EKSTRA
MENÜ

Koronavirüs Tablosu

Koronavirüs Tablosu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koronavirüs Tablosu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 469 Koronavirüs Tablosu haberi bulunmuştur.

Koronavirüs Tablosu Haberleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Kocadan Covid-19 bilgilendirmesi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'Covid-19' bilgilendirmesi

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü'nün Covid-19 (yeni koronavirüs) salgınıyla ilgili son güncel verilerini paylaştı. 104 ülkeye yayılan salgının sıkı önlemler nedeniyle Türkiye'de görülmediğini belirten Bakan Koca, yurt dışından gelenlerin kurallara uyması gerektiğine işaret etti.

8.03.2020Gündem
Bakan Kocadan gençlere abi uyarısı: Taşıyıcı olmayın

Bakan Koca'dan gençlere 'abi' uyarısı: Taşıyıcı olmayın

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu ile düzenledikleri toplantının ardından kameraların karşısına geçerek önemli açıklamalar yaptı. Bakan Koca, koronavirüs hastalarına ilişkin bilgi verirken gençlere de seslendi: “Sizinle bir abi olarak konuşmak istiyorum. Evde kalın, taşıyıcı olmayın.” Eğitim Bakanı Selçuk da uzaktan eğitimin 30 Nisan’a uzatıldığını açıkladı.

26.03.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı, güncel Corona Virüs rakamlarını bakanlık sitesinden paylaşacak

Sağlık Bakanlığı, güncel Corona Virüs rakamlarını bakanlık sitesinden paylaşacak

Sağlık Bakanlığı, Corona Virüs salgını nedeniyle vaka ve ölüm sayısı gibi günlük ve toplam verilerin yer aldığı tabloları bakanlığın sitesinden güncel bir şekilde paylaşacak.

26.03.2020Gündem
Son dakika haberi: İşte Türkiyedeki anlık corona virüs tablosu

Son dakika haberi: İşte Türkiye'deki anlık corona virüs tablosu

Sağlık Bakanı Fahretin Koca, Türkiye'deki günlük corona virüs tablosunun yer aldığı internet sitesini Twitter hesabından paylaştı.

27.03.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip sitesi erişime açıldı - Covid-19 gov tr Türkiyenin günlük koronavirüs tablosu ekranı ve vaka sayısı

Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip sitesi erişime açıldı - Covid-19 gov tr Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ekranı ve vaka sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, corona virüsü takip sitesinin kurulduğunu açıkladı. Corona virüs güncel verileri her gün Sağlık Bakanlığı corona virüs sitesi takip ekranı üzerinden duyurulacağını bildiren Bakan Koca, "Bugün itibari ile internet ortamında açıklanacak" ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı açıklama sonrası aktif hale getirilen covid 19 gov tr sitesi erişime sunularak Türkiye'de corona vaka sayısı bilgileri paylaşıldı. Gün gün corona vaka sayısını paylaşan site, 29 Mart güncel bilgileri duyurdu. Peki, Sağlık Bakanlığı corona takip sitesinden hangi bilgiler öğrenilir? Corona virüsü Sağlık Bakanlığı sitesine nasıl giriş yapılır? İşte,Covid- 19 sitesi takip ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

29.03.2020Gündem
Türkiyede Corona virüsü vakası kaç oldu Türkiyenin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri

Türkiye'de Corona virüsü vakası kaç oldu? Türkiye'nin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve pandemi haline dönüşen corona virüsüyle ilgili son dakika bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılmaya devam ediyor. Gün gün corona virüsü vaka ve ölüm sayısı hakkında bilgilendirme yapan Bakan Koca, 2 Nisan Perşembe günü test sayısının 18 bin 757, vefat sayısının ise 79 olarak kayıtlara geçtiğini duyurdu. Peki, Türkiye'de Corona virüsü vakası kaç oldu? İşte, Türkiye'nin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri.

