EKSTRA
MENÜ

Özgür Özel

Özgür Özel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Özgür Özel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.698 Özgür Özel haberi bulunmuştur.

Özgür Özel 21 Eylül 1974, Manisa doğumlu Türk eczacı ve siyasetçi, 24.ve 25. dönem Manisa milletvekili.
1997 Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. 2011'de CHP Manisa Milletvekili seçilene kadar serbest eczacılık yapmıştır. Ayrıca 2007 yılından sonra Türk Eczacıları Birliği'nde yönetim kurulu üyeliği, sayman ve iki dönem genel sekreterlik görevlerinde bulunmuştur. Kongre ve konferanslara çok sayıda bildiri sunmuştur. Uluslararası Eczacılık Federasyonu, Avrupa Birliği Eczacılık Grubu ile Avrupa Eczacılık Forumu'na üyelikleri bulunmaktadır. Babasının adı Talat, annesinin adı Rukiye Şükran'dır.

Özgür Özel Haberleri

CHPyi düzeltemiyorsak parti kurarız

CHP'yi düzeltemiyorsak parti kurarız

CHP eski milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, yeni bir parti kurup kurmayacağına ilişkin olarak “CHP’yi düzeltemiyorsak tabii ki kurarız” dedi.

12.11.2020Gündem
Atatürkün aramızdan ayrılışının 82. yılında TBMMde tören düzenlendi

Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82. yılında TBMM'de tören düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 82'inci yılı dolayısıyla TBMM'de tören düzenlendi.

10.11.2020Gündem
Anne Hamzaçebi’ye veda

Anne Hamzaçebi’ye veda

Tedavi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi’nin annesi Memnune Hamzaçebi (96) son yolculuğuna uğurlandı.

7.11.2020Gündem
ABD’yle ilişkimiz şahıslara bağlı kalamaz

ABD’yle ilişkimiz şahıslara bağlı kalamaz

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ABD’deki başkanlık seçimine ilişkin, “Türkiye büyük bir devlet. Ne ABD ile ne başka ülkeyle aramızdaki ilişkiler şahıslara bağlı kalamaz” dedi.

7.11.2020Gündem
Kılıçdaroğlu Akif Hamzaçebinin annesinin cenaze törenine katıldı

Kılıçdaroğlu Akif Hamzaçebi'nin annesinin cenaze törenine katıldı

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'nin annesi Memnune Hamzaçebi, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı. Memnune Hamzaçebi Karacaahmet Mezarlığı'nda toprağa verildi.

6.11.2020Gündem
Açıklamazsa yalan söylemiş olur, sıkışınca yalan söylüyor

'Açıklamazsa yalan söylemiş olur, sıkışınca yalan söylüyor'

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Millet İttifakı’nın dağıtılması için belli kişilere para verildiğini iddia edip, “Muharrem İnce’yi mi kastediyorsunuz?” sorusuna “Sadece o değil” demesi yeni bir tartışmayı başlattı. Dün CHP, Kılıçdaroğlu’nun İnce’yi kastetmediği açıklamasını yaparken Muharrem İnce, “Açıklamıyorsa yalan söylemiş olur. Sıkıştığı zaman ortaya bir yalan atıyor. Kimmiş bu” tepkisini verdi.

6.11.2020Gündem
İşçilerin tazminatına dokunmasınlar

'İşçilerin tazminatına dokunmasınlar'

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis Genel Kurulu’ndaki torba yasa teklifindeki esneklik düzenlemelerini eleştirerek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a veto çağrısı yaptı.

5.11.2020Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu, deprem bölgesinde

CHP lideri Kılıçdaroğlu, deprem bölgesinde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından İzmir’in Bayraklı ilçesine geldi. Kılıçdaroğlu, depremde yıkılan iki binanın enkazındaki kurtarma çalışmalarını yürüten ekiplerden bilgi aldı.

31.10.2020Gündem
Son dakika... Gazeteci Bekir Coşkun son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika... Gazeteci Bekir Coşkun son yolculuğuna uğurlandı

Ankara'da, hayatını kaybeden gazeteci Bekir Coşkun'un (75) cenazesi, düzenlenen töreninin ardından Şanlıurfa'ya gönderildi.

