EKSTRA
MENÜ

Çağla Şikel

Çağla Şikel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çağla Şikel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.472 Çağla Şikel haberi bulunmuştur.

Çağla Şikel (d. 2 Ocak 1979, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu ve manken. Annesi Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir.

Çağla Şikel, eğitim hayatına İstanbul'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başlamış ve ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda bale eğitimi almıştır. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 - 1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında "Odessia" adlı Sinema filminde oynadı ve 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Sonrasında katıldığı Seyşel Adaları'nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli ( Europe's Queen Of Beauty ) ödülünü aldı.

1997 - 2003 tarihleri arasında Fransa, ABD, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır'da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi'nde ve 2008'de Görgüsüzler dizisinde oynadı.

Çağla Şikel yaklaşık 4 sene pop şarkıcısı Emre Altuğ ile birlikte kaldı. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie'de evlenip, 18 Aralık 2008'de ilk bebeğine hamile olduğunu açıklamıştır. Fakat ne yazık ki aynı hafta aniden rahatsızlanarak bebeğini düşürdüğünü öğrendi. 31 Ekim'de bir erkek (Kuzey Altuğ) çocuğu dünyaya getirmiştir.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti 12 Ocak 2015 tarihinde boşandı.

DEVAMI


Çağla Şikel Haberleri

Ç Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

Ç Harfi ile başlayan Hayvan, Şehir, Ülke, İsim, Eşya, Bitki, Çiçek, Meyve, Kuş Ve Ünlü (Artist) isimleri

C harfinden sonra gelen Ç, alfabemizin 4. harfidir. ''Çe'' şeklinde okunan ''Ç'', kitaplarda ''Çevirmen'' kelimesinin kısaltması olarak kullanılır. Ç harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (artist) isimleri nelerdir? Sizin için detaylı bir şekilde listeledik.

12.04.2021Sözlük
Emre Altuğun gizemli sevgilisi

Emre Altuğ'un gizemli sevgilisi

Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları, “Benim o kişiyle hiçbir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil” diyerek yalanlamıştı. Ünlü şarkıcının, model Nazlı Eker ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

25.03.2021Magazin
Kıvanç Tatlıtuğ: Koronaya yakalanmışım

Kıvanç Tatlıtuğ: Koronaya yakalanmışım

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler...

17.03.2021Magazin
Ebru Şallı: Oğlum için her şeyi denedim

Ebru Şallı: Oğlum için her şeyi denedim

Küçük oğlu Pars’ı 16 Nisan 2020’de kanser nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, yaşadığı acı dolu günleri yakın arkadaşı Çağla Şıkel’in sunduğu “Çağla ile Yeni Bir Gün” programında anlattı. Her iki isim de canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

17.03.2021Magazin
Esra Dermancıoğlu ile Murat Balcı arasında sürpriz yakınlaşma

Esra Dermancıoğlu ile Murat Balcı arasında sürpriz yakınlaşma

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler...

4.03.2021Magazin
Çağla Şıkel: Aşının hiçbir yan etkisini yaşamadım

Çağla Şıkel: Aşının hiçbir yan etkisini yaşamadım

Ünlü model Çağla Şıkel, Covid-19 aşı gönüllerinden biri olmuştu. Şıkel, “Hiçbir yan etkisini yaşamadım. Bu işin içinde olmaktan dolayı mutluyum” dedi.

3.03.2021Magazin

Çağla Şıkel oğlu Uzay'ın doğum gününü kutladı: Keşke ilk doğduğun ana geri dönebilsem

Ünlü sunucu Çağla Şıkel oğlu Uzay'ın yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı.

2.03.2021Magazin
Emre Altuğ: Benim Burcu Çağrı ile bir ilgim yok

Emre Altuğ: Benim Burcu Çağrı ile bir ilgim yok!

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı’nın “4 yıldır beraberdik” açıklamasını bir kez daha yalanladı: “Benim o kişiyle bir ilgim yok.”

25.02.2021Magazin
Çağla Şıkelin karın kasları...

Çağla Şıkel'in karın kasları...

Corona virüs aşısı için gönüllü olan ve virüse yakalandığı iddiasıyla gündeme gelen Çağla Şıkel, pandemi sürecinde de sporu aksatmıyor. Ünlü sunucu, son paylaşımıyla karın kaslarını gözler önüne serdi.

