MENÜ

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.178 Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli haberi bulunmuştur.

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Haberleri

Bahçeliden Corona Virüs mesajı: Dünya asla eski dünya olmayacaktır

Bahçeli'den Corona Virüs mesajı: Dünya asla eski dünya olmayacaktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Corona Virüsle ilgili açıklama yaptı. ''Hakikaten dünya asla eski dünya olmayacaktır'' diyen Bahçeli, ''Yeni tip Koronavirüs’ten önceki hayatla, sonraki hayat; geçmişteki alışkanlıklarla muhatap kalacağımız yeni dönem hem içerik, hem ilerleyiş, hem de irade bakımından benzerlik taşımayacaktır. Artık mevzubahis insan bekasıdır'' ifadelerini kullandı.

7.04.2020Gündem
Feti Yıldız kimdir MHP Milletvekili Feti Yıldız kaç yaşında ve nereli

Feti Yıldız kimdir? MHP Milletvekili Feti Yıldız kaç yaşında ve nereli?

MHP İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, corona virüsü nedeniyle hastaneye yatırıldı. MHP'li vekil Twitter hesabından yaptığı açıklamada; 'COVID-19 Virüsü sebebiyle hastaneye yatırılıyorum. Dualarınızı esirgemeyin. Allaha emanet olun' ifadelerini kullandı. Bu gelişmenin ardından Feti Yıldız'ın kim olduğu merak konusu oldu. İşte, MHP Milletvekili Feti Yıldız hakkında merak edilenler...

6.04.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bahçeli ve Türkeş’e taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bahçeli ve Türkeş’e taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in vefat yıl dönümü dolayısıyla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Alparslan Türkeş’in oğlu Tuğrul Türkeş’i telefonla arayarak taziyelerini iletti.

4.04.2020Gündem
MHP lideri Bahçeli, vefatının 23üncü yılında Alparslan Türkeşin mezarını ziyaret etti

MHP lideri Bahçeli, vefatının 23'üncü yılında Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in, vefatının 23. yılında Anıtmezarını ziyaret etti.

4.04.2020Haber
MHP lideri Bahçeli, Türkeşin mezarını ziyaret etti

MHP lideri Bahçeli, Türkeş'in mezarını ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in, vefatının 23. yılında Anıtmezarını ziyaret etti.

4.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Corona virüste il il son vaka ve ölüm sayısı açıklandı Çarpıcı İstanbul detayı

Son dakika haberi: Corona virüste il il son vaka ve ölüm sayısı açıklandı! Çarpıcı İstanbul detayı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca detaylı bir sunum ile Corona Virüs salgınında Türkiye'deki son durumu açıkladı. Son 24 saatte tespit edilen vaka sayısını ve ölüm sayısını açıklayan Koca, İstanbul, Ankara ve İzmir'deki son vaka sayısını da duyurdu. Sağlık Bakanı Koca bugün yeni vaka sayısının 2786 olduğunu, 69 vatandaşımızın hayatını kaybettiğini açıkladı.

4.04.2020Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türk devleti muvaffakiyetle her güçlüğün üstesinden gelmeye muktedirdir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Türk devleti muvaffakiyetle her güçlüğün üstesinden gelmeye muktedirdir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türk devleti muvaffakiyetle her güçlüğün üstesinden gelmeye muktedirdir. Nitekim kalplerimizdeki yeri, gönlümüzdeki zirvesi hiç değişmeyecek olan merhum Başbuğumuzun duruşu da buydu, gayesi ve gayreti de bu şekildeydi. Vefatının 23’üncü yıl dönümünde merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’e, vatan ve ülkü şehitlerimize Allah’tan rahmetler diliyorum” dedi.

3.04.2020Gündem
Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır

Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır? Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından Milli Dayanışma Kampanyası başlattıklarını açıkladı. 'Biz bize yeteriz Türkiyem' diyerek başlatılan bu kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, yardım hesabı açıldı. Bu gelişmelerin ardından pek çok kişi şimdi kampanyaya nasıl bağış yapabileceklerini merak ediyor. Peki, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapılır? Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyası SMS bağışı nasıl yapılır?

