MENÜ

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey ile ilgili tüm haberleri, son dakika Oprah Winfrey haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Oprah Winfrey haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 823 Oprah Winfrey haberi bulunmuştur.

Oprah Winfrey Haberleri

Barış ozanları

Barış ozanları

Kıbrıslı Rum ve Türkler'den oluşan Poetz4Peace isimli karma grubun 17 parçalık ‘‘A Pair of Olive Leaves’’ isimli albümü büyük ilgi görmeye başladı. İki kültürün bir arada yaşayabileceği mesajını vermek için Türk halk sazları ve Yunan buzukisini hiphop ritmleriyle harmanlayan ‘‘Down by the Green Line’’ Avrupa radyolarından sonra ABD'de çalmaya başlayacak.

27.10.2003Dünya
Silah karşıtı ünlüler kara listede

Silah karşıtı ünlüler kara listede

Silaha karşı olduklarını her platformda dile getiren ve aralarında Julia Roberts, Sarah Jessica Parker, Britney Spears, Michelle Pfeiffer gibi isimlerin bulunduğu ünlüler, kara listeye alındı. İnternetteki ''imdb'' sitesinin haberine göre, ABD Ulusal Silah Derneği (National Rifle Association-NRA), üyelerine silahlara karşı olan ünlüleri boykot etmeleri tavsiyesinde bulundu.

29.10.2003Gündem
Hayranlarını strese soktu

Hayranlarını strese soktu

ABD'nin en çok kazanan televizyon yıldızı Oprah Winfrey'nin hayranlarının stres içinde oldukları ortaya çıktı. Yakında piyasaya çıkacak ''Sedona Yöntemi'' adlı kitabın yazarı Hale Dwoskin tarafından yapılan araştırmada, ABD nüfusunun yüzde 5'ine karşılık gelen 9 milyon insanın, önüne geçemedikleri bir stres duygusu içinde oldukları belirlendi ve bunların yarısını televizyon programı sunucusu Winfrey'nin hayranlarının oluşturduğu tespit edildi.

3.11.2003Gündem
Sanal kraliçe

Sanal kraliçe

Ünlü şarkıcı Britney Spears, 2003'te internet üzerinde ismi en çok aranan yıldız oldu. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca internet kullanıcısı sanal alemde Spears'ı arıyor.

27.12.2003Gündem
Kemal Uzan dünyanın en zengin 377inci milyarderi

Kemal Uzan dünyanın en zengin 377'inci milyarderi

FORBES dergisi tarafından her yıl açıklananan dünyanın en zenginleri arasında bu yıl 6 Türk milyarderi yer aldı. Hakkında Şişli Cumhuriyet Savcılığı tarafından difüzyon çıkarılan Kemal Uzan, 1.5 milyar dolarla listede 377'inci sırada.

26.02.2004Ekonomi
Erdoğan en etkili 100 listesinde

Erdoğan en etkili 100 listesinde

İngiltere'de yayımlanan The Independent on Sunday gazetesi, Amerikan Time dergisinin yarın açıklanacak ''dünyanın en etkili 100 kişisi'' listesinde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğunu yazdı.

18.04.2004Dünya
Erdoğan var onlar yok

Erdoğan var onlar yok

Özel bir ekibin dört ayda hazırladığı listede en güçlü liderler ve devrimciler olarak şu liderler sayıldı: ABD: George Bush, Çin: Jintao, Brezilya: da Silva, Rusya: Putin ve BM Genel Sekreteri Kofi Annan.

18.04.2004Gündem
O var, onlar yok

O var, onlar yok

Dünyaca ünlü Time Dergisi, ‘Dünyanın en etkili 100 kişisi’ listesine Başbakan Erdoğan’ı da soktu. Dergi, Bush, Putin ve Annan gibi isimleri de soktuğu listeye Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, İngiltere Başbakanı Blair ve Almanya Başbakanı Schröder’i almadı. Independet Gazetesi, Blair için ‘Üzgünüz Başbakan, siz yoksunuz’ diye yazdı.

18.04.2004Dünya
Evlilikten ağzı yandı

Evlilikten ağzı yandı

Beyazperdenin güzel ama "bahtsız" güzeli Halle Berry, bir daha asla evlenmeyeceğini açıkladı. İnternetteki "imdb" sitesinin haberine göre, Oprah Winfrey'nin programına katılan Berry, iki evliliği de kötü bittiği için evlilik müessesesine "isyan bayrağını" çektiğini belirtti.

25.05.2004Gündem
Halle Berry’den evliliğe tövbe

Halle Berry’den evliliğe tövbe

Aktris Halle Berry, bir daha asla nikáh masasına oturmayacağını açıkladı. Oprah Winfrey’nin programına katılan Berry, iki evliliği de kötü bittiği için evlilik müessesesine isyan bayrağını çektiğini söyledi.

25.05.2004Kelebek
O günü unutamam

O günü unutamam

Aile üyeleri ya da yakın dostlarla birlikte geçirdiğimiz unutulmaz bir gün için sık sık şu deyimi kullanırız: ‘En kötü günümüz böyle olsun.’ Sinema ve müzik dünyasının ünlülerine hayatlarının en unutulmaz günü sorulduğunda cevaplar farklı oluyor; kimi Grammy ya da Oscar kazandığı, kimi çocuk sahibi olduğu günü ‘unutulmaz’ olarak tanımlıyor.

