MENÜ

Oscar

Oscar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Oscar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16.576 Oscar haberi bulunmuştur.

Oscar Haberleri

Forrest Gump’ın yazarı hayatını kaybetti

Forrest Gump’ın yazarı hayatını kaybetti

“Forrest Gump” romanının yazarı Winston Groom 77 yaşında hayatını kaybetti.

19.09.2020Dünya
Oscar ödüllü yönetmen Kapadokyaya hayran kaldı

Oscar ödüllü yönetmen Kapadokya'ya hayran kaldı

Oscar ödüllü yönetmen Zbigniew Zmudzki, "Burası dünyanın muhtemelen en güzel bölgelerinde biri. Bir tarih ve doğa harikası olduğunu düşünüyorum. Bu harika yer sanki dünyadan bir manzara değil, Mars veya Venüs gezegeninde ayrı bir yer gibi" dedi.

18.09.2020Seyahat
Yabancı film yönetmenleri Kapadokyaya hayran kaldı

Yabancı film yönetmenleri Kapadokya'ya hayran kaldı

Oscar ödüllü yönetmen Zbigniew Zmudzki, "Burası dünyanın muhtemelen en güzel bölgelerinde biri. Bir tarih ve doğa harikası olduğunu düşünüyorum. Bu harika yer sanki dünyadan bir manzara değil, Mars veya Venüs gezegeninde ayrı bir yer gibi" dedi.

18.09.2020Keyif
Forrest Gump romanının yazarı Winston Groom 77 yaşında hayatını kaybetti

'Forrest Gump' romanının yazarı Winston Groom 77 yaşında hayatını kaybetti

"Forrest Gump” romanının yazarı Winston Groom'un 77 yaşında öldüğü bildirildi.

18.09.2020Keyif
Charlize Theron komşu olmak isteyene evini satıyor

Charlize Theron komşu olmak isteyene evini satıyor

Ünlü oyuncu Charlize Theron, California'nın gözde bölgelerinden birinde bulunan bungalov tarzındaki mülkünü satışa çıkardı.

Backgrid UK

17.09.2020Magazin
Oscarlı aramada otomobilde 74,5 kilo eroin ele geçirildi

'Oscar'lı aramada otomobilde 74,5 kilo eroin ele geçirildi

VAN'ın İpekyolu ilçesinde, polisin şüphe üzerine durdurduğu otomobilde narkotik köpeği 'Oscar' ile yapılan aramada, bagajdaki iki spor çantada 74 kilo 510 gram eroin ele geçirildi. Gözaltına alınan otomobil sürücüsü tutuklandı.

17.09.2020Gündem
7. Sınıf Türkçe Öznel-Nesnel İfadeler konu anlatımı

7. Sınıf Türkçe Öznel-Nesnel İfadeler konu anlatımı

Bir kişinin bakış açısını yansıtan, genel bir hükmü bulunmayan ifadelere öznel ifadeler denir. Bu tür ifadeler ''bence'' anlamı değişir ve kişiden kişiye değişir. Nesnel ifadeler ise genel bir yargı taşır. 7 sınıflar için öznel - nesnel ifadeler konusunu örnek cümlelerle anlattık.

14.09.20207. SINIF
Canavar hemşire

Canavar hemşire

Yapımcılığını Ryan Murphy ve Michael Douglas’ın yaptığı “Ratched”, 18 Eylül’de dijital platformda yayınlanmaya başlayacak. Jack Nicholson’un başrolünü oynadığı “One Flew Over The Cuckoo’s Nest” (Guguk Kuşu) ile Ken Kesey’in aynı isimli romanından uyarlanan “Ratched”da karanlık bir canavara dönüşen psikiyatri hemşiresi Mildred’ın hikayesi anlatılıyor. Sharon Stone, Judy Davis gibi ikonik yıldızları da kadrosunda bulunduran dizinin başrol oyuncuları Sarah Paulson ve Cynthia Nixon ile görüntülü olarak görüştük, sonbaharın merakla beklenen yapımını konuştuk...