1.04.2020Gündem
Bir kaşık suda fırtına estiriliyor

Bir kaşık suda fırtına estiriliyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüsle ilgili korku dolu haberler yayanların olduğunu belirterek “Virüsten daha tehlikeli olan yalan haberlerle insanımızın uykularını kaçıranlar bilhassa televizyonda boy gösterip sosyal medya mecralarında cirit atıyor” dedi.

31.03.2020Gündem
Kampanyaya destek yağdı

Kampanyaya destek yağdı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek yağdı.

30.03.2020Gündem
Bahçeliden Milli Dayanışma Kampanyasına destek: 5 maaş bağışladı

Bahçeli'den Milli Dayanışma Kampanyası'na destek: 5 maaş bağışladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum." ifadelerini kullandı.

30.03.2020Gündem
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden Corona Virüs açıklaması

Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den Corona Virüs açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Corona Virüsle mücadeleye ilişkin, "Türkiye olarak bu mücadeleyi kazanacağız. Bundan asla kuşkum yoktur. En az kayıp ve hasarla virüs dönemini atlatacağız ancak bilerek veya bilmeyerek mücadeleyi sekteye uğratmak isteyenlerin varlığı dikkatimizi çekiyor." ifadesini kullandı.

30.03.2020Gündem
Son dakika haberler: Sağlık Bakanı adına onlarca sahte hesap Corona virüsünde vaka sayılarında son durum...

Son dakika haberler: Sağlık Bakanı adına onlarca sahte hesap! Corona virüsünde vaka sayılarında son durum...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Hasta sayımız 947’ye ulaştı. Bugüne dek toplam 21 can kaybımız var" dedi. Öte yandan Sağlık Bakanlığı, Türkiye’de koronavirüslü vaka sayısının artmaması için çaba gösterirken, bir yandan da bilgi kirliliği ile uğraşıyor. Sağlık Bakanı Koca hakkında onlarca sahte sosyal medya hesabı açıldı.

22.03.2020Gündem
Sağlık çalışanlarını alkışlıyorum, şerden hayır doğacak

Sağlık çalışanlarını alkışlıyorum, şerden hayır doğacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dünyanın dağınıklığının bir virüsün müdahalesiyle dengelenip düzenlendiğini belirterek, “Şimdiden her ihtimale karşı hazırlıklı olmamız, hakim ve hadim bir iradeyle hareket etmemiz tarihi bir görevdir.

22.03.2020Gündem
Sağlık Bakanlığından koronavirüs testiyle ilgili son dakika açıklaması

Sağlık Bakanlığı'ndan koronavirüs testiyle ilgili son dakika açıklaması

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs testi yaptıran vatandaşların sonuçlara "eNabız" uygulamasından uluşabilecekleri duyurdu.

20.03.2020Gündem
Son dakika haberleri: Türkiyede corona virüslü vaka sayısı kaç oldu İşte Bakan Kocanın son açıklaması

Son dakika haberleri: Türkiye'de corona virüslü vaka sayısı kaç oldu? İşte Bakan Koca'nın son açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter'dan açıkladı. Koca, "Son 24 saatte yapılan 1.981 TESTTEN 168’İ POZİTİF ÇIKTI. 191 olan hasta sayımız 359’a ulaştı. Toplam kaybımız maalesef 4 oldu. Acımız arttı ama başaracağız" dedi

20.03.2020Gündem
MHP lideri Bahçeli: 21 maddelik tedbir paketi hayırlı bir adım

MHP lideri Bahçeli: 21 maddelik tedbir paketi hayırlı bir adım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kovid-19 salgınının sosyal ve ekonomik neticelerini olabilecek en az düzeye çekilebilmek için açıklanan tedbir paketi hayırlı bir adım, çok yararlı bir gelişmedir. MHP, 'Ekonomik İstikrar Kalkanı Destek Planı'nı yürekten desteklemektedir" dedi.

