EKSTRA
MENÜ

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez haberleri sayfasında güncel ve son dakika Alex Rodriguez hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 243 Alex Rodriguez haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Alex Rodriguez Haberleri

Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşk gösterisi yaptı: Beklenen öpücük geldi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşk gösterisi yaptı: Beklenen öpücük geldi

17 yıl önce biten aşklarını yeniden tazeleyen Jennifer Lopez ile Ben Affleck ilk kez el ele kırmızı halıya çıktı.

11.09.2021Magazin
Jennifer Lopezin kızı Emme

Jennifer Lopez'in kızı Emme

Gösteri dünyasının ünlüleri, çocuk çocuğa karıştıktan sonra kendilerine yönelen ilgiyi, büyüyen aileleriyle paylaşmaya başlıyor. Hayranları da basın da sadece onları değil, eşlerini ve çocuklarını da mercek altına alıyor. Özellikle de çocukları, kelimenin tam anlamıyla kameralar karşısında büyüyorlar. Bazıları her ne kadar çocuklarını meraklı gözlerden uzak tutmak için elinden geleni yapsa da yine de oları kameralardan çok fazla kaçıramıyorlar. Bazı ünlülerin çocukları, anne ya da babalarının kopyası denecek bir fiziksel görünüme sahip oluyor. Ama bazıları da onlardan çok farklı. Gelin ünlülerin çocuklarına bir bakalım ve onların anne ve babalarına ne kadar benzediğini ya da ne kadar farklı tarzlar benimsediğini bir gözden geçirelim. Son dönemde nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrılıp; 17 yıl önceki eski nişanlısı Ben Affleck ile aşk tazeleyen Jennifer Lopez, geçen hafta ikizlerinden Emme ile görüntülendi. Brentwood'da objektiflere takılan anne- kız, meraklı bakışların da ilgi odağı oldu.

23.08.2021Magazin
Jennifer Lopezin kızı Emme:Tarzı annesinden çok farklı

Jennifer Lopez'in kızı Emme:Tarzı annesinden çok farklı

Gösteri dünyasının ünlüleri, çocuk çocuğa karıştıktan sonra kendilerine yönelen ilgiyi, büyüyen aileleriyle paylaşmaya başlıyor. Hayranları da basın da sadece onları değil, eşlerini ve çocuklarını da mercek altına alıyor.

23.08.2021Magazin
Öpüşmeye siper oldu: Jennifer Lopez ve Ben Affleckin aşk ateşi sönmedi

Öpüşmeye siper oldu: Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in aşk ateşi sönmedi

Tam 17 yıl sonra yeniden alevlenen aşklarını yaşayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, kelimenin tam anlamıyla liseli aşıklar gibi... Çift, kısa süreliğine ayrılacakları zaman bile nerede olduklarına aldırmadan birbirlerini öpücüklere boğuyor. Bunun son örneği de dün yaşandı.

18.08.2021Magazin
Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguezin yat savaşları

Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguez'in "yat savaşları"

Dört yıllık ilişkilerini geçtiğimiz nisan ayında sona erdiren Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez'in yolları çoktan ayrıldı fakat hala isimleri birlikte anılıyor. Her ikisi de Fransa'nın en gözde tatil yörelerinden St. Tropez'de tatil yapan Lopez ile Rodriguez'in mavi sulara açıldıkları yatlar karşılaştırılıyor şimdi de.Jennifer Lopez, 52 yaşına 17 yıl aradan sonra tekrar bir araya geldiği sevgilisi Ben Affleck ile birlikte çıktığı Fransa tatilinde girdi. Tıpkı eskiden olduğu giyi yine Bennifer adıyla anılan çift, Fransa'da, St. Tropez'de çıktıkları yat turunda objektiflere takıldı.

27.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguezin yat savaşları

Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguez'in "yat savaşları"

Dört yıllık ilişkilerini bitiren ve yeni hayatlar kuran eski nişanlılar bir yandan da birbirlerine nispet yapmayı ihmal etmiyor. Her ikisi de aynı yerde tatil yapıyor, her ikisi de kiraladıkları lüks yatlarla gündemin ilk sıralarında yer alıyor.

27.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 yılın acısını çıkarıyor: Yeni yaşı şerefine

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 yılın acısını çıkarıyor: Yeni yaşı şerefine

Tam 17 yıl sonra aşklarına kaldığı yerden devam eden Jennifer Lopez ve Ben Affleck cephesinde ateş bacayı iyice sarmış gibi görünüyor.