13.09.2020Magazin
Truman Show filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır Truman Show oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Truman Show filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? Truman Show oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Komedi ve dram türüne ait olan Truman Show sinema filmi pek çok kişi tarafında beğenilerek izlenmektedir. İzlenilen kişiler bakımından çok beğeni gören bu film sinema sektörü için önemlidir. İşte, Truman Show için bilinmesi gerekenler.

10.09.2020Televizyon
Kevin Spaceye yine taciz suçlaması

Kevin Spacey'e yine taciz suçlaması

Oscar'lı oyuncu Kevin Spacey, 1980'lerde 14 yaşındayken cinsel istismara uğradığını iddia eden iki erkek tarafından dava edildi.

10.09.2020Keyif
Pulp Fiction filminin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Pulp Fiction oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Pulp Fiction filminin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Pulp Fiction oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Dünya sinema tarihinde çekilmiş olan başyapıt filmler bulunmaktadır. Özellikle komedi ve suç alanında çekilmiş olan filmler sinema tarihinde hala akıllarda yer alan filmler arasındadır. Pulp Fiction ya da ucuz roman filmi de o çekilmiş olan filmlerden birisidir. Pulp Fiction filmi ülkemizde Ucuz Roman adı ile gösterime girmiştir. Filmin yönetmeni ve senaristleri de merak edilmektedir. Peki, Pulp Fiction filminin konusu nedir? Pulp Fiction filminin yönetmeni ve senaristi kimdir? Pulp Fiction filminin uluslararası IMDb puanı kaçtır? Bu filmin oyuncu kadrosunda kimler yer almaktadır? İşte Pulp Fiction filmine dair bütün her şey.

10.09.2020Televizyon
Matrix filminin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Matrix serisi oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Matrix filminin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Matrix serisi oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Günümüzde çok sayıda bilimkurgu severleri tarafından hayran kalınarak merakla izlenen matrix filmi alanında ünlü bir filmdir. Bu film izleyen kişiler tarafından beğeni görmekte olan sinema sektörü için oldukça önemli bir filmdir.

10.09.2020Televizyon
Kuzuların Sessizliği dizisinin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Kuzuların Sessizliği oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Kuzuların Sessizliği dizisinin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Kuzuların Sessizliği oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Sinema tarihine çekilmiş olan pek çok başyapıt film bulunmaktadır. Yabancı filmler ülkemizde de oldukça fazla sevilmekte ve izlenmektedir. Kuzuların Sessizliği'de çekilmiş olan bir yabancı film olup, ülkemizde ki en sevilen yabancı filmler arasında yer almaktadır. Kuzuların Sessizliği filmini ilk kez duyan film severler ise internet üzerinden bu filme dair araştırma yapmaktadırlar. Peki, Kuzuların Sessizliği filminin konusu nedir? Kuzuların Sessizliği filminin uluslararası IMDb puanı kaçtır? Kuzuların Sessizliği filminde hangi oyuncular oynamakta ve bu filmin yönetmeni kimdir? İşte Kuzuların Sessizliği filmine dair bilgileri derledik.

10.09.2020Televizyon
Guguk Kuşu filminin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Guguk Kuşu oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Guguk Kuşu filminin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Guguk Kuşu oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Sıklıkla izlenilen guguk kuşu filmi mutlaka izlenilmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Pek çok kişi tarafından da beğeni gören guguk kuşu filmi sinema sektörü için oldukça önemlidir. İşte, Guguk Kuşu filmine ait tüm detaylar.

9.09.2020Televizyon
Dunkirk filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır Dunkirk oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Dunkirk filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? Dunkirk oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Sinema tarihinde savaş ve aksiyon filmleri kategorisinde pek çok film yer almaktadır. Özellikle bu filmler yüksek bütçe ile hazırlanmakta ve izleyici tarafından büyük beklentiler oluşmaktadır. Sinema tarihinde aksiyon filmlerinden olan Dunkirk de iddialı olan filmler arasında yer almaktadır. Dunkirk filmi hızlı yönetmeni ve yapımcısı internette araştırılanlar arasına girmiştir. Peki, Dunkirk filminin konusu nedir? Dunkirk filmini kim yönetmektedir? Dunkirk filminin senaristi ve yapımcısı kimdir? Dunkirk filminde hangi oyuncular yer almaktadır? İşte Dunkirk filmine dair tüm bilgiler.

