EKSTRA
MENÜ

Meditasyon

Meditasyon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Meditasyon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.893 Meditasyon haberi bulunmuştur.

Meditasyon Haberleri

Stres Nedir Ve Nasıl Başa Çıkılır Stresin Zararları Ve Vücuda Etkileri

Stres Nedir Ve Nasıl Başa Çıkılır? Stresin Zararları Ve Vücuda Etkileri

Stres insanların günlük hayat içerisinde sıklıkla maruz kaldıkları bir durum olarak ifade edilebilir. Stres, yaşanılan olumsuz duygular arasında bulunmaktadır ve insan sağlığını da oldukça olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Stres nedir ve nasıl başa çıkılır? Stresin zararları ve vücuda etkileri nelerdir? Stres ve vücuda ne şekilde etki ettiği hakkında detaylı tüm bilgileri sizler için derledik.

10.05.2021Sağlık
Eve kapansanız da içinize kapanmayın

Eve kapansanız da içinize kapanmayın

Geçen bir yılda bozulan iş-yaşam dengesi, belirsizlik hali ve hastalık endişesi çalışanların önemli bir kısmının ‘tükenmişlik sendromu’ yaşamasına sebep oldu. Psikolojik sağlığın ne kadar önemli olduğunu anlayan şirketlerse masaj hizmetinden ‘iyi hissetmiyorum’ iznine pek çok uygulamayla çalışanlarının tükenmelerini engellemeyi amaçlıyor.

Özgeçmiş Nedir Ve Nasıl Yazılır Özgeçmiş Yazım Kuralları Ve Örnekleri

Özgeçmiş Nedir Ve Nasıl Yazılır? Özgeçmiş Yazım Kuralları Ve Örnekleri

Özgeçmiş iş hayatına atılmak açısından oldukça önemlidir. İş başvurularında bulunurken profesyonel bir özgeçmişinizin olması gerekmektedir. Özgeçmiş, iş başvurusunda bulunan adaylar için bir ilk izlenim oluşturmaktadır. Bu sebeple iyi bir şekilde hazırlanması gerekir. Özgeçmiş nedir ve nasıl yazılır? Özgeçmiş yazım kuralları ve örnekleri.

5.05.2021Araştırma
Bir zamanlar hamburger pişiriyordu, bugün dünyanın en büyük kripto para zenginlerinden

Bir zamanlar hamburger pişiriyordu, bugün dünyanın en büyük kripto para zenginlerinden

Dünyanın en büyük kripto para piyasalarından biri olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao'nun çok ilginç bir hikayesi var. Sadece 6 ay içinde milyar dolar değerine ulaşan Binance'in arkasındaki bu kişiyle mutlaka tanışmalısınız...

5.05.2021Ekonomi
Berrak Tüzünataç, Ece Sükan ve Alican Yücesoyun pandemi detoksu

Berrak Tüzünataç, Ece Sükan ve Alican Yücesoy'un pandemi detoksu

Berrak Tüzünataç, Ece Sükan ve Alican Yücesoy, Bodrum’daki bir sağlıklı yaşam merkezinde kampa girdi. Hem sağlıklı beslenen hem de ozon tedavisini deneyen ekip ayrıca Dr. Koshlendra Pratap eşliğinde yoga yaptı.

4.05.2021Magazin
Yoga Nedir Ve Nasıl Yapılır Yoga Çeşitleri Ve Faydaları

Yoga Nedir Ve Nasıl Yapılır? Yoga Çeşitleri Ve Faydaları

Günümüzde batı toplumu tarafından yaygın olarak uygulanan ve oldukça eski bir geçmişe sahip olan egzersize yoga ismi verilir. Tarihi milattan önce 3300 yıllarına kadar dayanan bu egzersiz zihinsel ve fiziksel anlamda sağlık elde etme amacıyla yapılır. Yoga nedir, nasıl yapılır, faydaları nelerdir ve daha fazlasını sizin için derledik.

