EKSTRA
MENÜ

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli haberleri sayfasında güncel ve son dakika Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 12.456 Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli Haberleri

MHP Genel Başkanı Bahçeliden Kılıçdaroğluna tepki

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, "HDP’yi meşru organ görmek demek, PKK’yı muhatap almak demektir" sözleriyle tepki gösterdi.

21.09.2021Haber
Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden Kılıçdaroğluna tepki

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, "HDP’yi meşru organ görmek demek, PKK’yı muhatap almak demektir" sözleriyle tepki gösterdi.

21.09.2021Gündem
Bahçeli: Gazilik teklifimizin arkasındayız

Bahçeli: Gazilik teklifimizin arkasındayız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadele esnasında yaralanıp da Gazi sayılmayanların mağduriyetlerinin telafisi amacıyla her çabayı göstereceklerini belirterek, “Parti olarak verdiğimiz kanun teklifinin arkasında olduğumuzu paylaşıyorum. Gaziliğin oranı, yüzdesi olmamalıdır. Gazilik haklarının verilmesini umutla bekleyen 20 bine yakın kardeşimizin samimiyetle yanındayız” dedi.

20.09.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeliden Gaziler Günü mesajı

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Gaziler Günü mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadele esnasında yaralanıp da gazi sayılmayanların mağduriyetlerinin telafisi amacıyla her çabayı göstereceklerini, parti olarak verdikleri kanun teklifinin arkasında olduklarını bildirdi.

19.09.2021Gündem
‘Tek konu zillet ittifakı adayı mı’

‘Tek konu zillet ittifakı adayı mı’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı tartışmalarına değinerek, “Türkiye’nin başka işi gücü de kalmadı da zillet ittifakı adayının kimliği ve kim olacağı meselesi mi tek gündem konusu oldu? Bu nasıl bir seviyesizliktir?” tepkisini gösterdi.

17.09.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, açıklamalarda bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, açıklamalarda bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2021 yılı girdi gireli zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılmaktadır. Televizyon ekranları özellikle bu tartışmanın odak noktası halindedir. Papatya falları açılırken, talih kuşunun kimin başına konacağı, çekilişten kimin çıkacağı sürekli gündemdedir. Milletimiz hep aynı şeyleri dinlemekten, hep aynı ezberlerin tekrarından ileri düzeyde rahatsız ve memnuniyetsizdir. Türkiye’nin başka işi gücü de kalmadı da zillet ittifakı adayının kimliği ve kim olacağı meselesi mi tek gündem konusu oldu? Bu nasıl bir seviyesizliktir?" ifadelerini kullandı.

16.09.2021Haber
Son dakika Bahçeliden sert tepki: Bu nasıl bir seviyesizliktir

Son dakika! Bahçeli'den sert tepki: Bu nasıl bir seviyesizliktir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "2021 yılı girdi gireli zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılmaktadır. Milletimiz hep aynı şeyleri dinlemekten, hep aynı ezberlerin tekrarından ileri düzeyde rahatsız ve memnuniyetsizdir. Türkiye’nin başka işi gücü de kalmadı da zillet ittifakı adayının kimliği ve kim olacağı meselesi mi tek gündem konusu oldu? Bu nasıl bir seviyesizliktir?" ifadelerini kullandı.

16.09.2021Gündem
Asiltürk iyiye gidiyor

Asiltürk iyiye gidiyor

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün, COVID-19 kaynaklı nefes darlığı nedeniyle kaldırıldığı Ankara Şehir Hastanesi’ndeki tedavisi sürüyor.

16.09.2021Gündem
‘Ne dinimize laf ettirir ne laiklik sütununu kırdırırız’

‘Ne dinimize laf ettirir ne laiklik sütununu kırdırırız’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bugünkü nazik ve hassas dönemde, Diyanet İşleri Başkanlığımızı ve laikliği eş zamanlı olarak sıcak tartışmaların içine sürüklemek Türkiye’nin aleyhine kulis yapan, yıkım senaryosu hazırlayan zalim mihrakların eline koz vermektir. Türkiye bu karanlık tünelden süratle çıkmalıdır” dedi. Bahçeli dün yazılı açıklamasında şu mesajları verdi:

15.09.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeliden laiklik açıklaması

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den laiklik açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Camilerimizin, mescitlerimizin, cemevlerimizin sahte anlaşmazlıkların ve sanal ihtilafların merkez üssü haline getirilmesi ağır bir vebaldir" açıklamasını yaptı. Bahçeli, "Bilinmelidir ki, ne dinimize laf söyletiriz, ne de Cumhuriyet’in Laiklik sütununu kırdırırız" dedi.

14.09.2021Haber
Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden laiklik açıklaması

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den laiklik açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, laikliğin Anayasa’dan çıkarılması tartışmasıyla ilgili, "Bu görüşü seslendiren veya destek verenler Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş temellerini dinamitlemek isteyen, kurucu emanetleri kundaklamak için gün sayan hastalıklı ve hasarlı zihniyetlerdir. Bilinmelidir ki, ne dinimize laf söyletiriz, ne de Cumhuriyet'in laiklik sütununu kırdırırız" dedi.

