EKSTRA
MENÜ

Sponsorlu İçerik

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.272 haberi bulunmuştur.

Sponsorlu İçerik Haberleri

Yürüyelı̇m Arkadaşlar: Sabancı’nın Cumhurı̇yet Seferberlı̇ğı̇ Türkı̇ye’yı̇ salladı

Yürüyelı̇m Arkadaşlar: Sabancı’nın Cumhurı̇yet Seferberlı̇ğı̇ Türkı̇ye’yı̇ salladı

Cumhuriyet Bayramımızın 98.yılında Sabancı Holding’den ülkemize örnek davranış...

27.10.2021Ekonomi
Çamaşır yıkadıktan sonra çamaşır makinesini sterilize etmek gerekir mi

Çamaşır yıkadıktan sonra çamaşır makinesini sterilize etmek gerekir mi?

Çamaşır makinenizin uzun ömürlü olması ve çamaşırlarınızda maksimum hijyen sağlaması için püf noktaları içeren videomuzu izleyin. Detaylı bilgi için yazımızı sonuna kadar okumayı unutmayın.

27.10.2021Temiz Sözlük
Katı meyve sıkacağı nasıl temizlenir

Katı meyve sıkacağı nasıl temizlenir?

Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olan katı meyve sıkacağı, lezzetli karışımlar elde etmenizi sağlarken arkasında zorlu kalıntılar bırakabilir. Yazımızı sonuna kadar okuyun, katı meyve sıkacağınızdaki kalıntılardan kolayca kurtulmanın yollarını öğrenin.

27.10.2021Temiz Sözlük
Mahalle esnafı bir tıkla evde

Mahalle esnafı bir tıkla evde

Yemeksepeti İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Baki, “Yemeksepeti Mahalle ile beraber kullanıcılarımıza mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerden bildikleri, beğendikleri ve istedikleri ürünleri dakikalar içerisinde ulaştırıyoruz. Bu anlamlı hikâyenin iki temel konusu bulunuyor; kullanıcılarımıza hizmet ve mahalle esnafına destek” diye konuştu.

27.10.2021Ekonomi
Mahalle esnafı bir tıkla evde

Mahalle esnafı bir tıkla evde

Yemeksepeti İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Baki, “Yemeksepeti Mahalle ile beraber kullanıcılarımıza mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerden bildikleri, beğendikleri ve istedikleri ürünleri dakikalar içerisinde ulaştırıyoruz. Bu anlamlı hikâyenin iki temel konusu bulunuyor; kullanıcılarımıza hizmet ve mahalle esnafına destek” diye konuştu. (Sponsorlu İçerik)

27.10.2021Video
Bulut lamba nasıl yapılır

Bulut lamba nasıl yapılır?

Evdeki atık pet şişenizi duvarlarınızı süsleyecek bir bulut lambaya dönüştürmeye ne dersiniz? Videomuzu izleyin, detaylı anlatım için yazımızı sonuna kadar okuyun.

27.10.2021Temiz Sözlük
Araç temizliği: Araba nasıl yıkanır

Araç temizliği: Araba nasıl yıkanır?

Otomobildeki kir ve tozlardan kolayca kurtulabilir, araba içi ulaşması zor olan klima dezenfeksiyonunu sağlayabilir ve hijyenik bir araçla seyahat edebilirsiniz. Otomobil temizliğine dair yazımızı sonuna kadar okuyun, tüyoları öğrenin.

27.10.2021Temiz Sözlük
Akdeniz’in en büyük deniz festivalinde yelkenler yangın bölgesi için açıldı

Akdeniz’in en büyük deniz festivalinde yelkenler yangın bölgesi için açıldı

American Hospital The Bodrum Cup’a katılan ve “#Hepberaber her şey mümkün” diyen yelkenciler, hem ormanlarımızın hem de umutlarımızın yeniden yeşereceğinin altını çizdi. Finalde ‘Hızır 1’ teknesi birinci, ‘Usta K’ ikinci, ‘Jasmin 1’ ise üçüncü oldu. Bitci Challenge Cup’ta birinciliği Beluga aldı.