9.09.2020Televizyon
Oscar ödüllerinde yenilikler

Oscar ödüllerinde yenilikler

Çeşitliliğe yer vermediği için yıllardır eleştirilen “Oscar çok beyaz” kampanyalarına maruz kalan Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, Oscar Ödülleri’nde tarihi bir adım atarak ‘En İyi Film’ adayları için hem ekran önünde hem de kamera arkasında uyulması gereken dört yeni ‘çeşitlilik kriteri’ni duyurdu.

9.09.2020Keyif
Amelie filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır Amelie oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Amelie filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? Amelie oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Günümüzde birçok kişi tarafında beğenilerek izlenen Amelie filmi oldukça güzel bir filmdir. İzlenilen kişiler tarafından beğeni gören film sinema sektörü için önemlidir.

9.09.2020Televizyon
The Revenant filminin konusu nedir Kaç bölüm ve sezon The Revenant oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

The Revenant filminin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? The Revenant oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Drama ve gizem konulu film severler için uyarlanmış olan The Revenant, ünlü oyuncu kadrosu ve başarılı konusu ile dikkat çekmiştir. The Revenant filminin ana konusu, oyuncu kadrosu ve diğer bilgileri detaylıca öğrenelim.

9.09.2020Televizyon
Split dizisinin konusu nedir Kaç bölüm ve sezon Split oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Split dizisinin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? Split oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Kişilik bozukluğu olan bir adamın dünyasını anlatan dizi 2016 yapımı bir psikolojik gerilim türü olarak karşımıza çıkıyor. Split dizisinin konusu nedir? Split dizisi kaç bölüm ve sezon? Split dizisinin oyuncuları (oyuncu kadrosu) kimler? Sorularının cevabını sizler için detaylarıyla inceledik.

9.09.2020Televizyon
Memento (Akıl Defteri) filminin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Memento oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Memento (Akıl Defteri) filminin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Memento oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Gizem-gerilim türündeki Memento film 2000 yılında gösterime girdi. Orijinal bir senaryoya ve hızlı bir kurguya sahip olan yapım, Batman serisinin ve İnterstaller filminin yönetmeni Christopher Nolan tarafından çekildi. Akıl Defteri filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Sizin için derledik.

9.09.2020Televizyon
Kefernahum filminin konusu nedir Imdb puanı kaçtır Kefernahum oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Kefernahum filminin konusu nedir? Imdb puanı kaçtır? Kefernahum oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Abd - Lübnan ortak yapımı Kefernahum filmi, 2018 yılının en çok izlenen yapımlarından biri oldu. Ailesine kendisini dünyaya getirdikleri için dava açan bir çocuğun hikayesini anlatan film, sıra dışı senaryosuyla büyük beğeni topladı. Kefernahum filminin konusu nedir, Imdb puanı kaçtır? Sizin için derledik.

8.09.2020Televizyon
House Of Cards dizisinin konusu nedir Kaç bölüm ve sezon House Of Cards oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

House Of Cards dizisinin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? House Of Cards oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Politik drama türünde dikkatleri üzerine çeken Netflix başyapıtlarından biri olan House Of Cards dizisi kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. House Of Cards dizisinin konusu nedir? Kaç bölüm ve sezon? House Of Cards oyuncuları (oyuncu kadrosu) listesini ve detaylarını sizler için derledik.

8.09.2020Televizyon
Hayat Güzeldir (La Vita E Bella) filminin konusu nedir Imdb Puanı kaçtır Hayat Güzeldir oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

Hayat Güzeldir (La Vita E Bella) filminin konusu nedir? Imdb Puanı kaçtır? Hayat Güzeldir oyuncuları (Oyuncu kadrosu) listesi

1997 yılında gösterime giren Hayat Güzeldir filmi, 2. Dünya savaşından bir kesit sunuyor. Gösterime girdiği yıl gişe rekorları kıran İtalyan filmi, bir babanın oğlu için verdiği mücadeleyi özgün bir sinemaya diliyle aktarmaktadır. Hayat güzeldir filminin Imdb puanı kaçtır, oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Sizin için derledik.

