EKSTRA
MENÜ

Üvey Baba

Üvey Baba haberleri sayfasında güncel ve son dakika Üvey Baba hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.504 Üvey Baba haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Üvey Baba Haberleri

649 gündür haber alınamıyor Gülistan Doku’nun erkek arkadaşının üvey babasına ‘yakalama’ kararı

649 gündür haber alınamıyor! Gülistan Doku’nun erkek arkadaşının üvey babasına ‘yakalama’ kararı

Tunceli'de 649 gündür kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun Rus uyruklu erkek arkadaşı Z.A.'nın, polislikten ihraç edilen üvey babası E.Y. hakkında 'yakalama' kararı çıkarıldı.

14.10.2021Gündem
Melike Öcalan kimdir, kaç yaşında, evli mi İşte Melike Öcalanın son hali

Melike Öcalan kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Melike Öcalan'ın son hali

90’lı yılların sevilen sabah programlarının sunuculuğunu yapmış olan Melike Öcalan son hali ve güzelliğiyle büyüledi. Televizyon programlarının yanı sıra dizilerde de rol alan Melike Öcalan kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte, Melike Öcalan’ın son hali…

14.10.2021Hayat
Umut Oğuz kimdir Fiko karakteriyle tanınıyor

Umut Oğuz kimdir? Fiko karakteriyle tanınıyor

Adanalı dizisinde hayat verdiği Fiko karakteri ile hafızalara kazınan Umut Oğuz, verdiği bir röportajda söyledikleriyle gündeme geldi. . 1999 yılında tiyatro oyunculuğuna başlayan Umut Oğuz, birçok tiyatroda rol aldı. Yıllarca ailesinden şiddet gördüğünü açıklayan Umut Oğuz’un hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Umut Oğuz kimdir, kaç yaşında?

13.10.2021Magazin
Son dakika... Türkiyenin gözü Elmalı Davasında... Torunlarım ağır travma altında

Son dakika... Türkiye'nin gözü Elmalı Davası'nda... 'Torunlarım ağır travma altında'

Antalya'nın Finike ilçesinde kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10) istismara uğradığı iddiasıyla çocukların annesi ile üvey babasının yargılandığı dava devam ediyor. Bugünkü duruşmada sanıklardan şikayetçi olduğunu söyleyen babaanne G.S., ''Torunlarım ağır travma altındalar. Yaşlarının üzerinde ağır ilaçlar kullanıyorlar'' dedi. Mağdur çocukların öz babası Gürhan G. ise ''Çocuklarıma bunları yaşatanlar şu an serbest. Çocuklarım da yaklaşık 80 gündür benden ayrı. Sanıkların en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum'' diye konuştu. Duruşmada yargılanan 3 sanığın adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmalarının devam edilmesine karar verildi.

17.09.2021Gündem
Günlük delil sayılmadı Üvey baba cinsel istismar suçlamasından beraat etti

Günlük delil sayılmadı! Üvey baba cinsel istismar suçlamasından beraat etti

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, şu an 13 yaşında olan üvey kızı İ.T.'ye, 4 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Bülent S. (43), delil yetersizliğinden beraat etti. Karara tepki gösteren İ.T.'nin avukatı Candan Tekin Çekiç, "Çocuğumuz bugün yepyeni umutlarla yeni bir günlük aldı. Çünkü başından geçenleri anlattığı eski günlüğünü mahkemeye vermişti. Oraya yeni şeyler yazacaktı, umutlarını yazacaktı ama maalesef ki belki de ilk yazacağı şey bu elim beraat kararı olacak. Bunun için çok üzgünüz" dedi.

8.09.2021Gündem
Elmalı Davası nedir

Elmalı Davası nedir?

Antalya'nın Elmalı ilçesinde 2019'da iki çocuğun cinsel istismara maruz kalmasına ilişkin davanın yankıları sürüyor. Görülen davada sanıkların tutuksuz yargılanıyor olmaları sosyal medyada tepki çekmişti. Elmalı Davası olarak bilinen olay bir televizyon kanalında olayda adı geçen kişilerin canlı yayına çıkması ile tekrar gündeme geldi.

