EKSTRA
MENÜ

Savaş Özbey

Savaş Özbey ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Savaş Özbey haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 794 Savaş Özbey haberi bulunmuştur.

Savaş Özbey Haberleri

Belki Melisa bunun bilinmesini istemeyecek...Savaş Özbey yazdı

Belki Melisa bunun bilinmesini istemeyecek...Savaş Özbey yazdı

Ceyda Düvenci’nin kızının reglisi... Yeni evli çiftin gerdek partisi... Ertesi gün kanlı çarşafla bekaret göbeciği... Sosyal medya yüzünden bunların hepsi bize de geçiyor, parçası olmak istemediğimiz halde telefonlarımıza, evlerimize, hayatlarımıza, hafızalarımıza giriyor. Bu ülke mi gittikçe endazesini şaşırıyor, ben mi yaş aldıkça yobazlaşıyorum, şaştım kaldım.

20.01.2021Magazin
Hande Erçel: Arkadaş olarak ayrıldık

Hande Erçel: Arkadaş olarak ayrıldık

Geçen yıl Murat Dalkılıç’la ayrıldıklarını “İlişkimizi dostça noktaladık” diyerek açıklayan Hande Erçel, ünlü popçunun sosyal medyadakendisini takip etmeyi bırakması hakkında ise şu yorumu yaptı: “Arkadaş olarak ayrıldık.”

9.01.2021Magazin
Murat Dalkılıç canı yanan bir ergen gibi...Savaş Özbey yazdı

Murat Dalkılıç canı yanan bir ergen gibi...Savaş Özbey yazdı

Murat Dalkılıç delirip, geçen hafta eski sevgilisi Hande Erçel’i, bu hafta da aralarında Acun Ilıcalı gibi çok önemli ismin bulunduğu dostlarını takipten çıkardı, köprüleri attı. Canı yanan bir ergen gibi. Neden bir süre bir yerlerde ruhunu ve markasını dinlendirmiyor?

8.01.2021Magazin
İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında

İnsanlık virüsten daha güçlü ama sadece işbirliği yaptığında!

Yuval Noah Harari bir tarihçi ama ona geçmişten çok gelecek soruluyor. Salgın patlak verdiğinde CNN, Financial Times, Time hemen onun kapısını çaldı, pandemiyle ilgili görüşlerini öğrenmek istedi. Biz de Harari’yle yeni kitabı vesilesiyle konuştuk. COVID-19’un bırakacağı izlere ilişkin sorularımızı her yıl girdiği iki aylık sessizlik inzivasından hemen önce yanıtladı.

Beren Saat’in  kafa karıştıran sözleri

Beren Saat’in kafa karıştıran sözleri

Kelebek yazarı Savaş Özbey, Beren Saat'in “Hayat bize hep birbirimiz üzerinden madalyonun öteki yüzünü deneyimleme fırsatı verdi. Sen daha erken aile tercihinde bulundun, ben hep kariyer tercihinde bulundum.” sözlerini köşesine taşıdı...

23.12.2020Magazin
Berrak Tüzünataç’ın çok konuşulacak pozları

Berrak Tüzünataç’ın çok konuşulacak pozları

Berrak Tüzünataç yüzü, boynu, kolları ve göğsünün her yerine çeşitli büyüklüklerde “Bla bla bla” (falan filan) yazarak Instagram’da paylaştı. Kelebek yazarı Savaş Özbey, Tüzünataç'ın fotoğraflarını köşesine taşıdı.

15.12.2020Magazin
Boşanın da rahatlayalım Pınar Altuğ- Yağmur Atacan ilişkisini Savaş Özbey yazdı

Boşanın da rahatlayalım! Pınar Altuğ- Yağmur Atacan ilişkisini Savaş Özbey yazdı

14 yıl önce “İlk Aşkım” adlı dizide Pınar Altuğ’un üvey oğlunu oynayan Yağmur Atacan ile aşk yaşadığının ortaya çıkması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü...O günden bugüne çift hakkında hep ' yakında boşanırlar' tahminleri yürütüldü. Ama Pınar Altuğ- Yağmur Atacan evliliği bugüne kadar sorunsuz bir şekilde geldi. Kelebek yazarı Savaş Özbey çiftin hala muhatap kaldığı soruları yazdı...

6.12.2020Magazin
Yonca Evcimik’in eşi dostu da mı yok

Yonca Evcimik’in eşi dostu da mı yok?

