EKSTRA
MENÜ

Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Murat Dalkılıç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.270 Murat Dalkılıç haberi bulunmuştur.

Sırrı Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983, İzmir doğumlu Türk şarkıcı ve oyuncu. 7 Ağustos 1983'de İzmir'de doğmuştur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

 

Murat Dalkılıç Haberleri

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya evlendi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya evlendi!

İbrahim Tatlıses (69) kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya (26) ile evlendiğini açıkladı. Beşinci evliliğini yapan Tatlıses şöyle söyledi: "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Bu saatten sonra kimseye hesap vermem.”

2.05.2021Magazin
Muratcan Akdoğan kimdir, mesleği ne

Muratcan Akdoğan kimdir, mesleği ne?

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hande Erçel'in adı bu kez Muratcan Akdoğan ile aşk dedikoduların karıştı. Söylentilere göre, Erçel bir ay önce genç iş adamı Muratcan Akdoğan ile aşk yaşamaya başladı. Güzel oyuncunun Murat Dalkılıç ile uzun soluklu ilişkisini bitirdikten sonra rol arkadaşı Kerem Bürsin'le aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti.

16.03.2021Magazin
Kırmızı Oda Nazlı kimdir Kırmızı Oda dizisinin Nazlısı Pınar Denizin hayatı hakkında bilgiler

Kırmızı Oda Nazlı kimdir? Kırmızı Oda dizisinin Nazlı'sı Pınar Deniz'in hayatı hakkında bilgiler

Kırmızı Oda Nazlı, dizide dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Eşi ile sorunları olan Nazlı karakterini canlandıran oyuncu Pınar Deniz'in rolündeki başarısı ise ekran başındakilerden tam not aldı. Her hafta cuma akşamları ekrana gelen Kırmızı Oda'ya katılan Nazlı hikayesi ile yürekleri burktu. Peki, Kırmızı Oda Nazlı kimdir? İşte, Nazlı karakterini canlandıran Kırmızı Oda oyuncusu Pınar Deniz'in hayatı hakkında merak edilenler

19.02.2021Televizyon
Kırmızı Oda Nazlı kimdir Kırmızı Oda’nın Nazlı’sı Pınar Deniz …

Kırmızı Oda Nazlı kimdir? Kırmızı Oda’nın Nazlı’sı Pınar Deniz …

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine kimin hayat verdiği araştırılıyor. Her hafta cuma akşamları ekrana gelen Kırmızı Oda oyuncuları arasına katılan Pınar Deniz, Nazlı karakterini canlandırıyor. İşte Pınar Deniz hakkında bilgiler

17.02.2021Televizyon
Kırmızı Oda Nazlı kimdir İşte Kırmızı Oda oyuncusu Pınar Denizin hayatı ve biyografisi

Kırmızı Oda Nazlı kimdir? İşte Kırmızı Oda oyuncusu Pınar Deniz'in hayatı ve biyografisi

Kırmızı Oda Nazlı'nın hayatı, dizinin yayınlanan son bölümünde dikkat çekti. Eşi ile boşanma aşamasında olan ancak ayrılmamakta kararlı olan Nazlı karakteri, takıntılarıyla ekranlara yansıdı. Nazlı'nın travmanları ve çocukluğunda yaşadığı olaylar ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Duygusal yoksunluk yaşayan Nazlı karakterine hayat veren oyuncu Pınar Deniz'in performansı ise izleyenlerden tam not almayı başardı. İşte, Kırmızı Oda Nazlı ve oyuncu Pınar Deniz'in hayatı hakkında merak edilen bilgiler.

12.02.2021Televizyon
Kırmızı Oda dizisindeki Nazlı kimdir Pınar Deniz, Kırmızı Oda kadrosunda

Kırmızı Oda dizisindeki Nazlı kimdir? Pınar Deniz, Kırmızı Oda kadrosunda!