10.08.2021Gündem
Üvey baba tacizini günlük ortaya çıkardı Nefsime hakim olamadım dedi, iyi hal indirimi uygulandı

Üvey baba tacizini günlük ortaya çıkardı! 'Nefsime hakim olamadım' dedi, iyi hal indirimi uygulandı

İzmir'in Bornova ilçesinde 16 yaşındaki kız çocuğu A.B.B., üvey babası Engin O.'nun (40) tacizine uğradı. Tacizi, küçük kızın günlüğü ortaya çıkardı. A.B.B.'nin günlüğünde birçok kez cinsel tacizi yazdığı ortaya çıktı. İntihar etmeyi bile düşünen A.B.B.'nin hem ifadelerinden hem de günlükten tacizin ortaya çıkmasının ardından anne J.O.'nun şikayeti üzerine Engin O. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mahkemede "Nefsime hakim olamadım" diyen Engin O. iyi hal indirimiyle 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

2.08.2021Gündem
“Bazen kelimeleri, resimleri, bazen beden dillerini kullanarak bize mesaj veriyorlar”

“Bazen kelimeleri, resimleri, bazen beden dillerini kullanarak bize mesaj veriyorlar”

Geçtiğimiz hafta, 2019’da cinsel istismara uğrayan iki kardeşe ilişkin Elmalı davasının tekrar sosyal medyada gündem olmasıyla sarsıldık. Sadece biz değil, çocuklarımız da doğrusuyla yanlışıyla bu olayla alakalı pek çok içeriğe maruz kaldı. Bu ve benzeri olayları gören, duyan çocuklar bundan nasıl etkileniyor, bu etkilerle ilgili ne yapabiliriz, merak ettik. Psikolojik danışman Filiz Budak’la bu konuyu konuştuk. Aynı zamanda olayların yaşandığı Finike’ye gittik, oradaki tepkileri gözlemledik ve davanın takipçisi UCİM derneğinin istismar dosyalarıyla ilgili tavsiyelerini dinledik.

Elmalı davasında son dakika gelişmeler... Elmalı davası nasıl ortaya çıktı... İstismar mağduru çocukların öz babası konuştu

Elmalı davasında son dakika gelişmeler... Elmalı davası nasıl ortaya çıktı?... İstismar mağduru çocukların öz babası konuştu

Tüm Türkiye'nin konuştuğu 'Elmalı davası'nda son dakika gelişmeler gelmeye devam ediyor. Antalya Finike’de yaşanan 7 ve 10 yaşlarındaki kardeşlerin istismara uğraması iddiasıyla ilgili çocukların çizdiği resimler tüm Türkiye'yi sarsarken, çocukların öz babası konuştu. Gürhan G., "Şu anda beklentim bir an önce bu pedofil, sapkın insanların tutuklanması, çocuklarımızın da bize geri verilmesi" dedi. Kamuoyunda "Elmalı davası" olarak bilinen olayda anne Merve Akman ile üvey baba Rahmi Akman’ın 6 ay önce tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması, Türkiye'de infiale yol açmıştı. İşte, Elmalı davasında son durum bilgileri...

3.07.2021Gündem
İstismar mağduru çocukların öz babası ve babaannesi konuştu: Çocukların gözlerinde korku var

İstismar mağduru çocukların öz babası ve babaannesi konuştu: Çocukların gözlerinde korku var

Antalya’da iddianameye göre 7 yaşındaki kız çocuğuyla 10 yaşındaki ağabeyi, öz anneleri Merve A., üvey babaları Rahmi A. ve annenin erkek arkadaşları tarafından istismara uğradı.

3.07.2021Gündem
Son dakika haberleri... Elmalı davasında önemli gelişme Annenin bütün iddialarını yalanladı

Son dakika haberleri... Elmalı davasında önemli gelişme! Annenin bütün iddialarını yalanladı

Türkiye'nin gündemine ’Elmalı davası’ olarak gelen, Antalya Finike’de yaşanan 7 ve 10 yaşlarındaki kardeşlerin istismara uğraması iddiasıyla ilgili olarak babaları Gürhan G., Demirören Haber Ajansı’na (DHA) telefon ile açıklamalarda bulundu. Merve A.’nın iddialarını yalanlayan baba Gürhan G., "Şu anda beklentim bir an önce bu pedofil, sapkın insanların tutuklanması, çocuklarımızın da bize geri verilmesi" dedi. Gürhan G.’nin avukatı Yusuf Önder ise davanın bir an önce karara bağlanmasını ve gündemden düşmesi gerektiğini belirtti.

