EKSTRA
MENÜ

Ben Affleck

Ben Affleck haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ben Affleck hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.094 Ben Affleck haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ben Affleck Haberleri

4 Ağustos hangi burç ve burcu ne 4 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 4 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar geçmişte olduğu gibi günümüzde de yıldızları, burçları çok merak etmektedirler. Astroloji binlerce yıllık bilgi, yazılı eser ve kayıtların oluşturduğu geniş bir alandır. 4 Ağustos tarihinde doğan kişilerin burçları nedir konusu merak uyandırmaktadır. İşte, 4 Ağustos tarihinde doğanların hangi burçta oldukları, yükselenleri, özellikleri bu tarihte doğan Türk ve yabancı ünlüler ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

14.09.2021Burçlar
Venedikte çekilen en güzel fotoğraf

Venedik'te çekilen en güzel fotoğraf

Bu yıl 78'inci kez düzenlenen Venedik Film Festivali, bu akşam ödül töreniyle sona erecek. Geride de hem birbirinden iddialı filmler hem de kırmızı halıda yaşanan şıklık yarışı kalacak.

11.09.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşk gösterisi yaptı: Beklenen öpücük geldi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşk gösterisi yaptı: Beklenen öpücük geldi

17 yıl önce biten aşklarını yeniden tazeleyen Jennifer Lopez ile Ben Affleck ilk kez el ele kırmızı halıya çıktı.

11.09.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck ilk kez el ele kırmızı halıda

Jennifer Lopez ve Ben Affleck ilk kez el ele kırmızı halıda

17 yıl önce biten aşklarını yeniden tazeleyen Jennifer Lopez ile Ben Affleck ilk kez el ele kırmızı halıya çıktı. JLo ve Affleck, bu akşam ödüllerin dağıtımıyla sona erecek olan 78'inci Venedik Film Festivali'nin konuğu oldu. Çift, Affleck'in önemli rollerini Matt Damon ve Jodie Cormer ile paylaştığı The Last Duel adlı filmin, festival kapsamındaki galasında kırmızı halıya çıktı. Bu aslında bir süredir birlikteliklerini saklamayan Lopez ile Affleck'in ilk kez el ele kırmızı halıya çıkışı. Bir dönem "Bennifer" şimdi de "Bennifer 2.0" olarak anılan çift, kırmızı halıda da samimi görüntüler sergiledi.

11.09.2021Magazin
Jennifer Lopezin kızı Emme

Jennifer Lopez'in kızı Emme

Gösteri dünyasının ünlüleri, çocuk çocuğa karıştıktan sonra kendilerine yönelen ilgiyi, büyüyen aileleriyle paylaşmaya başlıyor. Hayranları da basın da sadece onları değil, eşlerini ve çocuklarını da mercek altına alıyor. Özellikle de çocukları, kelimenin tam anlamıyla kameralar karşısında büyüyorlar. Bazıları her ne kadar çocuklarını meraklı gözlerden uzak tutmak için elinden geleni yapsa da yine de oları kameralardan çok fazla kaçıramıyorlar. Bazı ünlülerin çocukları, anne ya da babalarının kopyası denecek bir fiziksel görünüme sahip oluyor. Ama bazıları da onlardan çok farklı. Gelin ünlülerin çocuklarına bir bakalım ve onların anne ve babalarına ne kadar benzediğini ya da ne kadar farklı tarzlar benimsediğini bir gözden geçirelim. Son dönemde nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrılıp; 17 yıl önceki eski nişanlısı Ben Affleck ile aşk tazeleyen Jennifer Lopez, geçen hafta ikizlerinden Emme ile görüntülendi. Brentwood'da objektiflere takılan anne- kız, meraklı bakışların da ilgi odağı oldu.

23.08.2021Magazin
Jennifer Lopezin kızı Emme:Tarzı annesinden çok farklı

Jennifer Lopez'in kızı Emme:Tarzı annesinden çok farklı

Gösteri dünyasının ünlüleri, çocuk çocuğa karıştıktan sonra kendilerine yönelen ilgiyi, büyüyen aileleriyle paylaşmaya başlıyor. Hayranları da basın da sadece onları değil, eşlerini ve çocuklarını da mercek altına alıyor.

