MENÜ

Mekan

Mekan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mekan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26.214 Mekan haberi bulunmuştur.

Mekan Haberleri

İzmirin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede İzmirde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

İzmir'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? İzmir'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Türkiye’de İstanbul ve Ankara’dan sonra 3. Metropol olarak kabul edilen İzmir, Ege Bölgesi’nin incisidir. Antik dönemlerden bu zamana, sayısız kültüre ev sahipliği yapmış olan İzmir, 8500 yıllık köklü geçmişi, sıcakkanlı, samimi insanları ve her mevsimde güneşin göründüğü iklim özellikleri ile sadece gezmekle kalmayıp, yaşanması gereken bir şehirdir. Egenin incisi İzmir' in ilçeleri nedir ve İzmir hangi bölgede bulunur? İzmir'de gezilecek ve tarihi yerler nerelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için detaylıca hazırladık.

29.03.2020Gündem
İstanbulun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede İstanbulda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

İstanbul'un İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? İstanbul'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık olan, sosyokültürel olarak, tarihi açıdan ve ekonomik olarak en önemli şehridir. Dünya’nın en güzel şehirlerinden bir olan İstanbul’da gezilecek yerler nerelerdir? İstanbul’un ilçeleri nedir ve İstanbul hangi bölgededir? İstanbul’un tarihi yerleri gibi birçok konuda bilgi ve sorulara ait cevapları sizler için hazırladık.

29.03.2020Gündem
Eskişehirin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Eskişehirde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Eskişehir'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Eskişehir'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Eskişehir, Türkiye’nin sanayisi ve ulaşım ağı en gelişmiş önemli şehirlerindendir. Dünya’nın da tarihi evleri, mimari dokusu ve bölgede çıkan lületaşı gibi kıymetli madenleri ile ilgisini üzerine toplayan bu güzel şehre ilişkin Eskişehir’de gezilecek yerler, Eskişehir'in ilçeleri ve bölgesi en fazla araştırılan konuların başında geliyor. Tüm detayları ile birlikte Eskişehir hakkında merak edilenleri hazırladık.

29.03.2020Gündem
Edirnenin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Edirnede Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Edirne'nin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Edirne'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Edirne'de gezilip görülmesi gereken birçok tarihi eserin yanında doğal güzellikler de gezginleri büyülüyor. Dünya’nın ve ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Edirne’de gezilecek yerler nerelerdir? Edirne’nin ilçeleri ve Edirne hangi bölgededir? Edirne’nin tarihi yerlerini ve en çok merak edilen soruların cevaplarını sizler için oluşturduk.

29.03.2020Gündem
Ankaranın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Ankarada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ankara'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Ankara'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehri Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara ülkenin tarihine yön vermiş çok önemli bir şehirdir. Ankara hangi bölgede yer alır? Ankara’nın ilçeleri nelerdir? Ankara’da gezilecek yerler nerelerdir? Ankara’nın tarihi yerleri ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

28.03.2020Gündem
Uzanıp Kanlıca’nın orta yerinde…

Uzanıp 'Kanlıca’nın orta yerinde…

Kanlıca, Boğaziçi’nin güzel bir ikramı. Hadi, Tanpınar gibi ifade edelim, İstanbul’un ruh dalgınlığı… Beykoz’un bu kadîm semtinde manzaralı bir günsarısı size bakıyor.

27.03.2020Seyahat
Ev Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir

Ev Kelimesinin Eş Anlamlısı Nedir?

Ev kelimesi cümle içerisinde sıklıkla kullanıldığı için anlamı merak uyandırmaktadır. Ev kelimesinin anlamı Türk Dil Kurumu sözlüğünden öğrenmek mümkündür. Peki, ev kelimesinin anlamı nedir? Ev kelimesi eş anlamlısı nedir? Sizler için bu konuyu derledik.

