Stadyumda Ajda şov

Güncelleme Tarihi:

Stadyumda Ajda şov
Oluşturulma Tarihi: Haziran 14, 2024 09:07

Süperstar Ajda Pekkan, Beşiktaş Stadyumu’nda konser verdi. Selda Bağcan’dan Nilüfer’e, Mazhar-Fuat’tan Hande Yener’e müziğin yıldız isimlerinin sahneye çıktığı konseri 40 bin kişi izledi.

Haberin Devamı

BWO Entertainment tarafından gerçekleştirilen “Good Music in Stadium” konserleri, “Ajda Pekkan ve Arkadaşları” etkinliğiyle son buldu.

Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nu dolduran 40 bin kişi, Ajda Pekkan’ın şarkılarına coşkuyla eşlik etti.

Sunuculuğunu Çağla Şıkel’in üstlendiği gecede sanatçılara Tarık Sezer yönetimindeki orkestra eşlik etti.

Stadyumda Ajda şov

Konserde Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu, Dolapdere Bing Gang de sahneye çıktı.

Ajda Pekkan, düet yaptığı isimlerden Nilüfer’e “Birbirimize her zaman destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz”, Hande Yener’e de “Sen her zaman 1 numarasın” dedi.

Haberin Devamı

Stadyumda Ajda şov

Mazhar-Fuat ile “Ele Güne Karşı” şarkısını söyleyen Süperstar, geçen yıl yaşamını yitiren Özkan Uğur’u da andı.

Serenay locada, Mert sahada

Konserde sahne alması planlanan Mert Demir geçirdiği burun ameliyatı nedeniyle şarkı söyleyemedi ama Ajda Pekkan’ı en önden izledi: “Burnumdan tamponlar yeni çıktı, o yüzden sahneye çıkamadım ama gelip atmosferi tatmak istedim.”

Stadyumda Ajda şov

Şarkıcı, sevgilisi Serenay Sarıkaya’yla ilgili sorulara “O da gelecekti, birazdan konuşacağım” yanıtını verdi. Stadyuma geç saatte gelen Sarıkaya ise konseri locadan izledi ve şarkılara danslarıyla eşlik etti.

Stadyumda Ajda şov

MUSTAFA DESTEK OLMUYOR

Ezgi Mola da konsere katılanlar arasındaydı. Mola, eşi Mustafa Aksakallı ve oğlu Can ile ilgili sorulara, “Büyük bir Ajda Pekkan hayranıyım. Annelik harika gidiyor. Ben çok güzel alıştım. Mustafa destek olmuyor. Hayat müşterektir ama biraz yoğunluğu var, gece hayatında olduğu için. Biz de kendi gece hayatımızı odamızda yaşıyoruz” yanıtını verdi.

Haberin Devamı

Stadyumda Ajda şov

Ajda Pekkan, gecenin finalinde Selda Bağcan’ı sahneye davet etti. İki dev sanatçı, “Ağlama Anne” şarkısı ve “Sivas’ın Yollarına” türküsünü birlikte seslendirdi.

Stadyumda Ajda şov

Sahneye kırmızı bir gülle çıkarak Süperstar’a jest yapan Cem Adrian, sanatçı ile “Ben Seni Çok Sevdim” ve “Palavra” şarkılarını söyledi.

 

BAKMADAN GEÇME!