2.07.2021Gündem
Son dakika: Elmalı davasında flaş gelişme Rapora DHA ulaştı... İstismar mağduru çocukları babaanneden ayıran bilgiler..

Son dakika: Elmalı davasında flaş gelişme! Rapora DHA ulaştı... İstismar mağduru çocukları babaanneden ayıran bilgiler..

Tüm Türkiye'nin konuştuğu Elmalı davasında flaş bir gelişme yaşandı. Son dakika gelişmesine göre kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10), cinsel istismara uğradığı iddiasına ilişkin Ayvalık Sosyal Hizmet Merkezi'nde görevli Uzman psikolog Deniz Karasapan'ın mahkemenin talebi üzerine çocuklarla görüşerek hazırladığı rapor, davanın görüldüğü Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na gönderildi. DHA’nın ulaştığı 12 Şubat 2021 tarihli raporda, "Babaannenin çocuklarda gözlemlediğini öne sürdüğü fiziksel ve psikolojik problemlerin olmadığı tespit edilmiş, çocuklar sorulduğunda da bu fiziksel sıkıntıları yaşamadıklarını beyan etmektedir" denildi.

2.07.2021Gündem
Son dakika haberleri: Elmalı davasında flaş gelişme Çocuklar devlet korumasına alındı

Son dakika haberleri: Elmalı davasında flaş gelişme! Çocuklar devlet korumasına alındı

Tüm Türkiye'nin konuştuğu 'Elmalı davası'nda flaş bir gelişme yaşandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Antalya'nın Elmalı ilçesinde iki kardeşin istismarına ilişkin davada mağdur iki çocuğun devlet korumasına alınması talebinin mahkemece kabul edildiğini, çocuklara bakanlığa bağlı bir kuruluşta sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı sağlanacağını bildirdi.

1.07.2021Gündem
Son dakika: Elmalı davasıyla ilgili flaş gelişme: Twitter hesabındaki belgelere erişim engellendi

Son dakika: Elmalı davasıyla ilgili flaş gelişme: Twitter hesabındaki belgelere erişim engellendi

Antalya'nın Elmalı ilçesinde iki kardeşin istismarına ilişkin davanın sanıklarından mağdur çocukların annesi M.A. adına açılan ve sanık avukatlarınca da doğrulanan sosyal medya hesabından yayınlanan belgelere erişim engeli getirildiği bildirildi.

1.07.2021Gündem
Nur Tuğba Namlı gözyaşlarıyla isyan etti Elmalı Davasının yankıları sürüyor

Nur Tuğba Namlı gözyaşlarıyla isyan etti! 'Elmalı Davası'nın yankıları sürüyor

Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı hafta içi her gün ekrana gelen programı “Neler Oluyor Hayatta”da duygusal anlar yaşandı. Çocukken yaşadığı travmayı hatırlayan Namlı, canlı yayında gözyaşlarıyla isyan etti.

1.07.2021Magazin
Son dakika haberleri: Elmalı davasında dikkat çeken detaylar... Sosyal medyada yayılan mektup... Türkiyenin konuştuğu olayda flaş savunma

Son dakika haberleri: 'Elmalı davası'nda dikkat çeken detaylar... Sosyal medyada yayılan mektup... Türkiye'nin konuştuğu olayda flaş savunma!

Türkiye'yi sarsan "Elmalı davası"na tepkiler devam ediyor. Antalya’nın Finike ilçesinde, kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10), cinsel istismara uğramasına ilişkin yürütülen dava kamuoyunda Elmalı davası olarak yer etti. Antalya Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı avukat Serap Ertuğrul, sosyal medyada dolaşan mektupla ilgili de açıklamada bulundu. Cinsel istismar suçlamalarının yer aldığı olayda anne Merve Akman ile üvey baba Rahmi Akman, ilk kez konuştu. Peki, Elmalı davası nedir? Sosyal medyada yayılan mektup gerçek mi? İşte Elmalı davasının ayrıntıları...

