1.02.2021Magazin
Kardashian ailesine veda

Kardashian ailesine veda

Dünyanın en çok takip edilen ailesi Kardashian’lar için bir dönem kapanıyor. Ünlü ailenin özel hayatlarını tüm dünyanın gözleri önüne seren ‘Keeping Up With the Kardashians’ ekranlara vedaya hazırlanıyor.

20.09.2020Hürriyet Pazar
Kamera önünde doğurdular, cinsel skandallarla ünlendiler

Kamera önünde doğurdular, cinsel skandallarla ünlendiler

Lüks bir hayat sürdürmek ve bunu yaparak servetine servet katmak... Bir çok insanın kulağına hayal gibi gelen bu durum onlar için gerçeğin ta kendisi.. Üstelik de onlar bütün bunları yaparak servet kazandılar, bütün dünya onları tanıdı.

9.09.2020Magazin
Ünlü yıldıza mesaj yağdı: Tek derdin bu olsun

Ünlü yıldıza mesaj yağdı: 'Tek derdin bu olsun'

Ünlü TV yıldızının Instagram paylaşımı olay oldu.

Backgrid USA, Mega, Instagram

5.08.2020Magazin
Eski sevgilisine koştu

Eski sevgilisine koştu

Genç sevgilisinden ayrıldı soluğu eski sevgilisinin yanında aldı.

17.07.2020Magazin
Takipçilerine öğüt verdi

Takipçilerine öğüt verdi

Ünlü yıldız takipçilerini egzersiz yapıp forma girmeleri konusunda böyle yüreklendirdi.

25.06.2020Magazin
Oradan bakınca hamile gibi mi görünüyorum

Oradan bakınca hamile gibi mi görünüyorum

Ünlü yıldız paylaştığı fotoğrafına gelen yorumlara yanıt verdi.

16.04.2020Magazin
Kim Kardashian o kıyafeti iki kişinin yardımıyla giydi: Canım yanıyor

Kim Kardashian o kıyafeti iki kişinin yardımıyla giydi: Canım yanıyor

Kim Kardashian, Paris Moda Haftası'na damga vuran lateks kıyafeti iki kişinin yardımıyla zor giydi.

BACKGRID UK

23.03.2020Magazin
Tepeden Tırnağa Lateks: Kim & Kourtney Kardashian

Tepeden Tırnağa Lateks: Kim & Kourtney Kardashian

Kim Kardashian West ve kız kardeşi Kourtney Kardashian, Pazar günü Paris Moda Haftası'nda Balmain gösterisinde podyumdan yeni çıkmış sayılacak kadar cesur, baştan ayağa lateks kıyafetler giyerek Paris'te sokağa çıktılar.

Yumruk yumruğa: Kardeş kavgası

Yumruk yumruğa: Kardeş kavgası

Gösteri dünyasının ünlü kardeşleri ailece kamera karşısına geçtikleri programın yeni bölümünde kelimenin tam anlamıyla "yumruk yumruğa" geldi. Ailenin birlikte görev aldığı Keeping Up With The Kardashians adlı programın yeni bölüm fragmanında Kim ve Kourtney Kardashian'ın "saç saça baş başa" bir kavgaya tutuştuğu görüldü. BACKGRID USA, BACKGRID UK

26.02.2020Kelebek
Artık biraz yavaşla

Artık biraz yavaşla!

Yarı yaşındaki gençler gibi partiden partiye koşan TV yıldızına yakın çevresinden uyarı geldi.

BACKGRID USA

1.02.2020Magazin
Kardeş rekabeti

Kardeş rekabeti

Biri Meksika'dan diğeri İtalya'dan tatil pozlarıyla Instagram'da rekabete girişti.

INSTAGRAM

16.01.2020Magazin
Gündüz güneş akşam parti

Gündüz güneş akşam parti

Samimi görüntüleri olay yaratan Kendall Jenner ile Bella Hadid akşam da eğlenceye gitti.

BACKGRID USA, INSTAGRAM

6.12.2019Magazin
Bu ne samimiyet

Bu ne samimiyet!

Moda dünyasının iki ünlüsü birlikte gittikleri plajda böyle görüntülendi.

BACKGRID USA

5.12.2019Magazin
Dolu dizgin aşka kadife bikini

Dolu dizgin aşka kadife bikini

Giydiği pembe renkli kadife bikini ile bütün dikkatleri üzerine çekti.