27.03.2020Gündem
Fatiha Suresi Oku ve Dinle - Fatiha Suresi Anlamı, Fazileti, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Fatiha Suresi Oku ve Dinle - Fatiha Suresi Anlamı, Fazileti, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Fatiha suresi, İslam dini için büyük öneme sahiptir. Kuran-ı Kerim'in ilk suresi olan Fatiha, aynı zamanda başlangıç anlamı taşımaktadır. Kur’an’ın içerdiği esaslar öz olarak bu surede yer almaktadır. Zira övgü ve yüceltilmeye lâyık bir tek Allah’ın varlığı, onun hâkimiyeti, tek mabut oluşu, kulluğun ancak O’na yapılıp O’ndan yardım isteneceği, bu sûrede özlü bir şekilde ifade edilir. Fatiha Suresi Dinle ve Oku başlıklı yazımız içerisinde Fatiha Suresi anlamı, tefsiri, fazileti ile birlikte Fatiha Suresi Türkçe ve Arapça okunuşu yer almaktadır. Ayrıca Fatiha Suresi Diyanet meali de okunabilir.

27.03.2020Namaz Sureleri
Ramazan ne zaman başlıyor İlk oruç hangi tarihte 2020

Ramazan ne zaman başlıyor? İlk oruç hangi tarihte 2020?

Üç aylar devam ederken, Ramazan ayının ne zaman başlayacağı tüm İslam alemi tarafından araştırılmaya başlandı. Müslümanlar'ın ibadetlerini idrak edip dini vazifelerini gerçekleştirecekleri 11 ayın sultanı Ramazan'ın tarihini, Diyanet 2020 takviminde yer alan bilgilere göre öğrenmek isteyenler, Ramazan ne zaman başlıyor? sorusunun yanıtını sorguluyor. Peki, İlk oruç hangi tarihte 2020? İşte 2020 Ramazan ayı tarihi...

26.03.2020Gündem
Tarihi Apollon Tapınağı sessizliğe büründü

Tarihi Apollon Tapınağı sessizliğe büründü

Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden olan ve bünyesinde Apollon Tapınağı'nı barındıran Side sessizliğe büründü. Turistlerin ülkelerine dönmeleriyle kalanların da sokağa çıkmaması sebebiyle caddeler tamamen boş kaldı. Hiçbir iş yerinin açık olmadığı, caddelerinde insan bulunmayan Side tarihinin en ıssız günlerini yaşıyor.

26.03.2020Seyahat
Bursada eğlence mekanlarına korona baskını

Bursa'da eğlence mekanlarına 'korona' baskını

BURSA'da, 100 polisin katılımıyla koronavirüs önlemleri kapsamında kapalı olması gereken pavyon ve eğlence mekanlarına yönelik düzenlenen kontrollerde yasağa uymadığı belirlenen mekanlardaki 20 kişi gözaltına alındı.

26.03.2020Gündem
Corona doktor ve hastayı sanal ortamda buluşturuyor

Corona doktor ve hastayı sanal ortamda buluşturuyor

Koronavirüs tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok sektörü etkisi altına aldı. Virüsün yayılmasını önlemek ise sosyal izolasyon ile mümkün. Bu durumdan kriz yaşamadan en az şekilde etkilenerek çıkmak isteyen sektörler ise müşterilerine verdikleri hizmetleri devam ettirebilmek adına yeni çözümler ortaya koyuyor.

23.03.2020Sigorta
Sinan Akçıl ve sevgilisi Burcu Kıratlıdan Aşk-ı Memnu uyarlaması

Sinan Akçıl ve sevgilisi Burcu Kıratlı'dan Aşk-ı Memnu uyarlaması!

Kanal D ekranlarında yayın Aşk-ı Memnu dizisi milyonları ekrana kilitlemişti. Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çok sevilen dizinin sahnesini yeniden çekti!

23.03.2020Magazin
Leyleklere ilkbaharda kar sürprizi

Leyleklere ilkbaharda 'kar' sürprizi

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, kaldıkları yerleşim merkezlerine ilkbahar mevsimini müjdeleyerek gelen leylekler, mart ayının ortasında "kar" sürprizi ile karşılaştı.