1.02.2021Magazin
Emre Altuğ: Bana “Neden bitti” dediklerinde “Neden bitmesin ki” dedim

Emre Altuğ: Bana “Neden bitti?” dediklerinde “Neden bitmesin ki?” dedim

Emre Altuğ, 17 yıl sonra yeniden çekilen ‘Sihirli Annem’ dizisinde Sadık rolüyle ekrana döndü. Altuğ, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuştu.

31.01.2021Magazin
Arto, Çağla Şıkele 10 bin TL ödeyecek

Arto, Çağla Şıkel'e 10 bin TL ödeyecek!

Çağla Şıkel, kendisine ağır hakaretlerde bulunduğu iddiasıyla Arto’dan şikayetçi olmuş, 1 milyon liralık manevi tazminat davası açmış ve 3 ay mahkemeden uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

27.01.2021Magazin
Korona aşısı olan Çağla Şikelin corona virüsü testi sonucu çıktı

Korona aşısı olan Çağla Şikel'in corona virüsü testi sonucu çıktı!

Aralık ayında korona aşısı olan Çağla Şıkel'in corona virüsüne yakalandığı iddia edildi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Şıkel 'temaslı geçmişim olması ihtimaliyle test yaptırdık, sonucum negatif' ifadelerini kullandı.

26.01.2021Magazin
Çağla ile Yeni Bir Gün yeni bölümü neden yok Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı açıklama geldi

Çağla ile Yeni Bir Gün yeni bölümü neden yok? Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? açıklama geldi

Çağla ile Yeni Bir Gün programının akıbeti merak konusu oldu. Hafta içi her gün yayınlanan Çağla ile Yeni Bir Gün, eski bölümlerinden oluşan özel bölümüyle ekranlarda geldi. Çağla ile Yeni Bir Gün yeni bölümü neden yok? Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? İşte Çağla Şikel'in açıklaması...

26.01.2021Televizyon
Burcu Çağrıdan manidar paylaşım Bu sözler Emre Altuğa mı

Burcu Çağrı'dan manidar paylaşım! Bu sözler Emre Altuğ'a mı?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ'un, manken Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra aşk orucunu Burcu Çağrı ile bozduğu iddia edilmişti. Emre Altuğ'un aşk iddialarını yalanlamasından sonra Çağrı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

13.01.2021Magazin
Koronavirüs aşısı olan Alişandan açıklama: Ben de gönüllüyüm

Koronavirüs aşısı olan Alişan'dan açıklama: Ben de gönüllüyüm

Alişan, koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Ünlü şarkıcının koronavirüs aşısı olduğunu düşünenler sosyal medyadan tepki gösterince, Alişan "Aşılama henüz başlamadı. Ben on binlerce TC vatandaşı gibi gönüllü olarak FAZ 3 çalışmasına katıldım" açıklamasını yaptı.

11.01.2021Magazin
Çağla Şıkel’i ölümle tehdit eden kişi şoke etti

Çağla Şıkel’i ölümle tehdit eden kişi şoke etti!

Çağla Şıkel’i ölümle tehdit eden kişinin, cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu öğrenildi. R.S., “ Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım onu uyarmaktı” dedi.

6.01.2021Magazin
Ünlü isimlerden kadın cinayetlerine tepki Yeter, yeter, yeter

Ünlü isimlerden kadın cinayetlerine tepki! Yeter, yeter, yeter!

Öğretim Görevlisi Dr. Aylin Sözer, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Kemal Ayyıldız tarafından boğazı kesilip, yakılarak katledildi. Sözer'in canice katledilmesi tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Magazin dünyasının ünlü isimleri de yaşanan olaya tepki gösterdi. Kadın cinayetleri karşısında sessiz kalmayan ünlü isimler tepkilerini şu sözlerle dile getirdi...

30.12.2020Magazin
Koronavirüs aşısı olan Çağla Şıkelden açıklama

Koronavirüs aşısı olan Çağla Şıkel'den açıklama!

Çağla Şıkel, koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Ünlü manken, aşı yaptırdığı sırada çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.  Şıkel’in fotoğrafı ‘ayrımcılık yapıldı’ tartışmalarını da beraberinde getirdi. Ünlü sunucu yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için açıklama yaptı.