3.05.2021Sağlık
‘Tam kapanma’dan sağlıklı ve mutlu çıkmanın yolu

‘Tam kapanma’dan sağlıklı ve mutlu çıkmanın yolu

Üç hafta evden çıkamama fikri sizi endişelendiriyor mu? Bu süreçte fiziksel ve ruhsal olarak sağlam kalmanın en iyi yolu egzersiz. Evde yapılabilecek egzersizleri ve faydalarını anlatan uzmanlar sporun kaygılardan arındırdığını, stresten koruduğunu ve huzur verdiğini söylüyor

Astral seyahat nedir İşte astral seyahatin geçmişi

Astral seyahat nedir? İşte astral seyahatin geçmişi

Astral seyahatin kökeni spiritualist (ruhçu) inanışlara dayanmaktadır. Çeşitli telkinlerle bilinç, bedenin dışına çıkıyor ve 'astral boyuta' geçiyor. Mistik dünyaya ilgi duyan pek çok kişi, “bazen bilinçli bazen bilinçsiz” şekilde astral seyahate çıktığını iddia ediyor. Peki, astral seyahat nedir? İşte astral seyahatin geçmişi...

29.04.2021Hayat
Çocuklara özel ‘mutluluk’ kampı

Çocuklara özel ‘mutluluk’ kampı

Vitalica Wellness 23-25 Nisan’da çocuklara özel bir ‘Mental ve Fiziksel Wellness Programı’ düzenliyor.

12.04.2021Seyahat
Naz Aydemir Akyol: Spor ve saha minyatür bir hayat provasıdır

Naz Aydemir Akyol: Spor ve saha minyatür bir hayat provasıdır

Son 10 yılın dünya çapında en iyi 100 voleybolcusundan biri artık o. Kadın voleybolunun Türkiye’deki yıldızlarından Naz Aydemir Akyol ebeveynlere sesleniyor: “Çocuklarınızın üzerinde başarı baskısı kurmayın. Anda kalıp keyif almaları başarıyı getirir.”

11.04.2021Hürriyet Pazar
Fibromiyalji nedir, belirtileri nelerdir İşte fibromiyalji hakkında merak edilenler

Fibromiyalji nedir, belirtileri nelerdir? İşte fibromiyalji hakkında merak edilenler

Fibromiyalji, günlük yaşam kalitesini olumsuz etkileyen rahatsızlıklardan biri. Romatizmal bir hastalık olarak kabul edilmekle birlikte diğer romatizmal hastalıklardan farklı olarak eklem, kas ya da bunları çevreleyen bağ dokusunda hasara yol açabilecek bir iltihap durumu yoktur. Peki fibromiyalji nedir, belirtileri nelerdir? İşte fibromiyalji hakkında merak edilenler...

6.04.2021Sağlık
Öd Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir Öd Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Öd Ağacı Nedir, Nerede Ve Nasıl Yetişir? Öd Ağacı Özellikleri, Bakımı Ve Faydaları Hakkında Bilgi

Uzun yıllardan beri var olmasına rağmen adını yeni yeni duyurmaya başlayan Öd ağacı, faydaları bakımından pek çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Öd ağacı hakkında geniş kapsamlı bir konu oluşturarak bilgileri derledik.

13.31 Ne Demek 13.31 Ters Saat Anlamı Nedir ve Ne Anlama Gelir

13.31 Ne Demek? 13.31 Ters Saat Anlamı Nedir ve Ne Anlama Gelir?

13.31 ne demek? 13.31 saat anlamı nedir ve ne anlama gelir? Bu saati gördüğünüzde neler yapmanız gerekir? Sizin için 13.31 saatinin tüm detaylarını derledik.

Hematit taşı nedir, faydaları nelerdir İşte hematit taşının özellikleri

Hematit taşı nedir, faydaları nelerdir? İşte hematit taşının özellikleri

Hematit taşı, takı ürünlerinde kullanılan doğal taşlardan biri. Metalik parlaklığa sahip ve koyu renklidir. Günümüzde de sık sık tercih edilmektedir. Peki hematit taşı nedir, faydaları nelerdir? İşte hematit taşının özellikleri...