7.06.2004Kelebek
İsanın Çilesi, Gibsonı zirveye taşıdı

"İsa'nın Çilesi", Gibson'ı zirveye taşıdı

Tartışmalı film Tutku: Hz. İsa'nın Çilesi” yöetmeni Mel Gibson'ı dünyanın "bir numaralı ünlüsü " haline getirdi. Amerikan finans çevrelerinin dergisi Forbes'in ABD'de bugün piyasaya çıkacak temmuz sayısında yayımlanan habere göre, filmin hem yönetmenliğini hem yapımcılığını üstlenen Gibson, filmden 12 ayda 210 milyon dolar kazandı.

18.06.2004Gündem
Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Para ve şöhret onların ortak noktası. Forbes dergisi her sene olduğu gibi bu sene de oyuncular, şarkıcılar, sporcular ve popüler simalar arasından en güçlüleri seçti. Kazanılan para ve basında yer alma sıklığına göre oluşturulan listede, Jennifer Aniston-Brad Pitt çifti en güçlü ünlü çift unvanını Jennifer Lopez-Ben Affleck’ten devraldı.

4.07.2004Kelebek
Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Forbes dergisi ünlü simalar arasından en güçlüleri seçti. Listede, Jennifer Aniston-Brad Pitt çifti en güçlü ünlü çift unvanını Jennifer Lopez-Ben Affleck’ten devraldı.

4.07.2004Kelebek
Oprah Winfrey ve tecavüzcüsünü öldüren kahraman

Oprah Winfrey ve tecavüzcüsünü öldüren kahraman

Pazar günü Oprah’ı izliyorum. Hani şu Amerika’nın gözbebeği. Bizim Kişisel Gelişim Dergisi’nde en erotik lider olarak seçtiğimiz bir toplum değiştiricisi.

5.07.2004Kelebek
Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Jennifer’ın tacı Jennifer’a

Forbes dergisi ünlü simalar arasından en güçlüleri seçti. Listede, Jennifer Aniston-Brad Pitt çifti en güçlü ünlü çift unvanını Jennifer Lopez-Ben Affleck’ten devraldı.Zaman geçici şöhretler zamanı. Jennifer Lopez ve Ben Affleck geçen sene Hollywood’un en güçlü çiftiydi. Forbes’un geleneksel ‘En Güçlü 100 Ünlü’ listesinde biri 5’inci, diğeri 7’nci sıradaydı.

5.07.2004Kelebek
ABD mahkemelerinde şöhretler geçidi

ABD mahkemelerinde şöhretler geçidi

Amerikan kamuoyu her gün yeni bir şöhreti mahkeme kapılarında görmeyi neredeyse kanıksarken, mahkeme çıkışları adeta hayranlarının şöhretlerle buluştuğu yeni mekanlara dönüştü.

20.08.2004Dünya
Rice dünyanın en güçlü kadını

Rice dünyanın en güçlü kadını

ABD'de ekonomi ve finans dergisi Forbes, “Dünyanın En Güçlü 100 Kadınını” seçti. Listede birinci sırada ABD Başkanı George Bush'un Ulusal Güvenlik Danışmanı Condoleezza Rice yer aldı.

20.08.2004Dünya
Cinayet davasında Oprah Winfrey şov

Cinayet davasında Oprah Winfrey şov

İllionis’in Cook bölgesi mahkemesinde görülen cinayet davasına jüri üyesi olarak seçilen ünlü talk-şov’cu Oprah Winfrey, basının ilgi odağı oldu. Winfrey, davada edindiği tecrübeyi şovuna taşımak için kolları sıvadı.

20.08.2004Dünya
276 seyircisine otomobil hediye etti

276 seyircisine otomobil hediye etti

Amerikalı televizyon sunucusu Oprah Winfrey, son programında büyük bir sürpriz yaparak, 276 seyircisine son model birer otomobil hediye etti. 276 seyirciden bazıları sevinçten çığlık attı, bazıları ağladı. 28 bin dolar değerinde olan otomobillerin Pontiac firması tarafından bağışlandığı kaydedildi.

14.09.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Kraliçe hapse giriyor, yerine bakacak kraliçeler aranıyor

Amerikan yaşam tarzının kraliçesi Martha Stewart önümüzdeki haziran ayının sonlarından itibaren inzivaya çekiliyor. 10-16 ayını orada geçirecek.

13.03.2004

Amerika, Anna Karenina’yı yeniden keşfetti

ERTUĞRUL ÖZKÖK bir gün bana bir yazı konusu önerdi.

15.06.2004

Anna Karenina’yı keşfedememek

Doğan Hızlan elini çabuk tuttu. Anna Karenina’yı keşfetmek konusunda yazdı (Hürriyet, 16.06.04). Bir gün önceki Hürriyet gazetesine sabahleyin hızla bakarken haber gözüme ilişmişti ama dikkatimi gerçekte Ülker İnce çekti.

3.07.2004