EKSTRA
MENÜ

Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kemal Kılıçdaroğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26.439 Kemal Kılıçdaroğlu haberi bulunmuştur.

Tapu memuru Kamer Bey ile ev hanımı Yemuş Hanım'ın yedi çocuğundan dördüncüsü olarak 17 Aralık 1948′de Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde dünyaya geldi. Kendisinden on dakika önce Adil adlı bir ikizi doğdu. Ailenin daha önce sahip olduğu ‘Karabulut’ soyadı, yaşadıkları köyde herkesin aynı soyadını taşıması nedeniyle, babası tarafından 1950’lerde ‘Kılıçdaroğlu’ olarak değiştirildi. Kemal Kılıçdaroğlu ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu’nun çeşitli yerlerinde yaptı.

Elazığ Ticaret Lisesi′ni 1967′de birincilikle bitirdi. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden (şimdiki adıyla Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden) 1971 yılında mezun oldu.

 

 

Kemal Kılıçdaroğlu Haberleri

Kılıçdaroğlundan Parlamenter sistem takvimi

Kılıçdaroğlu'ndan Parlamenter sistem takvimi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçiş çalışmalarını anlatırken “İlkeleri sağlıklı belirleyebilir ve üzerinde uzlaşma sağlayabilirsek, zaten Anayasa’da yapacağımız değişiklikler de kendiliğinden büyük ölçüde ortaya çıkmış olacaktır” dedi.

11.05.2021Gündem
İsrail’den katliam: 20 ölü 9u çocuk

İsrail’den katliam: 20 ölü 9'u çocuk

Müslüman dünyası Ramazan Bayramı’na kavuşmayı beklerken İsrail, Filistinlilere yönelik şiddetin dozunu arttırdı. İsrail Güvenlik Konseyi Gazze Şeridi’ne kapsamlı hava saldırısı kararı verirken dün düzenlenen saldırıda 20 Filistinli hayatını kaybetti. Dört gündür tansiyonun düşmediği Mescid-i Aksa’da da İsrail polisi nöbet tutan Filistinlilere saldırmayı sürdürdü.

11.05.2021Dünya
‘Devri sabık’ defterini kapatmalıyız

‘Devri sabık’ defterini kapatmalıyız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekili Aykut Erdoğdu’nun, “İktidarı TRT canlı yayınında yargılayacağız” sözlerini değerlendirirken, “Böyle, ‘devri sabık yaratacağız, çıkaracağız mahkemeye’, bunlar doğru değil. Bu anlayış, darbeler döneminde olan bir anlayıştır. Bu defteri tümüyle kapatmamız lazım, böyle bir şey olmaz” dedi. Kılıçdaroğlu, T24’teki röportajında özetle şu mesajları verdi:

10.05.2021Gündem
Kılıçdaroğlu ve Akşener iftarda buluştu

Kılıçdaroğlu ve Akşener iftarda buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

9.05.2021Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlundan Avrupa Günü mesajı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Avrupa Günü mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin tam üyelik hedefinin ulusal öneme sahip olduğunu belirterek, Avrupa Günü'nü kutladı.

9.05.2021Gündem
Kılıçdaroğlundan Anneler Günü mesajı

Kılıçdaroğlu'ndan 'Anneler Günü' mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ailesi ile birlikte çekilen fotoğrafı paylaşarak Anneler Günü'nü kutladı.

9.05.2021Gündem
Kudüs zulmüne büyük tepki

Kudüs zulmüne büyük tepki

Ramazan ayının son cumasında İsrail’in Mescid-i Aksa ve çevresinde Filistinlilere yönelik haksız müdahalesine dünyadan tepki yağdı. Başta Türkiye, İran ve S. Arabistan 205 Filistinlinin yaralandığı baskına tepki gösterirken ABD ve AB kınamak yerine gerilimin düşürülmesi çağrısı yaptı. Filistin, BM’yi göreve çağırdı.

9.05.2021Dünya
İsrail polisinden Mescid-i Aksa’da ses bombalı müdahale

İsrail polisinden Mescid-i Aksa’da ses bombalı müdahale

İsrail polisi dün gece Mescid-i Aksa’da Filistinlilere ses bombası ve plastik mermilerle müdahale etti. Gerginlik gece boyu sürdü.