29.03.2021İyi Yaşam
Kate Hudson kızı Raninin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Kate Hudson kızı Rani'nin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Gösteri dünyasının ünlüleri fiziksel görüntülerini korumak için ellerinden geleni yapıyor. Özel eğitmenler eşliğinde kendileri için hazırlanan egzersiz programları, yoga oturumları, pilates seansları derken hayatlarının büyük bir bölümü de sporla dolu. Ünlüler, bu alışkanlıklarını çocuklarına da geçirmeye çalışıyorlar. Bu yüzden onları da küçük yaşta kendi yaptıkları sporlara yöneltiyor. Bu ünlülerden biri de Kate Hudson.

25.03.2021Magazin
Kızım meditasyondan sıkılınca

Kızım meditasyondan sıkılınca

Ünlü oyuncu Kate Hudson, küçük kızı Rani Rose'un babasıyla birlikte yoga yapmaya çalıştığı anların videosunu sosyal medya sayfasından paylaştı. Önce babası Danny Fujikawa ile birlikte yan yana oturup gözlerini kapatan ve meditasyona başlayan minik Rani, sonra bir anda derin bir nefes alıp hızla yerinden kalktı. Minik kızın bu görüntülerine Hudson'ın sosyal medya safyasında çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

25.03.2021Magazin
Pandemide çocuklar da ruhsal olarak çok yıprandı

"Pandemide çocuklar da ruhsal olarak çok yıprandı"

Pandemiden çocukların da fazlasıyla etkilendiğini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Elif Erol, "Temel sorun çocukların kovid-19 korkusundan ziyade eğitime endekslenmiş, sıkıştırılmış hayatlarında alamadıkları nefes" dedi.

22.03.2021Sağlık
Ne yediğimizin farkında mıyız

Ne yediğimizin farkında mıyız!

Belki de yemek yerken kalori hesabı yapmaktan vazgeçmeli, yemeğin tadına varmalıyız. ‘Mindful eating’i, yani farkındalıklı beslenme diye çevirebileceğimiz trendi işin uzmanı Raysa Büyükbahar Uzunyol anlattı.

21.03.2021Hürriyet Pazar
Apple sağlıklı uyumanıza ve sağlıklı yaşamanıza destek oluyor

Apple sağlıklı uyumanıza ve sağlıklı yaşamanıza destek oluyor

Sağlıklı uyumaya dikkat çekmek için her yıl Mart ayının 3. Cuma günü olarak kabul edilen ve bu sene 19 Mart’ta hatırlanan Dünya Uyku Günün’de, Apple ürünlerinin daha iyi bir uyku uyumanıza yardımcı olabilecek özellikleri ve özel içerikleri paylaştı.

19.03.2021Teknoloji
COVID-19 tüm dünyanın uyku düzenini nasıl değiştirdi

COVID-19 tüm dünyanın uyku düzenini nasıl değiştirdi?

Philips, 6’ncısını gerçekleştirdiği yıllık uyku anketinin sonuçlarını Çözüm Yolları: COVID-19 Tüm Dünyanın Uyku Düzenini Nasıl Değiştirdi? başlıklı rapor ile açıkladı.

18.03.2021Sağlık
Jason Sudeikis: Markette çalışıyordum  Aktörlüğü denemek istiyorum dedim

Jason Sudeikis: Markette çalışıyordum " Aktörlüğü denemek istiyorum" dedim

Apple TV Plus’ta yayınlanan “Ted Lasso” sezonun en iyi komedi dizilerinden biri. Dizi, şimdiye kadar yapılmış en iyi spor şovlarından biri olarak da adından söz ettiriyor. Kansas’ta Amerikan futbolu koçluğu yaparken İngiltere’de profesyonel bir futbol takımına koçluk yapmak üzere işe alınan aşırı iyimser Ted’in öyküsünü anlatan yapım, Altın Küre ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde ödül kazdı. Dizinin yaratıcısı ve başrol oyuncusu Jason Sudeikis ile görüntülü konuştum. Aktör görüşmeye Los Angeles’tan bağlandı.