30.06.2021Gündem
Son dakika haberi: Elmalı davasında flaş gelişme Türkiye’nin nefret duyduğu çift ilk kez konuştu

Son dakika haberi: Elmalı davasında flaş gelişme! Türkiye’nin nefret duyduğu çift ilk kez konuştu

Son dakika... Türkiye'nin gündemine ’Elmalı davası’ olarak giren cinsel istismar suçlamalarının yer aldığı olayda anne Merve Akman ile üvey baba Rahmi Akman, ilk kez konuştu. Özellikle iki gündür yaşananlara isyan ettiğini söyleyen Merve Akman, "Psikolog raporlarında her şey ortada" iddiasında bulunarak, "Çocuklarımı babaanneleri uydurma yalanlarla kandırmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı. Rahmi Akman da adli tıp raporlarına karşın çocukları istismar etmediklerini öne sürdü. Bu büyük skandalı ortaya çıkaran babaanne Günay S. ise çocukların büyük bir travma yaşadığını ve psikolog desteği sağlandığını belirterek şunları anlattı: "Bayağı bir yol kat ettik ama hâlâ sayıklamaları mevcut. Korkuları mevcut. Orada gördükleri işkence, tehdit, istismar çocuklarda büyük travma uyandırmış."

30.06.2021Gündem
Tüm Türkiye’nin Elmalı davasına ortak isyanı: Nasıl serbest bırakırsınız

Tüm Türkiye’nin Elmalı davasına ortak isyanı: Nasıl serbest bırakırsınız!

Anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A.’nın kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.’ye (10) cinsel istismarda bulunmasına ilişkin Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştı. Tutuklu sanıklardan anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A., çocuklar lehine verilen tüm raporlara rağmen yaklaşık 6 ay önce görülen duruşmada tahliye edilmişti. Skandal karar dün bir sosyal medya paylaşımıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.

30.06.2021Gündem
Bakanlık Elmalı Davasında devrede

Bakanlık Elmalı Davası'nda devrede

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Antalya'nın Elmalı ilçesinde gerçekleşen iki kardeşin istismar edilmesi olayı ile ilgili açıklamada bulundu. Sosyal medyada gündem olan ve tepki çeken olayla ilgili olarak bakanlıktan yapılan açıklamada, 'İki kardeşin istismara uğradığı şüphesi oluşması üzerine konu kolluk güçlerine intikal ettirilmiştir. İlk görüşmenin Çocuk İzlem Merkezimizde yapılmasının ardından çocuklarımıza psikososyal destek verilmeye başlanmıştır.' ifadeleri kullanıldı.

29.06.2021Haber
Son dakika: Elmalı davasında başsavcılıktan flaş açıklama İstismarcı anneden çıldırtan savunma

Son dakika: Elmalı davasında başsavcılıktan flaş açıklama! İstismarcı anneden çıldırtan savunma

Antalya'da G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10) cinsel istismara uğramasına ilişkin yürütülen soruşturmada tutuklu anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A.'nın, yargılandığı Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi'nce ocak ayındaki 3'üncü duruşmada tahliye edilmesi, bugün sosyal medyada gündem oldu. İ.E.G., Rahmi A., M. ve dayısı S.'nin kendisinin özel bölgelerine dokunduğunu söyledi. Yaşananlara göz yuman istismarcı anne Merve A. ifadesinde, "Çocuklarımın dolduruşa gelerek yalan beyanda bulunduklarını düşünüyorum. Suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum. Tahliyemi ve beraatimi istiyorum" şeklinde konuştu. Elmalı Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan son dakika açıklaması yapıldı...

29.06.2021Gündem
Küçük kızın taciz günlüğü

Küçük kızın taciz günlüğü!