26.10.2021Ekonomi
#KadınEliDeğsin İhtimaller Değişsin

#KadınEliDeğsin İhtimaller Değişsin

ABD’de her 8 kadından 1’inde meme kanseri görülebilmektedir. Ülkemizde ise her 100 bin kadından yaklaşık 41’in meme kanseri tanısı almaktadır.

25.10.2021Aile
UNO sürdürülebilir bir dünya için çalışmaya devam ediyor

UNO sürdürülebilir bir dünya için çalışmaya devam ediyor

Kurulduğu ilk günden itibaren iyi beslenmeyi desteklemek için çalışan UNO, doğa dostu akıllı ambalajından cinsiyet eşitliğine pek çok alanda hayata geçirdiği sürdürülebilirlik politikalarını içeren UNO 2020 Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı.

Acer, yeni ConceptD 7 SpatialLabs Edition dizüstü bilgisayarını tanıttı

Acer, yeni ConceptD 7 SpatialLabs Edition dizüstü bilgisayarını tanıttı

Acer, tasarımcılar ve içerik üreticilere gözlüksüz, çarpıcı bir stereoskopik 3D deneyimi sunan yeni ConceptD 7 SpatialLabs Edition dizüstü bilgisayarını (CN715-73G) duyurdu. Mobil iş istasyonu, gözlüksüz bir stereoskopik 3D deneyimi sunmak için, gerçek zamanlı görüntü işleme özelliklerine sahip en gelişmiş optik çözümler ile ekran ve duyusal teknolojilerle desteklenen bir dizi deneyimi kapsayan Acer SpatialLabs sayesinde, içerik üreticilerin performanstan ödün vermeden çalışabilmesini mümkün kılıyor. Cihaz, optimum performans ve güvenilirlik için yaratıcı uygulamalar geliştiren özel sürücü teknolojili NVIDIA GeForce RTX 3080 Dizüstü Bilgisayar GPU’larına sahip NVIDIA Studio ekosistemi tarafından da destekleniyor. Kısaca; 3D modelleme için ideal bir dizüstü bilgisayar olan yeni ConceptD 7, içerik üreticiler için de mükemmel bir seçenek sunuyor.

25.10.2021Teknoloji
Umut dolu dost rüzgarlarla Çökertme’ye varan yelkenler  #HepBeraber dedi

Umut dolu dost rüzgarlarla Çökertme’ye varan yelkenler #HepBeraber dedi

Yangında büyük mücadeleler sergileyen isimsiz kahramanlara teşekkür edildikten sonra #HepBeraber olmanın ve dayanışma ruhunun önemine vurgu yapıldı. Yangın alanının ortasına yerleştirilen bembeyaz bir piyanoda unutulmaz bir dinleti sunan Kerem Görsev, müziğin iyileştirici gücünü bir kez daha hatırlatarak iyilik ve güzellikle umutların yeniden yeşereceğine duyulan inancı tazeledi.

22.10.2021Hayat
Tatilciler seçimini yaptı. Villacınız

Tatilciler seçimini yaptı. Villacınız

Son zamanların en çok tercih edilen tatil seçeneği “villa kiralama” oldu. Herkesten uzak, izole bir tatil yapmak isteyen aileler, tatil evlerini tercih ediyor. Özellikle Kaş, Kalkan, Fethiye, İslamlar, Üzümlü ve Patara destinasyonlarında bulunan kiralık villalar, sahip olduğu lüks donatılar sayesinde büyük ilgi görüyor.

21.10.2021Emlak
OPPO Enco Free2 incelemesi

OPPO Enco Free2 incelemesi

Bu makalemizde Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklık modeli olan Enco Free2’yi inceleyeceğiz, dikkatimizi çeken özellikleri sizlerle paylaşacağız. O halde hazırsak, başlayalım!