23.03.2020Seyahat
Koronavirüs uyarısına rağmen açık olan 2 iş yeri mühürlendi

Koronavirüs uyarısına rağmen açık olan 2 iş yeri mühürlendi

EDİRNE'nin Keşan ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye rağmen kapatılmayan kahvehane ve alkollü mekan, zabıta tarafından mühürlendi.

23.03.2020Gündem
Sanat eve geldi

Sanat eve geldi

Koronavirüs önlemleri kapsamında tüm etkinlikler iptal olup herkes evlere kapanınca Türkiye’de ve dünyada çok sayıda sanat olayı ve etkinlik dijital hale geldi. Sadece sanat müzeleri ve konserler değil, arşivler, kütüphaneler ve tarihi mekânlar da salonumuzun içine girdi. İşte dünyayı evimize getiren etkinliklerden bazıları:

21.03.2020Gündem
Corona Virüs önlemi Camiler kapalı kaldı, Cuma namazı kılınmadı

Corona Virüs önlemi! Camiler kapalı kaldı, Cuma namazı kılınmadı

Corona Virüs salgını nedeniyle Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından alınan tedbir kapsamında camilerde Cuma namazı kılınmadı. Beyoğlu'nda bulunan Kasımpaşa Büyük Camii'ne gelen bazı vatandaşların vakit namazlarını bireysel olarak camii bahçesinde kıldığı görüldü.

20.03.2020Gündem
MEB liselileri evden yarıştıracak

MEB liselileri evden yarıştıracak

MEB’in düzenlediği ‘Evde Kodluyorum’, ‘Çevreyi Korumaya Evden Başlıyoruz’ ve ‘Kitap Okuma ve Eleştirel Bakış’ isimli yarışmalara, fen, sosyal bilimler ve Anadolu lisesi öğrencileri katılabilecek.

20.03.2020Eğitim
Bir ömre kaç hayat sığar

Bir ömre kaç hayat sığar?

Cem Kalender’in yeni romanı ‘Mazarin Mavisi’nde 1986’da Küçük Bayrak Sokağı’nın sakinleri olan lubunyalar arasında, 1970’lerde Trakya’da bir kasabada ve günümüzün İstanbul’unda bulacaksınız kendinizi. Handan, Tuna ve Nurten’in hikâyesini birleştirmeye hazır olun...

20.03.2020Kitap Sanat
Mekânın kendisini bir heykel olarak ele almak

Mekânın kendisini bir heykel olarak ele almak

Projelerinde sanatı etkin biçimde kullanan mimar ve koleksiyoncu Mustafa Toner, “İlk projelerimden itibaren özellikle resim sanatını mekânın ana konusu olarak kullanmaya başladım. Son zamanlarda ise mekânın kendisini bir heykel gibi ele alma derdine düştüm. Dekoratif elemanlar geçici ama plastik sanatın her türü zamansız bir kalıcılığa sahiptir” diyor.

20.03.2020Kitap Sanat
Nokianın yeni telefonları tanıtıldı 5G de artık destekliyor

Nokia'nın yeni telefonları tanıtıldı! 5G de artık destekliyor

Bir zamanların efsane telefon üreticisi Nokia, satışa sunduğu yeni akıllı telefonlarıyla pazarda kendine yer kapmaya çalışırken, rekabet hiç olmadığı kadar zor olduğundan şirketin işi hayli zor. Ancak pes etmeyen Nokia, biri 5G teknolojisini destekleyen 4 yeni telefonun duyurusunu yaptı.

20.03.2020Teknoloji
Hepsinin ayrı ayrı müdavimleri var Sizin favori dönerciniz hangisi

Hepsinin ayrı ayrı müdavimleri var! Sizin favori dönerciniz hangisi?