30.12.2020Magazin
Çağla Şıkel, koronavirüs aşısı için gönüllü oldu

Çağla Şıkel, koronavirüs aşısı için gönüllü oldu

Ünlü manken, aşı yaptırdığı sırada çekilen videoyu sosyal medya hesabında şu notla paylaştı: “Üçüncü faz gönüllüsü olarak CoronaVac aşımı oldum. Koronadan korkun, aşıdan değil.”

29.12.2020Magazin
Koronavirüs aşısı olan Çağla Şıkel ilk izlenimlerini anlattı

Koronavirüs aşısı olan Çağla Şıkel ilk izlenimlerini anlattı

Çağla Şıkel, koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Ünlü manken, aşı yaptırdığı sırada çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında şu notla paylaştı: “Üçüncü faz gönüllüsü olarak CoronaVac aşımı oldum. Koronadan korkun, aşıdan değil.”

29.12.2020Magazin
Çağla Şıkel koronavirüs aşısı oldu

Çağla Şıkel koronavirüs aşısı oldu

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, coronavac aşısı yaptırdı. Aşı yaptırdığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan Çağla Şıkel bir de tavsiyede bulundu.

28.12.2020Magazin

Son dakika: Muhasebeci ünlüleri böyle dolandırdı, Amerika'ya kaçtı! Hakan Şükür detayı..

Son dakika haberler.. Ünlüleri dolandırdığı belirtilen ve birbiri ardına skandal haberlere konu olan Erdal Doğan'ın yerine ilişkin ortaya çıkan haberde FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün de adı geçti. Deneyimli oyuncu ve yönetmen Şafak Sezer, muhasebecisi Erdal Doğan’ı "Beni dolandırdı" diyerek savcılığa şikayet etti. Ünlü komedyen, aynı kişinin Kıvanç Tatlıtuğ’u 3.5 milyon lira ve Çağla Şıkel’i de 1 milyon lira dolandırdığını ileri sürdü. Muhasebecinin bulunduğu yere ilişkin gelen son bilgi ise dolandırılan ünlüleri şoke etti!

8.12.2020Ekonomi
Çağla Şıkel’e ‘hadsiz’ diyen Arto’ya para cezası

Çağla Şıkel’e ‘hadsiz’ diyen Arto’ya para cezası!

Manken Çağla Şıkel'e sosyal medya üzerinden "Aç mı kaldın, hadsiz, insan adaplı olur" diyen şarkıcı Arto, bin 560 TL para cezasına çarptırıldı.

23.11.2020Magazin
Çağla ve çizmeleri

Çağla ve çizmeleri

Fiziğini ve enerjisini çok seviyorum Çağla Şıkel’in.

20.11.2020Magazin
Çağla Şıkel, Emre Altuğ ve Burcu Çağrı aşkına ne dedi

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ve Burcu Çağrı aşkına ne dedi?

Emre Altuğ’un yeni sevgilisi Burcu Çağrı, Çağla Şıkel’e benzetildi. Muhabirler, Etiler’de görüntüledikleri ünlü mankene bu benzerliği sordu.

17.11.2020Magazin
Ödüller sahiplerini buldu

Ödüller sahiplerini buldu

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen Gelin Damat Dergisi Ödül gecesi, Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün sunuculuğunda Conrad İstanbul Bosphorus'ta düzenlenen bir davet gerçekleşti.

12.11.2020Keyif
33. Best Model Türkiye yarışmasında birinci olan 15 yaşındaki Melisa İmrak’tan çok konuşulacak açıklamalar

33. Best Model Türkiye yarışmasında birinci olan 15 yaşındaki Melisa İmrak’tan çok konuşulacak açıklamalar

33. Best Model Türkiye yarışmasında 15 yaşındaki Melisa İmrak ile 18 yaşındaki Oğuzhan Bolat birinci oldu. Ancak İmrak’ın yaşı tartışmalara yol açtı. İki Best Model ile bir araya gelip yaşadıkları heyecanı ve hedeflerini konuştuk. İmrak’la ilgili tartışmaları da kendisine ve annesi Zernişan Babayeva’ya sorduk.