19.03.2020Gündem
Virüsü de bertaraf edeceğiz

Virüsü de bertaraf edeceğiz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüs salgını sürecinde karamsarlık aşılayanlara, kötümserlik yayanlara, provokasyonlara yeltenenlere, fırsatçılık, stokçuluk ve karaborsacılık yapanlara azami derecede dikkat ve uyanıklığın mühim bir sorumluluk olduğunu belirterek, “Telaşa gerek yoktur, korkuya lüzum yoktur. 105 yıl önce düşmanı def ettik, bugün de virüsü inşallah bertaraf edeceğiz” dedi.

18.03.2020Gündem
Son dakika haberler... Bahçeliden Corona Virüsü açıklaması

Son dakika haberler... Bahçeli'den 'Corona Virüsü' açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Korona musibetini aklın, bilimin ve duanın gücüyle yeneceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Hükümet görevinin başındadır, gerekli bütün önlemleri sırasıyla almaktadır. 105 yıl önce düşmanı defettik, bugün de virüsü inşallah bertaraf edeceğiz" dedi.

17.03.2020Gündem
Koronavirüs kenetlenmesi

Koronavirüs kenetlenmesi

Türkiye sıkı önlemlerle koronavirüsün gelişini geciktirirken oluşan güven ve kenetlenme havası siyasetin sert dilini de yumuşattı. Muhalefet partilerinin hükümetin önlemlerine övgüleri ve destekleri dün de devam etti.

14.03.2020Gündem
‘CHP, patron çıldırdı tabelası asarsa şaşırmayın’

‘CHP, patron çıldırdı tabelası asarsa şaşırmayın’

MHP Lideri Bahçeli, CHP yönetimini ‘Türkiye’nin karşısına geçmek’le suçladığı grup konuşmasında, “Yakında iflasını açıklayacaktır. CHP’nin kapısına patron çıldırdı ne alırsan 1 dolar tabelası asılırsa şaşırmayın. CHP yönetimi bilye dağıtmıştır” dedi.

11.03.2020Gündem
Bahçeli: Yunanistanın AB tarafından desteklenmesi barbarlığa ortaklıktır

Bahçeli: Yunanistan'ın AB tarafından desteklenmesi barbarlığa ortaklıktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin haftalık grup toplantısında konuştu.. MHP Genel Başkanı Bahçeli, "İnsan haklarını yok sayan ve sınırlarına gelen mazlumlara düşmanca saldıran Yunanistan'ın Avrupa Birliği tarafından desteklenip arka çıkılması barbarlığa ortaklıktır." dedi.

10.03.2020Haber
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Yunanistanın AB tarafından desteklenmesi barbarlığa ortaklıktır

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Yunanistan'ın AB tarafından desteklenmesi barbarlığa ortaklıktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sığınmacılara acımasız muamele ve müdahaleler, Yunan zihniyetinin ipliğini pazara çıkarmıştır. Sınırda bekleyen savunmasız insanlara biber gazı, sis bombası, tazyikli su, kurşun, kaba güç neyle izah edilecektir? Yazık, ayıp, rezalet değil midir? Karşımızdaki şiddetseverlik barbarlık değilse o halde barbarlık nedir? Ne ibretliktir ki Avrupa insani felaketlere duyarsız, masumlara kapalıdır" dedi.

10.03.2020Gündem
Son dakika... Bahçeliden Moskova Zirvesi yorumu

Son dakika... Bahçeli'den 'Moskova Zirvesi' yorumu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündeme dair paylaşımlarda bulundu.

6.03.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan - Putin görüşmesi öncesi Bakan Akardan açıklama: Amacımız siyasi çözüm ve barış

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan - Putin görüşmesi öncesi Bakan Akar'dan açıklama: Amacımız siyasi çözüm ve barış

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yarınki görüşmesine ilişkin "Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından görüşlerimiz, önerilerimiz, taleplerimiz muhatabı Sayın Putin'e en üst düzeyde ifade edilecek. Dolayısıyla bir çözüm bulunmaya çalışılacak. Bizim amacımız çözümdür, barışçıl yöntemlerdir, siyasi çözümlerdir." dedi.