20.10.2020Gündem
Azerbaycan tezkeresi takıldı, gerginlik yaşandı

Azerbaycan tezkeresi takıldı, gerginlik yaşandı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un parlamento heyetiyle birlikte Azerbaycan’a yapacağı resmi ziyarete ilişkin tezkerenin Meclis Genel Kurulu’ndaki ilk oylamasının toplantı yeter sayısına takılması, iktidarla muhalefeti karşı karşıya getirdi.

17.10.2020Gündem
Hem partisinden hem muhalefetten takdir

Hem partisinden hem muhalefetten takdir

AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin’in TBMM’de Ankara Garı’ndaki patlama ile ilgili yaptığı konuşma muhalefetten takdir gördü.

15.10.2020Gündem
CHP’de Berberoğlu toplantısı

CHP’de Berberoğlu toplantısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel mahkemenin Enis Berberoğlu ile ilgili kararını değerlendirirken, “Bu karar, Anayasayı askıya alma amacı taşıyor. Yargıya olan güvensizlik, ancak bir başka yargı kararı ile yeniden sağlanabilir. Biz olayları soğukkanlılıkla izlemeliyiz” dedi.

15.10.2020Gündem
AYM üyesinin tweetiyle başladı: Başkentte ışıklı kriz

AYM üyesinin tweet'iyle başladı: Başkentte 'ışık'lı kriz

Anayasa Mahkemesi üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım’ın önceki gece Twitter’dan AYM binası fotoğrafıyla paylaştığı “Işıklar yanıyor” mesajı, Ankara’yı karıştırdı. ‘Darbe çağrışımı’na yol açan mesaja İçişleri Bakanlığı “Işıklarımız hiç sönmüyor” diye yanıt verdi. Mesaja siyaset dünyasından tepki yağarken Yıldırım ifadelerinin maksadını aştığını belirtip özür diledi. Anayasa Mahkemesi, “Bir üyenin şahsi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar Anayasa Mahkemesi’nin kurumsal görüşünü yansıtmaz” diye açıklama yaptı.

15.10.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan Kılıçdaroğlu ve Özelin sözlerine yanıt

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Kılıçdaroğlu ve Özel'in sözlerine yanıt

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'e yönelik, "İftiraya dayanan temelsiz iddiaların Türk devlet geleneğinde ve siyasetinde yeri olmadığı gibi bu tür tutumların milletimizde de hiçbir karşılığı yoktur." ifadesini kullandı.

14.10.2020Gündem
CHPli Özel: Hakimler, yargıçlar kararlarıyla konuşur

CHP'li Özel: Hakimler, yargıçlar kararlarıyla konuşur

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Hakimler, yargıçlar kararlarıyla konuşur. Siyasi çağrışımlar yapabilecek ya da farklı çağrışımlar yaratabilecek bu tip spekülatif işler görevdeki hakimin, savcının işi değildir" dedi.

14.10.2020Gündem
Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Linde ile görüştü

Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Linde ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde ve beraberindeki heyetle görüştü.

13.10.2020Gündem
Atatürk’ün Manisa’ya gelişinin 95. yıldönümü kutlandı

Atatürk’ün Manisa’ya gelişinin 95. yıldönümü kutlandı

ULU Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet’in ilanından sonra Manisa’ya gelişinin 95. yıldönümü pandemi kuralları çerçevesinde kutlandı.

10.10.2020Gündem
178 milletvekilinin 1061 fezlekesi var

178 milletvekilinin 1061 fezlekesi var

Tecavüzle suçlanan Bağımsız Mardin Milletvekili Tuma Çelik’in dokunulmazlığının kaldırılmasının ardından gözler, Meclis’teki diğer dokunulmazlık dosyalarına çevrildi.