8.05.2021Dünya
Kılıçdaroğlu 20 bininci kadın üyeyi konuk etti

Kılıçdaroğlu 20 bininci kadın üyeyi konuk etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları’nın 20 bininci üyesi olan Remziye Yılmaz’ı makamında kabul etti.

7.05.2021Gündem
49 yıl önce dün toprağa 3 fidan düştü

49 yıl önce dün toprağa 3 fidan düştü

68 kuşağının gençlik önderlerinden Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan 6 Mayıs 1972’de Ankara Ulucanlar Merkez Kapalı Cezaevi’nde, sabaha karşı idam edildi. 3 devrimci fidan, ölümlerinin 49’uncu yılında karanfillerle anıldı...

7.05.2021Gündem
Cemil Erhan kimdir, kaç yaşında vefat etti Eski Devlet Bakanı Cemil Erhanın hayatı ve biyografisi

Cemil Erhan kimdir, kaç yaşında vefat etti? Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan'ın hayatı ve biyografisi

Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan hayatını kaybetti. 50. Hükümet'te Devlet Bakanlığı görevini yürüten ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olan Cemil Erhan'ın kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi. 15, 19 ve 20’nci Dönem Ağrı Milletvekilliği yapan Erhan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmişti. Cemil Erhan'ın hayatı vefatının ardından gündeme geldi. Peki, Cemil Erhan kimdir? İşte, Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan'ın hayatı ve biyografisi hakkında ayrıntılı bilgiler.

6.05.2021Gündem
Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat etti

Eski Devlet Bakanı Cemil Erhan vefat etti

Eski Devlet Bakanı; 15, 19 ve 20’nci Dönem Ağrı Milletvekili, ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Cemil Erhan, geçirdiği kalp krizi nedeniyle 83 yaşında hayatını kaybetti.

6.05.2021Gündem
Başkanlara ‘askıda defter’ talimatı

Başkanlara ‘askıda defter’ talimatı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarına ‘askıda bakkal defteri’ talimatı vererek ödenemeyen borçların silinmesi için çalışmalarını istedi. Kılıçdaroğlu, “Bürokratlar bazen bizi yok sayıyor diye sitem ettiniz. Kaymakam tanımazmış, vali görmezmiş... Esnaf görüyor mu, manav, vatandaş görüyor mu asıl önemli olan o” diye konuştu.

6.05.2021Gündem
Siyasetin zirvesinden sosyal medya hamleleri

Siyasetin zirvesinden sosyal medya hamleleri

Siyasi partiler sosyal medya aracılığı ile birbirlerine mesaj gönderdiler.

6.05.2021Gündem
İttifak derse aday olurum

İttifak derse aday olurum

‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’le ilgili metin hazırlandığını belirten CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “O metin ilerliyor. Her partiden bir genel başkan yardımcısı o konuda çalışıyor” dedi. Kılıçdaroğlu, “Cumhurbaşkanlığı’na aday olur musunuz” sorusuna yine “İttifak derse ki ‘Aday olacaksın’, oluruz o zaman” yanıtını verdi.

5.05.2021Gündem
20yaschallenge gündemi salladı İşte siyasetin 20 yaşı

'20yaschallenge' gündemi salladı! İşte siyasetin 20 yaşı

Sosyal medyada gündem olan 20’li yaş fotoğraflarını paylaşma kervanına başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere siyasetçiler de katıldı. Biz de hem sosyal medyadaki o fotoğraflarda hem de siyasetçilerin Hürriyet’e açtığı albümlerinde 20 yaşın izini sürdük...

5.05.2021Gündem
CHP’den Merkez Bankası teklifi

CHP’den Merkez Bankası teklifi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yasalaşması için ‘MHP Lideri Devlet Bahçeli’den de destek isteyeceğim’ dediği, Merkez Bankası’nın para politikasını ülke ve dünya ekonomisi gerçeklerine göre bağımsız şekilde oluşturabilmesi ve uygulayabilmesi için 10 maddelik kanun teklifi Meclis Başkanlığı’na sunuldu.

4.05.2021Ekonomi
Belediyelerimizle rekabete giriyorlar

Belediyelerimizle rekabete giriyorlar

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Merkez Yürütme Kurulu toplantısı gündemine ilişkin Genel Merkez’deki açıklamada özetle şunları söyledi:

4.05.2021Gündem
Mahruze Teyze’ye ben de konuk oldum

Mahruze Teyze’ye ben de konuk oldum

Yerel seçimlerden önce pazarda karşılaştığı Ekrem İmamoğlu’na, “Sana oy vermem ama kete yaparım” diyen 66 yaşındaki Mahruze Keleş siyasilerin gözdesi oldu. Mahruze Teyze seçimin hemen ardından Ekrem İmamoğlu’nu, sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, son olarak da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Sultanbeyli’deki evinde ağırladı. Ben de Mahruze Teyze’nin evine konuk oldum.