2.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı corona virüste son vaka sayısını açıkladı İşte il il son vaka ve ölüm sayıları

Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı corona virüste son vaka sayısını açıkladı! İşte il il son vaka ve ölüm sayıları

Corona virüste son dakika gelişmesi... Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 2 bin 456 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulduğunu, 79 kişinin daha hayatını kaybettiğini, toplam vaka sayısının 18 bin 135'e, can kaybının da 356'ya ulaştığını açıkladı.

3.04.2020Gündem
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, dün yapılan 21 bin 400 koronavirüs testinden 3 bin 148'inin pozitif çıktığını, 75 hastanın yaşamını yitirdiğini, toplam can kaybının 649'a yükseldiğini açıkladı.

7.04.2020Haber
Son dakika haberi: Corona virüste vaka ve ölüm sayısı açıklandı Bakan Kocadan yeni açıklama

Son dakika haberi: Corona virüste vaka ve ölüm sayısı açıklandı! Bakan Koca'dan yeni açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Koca bugün yapılan 24 bin 900 testten, 4 bin 117'sinin pozitif çıktığını, 87 hastanın hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 812'ye yükseldiğini duyurdu.

8.04.2020Gündem
Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor Sağlık Bakanı açıklama yapacak

Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor! Sağlık Bakanı açıklama yapacak

Koronavirüs Bilim Kurulu bugün video konferans yöntemiyle toplanacak. Sonrasında saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacağı duyuruldu.

10.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Corona virüsünde vaka ve ölüm sayıları açıklandı Gözler çıkacak kararlarda

Son dakika haberi: Corona virüsünde vaka ve ölüm sayıları açıklandı! Gözler çıkacak kararlarda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter'dan paylaştı. Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 4056 kişiye Kovid-19 tanısı konulduğunu, 96 kişinin hayatını kaybettiğini, toplam vaka sayısının 42 bin 282, can kaybının ise 908 olduğunu açıkladı. Koronavirüs Bilim Kurulu bugün video konferans yöntemiyle toplanacak. Sonrasında saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacağı duyuruldu.

10.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı İşte son vaka ve ölüm sayısı

Son dakika haberi: Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı! İşte son vaka ve ölüm sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bin 296'ya yükseldi, bugün 34 bin 456 test yapıldı. Bu kapsamda 4 bin 93 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu. Son 24 saatte 98 hasta vefat etti, 511 hasta iyileşti. Bakan Koca, "Test sayımız yakında 500 bine ulaşacak. Erken tanı ve tedavi, iyileşen hasta sayımızı artırıyor" dedi.

14.04.2020Gündem
İbrahim Kalın: Virüsü elbirliğiyle yeneceğiz

İbrahim Kalın: Virüsü elbirliğiyle yeneceğiz

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Koronavirüsü paniğe ve rehavete kapılmadan elbirliğiyle yeneceğiz" dedi.

15.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca coronavirüste vaka ve ölüm sayısını açıkladı 2 gücümüz var

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca coronavirüste vaka ve ölüm sayısını açıkladı! '2 gücümüz var'

Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu günlük koronavirüs tablosuna göre bugün yapılan 34 bin 90 testten 4 bin 281’i pozitif çıktı, 115 kişi hayatını kaybetti, toplam can kaybı 1518’e, toplan iyileşen sayısı ise 5 bin 674'e yükseldi.

15.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Koca, corona virüste son vaka ve ölüm sayısını açıkladı

Son dakika haberi: Bakan Koca, corona virüste son vaka ve ölüm sayısını açıkladı!

Türkiye'de son 24 saatte 121 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Böylece toplam can kaybı bin 890'a yükseldi. Bugün iyileşenlerin sayısı ise bin 822 oldu. Toplam iyileşenlerin sayısı ise 10 bin 453'e ulaştı.

18.04.2020Gündem
Son dakika : Bakan Koca, corona virüste son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Son dakika : Bakan Koca, corona virüste son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, "Şifa bulan hasta sayımız 10.000'in üzerine çıktı. Tedavide önemli üstünlüklerimiz var" dedi.