20.10.2021Teknoloji
Oppo Enco Free2 incelemesi

Oppo Enco Free2 incelemesi

Bu videomuzda Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklık modeli olan ve fiyatıyla öne çıkan Enco Free2’yi inceleyeceğiz, dikkatimizi çeken özelliklerini sizlerle paylaşacağız. (Sponsorlu İçerik)

20.10.2021Teknoloji
18 yaş altı BES’e doping oldu

18 yaş altı BES’e doping oldu

Metlife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, pandemi döneminde bireysel emeklilik sistemine girişlerin yavaşladığını ancak 18 yaş altının BES’e girmesine imkân tanınmasıyla ciddi bir ivme yakalandığını belirterek, hazırladıkların İlk BES ürününü yakında hizmete sunacaklarını söyledi.

20.10.2021Ekonomi
18 yaş altı BES’e doping oldu

18 yaş altı BES’e doping oldu

Metlife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, pandemi döneminde bireysel emeklilik sistemine girişlerin yavaşladığını ancak 18 yaş altının BES’e girmesine imkân tanınmasıyla ciddi bir ivme yakalandığını belirterek, hazırladıkların İlk BES ürününü yakında hizmete sunacaklarını söyledi. (Sponsorlu İçerik)

20.10.2021Video
10 global Türk markasından biri olacağız

"10 global Türk markasından biri olacağız"

2023’te, Türkiye’den dünyaya çıkacak 10 global markadan birisi olma hedefiyle yola çıktıklarını söyleyen FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, “Türkiye’deki başarımızın temelinde çok kanallı, çok markalı, dijital odaklı yeni nesil iş modeli yer alıyor. Yurtdışı operasyonlarımızda aynı yaklaşımla hareket ediyoruz” dedi. Burak Övünç ile FLO’nun Türkiye’de ve dünyada nasıl büyüdüğünü ve gelecekteki hedeflerini konuştuk.

18.10.2021Ekonomi
10 global Türk markasından biri olacağız

"10 global Türk markasından biri olacağız"

2023’te, Türkiye’den dünyaya çıkacak 10 global markadan birisi olma hedefiyle yola çıktıklarını söyleyen FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, “Türkiye’deki başarımızın temelinde çok kanallı, çok markalı, dijital odaklı yeni nesil iş modeli yer alıyor. Yurtdışı operasyonlarımızda aynı yaklaşımla hareket ediyoruz” dedi. Burak Övünç ile FLO’nun Türkiye’de ve dünyada nasıl büyüdüğünü ve gelecekteki hedeflerini konuştuk. (Sponsorlu İçerik)

18.10.2021Video
MediaMarkt Startup Challengea girişimcilerden büyük ilgi

MediaMarkt Startup Challenge'a girişimcilerden büyük ilgi

MediaMarkt Türkiye’nin 4’üncüsünü gerçekleştireceği MediaMarkt Startup Challenge’a 300’e yakın başvuru yapıldı. Bu yıl Lenovo Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilecek yarışmanın finaline ise sadece 1 hafta kaldı. Yarışmada birinci olan proje, Münih’te gerçekleşecek Plug and Play Retailtech Center Hızlandırma Programı’na katılmanın yanı sıra; girişimciler için kurumsal ortaklıklar sunan hızlandırma programına katılma hakkı, Silikon Vadisi’nin en aktif yatırımcıları arasında olan Plug and Play’in girişimci ağına dahil olma fırsatı yakalayacak. Ayrıca Lenovo Türkiye tarafından sürpriz hediyeler de verilecek. Kazanan proje, 22 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek online etkinlik ile açıklanacak.

15.10.2021Teknoloji
Evin bilmediğiniz en kirli yerleri

Evin bilmediğiniz en kirli yerleri

Sizin ve aileniz için en hijyenik ortam olarak düşündüğünüz eviniz, tahmin ettiğinizden çok daha fazla mikrop ve bakteri bulunduruyor olabilir. İşte, en çok bakteri bulunduran yerler hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda!