BACKGRID USA

30.11.2019Magazin
Brad aileye girdi, kızlar kapıştı

Brad aileye girdi, kızlar kapıştı

Gösteri dünyasının her zaman göz önünde olan ailesi Kardashian- Jenner ile boşandığından bu yana adı çeşitli kişilerle aşk söylentilerine karışan Brad Pitt ortalığı karıştıran bir iddianın konusu oldu.

BACKGRID USA, DEPO PHOTOS

20.09.2019Magazin

Eda, Kardashian izinde

Plaj denince akla ilk gelen isim, “ikoncan” ekolünün öncüsü Eda Taşpınar, pozlarında Kardashian ailesini mi taklit ediyor?

7.08.2019Magazin
Tanıtım gecesi

Tanıtım gecesi

Dünyanın en genç milyarderi yeni koleksiyonunu tanıttı.

22.05.2019Magazin
Çamurda güreş

Çamurda güreş

İki kardeş boğazlarına kadar çamurun içinde böyle güreşe tutuştu.

BACKGRID UK

29.04.2019Magazin
Kardeşler yemekte

Kardeşler yemekte

Kardashian- Jenner kardeşler giyinip kuşanıp yemeğe gitti.

13.03.2019Magazin
Aşkları para basıyor

Aşkları para basıyor

Yakında nişanlanacakları konuşulan ünlü çift bu aşktan para da kazanacak.

26.01.2019Magazin
Parti için servet ödeyip kar yağdırdılar

Parti için servet ödeyip kar yağdırdılar

Gösteri dünyasının ünlü ailesi Kardashian Jennerlar yılın son günlerinde uzun süre konuşulacak bir etkinliğe imza attı.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM KIM KARDASHIAN, KYLIE JENNER, KENDALL JENNER, KOURTNEY KARDASHIAN

25.12.2018Magazin
Sağ tarafında eski sevgilisi sol yanında yeni sevgilisi: Ünlü çapkının tatil keyfi

Sağ tarafında eski sevgilisi sol yanında yeni sevgilisi: Ünlü çapkının tatil keyfi

Gösteri dünyasının ünlüleri birer biber yeni yıl tatiline çıktı. Ama bunlar arasında büyük ilgi çeken bir grup var ki, son iki gündür magazin gündeminin ilk sıralarına yerleşti.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

24.12.2018Magazin
Kardeşine özendi: Biz de evde melek olduk

Kardeşine özendi: Biz de evde melek olduk

Kardashian- Jenner kardeşlerin en büyüğü Kourtney, Insagram paylaşımıyla birçok takipçisini güldürdü.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM- KOURTNEY KARDASHIAN, AFP, AP, REUTERS, BACKGRID UK

9.11.2018Magazin
Yağmur altında yüzme keyfi

Yağmur altında yüzme keyfi

Ünlü model fırtına bulutlarının altındaki havuz keyfini sosyal medyada paylaştı.

6.10.2018Magazin
İşte internetin en tehlikeli ünlüsü

İşte internetin en tehlikeli ünlüsü

İnternette Kim Kardashian-West'in kızkardeşleriyle tartışmaları ya da eşi Kanye West'in Twitter'daki çıkışlarına verdiği yanıtları merak ediyor ve internette arıyorsanız daha dikkatli olmanız gerekiyor.

2.10.2018Teknoloji
Yüzünde makyajıyla doğuma gitti

Yüzünde makyajıyla doğuma gitti

O da ablasını örnek aldı ve kameralar karşısında doğum yaptı.

1.10.2018Magazin
Ünlü şarkıcı kameraların önünde böyle doğum yaptı

Ünlü şarkıcı kameraların önünde böyle doğum yaptı

Bebeklerini kameralar karşısında dünyaya getiren Kourtney Kardashian ve Snooki'ye bir ünlü daha eklendi.

11.09.2018Magazin
O bacakların hali ne

O bacakların hali ne!

Attığı her adımla milyonlarca dolar kazanan genç model bu kez "ışık kurbanı" oldu.

4.09.2018Magazin
Plaj oyunları

Plaj oyunları

Dünyanın en ünlü ve zengin kadınlarından biriyle aşk yaşadı sonra da kalbini başka bir güzele kaptırdı. Yeni sevgilisi ile eskisi arasındaki bağ ise öylesine ilginç ki!

8.08.2018Magazin