18.04.2020Haber
Son dakika haberi: Koronavirüsle mücadelede bir ilki başardık İyileşen hasta vaka sayısını geçti.. Geri dönüş olmamalı

Son dakika haberi: Koronavirüsle mücadelede bir ilki başardık! İyileşen hasta vaka sayısını geçti.. Geri dönüş olmamalı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu açıkladı. Türkiye’de son 24 saatte iyileşen hasta sayısı, yeni tespit edilen vaka sayısını geçti.

25.04.2020Gündem
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'de son 24 saatte 2 bin 357 kişiye Kovid-19 tanısı konulduğu, 99 kişinin hayatını kaybettiği, toplam vaka sayısının 110 bin 130, toplam can kaybının 2 bin 805 olduğu açıklandı.

26.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüste son durumu bu sözlerle paylaştı

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüste son durumu bu sözlerle paylaştı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu açıkladı. Bakan Koca, "Son 24 saatte 5.000’den fazla hastamız iyileşti. İyileşen toplam hasta sayımız 40.000’e yaklaştı. Yoğun bakım ve entübe sayısında düşüş sürüyor. Yeni vaka sayısı öngörülen seyirde. Çok yakında 1 milyon testi aşmış olacağız. Bu başarıyı riske atmayalım" dedi.

29.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Koca corona virüste son vaka ve ölüm sayısını paylaştı

Son dakika haberi: Bakan Koca corona virüste son vaka ve ölüm sayısını paylaştı

Bakan Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu paylaştı. Dün yapılan 29 bin 230 testten 2 bin 392'si pozitif çıktı. Bugün vefat eden 92 kişi ile birlikte toplam can kaybı 2 bin 992 oldu. Toplam iyileşen hasta sayısı ise 38 bin 809'a yükseldi.

29.04.2020Gündem
30 Nisan Corona Virüsü Türkiye son durum tablosu: Türkiye vaka ve ölüm sayısı.. İşte Covid 19 Türkiye tablosu

30 Nisan Corona Virüsü Türkiye son durum tablosu: Türkiye vaka ve ölüm sayısı.. İşte Covid 19 Türkiye tablosu

30 Nisan corona virüsü son durum tablosu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklandı. Günlük corona tablosunu açıklayan Bakan Koca koronavirüs hasta ve vaka sayısı hakkında yaptığı açıklamada, "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 42 bin 4 test yapıldı. Bu kapsamda 2 bin 615 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu." ifadelerini kullandı. Korona virüsü günlük haritasına göre toplam iyileşen sayısı 48 bin 886'ya yükseldi oldu. Peki, corona virüsünde son durum ne? İşte, Türkiye'de corona virüsü son durum haritası ve Covid 19 Türkiye tablosu...

30.04.2020Dünya
Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki - Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır nedir

Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki - Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır nedir?

Hayat Eve Sığar uygulaması nedir, sorusu, uygulamanın Sağlık Bakanlığı tarafından güncellenip yenilenmesiyle araştırılmaya başlandı. İl il ilçe ilçe corona virüsü yoğunluk ve risk haritasını gösteren ve yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadale kapsamında hayata geçirilen Hayat Eve Sığar uygulama ile vatandaşlar hem kendi sağlıklarını takip edebiliyor hem de çevrelerindeki risk durumunu anlık görebiliyorlar. Peki, Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır nedir? İşte, Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki ve konuyla ilgili ayrıntılar...

2.05.2020Gündem
Günlük vaka 2 binin altına düştü

Günlük vaka 2 binin altına düştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 30 Mart’tan bu yana ilk kez günlük vaka sayısının 2 binin altına düştüğünü açıkladı.

3.05.2020Gündem
Hayat Eve Sığar uygulamasında yeni özellik Maske kodu alınabilecek

"Hayat Eve Sığar" uygulamasında yeni özellik! Maske kodu alınabilecek

Sağlık Bakanlığınca hizmete sunulan, mobil marketlerden ücretsiz indirilebilen "Hayat Eve Sığar" uygulaması ile artık maske kodu alınabilecek.

