MENÜ

Kuaförüm Sensin

Kuaförüm Sensin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kuaförüm Sensin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Kuaförüm Sensin haberi bulunmuştur.

Kuaförüm Sensin Haberleri

Kuaförüm Sensin jüri üyeleri neden değişti Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay neden yok

Kuaförüm Sensin jüri üyeleri neden değişti? Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay neden yok?

Best Of formatıyla ekran macerasını sürdüren Kuaförüm Sensin'de flaş bir değişiklik yaşandı.Kuaförüm Sensin'in jüri üyeleri Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay artık Kuaförüm Sensin'in jüri koltuğundan ayrıldı. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyeleri neden değişti? Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay neden yok? İşte yarışmadan ayrılan iki jüri üyesinin sosyal medyadan yaptıkları açıklama...

24.03.2020Televizyon
Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli Doya Doya Moda Su hangi dizilerde oynadı

Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda Su hangi dizilerde oynadı?

Doya Doya Moda yarışmasında en dikkat çeken isimlerden biri haline gelen Sepideh Su Baher, gerek tarzı ve diğer isimlerle yaşadığı tartışmalarla gerekse ağlamalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Arkadaşlarının 'Ağlak Su' adını taktığı Sepideh Su Baher'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

5.03.2020Televizyon
Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli Su Baherin oynadığı diziler

Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli? Su Baher'in oynadığı diziler

Doya Doya Moda yarışmacılarından biri de Sepideh Su Baher oldu. Oldukça iddialı olan Sepideh Su Baher, zaman zaman sempatik tavırları ve panik haliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, nereli? Su Baher'in oynadığı diziler hangileri?

31.01.2020Televizyon
Yayın akışında Çukur neden yok Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi

Yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi?

Çukur dizisinin 6 Ocak tarihli Show Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur’un 30 Ocak’ta yayınlanan son bölümüne Mahsun’un geri dönüşü damga vurmuştu. Bu dönüş ardından dengelerin nasıl değişeceğini merak eden izleyiciler, yeni bölüm fragmanı ve tarihini merak ediyor. Peki, Show Tv yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman?

6.01.2020Televizyon
Doya Doya Modanın yarışmacıları kimler

Doya Doya Moda'nın yarışmacıları kimler?

Doya Doya Moda yarışması 25 Kasım Pazartesi günü ilk bölümüyle ekran macerasına başladı. Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini üstlendiği Doya Doya Moda'nın yarışmacıları 7 kişiden oluşuyor. Peki, Doya Doya Moda'nın yarışmacıları kimler?

25.11.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

Kuaförüm Sensin jüri koltuğunda oturan Adnan Serter, gerek yorumları gerekse tartışmalarıyla gündeme geliyor. Adnan Serter, Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal ile birlikte yarışmacıları değerlendirip puanlıyor. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

4.11.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi Kuaförüm Sensin’de kim kazandı

Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi? Kuaförüm Sensin’de kim kazandı?

Kuaförüm Sensin yarışması 1 Kasım tarihli bölümüyle haftanın finalini yaptı. Kendisine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin’de jürilerden en az puanı alan ekip elendi. Peki, Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi? Kuaförüm Sensin’de kim kazandı?

1.11.2019Televizyon
Hayat ve Özlem Kuaförüm Sensinden elendi mi

Hayat ve Özlem Kuaförüm Sensin'den elendi mi?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin adlı yarışmanın ilgi çeken isimlerinden Hayat ve Özlem'in yeni haftanın ilk bölümünde ekranlarda olmaması, ilgiyle izlenen yarışmanın takipçilerini meraklandırdı. Peki, Hayat ve Özlem Kuaförüm Sensin'den elendi mi?

14.10.2019Televizyon
Kuaförüm Sensinde bu hafta (27 Eylül) kim elendi

Kuaförüm Sensin'de bu hafta (27 Eylül) kim elendi?

Kuaförüm Sensin yarışması 27 Eylül Cuma günü haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Kendisine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin’in yayınlanan son bölümümde ekiplerden biri jüriden en az oyu olarak yarışmadaki macerasını tamamladı. Peki, Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

27.09.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin’de kim elendi, haftanın birincisi kim oldu

Kuaförüm Sensin’de kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin yarışması 20 Eylül Cuma günü ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Kendisine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözlerin yarıştığı Kuaförüm Sensin’in haftanın finali bölümünde ekiplerden biri jüriden en az oyu olarak elendi. Peki, Kuaförüm Sensin’de bu hafta kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

20.09.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin Mira kimdir Mira son bölümde neden bayıldı

Kuaförüm Sensin Mira kimdir? Mira son bölümde neden bayıldı?

Gündüz kuşağı programı Kuaförüm Sensin yarışmasının son bölümünde korkutan anlar yaşandı. Kuaförüm Sensin'in makyözü Mira'nın bayılması hem stüdyodakileri hem ekran karşısındakileri korkuttu. Peki, Kuaförüm Sensin Mira’ya ne oldu? İşte son durumu

20.09.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Muammer Ketenci kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Muammer Ketenci kimdir?

En doğru saçı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözlerin kıyasıya yarıştığı Kuaförüm Sensin'in jüri üyelerinden biri de Muammer Ketenci. Uzun yıllardır moda dünyasında tanınan Muammer Ketenci, Kuaförüm Sensin'de yarışmacılarla girdiği diyaloglar ve tarzı ile en dikkat çeken jüri üyelerinden. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Muammer Ketenci kimdir?

16.09.2019Televizyon
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

En doğru saçı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözlerin kıyasıya yarıştığı Kuaförüm Sensin'in jüri üyelerinden biri de Adnan Serter. 11 yaşından bu yana mesleğini yapan Adnan Serter, Kuaförüm Sensin'de yarışmacılarla girdiği diyaloglar ve tarzı ile en dikkat çeken jüri üyelerinden. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Adnan Serter kimdir?

16.09.2019Televizyon
Gözde Kansu kimdir

Gözde Kansu kimdir?

Kadrosunda yer aldığı dizilerle tanınan Gözde Kansu, son günlerde Kuaförüm Sensin programıyla gündeme geliyor. Bir döneme damga vuran Çiçek Taksi dizisinde de rol alan Gözde Kansu’nun hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. Peki, Gözde Kansu kimdir?

23.07.2019Televizyon
Özge şarkıcı oluyor

Özge şarkıcı oluyor

Oyuncu Özge Borak konser hazırlığında. Yer aldığı müzikallerle yeteneğini ispatlayan oyuncu, eğlence mekânlarında şarkı söyleyecek.

15.06.2019Keyif

Yazar Sonuçları

Davayı kim kazandı?

Berkay’la Arda Turan arasında davanın 3. duruşması dün sabah yapıldı ve mahkeme kararını verdi...

12.09.2019