3.05.2021Gündem
Polislere kayıt yasağı tartışması Anayasaya aykırı mı

Polislere kayıt yasağı tartışması! Anayasa'ya aykırı mı?

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün toplumsal olaylarda görev başındaki polisleri kayıt yasağına ilişkin genelge tartışma konusu olurken “Anayasa’ya aykırı” itirazları geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Anayasa’ya aykırılık kesinlikle söz konusu değil” dedi.

3.05.2021Gündem
1 Mayıs’ta işçilerle iftar

1 Mayıs’ta işçilerle iftar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde iftarını İstanbul Tuzla’da bir kimya fabrikasında çalışan işçilerle yaptı.

2.05.2021Gündem
Sokağı herkes kafasından silsin

Sokağı herkes kafasından silsin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara karşı kitleleri harekete geçirmediği için eleştirildiğine dair yoruma karşı, “Kitlenin böyle bir talebi yok, kimin var bilmiyorum. Böyle bir talebi herkes kafasından silsin bir kere” dedi.

2.05.2021Gündem
Şehit Müslüm Toprak, İstanbulda son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Müslüm Toprak, İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı

Irak'ın kuzeyinde devam eden Pençe-Yıldırım Operasyonu'nda ikmal faaliyeti sırasında helikopterden düşerek yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan piyade sözleşmeli er Müslüm Toprak'ın (25) cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.

1.05.2021Gündem
Kılıçdaroğlu’ndan belediye başkanlarına talimat: Vatandaşa sosyal desteği arttırın

Kılıçdaroğlu’ndan belediye başkanlarına talimat: Vatandaşa sosyal desteği arttırın

CHP’li belediye başkanlarını videokonferansla toplayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Şu anda önceliğiniz vatandaşın içinde bulunduğu zor günlerinde yanında olmak ve sorunlarına çözüm üretmek olmalı” dedi.

1.05.2021Gündem
‘Verin özel sektöre, aşıyı onlar getirsin’

‘Verin özel sektöre, aşıyı onlar getirsin’

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, aşılamada yaşanan son gelişmeler sebebiyle iktidarı eleştirirken, “Hadi siz yapamıyorsunuz verin özel sektöre, özel sektör getirsin bu aşıları” dedi.

30.04.2021Gündem
18 günde ödenecek araç ve yolcu garantisi 1 milyar TL’yi buluyor

18 günde ödenecek araç ve yolcu garantisi 1 milyar TL’yi buluyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, 18 gün sürecek tam kapanma döneminde boş kalacak otoyol, köprü ve havalimanlarına ödenecek garantilerle ilgili bir rapor hazırladı.

29.04.2021Ekonomi
‘Umarım kapanmada sorunlar aşılır’

‘Umarım kapanmada sorunlar aşılır’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Ticaret Odası (İZTO) Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na online katılarak özetle şunları söyledi:

29.04.2021Gündem
‘Ağırıma gidiyor’

‘Ağırıma gidiyor’

CHP Genel Başkanı Kılıçdardoğlu, ABD Başkanı Biden’ın 1915 olaylarıyla ilgili açıklamasını eleştirirken “Bu Türkiye açısından büyük talihsizlik. Ve öyle bir noktaya geldik ki, Yunanistan Dışişleri Bakanı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne geliyor, meydan okuyor. Düne kadar kimsenin yüreği yetmezdi. Benim ağırıma gidiyor” dedi.

28.04.2021Gündem
Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden ABD Başkanı Bidena sert tepki

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den ABD Başkanı Biden'a sert tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Yuvalanan bölücü terör örgütüne darbe üstüne darbe vurulmaktadır. Terör kampları havadan ve karadan ateş altına alınmıştır. İlk önce mıntıka temizliği yapılmıştır. Karadan sızan ayrıca hava hücum harekatıyla giden komandolarımız teröristlerle birlikle sığınakları birer birer imha etmişlerdir. Hainler korkuya kapılmışlar, saklanacak delik aramışlardır. Ara-bul-yok et parolası ile hainlerin kanlı defteri dürülecektir" dedi. Bahçeli, Biden'ın açıklamalarına tepki göstererek "Tarihimizi sorgulatmayız. Milli şerefimizi sonu ölüm bile olsa tartışmaya açmayız" dedi.