Yonca Evcimik’in kadın haklarını savunduğunu söylediği “Ayıp Şeyler” şarkısının sözleri sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Birçok kişi Evcimik’i cinsiyetçilikle suçladı. Kelebek yazarı Savaş Özbey, çok tartışılan şarkıyı yazdı...

27.11.2020Magazin
Gökhan Çıra-Selin Ciğerci-Melisa Emirbayer dizisinde kaçıncı bölümdesiniz

Gökhan Çıra-Selin Ciğerci-Melisa Emirbayer dizisinde kaçıncı bölümdesiniz?

Kelebek yazarı Savaş Özbey, Gökhan Çıra'nın eşi Selin Ciğerci'yi aldattığı iddiası üzerinden başlayan tartışmaları kaleme aldı...

24.11.2020Magazin
Yasak aşk yaşayanların  ortak savunma cümlesi Öykü Serterin itirafının ardından

"Yasak aşk yaşayanların ortak savunma cümlesi" Öykü Serter'in itirafının ardından

Evli bir erkek ile uzun süre birliktelik yaşadığını itiraf eden Öykü Serter'in sözlerini Kelebek yazarı Savaş Özbey yorumladı...

22.11.2020Magazin
Son dakika haberi... 15 yaşında Best Model seçildi, tartışmalara yol açtı... 3 yıl daha bekleyememişler mi

Son dakika haberi... 15 yaşında Best Model seçildi, tartışmalara yol açtı... 3 yıl daha bekleyememişler mi?

33. Best Model Türkiye yarışmasında 15 yaşındaki Melisa İmrak’ın birinci olması tartışmalara yol açtı. Kelebek yazarı Savaş Özbey yazdı..

30.10.2020Magazin
Mabel Matiz klibinde 55 saat aç susuz

Mabel Matiz klibinde 55 saat aç susuz!

Klipte yer alan dansçılar 55 saat aç susuz çalıştırılmış. Çölde, oldukları yerde yıkılıp yıkılıp tekrar kalkıyorlar ya... Rol değil, gerçekmiş. Toy klibi dansçıları yayınladıkları bildiride şöyle diyor: “Duyulmak, insanca koşullarda çalışmak ve verdiğimiz emeğe karşılık saygı görmek istiyoruz.”

20.10.2020Magazin
Gupse Özay’a yapılan ikinci büyük ayıp

Gupse Özay’a yapılan ikinci büyük ayıp

Kelebek yazarı Savaş Özbey, Gupse Özay’a hamileliği üzerinden yapılan saldırıları yazdı...

13.10.2020Magazin
Şevval Şahinin konuşması olay oldu Türkçesi değil İngilizcesi yetersiz

Şevval Şahin'in konuşması olay oldu! 'Türkçesi değil İngilizcesi yetersiz'

Savaş Özbey, Şevval Şahin’in “Moda ve Sosyete” programındaki konuşmasını ele aldı. Söyleşide sorular Türkçe. peki ya cevaplar...

9.10.2020Magazin
Pandemide sonbahar sezonu açıldı

Pandemide sonbahar sezonu açıldı!

Tıpkı geçen ilkbahar ve yaz gibi öncekilere hiç benzemeyen bir sonbahar bizi bekliyor. Pandeminin sebep olduğu zor günlere katlanmanın en güzel yolu kültür-sanat ve eğlenceden geçiyor. Ancak sinema salonlarını, tiyatroları, etkinlik mekânlarını doldururken, yeni mekânları denerken sosyal mesafeyi ve maskeyi unutmamalıyız.

Demet Akalın ve Alişana “Müziği bıraktım” diyen Hakan Altun’muş

Demet Akalın ve Alişan'a “Müziği bıraktım” diyen Hakan Altun’muş!

Hürriyet Kelebek yazarı Savaş Özbey, “Demet Akalın ile Alişan yeni şovları ‘Sabah Sabah'ta yaşadıkları konuk meselesini gündeme taşımış; ‘Müziği bıraktım deyip 1 hafta sonra şarkı çıkaran var’ demişti. O kişinin Hakan Altun olduğu ortaya çıktı. Altun yanlış anlaşıldığını açıkladı.

11.09.2020Magazin
Demet Akalın ile Alişan programlarına neden konuk bulamıyor

Demet Akalın ile Alişan programlarına neden konuk bulamıyor?