İzmir'de, üvey babası Bülent S. (43) tarafından 4 yıl boyunca birçok kez cinsel tacize uğradığı iddia edilen şu an 13 yaşındaki İ.T.'nin tuttuğu günlük, yaşadığı tramvayı gözler önüne serdi. Anneannesiyle yaşayan İ.T.'nin, annesi A.S.'yi (47) görmeye gittiğinde evde maruz kaldığı taciz karşısında günlüğüne "Biliyor musun? Çok mutluyum. Çünkü o adam cezasını çekecek. Ama bir de korkuyorum, çünkü anneme bir şey yapmalarından korkuyorum" yazdığı, yaşadıklarını aklından atamadığını anlattığı görüldü.

27.05.2021Haber
ABD’de yaşayan Türk genci annesini ve kız kardeşini öldürdü

ABD’de yaşayan Türk genci annesini ve kız kardeşini öldürdü

ABD’nin Dallas kentinde yaşayan Burak Hezar (29), akademisyen annesi Ayşe Işıl Borat ve kız kardeşi Burcu Hezar’ı (17) bıçaklayarak öldürdü.

27.04.2021Dünya
Kırmızı Oda 25. bölüm fragmanı yayınlandı... Kırmızı Oda yeni bölümde Nazlı aldatıldığını mı öğrenecek

Kırmızı Oda 25. bölüm fragmanı yayınlandı... Kırmızı Oda yeni bölümde Nazlı aldatıldığını mı öğrenecek?

Kırmızı Oda 25. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan Kırmızı Oda'nın 19 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Erkan Petekkaya'nın hayat verdiği Sadi'nin ailesiyle ilgili yaptığı itiraflar dikkat çekerken, üvey baba tacizine uğrayan Kumru'nun zorla evlendirildiği görüntüler yürekleri burktu. Nazlı'nın Recai'yi görmeye gittiği tahmin edilen anlarda gördükleri ise akıllara Nazlı aldatıldığını mı öğrenecek? sorusunu getirdi. İşte, Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı.

18.02.2021Televizyon
İki kardeş iğrenç olayı bu çizimlerle anlatmıştı Yeni gelişme...

İki kardeş iğrenç olayı bu çizimlerle anlatmıştı! Yeni gelişme...

Antalya'nın Finike ilçesinde, kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.'nin (10), cinsel istismara uğramasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A., yargılandıkları Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi'nce, üçüncü duruşmada tahliye edildi.

6.01.2021Gündem
Son dakika haberler: 14 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulundu, mahkeme tutuklanma talebini reddetti Avukata soruşturma

Son dakika haberler: 14 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulundu, mahkeme tutuklanma talebini reddetti! Avukata soruşturma

Son dakika haberi... Aksaray'da eşine şiddet uyguladığı, 14 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında 15 yıla kadar hapis cezası talebiyle dava açılan Can Emrah S.'nin tutuklanma talebini reddeden mahkeme heyetine sosyal medyadan "Çocuğa ve annesine bir şey olursa sorumlusu ceza mahkemesi heyetidir" diye tepki gösteren Avukat Çağrı Ayhan Şenel hakkında soruşturma başlatıldı.

14.12.2020Gündem
Mete Yavaşoğlu kimdir, kaç yaşında öldü Mete Yavaşoğlunun hayatıyla ilgili bilgiler

Mete Yavaşoğlu kimdir, kaç yaşında öldü? Mete Yavaşoğlu'nun hayatıyla ilgili bilgiler

Mete Yavaşoğlu'nun hayatı acı haberin ardından gündeme geldi. Sinema ve dizi oyuncusu Mete Yavaşoğlu yaşamını yitirdi. Bir döneme damga vuran Üvey Baba adlı dizde Bakkal Osman karakteri ile dikkatleri üzerine toplayan ünlü oyuncu, Hayat Dediğin, Akasya Durağı gibi dizi ve filmlerde yer almıştı. Peki, Mete Yavaşoğlu kimdir, kaç yaşında ve neden öldü? İşte, oyuncu Mete Yavaşoğlu'nun biyografisi ve hayatıyla ilgili merak edilen bilgiler.

13.12.2020Hayat
15 yaşındaki çocuk üvey babasını öldürmüştü İfadesi ortaya çıktı

15 yaşındaki çocuk üvey babasını öldürmüştü! İfadesi ortaya çıktı

Sakarya'da üvey babası Mustafa Yavuz’u silahla vurarak öldüren 15 yaşındaki E.K'nın ifadesi ortaya çıktı. E.K. ifadesinde, üvey babasının annesine şiddet uyguladığını, üzerine doğru gelince rastgele ateş ettiğini söyledi.