10.10.2020Gündem
Tıptan başka her konuyla ilgilendi, görevden alındı

Tıptan başka her konuyla ilgilendi, görevden alındı

Eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer’in Türk Medeni Kanunu’nu hedef alan ve erkeklere “Yuvanızı yıkmayın ikinci eş alın” sözleri infial yarattı. Bakanlık, Edizer’in görevden alındığını açıkladı.

6.10.2020Gündem
HDP’ye Kobani operasyonu: 6 eski vekil gözaltında

HDP’ye 'Kobani' operasyonu: 6 eski vekil gözaltında

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 37 kişinin hayatını kaybettiği 2014 yılındaki ‘Kobani olayları’ soruşturmasında, 6 eski HDP’li vekil ile Kars Belediye Başkanı Ayhan Bilgen gözaltına alındı. Dosyada halen milletvekili olan 7 şüphelinin haklarında fezleke düzenleneceği belirtildi. Operasyonun liste başı ise Cemil Bayık.

26.09.2020Gündem
CHPli Özelden ittifak sorusuna yanıt

CHP'li Özel'den ittifak sorusuna yanıt 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Birileri istiyor diye HDP'yi şeytanlaştırıyor değiliz, birileri söylüyor diye HDP'yi ittifak ortağımız diye ilan edecek değiliz" dedi.  CHP Grup Başkanvekili Özel, CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Özgür Özel, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

22.09.2020Gündem
Cami hoparlörlerinden müzik yayını olayında yeni gelişme

Cami hoparlörlerinden müzik yayını olayında yeni gelişme!

İzmir'de, cami hoparlörlerinden müzik yayınına ilişkin sosyal medya paylaşımları nedeniyle hakkında "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme" suçundan dava açılan kadının yargılanmasına başlandı.

17.09.2020Gündem
Atatürk adını kullanmadı, CHP’de tepki büyüdü

Atatürk adını kullanmadı, CHP’de tepki büyüdü

Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurucusu Atatürk’ün adını ‘Kategorize edilmesine karşıyım’ diyerek kullanmayan CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu’na parti içinden tepki geldi. Tartışma büyüyünce devreye Kılıçdaroğlu girdi, partililerin yorum yapmamasını istedi.

15.09.2020Gündem
Twitter’dan Nazım’lı atışma

Twitter’dan Nazım’lı atışma

TBMM tatili sürerken, Meclis Genel Kurulu’ndan alışık olunan atışmalar sosyal medyaya taşındı. Tartışma, AK Parti’li Bülent Turan’ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 12 Eylül’ün yıldönümündeki “12 Eylül ruhunu ve tek adam rejimini tarihin tozlu raflarına kaldıracağız” mesajına verdiği yanıtla başladı.

14.09.2020Gündem
Son dakika haberi: CHP, Abdullah Gül’e kapıyı kapattı

Son dakika haberi: CHP, Abdullah Gül’e kapıyı kapattı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun pazartesi yapılan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında, Muharrem İnce hakkında olası disiplin süreciyle ilgili değerlendirmelere yanıt verdiği belirtildi.

3.09.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Savaşa seyirci olmayız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Savaşa seyirci olmayız

Türkiye’nin Doğu Akdeniz ve Ege’deki hak mücadelesine katkı veren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Sonuna kadar Türkiye’nin hakkını ve hukukunu savunacağız. Ama başka güçlerin Türkiye ile Yunanistan’ı savaştırmasına da seyirci olmayız” dedi.

2.09.2020Gündem
Çelikten Macrona sert tepki O kırmızı çizgiyi aynen iade ederiz

Çelik'ten Macron'a sert tepki! 'O kırmızı çizgiyi aynen iade ederiz'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ülkesinin Doğu Akdeniz'de Türkiye’ye karşı sert bir tavır takınarak "kırmızı çizgi politikası” uyguladığı sözlerine sert tepki gösterdi. Çelik, "Macron, kendi sahamızda, Mavi Vatan'ımızda kırmızı çizgi ilan ediyorsa, biz o kırmızı çizgiyi Macron'a aynen iade ederiz" ifadelerini kullandı

1.09.2020Gündem
CHP’den salgına karşı şeffaflık çağrısı

CHP’den salgına karşı şeffaflık çağrısı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, şeffaflıktan uzak davranıldığı için COVID-19 ile mücadelenin istenen noktaya gelmediğini savundu.