23.08.2021Magazin
Öpüşmeye siper oldu: Jennifer Lopez ve Ben Affleckin aşk ateşi sönmedi

Öpüşmeye siper oldu: Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in aşk ateşi sönmedi

Tam 17 yıl sonra yeniden alevlenen aşklarını yaşayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, kelimenin tam anlamıyla liseli aşıklar gibi... Çift, kısa süreliğine ayrılacakları zaman bile nerede olduklarına aldırmadan birbirlerini öpücüklere boğuyor. Bunun son örneği de dün yaşandı.

18.08.2021Magazin
Arkasına saklanıp öpüştüler

Arkasına saklanıp öpüştüler

Yıllar sonra aşkları yeniden alevlenen Jennifer Lopez ile Ben Affleck kelimenin tam anlamıyla liseli aşıklar gibi. Çift, önceki gün Brentwood'da objektiflere takıldı. Lopez, asistanıyla ayrılmaya hazırlanırken Affleck'e veda öpücüğü verdi. O sırada Lopez'in asistanı öpüşmeyi görüntülemesinler diye çiftin önünde engel oluşturdu. Fakat buna rağmen paparazziler Bennifer'ın öpücüğünü kare kare görüntüledi.

18.08.2021Magazin
Jennifer Lopez ile Ben Afflecke sert eleştiri

Jennifer Lopez ile Ben Affleck'e sert eleştiri

17 yıl önce bitirdikleri aşklarına kaldıkları yerden devam eden Jennifer Lopez ve Ben Affleck, son birkaç aydır kelimenin tam anlamıyla peşlerinde paparazziler olmadan adım bile atamıyorlar. Şu sıralar Fransa ve İtalya'da tatilde bulunan çift, başlarda olduğu gibi aşklarını da gözlerden uzak yaşamıyor. Çıktıkları yat gezisinde ya da gittikleri kentlerin sokaklarında aşk dolu görüntüler sergileyen Lopez ve Affleck'e eleştiriler de yönelmeye başladı. Geçmişte olduğu gibi yeniden Bennifer adıyla anılmaya başlayan çift şu aralar İtalya'nın Nerano kentinde yine bir yat gezisinde görüntülendi. Yanlarında bir grup arkadaşları olmasına rağmen, gözleri birbirlerinden başkasını görmeyen Jennifer Lopez ile Ben Affleck'in bu aşk gösterileri bazılarını rahatsız etti ve "halkla ilişkiler faaliyeti" ya da "reklam" olarak adlandırılmaya başlandı.

30.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ile Ben Afflecke sert eleştiri: Aşk değil sanki halkla ilişkiler faaliyeti

Jennifer Lopez ile Ben Affleck'e sert eleştiri: Aşk değil sanki halkla ilişkiler faaliyeti

17 yıl önce bitirdikleri aşklarına kaldıkları yerden devam eden Jennifer Lopez ve Ben Affleck, son birkaç aydır kelimenin tam anlamıyla peşlerinde paparazziler olmadan adım bile atamıyorlar.

30.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguezin yat savaşları

Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguez'in "yat savaşları"

Dört yıllık ilişkilerini geçtiğimiz nisan ayında sona erdiren Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez'in yolları çoktan ayrıldı fakat hala isimleri birlikte anılıyor. Her ikisi de Fransa'nın en gözde tatil yörelerinden St. Tropez'de tatil yapan Lopez ile Rodriguez'in mavi sulara açıldıkları yatlar karşılaştırılıyor şimdi de.Jennifer Lopez, 52 yaşına 17 yıl aradan sonra tekrar bir araya geldiği sevgilisi Ben Affleck ile birlikte çıktığı Fransa tatilinde girdi. Tıpkı eskiden olduğu giyi yine Bennifer adıyla anılan çift, Fransa'da, St. Tropez'de çıktıkları yat turunda objektiflere takıldı.