Salgın sebebiyle programlarına konuk bulamadıklarını savunan Alişan ve Demet Akalın, “İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar. Bunu dedikten bir hafta sonra şarkı çıkaranlar var” demişlerdi. Bu ilginç olayı Savaş Özbey yorumladı...

9.09.2020Magazin
Katılımcıların bazılarının korona olduğu ortaya çıktı... Şevval Şahin’in Boğazdaki partisinin öğrettikleri

Katılımcıların bazılarının korona olduğu ortaya çıktı... Şevval Şahin’in Boğaz'daki partisinin öğrettikleri!

Model Şevval Şahin geçtiğimiz günlerde Boğaz'daki yalısında sevgilisi Yiğit Marcus Aral'a doğum günü partisi düzenlemişti. Partiye katılan bazı konukların Covid - 19 testi pozitif çıktı. Yaşanan gelişmenin ardından o gece partide bulunanlar büyük panik yaşadı. Kelebek yazarı Savaş Özbey, 'Şevval Şahin’in partisinin öğrettikleri'ni köşesine taşıdı...

8.09.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Ceyda Düvenci’nin ‘regl’ paylaşımı sosyal medyayı ikiye böldü

Ceyda Düvenci’nin 10 yaşındaki kızı Melisa’nın regl olduğunu açıklaması sosyal medyada tartışmalara yol açtı. Bazı kullanıcılar ‘Bu kızınızın özeli, paylaşmanız doğru değil’ diye tepki verirken, bazıları ise ‘Regl olmak ayıp değil, paylaşımda da bir şey yok’ diyerek Düvenci’ye destek çıktı.

21.01.2021

Attığın hava kıydığın can

Daha öncesi de mutlaka var fakat İstanbul “dev havai şimşek gösterisi” kavramıyla 1988’de, İkinci Köprü açılırken tanışmıştı.

5.01.2021

Karanlık yılın geceleri

2020’ye zaten çok havamızda girmiyorduk ama en azından turizmden falan umutluyduk. Pandemi tuz biber ekti. Gece hayatındaki hasarın üç-beş yıldan önce telafi edilemeyeceğini düşünüyorum. Ama bütün bu olumsuz tabloya rağmen tek tük güzel şeyler de oldu...

26.12.2020

Biri pazarcılığa başladı, diğeri muz serası kurdu

Yeme-içme ve gece hayatı dünyasından portrelere devam ediyoruz. Geçen hafta 36 yıldır aynı mekânda çalışan müdür Halil İbrahim Karagül ile sektörün abilerinden DJ Mehmet Koryürek’in hasar tespitlerine yer vermiştim. Bugün yine sektörü enine boyuna temsil eden iki konuğum var.

5.12.2020

Yeme-içme dünyasında neler oluyor?

Yeme-içme ve eğlence, pandemiden en çok etkilenen sektörlerin başında geliyor. Üstelik tünelin ucunun aydınlanacağına dair bir belirti de yok. Sizi bu hafta bu dünyayı enine ve dikine bilen çok özel iki insanla tanıştırıp gelinen son durumu aktarmaya çalışacağım.

28.11.2020

Alzhemier, hatıralar ve müzik

Tüm dünyada viral olan ve Tan Sağtürk tarafından paylaşıldıktan sonra bizim haber ve magazin sitelerinde de yer alan Alzheimer’lı balerin videosu, aslında bahsedildiği gibi yeni çekilmiş bir video değil.

17.11.2020

Safiye'li harikalar kumpanyası

Bomonti’de yeni açılan Safiye Kabare’de dekorasyon kırmızı-siyah; biraz Moulin Rouge kafası. Drag queen’ler, Tina Turner ve Madonna şov, dansöz, zenne... Çerkesçe şarkı da var, ateş dansı da...

14.11.2020

Manyas Kuş Cenneti İstanbul’a taşınmış gibi

Yağışlı ve buz gibi bir haftanın ardından meteoroloji nihayet bugün ve yarını parçalı bulutlu gösteriyor. Kış iyice bastırmadan hafta sonunuzu açık havada ve bol oksijenle geçirmek için ideal bir önerim var: Atatürk Kent Ormanı.

7.11.2020

Mamut Art’ın ‘en’leri

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Mamut Art Project 8 Kasım’a kadar Yapı Kredi bomontiada’da gezilebilir. Sadece 45 dakikanızı ayırarak acayip fikirlere ve yaratıcılıklara tanık olacaksınız. Pandemiden korkup gitmeyene etkinliğin sitesinden ve Instagram adresinden takip etme imkânı da var.