8.09.2020Televizyon
Akıl Oyunları (A Beatiful Mind) Filminin Konusu Nedir Imdb Puanı Kaçtır Akıl Oyunları Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Listesi

Akıl Oyunları (A Beatiful Mind) Filminin Konusu Nedir? Imdb Puanı Kaçtır? Akıl Oyunları Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Listesi

Akıl Oyunları, ünlü matematikçi John Ferbes Nash Jr'ın hayatından kesitler sunuyor. Biyografi ve dram türündeki film 2001 yılında gösterime girdi. Oyuncu kadrosunda Russell Crowe ve Ed Harris gibi yıldız isimlerin yer aldığı yapımda dört dalda Oscar ödülü kazandı. Akıl oyunları filminin konusu nedir, Imdp puanı kaçtır? Sizin için derledik.

5.09.2020Televizyon
‘Duvara Karşı’nın yıldızı Birol Ünel veda etti

‘Duvara Karşı’nın yıldızı Birol Ünel veda etti

Fatih Akın’ın yönettiği ‘Duvara Karşı’, ‘Temmuz’da’ ve ‘Soul Kitchen’ın yanı sıra Jude Law’ın başrolünde oynadığı Jean-Jacques Annaud filmi ‘Kapıdaki Düşman’, Asia Argento’yla başrolü paylaştığı Tony Gatlif filmi ‘Transylvania’, Oğuzhan Tercan’ın ‘Hırsız Var’, Ali Özgentürk’ün ‘Zaman’ ve Buket Alakuş’un ‘Anam’ filmlerinde rol alan Birol Ünel, 59 yaşında hayata veda etti. Uzun yıllar alkolle mücadele eden ve bir süredir kanser tedavisi gören Ünel, ‘Duvara Karşı’daki rolüyle Almanya’nın Oscar’ları kabul edilen Lola ödüllerinde yılın en iyi erkek oyuncusu seçilmişti.

4.09.2020Kitap Sanat
Oscar, çekiciye bağlı dorsede 14 kilo 295 gram uyuşturucu buldu

Oscar, çekiciye bağlı dorsede 14 kilo 295 gram uyuşturucu buldu

VAN'ın Gevaş ilçesinde, yol kontrolü sırasında durdurulan çekiciye bağlı dorsede, narkotik köpek 'Oscar' ile yapılan aramada, 14 kilo 295 gram metamfetamin ele geçirildi. Gözaltına alınan sürücü M.K., tutuklandı.

4.09.2020Gündem
Transfer haberleri | Denizlispor’da gündem Yaya Sanogo

Transfer haberleri | Denizlispor’da gündem Yaya Sanogo!

Süper Lig’de son olarak Şilili kanat oyuncusu Sagal ile resmi sözleşmeye imza atan, kale, defans ve forvet hattı için birçok ismi listesinde bulunduran Denizlispor, golcü Yaya Sanogo’yu da gündemine aldı.

3.09.2020Futbol
Transfer haberleri | Rizespordan Oscar Estupinan atağı

Transfer haberleri | Rizespor'dan Oscar Estupinan atağı!

Denizlispor’un başarılı oyuncularından Oscar Estupinan, Çaykur Rizespor ile prensipte anlaşma sağladı.

3.09.2020Futbol
Emre Mor, Celta Vigoda ikinci maçında da gol attı

Emre Mor, Celta Vigo'da ikinci maçında da gol attı

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Celta Vigo, Lugo'ya karşı oynadığı hazırlık maçını Emre Mor ve İago Aspas'ın golleriyle 2-0 kazandı.

2.09.2020Futbol
Adanada 50 kilo esrar ele geçirildi

Adana'da 50 kilo esrar ele geçirildi

Adana'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 50 kilo esrar ele geçirildi.

2.09.2020Gündem
Son Dakika | Sevilla Rakitici resmen açıkladı

Son Dakika | Sevilla Rakitic'i resmen açıkladı!

İspanya La Liga ekibi Sevilla, Barcelona'dan eski futbolcusu Ivan Rakitic'i transfer ettiğini resmen açıkladı.

