MENÜ

Moda,

Moda, ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Moda, haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41.283 Moda, haberi bulunmuştur.

Moda, Haberleri

Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında Doya Doya Moda Banu hakkında bazı bilgiler

Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında? Doya Doya Moda Banu hakkında bazı bilgiler

Doya Doya Moda yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Banu Noyan, yaptığı yorumlar dolayısıyla merak edilen isimler arasında yer alıyor. Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yüksek lisans yapan Banu Noyan, işletme alanında doktorasını tamamladı. Artistik Sanatlar Akademisi'nde görev yapan Banu Noyan, birçok derneğe üyedir. Peki, Banu Noyan kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

7.02.2020Televizyon
Burberry coronavirüs nedeniyle Çinde 24 mağazasını kapattı

Burberry coronavirüs nedeniyle Çin'de 24 mağazasını kapattı

Çin'de ortaya çıkan koronavirüs nedeniyle Burberry 24 mağazasını kapatma kararı aldı.

7.02.2020Ekonomi
Reebok’ın Yeni Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Oldu

Reebok’ın Yeni Marka Yüzü Hazar Ergüçlü Oldu

Marka yüzü Hazar Ergüçlü ile uzun soluklu bir kampanya yolculuğuna başlayan Reebok, bu iş birliğinin ilk adımını spor ve moda dünyasından pek çok ismin katılımıyla gerçekleşen keyifli bir lansmanla kutladı.

6.02.2020Alışveriş
Dev markalar koronavirüs mücadelesinde Bilançolar düşük gelebilir

Dev markalar koronavirüs mücadelesinde! Bilançolar düşük gelebilir

Çin’de hayatı durduruan koronavirüs nedeniyle dev şirketler mağazalarını kapatmaya başladı. Perakende satışlarda büyük düşüşlerin yaşandığı açıklandı.

6.02.2020Ekonomi
‘Haksız rekabet içindeyiz, Asya’da yeni pazarlar bakıyoruz’

‘Haksız rekabet içindeyiz, Asya’da yeni pazarlar bakıyoruz’

Dünyanın önde gelen Uluslararası Yaş Sebze ve Meyve fuarı ‘Fruit Logistica’ Berlin’de açıldı. Bu yıl 50 Türk firmasının katıldığı fuarda konuşan Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçılar Birliği (AKİB) Başbakanı Nejdat Sin, fuara katılım amaçlarının başında yeni pazarlar bulmak olduğunu söyledi. Diğer yandan her yıl Çin’den katılımın çok yüksek olduğu fuara bu yıl koronavirüs nedeniyle firmaların yarısı katılmaktan vazgeçti.

5.02.2020Avrupa
Doya Doya Modada günün birincisi kim oldu Doya Doya Moda son bölüm puan durumu

Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda son bölüm puan durumu

Doya Doya Moda'da haftanın üçüncü gün birincisi belli oldu. Dört jüri üyesi, günün konseptine göre Doya Doya Moda yarışmacılarını değerlendirdi. Peki günün sonunda en çok puanı hangi yarışmacı aldı? Peki Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu? İşte detaylar...

5.02.2020Televizyon
Şilan Makal kimdir nereli ve kaç yaşında

Şilan Makal kimdir nereli ve kaç yaşında?

Şilan Makal, Fenerbahçe ve Galatasaray formaları giyen ünlü futbolcu Şener Özbayraklı ile nişanlanmasının ardından magazin dünyasını takip eden kişilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Şilan Makal kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Şilan Makal hakkında merak edilen bazı bilgiler

5.02.2020Hayat
Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında Hangi filmlerde ve dizilerde oynadı

Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında? Hangi filmlerde ve dizilerde oynadı?

Ayşe Tolga, son günlerin araştırılan isimleri arasında yer almaya başladı. Birçok vatandaşın kariyerini merak ettiği Ayşe Tolga, Seksenler, Çocuklar Duymasın, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü yapımlarında da rol aldı. Peki, Ayşe Tolga kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

5.02.2020Gündem
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yeni sponsorluk ve desteklerle gücüne güç katıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yeni sponsorluk ve desteklerle gücüne güç katıyor

Riot Games’in düzenleyicisi olduğu, Türkiye'nin ilk ve en büyük profesyonel espor ligi olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'yle birlikte ülkemizdeki espor ekosistemi her geçen sene daha da gelişmeye devam ediyor.