31.10.2020

Bir kadının erkeğe ihtiyacı var mı?

Demet Akalın’ın arabasının lastiğinin patladığı günden bahsederken “İnsan bir erkeğin gücünü istiyor, hemen kocamı aradım, iyi ki kocam var” demesinin ardından bir hafta boyunca bizim magazin dünyasında bu konu konuşuldu.

27.10.2020

Alo! Ben Meral Akşener! Bizim Buğra FETÖ’cü mü?

İYİ Partili Ümit Özdağ’ın Tarafsız Bölge’de yaptığı açıklamalara göre...

26.10.2020

Bir gecede Yunancayı sökersiniz

Cihangir’de Eski Hazine’nin yerine Yunan tavernası Tanisia açıldı. Saat 22.00 dedi mi, Anna Vissi’nin ‘İmesta Panomu’suyla ‘yemeği bitir’ borusu çalmış oluyor. Sonra gelsin sirtaki, gitsin tabak kırmaca... Eğlenceye dalıp ana yemeği unutmanız mümkün.

24.10.2020

Ünlü şefler masalarda, yemekleri menüde

Türkiye’nin en başarılı birkaç şefinden Maksut Aşkar ile şarap uzmanı Levon Bağış’ın Nişantaşı’nda açtığı Foxy, gastronomi dünyasının yeni müdavim mekânı. Şefler sadece gitmekle kalmıyor; menüde Şemsa Denizsel, İnanç Baykar, Burçak Kazdal, Mustafa Otar gibi isimlerin kendi imza yemekleri de var.

17.10.2020

Minyatür mantı tepsisi

Kocaman bir mantı tepsisi düşünün... Sonra alın onu künefe tabağı boyutuna kadar küçültün. İçindeki mantılar da minnak minnak olana kadar tepsiyle beraber küçülsün... Balat Meze’nin en ilginç yemeği işte böyle bir şey...

10.10.2020

Yarım tablo meselesinde kim haklı?

Son üç gündür güncel sanat piyasası Alican Leblebici’nin yarım tablosunu konuşuyor.

30.09.2020

2-3 milyar kişi 2-3 üç hafta boyunca İstanbul’u izleyecek, dinleyecek, konuşacak

Oldu, oluyor; geldi, geliyor derken nihayet Formula 1, 13-15 Kasım’da resmen yeniden Türkiye’de. Dokuz sene önce ev sahipliğini yitirdiğimiz bu önemli yarışları ülkemize kazandıran isimse bu yarışlar için inşa edilen pist Intercity İstanbul Park’ın patronu Vural Ak. Kendisi de bir yarışçı ve otomobil koleksiyoneri olan işadamı, duyurunun yapılmasının ardından ilk röportajını Hürriyet Pazar’a verdi: “2017’de Formula 1’in yeni sahiplerini Türkiye’ye davet ettim. Cumhurbaşkanı bizi kabul etti. Zaten o günden beri çok yakın görüşüyorduk...”

20.09.2020

Pandeminin en havalısı

Şehirde yeni açılan bir yer çok uzun zamandır beni böyle heyecanlandırmamıştı. Gördüğümden beri birilerini tutup kolundan “Bak İstanbul’da böyle bir yer var” diye götürmek istiyorum: Karaköy, Sky Bar...

19.09.2020

Hürriyet’te kıpır kıpır capcanlı yeni köşeler

Bir süredir Hürriyet’te “HEY GİDİ YILLAR” var. Siyah-beyaz fotoğrafların yer aldığı aile albümlerine dalmanın tadını alanlar, hiç kaçırmıyorlar bu köşeyi.

16.09.2020

Kaskını takmadan gelene servis yapmıyorlar!

4. Levent’teki Cool Jr. motor tutkunlarının buluşup sosyalleşme yeri. Hele haftanın bazı gün ve saatleri var ki birbirinden güzel onlarca makine dükkânın önüne çekiliyor, ortalık motosiklet festivaline dönüşüyor.

12.09.2020

Arnavutköy’ün yeni mahalle pub’ı

Müşterisi, bir alt paraleldeki anacaddenin aksine semte dışarıdan gelenler değil yerlisi. Weber’s, ‘dışarlıklı curcunası’ndan hoşlanmayan ahalinin, biraz içerideki korunaklı mekânı.