27.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguezin yat savaşları

Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguez'in "yat savaşları"

Dört yıllık ilişkilerini bitiren ve yeni hayatlar kuran eski nişanlılar bir yandan da birbirlerine nispet yapmayı ihmal etmiyor. Her ikisi de aynı yerde tatil yapıyor, her ikisi de kiraladıkları lüks yatlarla gündemin ilk sıralarında yer alıyor.

27.07.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 yılın acısını çıkarıyor: Yeni yaşı şerefine

Jennifer Lopez ve Ben Affleck 17 yılın acısını çıkarıyor: Yeni yaşı şerefine

Tam 17 yıl sonra aşklarına kaldığı yerden devam eden Jennifer Lopez ve Ben Affleck cephesinde ateş bacayı iyice sarmış gibi görünüyor.

26.07.2021Magazin
Jennifer Lopez’den Ben Affleck’li dudak dudağa paylaşım

Jennifer Lopez’den Ben Affleck’li dudak dudağa paylaşım!

Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşkı geçtiğimiz aylarda 17 yıl sonra yeniden canlanmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Dün 52 yaşına basan Jennifer Lopez’den, sevgilisi Ben Affleck’li romantik bir paylaşım geldi. İşte ünlü çiftin aşk dolu tekne turu…

25.07.2021Magazin
Aşkına yuva arıyor

Aşkına yuva arıyor

17 yıl aranın ardından yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez (51) ve Ben Affleck (49) çifti birlikte yaşayacakları bir ev arayışına girdi.

21.07.2021Dünya
Jennifer Lopez çatıya tırmandı: Yeni aşk yuvası arıyor

Jennifer Lopez çatıya tırmandı: Yeni aşk yuvası arıyor

Eski sevgilisi Ben Affleck ile yıllar sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez, yeni hayatı için bir "aşk yuvası" arayışına girdi. 51 yaşındaki oyuncu, önceki gün de Los Angeles'ın en gözde semtlerinden birinde kendisi ve Ben Affleck için henüz inşaatı süren bir malikaneyi gezdi.

20.07.2021Magazin
Leyla İle Mecnunun Leylası Deniz Işın: Yeni Leyla oldun dediklerinde çok şaşırdım

Leyla İle Mecnun'un Leyla'sı Deniz Işın: "Yeni Leyla oldun" dediklerinde çok şaşırdım

Oyuncu Deniz Işın hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Yakında yeniden başlayacak olan Leyla ile Mecnun dizisinde 'Leyla' karakterini canlandıracak olan Işın ilk set gününü ve Ali Atay'la arasında geçen o sohbeti paylaştı. İşte o anlar...

6.07.2021Magazin
Jennifer Lopez hiç olmadığı kadar mutlu

Jennifer Lopez hiç olmadığı kadar mutlu

Eski nişanlısı Ben Affleck ile tam 17 yıl sonra bir araya gelen pop yıldızı Jennifer Lopez’in mutluluğu göze çarptı.

28.06.2021Magazin
Jennifer Lopez ve Ben Affleck: Tüm aile oradaymış

Jennifer Lopez ve Ben Affleck: Tüm aile oradaymış

Nişanlanıp ayrıldıktan 17 yıl sonra tekrar bir araya gelen Jennifer Lopez ve Ben Affleck aşkı son sürat devam ediyor. Öyle ki Affleck, Lopez'in kardeşi Lynda'nın 50'inci yaş gününde yıldızın bütün ailesiyle bir araya geldi.

18.06.2021Magazin
2021 model öpücük

2021 model öpücük  

17 yıl sonra aşkları alevlenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, birlikteliklerini bir öpücükle mühürledi.

15.06.2021Magazin
Jlo eski aşkına döndü

Jlo eski aşkına döndü

Alex Rodriguez ile evliliğin eşiğinden dönen Jennifer Lopez, mutluluğu yıllar öne yine evlenme planı yaparken ayrıldığı eski nişanlısında buldu. Eski aşkları tazelenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, görünüşe göre aşklarına kaldığı yerden devam etmekten mutlu. Önceleri, gözlerden uzak birbirlerinin evlerinde buluşan çift, artık yavaş adımlarla da olsa göz önüne çıkmaya başladı.