20.08.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğluna tehdit iddiası... Sanığın 6 yıl hapsi istendi

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na tehdit iddiası... Sanığın 6 yıl hapsi istendi

SOSYAL medya hesabında bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili Özgür Özel ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu tehdit ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Mehmet Emin G. (24) hakkında “Halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla silahla tehdit” suçundan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

13.08.2020Gündem
CHPli Özel: Koronavirüse karşı yeni strateji oluşturulmalı

CHP'li Özel: Koronavirüse karşı yeni strateji oluşturulmalı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, koronavirüs salgınında normalleşme kararının alındığı 1 Haziran’dan bu yana verilere yansıyan umut verici gelişme yaşanmadığını belirterek, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun gözden geçirmesi gereken karar ve alması gereken tedbirler bulunduğunu söyledi.

7.08.2020Gündem
Son dakika... İstihdam paketi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi

Son dakika... İstihdam paketi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi

Son dakika haberine göre; İstihdam paketi TBMM’de kabul edildi. İstihdama ilişkin düzenlemeleri içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Kısa çalışma ödeneğinin süresi uzatılıyor. Uzatmada yetkili Cumhurbaşkanı olacak. Cumhurbaşkanı, 3 aylık süreyi sektörel olarak ayrı ayrı veya bir bütün olarak 6 aya kadar uzatmaya yetkili olacak. İşten çıkarılma tarihi, 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılabilecek. Soma işçilerinin kıdem tazminatları ödenecek. Kanunla; TBMM’de yeni bir komisyon kuruluyor.

23.07.2020Ekonomi
OHAL sürecindeki ihalelere araştırma  talebi

OHAL sürecindeki ihalelere araştırma talebi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, OHAL döneminde gerçekleştirilen kamu ihalelerinin ve idari işlemler için Meclis araştırması istedi.

19.07.2020Gündem
15 Temmuz şehit ve gazi yakınları TBMMde Allah bir daha bu millete böyle bir ihanet yaşatmasın

15 Temmuz şehit ve gazi yakınları TBMM'de! "Allah bir daha bu millete böyle bir ihanet yaşatmasın"

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un davetlisi olarak TBMM'deki 15 Temmuz törenine gelen şehit, gazi ve yakınları Şentop'la görüştü. Gazi ve şehit yakınları TBMM'deki şehitler anıtını ziyaret ederek anıta karanfil bıraktı.

15.07.2020Gündem
Meclis darbeye karşı tek yumruk oldu

Meclis darbeye karşı tek yumruk oldu

Hain darbe girişiminin yaşandığı sıralarda Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeydim. Dönemin Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Genel Kurul’un açılması yönünde talimat verince süren saldırılara rağmen her partiden milletvekilleri milli iradenin savunulduğunu gösterdi.

15.07.2020Gündem
CHP’den havai fişek teklifi: Satışı da ithali de yasak olsun

CHP’den havai fişek teklifi: Satışı da ithali de yasak olsun

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis Başkanlığı’na sunduğu yasa teklifiyle havai fişeklerin ithali ve satılmasına yasak getirilmesini önerdi.

12.07.2020Gündem
24 Temmuz’da ilk namaz

24 Temmuz’da ilk namaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştay kararı sonrası dün 20.53'te yaptığı Millete Sesleniş konuşmasında Ayasofya'da ilk namazın 24 Temmuz'da kılınacağını açıkladı. Tüm camiler gibi Ayasofya'nın Müslim ve gayrimüslim herkese açık olacağını belirten Erdoğan, dünyayı da Türkiye'nin aldığı karara saygılı olmaya davet etti.

11.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Mecliste o an Ayasofya kararı ayakta alkışlandı

Son dakika haberi: Meclis'te o an! Ayasofya kararı ayakta alkışlandı

Son dakika haberine göre; Ayasofya'nın Diyanet İşleri Başkanlığına devredilerek ibadete açılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararı TBMM Genel Kurulunda okundu. Milletvekilleri kararı ayakta alkışladı.