1.09.2020Futbol
Son Dakika | Oscar Cabezastan Galatasaray ve transfer açıklaması: Bedaya giderim

Son Dakika | Oscar Cabezas'tan Galatasaray ve transfer açıklaması: 'Bedaya giderim'

Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu belirtilen Oscar Cabezas, ülke basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

29.08.2020Futbol
Black Panther başrol oyuncusu Chadwick Boseman hayatını kaybetti

'Black Panther' başrol oyuncusu Chadwick Boseman hayatını kaybetti

Marvel serisinin filmlerinden olan "Black Panther" (Kara Panter) filminde başrolde oynayan ABD'li aktör Chadwick Boseman'ın kolon kanseri nedeniyle 43 yaşında hayatını kaybettiği bildirildi.

29.08.2020Keyif
Chadwick Boseman kimdir, neden öldü Chadwick Bosemanın hastalığı ve hayatıyla ilgili bilgiler

Chadwick Boseman kimdir, neden öldü? Chadwick Boseman'ın hastalığı ve hayatıyla ilgili bilgiler

‘Black Panther’ başrol oyuncusu Chadwick Boseman hayatını kaybetti. Chadwick Boseman sinemalara girdiği 2018 yılında gişe rekorları kıran filmde aldığı Kral T’Challa rolüyle hafızalara kazınmıştı. Genç yaşta yaşamını yitiren Chadwick Boseman’in vefat haberi sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. Peki, Chadwick Boseman kimdir, neden öldü? İşte Chadwick Boseman'ın hastalığı ve hayatıyla ilgili bilgiler...

29.08.2020Magazin
Oscar Cabezasın menajeri açıkladı Galatasaraya transfer...

Oscar Cabezas'ın menajeri açıkladı! Galatasaray'a transfer...

Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan isimlerden Oscar Cabeza'nın menajerinden açıklama geldi.

29.08.2020Futbol
Son dakika haberi: Black Panther başrol oyuncusu Chadwick Boseman hayatını kaybetti

Son dakika haberi: "Black Panther" başrol oyuncusu Chadwick Boseman hayatını kaybetti

Marvel serisinin filmlerinden olan "Black Panther" (Kara Panter) filminde başrolde oynayan ABD'li aktör Chadwick Boseman'ın kolon kanseri nedeniyle 41 yaşında hayatını kaybettiği bildirildi.

29.08.2020Magazin
Son dakika | Kormac Valdebenito: Galatasaray, Oscar Cabezası istiyor ama transfer bitmedi

Son dakika | Kormac Valdebenito: Galatasaray, Oscar Cabezas'ı istiyor ama transfer bitmedi

Bonservisi elinde bulunan Kolombiyalı Oscar Cabezas'ın menajeri Kormac Valdebenito, Galatasaray'ın oyuncusuyla ilgilendiğini ancak henüz bir anlaşma olmadığını söyledi.

27.08.2020Futbol
Celta Vigoya geri dönen Emre Mor gol attığı maçta sakatlandı

Celta Vigo'ya geri dönen Emre Mor gol attığı maçta sakatlandı

Celta Vigo'ya geri dönen Emre Mor, takımının sezon öncesi ilk hazırlık maçında gol attıktan sonra sakatlanarak oyundan çıktı.

26.08.2020Futbol
Bal Ülkesinin yönetmeni Tamara Kotevska, Kısa Film Yarışmasının kanaat önderi oldu

Bal Ülkesi'nin yönetmeni Tamara Kotevska, Kısa Film Yarışması'nın kanaat önderi oldu

Oscar da dahil önemli sinema ödüllerine aday gösterilen Bal Ülkesi (Honeyland) adlı belgeselin ortak yönetmenlerinden Tamara Kotevska, Sabancı Vakfı tarafından bu yıl beşinci kez düzenlenen Kısa Film Yarışması'nın kanaat önderi oldu. Yarışmanın bu yılki sloganı ise “İklim Değişikliğini Kim Çekiyor?”