4.03.2020Gündem
Bahçeli: Koşa koşa cepheye giderim

Bahçeli: Koşa koşa cepheye giderim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suriye’deki gelişmelere ilişkin “Görev düşsün, ihtiyaç olsun, bayrağımı alır, silahımı kuşanır, besmelemi çeker koşa koşa cepheye gider, mevziye girerim” dedi.

4.03.2020Gündem
TBMMdeki İdlib oturumu sona erdi

TBMM'deki İdlib oturumu sona erdi

TBMM Genel Kurulu'nda, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Bahar Kalkanı harekâtını yürüttüğü İdlib’deki gelişmeleri aktardığı gizli oturum sona erdi. Saat 15.00'te başlayan oturum 6.5 saat sürdü

3.03.2020Gündem
Son dakika haberler... MHP Lideri Bahçeli: O gözü oyarız, o eli kökünden keseriz

Son dakika haberler... MHP Lideri Bahçeli: O gözü oyarız, o eli kökünden keseriz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. "İdlib'den geri çekilirsek elinde sonunda Hatay'dan olmamız kaçınılmazdır. Böyle olursa Suriye'deki kaosun Anadolu'ya ithali de mukadderdir." diyen Bahçeli, "Hatay on yıllardır Suriye haritalarında açıkça gösterilmiştir. Şimdi 'Çalınan şehir Hatay' diye haberler yapılmaktadır. Kim Hatay'a göz dikiyorsa o gözü oyarız, kim el uzatıyorsa o eli kökünden keseriz. Hatay'ı tartışmaya açmak cinayettir, ihanettir, rezalettir." dedi.

3.03.2020Gündem
Kılıçdaroğlunun elini sıkmadı

Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İdlib’de şehit olan Uzman Onbaşı Halil Çankaya (24) için önceki gün Ankara’da Ahmet Hamdi Akseki Camisi’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.

3.03.2020Gündem
Benim kahraman oğlum

Benim kahraman oğlum

Suriye’nin İdlib kentinde rejim unsurlarının hava saldırısında şehit olan 34 askerden 4’ü dün Ankara, Samsun, Yozgat ve Kütahya’da düzenlenen törenlerle toprağa verildi. Şehit anneleri çocuklarını asker selamıyla uğurladı.

2.03.2020Gündem
Şehit Uzman Onbaşı Halil Çankaya son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Uzman Onbaşı Halil Çankaya son yolculuğuna uğurlandı

Suriye'nin İdlib kentinde hava saldırısında şehit olan 34 askerden biri olan Uzman Onbaşı Halil Çankaya (24) memleketi Ankara'da düzenlenen törenle toprağa verildi.

1.03.2020Gündem
Başkentte uzun gece

Başkentte uzun gece

Suriye’nin İdlib kentinde Türk askerlerine saldırının ardından Beştepe’de yapılan zirvede, siyasi ve diplomatik seçenekler değerlendirilirken, bir yandan yoğun telefon diplomasisi yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gece TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u arayarak, ‘TBMM’nin olağanüstü toplanmasını’ istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP ve İYİ Parti liderleriyle telefonla görüştü.

29.02.2020Gündem
Son dakika haberi: MHP lideri Bahçeliden İdlib ve Libya açıklaması

Son dakika haberi: MHP lideri Bahçeli'den İdlib ve Libya açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamada, "Türk milleti İdlib ve Libya'da muzaffer tarihinin, milli bekasının, meşru savunma haysiyetinin onur mücadelesini yapmaktadır. Bu mücadelenin mebde ve menşei imanlı millet ruhudur. Aklen, ahlaken, hukuken, vicdanen ve tarihen Türk devletinin duruşu Hak'tan yanadır ve doğrudur." ifadelerini kullandı.

27.02.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Bahçeli ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de MHP lideri Devlet Bahçeli'yi kabul etti.