3.06.2021Magazin
Gizli buluşmalar bitti: Saklayacak bir şey kalmadı

Gizli buluşmalar bitti: Saklayacak bir şey kalmadı

Son ayların en çok konuşulan iki ünlüsü Jennifer Lopez ile Ben Affleck sonunda aşklarını gözler önüne sermeye karar verdi. Bu döneme kadar hep gizli gizli buluşan, paparazziler tarafından uzaktan görüntülenen JLo ve Affleck, bu kez sarmaş dolaş bir şekilde ortaya çıktı.

3.06.2021Magazin
Gonca Vuslateriden Hakan Altun açıklaması: Biz artık çok yakın arkadaşız

Gonca Vuslateri'den Hakan Altun açıklaması: Biz artık çok yakın arkadaşız

“Eski bilete piyango vurmaz” paylaşımıyla gündem olan Gonca Vuslateri, ayrıldığı sevgilisi Hakan Altun’la ilgili sorulara “Çok yakın arkadaşız” yanıtını verdi.

29.05.2021Magazin
Gonca Vuslateri: Eski bilete piyango vurmaz

Gonca Vuslateri: Eski bilete piyango vurmaz

Hakan Altun’un yaşadığı sağlık sorunları, bir süre önce ilişkisini noktaladığı Gonca Vuslateri’yi üzdü.

27.05.2021Magazin
Hakan Evin: Tarihi ciro bekliyorum

Hakan Evin: Tarihi ciro bekliyorum

Kapalıçarşı’daki ‘ünlülerin halıcısı’ Hakan Evin, turizm sektörünü değerlendirdi. Evin, “Bu yaz hem Kapalıçarşı esnafının hem de Türkiye’nin turizm geliri açısından yüzü gülecek. İddia ediyorum, özellikle kendimiz açısından ‘tarihi bir ciro’ bekliyorum” dedi.

16.05.2021Ekonomi
Eski aşkına dönmesi, terk ettiği nişanlısının egosunu yaralamış

Eski aşkına dönmesi, terk ettiği nişanlısının egosunu yaralamış

Son günlerde gösteri dünyasında herkes onları konuşuyor. Yani tam 17 yıl sonra aşklarına kaldığı yerden devam eden ünlü çifti. Oysa onlar ayrılıp yıllar sonra tekrar bir araya gelen tek ünlü çift değil. Gösteri dünyasında öyle çiftler var ki bazıları birkaç kez ayrılıp sonra mutluluğu yine birbirlerinde bulan, sonra da evlenip mutlu mesut yaşayan. İşte ayrı kalamayıp yeniden bir araya gelen o ünlü çiftler.

15.05.2021Magazin
Rodriguezin egosu yaralandı

Rodriguez'in egosu yaralandı

Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez'i bırakıp eski sevgilisi Ben Affleck'e geri döndü. Bütün gözler de Rodriguez'e çevrildi. Kendisi resmi olarak bir açıklama yapmamış olsa da yakın çevresine göre, Lopez'in kendisini bırakıp eski aşkı Ben Affleck'a dönmesi Rodriguez'in "egosunu yaraladı."

15.05.2021Magazin
Koronaya karşı şölen

Koronaya karşı şölen

Joe Biden, Prens Harry, Jennifer Lopez ve Selena Gomez’i buluşturan Vax Live konseri ile yoksul ülkelerin aşıya erişimi için 302 milyon dolar bağış toplandı. “Dünyayı yeniden birleştir” sloganıyla bir araya gelen yıldızlar 26 milyon doz aşı temin etti.

10.05.2021Dünya
Ben Affleck flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin

Ben Affleck flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin?

Üç çocuk babası ünlü oyuncu ve yönetmenin, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen videosu internete sızdı. Ünlü oyuncu ve yönetmen, profilinin gerçek olduğuna inanmayan ve kandırıldığını düşünen sosyal medya yıldızı Nivine Jay'na "Neden benimle eşleşmedin" diye sorarken görülüyor videoda.