10.07.2020Gündem
Çoklu baro teklifi TBMM Genel Kurulunda; CHP’den ‘48 saat’ itirazı

'Çoklu baro' teklifi TBMM Genel Kurulu'nda; CHP’den ‘48 saat’ itirazı

AK Parti ve MHP’nin hazırladığı çoklu baro teklifinin görüşülmesi, TBMM Genel Kurulu’nda CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in İç Tüzük ve Anayasaya aykırılık itirazı ile başladı.

9.07.2020Gündem
Çoklu baro görüşmelerinde kamu avukatı detayı

Çoklu baro görüşmelerinde kamu avukatı detayı

Meclis Adalet Komisyonu’nda süren çoklu baro teklifiyle ilgili görüşmede kamu avukatı tartışması çıktı.

6.07.2020Gündem
Son dakika... AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkandan baro düzenlemesiyle ilgili açıklama

Son dakika... AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan baro düzenlemesiyle ilgili açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, baro düzenlemesiyle ilgili olarak ''Teklifin görüşmeleri sırasında muhalefet partilerinin 'anayasaya aykırılığı' iddiaları tartışıldı. Komisyon bunu reddetti. Görüşmelerde herkes konuştu. Bugün teklifi Komisyon'da bitirmeyi planlıyoruz.. Komisyonda kabul edildikten sonra yine teklifimizi bu hafta içerisinde genel kurula indireceğiz'' dedi.

5.07.2020Gündem
Adalet Komisyonu’nda korona paniği

Adalet Komisyonu’nda korona paniği

AK Parti’nin ‘çoklu baro’ teklifinin görüşüldüğü TBMM Adalet Komisyonu’nda rahatsızlandığını söyleyen CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, önce koronavirüs testi yaptırılmak üzere revire, daha sonra da ambulansla hastaneye götürüldü. Tanal testi negatif çıkınca geri gelip basın toplantısı düzenledi.

4.07.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Erdoğan’ın öngörülemez liderliği

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın sürpriz istifasıyla birlikte nefes nefese süren 27 saat yaşadık. Bu süre zarfında türlü çeşit senaryolar yazıldı. Kabine revizyonundan ekonomi yönetiminin değişmesine, teknokrat bir ismin bakanlığa getirilmesine, Berat Albayrak’ın istifasının kabul edilmemesine, Albayrak’ın Cumhurbaşkanı Yardımcılığı’na getirilmesine kadar. Bunlar ayağı yere basan yorumlardı. Bir de arada uçuk kaçık senaryoları da işitmedik değil.

11.11.2020

Erdoğan mı Kılıçdaroğlu mu karıştırdı?

İktidar, muhalefetin bölünmesinden memnun olur. Millet ittifakının içinde karışıklık çıkmasını keyifle izler.

9.11.2020

Pazar kahvesi

Çatı adayını tespit için önce aday adaylığı icad edilse.

25.10.2020

Kılıçdaroğlu, Atatürk tartışmasından rahatsız

İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun Taksim toplantılarında Mustafa Kemal demesi CHP’de Atatürk krizinin patlak vermesine yol açtı.

16.09.2020

Özel bir durum

Derler ya: - Çocuktan al haberi.

5.09.2020

Utanmaz alçak son sığınağına sığınamadı

Eğer 20 yıl öncesinde yaşıyor olsaydık...

4.09.2020

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayları

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Abdullah Gül’ün CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olması mümkün değil” dedi.

4.09.2020

Ali Erbaş: Vefat edene dua edilir, beddua değil

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Erbaş’ın Ayasofya hutbesinde şöyle bir cümle geçti:

26.07.2020

Atina sanık sandalyesinde

Edirne sınırındaki göçmenlere sert müdahale nedeniyle başlatılan Yunanistan soruşturması, şu günlerde gündemden düşmüş bile olsa, TBMM Göç ve Uyum Alt Komisyonu, olayın peşini bırakmadı.

19.07.2020