Kırmızı Oda oyuncuları arasına katılan Pınar Deniz, dizide Nazlı karakterine hayat verecek. Her hafta cuma akşamları yayınlanan diziye dahil olan Pınar Deniz’in kaç yaşında olduğu ve oynadığı diziler yoğun ilgi görüyor. İşte Pınar Deniz hakkında merak edilenler

5.02.2021Televizyon
Boynuz kulağı geçti

Boynuz kulağı geçti

Müzik hayatına Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak başlayan Zeynep Bastık, Exxen’deki ilk programında ünlü popçuyu ağırladı.

16.01.2021 Keyif
Hande Erçel ile Kerem Bürsinden dedikoduları alevlendiren fotoğraf

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den dedikoduları alevlendiren fotoğraf

Adları sürekli aşk dedikodularına karışan Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in, dizideki arkadaşlarıyla yer aldığı fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı. İkilinin samimi halleri yine aşk söylentilerine neden oldu

12.01.2021Magazin
Hande Erçel: Arkadaş olarak ayrıldık

Hande Erçel: Arkadaş olarak ayrıldık

Geçen yıl Murat Dalkılıç’la ayrıldıklarını “İlişkimizi dostça noktaladık” diyerek açıklayan Hande Erçel, ünlü popçunun sosyal medyadakendisini takip etmeyi bırakması hakkında ise şu yorumu yaptı: “Arkadaş olarak ayrıldık.”

9.01.2021Magazin
Hande Erçel kendisini takipten çıkaran Murat Dalkılıç hakkında açıklama

Hande Erçel kendisini takipten çıkaran Murat Dalkılıç hakkında açıklama

Murat Dalkılıç, geçen hafta eski sevgilisi Hande Erçel’i, bu hafta da aralarında Acun Ilıcalı gibi çok önemli ismin bulunduğu dostlarını takipten çıkardı, köprüleri attı. Hande Erçel kendisini takipten çıkaran Murat Dalkılıç hakkında açıklamada bulundu

8.01.2021Magazin
Murat Dalkılıç canı yanan bir ergen gibi...Savaş Özbey yazdı

Murat Dalkılıç canı yanan bir ergen gibi...Savaş Özbey yazdı

Murat Dalkılıç delirip, geçen hafta eski sevgilisi Hande Erçel’i, bu hafta da aralarında Acun Ilıcalı gibi çok önemli ismin bulunduğu dostlarını takipten çıkardı, köprüleri attı. Canı yanan bir ergen gibi. Neden bir süre bir yerlerde ruhunu ve markasını dinlendirmiyor?

8.01.2021Magazin
Hande Erçel de eski sevgilisi Murat Dalkılıçı takip etmeyi bıraktı

Hande Erçel de eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı takip etmeyi bıraktı

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde eski aşkı Hande Erçel'i sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Şarkıcının bu hamlesinin ardından Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan Erçel de Dalkılıç'ı sildi.

4.01.2021Magazin
İşte 2020 yılının magazin olayları

İşte 2020 yılının magazin olayları

Ayrılanlar, barışanlar, evlenenler, çocuk sahibi olanlar... Sevgilisini dövenler, eşini öldürtmek isteyenler, dayak yediğini iddia edenler... İşte geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılında magazin gündemine damgasını vuran olaylar...

29.12.2020Magazin
Murat Dalkılıç: Bir erkek gücünü kaybedince, kadınların saygısını yitirir

Murat Dalkılıç: Bir erkek gücünü kaybedince, kadınların saygısını yitirir

Murat Dalkılıç-Hande Erçel ayrılığının ipuçları...

26.12.2020Magazin
Melis Sezenden aşk iddialarına cevap: Hayatımda kimse yok

Melis Sezen'den aşk iddialarına cevap: Hayatımda kimse yok

Murat Dalkılıç’ın yaklaşık 5 ay önce ayrıldığı eski sevgilisi Hande Erçel’i Instagram hesabından takip etmeyi bırakması, dedikoduları da beraberinde getirdi.

23.12.2020Magazin
Melis Sezenden Murat Dalkılıç açıklaması

Melis Sezen'den Murat Dalkılıç açıklaması

Geçtiğimiz aylarda oyuncu aşkı Hande Erçel ile ilişkisine son veren şarkıcı Murat Dalkılıç'ın son hamlesi sosyal medyayı salladı. Ayrılıklarının ardından arkadaş kaldıklarını dile getiren Murat Dalkılıç eski aşkı Hande Erçel'i sosyal medya hesabından takibi bıraktı.