27.02.2020Gündem
Açıklandığında kel görünecek

Açıklandığında kel görünecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları’na ilişkin “Bu konularla alakalı HTS kayıtlarının zamanlamaları çok önemli. Bu adımlar da atılacaktır. Şu anda bazı şeyler açıklanmıyor diye her taraf sütlimandır zannedilmesin. Açıklandığı anda zaten kel görünecektir” dedi. Erdoğan, önceki gün Azerbaycan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlarken şöyle dedi:

27.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan... HTS kayıtları çok önemli açıklandığında kel görünecek

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan... HTS kayıtları çok önemli açıklandığında kel görünecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakü dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gündemdeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan İdlib konusundaki 4’lü zirve için “Bu dörtlü zirve konusunda şu anda “kesin değil” dersem daha yeridir. Çünkü Sayın Putin 'Biz bunu ikimiz beraber yapsak daha isabetli olur' gibi bir teklif getirince, ben dedim ki; Bu da olabilir, 4’lü de olabilir. Şu anda İdlib'de bizim ikimizin kararı çok büyük önem arz ediyor" şeklinde konuştu. Erdoğan FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları ile ilgili dikkat çeken bir çıkışta bulunarak 'HTS kayıtlarının zamanlaması çok önemli açıklandığında kel görünecek' dedi.

26.02.2020Gündem
Son dakika haberler... MHP lideri Bahçeliden Ozan Ceyhun tepkisi

Son dakika haberler... MHP lideri Bahçeli'den Ozan Ceyhun tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Viyana Büyükelçiliği'ne atanan Ozan Ceyhun'la ilgili tepki gösterdi ve "Bizim Viyana Büyükelçiliğine atanan şahısla ilgili ortak hiçbir noktamız yoktur. Geldiği yer bellidir, hüviyeti bellidir, mazisi bellidir. Sorumluluk elbette hükümetindir" dedi.

25.02.2020Gündem
Millet Kütüphanesi kapılarını açtı

Millet Kütüphanesi kapılarını açtı

Türkiye’nin en büyük kütüphanesi olan, Ankara’daki Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi, dün törenle açıldı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan törende, “Özellikle nadide eserlerden oluşan kütüphanesi bulunan tüm ilim, fikir ve sanat erbabımızı, eserlerini ve isimlerini yaşatmak üzere buraya bağışta bulunmaya davet ediyorum. Kitap dilencisi olarak beni kabul ediyorsanız ben bunu kabul ederim” dedi. Erdoğan, açılış töreninde özetle şunları söyledi:

21.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Millet Kütüphanesi açılışında konuştu

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan Millet Kütüphanesi açılışında konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Millet Kütüphanesi açılış törenine katıldı. Almanya'daki saldırıya ilişkin konuşan Erdoğan, "İlgili tüm birimlerimiz süreci hassasiyetle izliyor. Alman makamlarının saldırıyı aydınlatmak için her türlü çabayı göstereceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Rami Kışlası'na inşa ettiğimiz muhteşem kütüphaneyi de yakında milletimizin hizmetine sunacağız." dedi. Açılışta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Mustafa Şentop da yer aldı.

20.02.2020Gündem
Bahçeli: Partilerde istikrarsızlık olmamalı

Bahçeli: Partilerde istikrarsızlık olmamalı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti’deki istifalar konusunda “Türkiye’nin siyasi istikrara, birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde hiçbir siyasi partide istikrarsızlık söz konusu olmamalıdır” mesajı verdi.

19.02.2020Gündem
İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu: İstifaların devam edeceğini düşünmüyoruz

İYİ Parti Sözcüsü Ağıralioğlu: 'İstifaların devam edeceğini düşünmüyoruz'

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifalara ilişkin, "Terör, teröre müsamaha imalarını nezaketsizlik sayıyoruz. Bu anlamda duruşu net bir partiyiz. İstifaların devam edeceğini düşünmüyoruz" dedi.

18.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Bahçeli’den önemli açıklamalar

Son dakika haberi: Bahçeli’den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada ‘darbe’ söylentileri ile ilgili "Darbeyi aklından geçiren varsa, millete silah çekmeyi düşünen bulunuyorsa, biliniz ki 82 milyonun kanını dökmeden bu şerefsiz tertip ve teşebbüsünde muvaffak olamayacaktır" ifadelerini kullandı. Bahçeli, İYİ Parti'deki istifalarla ilgili DE dikkat çeken bir yorumda bulunarak "İYİ Parti, iyi günlerde olsun, tahriklere kapılmasınlar" dedi.