15.10.2021Temiz Sözlük
Çamaşır makinesi kokusu nasıl temizlenir

Çamaşır makinesi kokusu nasıl temizlenir?

Çamaşır makinesi kokusu nasıl temizlenir? Yazımızı sonuna kadar okuyun, çamaşır makinesindeki kötü kokudan kolayca kurtulun.

15.10.2021Temiz Sözlük
Hijyenik ve lekesiz bir banyo için ipuçları

Hijyenik ve lekesiz bir banyo için ipuçları

Banyo nasıl temizlenir, fayanslardaki kireç lekeleri nasıl çıkar, duş kabini temizliği nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını ve banyo temizliği püf noktalarını sizin için derledik.

15.10.2021Temiz Sözlük
MSI Creator Z16 incelemesi

MSI Creator Z16 incelemesi

Yepyeni bir inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu kez konuğumuz ise içerik üreticilerine yönelik olarak geliştirilen, şık tasarımı ve yüksek performanslı donanımıyla dikkat çeken yeni MSI Creator Z16…

14.10.2021Teknoloji
MSI Creator Z16 incelemesi

MSI Creator Z16 incelemesi

Yepyeni bir inceleme videosuyla karşınızdayız. Bu kez konuğumuz ise içerik üreticilerine yönelik olarak geliştirilen, şık tasarımı ve yüksek performanslı donanımıyla dikkat çeken yeni MSI Creator Z16… (Sponsorlu İçerik)

14.10.2021Teknoloji
Far Cry 6 incelemesi

Far Cry 6 incelemesi

Ubisoft, yine kendinden bekleneni en iyi şekilde yaparak Far Cry serisine yeni bir halka daha ekledi, ancak bu kez hem hikayesi, hem de grafikleriyle çok konuşulacak bir yapıma imza amış. Seriyi ilk oyundan bu yana takip eden biri olarak Far Cry 6 ile ilgili ilk izlenimlerimi bu videomuzda sizlerle paylaşıyorum. (Sponsorlu İçerik)

13.10.2021Teknoloji
NFT ve kripto para pazarlamasında yeni dönem Capital Block ile başlıyor

NFT ve kripto para pazarlamasında yeni dönem Capital Block ile başlıyor

Dünyanın ilk NFT, kripto para ve blockchain pazarlama faaliyetini gerçekleştiren Capital Block, Türkiye'de de faaliyetlerine hız veriyor. Galatasaray'ın başarılı NFT lansmanını gerçekleştiren Capital Block Kurucu ve CEO’su Tim Mangnall "NFT bizlere sınırsız fırsatlar sunuyor. Özellikle önümüzdeki iki, üç yıl içerisinde her bir spor kulübünün bir NFT danışmanı ve bir NFT departmanı olacağını, ilgili çalışmalar ve ortaklıklar gerçekleştireceğini öngörüyoruz" dedi.

13.10.2021Ekonomi
TikTok Türkiye’nin şampiyonu Alexone oldu

TikTok Türkiye’nin şampiyonu Alexone oldu

Tiktok Türkiye’nin en sevilen fenomeni Alexone oldu. Tiktok Türkiye’de kullanıcılar arasında yapılan Türkiye’ye özel Tiktok yarışmasında fenomen Alexone 5 dakikada tüm zamanların rekorunu kırdı.

13.10.2021Teknoloji
Alışverişte Büyük Ekim fırsatları Bütçenizi rahatlatacak birbirinden özel indirimleri keşfedin

Alışverişte 'Büyük Ekim' fırsatları! Bütçenizi rahatlatacak birbirinden özel indirimleri keşfedin!