24.11.2020Gündem
15 yaşındaki çocuk tartıştığı üvey babasını vurdu

15 yaşındaki çocuk tartıştığı üvey babasını vurdu

Sakarya'da tartıştığı üvey babasını silahla vurarak öldüren 15 yaşındaki şüpheli cezaevine gönderildi.

21.11.2020Gündem
Şaşkına çeviren olay Avukat isyan etti, mahkeme heyeti davadan çekildi...

Şaşkına çeviren olay! Avukat isyan etti, mahkeme heyeti davadan çekildi...

Avukat Çağrı Ayhan Şenel,  eşi A.S.'ye şiddet uyguladığı, 14 yaşındaki üvey kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında 15 yıla kadar hapis cezası talebiyle dava açılan Can Emrah S.'nin tutuklanması talebini reddeden mahkeme heyetine sosyal medyadan, "Çocuğa ve annesine bir şey olursa sorumlusu ceza mahkemesi heyetidir" paylaşımı yaparak, tepki gösterdi. Mahkeme heyeti de avukat hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunup, davadan çekildi. Avukat Şenel, Hakimler Savcılar Kurulu'na (HSK) şikayette bulundu.

19.11.2020Gündem
Anlattıkları kan dondurdu Üvey babadan 6 yaşındaki çocuğa işkence

Anlattıkları kan dondurdu! Üvey babadan 6 yaşındaki çocuğa işkence

Burdur’da 6 yaşındaki üvey oğlunu sopayla döven ve altına kaçırdığı için ceza olarak dışkısı ile idrarını çocuğun ağzına süren üvey babaya uzaklaştırma kararı verildi.

13.09.2020Gündem
Son dakika.. Müge Anlıdaki Şiar Kılıç olayında Gülüzar Emant ve Hami Kıcı gözaltına alındı - Şiar Kılıç cinayet mi kurban gitti

Son dakika.. Müge Anlı'daki Şiar Kılıç olayında Gülüzar Emant ve Hami Kıcı gözaltına alındı - Şiar Kılıç cinayet mi kurban gitti?

Şiar Kılıç olayında son dakika gelişmesi yaşandı. Şiar Kılıç olayında şüpheli bulunan Gülüzar Emant ve Hami Kıcı gözaltına alındı. Anne Gülizar'ın eşi Hami ile ilgili açıklamaları ardından emniyet harekete geçti ve Müge Anlı stüdyosuna gelerek ikiliyi ifadeleri alınmak üzere gözaltına aldı. İşte Müge Anlı'daki Şiar Kılıç olayında son gelişmeler...

26.08.2020Gündem
Kızım ve ben öldürülmeden bir an önce dava açılsın demişti Cinsel istismarla suçlanan üvey babaya dava

'Kızım ve ben öldürülmeden bir an önce dava açılsın' demişti! Cinsel istismarla suçlanan üvey babaya dava

Aksaray'da A.S.'nin (33) 10 ay önce kendisine şiddet uyguladığı, ilk eşinden olan 14 yaşındaki kızına da cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayetçi olduğu eşi C.E.S. hakkında zincirleme olarak 'çocuğa cinsel istismar' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. A.S. sığınma evinden avukatına gönderdiği videoda, "Kızım ve ben öldürülmeden bir an önce davanın açılmasını istiyorum" diyerek yardım istemişti.

11.08.2020Gündem
Sosyal medya Şiar Kılıçın annesi Gülizar Emaneti konuşuyor - Müge Anlı’daki Gülizar Emanet kimdir

Sosyal medya Şiar Kılıç'ın annesi Gülizar Emanet'i konuşuyor - Müge Anlı’daki Gülizar Emanet kimdir?