Döner hepimizin en favori lezzetleri arasında başı çekiyor ancak herkesin döner zevki farklı dolayısıyla beğendiği mekan da farklı oluyor. Sizin için İstanbul'un dört bir yanından en favori 10 dönerciyi seçtik. Sizin favorilerinizden biri aşağıdaki listede varsa oyunuzu esirgemeyin, yok eğer bu listeden farklı bir dönerciyi tercih ediyorsanız, o zaman da favorinizi bizimle de paylaşmayı unutmayın.

17.03.2020Lezzet
Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi günler yayınlanıyor Ya İstiklal Ya Ölüm oyuncuları ve konusu

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi günler yayınlanıyor? Ya İstiklal Ya Ölüm oyuncuları ve konusu

Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi 16 Mart 2020’de ekranlara ‘merhaba’ dedi. Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği, senaryosunu Funda Çetin’in kaleme aldığı ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ sosyal medyada da konuşuldu. Peki, Ya İstiklal Ya Ölüm dizisi hangi günler yayınlanacak? İşte Ya İstiklal Ya Ölüm oyuncuları ve konusu

17.03.2020Televizyon
Lezzetiyle annenizin çorbasını aratmayan mekan sizce hangisi

Lezzetiyle annenizin çorbasını aratmayan mekan sizce hangisi?

Çorbalar sofralarımızın baş tacı, özellikle kış günlerinin olmazsa olmazı. Herkes annesinin çorbasının lezzetini arıyor ama bazı mekanlar var ki onların pişirdikleri çorbalar da anne elini hiç aratmıyor. Peki siz İstanbul'da çorbasıyla ünlü adreslerin hangisini tercih ediyorsunuz? Listede eksik bıraktığımızı düşündüğünüz bir çorbacı varsa, onu da bizimle paylaşmayı unutmayın.

17.03.2020Lezzet
Hepsi yıllardır kalitesini ispatladı Siz hangisini seçiyorsunuz

Hepsi yıllardır kalitesini ispatladı! Siz hangisini seçiyorsunuz?

Gurme burger son dönemlerin en önemli yeme içme trendlerinden. Her köşe başında bol malzemeli, kocaman köfteli gurme burgerciler açılıyor ama kalitesini uzun süredir devam ettiren mekanlar da yok değil. Aşağıda İstanbul'un en popüler burgercilerinden 10 tanesini listeledik. Sizin favoriniz hangisi? Listede eksik olduğunu düşündüğünüz bir mekan varsa onu da bizimle paylaşmayı unutmayın...

17.03.2020Lezzet
Antalyanın hanları tarihin izlerini günümüze taşıyor

Antalya'nın hanları tarihin izlerini günümüze taşıyor

Ağırladığı turist bakımından "turizmin başkenti" olarak nitelendirilen Antalya'nın sahip olduğu tarihi hanlar, ziyaretçileri cezbediyor. Büyük bir bölümü Selçuklu döneminde yapılmış, sosyal ve ticari hayatın önemli merkezlerinde yer alan, avlularında dükkanların olduğu, katlarında yolcuların dinlenebildiği odaların bulunduğu hanlar, tarihin izlerini bugünlere taşıyor.

17.03.2020Seyahat
Ferdanur Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı, elendi mi Açıklama yaptı

Ferdanur Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı, elendi mi? Açıklama yaptı

Doya Doya Moda yarışmacısı Ferdanur'un akıbeti merak konusu oldu. Yarışmanın başından bu yana yer alan Ferdanur Başaran'ın 16 Mart tarihli bölümde yer alamaması zoru işaretlerine neden olurken yarışmacıdan açıklama geldi. Peki, Ferdanur Doya Doya Moda’dan neden ayrıldı, elendi mi?

16.03.2020Televizyon
Ramazan ayı ne zaman Ramazanın ilk günü ne zaman 2020

Ramazan ayı ne zaman? Ramazan'ın ilk günü ne zaman 2020?