Yılın bu günleri tam anlamıyla bir alışveriş festivaline dönüşüyor. Büyük Ekim fırsatları, bütçenizi rahatlatacak farklı indirim ve kampanya seçenekleri sunuyor. Şimdi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanın, gardıropları yenilemenin ve sonbahara yepyeni bir başlangıç yapmanın tam zamanı! %60’a varan indirimlerden, fırsat ürünlerine; sepete özel indirimlerden, ikinci ürün avantajlarına kadar birbirinden özel indirim ve alışveriş fırsatları sizi bekliyor. Gelin birlikte keşfedelim…

12.10.2021Trend Ürünler
Kuş evi yapımı

Kuş evi yapımı

Biten süt kutusunu, kolayca bulabileceğiniz malzemelerle kuşların yem yiyebilecekleri bir kuş evine dönüştürmek ister misiniz? Yazımızı sonuna kadar okuyup siz de bir kuş evi yapın, hem doğaya hem kuşlara destek olun.

12.10.2021Temiz Sözlük
Çocuklar telefonlarıyla çok vakit geçiriyorsa, o kadar da endişelenmenize gerek yok

Çocuklar telefonlarıyla çok vakit geçiriyorsa, o kadar da endişelenmenize gerek yok

Ebeveynler genellikle çocuklarının telefonda çok fazla zaman harcadıklarından şikayetçi. Kaspersky Çevrimiçi Çocuk Güvenliği Başkanı Andrey Sidenko, çocuklarla yüzleşmenin ve cihazlarını ellerinden almanın değil, ortak ilgi alanları bulmanın ve telefonlarında ne yaptıklarını anlamanın daha doğru olacağını söylüyor.

12.10.2021Aile
Market alışverişinde kış ihtiyaçlarını tamamlamanın tam zamanı

Market alışverişinde kış ihtiyaçlarını tamamlamanın tam zamanı!

Ekim ayının gelmesiyle birlikte artık evimizde her alanda kışa hazırlık başladı! Dekorasyondan market alışverişine kadar yaptığınız değişiklikler, sonbahar ve kış aylarını daha kolay geçirmenize yardımcı olacak, sizi canlı tutacaktır. Havanın erken kararması, soğuk ve yağışlar, dışarı çıkma, markete gitme isteğinizi azaltabilir. Kış ihtiyaçlarınızı düşünen market alışverişi tüyolarımızla alışverişte kolaylığın tadını çıkarın.

11.10.2021Trend Ürünler
Evini küçük dokunuşlarla kışa hazırlamak isteyenler için 6 öneri

Evini küçük dokunuşlarla kışa hazırlamak isteyenler için 6 öneri!

Sıcak günler geride kaldı… Doğanın kabuk değiştirmesiyle birlikte sonbahar ve kış esintileri yavaş yavaş evlerin enerjisine karışıyor. Evinizin atmosferine sıcaklık ve kimlik kazandırarak kasvetli havayı dağıtacak ipuçlarıyla evinizi kışa hazırlayın.

11.10.2021Trend Ürünler
Gamer’ların yüzünü güldürecek Ekim ayı fırsatlarını keşfet

Gamer’ların yüzünü güldürecek Ekim ayı fırsatlarını keşfet!

Bilgisayar oyunları dünyasında, kendine apayrı bir evren yaratanları ekim ayında büyük fırsatlar bekliyor. Uzun saatler soluksuz oyun oynayan “gamer” dünyasına ait her türlü ekipman ve elektronik ürünlerindeki büyük indirimlerle, oyun daha yeni başlıyor.

11.10.2021Trend Ürünler
Ekim indirimde öne çıkan trend elektronik ürünler

Ekim indirimde öne çıkan trend elektronik ürünler

Teknoloji sevenler ve hayatlarının her alanında teknolojinin sağladığı kolaylıkları yaşamak isteyenler için elektronik ürün indirimleri oldukça önemli. Ekim ayında da birçok elektronik üründe cazip indirim ve kampanyalar buluyor. Bu içeriğimizde teknoloji tutkunlarının asla “hayır” diyemeyeceği fırsatları listeledik. İşte o cazip fırsatlar…

11.10.2021Trend Ürünler
Kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz

Kendi stilinizi yaratmaya ne dersiniz?