Sosyal medya Şiar Kılıç'ın annesi Gülizar Emanet'i konuşuyor. Ölümü şüpheli bulunan Şiar Kılıç için araştırmalar Müge Anlı’da devam ederken iddiaların odağındaki isim Gülizar Emanet sinir krizi geçirerek canlı yayını terk etti. Birlikte yaşadığı Hami Kıcı ile ilgili iddiaları reddeden Gülizar Emanet'in verdiği yanıtlar sosyal medyada tepki çekti

28.07.2020Televizyon
Damat adayını öldüren üvey baba tutuklandı

Damat adayını öldüren üvey baba tutuklandı

Adana'da üvey kızı Büşra A. (15) ile nişan yüzüğünü atan Hüseyin Tunç'u (28) tüfekle vurarak öldürdüğü iddia edilen Halil Güven (34) ile yeğeni İbrahim Güven ve genç kızın öz ağabeyi M.E.A (16), yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

26.07.2020Gündem
Samsunda Ecrin Kurnazın ölümüyle ilgili davada karar verildi

Samsun'da Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili davada karar verildi

SAMSUN'un Vezirköprü ilçesinde, kaybolduktan 20 gün sonra kafatası ile kemik parçaları bulunan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili tutuklanan üvey babaanne Hacer Kurnaz, açılan davanın ilk duruşmasında, ''Bilinçli taksirle ölüme neden olma' suçundan, indirimle 3 yıl 10 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Üvey babaanne, cezaevinde tutuklu kaldığı süre göz önünde tutularak tahliye edildi.

24.07.2020Gündem
Müge Anlıdaki Şiar Kılıç olayı nedir Anne Gülizar Amanet ile ilgili iddialar kan dondurdu

Müge Anlı'daki Şiar Kılıç olayı nedir? Anne Gülizar Amanet ile ilgili iddialar kan dondurdu

Evlerinde çıkan yangında öldüğü iddia edilen 9 yaşındaki oğlu Şiar Kılıç'ın babası oğlunun şüpheli ölümünün netlik kazanması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Anne Gülizar Amanet ve eşi Hami Kıcı'nın çocuğu dövdükleri, çeşitli işkenceler uyguladıkları ve öldürdükten sonra yangını bilerek çıkardıkları iddiaları canlı yayına taşındı. İşte Şiar Kılıç olayının detayları...

23.07.2020Televizyon
Son dakika haberler... Ecrin Kurnaz davasında flaş gelişme

Son dakika haberler... Ecrin Kurnaz davasında flaş gelişme

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde, 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın ölümüyle ilgili gözaltına alınan 6 şüpheliden aralarında üvey babasının da bulunduğu 4'ü tutuklandı.

26.06.2020Gündem
O kemikler geçen yıl kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin’e ait çıktı... Ailesi gözaltında

O kemikler geçen yıl kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin’e ait çıktı... Ailesi gözaltında

Samsun Vezirköprü’de geçen yıl evinin önünden kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ı arama çalışmaları sırasında bulunan kafatası ve kemik parçalarının ona ait olduğu kesinleşti. Aralarında aile üyelerinin de bulunduğu 6 kişi gözaltına alındı.

24.06.2020Gündem
Kayseride üvey baba dehşeti Öldürüp gömmüş

Kayseri'de üvey baba dehşeti! Öldürüp gömmüş

Kayseri’de üvey baba 3 yaşındaki oğlunu boğarak öldürdükten sonra mahalle mezarlığına gömdü. Küçük çocuğun cesedi 6 gün sonra bulunurken kaçan baba aranıyor.

21.06.2020Gündem
Umut Demirdelen kimdir Umut Demirdelen hayatı ve biyografisi

Umut Demirdelen kimdir? Umut Demirdelen hayatı ve biyografisi

Ünlü oyuncu Umut Demirdelen hayatını kaybetti. Daha önce akciğerindeki kronik rahatsızlığının nüksetmesi nedeniyle yoğun bakında tedaviye alınan oyuncunun vefat haberi sonrası hayatıyla ilgili bilgiler de gündeme geldi. Peki, Umut Demirdelen kimdir? İşte, Umut Demirdelen hayatı ve biyografisi.

21.04.2020Hayat
Ünlü oyuncu Umut Demirdelen hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Umut Demirdelen hayatını kaybetti

"Şehnaz Tango", "Üvey Baba", "Kurtlar Vadisi Pusu" dizilerinin unutulmaz oyuncusu Umut Demirdelen 67 yaşında hayata veda etti.