14.03.2021Magazin
Günlük Burç Yorumları: 12 Mart Cuma Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 12 Mart Cuma Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 12 Mart'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 12 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 12 Mart Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 12 Mart Cuma günü burç yorumlarınız...

12.03.2021Astro Gündem
Janssen Türkiye Genel Müdürü Demet Russ:  Dünya Kadınlar Gününde hayalim, kız çocuklarının her şeyi başarabileceklerine inandıkları bir dünya

Janssen Türkiye Genel Müdürü Demet Russ: "Dünya Kadınlar Günü'nde hayalim, kız çocuklarının her şeyi başarabileceklerine inandıkları bir dünya"

Liderlik Takımının yarısı kadınlardan oluşan Janssen Türkiye’nin Genel Müdürü Demet Russ ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde kadın lider olmayı ve şirketin çeşitlilik ve dahil etme yaklaşımlarını konuştuk.

5.03.2021Sağlık
Ceren Yılmaz konuştu Yalnızlık detoksu Nasıl sever Adan Zye bilinmeyenleri

Ceren Yılmaz konuştu! Yalnızlık detoksu! Nasıl sever? A'dan Z'ye bilinmeyenleri

Oyuncu Ceren Yılmaz hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. En son Zümrüd-ü anka dizisinde başrol oynayan Yılmaz kariyerine ve özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başarılı oyuncu hayatının son 10 yılı ile ilgili, "İyi ki sabretmişim diyorum çünkü her şeye sabrettim. O yüzden iyi ki diyorum" dedi.

5.03.2021Magazin
Uzmanından mutluluk verici basit öneriler

Uzmanından mutluluk verici basit öneriler

Yazarımız Dr. Mehmet Öz’ün Paula Rizzo ile sohbetinden öğrendiği kişisel mutluluk ve motivasyon yöntemleri hakkında, ülkemizin alanında uzman isimlerinden tavsiyeler aldık...

28.02.2021Hürriyet Pazar
Mors Alfabesi Nedir Ve Ne İşe Yarar Mors Alfabesi Çevirisi Nasıl Yapılır Ve Nerelerde Kullanılır İle Özellikleri Hakkında Bilgi

Mors Alfabesi Nedir Ve Ne İşe Yarar? Mors Alfabesi Çevirisi Nasıl Yapılır Ve Nerelerde Kullanılır İle Özellikleri Hakkında Bilgi

Mors alfabesi nedir ve ne işe yarar? Mors alfabesi çevirisi nasıl yapılır ve nerelerde kullanılır ile özellikleri hakkında bilgi için içeriğimizi okumaya devam edin. Mors alfabesi neden kullanılır, kimler tarafından kullanılır, halen geçerliliği var mıdır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

23.02.2021Araştırma
Güneş balık burcunda; yaratıcılık, şifa ve kabule geçme zamanı

Güneş balık burcunda; yaratıcılık, şifa ve kabule geçme zamanı

18 Şubatta Güneş yep yeni bir aylık yolculuğuna başlıyor. Güneş genel olarak; amaçlarımız, kariyerimiz, otorite olan ilişkilerimize işaret eder.

20.02.2021Astroloji
Koronayı yenen doktor konuştu: Bana bulaşmaz diye düşünüyordum

Koronayı yenen doktor konuştu: 'Bana bulaşmaz diye düşünüyordum'

Yakalandığı koronavirüsü yenen Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Esra Saka, hastalığı kabullenmekte zorluk çektiğini anlatarak, "Sağlıklı yaşıyorum, sağlıkçıyım bana bir şekilde bulaşmaz diye düşündüğüm dönemde, spor yaptığım gün, sağlık müdürlüğünden aranarak koronavirüs testimin pozitif çıktığı haberi verildiği, benim için en zor kısım buydu; kabullenmek" dedi.