18.02.2020Haber
Son dakika... Bahçeli’den İYİ Parti ile ilgili dikkat çeken açıklama: Tahriklere kapılmasınlar...

Son dakika... Bahçeli’den İYİ Parti ile ilgili dikkat çeken açıklama: Tahriklere kapılmasınlar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada ‘darbe’ söylentileri ile ilgili "Darbeyi aklından geçiren varsa, millete silah çekmeyi düşünen bulunuyorsa, biliniz ki 82 milyonun kanını dökmeden bu şerefsiz tertip ve teşebbüsünde muvaffak olamayacaktır" ifadelerini kullandı. Bahçeli, İYİ Parti'deki istifalarla ilgili de dikkat çeken bir yorumda bulunarak "İYİ Parti, iyi günlerde olsun, partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var, tahriklere kapılmasınlar" dedi.

18.02.2020Gündem
Üç lider cenazede buluştu

Üç lider cenazede buluştu

Vefat eden İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve eski MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu için Meclis’te düzenlenen cenaze töreni, CHP, MHP ve İYİ Parti liderlerini bir araya getirdi. Törene, Türkoğlu’nun yakınlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP’den yöneticiler, eski ve yeni milletvekilleri ile Meclis çalışanları katıldı.

13.02.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖnün en önemli siyasi ayağı Kılıçdaroğlu ve ekibidir

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ'nün en önemli siyasi ayağı Kılıçdaroğlu ve ekibidir

AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "FETÖ'nün en önemli siyasi ayağı bizatihi Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi ve ekibidir." dedi. Erdoğan, "Bölücü, mezhepçi terör örgütleriyle ve uzantılarıyla kol kola yürüyen CHP, 17-25 Aralık'tan sonra bu kadroya FETÖ'yü de dahil etmiştir." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "FETÖ'nün siyasi ayağı, FETÖ'cülerin devirmeye çalıştığı siyasetçi midir yoksa yükseltmeye çalıştığı siyasetçi midir?" şeklinde konuştu.

12.02.2020Gündem
Eski milletvekili Türkoğlu için TBMMde cenaze töreni düzenlendi

Eski milletvekili Türkoğlu için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi

Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski MHP Osmaniye Milletvekili ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Türkoğlu (52) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı.

12.02.2020Gündem
Yansın Suriye yıkılsın İdlib kahrolsun Esad

Yansın Suriye yıkılsın İdlib kahrolsun Esad

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İdlib’de Türk askerine yapılan saldırı konusunda “Esad tahtından indirilmeden ne Suriye’ye ne de Türkiye’ye huzur gelecektir. Türk milleti gerekirse, artık başka bir seçenek de görülmezse, Şam’a girmeyi şimdiden planlamalı ve zalimleri yerle yeksan etmelidir” dedi. Bahçeli, partisinin grup toplantısında özetle şunları kaydetti:

12.02.2020Gündem
Devlet Bahçeliden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuza sürpriz hediye

Devlet Bahçeli'den Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a sürpriz hediye

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, klasik otomobillerinden birini Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a hediye etti.

11.02.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Erdoğan darbe tartışmalarına noktayı koydu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın darbe tartışmalarıyla ilgili olarak, “Darbe tehlikesi hazırlığı varmış gibi gündemler, Türkiye’yi ana hedeflerinden sapıtmaya dönük bir yaklaşımdır. Türkiye’nin enerjisini darbe ile meşgul etmek hedeflerinden uzaklaştırmak demektir. TSK’nın içinde demokrasiye bağlı subaylar darbecilere karşı güçlü bir duruş sergilemiştir. Böyle bir gündem yoktur. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir” dediğini söyledi.

19.02.2020

Askeri vesayetin güçlenme hamlesi

FETÖ’nün siyasi ayağıyla ilgili tartışmanın fitilini eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ateşledi.

13.02.2020