5.02.2020eSpor
Bekçilerle bir gece Görev başında tanıklık ettik

Bekçilerle bir gece! Görev başında tanıklık ettik

Hürriyet, İstanbul sokaklarında bekçilerin, namıdiğer ‘Gece Kartalları’nın bir gecesine şahit oldu. Bekçilerle, yapılan eleştirilerden şikâyetlerine önceki işlerinden kişisel hayatlarına kadar birçok konuda konuştuk.

5.02.2020Gündem
Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur Başaran kimdir

Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur Başaran kimdir?

Ferdanur Başaran, Doya Doya Moda’nın yedi yarışmacısından biri. Yarışmada başından beri yer alan Ferdanur Başaran, eğlenceli bir o kadar da dişli bir isim. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Ferda Nur Başaran kimdir?

4.02.2020Televizyon
Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kimdir, kaç yaşında?

Emel Başkan, Doya Doya Moda’nın yedi yarışmacısından biri oldu. Yarışmanın başından beri yer alan Emel Başkan, diğer yarışmacılarla özellikle yaşıyla ilgili polemikler yaşıyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Emel Başkan kimdir, kaç yaşında?

4.02.2020Televizyon
Dore ve lame ne demek Dore ve lame arasındaki fark nedir

Dore ve lame ne demek? Dore ve lame arasındaki fark nedir?

Dore ve lame, moda takipçilerinin aşina olduğu iki terim. Gerek dekorasyonda gerekse kıyafetler ve aksesuarlarda kullanılan dore ve lamenin beraber kullanım genellikle 'uyumsuz' olarak nitelendirilse de son zamanlarda ikisinin birlikte kullanımı moda. Peki, dore ve lame ne demek? Dore ve lame arasındaki fark nedir?

3.02.2020Hayat
Bella Hadid, Victorias Secretın karanlık yüzünü anlattı

Bella Hadid, Victoria's Secret'ın karanlık yüzünü anlattı

1995'ten 2019'a kadar her yıl düzenlediği defile ile moda dünyasını damgasını vuran Victoria's Secret'ın çok da hoş olmayan sırları ortaya döküldü.

BACKRID USA, DEPO PHOTOS, AVALON

3.02.2020Magazin
Doya Doya Moda yarışmacısı Ebru Ertan kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda yarışmacısı Ebru Ertan kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmasının yeni ismi Ebru Ertan oldu. 7 isimden biri olan ve İddialı çıkışıyla dikkatleri üzerine çeken Ebru Ertan’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Ebru Ertan kimdir, kaç yaşında?

3.02.2020Televizyon
7den 77ye Barış Severler Barış Manço Vapuruda bir araya geldi

'7'den 77'ye Barış Severler' Barış Manço Vapuru'da bir araya geldi

İBB ve Şehir Hatları AŞ tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, şarkıları dillerden düşmeyen, dünyayı gezerek yaptığı programlarla sevgi köprüsü kuran Barış Manço için sevenleri Kadıköy'deki Beşiktaş İskelesi'nde buluştu.

3.02.2020Seyahat
Her şey Made in Türkiye için

Her şey Made in Türkiye için

Ruhsar Pekcan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesine giren sürpriz isimlerden biri. Temmuz 2018’den bu yana Ticaret Bakanı olarak görev yapan Pekcan, TOBB, DEİK gibi iş dünyası örgütlerinin yakından tanıdığı bir isim. Bakan Pekcan’la acısıyla, tatlısıyla bakanlıktaki 1.5 yılını, özel hayatını, hobilerini, zevklerini, endişelerini ve hedeflerini konuşacağımız bir röportaj için Ankara’da Ticaret Bakanlığı’ndayım. Cuma akşam saat 19’u geçmiş. Birazdan bakanın makam odasının kapısı açıldı ve içeriden Türkiye’nin önemli modacılarından biri çıktı. Tam bu modacımıza ziyaret sebebini soracağım, ‘Bakan hanım sizi bekliyor’ dediler ve içeri girdim. Ve tabii ki Pekcan’a ilk sorum bu oldu. İşte sorduğum tüm sorulara samimiyetle hatta kimi zaman içten gülerek cevap veren ama bakanlığın faaliyetleri dışındaki tüm sorulara ‘Bunları yazmayalım biz işimizi anlatalım” diyen Bakan Pekcan’ın anlattıkları...

2.02.2020Ekonomi
Güneş şehri Paris

Güneş şehri Paris

Fransa’nın başkenti ve dünyanın en gözde turizm merkezlerinden biri olan Paris, önemli tarihî olaylara sahne olan meydanları, kafeleri, mutfak kültürü ve sanatçılara ilham veren sokaklarıyla rüyaları süsleyecek güzellikte bir şehir.

