Çiğdem Batur kimdir, kaç yaşında? Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur hakkında bilgiler

Güncelleme Tarihi:

Çiğdem Batur kimdir, kaç yaşında Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur hakkında bilgiler
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 26, 2020 11:58

Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur, 24 Ağustos tarihli bölümde programda yer akmaya başladı. Gözde Kansu’nun veda ettiği Kuaförüm Sensin 310. Bölümünde yeni sunucu Çiğdem Batur ilk gününde jüri üyeleri ve yarışmacılar ile tanışıp kendini tanıttı. Peki, Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur kimdir, kaç yaşında? İşte Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur hakkında bilgiler...

Haberin Devamı

Gözde Kansu Kuaförüm Sensin’e veda etmiş, programın sunuculuğunu kısa bir süre jüri üyesi Işıl Reçber üstlenmişti. Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu deneyimli isim Çiğdem Batur oldu. Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı olarak tanınan Çiğdem Batur, daha önce farklı programlarında sunuculuğunu üstlenmişti.

ÇİĞDEM BATUR'UN HAYATI

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu Ayşe Çiğdem Batur , 13 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi - Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi - tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

2004 yılında ART televizyonunda "Alışveriş Çantası" adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT'de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu. Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

 

BAKMADAN GEÇME!