27.04.2021Gündem
Öztrak’tan HDP’ye 1915 eleştirisi

Öztrak’tan HDP’ye 1915 eleştirisi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, ‘Ermeni soykırımı’ ifadesinin yer aldığı bildiri yayınlayan HDP’yi ‘emperyalistlerin gölgesinde ezik siyaset’le eleştirdi. Öztrak, MYK toplantısına ilişkin özetle şöyle dedi:

27.04.2021Gündem
Umutsuzluğa kapılmayın

Umutsuzluğa kapılmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, online toplantıda bir araya geldiği gençlerin “Üniversite sonrası yurtdışını düşünüyoruz, gelecek kaygımız var” sözleri üzerine “Türkiye’de şu anda kimse önünü göremiyor, herkesin ciddi kaygıları var ama bu sakın sizi umutsuzluğa sevk etmesin. Çalışacağız, üreteceğiz, Türkiye’yi büyüteceğiz ve kendi ülkemizde huzur içinde yaşayacağız” dedi. Kılıçdaroğlu, esnaf çocukları ile online toplantıda bir araya gelip sorunlarını dinlerken özetle şunları söyledi:

26.04.2021Gündem
Çat kapı müfettiş 48 günde evlilik

Çat kapı müfettiş 48 günde evlilik

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve eşi Tülin Gürer. Müfettiş amcanın Tülin Hanım’ın öğretmenlik yaptığı okula teftişe gitmesiyle, ardından eve ziyaretiyle başlayan yolculuklarında 30 yılı geride bırakmış Gürer çifti. Tülin Hanım, “Birbirimizi o kadar çok sevdik ki, 48 gün içinde de evlendik” diyor.

26.04.2021Gündem
Kılıçdaroğlu dünya çocuklarıyla buluştu

Kılıçdaroğlu dünya çocuklarıyla buluştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çevrimiçi programla Türkiye ve KKTC, Orta Asya, Ortadoğu, Trakya ile Balkanlar’da yaşayan çocuklarla video konferansta bir araya geldi.

24.04.2021Gündem
101 yıl sonra aynı ruh

101 yıl sonra aynı ruh

Meclis 101’inci kuruluş yılını özel oturumla kutladı. Meclis Başkanı Mustafa Şentop, “100 yıl önce kurtuluş için milleti harekete geçiren ruh bakidir ve vatanın her karışını korumak için her mücadeleyi vermeye bizi hazır tutmaktadır” dedi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Meclis’in hiçbir vesayetin gölgesini hissetmemesi gerekir” diye konuştu.

24.04.2021Gündem
‘Birinci Meclis atan kalbimiz’

‘Birinci Meclis atan kalbimiz’

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün ilk tören TBMM Başkanı Şentop başkanlığındaki devlet erkânının katılımıyla Anıtkabir’de yapıldı. Ardından Birinci Meclis’te tören düzenlendi. Şentop buradaki konuşmasında Milli Mücadele’de Birinci Meclis’in önemine dikkat çekti.

24.04.2021Gündem
23 Nisan ve TBMMnin 101. açılış yıl dönümü kutlanıyor Meclis ve Anıtkabirde tören

23 Nisan ve TBMM'nin 101. açılış yıl dönümü kutlanıyor! Meclis ve Anıtkabir'de tören

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 101. açılış yıl dönümü kutlanıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, beraberindeki heyet ve çocuklar ile birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Bakan Selçuk, Anıtkabir özel defterini imzaladı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un ardından TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop başkanlığındaki devlet erkanı, TBMM'nin açılışının 101. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

23.04.2021Gündem
23 Nisan gururumuz 101 yaşında... Gönülden kutluyoruz

23 Nisan gururumuz 101 yaşında... Gönülden kutluyoruz!

Bugün Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 101 yıl önce çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gururla kutluyoruz. Koronavirüs önlemleri nedeniyle toplu etkinlikler olmasa da Türkiye’nin dört bir yanı kırmızı beyaz renklerle bayrama hazır...