30.10.2020Magazin
Çağla Şıkel: Hukuki işlem başlattık

Çağla Şıkel: Hukuki işlem başlattık

Çağla Şıkel, önceki akşam Etiler’deki kuaföründen çıkarken görüntülendi.

27.10.2020Magazin
Çağla Şıkele korkunç tehdit Seni ve çocuklarını öldüreceğim

Çağla Şıkel'e korkunç tehdit! 'Seni ve çocuklarını öldüreceğim'

Çağla Şıkel, bilgisayarına gelen “Seni ve çocuklarını öldüreceğim” mesajı nedeniyle büyük korku yaşadı. Edinilen son dakika bilgisine göre, büyük panik yaşayan ünlü manken savcılığa başvurup tehdit eden kişinin bulunmasını istedi.

23.10.2020Magazin
Son 24 Saatte Magazin Gündemi (09.10.2020)

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (09.10.2020)

İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

9.10.2020Magazin
Çağla Şıkel, kız çocuk için yumurtasını dondurmuş

Çağla Şıkel, kız çocuk için yumurtasını dondurmuş!

Emre Altuğ’la evliliğinden iki erkek çocuğu olan Çağla Şıkel, kız çocuk sahibi olabilmek için yumurtasını dondurduğunu açıkladı.

9.10.2020Magazin
Modacı Yıldırım Mayruk meslek hayatına veda etti Türkan Şoray, Bülent Ersoy, Çağla Şıkel efsane ismi yalnız bırakmadı

Modacı Yıldırım Mayruk meslek hayatına veda etti! Türkan Şoray, Bülent Ersoy, Çağla Şıkel efsane ismi yalnız bırakmadı

TÜRK modasının terzisi Yıldırım Mayruk (1960-2020) ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal (1990-2020), tarihi Fişekhane’de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda etti.

24.09.2020Magazin
Yıldırım Mayruktan ağlatan veda

Yıldırım Mayruk'tan ağlatan veda

Türk modasının terzisi Yıldırım Mayruk (1960-2020) ve "Terzi Yamağı" Barbaros Şansal (1990 -2020), tarihi Fişekhane’de gerçekleşen jübileyle meslek hayatlarına veda ettiler.

24.09.2020Magazin
Naturagen Kolajen İle Sağlıklı Güzellik

Naturagen Kolajen İle Sağlıklı Güzellik!

İyi yaşam için “Kolajenden gelen güzellik” söylemiyle yola çıkan Naturagen Kolajen; ürünlerini farklı formlarda Health Assist, Beauty Assist ve Life Assist olmak üzere üç farklı seride sunuyor.

21.09.2020Alışveriş
Çağla Şıkel tatiline devam ediyor

Çağla Şıkel tatiline devam ediyor

Çağla Şıkel, hafta sonu tatili için Çeşme’yi seçti. Ünlü model önceki gün arkadaşlarıyla Before Sunset Beach’te görüntülendi.

14.09.2020Magazin
Çağla Şıkel dans ederken yere kapaklandı O anlar takipçilerini güldürdü

Çağla Şıkel dans ederken yere kapaklandı! O anlar takipçilerini güldürdü

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Videoya "Sürpriz sonlu" diyen Şıkel, dansın sonunda yere kapaklandı. Şıkel'in paylaşımı büyük ilgi gördü.Çağla Şıkel, Beyonce’nin Single Ladies (Put A Ring On It) müziğiyle dans ettiği anını Instagram hesabından “sürpriz sonlu” notuyla takipçileriyle paylaştı. Arkadaşı Merve Pınar Odabaşı ile dans ettiği anda düşen Şıkel o anlarda yaşadığı duruma kahkaha atarak karşılık verdi.

27.08.2020Magazin
Çağla Şıkel dans ederken yere kapaklandı

Çağla Şıkel dans ederken yere kapaklandı!

Çağla Şıkel, dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Videoya "Sürpriz sonlu" diyen Şıkel, dansın sonunda yere kapaklandı. Şıkel'in paylaşımı büyük ilgi gördü.