3.05.2020Gündem
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'de son 24 saatte 1670 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulduğu, 61 kişinin hayatını kaybettiği, toplam vaka sayısının 126 bin 45, toplam can kaybının 3 bin 397'ye ulaştığı açıklandı.

3.05.2020Gündem
Bakan Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Bakan Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Koca paylaşımında, "Yoğun bakım hasta sayısı, entübe hasta sayısı ve vefat sayısında düşüş devam ediyor. Yeni iyileşen hasta sayısı, başarının diğer göstergesi. Vaka sayısında, seyirde görülebilecek kısmi bir artış var. Yeni bir dönemdeyiz. Salgına fırsat tanımamalıyız" dedi.

5.05.2020Haber
Yeni bir dönemdeyiz

Yeni bir dönemdeyiz

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 59 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 3 bin 520’ye ulaştı.

6.05.2020Gündem
Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki - Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır ücretsiz maske alınır mı

Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki - Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır ücretsiz maske alınır mı?

Hayat Eve Sığar uygulaması nedir, sorusu, uygulamanın Sağlık Bakanlığı tarafından güncellenip yenilenmesiyle araştırılmaya başlandı. İl il ilçe ilçe corona virüsü yoğunluk ve risk haritasını gösteren ve yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadale kapsamında hayata geçirilen Hayat Eve Sığar uygulama ile vatandaşlar hem kendi sağlıklarını takip edebiliyor hem de çevrelerindeki risk durumunu anlık görebiliyorlar. Peki, Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl kullanılır nedir? İşte, Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulaması nasıl indirme linki ve konuyla ilgili ayrıntılar.

6.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca, Tedbirlere mutlaka uymalıyız dedi ve son durumu açıkladı

Sağlık Bakanı Koca, 'Tedbirlere mutlaka uymalıyız' dedi ve son durumu açıkladı

Bakan Koca, Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Son 24 saatte 30 bin 303 test yapılırken, yeni vaka sayısı 2 bin 253 oldu. 64 kişi vefat ederken toplam can kaybı 3 bin 584 oldu. Bugün iyileşen kişi sayısı ise 4 bin 917 oldu.

6.05.2020Haber
Bakan isyan etti, kimse dinlemedi.. ‘Bir kareye bu kadar insan’

Bakan isyan etti, kimse dinlemedi.. ‘Bir kareye bu kadar insan’

3 günlük yasağın ardından cadde ve meydanlarda yaşanan yoğunluk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı da isyan ettirdi.

7.05.2020Gündem
Kontrollü sosyal hayat

Kontrollü sosyal hayat

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün Türkiye’nin koronavirüse karşı mücadelesinde ilk dönemi tamamladığını, girilen ikinci dönemin stratejisine ‘kontrollü sosyal hayat’ adını verdiklerini açıkladı. Koca, yeni dönem hakkında ve devam edecek önlemlerle ilgili şunları söyledi:

7.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, "Test sayısı, yakında 1,5 milyona ulaşacak. Vaka sayısında dün göze çarpan kısmi artış, geriledi. Vefatta, yoğun bakım sayısında düne göre yine düşüş var. Virüsü, kararlı bir şekilde geriletmeli, tedbirlerle yenmeliyiz. Kanıtladık: Sonuç almak zor değil" dedi.

7.05.2020Haber
Vaka sayısındaki kısmi artış geriledi

Vaka sayısındaki kısmi artış geriledi

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 57 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 3 bin 641’e ulaştı.

8.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca koronavirüste son durumu açıkladı ve uyardı

Sağlık Bakanı Koca koronavirüste son durumu açıkladı ve uyardı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı.Tabloya göre, son 24 saatte 3 bin 412 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 86 bin 396 oldu.

8.05.2020Haber
Vakalarda düşüş devam ediyor’

Vakalarda düşüş devam ediyor’

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 50 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 3 bin 739’a ulaştı.