Tarzınızı oluşturmak için şık, zamansız ve cool parçaları keşfederek, trendlerden ilham alın.

11.10.2021Trend Ürünler
Far Cry 6 incelemesi

Far Cry 6 incelemesi

Ubisoft, yine kendinden bekleneni en iyi şekilde yaparak Far Cry serisine yeni bir halka daha ekledi, ancak bu kez hem hikayesi, hem de grafikleriyle çok konuşulacak bir yapıma imza attı. Seriyi ilk oyundan bu yana takip eden biri olarak Far Cry 6 ile ilgili ilk izlenimlerimi bu yazıda sizlerle paylaşacağım.

7.10.2021Teknoloji
HPE servis iş ortaklarından Elsa Bilişim, yeni normal dönemi değerlendirdi

HPE servis iş ortaklarından Elsa Bilişim, yeni normal dönemi değerlendirdi

Kapsamlı bir işbirliği içinde olan HPE ile Elsa, pandemi sürecinde de iş ortakları ile müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor. Kurumsal Sistem Entegrasyonu, Siber Güvenlik, Özel Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Uygulama Danışmanlığı gibi çözümlerle öne çıkan ve Yeni Teknoloji konusunda da faaliyet gösteren Elsa’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Taşlıcalı, Hürriyet’e önemli açıklamalarda bulundu.

6.10.2021Teknoloji
HPE servis iş ortaklarından Elsa Bilişim, yeni normal dönemi değerlendirdi

HPE servis iş ortaklarından Elsa Bilişim, yeni normal dönemi değerlendirdi

Kapsamlı bir işbirliği içinde olan HPE ile Elsa, pandemi sürecinde de iş ortakları ile müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor. Kurumsal Sistem Entegrasyonu, Siber Güvenlik, Özel Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Uygulama Danışmanlığı gibi çözümlerle öne çıkan ve Yeni Teknoloji konusunda da faaliyet gösteren Elsa’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Taşlıcalı, Hürriyet’e önemli açıklamalarda bulundu. (Sponsorlu İçerik)

6.10.2021Video
Kurumunuzu siber saldırılara karşı nasıl hazırlarsınız

Kurumunuzu siber saldırılara karşı nasıl hazırlarsınız?

Uygun bir siber saldırı müdahale planı oluşturarak, işletmenizin siber saldırılara karşı önceden hazırlanmasını sağlayabilir ve olası bir saldırı anında kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Sophos’un bu konudaki tavsiyelerini sizlerle paylaşıyoruz.

6.10.2021Teknoloji
Tahvil, Bono ve Eurobond nedir

Tahvil, Bono ve Eurobond nedir?

Size en uygun yatırımla, birikimlerinizi artırabilirsiniz. Peki Tahvil, Bono ve Eurobond nedir? (Sponsorlu İçerik)

6.10.2021Video
Akbank, Serenay Sarıkaya ile herkesi Akbanklı olmaya çağırıyor

Akbank, Serenay Sarıkaya ile herkesi Akbanklı olmaya çağırıyor

Geleceğin bankacılık deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Akbank, yeni marka yüzü Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı reklam kampanyasıyla pandemi nedeniyle ihtiyaçlarını erteleyen herkesi Akbank Mobil’e girerek Akbanklı olmaya ve harekete geçmeye çağırıyor.

5.10.2021Advertorial
Şiirleri ile büyük beğeni toplayan Serkan Aslan’a yeni bir ödül daha

Şiirleri ile büyük beğeni toplayan Serkan Aslan’a yeni bir ödül daha

2022 yılının başında bir şiir kitabı çıkarması beklenen Serkan Aslan, Bursa da düzenlenen Nazım Hikmet Ödül törenlerinde bir ödül daha aldı.