26.07.2021Magazin
Jennifer Lopez çatıya tırmandı: Yeni aşk yuvası arıyor

Jennifer Lopez çatıya tırmandı: Yeni aşk yuvası arıyor

Eski sevgilisi Ben Affleck ile yıllar sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez, yeni hayatı için bir "aşk yuvası" arayışına girdi. 51 yaşındaki oyuncu, önceki gün de Los Angeles'ın en gözde semtlerinden birinde kendisi ve Ben Affleck için henüz inşaatı süren bir malikaneyi gezdi.

20.07.2021Magazin
Ünlü oyuncuya övgü yağdı: Bunu herkes yapamaz

Ünlü oyuncuya övgü yağdı: Bunu herkes yapamaz

42 yaşında ve üç çocuk sahibi olmasına rağmen hala gençlik yıllarındaki fiziğini koruyan ünlü oyuncunun egzersiz videosuna beğeni yağdı.

29.06.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck: Tüm aile oradaymış

Jennifer Lopez ve Ben Affleck: Tüm aile oradaymış

Nişanlanıp ayrıldıktan 17 yıl sonra tekrar bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşkı son sürat devam ediyor. Öyle ki Affleck, Lopez'in kardeşi Lynda'nın 50'inci yaş gününde yıldızın bütün ailesiyle bir araya geldi.

18.06.2021Magazin
Jlo eski aşkına döndü

Jlo eski aşkına döndü

Alex Rodriguez ile evliliğin eşiğinden dönen Jennifer Lopez, mutluluğu yıllar öne yine evlenme planı yaparken ayrıldığı eski nişanlısında buldu. Eski aşkları tazelenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, görünüşe göre aşklarına kaldığı yerden devam etmekten mutlu. Önceleri, gözlerden uzak birbirlerinin evlerinde buluşan çift, artık yavaş adımlarla da olsa göz önüne çıkmaya başladı.

3.06.2021Magazin
Gizli buluşmalar bitti: Saklayacak bir şey kalmadı

Gizli buluşmalar bitti: Saklayacak bir şey kalmadı

Son ayların en çok konuşulan iki ünlüsü Jennifer Lopez ile Ben Affleck sonunda aşklarını gözler önüne sermeye karar verdi. Bu döneme kadar hep gizli gizli buluşan, paparazziler tarafından uzaktan görüntülenen JLo ve Affleck, bu kez sarmaş dolaş bir şekilde ortaya çıktı.

3.06.2021Magazin
Gonca Vuslateri: Eski bilete piyango vurmaz

Gonca Vuslateri: Eski bilete piyango vurmaz

Hakan Altun’un yaşadığı sağlık sorunları, bir süre önce ilişkisini noktaladığı Gonca Vuslateri’yi üzdü.

27.05.2021Magazin
Aşıklar balkonda

Aşıklar balkonda

Yollarını ayırdıktan tam 17 yıl sonra tekrar bir araya gelen ünlü çift, baş başa gittikleri tatilde objektiflere takıldı.

24.05.2021Magazin
Eski aşkına dönmesi, terk ettiği nişanlısının egosunu yaralamış

Eski aşkına dönmesi, terk ettiği nişanlısının egosunu yaralamış

Son günlerde gösteri dünyasında herkes onları konuşuyor. Yani tam 17 yıl sonra aşklarına kaldığı yerden devam eden ünlü çifti. Oysa onlar ayrılıp yıllar sonra tekrar bir araya gelen tek ünlü çift değil. Gösteri dünyasında öyle çiftler var ki bazıları birkaç kez ayrılıp sonra mutluluğu yine birbirlerinde bulan, sonra da evlenip mutlu mesut yaşayan. İşte ayrı kalamayıp yeniden bir araya gelen o ünlü çiftler.

15.05.2021Magazin
Rodriguezin egosu yaralandı

Rodriguez'in egosu yaralandı

Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez'i bırakıp eski sevgilisi Ben Affleck'e geri döndü. Bütün gözler de Rodriguez'e çevrildi. Kendisi resmi olarak bir açıklama yapmamış olsa da yakın çevresine göre, Lopez'in kendisini bırakıp eski aşkı Ben Affleck'a dönmesi Rodriguez'in "egosunu yaraladı."

15.05.2021Magazin
Alexle evliliğin eşiğinden döndü, teselliyi eski aşkında buldu

Alex'le evliliğin eşiğinden döndü, teselliyi eski aşkında buldu

Bir zamanlar büyük bir aşk yaşayan ünlü çift, yollarını ayırdıktan tam 17 yıl sonra tekrar bir araya geldi.