21.04.2020Magazin
Neymar’ın kendisinden 6 yaş küçük üvey babası

Neymar’ın kendisinden 6 yaş küçük üvey babası

Neymar'ın annesi Nadine Goncalves, kendisinden 31 yaş küçük olan Brezilyalı model ve amatör futbolcu Tiago Ramos ile ilişki yaşamaya başladı. Instagram'dan bu aşkı ilan eden Nadine Goncalves'in fotoğrafına Neymar'ın yanı sıra Brezilyalı futbolcunun babası da yorum yaptı.

13.04.2020Futbol
Suat Ülhan kimdir Usta oyuncu Suat Ülhan hangi dizilerde oynadı

Suat Ülhan kimdir? Usta oyuncu Suat Ülhan hangi dizilerde oynadı?

Ankara Sanat Tiyatrosu eski oyuncusu, tiyatro ve sinema sanatçısı Suat Ülhan hayatını kaybetti. Süper Baba ve Üvey Baba gibi Türkiye'nin iz bırakan dizilerinde rol alan usta oyuncu Suat Ülhan'ın vefat haberinin ardından hayatına ilişkin bilgiler gündeme geldi. Peki, Suat Ülhan kimdir? Usta oyuncu Suat Ülhan hangi dizilerde oynadı? İşte, Suat Ülhan'ın biyografisi ve hayatına ilişkin bazı bilgiler...

18.03.2020Magazin
Ünlü sanatçı Suat Ülhan hayatını kaybetti

Ünlü sanatçı Suat Ülhan hayatını kaybetti

Ankara Sanat Tiyatrosu eski oyuncusu, tiyatro ve sinema sanatçısı Suat Ülhan (71) hayatını kaybetti.

18.03.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Çocuklarım üvey babayla büyüsün istemiyorum

Eşimle mutsuz bir evliliğimiz var. Ama boşanamıyoruz. Babasız ve üvey baba elinde büyüdüm. Bu yüzden çocuklarım da bunu yaşasın istemiyorum...

9.10.2021

Hanife nasıl kurtulur

O gün genç kadın uzun uzun içini döktü bana. Aslında bir çıkış yolu bulabilse eşinden ayrılmakta kararlıydı çünkü bu evlilik devam ettiği sürece hayati tehlikesi de hep olacaktı. İşin kötüsü aynı tehlike ayrılırsa da vardı.

17.07.2021

Aşısız pandemiyi bitirmek neredeyse imkansız

Pandemi döneminde öne çıkan, takip ettiğim çok bilim insanı oldu. Onlardan biri de Harvard Üniversitesi James Stevens Simmons Genetik ve Metabolizma Profesörü Dr. Gökhan Hotamışlıgil’di.

30.06.2021

Meedo tarifeli uçağı milleriyle mi kapattı?

Aslında bir “Şeyma Subaşı detoksu”na girmeyi çok istiyorum ama her seferinde öyle “kayıtsız kalınamaz” şeylerle geliyor ki... Kendinizi kapağı kapatılmış bir “Sadece Şeyma” kitabında hapis buluyorsunuz. Son bölümde dolandırılma ve bebek kaybetme var. Mısırlı sevgili Mohammed Alsaloussi ağırlığınca altın değil, hacmi kadar “patlamış mısır”mış. Yüzükler falan sahte, ilişki bitti, evlilik iptal. Yine de bu hikâyede anlayamadığım bazı şeyler var.

30.06.2021

Kılıçdaroğlu Atatürkçü mü, İnönücü mü?

"Senin adın Erdoğan, benim adım Kılıçdaroğlu” dedi CHP lideri. Bunu elbetteki bir tanışma vesilesiyle söylemedi.

30.06.2021

Çamlıca Kulesi pahalı mı?

Giriş 60 lira. İndirimli 30. Asansörle yukarı çıkmanız 1 dakika sürüyor. Çıkınca restoranda çay 10 lira, poğaça 10, ızgara köfte 62. Yani bir öğrenci ancak 40 lira verirse kulede bir çay içebiliyor.

6.06.2021