Bugün neler oldu?

Son

Güncelleme Tarihi:

Son haberleri sayfasında Son hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1202430 Son haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Son haberleri

DAHA FAZLA #SON HABERLERİ

Son’a ait tüm site haberleri

MEB BURSLULUK SINAVI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI 2024 SON DURUM BİLGİSİ ||  İOKBS soruları ve cevapları anahtarı yayınlandı mı, ne zaman açıklanacak Bursluluk sınavı cevapları nereden, nasıl görüntülenir

MEB BURSLULUK SINAVI SORULARI VE CEVAP ANAHTARI 2024 SON DURUM BİLGİSİ ||  İOKBS soruları ve cevapları anahtarı yayınlandı mı, ne zaman açıklanacak? Bursluluk sınavı cevapları nereden, nasıl görüntülenir?

İOKBS Bursluluk Sınavı cevap anahtarı, Pazar günü düzenlenen sınav sonrası doğru yanlış cevap sayısını kontrol etmek isteyen adaylar tarafından araştırılıyor. Adaylar, Bursluluk sınavı sözel ve sayısal soru kitapçıkları ile cevap anahtarı kağıdını PDF formatında meb.gov.tr üzerinden görüntüleyebilecek. MEB tarafından gerçekleştirilen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'na bu yıl 5, 6, 7, 8 ile Hazırlık Sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıf seviyelerinde 1 milyon 86 bin 894 öğrencinin başvurdu. 2024 Bursluluk sınavı A ve B soru kitapçığı ve cevapları için MEB ODSGM sayfası üzerinden son dakika duyuruları yakından takip ediliyor. Adaylar, Bursluluk sınavı sözel ve sayısal soru kitapçıkları ile cevap anahtarı kağıdını PDF formatında meb.gov.tr üzerinden kontrol edebilecek. Başvuru şartlarını taşımadığı hâlde sınava girerek bursluluk hakkı kazanan öğrenciler bursluluk hakkından yararlanamayacak. Peki Bursluluk Sınavı cevap anahtarı açıklandı mı, ne zaman, saat kaçta açıklanacak? İOKBS cevap anahtarı nasıl, nereden görüntülenir? İşte İşte İOKBS meb.gov.tr Bursluluk cevap anahtarı sorgulama yöntemi (ekranı)

#Bursluluk Sınavı Cevap Anahtarı 2024