22.12.2020Magazin
Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçeli sosyal medyada takip etmeyi bıraktı

Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'i sosyal medyada takip etmeyi bıraktı

Beş ay önce üç yıllık ilişkilerini bitiren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dalkılıç, eski sevgilisini dün Instagram’dan takipten çıkardı. Erçel ise şarkıcıyı takip etmeye devam ediyor.

21.12.2020Magazin
Öykü Gürman Malezya’da yarışacak

Öykü Gürman Malezya’da yarışacak

ASYA-Pasifik Yayın Birliği’nin her yıl düzenlediği ABU TV Şarkı Festivali’nde bu yıl Türkiye’yi Öykü Gürman temsil edecek.

11.12.2020Magazin
Ne, 28 sene mi Çıldırmış olmalıyız

Ne, 28 sene mi? Çıldırmış olmalıyız!

Ünlü şarkıcı, evliliğinin 28'inci yıldönümünü bir sosyal medya paylaşımıyla kutladı.

Instagram, Hürriyet Arşiv

9.12.2020Magazin
Dünyanın en güzel kadınıyla evliyim: Yıl dönümümüz kutlu olsun

Dünyanın en güzel kadınıyla evliyim: Yıl dönümümüz kutlu olsun

İki yıl önce evlenen ünlü çift yıldönümlerini kutluyor... Birbirlerine olan aşklarını da sosyal medya üzerinden paylaşıyorlar.

Instagram, Mega News Agency

2.12.2020Magazin
Kerem Bürsin ve Hande Erçelden aşk iddialarına cevap

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'den aşk iddialarına cevap

Uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Murat Dalkılıç ile yollarını ayıran Hande Erçel'in adı rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılmıştı. İkilinin her hareketi sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor. Güzel oyuncu Hande Erçel, Kerem Bürsin’in annesini takip etmesi hakkın gelen soruya şaşırtıcı cevap verdi.

3.11.2020Magazin
İki bin kişinin katıldığı Murat Dalkılıç konserinde korona unutuldu

İki bin kişinin katıldığı Murat Dalkılıç konserinde korona unutuldu

Mersin’in Silifke ilçesinde ünlü sanatçı Murat Dalkılıç'ın konserinde sosyal mesafe ve maske kuralı unutuldu.Mersin Büyükşehir Belediyesinin "Cumhuriyet Konserleri" kapsamında düzenlediği konser alanı dolup taştı. Yaklaşık iki bin kişinin katıldığı konserde Covid-19 önlemleri ise hiçe sayıldı. Konserde sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmadığı görüldü.

29.10.2020Magazin
Pes dedirten görüntüler İki bin kişinin katıldığı Murat Dalkılıç konserinde korona unutuldu

'Pes' dedirten görüntüler! İki bin kişinin katıldığı Murat Dalkılıç konserinde korona unutuldu

Mersin’in Silifke ilçesinde ünlü sanatçı Murat Dalkılıç'ın konserinde sosyal mesafe ve maske kuralı unutuldu.

29.10.2020Magazin
Merve Boluğur kimdir nereli kaç yaşında İşte, Merve Boluğur dizileri ve filmleri

Merve Boluğur kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Merve Boluğur dizileri ve filmleri

Oyunculuk kariyeri boyunca pek çok dizi ve filmde yer alan Merve Boluğur, belirli dönemlerde yaptığı paylaşımlar dolayısıyla araştırılan isim olmaya devam ediyor. Bir dönem şarkıcı Murat Dalkılıç ile evli kalan Merve Boluğur, kendi ismini taşıyan bir kozmetik firması kurmuştur. Peki, Merve Boluğur kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Merve Boluğur dizileri ve filmleri hakkında detaylı bilgiler

20.10.2020Hayat
Murat Boz podyuma çıkamadı

Murat Boz podyuma çıkamadı

Murat Boz, tıpkı meslektaşı Murat Dalkılıç gibi Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında yapılacak bir defilede podyuma çıkacaktı.