20.02.2021Gündem
MomTalks 4 yaşında: Annelere romantizm yetmez güçlendirmek gerekir

MomTalks 4 yaşında: Annelere romantizm yetmez güçlendirmek gerekir

“Gelecek anneden başlar” mottosuyla yola çıkan Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ebeveyn-uzman buluşma platformu “MomTalks” bu yıl dördüncü kez düzenleniyor.

16.02.2021Sağlık
Zeynep Tokuş Yılmaztürk: ‘Bir bakmışsın, tersin düzden farkı kalmamış’

Zeynep Tokuş Yılmaztürk: ‘Bir bakmışsın, tersin düzden farkı kalmamış’

Yoga çoktandır popülerdi ama pandemiyle birlikte iyice gözde oldu. Tabii yogayla ilgili sosyal medya hesapları ve çevrimiçi kurslar da... Bu alanın en başarılılarından biri olan Zeynep Tokuş Yılmaztürk paylaştığı fotoğraflarla beğeni topluyor.

14.02.2021Hürriyet Pazar
Başarıları rutinlerinde mi gizli

Başarıları rutinlerinde mi gizli?

Aralarındaki sıralama sık sık değişse de dünyanın en zengin üç insanı Jeff Bezos, Elon Musk ve Bill Gates... Kişiliklerini merak etmemek elde değil. Başarılarının sırrı özel hayatlarında, çalışma şekillerinde ya da günlük alışkanlıklarında mı gizli?

14.02.2021Hürriyet Pazar
Amin Maalouf: Uçuruma doğru yürüyoruz

Amin Maalouf: Uçuruma doğru yürüyoruz

Sekiz yıl aradan sonra gelen yeni romanı ‘Empedokles’in Dostları’nda teknolojik imkânların tümden kesildiği bir dünyada rotasını bulmaya ve neler olup bittiğini anlamaya çalışan insanlığı kahramanları üzerinden anlatan Amin Maalouf, “Bu yeni roman için yıkımın eşiğine gelen insanlığımıza yeni bir yaşam, yeni bir başlangıç şansı sunulan bir tür kıssa denebilir. Kusurlarımızın tam olarak farkına varırsak ve davranışlarımızı buna göre değiştirmeye karar verirsek, dünyamızın hâlâ ‘onarılabileceğine’ inanıyorum. Kimlik anlayışımızı, teknolojiye yaklaşımımızı kökten değiştirmeli ve yepyeni bir insan kaderi anlayışı benimsemeliyiz. Son romanım şu anki ruh halimi, endişelerimi ve kalan umutlarımı açıkça yansıtıyor” diyor.

12.02.2021Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Giyebilir cihazlar “sağlık” vaat ediyor…

COVID-19, uzaktan sağlık uygulamalarının geniş kitlelerce benimsenmesine neden olarak, sağlık sektöründe dijital dönüşümü tahmin edilemeyecek bir biçimde hızlandırdı. Son dönemlerde, sağlık sektörüne teknolojinin entegrasyonu ile birlikte pek çok yenilik gözlemlemekteyiz. Bunlar arasında, en heyecan verici yeniliklerden biri, sektörde uzun yıllardır tartışılan, ancak bugüne kadar gerçekleştirilemeyen önlemleri de desteklemeye başlayan ve ön sağlık hizmetlerini devrimleştiren giyilebilir sağlık cihazları…

11.05.2021

Bugün ne yapsak?

Stresli uyandıysanız, yoga, meditasyon ve pilates ile stres seviyenizi azaltın...

6.05.2021

Ünlü isimler 17 gün ne yapacaklar

1 yılı aşkın süredir, iyi-kötü, hayat evde devam ediyor olsa da dün başlayan ve bayram dahil 17 günü kapsayan ‘tam kapanma’ sadece ekonomik değil psikolojik açıdan da hepimizi zorlayacak. Bedenen ve ruhen sıkışmamak için evde neler yapılabilir? Bilim insanından, yazarına sanatçısına kadar ünlü isimler neler yapacak? Sordum...