Ramazan ayı ne zaman başlıyor? sorusu içinde bulunduğumuz mübarek üç aylar devam ederken, oruç ibadetini idrak etmeye hazırlananlar tarafından yanıtı araştırılan konulardan oldu. Diyanet 2020 takviminde yer alan bilgileri merak edenler, bu yıl ilk sahura ne zaman kalkılacağı ve ilk orucun hangi gün tutulacağını öğrenmek istiyor. Peki, Ramazan'ın ilk günü ne zaman 2020? Ramazan ne zaman ve oruca ne zaman kalkılacak? İşte, o konu hakkında detaylar.

15.03.2020Gündem
Dört mevsim kayak keyfi: 3 günde Zermatt

Dört mevsim kayak keyfi: 3 günde Zermatt

Ünlü yazar Mark Twain, bir zamanlar Zermatt’a açılan vadiyi anlatırken “Burada doğa müthiş bir planla kurulmuş. Hiçbir şey ehlileştirilmemiş, hiçbir şey ucuz ve sıradan değil” demişti. İsviçre’nin İtalya sınırındaki kayak kasabası bugün de aynı özellikleri koruyor. Çevredeki bir düzine zirve hâlâ dağcıları bölgeye çekiyor. Teknolojik destek sayesinde Zermatt çevresinde yıl boyunca kayak yapılabiliyor. Burası İsviçre standartlarına göre bile pahalı, bununla birlikte Avrupa’da kayak tatili yapmak isteyenlerin daha görkemli yer bulması biraz zor.

15.03.2020Seyahat
Doya Doya Moda haftanın finali kim elendi Doya Doya Moda 13 Mart elenen isim kim oldu

Doya Doya Moda haftanın finali kim elendi? Doya Doya Moda 13 Mart elenen isim kim oldu?

Doya Doya Moda yarışması 13 Mart Cuma günü haftanın finaliyle ekranlardaydı. Büyük beden moda tutkunlarının yarıştığı Doya Doya Moda’nın bu haftaki finalinde sürpriz bir sonuç ortaya çıktı ve Kemal Doğulu haberi yarışmacılarla paylaştı. Haftanın finaline damga vuran bir diğer olay ise diskalifiye konusu oldu. Peki, Doya Doya Moda’da kim elendi?

13.03.2020Televizyon
Tutkunun peşinde tinsel bir hırpalanma

Tutkunun peşinde tinsel bir hırpalanma

Atilla Birkiye’nin kaleme aldığı ‘Sevgi Soysal ile Son Röportaj’ hem konusunu edebiyat tarihimizden almasıyla hem 70’leri anımsatmasıyla ilginç olduğu kadar, tutkuyla bağlanmak, anımsama, bellek gibi kavramları tartışmasıyla ilgiyle okunacak bir roman.

13.03.2020Kitap Sanat
Doya Doya Moda Ferdanur neden diskalifiye oldu Ferdanur elendi mi

Doya Doya Moda Ferdanur neden diskalifiye oldu? Ferdanur elendi mi?

Dün yayınlanan Doya Doya Moda programında yaşanan diskalifiye gündeme oturdu. Jüri üyesi Kemal Doğulu, sevilen yarışmacı Ferdanur’a diskalifiye edildiğini bildirdi. Peki Ferdanur neden diskalifiye oldu? İşte detaylar.

13.03.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

Ege’nin kalbinde çocuklarla bir gün

Bahar ve yaz aylarındaki tatillerde çoğunluk Çeşme’yi tercih etse de bence İzmir’i listenin başına yazmak gerek. Artık İstanbul’dan arabayla yaklaşık 4 saat süren bir yolculukla İzmir’e ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bu şehirde çocuk dostu pek çok mekân ve etkinlik seçeneği var.

29.03.2020

Gastronomi dünyasını bundan sonra neler bekliyor?