27.08.2020Magazin
Gençlere taş çıkaran 40 yaş üstü ünlü fit anneler

Gençlere taş çıkaran 40 yaş üstü ünlü fit anneler

Onlar da tüm hamile kadınlar gibi bu dönemde kilo aldılar, çatlakları oldu, doğum kilolarından kurtulmak için çabaladılar ama kimi mesleği gereği kimi de bu iş için çok fazla efor sarf ederek doğum kilolarından kurtulup fizikleri ile yıllardır kendilerine hayran bırakmaya devam ediyorlar.

2.08.2020Etkinlikler
Emre Altuğ: Çocuklarımız için Çağla’yla yakınız

Emre Altuğ: Çocuklarımız için Çağla’yla yakınız

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit’in TRT 2 ekranlarında yayınlanan “Film Gibi Hayatlar” programının konuğu Emre Altuğ oldu.

1.08.2020Magazin
Alişan ve Ceyhun Fersoy, Çağla Şıkele meydan okudu

Alişan ve Ceyhun Fersoy, Çağla Şıkel'e meydan okudu!

Oğulları ile birlikte Bodrum'daki yazlığında tatil yapan Çağla Şıkel, dün Instagram sayfasında paylaştığı video ile sosyal medyayı salladı.

30.07.2020Magazin
Çağlaya meydan okudular

Çağla'ya meydan okudular

Oğulları ile birlikte Bodrum'daki yazlığında tatil yapan Çağla Şıkel, dün Instagram sayfasında paylaştığı video ile sosyal medyayı salladı. Uzun yıllar bale yapan Şıkel, kapıyı ayağı ile açtığı videonun altına "Masayı topluyorumdur" notunu düştü. Çağla Şıkel'in yakın dostu Alişan ile oyuncu Ceyhun Fersoy da paylaştıkları videolarla ünlü modele meydan okudular...

30.07.2020Magazin
Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da

Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da!

Severek takip ettiğimiz ünlü anne ve babalar Instagram hesaplarından çocuklarıyla beraber çektirdikleri birbirinden renkli kareleri takipçileri ile paylaşıyor. Bakalım son zamanlarda hangi ünlü ne paylaşmış. İşte çocukları ile birlikte fotoğraflarını takipçileri ile paylaşan o ünlüler...

29.07.2020Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Emre&Burcu bilmecesi

Dışarıdan görünen tablo şu: Zengin, yakışıklı, yetenekli, popüler bir erkek... Ve seksi, güzel, sosyal bir kadın... Her ne olmuşsa olmuş ama taraflar üzerinde helalleşemiyor.

2.03.2021

Değer miydi Defne

Sizden ricam şöyle bir hayal kurmanız...

28.01.2021

“Giderli pop”a iki sıkı söz yazarı

Reddedilmiş/tercih edilmemiş iki kadının, can yanmasından dökülen sözleri, ciğerden gelen kelimeleri bunlar... Gerçek hayatın kristalleştirdiği cevherler... İki erkek için arka arkaya sarf edildi. Giderli şarkı sözü arıyorsa Demet Akalın bu mecralara göz atabilir.

15.01.2021

“Midemi bulandırıyorlar”

Yeni yılın ilk tartışmalı açıklaması Selen Görgüzel’den geldi.

3.01.2021

Bu iki kişiye neden bu kadar üzüldük?

İlki, Seren Serengil. Kilo vermesi durdurulamıyor. Hayati tehlike varmış. Yeni bir ameliyatın bahsi geçiyor. İkincisi, Mustafa Topaloğlu... Ağır depresyonda gibi: “İçime ağladığım çok oldu. Hiçbir yere davet edilmiyorsun. Devlet de bana bakınca halkın gözünde kenara itilmiş Mustafa Topaloğlu’nu görüyordur.” Neden mi bu kadar kolay empati kurduk?

30.12.2020

Neden kayak otelleri?

Oh ne güzel: Gücü-imkânı olanlar sanki hiç sokağa çıkma yasağı yokmuş gibi kayak tatilini yapabilecek. Çünkü kayak, snowboard yapılan pistler otel arazisi içinde kabul ediliyor. Yani sokağa çıkma yasağı nedeniyle binanın içine tıkılmıyorsunuz, açık havaya çıkıp sporunuzu yapma imkânınız da var.

16.12.2020

Ekran karşısına kurulalım

Bu hafta eskisiyle yenisiyle pek çok ilginç yapım bizi bekliyor. İşte beyazcam meraklılarının ilgisini çekecek bir seçki...

14.11.2020