Dört mevsim Amerikan rüyası: Miami

Dört mevsim Amerikan rüyası: Miami

Yaralı Yüz filmi ve Will Smith'in aynı isimli şarkısıyla akıllarımıza yerleşen Miami, Amerika’nın popüler turistik şehirlerinden biridir ve dünyanın dört bir yanını gezmeye meraklı seyahat ehlinin ajandasında yer alır.

Barış Mançonun evine ziyaretçi akını

Barış Manço'nun evine ziyaretçi akını

Usta sanatçı Barış Manço, ölümünün 21. yılında sevenleri tarafından yine unutulmadı. Manço'nun Kadıköy Moda'daki müzeye çevrilen evi, ziyaretçi akınına uğradı.

31.01.2020Gündem
Doya Doya Modada kim elendi Doya Doya Moda 31 Ocak puan durumuna göre kim birinci oldu

Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda 31 Ocak puan durumuna göre kim birinci oldu?

Doya Doya Moda yarışmasında bir eleme bölümü daha geride kaldı. Büyük beden kadınların tarzlarını yarıştırdığı Doya Doya Moda'da önce birincilik, ardından eleme heyecanı yaşandı. Haftalık değerlendirme ardından bir isim altın kolyeyle ödüllendirilirken jüriden en düşük puanı alan yarışmacı, elendi. Peki Doya Doya Moda yarışmasında kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

31.01.2020Televizyon
Barış Manço vapuru sefere çıkıyor

Barış Manço vapuru sefere çıkıyor

Türk müzik dünyasının unutulmaz ismi Barış Manço, sevenleri, müzisyenler ve müzikseverlerin bir araya geleceği kendi adını taşıyan vapurla düzenlenecek özel seferle anılıyor.

31.01.2020Keyif
Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli Su Baherin oynadığı diziler

Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli? Su Baher'in oynadığı diziler

Doya Doya Moda yarışmacılarından biri de Sepideh Su Baher oldu. Oldukça iddialı olan Sepideh Su Baher, zaman zaman sempatik tavırları ve panik haliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli? Su Baher'in oynadığı diziler hangileri?

31.01.2020Televizyon
Dilay Kemer kimdir Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli

Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer kendisine ait sosyal medya hesabından yakalandığı hastalık hakkında açıklama yaptı. Genç sunucusunun bu açıklamasının ardından, Dilay Kemer'in kim olduğuna ve kariyerine ilişkin ayrıntılar merak konusu oldu. Peki, Dilay Kemer kimdir? Dilay Kemer kaç yaşında ve nereli?

31.01.2020Hayat
Bir dönemin sonu: Victorias Secret satılıyor

Bir dönemin sonu: Victoria's Secret satılıyor

2019'a kadar moda dünyasının en gösterişli şovuna imza atan, dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin izlediği defilelerle o yıla veda eden Victoria's Secret'ta bir dönem kapanıyor. Ünlü iç giyim firması için satış görüşmeleri başladı.

30.01.2020Magazin
Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir

Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir?

Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Banu Noyan, gerek kendi hayatından verdiği örnekler gerekse yarışmacılar için yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Banu Noyan’ın hayatına dair bilgiler program takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir?

28.01.2020Televizyon
Hahnenkamm Kayak Yarışlarına özel sponsor

Hahnenkamm Kayak Yarışlarına özel sponsor

Kış sporlarının zirvesindeki etkinlikler arasında sayılan Hahnenkamm Kayak Yarışları, yüzde 85’e ulaşan eğimi, 80 metrelik atlamaları ve saatte 140 kilometreye çıkabilen hızları ile dünyanın en heyecan verici pistlerinden “The Streif”a da ev sahipliği yapıyor.

28.01.2020Diğer
Can Bonomo: Podyumu bıraktım

Can Bonomo: Podyumu bıraktım

Can Bonomo ve oyuncu eşi Öykü Karayel önceki akşam Kuruçeşme’deydi.

28.01.2020Magazin
İngiltere Brexit sonrası bilim insanları ve uzmanlara oturma izni verecek

İngiltere Brexit sonrası bilim insanları ve uzmanlara oturma izni verecek

İngiltere Başbakanı Boris Johnson bilim insanları ve alanında uzman kişilere yönelik yeni bir oturum ve çalışma izninin Şubat ayında uygulamaya geçeceğini açıkladı.