30.04.2021

Modi'nin inanç mağarasında fiyatlar neden böyle düştü

Hindistan’ın popülist başbakanı Narendra Modi’nin “seçim şovu meditasyon mağarasını” ilk defa Müslüman bir Hint asıllı Amerikalıdan öğrendim.

30.04.2021

Tam kapanma günleri sayıklamaları

Malum kararlar açıklanınca bir an restoranların paket servisi de bitti sanıp kendi iç kuyularımda dedim ki, “Galiba aç kaldım.”

28.04.2021

‘Muameleci’ yeniden seçildi

CHP’nin İstanbul’da iktidar olduğu ilçe belediyelerinde yapılan ihtisas komisyonu seçimleri CHP Parti tüzüğüne göre “kapalı oy açık tasnif” şeklindedir.

14.04.2021

O uçakta kurulan hayaller

2003 yılında Ahmet Piriştina’yla Güney Kore’ye gittik. İzmir’e üniversite yaz olimpiyatlarını getirmek istiyorduk. Piriştina’nın heyecanını hissediyorduk. O heyetteki herkesin hem fikir olduğu bir şey vardı.

11.04.2021

Bahar yorgunluğuna dikkat! Sıklığı giderek arttı

Bahar yorgunluğu mevsim geçişlerinde havadaki ısı, ışık ve nem değişimleri ile birlikte vücudumuzun bu duruma adapte olması sürecindeki bedensel ve ruhsal sorunlar olarak kabul edilmektedir.

8.04.2021

Kadının Alma ve Verme Dengesinin 3 Adımı

Hoş geldin arkadaşım… Lütfen bu yazıyı genç kızlar özellikle okusun. Çünkü bu hayatta ALMA-VERME dengemizi ne kadar erken kurmayı başarırsak bir kadın olarak zihinsel, ruhsal ve tabi fiziksel sağlığımızı o kadar çok koruyabiliriz. Kendimizle bağımızı kurup sonra da, ilişkilerimizi daha iyi yönetebiliriz.

30.03.2021

Vay be bir sene oldu

Bundan tam bir sene önce, “Özlüyorum” şarkısını yazmışım.

15.03.2021

Ted’de olmayan tek şey Ego

Apple TV Plus’ta yayınlanan “Ted Lasso” sezonun en iyi komedi dizilerinden biri. Dizi, şimdiye kadar yapılmış en iyi spor şovlarından biri olarak da adından söz ettiriyor. Kansas’ta Amerikan futbolu koçluğu yaparken İngiltere’de profesyonel bir futbol takımına koçluk yapmak üzere işe alınan aşırı iyimser Ted’in öyküsünü anlatan yapım, Altın Küre ve Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde ödül kazdı. Dizinin yaratıcısı ve başrol oyuncusu Jason Sudeikis ile görüntülü konuştum. Aktör görüşmeye Los Angeles’tan bağlandı.

14.03.2021

Doğayla iç içe izole tatil

Kovit-19 nedeniyle son bir yıldan fazladır zorlu günlerden geçiyoruz. Pandemi sürecinde önlemler, kısıtlamalar hayatımızı oldukça zorlaştırdı. Tatil yapma isteğimiz yerini ara ara endişelere bırakmış olsa da hayatın ve sürecin bize kattığı stresten biraz olsun uzaklaşmak için güvenli ve izole alternatifleri değerlendirmemiz gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle dört mevsim boyunca doğanın binbir türlü renklerine şahit olabileceğiniz bu rotaları sizler için hazırladım.

7.03.2021

Kendimize vakit ayırmak aslında çok kolay

Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ihtiyaçlarımıza, kendimize zaman ayırmak bazen zor geliyor ama aslında etkili ve masrafsız kişisel zaman aktivitesi o kadar çok ki...Birçoğu 10 dakikadan az zaman alıyor ve hepsi çok basit...

28.02.2021

Bugün ne yapsak

İyi dilekler dileyin. Çünkü müjdeli haberlere doğru geçiş yaptığımız bir haftanın içindeyiz...

24.02.2021