Herkes elini eteğini sokaktan çekince yeme-içme sektörü en çok zarar gören alanlardan biri oldu. Herkes ürkek bir bekleyiş içinde. İşletmeciler, çalışanlar, mekân sahipleri, şefler… Peki bu dönemde önümüzü ne kadar görebiliriz? İnsanlık yararına neler yapabiliriz? Dünyada neler oluyor şöyle bir baktım, işin önde gelenleriyle konuştum.

29.03.2020

Evdeki hayat 'online' akıyor

Sosyal izolasyon tüm dünyayı çevrimiçi uygulama ve aktivitelere yönlendirdi. Online yoga, pilates bale, astroloji ve hatta psikolojik terapi revaçta!

26.03.2020

Peki bundan sonra ne olacak?

Herkesin ortak umudu neredeyse aynı:

25.03.2020

65+ sokağa çıkmak yasak ya diğerleri

Koronavirüs’te en riskli yaş grubu 60 yaş ve üzeri. Ancak çoğu “Evde kalın” çağrılarına uymadı. İçişleri Bakanlığı da çareyi 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı uygulamakta buldu. 65 yaş altı ise hala bildiğini okuyor. Parkta, alışverişte, gezmede. Peki ama neden? Sokakta işleri ne? Risklerin farkında değiller mi? Uzmanlara sorduk.

22.03.2020

Fahrettin Koca ile nasıl tanıştım

SON günlerde ekranda, gazete sayfalarında en çok gördüğünüz kişi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca.

22.03.2020

Sahneler de ekranlara taşınıyor

Birçok tiyatro oyunu artık kumandamızın ucunda ya da bilgisayarımızda. Bire bir seyretmekle elbette aynı şey değil ama bu süreyi en azından kaçırdıklarımızı izlemek için değerlendirebiliriz.

21.03.2020

‘Deli Divane’ günler

‘Cemre bu sefer insanlığa düşsün! Ne toprağa, ne suya, ne de havaya. Sadece insanlığa!’(Anonim)

20.03.2020

Kültür sanat dünyasına destek şart

Müziği sevmek sadece sahneye çıkan müzisyenlerle başlamıyor.

19.03.2020

Bu kararlar çıkarsa en doğrusu olacak

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan koronavirüs zirvesinde alınan kararların hepsi doğruydu...

18.03.2020

Dizi setleri tatil oluyor

Hafta sonu bir-iki dizi yapımcısı arkadaşımla konuştum, bu hafta içinde setlere ara verilebilir dediler...

17.03.2020

CHP doğru olanı yaptı

CHP, koronavirüs nedeniyle 28-29 Mart tarihlerinde yapılacak kurultayı erteleme kararı aldı.

17.03.2020

Yalnız ve Yaralı Bir Hayat: Fikret Mualla

İzmir’deki Folkart Galeri’de 17 Mayıs’a kadar gezilebilecek olan “Yalnız ve Yaralı Bir Hayat: Fikret Mualla” sergisinin açılışına davetli olarak katıldım. Yazının sonuna bırakmadan fikrimi baştan söyleyeyim: “Yolunuz İzmir’e düşerse, Folkart Galeri’nin direktörü Fahri Özdemir’in koordinatörlüğünde hazırlanan bu sergiyi görmenizi isterim.”

16.03.2020

Gelibolu-Eceabat lezzetlerini keşfedin

Kışı özellikle İstanbul’da çok yoğun hissetmesek de baharın gelmesiyle güneşi daha sık görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hafta sonları için de kısa tatil programları yapılmaya başladı. Bu haftanın önemli gündem maddesi 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni fırsat bilip arabayla Gelibolu Yarımadası’na doğru uzanabileceğiniz lezzet ve oksijen dolu bir rota hazırladım.

15.03.2020

Cihangir’in yeni köy kahvesi

Cihangir bir ünlüler köyüyse ahalinin yeni toplanma alanı Cihangir Caddesi’ndeki ‘22’. Hayır, ismini apartman numarasından değil, daha önceki ‘21’in devamı olmasından alıyor.

14.03.2020