28.01.2020Teknoloji
Gusto ne demek Gusto nedir

Gusto ne demek? Gusto nedir?

Gusto, günlük hayatta çok fazla kullanılmasa da zaman zaman karşımıza çıkan kelimelerden biri. Moda yarışmalarını takip edenlerin aşina olduğu gustonun anlamı merak ediliyor. Peki, gusto ne demek? Gusto nedir?

27.01.2020Gündem
Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda’da- Gülşah Saraçoğlu’na ne olmuştu

Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda’da- Gülşah Saraçoğlu’na ne olmuştu?

Gülşah Saraçoğlu Doya Doya Moda’ya geri döndü. Geçtiğimiz hafta boyunca jüri koltuğunda görülmeyen Gülşah Saraçoğlu’nun akıbeti merak konusu olmuştu. Peki, Gülşah Saraçoğlu’na ne olmuştu?

27.01.2020Televizyon
İngiltere’den Mekke’ye İslamiyet’i tanıtmak için yürüyor

İngiltere’den Mekke’ye İslamiyet’i tanıtmak için yürüyor

İslamiyet’in bir barış dini olduğunu göstermek için yaşadığı İngiltere’nin Manchester şehrinden, Suudi Arabistan’ın Mekke şehrine gitmek için yürüyerek yola çıkan Ferid Feyadi (40), Türkiye’ye ulaştı. Mekke’ye gidip, hac vazifesini yerine getirmek isteyen ve toplam 6 bin 300 kilometreyi yürüyerek kat etmeyi planlayan Feyadi, “Buraya kadar 3 bin 800 kilometre yol yaptım. Önümde 2 bin 500 kilometre daha var” dedi.

26.01.2020Avrupa
Aslı Turanlı: Kendini seven kadın herkesi sever

Aslı Turanlı: Kendini seven kadın herkesi sever

Aslı Turanlı, Kanal D’de cumartesi günleri yayınlanan “Son Moda” programını sunuyor. Dünyaca ünlü DJ Ilias Valeron’la birlikteliğiyle de adından söz ettiren Turanlı ile hem hakkında merak edilenleri hem de ilişkisini konuştuk.

26.01.2020Magazin
Burada  keşfetmenin  sonu yok

Burada keşfetmenin sonu yok!

Arjantin’de değişmeyen tek şey değişimin sürekliliği. Ülkede hükümet ve ekonomi sürekli dalgalanıyor. Fakat Buenos Aires halkı bu iniş-çıkışlara son derece alışkın. Ekonomik zorluklara rağmen kitapçısından barına mekânlar yenileniyor. Hemen her gün yeni bir restoran açılıyor. Kısacası heyecan bu şehirde hiç bitmiyor.

26.01.2020Seyahat
Evdeki bulgur Dimyat’taki pirinçten iyidir

Evdeki bulgur Dimyat’taki pirinçten iyidir

İlk bulgur konseptli dükkân Ankara’da açıldı. Hedef yurtiçinden ziyade yurtdışında büyümek. Tam da 2020 gastronomi yılı ilan edilmişken bulgur, mutfağımızın dünyaya açılmasının parçası olabilir mi, ne dersiniz?

26.01.2020Hürriyet Pazar
Pazar tezgahında meyve satıyordu, dünyanın en zengin insanlarından biriyle evleniyor: Düğün Antalyada

Pazar tezgahında meyve satıyordu, dünyanın en zengin insanlarından biriyle evleniyor: Düğün Antalya'da

Moda dünyasının "külkedisi" olarak bilinen ünlü Rus model milyarder Fransız nişanlısıyla Antalya'da evlenmeye hazırlanıyor.

BACKGRID USA, BACKGRID UK, DEPO PHOTOS

25.01.2020Magazin
25 dakikalık sitcom, bir saatlik drama... Bunlar beş yıl sonraya kalmayacak

25 dakikalık sitcom, bir saatlik drama... Bunlar beş yıl sonraya kalmayacak!

Çığır açan birçok dizinin ortak bir yanı var: Hepsi İsrail kökenli... Yani kısaca, ‘bir hadise var İsrail televizyonuyla izleyiciler arasında’... Tam bunları düşünürken İsrail Kültür Bakanlığı’ndan, ülkelerinin televizyon sektörünü tanıtan bir programa davet aldım. Televizyon sektörünün nereye doğru gittiğini son yıllarda platformlar sayesinde markalaşan İsrail televizyonunun önde gelenleriyle konuştuk.