23.04.2021Eğitim
Biden’a mesaj: ‘O sözü kullanma’

Biden’a mesaj: ‘O sözü kullanma’

ABD Başkanı Joe Biden’ın yarın 1915 olayları için ‘soykırım’ nitelemesi yapacağı bilgileri üzerine çağrı yapan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Söz konusu siyasi niteleme halihazırda zor bir süreçten geçmekte olan Türkiye-ABD ilişkilerine tamir edilemez yaralar açabilir” uyarısında bulundu.

23.04.2021Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlundan 23 Nisan mesajı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan '23 Nisan' mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayarak, "Yaşasın Millet Egemenliği, yaşasın demokrasi, yaşasın Cumhuriyet" dedi.

22.04.2021Gündem
Kılıçdaroğlu ve eski CHP’lilere terör soruşturması

Kılıçdaroğlu ve eski CHP’lilere terör soruşturması

Kolombiya’da 2017 yılında yapılan Sosyalist Enternasyonal toplantısı nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı Levent Üzümcü, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ile bazı eski CHP Milletvekilleri hakkında “terör soruşturması” yapıldığı ortaya çıktı. Soruşturmanın nedeni ise söz konusu toplantıya hakkında arama kararı bulunan eski PYD eş Genel Başkanı Salih Müslim’in da katılarak yaptığı konuşma olduğu anlaşıldı.

22.04.2021Gündem
‘Ülkü Ocaklıları gözlerinden öpüyorum’

‘Ülkü Ocaklıları gözlerinden öpüyorum’

Kılıçdaroğlu, Çamlıyayla’daki Nutuk kriziyle ilgili “Bildiğim kadarıyla dağıtan Ülkü Ocakları. Hesabını Sayın Bahçeli’nin sorması lazım. Nutuk’u dağıtan Ülkü Ocaklı çocukları gözlerinden öpüyorum” dedi.

22.04.2021 Gündem

Yazar Sonuçları

Son YouTube videoları kadar renkli değil ama daha önemli

İki milyon kişinin YouTube’da yayınlanan üç video yayınını hayretler içinde izlediği gün, bir başka insan o videolar kadar renkli olmayan, ama onlardan çok daha önemli bir şeyi söyledi.

11.05.2021

Alsancak Mustafa Denizli Stadı

HER spor kulübü, hele “camia” ağırlığına sahip yüz yıllık bir maziyi taşıyorlarsa, mutlaka efsane olmuş sporcuları vardır.

9.05.2021

Yaş sadece bir fotoğraftır dostum

İnternet challenge’larından huylanırım. Ama huylanmam, onların üzerine ahkâm kesmeme engel değil elbette. Ben de bu aralar kendi 20’li yaş fotoğraflarıma baktım...

9.05.2021

O saçmalık ancak çöp kutusuna basket yapılır

Ekrem İmamoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet türbesinde elinin arkasında olmasından yola çıkılarak başlatılan incelemenin tüm detaylarına baktım.

6.05.2021

Yeşil korunursa projeye destek

GEÇEN hafta İzmir Ticaret Odası’nın konuğu Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ydu.

2.05.2021

Pençe operasyonlarının stratejik kodları

23 Nisan’da PKK’ya yönelik olarak başlatılan Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım harekâtları başarıyla yürüyor.

27.04.2021

Emekliler ayaklanıyor

Tüm Emekliler Sendikası Kadıköy, Beykoz/Şile, Ümraniye/Ataşehir, Esenyurt, Boğazköy/Bahçeşehir, Avcılar, Üsküdar, İstanbul 2. Bölge temsilciliği ve şubeleri bir açıklama yaparak sendikalarının kapatılmak istenmesine karşı çıkarak, bugün 12.00’de Kadıköy Rıhtım’da, 30 Nisan’da da Ankara’da sorunlarını açıklayacaklarını duyurdular.

27.04.2021

Gözler halkın cebindeydi

Türkiye dün de başka bir konu ile dalgalandı, kripto para dolandırıcılığı iddiasıyla. Haberler sabahtan itibaren köy kahvesindeki vatandaştan şehirdeki bankacıya kadar büyük bir kitlenin gündemine oturdu. Thodex’e para yatıran 390 bin kişinin mağdur olduğu belirtilirken, böyle bir soygunu önleyecek tedbirler neden alınmamıştı?

23.04.2021

Kemal Bey, CHP’yi toparlayın yoksa dağıtıyorlar

Kılıçdaroğlu’nun son dönemlerde çektiği videoları izliyor musunuz?

23.04.2021