5.09.2020

Gümüşlük’te Mimoza, Torba’da Gonca

Bodrum’da, defalarca ‘Türkiye’nin en romantik restoranı’ seçilen Mimoza’ya gitmediyseniz bile ismini duymuşsunuzdur. Peki size neredeyse yarı fiyatına tıpatıp benzeri var desem?

29.08.2020

Hani “bizim için şampiyon”dun?

Halis Karataş önceki günkü yarışta atına yumruk atarken görüntülendi. Hayvan starting box’a girerken huysuzlanıyor, Karataş da var gücüyle kulağının altına vuruyor... Tam da Gazi Koşusu zamanı, tam da TJK hayvan sevgisi kampanyası başlatmışken. Çok talihsiz oldu, çok...

28.08.2020

Influencer’lar kendilerine gönderilen her ürünü tanıtmak zorunda mı?

Değil ama madem kendi tarzına uygun bulmadı; tanıtım için gönderilen hediyeyi iade etmek yakışırdı Aslışah Alkoçlar’a. Lüzumsuz yere de “hediyeyi aldı, tanıtımını yapmadı” polemiğine karışmamış olacaktı. 

26.08.2020

Ne aşkmış arkadaş...

Demek ki neymiş? Bir erkek sevdiğine aşkını hiç utanmadan, sıkılmadan, ağız dolusu nakarat yapabiliyormuş. Bakın Murat Yıldırım’a: Ne kolu-bacağı koptu ne de erkekliğinden bir şey kaybetti.

25.08.2020

Yapma Merve... Bize de mi lolo?

Ortada Merve Boluğur'un kuyumcu titiz' iğiyle kullandığı medya ve sosyal medya, Alaçatı sokaklarında cambaz kararlılığıyla attığı adımlar ve soğuk soğuk, paylaşım paylaşım yenmiş bir intikam var. Bu "özelim" hassasiyeti o yüzden biraz tuhaf kaçıyor.

23.08.2020

2020’nin Bodrum’a getirdikleri

Geçen hafta beldenin en lüks yenisi Novikov ile en salaş yenisi Rakıjı’yı kıyaslamıştık. Bu hafta Bodrum’un bilmeniz gereken diğer yenileriyle devam ediyoruz. Ola ki yaz bitmeden yolunuz düşer...

22.08.2020

Hiç de ‘Lider’ce hareketler değil bunlar

Tülay Demir Oktay’ın salı günü Kelebek’te çıkan Lider Şahin röportajı gündem yarattı. Eski ilişkisi için “1 sene kadar sürdü diye hatırlıyorum” diyen Şahin’e, İrem Derici’den yanıt gecikmedi: “O zor hatırladığın ilişki sayesinde veriyorsun o röportajı.” Şahin’in karşı cevabıyla iş iyice hamam kavgasına dönüştü.

21.08.2020

Bodrum’un en lüks yenisiyle en salaş yenisi

Aynı afrodizyak iklim, aynı sarhoş eden günbatımı... Biri dünyaca ünlü lüks marka Novikov, diğeri salaş aile işletmesi Rakıjı. İkisi de yeni. İşte farkları ve benzerlikleri...

15.08.2020

Kadınlara regl izni

Zomato, şirket bünyesinde çalışan kadınlara yılda 10 gün regl izni tanıdı.

14.08.2020

“Bu bir kayıp sezon değil tam aksine bir fırsat”

Bodrum’un yeni gözdesi Novikov’un ortağı Anton Pinskiy. Türkiye’de ilk etapta altı önemli projeden bahsediyor. Yeme-içme dünyamızın 36 yaşındaki bu yeni ismini ilk kez benden tanıyın istedim.

12.08.2020

Dünyanın en güzel ve en sosyal mesafeli kumsalı

Popüler beldelerdeki dip dibe plajların yanında, 4.5 kilometrelik İztuzu Plajı sosyal mesafenin anavatanı gibi. Hatta bir caretta caretta’yla karşılaşma olasılığınız, bir insan görme ihtimalinizden daha fazla.

11.08.2020

Alaçatı mafyaya nasıl teslim oldu?

Minik minik butik işletmeleri, huzurlu sokaklarıyla tanınan Çeşme Alaçatı silahlı grupların yarattığı terörü yaşıyor. Hemen her gün bir mekânda kurşunlar havada uçuşuyor. İnsanlar anlatmaya da şikâyetçi olmaya da korkuyor.

8.08.2020