26.08.2020Keyif
Tecavüzle suçlanan Polonyalı yönetmen Roman Polanski, Akademiye karşı açtığı davayı kaybetti

Tecavüzle suçlanan Polonyalı yönetmen Roman Polanski, Akademi'ye karşı açtığı davayı kaybetti

Yıllar önce 13 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmekle suçlanan Polonyalı yönetmen Roman Polanski, Oscar ödüllerini dağıtan Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nden ihraç edilmesine karşı açtığı davayı kaybetti.

26.08.2020Keyif
Galatasaray Son Dakika Transfer Haberi | Oscar Cabezası duyurdular...

Galatasaray Son Dakika Transfer Haberi | Oscar Cabezas'ı duyurdular...

Galatasaray'da yeni sezon için transfer çalışmaları sürerken sarı kırmızılı takım için birçok farklı iddia ortaya atılmıştı. Kolombiya basını ise son dakika transfer gelişmesini duyurarak Galatasaray'ın, savunma oyuncusu Oscar Cabezas'i bitirme noktasına getirdiğini iddia etti. Haberde Oscar Cabezas'ın Falcao ile aynı takımda forma giyeceği belirtildi. İşte Galatasaray'dan son dakika transfer haberleri...

25.08.2020Futbol
TRTde Belgesel Sinema Kuşağı başlıyor

TRT'de 'Belgesel Sinema Kuşağı' başlıyor

TRT Belgesel'in yeni kuşağında her cumartesi saat 23.00'te dünya sinema sektörü ve izleyiciler tarafından büyük beğeniyle takip edilen ödüllü belgesel filmler yer alacak.

21.08.2020Keyif

Yazar Sonuçları

Bir zamanlar Amerika

Netflix’in heyecanla beklenen orijinal yapımlarından “The Devil All the Time”, gerek konusu gerek Tom Holland, Mia Wasikowska ve Robert Pattinson’lı kadrosuyla bu haftanın en dikkat çekici filmi olmayı da başarıyor. Yılın en iyi yerli yapımlarından “Uzun Zaman Önce”, Marie Curie’nin hayatını perdeye taşıyan “Radyoaktif” ve meşhur çizgi dizi Scooby Doo’nun beyazperdedeki üçüncü serüveni “Scoob!”, sinema salonlarında sizi bekliyor.

18.09.2020

Tuzlu dalgaların kıyılarında

Dünya tersine kürek çekiyor...

16.09.2020

Canavar hemşire

Yapımcılığını Ryan Murphy ve Michael Douglas’ın yaptığı “Ratched”, 18 Eylül’de dijital platformda yayınlanmaya başlayacak. Jack Nicholson’un başrolünü oynadığı “One Flew Over The Cuckoo’s Nest” (Guguk Kuşu) ile Ken Kesey’in aynı isimli romanından uyarlanan “Ratched”da karanlık bir canavara dönüşen psikiyatri hemşiresi Mildred’ın hikayesi anlatılıyor. Sharon Stone, Judy Davis gibi ikonik yıldızları da kadrosunda bulunduran dizinin başrol oyuncuları Sarah Paulson ve Cynthia Nixon ile görüntülü olarak görüştük, sonbaharın merakla beklenen yapımını konuştuk...

13.09.2020

Katy Perry Güldürürken Düşündürüyor

Ağustos’un son günlerinde Katy Perry 6. stüdyo albümünü ‘Smile’ı yayımladı. 2017 senesinde yayımladığı ‘Witness’ albümünün üzerinden üç koca yıl geçse de meğer bu süre zarfında Katy Perry yakasında hayat pek de sakin geçmiyormuş.

10.09.2020

50’lik Enis’e genç sevgili

Bir dönemin hızlı playboy’u Enis Çiftçi, eski günlerine geri döndü. Çiftçi şimdilerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle gecelerde boy gösteriyor.

9.09.2020

Profesyonellik bunu gerektirir

Son 1 haftadır Gülşen ve Edis’in “Nirvana”sı ile çalkalanıyor ortalık.

5.09.2020

Üstsüz güneşlenenlerde son durum

Türkiye’de yapmadım ama bir İtalya tatilimde üstsüz güneşlenmiş ve denize girmiştim.

27.08.2020