10.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı İyileşen sayısı 90 bine yaklaştı

Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı! İyileşen sayısı 90 bine yaklaştı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, Türkiye'de son 24 saatte 1546 kişiye Kovid-19 tanısı kondu, 50 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 137 bin 115, can kaybı 3 bin 739 oldu.

10.05.2020Haber
Bakan Koca, son vaka sayısını açıkladı

Bakan Koca, son vaka sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Sağlık Bakanı Koca'nın açıkladığı son verilerine göre, Türkiye'de son 24 saatte 1114 kişi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konuldu, 55 kişin hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 139 bin 771, toplam can kaybı ise 3 bin 841 oldu.

11.05.2020Haber
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca'nın paylaştığı verilere göre son 24 saatte can kaybı 53 artarak 3 bin 894'e yükseldi. Bin 704 yeni vaka tespit edilirken 3 bin 109 hasta da iyileşti.

12.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı.

12.05.2020Haber
Vakaların yüzde 70’i iyileşti

Vakaların yüzde 70’i iyileşti

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 53 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 3 bin 894’e ulaştı.

13.05.2020Gündem
Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

Koronavirüs Bilim Kurulu, koronavirüs ile mücadelede son durumu değerlendirmek üzere bir kez daha bir araya geliyor. Video konferans yöntemi ile bir araya gelecek Bilim Kurulu Toplantısı ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamada bulunacak. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saat kaçta açıklama yapacak?

13.05.2020Gündem
Bakan Koca, corona virüste son durumu paylaştı

Bakan Koca, corona virüste son durumu paylaştı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Türkiye'de son 24 saatte 1639 kişiye Kovid-19 tanısı kondu, 58 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 143 bin 114, can kaybı 3 bin 952 oldu.

13.05.2020Haber
Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

'Bayramda sokağa çıkma yasağı olacak mı?' Bilim Kurulu sonrası önemli açıklamalar

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ''Şu anki şartlarda salgın kontrol altında'' dedi. Maske kullanımı ve sosyal mesafe uyarısında bulunan Bakan Koca, "Bir pandemi sürecindeyiz. Alışveriş kuyruğuna girmek, pazar kalabalığına tedbirsiz karışmak risktir." ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanı, ''Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı olacak mı?'' şeklindeki bir soruya da ''Salgının seyri bunda etkili olacak'' yanıtını verdi.

13.05.2020Gündem
Salgın kontrol altında ama...

Salgın kontrol altında ama...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Şu anki şartlarda salgın kontrol altında” dedi ancak hemen ardından uyarılarını sıraladı: “Alışveriş kuyruğuna girmek, pazar kalabalığına tedbirsiz karışmak risktir. Salgın hastalıklar fırsat tutkunudur. Bu fırsatı tanırsak bir ay öncesine dönebiliriz.” Koca, dünkü basın toplantısında özetle şunları söyledi:

14.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı

Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, Türkiye'de son 24 saatte 1635 kişiye Kovid-19 tanısı kondu, 55 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 144 bin 749, can kaybı 4 bin 7 oldu.

14.05.2020Haber
Testte 1.5 milyonu geçtik

Testte 1.5 milyonu geçtik

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 55 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 4 bin 7’ye ulaştı.

15.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Koca son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, Türkiye'de son 24 saatte 1708 kişiye Kovid-19 tanısı kondu, 48 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 146 bin 457, can kaybı 4055 oldu.

15.05.2020Haber
‘Vaka sayısında kısmi artış var’

‘Vaka sayısında kısmi artış var’

Türkiye’de son 24 saatte koronavirüs nedeniyle 48 kişi daha hayatını kaybetti, toplam can kaybı 4 bin 55’e ulaştı.

16.05.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı Vefat edenlerin oranı azalıyor

Sağlık Bakanı Koca son durumu açıkladı! 'Vefat edenlerin oranı azalıyor'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı.

16.05.2020 Haber

Yazar Sonuçları

Doğrusu şimdilik ertelemek

KORONAVİRÜSÜ galiba hafife aldık, aldım.

5.03.2020