GeriMagazin İşte JLo'nun bu görüntüsünün sırları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte JLo'nun bu görüntüsünün sırları

İşte JLo'nun bu görüntüsünün sırları
Abone Olgoogle-news

Nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte Turks and Caicos adalarında tatil yapan Jennifer Lopez, görüntüsüyle yine bütün dünyanın meraklı bakışlarını üzerinde topladı. 51 yaşında ve iki çocuk annesi olan Lopez'in yıllara meydan okuyan bu görüntüsünün sırları da merak uyandırdı.

Lopez, daha önceki röportajlarında bununla ilgili ipuçları vermişti aslında. Her ne kadar tatilde denizin ve su sporlarının keyfini çıkarsa da asla güneşlenmemek, sabahın çok erken saatinde kalkıp spor yapmak, kahve ve alkol tüketmemek bunlar arasında. Gelin Jennifer Lopez'in 20 yaşındaki fiziksel görüntüsünü korumasının sırlarına bir bakalım.

İşte JLonun bu görüntüsünün sırları
10 SAAT UYKU
Her ne kadar çalışma programı zaman zaman bunu engellese de Lopez, günde 10 saat uyumaya özen gösteriyor. Gece erken uyuyup sabah da erken uyanıyor. Sabahları ilk işi ise spor yapmak. Elbette bu işi yalnız başına yapmıyor Lopez. New York'ta ve Los Angeles'ta birçok ünlüyü forma sokan iki ünlü eğitmenle çalışıyor.
İşte JLonun bu görüntüsünün sırları
GÜNEŞLENMİYOR
Jennifer Lopez, sık sık dünyanın gözde tatil beldelerinde tatil yapıyor. Denize de giriyor, su sporları da yapıyor. Ama bu arada dikkat ettiği bir başka ayrıntı var. Asla güneşlenmiyor. Güneşin, cilde zarar verdiğini ve erken yaşlanmasına neden olduğunu bildiğinden uzun saatler boyunca güneşlenmiyor.
İşte JLonun bu görüntüsünün sırları
KAHVE VE ALKOL YOK
Jennifer Lopez'in dikkat ettiği bir başka önemli nokta tütün ürünleri, alkol ve kahveden kesinlikle uzak duruyor. Bunlar cilde zarar verdiği için hepsinden uzak duruyor.
İşte JLonun bu görüntüsünün sırları
BESLENME PORGRAMI
Lopez, beslenmesine de ayrı bir özen gösteriyor. Genellikle sebze tüketen Lopez, düzenli olarak da detoks yapıyor.Bir günde 8 bardak su içmek de Jennifer Lopez'in formda kalma sırları arasında.
İşte JLonun bu görüntüsünün sırları
MEDİTASYON
Dış görünüşün, ruhsal sağlıkla bir bütün olduğunu bilen Lopez, iç dengesini korumak için her gün düzenli olarak meditasyon yapıyor.

 

BU VİDEO İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jennifer Lopez yeni yıla ruhunu arındırarak girdi Jennifer Lopez, 2020 yılına veda edip doğayla bütünleşerek 2021 yılına adım attı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez, önceki gün Turks and Caicos adalarında yaptığı tatil sırasında görüntülendi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle