EKSTRA
MENÜ

Ezel

Ezel haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ezel hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.971 Ezel haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ezel, Türk Drama, Aksiyon televizyon dizisi. 28 Eylül 2009'da Show TV'de "İhanet onları ayırdı, intikam birleştirecek." sloganıyla başlamıştır. 25 Ocak 2010 tarihinden itibaren atv'de yayınlanmıştır.

 

Ezel Haberleri

Acerdan içerik üreticilere yönelik dizüstü bilgisayar

Acer'dan içerik üreticilere yönelik dizüstü bilgisayar

Yüksek işlem gücü ve grafik performansı yanında güçlü bellek ve depolama özellikleri ile Acer ConceptD 7 Ezel Pro dönüştürülebilir RTS Studio dizüstü bilgisayar, içerik üreticilere fikirlerini gerçeğe dönüştürüp paylaşma fırsatı sunuyor. ConceptD 7 Ezel Pro’nun UHD dokunmatik ekranı eğilip dönerek beş farklı modda kullanılabiliyor.

21.09.2021Teknoloji
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ndaki Pietro kimdir, gerçek adı nedir Yiğit Özşener hakkında bilgiler

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’ndaki Pietro kimdir, gerçek adı nedir? Yiğit Özşener hakkında bilgiler

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nda Pietro’ya Yiğit Özşener hayat veriyor. Sevilen isim Yiğit Özşener en son Kırmızı Oda dizisinde Zafer karakterine hayat vermişti. Özşener’in oynadığı diziler arasında Ramo ve Ezel gibi yapımlar da yer alıyor. Peki, Yiğit Özşener kimdir, kaç yaşında? İşte oynadığı diziler ve hakkında merak edilenler

16.09.2021Televizyon
Barbaroslar’ın Kılıçoğlu’su İsmail Filiz kimdir İsmail Filiz, Ezel’de Ömer’i de canlandırmıştı

Barbaroslar’ın Kılıçoğlu’su İsmail Filiz kimdir? İsmail Filiz, Ezel’de Ömer’i de canlandırmıştı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi karakterlerinden Kılıçoğlu merak edilen isimlerden biri oldu. Barbaroslar’da Kılıçoğlu’na İsmail Filiz hayat veriyor. Ezel dizisi ile hafızalara kazanan ünlü isim ile ilgili bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, İsmail Filiz kimdir, kaç yaşında? İşte oynadığı diziler ve hakkında merak edilenler

16.09.2021Televizyon
Üniversite öğrencisi Yağmurun feci ölümü Anneden yürek burkan sözler

Üniversite öğrencisi Yağmur'un feci ölümü! Anneden yürek burkan sözler

İstanbul Küçükçekmece'de silahla arkadaşı Yağmur Önüt'ün ölümüne neden olan sanık Egemen Vardar'ın, 5 yıl 10 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından bozulmasının ardından yeniden yargılanmasına başlandı. Anne Sevgi Gülseren adliye önünde gözyaşları içinde kalırken, 'Benim kız çocuğumun av hayvanı gibi hiçbir değeri yokmuş. Ben kızıma bunu yapan katilin yüzüne tükürmedim, küfür etmedim. Ben mahkemeye başvurdum. O kızımı seviyormuş. Ben kızımı öldüresiye sevmedim ölesiye sevdim.' şeklinde konuştu.

9.09.2021Gündem
Cinayet detayı: Ezel

Cinayet detayı: Ezel

Üniversite öğrencisi Yağmur Önüt’ü tüfekle ‘yanlışlıkla’ vurarak öldürdüğü gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası alan Egemen Vardar, duruşmada kendisini Ezel dizisinin replikleriyle savunmuştu. Yağmur’un annesi Sevgi Gülseren, diziyi bölüm bölüm izledi ve çok çarpıcı bir detay yakaladı.

8.09.2021Gündem
Mesut Akusta kimdir, kaç yaşında, nereli Beyin kanaması geçiren Mesut Akusta için eşinden açıklama

Mesut Akusta kimdir, kaç yaşında, nereli? Beyin kanaması geçiren Mesut Akusta için eşinden açıklama!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ın Mete’si olarak tanınan Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi. Mustafa Akusta eşi açıklama yaparken, sağlık durumuyla ilgili bilgiler verdi. Peki, Mesut Akusta kimdir, kaç yaşında, nereli? Mesut Akusta’nın hastalığı ne, sağlık durumu nasıl? İşte, başarılı oyuncu ile ilgili detaylar…

20.08.2021Hayat
Omniverse, SIGGRAPHta 3D Metaverseyi genişletiyor

Omniverse, SIGGRAPH'ta 3D Metaverse'yi genişletiyor

NVIDIA Omniverse; Blender USD desteği, Adobe Substance 3D eklentisi ve GANverse3D uzantısıyla genişliyor.

11.08.2021Teknoloji
Kaza Ve Kader Nedir İslamda Örnekleri İle Kaza Ve Kader Kavramları

Kaza Ve Kader Nedir? İslam'da Örnekleri İle Kaza Ve Kader Kavramları

Kaderin sözlük anlamı, "miktar, ölçü, bir şeyi belirli bir ölçüye göre yapmak ve belirlemek" gibi anlamlara gelir. Kaza ve kader İslamiyet’te çok sık kullanılan terimler arasında yer alıyor. Kader ile kazanın insan hayatında çok önemli bir yeri vardır. Kaza ve Kader nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

5.08.2021Dini Bilgiler
Ağustos çok hareketli

Ağustos çok hareketli

Bu ay birçok tatil beldesinde müzik festivali ve sergiler düzenleniyor. İsteyene rap müzik dinleyecekleri bir festival, isteyene vegan yemekler atölyesi, isteyene Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ adlı stand-up gösterisi...

’Osman Sekiz 28 Ocak’ta vizyonda

’Osman Sekiz' 28 Ocak’ta vizyonda

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerini Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar’ın paylaştığı “Osman Sekiz” 28 Ocak 2022'de vizyona giriyor.

27.07.2021Keyif
Zeki Müren’in Öpücüğü filmin çekimleri ekim ayında başlayacak

Zeki Müren’in Öpücüğü filmin çekimleri ekim ayında başlayacak

Senarist Levent Kazak, yönetmenliğini Ezel Akay’ın üstleneceği, başrolünde Haluk Bilginer’in yer alacağı “Zeki Müren’in Öpücüğü” filminin senaryosunu bitirdiğini açıkladı. 15 yıl sonra bir araya gelen ekip, filmin çekimlerine ekim ayında başlayacak.

22.07.2021Magazin
Ezel isminin anlamı nedir Ezel ne demek Ezel adının özellikleri, analizi ve kökeni

Ezel isminin anlamı nedir? Ezel ne demek? Ezel adının özellikleri, analizi ve kökeni

Türkiye’de yabancı kökenli isim olmasına rağmen pek çok isim sıkça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bu tür yabancı kökenli isimlere örnek olarak Ezel ismi verilebilmektedir. Ezel ismini ciddi düşünen kişiler, isim hakkında pek çok detay öğrenmek istiyor. Ezel isminin anlamı nedir? Ezel ne demek? Ezel ismi kuranda geçiyor mu? İşte detaylar.

Asil isminin anlamı nedir Asil ne demek Asil adının özellikleri, analizi ve kökeni

Asil isminin anlamı nedir? Asil ne demek? Asil adının özellikleri, analizi ve kökeni

Asalet kelimesiyle aynı kökten türeyen Asil ismi dilimize Arapçadan geçmiştir. Bilgi birikimi, kültür seviyesi ve yaşam tarzıyla saygı uyandıran kişilere asil denir. Soylu, asri, seçkin ve güzide kelimeleri bu isimle eş anlamlıdır. Asil isminin anlamı nedir? Bu isim Kuran'ı Kerim'de geçiyor mu? Asil isminin özelliklerini detaylı bir şekilde derledik.

Engin İsminin Anlamı Nedir Engin Ne Demek Engin Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Engin İsminin Anlamı Nedir? Engin Ne Demek? Engin Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

İlk kez Büyük Selçuklu Devleti döneminde kullanılan Engin, öz Türkçe bir kelimedir. ''En'' kelimesinden türetilmiş olan bu kelimenin sözlük anlamı sınırsızdır. Eski Türkçede ''en'' son anlamına gelirken ''gin'' sonuna geldiği eklere olumsuz anlamı katar. Sonsuz, payidar, sınırsız, ezeli ve baki kelimeleri Engin ismiyle eş anlamlıdır. Engin isminin anlamı nedir? Bu isim Kur’an'ı Kerim'de geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Emel İsminin Anlamı Nedir Emel Ne Demek Emel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Emel İsminin Anlamı Nedir? Emel Ne Demek? Emel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Dilimize Arapçadan geçmiş olan emel kelimesi, 18. yüzyılda literatüre girdi. Emel isminin sözlük anlamı gerçekleştirilmesi şartlara ve zamana bağlı olan hedeftir. Maksat, gaye, erek, amaç ve niyet kelimeleri bu isimle eş anlamlıdır. Emel isminin anlamı nedir? Bu isim Kur’an'ı Kerim'de geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Ecmel İsminin Anlamı Nedir Ecmel Ne Demek Ecmel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Ecmel İsminin Anlamı Nedir? Ecmel Ne Demek? Ecmel Adının Özellikleri, Analizi Ve Kökeni

Türkiye’de pek yaygın olarak kullanılmayan ancak anlamı bakımından oldukça değerli olan bazı isimler bulunmaktadır. Bu tür isimlerden birisi de Ecmel ismidir. Çocuğu için Ecmel ismini düşünen kişiler, ismin anlamını, özelliklerini ve kuranda geçip geçmediğini merak ediyor. Ecmel isminin anlamı nedir? Ecmel ne demek? Ecmel ismi Kur’an’da geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Allahın Zati Ve Subuti Sıfatları Nelerdir Ve Anlamları Nedir

Allah'ın Zati Ve Subuti Sıfatları Nelerdir Ve Anlamları Nedir?

Dinimize göre Allah'ın sıfatları zati ve subuti olarak ikiye ayrılır. Sadece Allahu Teala'da bulunan sıfatlar zati olarak nitelendirilir. Subuti sıfatlar ise varlığı kesin ve mutlak olan sıfatlar anlamına gelir. Bu nedenle Allah'ın isimlerinden biri Vacibu'l Vücud, yani zorunlu varlıktır. Allah'ın Zati ve Subuti sıfatları nelerdir ve anlamları nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.07.2021Dini Bilgiler
Uluç Bayraktar evlendi

Uluç Bayraktar evlendi!

YÖNETMEN Uluç Bayraktar ve bir süredir beraber olduğu sevgilisi Alara Hamamcıoğlu nikâh masasına oturdu.

19.06.2021Magazin
Toygar Işıklı ve Kamuflenin yeni şarkısı Savaş İçindeyim listelerde yerini aldı Toygar Işıklı kimdir, eserleri nelerdir

Toygar Işıklı ve Kamufle'nin yeni şarkısı "Savaş İçindeyim" listelerde yerini aldı! Toygar Işıklı kimdir, eserleri nelerdir?

Çukur dizisinin müziklerini yapan Toygar Işıklı’dan dizinin gala gecesinde bir jest daha geldi. Ünlü söz yazarı ve besteci Toygar Işıklı, Çukur final gala gecesinde Kamufle ile seslendirdiği ‘Savaş içindeyim’ şarkısını ilk kez izleyiciyle buluşturdu. Geceye damgasını vuran Toygar Işıklı ve Kamufle şarkısı en çok arananlar listesinde yerini alırken, Toygar Işıklı eserleri de merak edilenlerden biri oldu. İşte Toygar ışıklı yeni teklisi ‘Savaş İçindeyim’ ve diğer şarkıları…

8.06.2021Televizyon
Müzik dünyasının efsane ismi Hasan Saltıka veda

Müzik dünyasının efsane ismi Hasan Saltık'a veda

MÜZİK camiasının efsane ismi Hasan Saltık, Kartal Cemevi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

4.06.2021Magazin
Anadolu Türküleri sahipsiz kaldı... Hasan Saltık bugün toprağa verilecek

Anadolu Türküleri sahipsiz kaldı... Hasan Saltık bugün toprağa verilecek

Bodrum’da önceki gün kalp krizi geçirerek hayata veda eden Hasan Saltık, Anadolu’nun kayıp seslerini kazıyıp ortaya çıkararak kayıt altına alan bir kültür arkeoloğuydu. Saltık, 30 yıl önce kurduğu Kalan Müzik ile bu toprakların çok dilli ses hazinesini derleyip bütün dünyaya ulaştıran bir elçi oldu.

4.06.2021Magazin
Çukur Şahram kim Sarp Akkaya aslen nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı

Çukur Şahram kim? Sarp Akkaya aslen nereli, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Çukur’da, son 3 bölümde Şahram karakteriyle Sarp Akkaya yer alacak. Daha önce birçok başarılı projede rol alan Akkaya, Çukur dizinin finaline yakın Koçavalı Kardeşler'in Amca ile olan mücadelesinde Amca Cumali’nin son kozu olarak görev alacak. Peki dizide ilk görüldüğü andan itibaren merak edilen Çukur'un Şahram'ı Sarp Akkaya kimdir, aslen nereli, hangi dizilerde oynadı?

25.05.2021Televizyon
“Osman Sekiz” Filminin Çekimleri Tamamlandı

“Osman Sekiz” Filminin Çekimleri Tamamlandı

Başrollerinde Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar’ın yer aldığı ünlü yönetmen Ezel Akay’ın yeni filmi olan “Osman Sekiz”in çekimleri tamamlandı.

11.05.2021Keyif
Saçlarını kemoterapi gören kanser hastası çocuklar için bağışladı

Saçlarını kemoterapi gören kanser hastası çocuklar için bağışladı

Ezel, Uçurum, Uyanış Büyük Selçuklu, Arıza gibi dizilerde rol alan şu anda Çukur dizisinin kadrosunda yer alan oyuncu Kayhan Pinç, saçlarını kemoterapi gören kanser hastası çocuklar için bağışladı.

9.05.2021Televizyon
Bu topraklardan çıkan tutku ve ilham dolu hayat hikâyeleri

Bu topraklardan çıkan tutku ve ilham dolu hayat hikâyeleri

Her pazar Hürriyet sayfalarında okurla buluşan ‘Hey Gidi Yıllar’ serisindeki röportajlar aynı isimle kitaba dönüştü. Gazeteci Zeynep Bilgehan, 28 ismin hayatındaki zorlu virajları, yaşadıklarından çıkardıkları dersleri, nasıl başardıklarını fotoğraflar eşliğinde anlatıyor.

6.05.2021Kitap Sanat
Ezelin masalı

Ezel'in masalı

Hazırlık süreci 1.5 yıl süren “Osman Sekiz” filminin çekimleri dün tamamlandı. Başrol oyuncusu Begüm Birgören, yönetmen Ezel Akay’la fotoğrafını Instagram’da paylaşarak ekibe teşekkür etti.

29.04.2021Magazin
9,75in ilk fragmanı yayınlandı

9,75'in ilk fragmanı yayınlandı

Uluç Bayraktar’ın ilk uzun metrajlı filmi olan “9,75”in merak uyandıran ilk fragmanı yayınlandı. Nejat İşler’in başrolünü üstlendiği, oyuncu kadrosunda Funda Eryiğit, Berkay Ateş ve Menderes Samancılar’ın da yer aldığı yapım, Türkiye galasını İstanbul Film Festivali’nde yapacak.

28.04.2021Magazin
“Hey Gidi Yıllar” 28 isim 28 hikâye

“Hey Gidi Yıllar” 28 isim 28 hikâye

Hürriyet Kitap, arşiv niteliğindeki yayınlarına Zeynep Bilgehan’ın imzasını taşıyan “Hey Gidi Yıllar” kitabıyla devam ediyor. Kitapta, her biri alanında zirve olan 28 ismin söyleşisi yer alıyor.

21.04.2021Magazin
Ezel Akayın Osman Sekiz filminin çekimleri devam ediyor

Ezel Akay'ın 'Osman Sekiz' filminin çekimleri devam ediyor

Yönetmen koltuğuna Ezel Akay'ın oturduğu, senaryosunu oyuncu Kemal Uçar'ın kaleme aldığı "Osman Sekiz" filminin çekimleri Kadıköy'de devam ediyor.

31.03.2021Keyif
Kırmızı Oda dizisindeki Zafer kimdir Yiğit Özşener, Kırmızı Oda oyuncuları arasında

Kırmızı Oda dizisindeki Zafer kimdir? Yiğit Özşener, Kırmızı Oda oyuncuları arasında

Kırmızı Oda izleyicileri yeni bölümde oyuncu kadrosuna dahil olan karakterleri araştırmaya başladılar. Kırmızı Oda dizisindeki Zafer’in kim olduğu merak ediliyor. Diziye yeni katılan Yiğit Özşener, Zafer karakterini canlandıracak. İşte Ezel, Kaybedenler Kulübü, Bozkır, Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda rol alan Yiğit Özşener’in biyografisi

26.03.2021Televizyon
“Osman Sekiz“ filminin çekimleri başladı

“Osman Sekiz“ filminin çekimleri başladı

Ünlü yönetmen Ezel Akay’ın son filmi Osman Sekiz’in çekimleri başladı.

16.03.2021Keyif
Elçin Sangu yeni projeye kadar kendini eve kapattı

Elçin Sangu yeni projeye kadar kendini eve kapattı!

Güzel oyuncu Elçin Sangu, yeni bir projede yer alana kadar evden çıkmama kararı aldı! Sangu hem pandemi koşulları yüzünden hem de yüzü eskimesin diye sosyal detoksa girdi.

15.03.2021Magazin
Osman Sekiz’in başrolü Tim Seyfi oldu

Osman Sekiz’in başrolü Tim Seyfi oldu

Osman Sekiz filminde Ali Atay’ın yerine Türk asıllı alman oyuncu Tim Seyfi ile anlaşıldı. Tim Seyfi’ye filmde partner olarak Begüm Birgören eşlik edecek.

28.02.2021Keyif
Ayşe Tolga kimdir, nereli, kaç yaşında İşte, Ayşe Tolga dizileri ve filmleri

Ayşe Tolga kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Ayşe Tolga dizileri ve filmleri

Ayşe Tolga, kariyeri ve biyografisi ile merak edilen isimler arasında yer almaya başladı. Son olarak Seksenler isimli dizide boy gösteren Ayşe Tolga, Çocuklar Duymasın dizisine ise Sevgi karakteri ile giriş yapmıştı. Peki, Ayşe Tolga kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Ayşe Tolga'nın oynadığı diziler ve filmler

23.02.2021Hayat
SCÜ ile Dermokil arasında Ar-Ge protokolü

SCÜ ile Dermokil arasında Ar-Ge protokolü

Üniversite-Sanayi iş birliğinin artarak devam etmesi ve çalışmaların bilimsel metotlar ışığında yürütülmesi amacıyla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (CÜTAM) ile Ezel Kozmetik İth. ve İhr. Tic.ve San. AŞ (Dermokil) arasında Ar-Ge protokolü imzalandı.

28.01.2021Ekonomi
Serhat Kılıç kimdir İşte O Sese katılan Serhat Kılıçın hayat hikayesi

Serhat Kılıç kimdir? İşte O Ses'e katılan Serhat Kılıç'ın hayat hikayesi

Oynadığı dizilerdeki rollerle adından söz ettiren Serhat Kılıç, kariyeri boyunca çok sayıda projede yer aldı. Son olarak O Ses Türkiye'nin 2021 Yılbaşı Özel programında şarkı seslendiren oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Serhat Kılıç kimdir?

31.12.2020Televizyon
Demet Akbağ rol aldığı 9 Kere Leyla filmine sahip çıktı Severek oynadım...

Demet Akbağ rol aldığı '9 Kere Leyla' filmine sahip çıktı! Severek oynadım...

Hem sinema yazarları hem de izleyicilerden olumsuz eleştiriler alan “9 Kere Leyla”ya başrol oyuncusu Demet Akbağ sahip çıktı: “Her film beğenilecek diye bir şey yok. Ben severek oynadım.”

27.12.2020Magazin
Demet Akbağ, 9 Kere Leylada oynadığına pişman mı

Demet Akbağ, 9 Kere Leyla'da oynadığına pişman mı?

40 yıla yakındır izleyici karşısında. Beyazperdede ve ekranda hafızalara kazınan karakterlere hayat verdi. Her daim, her yaştan izleyici tarafından sevildi. Yeni projeleriyle gündemde olan Demet Akbağ’la kariyerinin başından bugünlere uzandık: “2020’de okulu bitirseydim... Herhalde o zaman ‘Baldız ve Bacanak’ gibi bir diziyle değil de arkadaşlarımla online tiyatro yaparak şöhret olabilirdim, dijital bir yol bulurdum kendime.”

20.12.2020Hürriyet Pazar
‘Şikayet değil hizmet zamanı’

‘Şikayet değil hizmet zamanı’

İzmir ziyaretinde apartman görevlileriyle de buluşan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,”Belediye başkanı arkadaşlara söyledim, ne yaparlarsa yapsınlar asla şikâyet etmeyeceksiniz, hizmet götürmeye devam edeceksiniz. Engel çıkarıyorlarsa aşmasını bileceksin. Şikâyet zamanı değil” dedi.

9.12.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmirdeki depremin simge isimlerini ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'deki depremin simge isimlerini ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir depreminde enkaz altından kurtarılan ve simge isimler haline gelen Ayda ve Elif bebekleri ziyaret etti.

8.12.2020Gündem

Yazar Sonuçları

“Zeki Müren’in Öpücüğü” yakışıklı prense çevirir mi?

Haluk Bilginer’in canlandıracağı Zeki Müren’i Özdemir Erdoğan ile seyretmek istiyorum. Bakalım üzerinde ne tür etkileri olacak bu filmi izlemenin.

25.07.2021

Karagöz müsünüz yoksa Hacivat mı?

Karagöz oyununu da seyrettim, metinlerini de zevk duyarak okudum.

1.04.2021

Yeni projeye kadar kendini eve kapattı!

Güzel oyuncu Elçin Sangu, yeni bir projede yer alana kadar evden çıkmama kararı aldı! Sangu hem pandemi koşulları yüzünden hem de yüzü eskimesin diye sosyal detoksa girdi.

15.03.2021

Kayıp defterin sırrı çözülüyor... Bir düğün gecesi, nikâh şahitleri ve davetliler

Sefa Kaplan’ın yazdığı Oğuz Atay kitabı*, “Türk edebiyatının Dostoyevski’si” sayılan Oğuz Atay’ın kayıp güncesi olayını fena halde patlattı...

13.03.2021

Gönüller bir olsun

Milletçe kriz dönemlerinde omuz omuza vermenin önemini, değerini şu pandemi sürecinde daha iyi kavradık. El ve gönül birliğinin güzelliğini, yaşayarak gördük.

1.01.2021

Üniversitelere fuhuş yuvası diyen adama dair 10 saptama

BİR: Epeydir sersem sepelek açıklamalarıyla dikkat çekmeye çalışıyordu ama bu sefer baltayı taşa vurdu.

18.12.2020

Müzik hayatın gıdasıdır!

Salgın dönemi her işkolunu vurdu ama en çok mağdur olanlardan biri de müzik sektörü çalışanları... Öyle ki geçen hafta bu duruma bir nebze çare olması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı müzik emekçilerini kapsayan bir projeyi hayata geçireceklerini ve başvuranlara kişi başı aylık 1000 lira yardım yapılacağını açıkladı. Biz de bu sorunun yakıcılığını hatırlatmak ve bu sanat dalının emekçilerine bir anlamda saygı duruşunda bulunmak amacıyla müzisyenleri anlatan en iyi filmleri sıraladık.

12.12.2020

Bizi takip etmeye devam edin

Salı günü yataktan Atilla Dorsay’ın tenkit mesajıyla fırladım. Yeminle bir sabah kalbime indirecek en sonunda... Varsın olsun; bizi takip etmeye, eleştirmeye, düzeltmeye devam edin. Bu geri dönüşler sayesinde daha hatasız yazılar, sayfalar, ilave ve gazeteler hazırlamaya gayret ediyoruz.

11.12.2020

Yoncimik bizi mahkemeye ver

Berbat şarkısı “Ayıp Şeyler” hakkında sosyal medyada yazılanlara dava açmaya hazırlanıyormuş. Kendisine karşı linç kampanyasına destek veren köşe yazarlarını da şikayet edecekmiş. Beni başa yaz ama sakın Edis’i de unutma.

8.12.2020