18.10.2020Magazin
Fonksiyonel, rahat ve asi

Fonksiyonel, rahat ve asi

İlhamını farklı meslek gruplarında giyilen iş kıyafetlerinden ve askeri üniformalardan alan parçalar, 2020 sonbahar/kış erkek hazırgiyim koleksiyonlarını ele geçiriyor. Bu rahat stil, henüz Türkçe jargonda yerini almasa da moda literatüründe ‘utility’ olarak adlandırılıyor. Hacimli tasarımlar giyen kişiye hareket alanı sağlayarak fonksiyonel ve aynı zamanda modern bir tarz sunuyor.

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (12.10.2020)

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (12.10.2020)

İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

12.10.2020Magazin
Murat Dalkılıç: Beni eşcinsel sanıyorlardı

Murat Dalkılıç: Beni eşcinsel sanıyorlardı

Murat Dalkılıç, Berfu Yenenler’in yeni YouTube programı “Ünlü Dedikodusu”na konuk oldu.

12.10.2020Magazin
Kırmızı Oda Ahmet karakterini canlandıran Emre Kınay kimdir

Kırmızı Oda Ahmet karakterini canlandıran Emre Kınay kimdir?

Kırmızı Oda dizisine Ahmet karakteri ile dahil olan Emre Kınay, dikkat çeken isim oldu. Kariyeri boyunca pek çok dizide rol alan Emre Kınay, kızının adını verdiği Duru isimli tiyatro topluluğu ile bu alandaki kariyerini de devam ettirdi. 2019 yerel seçimlerinde Kadıköy Belediye Başkanlığı için adaylığını koyan Emre Kınay, %12,66 oy oranı ile seçimde kaybeden taraf oldu. İşte, Kırmızı Oda Ahmet karakterini canlandıran Emre Kınay hakkında detaylı bilgiler

2.10.2020Televizyon
Murat Dalkılıç aşka geldi, Hande Erçel dinlemedi

Murat Dalkılıç aşka geldi, Hande Erçel dinlemedi

Geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Hande Erçel-Murat Dalkılıç çifti, önceki akşam katıldıkları bir nikah töreninde pişti oldu.

21.09.2020Magazin
Hande Erçel Murat Dalkılıçı dinlemedi

Hande Erçel Murat Dalkılıç'ı dinlemedi

Geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Hande Erçel-Murat Dalkılıç çifti, önceki akşam katıldıkları bir nikah töreninde pişti oldu.

21.09.2020Magazin
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilk kez bir araya geldi

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilk kez bir araya geldi

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, ayrıldıktan sonra ilk kez ortak arkadaşlarının nikahında bir araya geldi.Dalkılıç’ın söylemek için seçtiği şarkı ve o anlarda Erçel’in umursamaz tavırları dikkat çekti.

21.09.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Bugün ne yapsak

Bugün 4 Mayıs Star Wars Günü. Seriyi baştan başlayıp izleyin...

4.05.2021

Adana diğer şehirlere örnek olmalı

Adana’nın meşhur Portakal Çiçeği Karnavalı’nı hep duyardım.

6.04.2021

Ümit Besen bırakmaz, bırakamaz

Ümit Besen hayranları panikte. Ümit Besen hayranları üzgün.

4.04.2021

Ne anlama geliyor “iki kişilik bir şey”

◊ İlişkileri ciddidir ya da sadece vakit geçiriyorlardır beni hiç ilgilendirmez.

23.03.2021

Koronaya meydan okuyan okuyana

Çok ilginç bir hafta sonuydu. İrem Derici parkta piknik yaparken yakalanınca bir ‘yavuz hırsız ev sahibini bastırır’ edasıyla utanmadan, sıkılmadan gazetecilere tepki gösterdi. Derici’ye destek vermek isteyen ‘sözde astrolog’ kendine güldürdü. Murat Dalkılıç koronaya meydan okudu, partici gençler yine Rumeli Hisarı’nda toplandı.