11.05.2021Magazin
Ünlü oyuncu flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin

Ünlü oyuncu flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin?

Üç çocuk babası ünlü oyuncu ve yönetmenin, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen videosu internete sızdı. Ünlü oyuncu ve yönetmen, profilinin gerçek olduğuna inanmayan ve kandırıldığını düşünen sosyal medya yıldızına "Neden benimle eşleşmedin" diye sorarken görülüyor videoda.

4.05.2021Magazin
Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Gösteri dünyasının her an evlenmesi beklenen ünlü çifti Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez yollarını ayırdıklarını duyurdu. Çiftin ortak olarak yaptığı açıklamada "arkadaş olarak daha iyi geçindikleri" vurgulanarak, sevgili olarak yollarını ayırdıkları belirtildi. Lopez ve Rodriguez'in ortak açılmasında "İş yaşamında birbirimizi desteklemeye devam edeceğiz" denildi. Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, iki yıl önce nişanlandıklarını sosyal medyadan duyurmuşlardı. Çift, toplamda dört yıldır birlikteydi. Bu arada Rodriguez'in Lopez'in evlilik teklif ederken Lopez'e verdiği iri taşlı nişan yüzüğünü de geri vermeyeceği ileri sürüldü. Bu iddialara göre Jennifer Lopez, 1.8 milyon dolar değerindeki 15 karatlık elmas nişan yüzüğünü evinde güvenli bir yerde saklayacak. Hatta şu anda Dominik Cumhuriyeti'nde film çekiminde bulunan JLo'nun elmas yüzüğünü ABD'deki evinde koruma altına aldığı da belirtildi.

16.04.2021Magazin
Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Gösteri dünyasının ünlü çifti, bir süredir haklarında ortaya atılan ayrılık söylentilerini sonunda resmi olarak doğruladı. Ama buna rağmen güzel yıldız, nişan yüzüğünü geri vermiyor. Onun yerine evinde, güvenli bir yerde saklıyor.

16.04.2021Magazin
Düğünlerini iptal etmişlerdi: Sonunda resmen duyurdular

Düğünlerini iptal etmişlerdi: Sonunda resmen duyurdular!

Gösteri dünyasının 2021 yılının ilk "bomba ayrılık" haberi resmen doğrulandı. Bir süre önce haklarında çıkan ayrılık söylentilerini yalanlayan Jennifer Lopez ile Aleş Rodriguez sonunda resmen açıkladılar: Biz ayrıldık!

15.04.2021Magazin
Kate Hudson kızı Raninin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Kate Hudson kızı Rani'nin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Gösteri dünyasının ünlüleri fiziksel görüntülerini korumak için ellerinden geleni yapıyor. Özel eğitmenler eşliğinde kendileri için hazırlanan egzersiz programları, yoga oturumları, pilates seansları derken hayatlarının büyük bir bölümü de sporla dolu. Ünlüler, bu alışkanlıklarını çocuklarına da geçirmeye çalışıyorlar. Bu yüzden onları da küçük yaşta kendi yaptıkları sporlara yöneltiyor. Bu ünlülerden biri de Kate Hudson.

25.03.2021Magazin
Gerçek hayatta evlenemedi ama...

Gerçek hayatta evlenemedi ama...

Ünlü oyuncu düğününü iptal etmek zorunda kalsa da ilginç gelinliğiyle böyle görüntülendi.

19.03.2021Magazin
Kim söyledi ayrıldığımızı

Kim söyledi ayrıldığımızı!

Geçen hafta sonu ilişkilerini bitirdikleri ileri sürülen Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez bu iddiaları bir öpücükle yalanladı. Dominik Cumhuriyeti'nde tatile giden çiftin aralarında bazı sorunlar olduğu ve onların da bunları çözmeye çalıştığı ileri sürüldü. Lopez ve Rodriguez'in son görüntüleri çiftin bu sorunları geride bıraktığı yorumlarına neden oldu.

18.03.2021Magazin
Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez ayrıldı: Dillere destan aşk bitti

Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez ayrıldı: Dillere destan aşk bitti

Gösteri dünyasının 2021 yılının ilk "bomba ayrılık" haberi geldi. 2017 yılından bu yana birlikte olan ve iki yıl önce nişanlanan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez ayrıldı.. TMZ sitesinin haberine göre çiftin ayrılığı daha çok yeni. JLo ve Rodriguez, cuma günü yollarını ayırma kararı aldı.