4.05.2021Magazin
Ünlü oyuncu flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin

Ünlü oyuncu flört teklifini geri çeviren TikTok yıldızına seslendi: Neden benimle eşleşmedin?

Üç çocuk babası ünlü oyuncu ve yönetmenin, bir sosyal medya yıldızıyla flört etmeye çalışırken çekilen videosu internete sızdı. Ünlü oyuncu ve yönetmen, profilinin gerçek olduğuna inanmayan ve kandırıldığını düşünen sosyal medya yıldızına "Neden benimle eşleşmedin" diye sorarken görülüyor videoda.

4.05.2021Magazin
Aşı olana konser

Aşı olana konser

Pop yıldızı Jennifer Lopez, İngiltere Prensi Harry ve ABD Başkanı Joe Biden’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isim, ABD’de aşıya teşvik için düzenlenen ve sadece aşılı kişilerin katıldığı konserde yer aldı.

4.05.2021Dünya
Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Gösteri dünyasının ünlü çifti, bir süredir haklarında ortaya atılan ayrılık söylentilerini sonunda resmi olarak doğruladı. Ama buna rağmen güzel yıldız, nişan yüzüğünü geri vermiyor. Onun yerine evinde, güvenli bir yerde saklıyor.

16.04.2021Magazin
Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

Hollywood'un ünlüleri de dünya üzerindeki milyonlarca kişi gibi koronavirüs pandemisi nedeniyle bambaşka hayatlar yaşamaya başladı. Onların da uzun bir süre boyunca bazı alışkanlıkları değişti. Bunlardan biri de ünlü oyuncu George Clooney.

11.03.2021Magazin
Ünlü yıldız hem güldü, hem ağladı: Bir kar fırtınasının ortasında siz kollarımdayken...

Ünlü yıldız hem güldü, hem ağladı: Bir kar fırtınasının ortasında siz kollarımdayken...

Jennifer Lopez bir annenin hayattaki en büyük mutluluklarından birini yaşıyor. 51 yaşındaki Lopez'in, 2004 ile 2014 arasında Marc Anthony ile yaptığı evliliğinden dünyaya gelen ikizleri Max ve Emme 13 yaşına girdi.

23.02.2021Magazin
Onun keyfi her zaman yerinde: Sokakta maskeli dans

Onun keyfi her zaman yerinde: Sokakta maskeli dans

Hollywood'un, yaşadığı zorlukları kısa sürede geride bırakmasını bilen en neşeli oyuncularından biri olan Jennifer Garner, önceki gün sokakta dans ederken görüntülendi.

23.01.2021Magazin
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım

Her aşkın sonunda yeni bir yıkım

Yıllar önce eşinden ayrıldığında içler acısı bir halde görüntülenen ünlü oyuncu, en son ilişkisinin bitmesinden birkaç gün sonra da yine benzer bir şekilde objektiflere takıldı.

22.01.2021Magazin
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım

Her aşkın sonunda yeni bir yıkım

Yıllar önce eşinden ayrıldığında içler acısı bir halde görüntülenen Ben Affleck, güzel oyuncu Ana de Armas ile bir yıllık ilişkisinin bitmesinden birkaç gün sonra da yine benzer bir şekilde objektiflere takıldı.

22.01.2021Magazin
Bir yıllık aşkı bitti: Karton maketi çöpe atıldı

Bir yıllık aşkı bitti: Karton maketi çöpe atıldı

Hollywood'un her an yan yana görüntülenen aşıkları sonunda yollarını ayırdı. Yaklaşık bir yıl önce hızlı başlayan aşkları yine aynı şekilde hızla bitti.