16.02.2021

Bırak gizli sırrımız içimizde yaşasın

Havanın kuraklığı gibi kurak olan magazin diyarlarında romantik komediliği Meg Ryan’ın botoksları kadar kabak tadı vermiş bir üçlü var:Murat Dalkılıç, Kerem Bürsin ve Hande Erçel.

9.01.2021

Sosyal medyadan kendisi çıksa daha iyi

Murat Dalkılıç delirip, geçen hafta eski sevgilisi Hande Erçel’i, bu hafta da aralarında Acun Ilıcalı gibi çok önemli ismin bulunduğu dostlarını takipten çıkardı, köprüleri attı. Canı yanan bir ergen gibi. Neden bir süre bir yerlerde ruhunu ve markasını dinlendirmiyor?

8.01.2021

‘En güzeli görücü usulü’

Yıldız Tilbe deyince akan sular durur.

7.01.2021

Açıkhava konseri piştisi

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un arasında iddia edildiği gibi eski bir ilişki varsa, inkar edilen her bölümü için okların hedefinde olacaklar. Her şey baştan sorgulanacak, başladı bile... Mesela Oğuzhan Koç’un Açıkhava konserindeki gibi Yağmur-Demet çakışmalarında kim, neyi, ne kadar biliyordu?

6.01.2021

Aşı yanlıları neden bu kadar sertleşti?

Aşı olmayı reddedenleri başka insanların hayatını tehlikeye atmakla suçluyorlar. Eğer ben aşı olup salgına karşı bir koruma geliştirdiysem, başkasının aşı olmaması benim hayatımı niye riske atsın ki? Aşı olmayan kişi, en fazla kendisi gibi aşı olmayan birine bulaştırabilir hastalığı...

29.12.2020

Merve Boluğur’un ilişki tavsiyeleri

Yıllar geçmesine rağmen kendi duygu kitaplığını düzenleyememiş birinin ilişki profesörü kesilmesini inandırıcı bulmamış insanlar. Ben üstüne üçüncü bir neden daha sayayım...

25.12.2020

Yeni dönemde ‘nargile’ yok

Ülkece ikinci yeni normale hazırlanırken, bu sefer daha sıkı tedbirlerin alınacağı haberleri kulaktan kulağa dolaşıyordu.

24.12.2020

Senin gibi ablam olacağına...

Abla dediğin, yeri geldiğinde sığınılacak limandır.

15.12.2020

O artık çok mutlu

Bugüne kadar 150 milyona yakın fiziksel albüm satmayı başarmış, defalarca platin plakla ödüllendirilmiş, Grammy sahibi olma onuruna erişmiş; inişli çıkışlı dönemleri geride bırakmış, önayak olduğu yardım projeleri sayesinde ‘hayırseverler kraliçesi’ olarak anılmaya başlamış, hayatından memnun 39 yaşında bir müzisyen: Britney Spears

12.12.2020

Bugün ne yapsak

Evlere müzikle kapanacağız. Mesela Cem Adrian’ın Türk sanat müziğine dokunuşunu dinleyeceğiz. “Solmayan Şarkılar” albümü artık bizlerle...

4.12.2020

İyi ki kötüler var

Dün Kelebek’te Eda Solmaz’ın, Yeşilçam’ın unutulmaz kötülerinden İhsan Gedik ile röportajını okudum.

31.10.2020

Orta Yol  

Murat Dalkılıç’ın yeni şarkısı ‘ Orta Yol’ geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluştu. 2016 yılında çıkardığı ‘Epik’ albümüyle müzikal açıdan yüzünü daha çok batıya döndüğünü düşündüğüm Dalkılıç, o zamandan bu zamana daha özgür , kendi istediği müziği yapan , klişe matematik işlerden uzaklaşmayı tercih edenlerden oldu.

20.10.2020

Şevval Şahin’in partisinin öğrettikleri

“Bize başkasından korona bulaşabilir ama benim tanıdıklarımdan, benim davet ettiklerimden birbirine zarar gelmez” önyargısı gittikçe yaygınlaşıyor. Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın verdiği parti, işte bu tıbbı reddeden, gayribilimsel ön kabulü yıkması açısından önemli.

8.09.2020