13.03.2021Magazin
Ünlü yıldız hem güldü, hem ağladı: Bir kar fırtınasının ortasında siz kollarımdayken...

Ünlü yıldız hem güldü, hem ağladı: Bir kar fırtınasının ortasında siz kollarımdayken...

Jennifer Lopez bir annenin hayattaki en büyük mutluluklarından birini yaşıyor. 51 yaşındaki Lopez'in, 2004 ile 2014 arasında Marc Anthony ile yaptığı evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Max ve Emme 13 yaşına girdi.

23.02.2021Magazin

JLo aldatıldı mı? Buluşmadık, telefonda görüştük

Gösteri dünyasının en mutlu çiftlerinden biri olarak gösterilen Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez cephesinden beklenmedik bir haber geldi.

4.02.2021Magazin
Tatilde enerji depoladı: Eve dönüşte acı gerçekler onu bekliyor

Tatilde enerji depoladı: Eve dönüşte acı gerçekler onu bekliyor

Müzik ve sinema dünyasının ünlü yıldızı Jennifer Lopez bir süredir nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte tatil yapıyor. Yılın ilk tatili için Turks and Caicos adalarına giden ünlü çift, burada bol bol keyif yaptı. Ama evlerine döndüklerinde 'acı gerçeklerle' yüzleşmeleri gerekecek.

16.01.2021Magazin
İşte JLonun bu görüntüsünün sırları

İşte JLo'nun bu görüntüsünün sırları

Nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte Turks and Caicos adalarında tatil yapan Jennifer Lopez, görüntüsüyle yine bütün dünyanın meraklı bakışlarını üzerinde topladı. 51 yaşında ve iki çocuk annesi olan Lopez'in yıllara meydan okuyan bu görüntüsünün sırları da merak uyandırdı.

14.01.2021Magazin
Yarım asırda insan hiç mi değişmez

Yarım asırda insan hiç mi değişmez!

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri son birkaç haftadır sosyal medya paylaşımlarıyla gündemin ilk sıralarına yerleşiyor. Bunların ortak özelliği de paylaştıkları iddialı pozlar ve hepsinin de 50 yaşını çoktan geride bırakmış olmaları.

12.01.2021Magazin
Jennifer Lopez yeni yıla ruhunu arındırarak girdi

Jennifer Lopez yeni yıla ruhunu arındırarak girdi

Jennifer Lopez, 2020 yılına veda edip doğayla bütünleşerek 2021 yılına adım attı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez, önceki gün Turks and Caicos adalarında yaptığı tatil sırasında görüntülendi.

8.01.2021Magazin
Öylesine şükran dolu ki Doğayla böyle bütünleşti

Öylesine şükran dolu ki! Doğayla böyle bütünleşti

Jennifer Lopez, 2020 yılına veda edip doğayla bütünleşerek 2021 yılına adım attı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez, önceki gün Turks and Caicos adalarında yaptığı tatil sırasında görüntülendi.

8.01.2021Magazin
11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopezden iddialı poz

11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopez'den iddialı poz

Yıllara meydan okuyan ünlü yıldız bu paylaşımıyla sosyal medyayı hareketlendirdi.

7.01.2021Magazin
Şoke eden evlilik kararı

Şoke eden 'evlilik' kararı

Jennifer Loqez ile Alex Rodriguez cephesinden evlilik ile ilgili şaşırtan gelişme.

Backgrid UK, Backgrid USA, Mega News Agency

22.12.2020Magazin
Jennifer Lopez tamamen çıplak

Jennifer Lopez tamamen çıplak

 51 yaşındaki Jennifer Lopez, Instagram paylaşımıyla hayranlarını şoke etti.

Backgrid UK, Instagram

26.11.2020Magazin
Vardı onun da bir hayali: 30 yıl sonra gerçek oldu

Vardı onun da bir hayali: 30 yıl sonra gerçek oldu

Ünlü yıldız Jennifer Lopez, yıllara meydan okuyan güzelliğinin sırlarını hemcinsleriyle paylaşmaya kararlı.

Backgrid USA, Splash News

17.11.2020Magazin
Şekersiz kahveler Jenniferdan

Şekersiz kahveler Jennifer'dan

Gösteri dünyasından elde ettiği kazancı farklı iş kollarında değerlendiren ünlüler kervanına Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez de katıldı.