19.01.2021Magazin
7. Sınıf İngilizce Tv Programs (Televizyon Programları) konu anlatımı

7. Sınıf İngilizce Tv Programs (Televizyon Programları) konu anlatımı

Televizyon programları birçok türe ayrılır. Filmler (Films) - Televizyon dizileri (Tv. Series) ve Yarışma programları (Quiz Shows) en çok izlenen televizyon programlarının başında geliyor. ''Animated Cartoon'' ve ''Cartoon Movie'' ise Çizgi Film demektir. 7. sınıflar İngilizce TV Programs (Televizyon Programları) konusunu örnek cümleler ve kelimelerle anlattık.

5.01.20217. SINIF
Çekim arası romantizm: Öpücükle susturdu

Çekim arası romantizm: Öpücükle susturdu

Ünlü oyuncu çift, çekim arasında sevgilisiyle romantik anlar yaşadı.

Mega News Agency

21.11.2020Magazin
İran, ABD seçimleri dikkatle izliyor

İran, ABD seçimleri dikkatle izliyor

Tahran, ABD Büyükelçiliği işgali olayının 41. yıl dönümünde, her sene yapılan protestoları son anda Kovid-19 gerekçesiyle iptal etti. Bu iptal, İran'dan Biden'a mesaj olarak yorumlandı.

3.11.2020Dünya
En İyi Ben Affleck Filmleri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Ben Affleck Filmleri Listesi Ve Önerisi (2020)

En İyi Ben Affleck Filmleri - Yeni Ve Eski En Çok İzlenen Ben Affleck Filmleri Listesi Ve Önerisi (2020)

Ben Affleck, Hollywood’un ünlü aktörlerinden biridir. Kariyeri boyunca başarılı yapımlarda rol alan aktör, senaristlik ve yönetmenlik alanında adından söz ettiriyor. Macera ve aksiyon filmlerinin aranan yüzü olan Affleck, komedi dalında filmlerde de rol alarak, yeteneğini sergiliyor. Ben Affleck’in akıllarda kalan en iyi filmlerini sizler için derledik.

23.10.2020Kültür Sanat
Sırılsıklam çekim

Sırılsıklam çekim

Genç oyuncu, gece elbisesini giydi ve kendini dalgalara bıraktı.

22.10.2020Magazin

Yazar Sonuçları

‘Aşısızlar alınmasın’ önerisi nasıl uygulanacak?

Yeme-içme sektöründen çok tartışılacak bir öneri geldi.

28.07.2021

Konserler nasıl başlar?

Aşılanma hızlandı, önümüzdeki ay açık alanlarda güvenli bir şekilde konserlerimizi yapmaya başlayacağız gibi görünüyor.

17.06.2021

ABD’DE RENKLİ AŞI KAMPANYASI

Dünya genelinde pandemi gündemi sürerken her ülkenin aşılar özelinde bilinçlendirme kampanyası da birbirinden farklılık gösteriyor. İşte halkı aşı olmaya teşvik etmeye çalışan ABD’deki ilginç ve ses getiren kampanyalar...

17.05.2021

İşletmeler için daha fazlasını yapalım

TAM kapanmanın ardından hayatın nasıl normale gireceği belli olmaya başladı.

5.05.2021

Ne izlesem okusam dinlesem

Sinemamızın usta yönetmenlerinden Reha Erdem’in nefis bir oyuncu kadrosunu bir araya getirdiği kara komedisi “Seni Buldum Ya!”, Zoom’da çekilen ilk yerli yapım olma özelliği de taşıyor. Zack Snyder’in dört saatlik kurgusuyla yeniden buluşacak “Justice League” ve kadın yönetmenlerin ders verdiği bir sinema okulunun kapılarını aralayan 14 saatlik “Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema” belgeseli, haftanın öne çıkan diğer seyir seçenekleri. Hafta başı aday listesinin açıklandığı Oscar yarışına evden hazırlanmak isteyenler için rehberimiz de bu haftaki köşemizde yer alıyor.

19.03.2021

Önce nikâh sonra bebek

Onur Saylak’ın 3 yıldır beraber olduğu Gözde Yılmaz bir erkek bebek dünyaya getirdi. Müjdeli haberle birlikte çiftin ne zaman evleneceği de merak konusu oldu. Merakları gidereyim; Saylak ve Yılmaz aylar önce evlendi.

18.12.2020