Yazar Sonuçları

Niçin baktın bana öyle kızgın mısın yoksa söyle

TÜM dünyada 200 milyondan fazla ev kedisi var ve milyonlarca insan evini kedilerle paylaşıyor.

7.02.2020

Kerimcan’ı öp başına koy! Bayram’a hazır mısın Türk dünyası?

Kardeş ülke Azerbaycan’dan Kerimcan Durmaz’a “kardeş fenomen” geldi: @bayram_nurlu. Allah esirgesin “Sakallı Bebek” gibi bir şey.

7.02.2020

Türk Kadınının İç Çamaşırı Alışkanlıkları

İç çamaşırları özellikle son yıllarda kadınlar ve erkekler için çok daha önemli hale geldi. Bunda değişen moda anlayışı ve tasarımlar kadar, insanların kıyafetlere bakış açısının evrilmesi de büyük rol oynuyor. Peki Türk kadınının iç çamaşırı alışkanlıkları neler? Doğru sütyen bedenini seçebiliyor muyuz? Erkekler iç çamaşırına ne kadar önem veriyor?

7.02.2020

Stil, kendine özgü dokunuşlar yapmaktır

İmza attığı pek çok projede ikonik tarzıyla öne çıkan Nil Ninat, Milano’da moda ve tasarım eğitimi aldı. Avrupa’da katıldığı moda haftalarında, stiliyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2.02.2020

Sonunda Serenay da gitti

Avusturya’daki Vivamayr adlı sağlıklı yaşam kliniğine herhalde bizden gitmeyen cemiyet ünlüsü ya da sosyal medya fenomeni kalmadı.

2.02.2020

Türkiye bunu konuşuyor - Ahlak barometresi 'tıkır tıkır'

Hadise, Cosmopolitan dergisinin şubat sayısı için ‘cesur’ pozlar verdi. ‘Ahlak barometresi’ de tıkır tıkır işlemeye başladı. Etek boyu kısaldıkça, göğüs dekoltesi derinleştikçe toplum da kutuplaşıyor. Peki ama siyasetten yargıya her alanda erkeklerin korunup kollandığı, cezaların kadının ‘kıyafeti’ bahanesiyle kuşa döndüğü Türkiye’de sorunun kaynağı ne?

2.02.2020

Maslak’ta gecenin ikisinde 150 metrelik kuyruk

20 kamyon, 2 vinç, 1 forklift, 4 mühendis, 1 mimar, 60 personel ve 12 gün. Ayazağa’daki Klein Wal ruhsat nedeniyle kapanınca, Maslak’ta eski X Large’ın yerinde küllerinden yeniden doğdu: Klein Phöenix.

1.02.2020

Çok tuhaf, çok çok acayip, hem de ne tesadüf!

1980’lerde, Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları’nda tiyatro yapan ekip 20 yıl sonra yeniden bir araya geldi. Artniyet’in ilk işi; absürt tiyatro akımının ilk ürünü olan ‘Kel Şarkıcı’. Kerem Kurdoğlu yönetimindeki başarılı yorum, absürt akımının esasen iletişim kurmanın imkânsızlaştığı bu yüzyıla ait olduğunun ispatı gibi.

1.02.2020

Lucca’daki olaydan çıkarılacak ders

Lucca’ya sık giden müdavimler bilirler. İçerisinin kalabalık olduğu gecelerde mekanın iki tuvaletinin de önünde kuyruk olur.

30.01.2020

Nerede bu devlet? İşte burada devlet!

BÜYÜK Marmara depreminin en temel sloganı neydi?

28.01.2020

Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda Anadolu kültürüne selam

Genç tasarımcı Bünyamin Aydın’ın Paris sunumu çok ses getirdi.

26.01.2020

Arnavutköy’ün 3 yenisi

Sanki sözleşmişler gibi aynı anda açıldılar. Hem de aynı cadde üstünde, birbirine kapı komşusular. Popülaritesini bir süredir Yeniköy’e kaptıran semte aranan kan bulundu mu dersiniz?

25.01.2020

Hayallerimin lokantası

Tam tarihini hatırlamıyorum 2007 olabilir, bir arkadaşımın önerisiyle Moda Caddesi’ne paralel ara sokaklardan birindeki Fauna’nın kapısından adım attığımda “Tam hayalimdeki lokanta” diye içimden geçirdiğimi dün gibi hatırlıyorum.

25.01.2020