Backgrid USA

7.11.2020Magazin
Madem düğün ertelendi bari tatil yapalım

Madem düğün ertelendi bari tatil yapalım

Gösteri dünyasının en güçlü çiftlerinden biri olan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, Turks and Caicos Adaları'ndaki tatillerine devam ediyor.

Backgrid USA, Instagram

24.09.2020Magazin
Photoshopsuz Jennifer

Photoshop'suz Jennifer

Gösteri dünyasının yıllara meydan okuyan yıldızı Jennifer Lopez, bu yıl tatile biraz geç gitti.

Backgrid USA

22.09.2020Magazin
51 yaşındaki yıldızdan yaza veda pozu

51 yaşındaki yıldızdan yaza veda pozu

Gösteri dünyasının yıllara meydan okuyan yıldızı Jennifer Lopez, yine paylaştığı pozuyla sosyal medyada olay oldu.

Instagram, Mega News Agency

16.09.2020Magazin
Yatak odasını kardeşleriyle paylaşırdı: Şimdi bir evde 10 tane yatak odası var

Yatak odasını kardeşleriyle paylaşırdı: Şimdi bir evde 10 tane yatak odası var

Gösteri dünyasının ünlü çifti Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, milyon dolarlık emlak yatırımlarına bir yenisini ekledi.

Backgrid USA, Backgrid UK

16.08.2020Magazin
Jennifer Lopezin Bisiklet Stili

Jennifer Lopez'in Bisiklet Stili

Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez hafta sonu boyunca Hamptons'un etrafında bisiklet sürerken görüntülendiler.

Milyarderler kulübünün son üyesi: Cristiano Ronaldo

Milyarderler kulübünün son üyesi: Cristiano Ronaldo

Hürriyet yazarlarından Ertuğrul Güneş, Avrupa futbolunun gündemindeki konuları hakkında çarpıcı değerlendirmeler yaptı.

6.06.2020Futbol
Jennifer Lopez dünyaca ünlü takımı satın alıyor

Jennifer Lopez dünyaca ünlü takımı satın alıyor!

Dünyanın en ünlü çiftleri arasında gösterilen Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez'in dünyaca ünlü takımı satın almak için çalışmalara başladığı iddia edildi.

24.04.2020Avrupa
Corona virüsü (koronavirüs) günlerinde Jennifer Lopez ve Alex Rodriguezin büyük kumarı

Corona virüsü (koronavirüs) günlerinde Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'in büyük kumarı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkeleri fazlasıyla etkilerken ekonomilere etkisi de aynı yönde olmuştu...

22.04.2020Spor Arena
Virüs yüzünden evlenemiyoruz

Virüs yüzünden evlenemiyoruz

Geçen yıl nişanlanan ünlü çift coronavirüs nedeniyle bir türlü nikah tarihi alamıyor.

BACKGRID USA

7.04.2020Magazin
Üzerinde servet taşıdı

Üzerinde servet taşıdı

Hollywood'un yıldızlarını bir araya getiren SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği Ödülleri) Los Angeles'taki Shrine Oditoryum'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerine verildi. Ödül kazananlar bir yana tören,  ünlü yıldızların şıklık yarışına da dönüştü. Bunların arasında biri vardı ki o gece üzerinde kelimenin tam anlamıyla bir servet taşıdı.

AP, AFP, REUTERS

20.01.2020Magazin
Kenan Doğulu alkışı hak ediyor

Kenan Doğulu alkışı hak ediyor

Beren Saat’in sevişme sahneleriyle gündeme gelen “Atiye” dizisini nasıl bulduğu sorulan Kenan Doğulu “Beren’in performansına bir kez daha hayran oldum. Onunla gurur duyuyorum. Mehmet ile harika partner oldular” dedi. Kenan’ın yorumunu nasıl buldunuz? Hiç kıskanmamış olabilir mi, politik doğruculuk mu yapıyor?

6.01.2020Magazin

Yazar Sonuçları

ABD’DE RENKLİ AŞI KAMPANYASI

Dünya genelinde pandemi gündemi sürerken her ülkenin aşılar özelinde bilinçlendirme kampanyası da birbirinden farklılık gösteriyor. İşte halkı aşı olmaya teşvik etmeye çalışan ABD’deki ilginç ve ses getiren kampanyalar...

17.05.2021

JLO’nun ikizlerinin doğum günü

Bizde olsa biyolojik anne ya da baba ortalığı ayağa kaldırır; vay sen benim çocuğumu nasıl öpersin, doğum gününü uluorta nasıl kutlarsın diye...

27.02.2020