5.10.2021Hayat
Hamit Can Sarıoğlu’ndan ikinci el araba fiyatlarına yönelik açıklama

Hamit Can Sarıoğlu’ndan ikinci el araba fiyatlarına yönelik açıklama

Bütün dünyayı saran pandemi sürecinde, otomotiv sektörünü olumsuz etkileyen “çip krizi” ile birlikte sıfır otomobillere ulaşmakta sıkıntı yaşayan vatandaşlar mecburen 2. el otomobillere yönelmişlerdi. Bu yönelişin ardından anormal bir şekilde yükselişe geçen 2. el otomobillerin fiyatlarının düşüp düşmeyeceği ise insanlar tarafından cevabı merakla beklenen bir soruydu.

4.10.2021Otomobil
Huawei MateView incelemesi

Huawei MateView incelemesi

Huawei, geniş ekosistemine yeni bir ürün daha ekledi, Huawei MateView karşımıza geldi. Bu dev monitör, öncelikle Huawei ürünlerini kullanan biriyseniz işinize yarayacak pek çok özelliğe sahip. Huawei telefon ve tabletlerle olan uyumu bir yana, Huawei marka bir dizüstü bilgisayarınız varsa bu monitörü ana ekran ya da ikincil bir ekran olarak kolayca kullanabiliyorsunuz.

4.10.2021Teknoloji
Huawei MateView incelemesi

Huawei MateView incelemesi

Huawei, kullanıcılarına pek çok farklı ürünle ulaşıyor. Telefon, tablet, akıllı saat, akıllı bileklik, kablosuz kulaklık, kablosuz hoparlör, router, akıllı tartı ve daha şu an sayamayacağım geniş bir ürün yelpazesine sahip. Şimdi ise bu ürünlere bir yenisi daha eklendi, Huawei MateView adını taşıyan bu dev monitör karşımıza geldi. İnceliyoruz... (Sponsorlu İçerik)

4.10.2021Teknoloji
TCL MOVETIME MT42 incelemesi

TCL MOVETIME MT42 incelemesi

Teknoloji 7’den 70’e hepimizin hayatını değiştirdi, değiştirmeye de devam ediyor. Günümüzde herkese göre bir teknolojik ürün bulabilmek mümkün, elbette çocuklu aileler için de… TCL’in geliştirdiği TCL MOVETIME MT42 de işte böylesi bir ürün ve çocuklu ailelerin mutlaka bu teknolojiyi deneyimlemesi gerekiyor. O halde sözü çok uzatmadan, çocuklara yönelik bu akıllı saate daha yakından bakalım.

2.10.2021Teknoloji
TCL MOVETIME MT42 incelemesi

TCL MOVETIME MT42 incelemesi

Teknoloji 7’den 70’e hepimizin hayatını değiştirdi, değiştirmeye de devam ediyor. Günümüzde herkese göre bir teknolojik ürün bulabilmek mümkün, elbette çocuklu aileler için de… TCL’in geliştirdiği TCL MOVETIME MT42 de işte böylesi bir ürün ve çocuklu ailelerin mutlaka bu teknolojiyi deneyimlemesi gerekiyor. O halde sözü çok uzatmadan, çocuklara yönelik bu akıllı saate daha yakından bakalım. (Sponsorlu İçerik)

2.10.2021Teknoloji
Tüylenen kazak nasıl temizlenir

Tüylenen kazak nasıl temizlenir?

Kazaklar neden tüylenir, tüylenen kazak nasıl temizlenir öğrenin ve kazakların tüylenmemesi için uygulayabileceğiniz ipuçlarını keşfedin.

Tahta kalemi lekesi kumaştan nasıl çıkar

Tahta kalemi lekesi kumaştan nasıl çıkar?

Tebeşirin yerini alan tahta kalemi lekesi okulların açılmasıyla birlikte en güncel sorun haline geldi. Mürekkep içerikli tahta kalemi lekesi nasıl çıkar? sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.