14.09.2021Gündem
Enver Altaylının damadı hakkında şaşırtan detaylar Önceden bildiği ortaya çıktı

Enver Altaylı'nın damadı hakkında şaşırtan detaylar! Önceden bildiği ortaya çıktı

Eski istihbaratçı Enver Altaylı'ın damadı olan ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kapsamında yargılanmasına devam edilen Metin Can Yılmaz'ın dava dosyasına giren yazışmaları, darbe girişimini önceden bildiğini ortaya çıkardı. Yazışmalarında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'den "hocaefendi", örgütten ise "cemaat" olarak bahseden Yılmaz, o tarihte yapılan bir tartışmaya dikkat çekerek örgütün yetişmiş adamları olduğuna, özellikle orduda kendilerine tabi olanların sayısına dikkat çekti.

14.09.2021Gündem
Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden sert tepki: Ecdadımızın hatıralarını sulandıran meczuplardır

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den sert tepki: Ecdadımızın hatıralarını sulandıran meczuplardır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda "Dünden bugüne kuşaklar eliyle intikal eden milli emanetlerin sırrına erişenler, yalana, iftiraya ve ihanete sırtını dönmüş yüksek karakterlerdir. Siyasi çıkar uğruna fethimizi ve Fatihimizi sıradanlaştırma çabasında olanlar ecdadımızın hatıralarını sulandıran meczuplardır" ifadelerini kullandı.

11.09.2021Gündem
Bahçeli’den Erbaş’a destek: ‘Duaya tepki ilkelliktir’

Bahçeli’den Erbaş’a destek: ‘Duaya tepki ilkelliktir’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yargıtay binasının açılışında Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın dua okumasıyla ilgili tartışmalara “Diyanet İşleri Başkanı Sayın Ali Erbaş doğru bir iş yapmıştır. Ve desteğimiz tamdır” dedi.

10.09.2021Gündem
Dua ile adli yıl açılışı tartışmasına Devlet Bahçeliden açıklama

Dua ile adli yıl açılışı tartışmasına Devlet Bahçeli'den açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dua ile adli yıl açılışı tartışması ile ilgili olarak, 'Diyanet İşleri Başkanı doğru yaptı, desteğimiz tam.' açıklamasında bulundu.

9.09.2021Haber
Son dakika: Dua ile adli yıl açılışı tartışması MHP Genel Başkanı Bahçeliden net açıklama

Son dakika: Dua ile adli yıl açılışı tartışması! MHP Genel Başkanı Bahçeli'den net açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dua ile adli yıl açılışı tartışması ile ilgili olarak, 'Diyanet İşleri Başkanı doğru yaptı, desteğimiz tam.' açıklamasında bulundu.

9.09.2021Gündem
Bahçeli izin verdi, kanser hastası stand-upçı taklidini yaptı

Bahçeli izin verdi, kanser hastası stand-up'çı taklidini yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin taklidini yapan kişi ile görüntüleri sosyal medyada ilgi gördü. Kanser hastası komedyen stand-up'çı Yunus Yuva'nın Bahçeli'nin izni ile taklidini yaptığı ortaya çıktı.

5.09.2021Gündem
Devlet Bahçeli: Yüzde 10 baraja gerekçe kalmadı

Devlet Bahçeli: Yüzde 10 baraja gerekçe kalmadı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim barajının yüzde 7’ye düşürülmesine ilişkin süren tartışmalara yaptığı yazılı açıklamayla yanıt verdi.

4.09.2021Gündem
Bahçeliden seçim barajı açıklaması

Bahçeli'den seçim barajı açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anayasal norm olan 'temsilde adalet' ilkesinin olabilmesi için seçim barajının düşürülmesinden başka bir seçenek görülmemektedir." değerlendirmesinde bulundu.

3.09.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeliden seçim barajı açıklaması

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den seçim barajı açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim barajına ilişkin yaptığı açıklamada "Cumhur İttifakı'nın kararı yüzde 7 olarak tescillendi" dedi.

1.09.2021Haber
Son dakika: MHP Genel Başkanı Bahçeliden seçim barajı açıklaması

Son dakika: MHP Genel Başkanı Bahçeli'den seçim barajı açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim barajına ilişkin yaptığı açıklamada "Sayın Cumhurbaşkanımız Bosna-Hersek ve Karadağ ziyaretinin ardından uçakta bulunan basın mensuplarına barajın yüzde 7 olacağını açıklamıştır. Nitekim baraj konusundaki arayış ve çalışmalar bu açıklamayla noktalanmış ve Cumhur İttifakı’nın baraj kararı yüzde 7 olarak tescillenmiştir" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da geçtiğimiz günlerde seçim barajına ilişkin yaptığı değerlendirmede "Şu anda belirgin hale gelen aslında 7 ama bu konuda Cumhur İttifakı olarak MHP’li arkadaşlarımızın nihai kararını bizim arkadaşlarımız henüz almış değiller. Ancak 7 netleşmiş vaziyette" ifadelerini kullanmıştı.

1.09.2021Gündem
Zafer buluşması

Zafer buluşması

Başkentte 30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri Anıtkabir ziyaretiyle başlarken Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki kortejde, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve devlet erkanı yer aldı.

31.08.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini Mülteci Çocuk tablosu önünde kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini "Mülteci Çocuk" tablosu önünde kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini 23-24 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen ve Dünya İnsani Zirvesi için özel resmedilen 'Mülteci Çocuk' temalı tablonun önünde kabul etmesi dikkati çekti.

30.08.2021Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos tebriklerini Mülteci Çocuk tablosu önünde kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 30 Ağustos tebriklerini 'Mülteci Çocuk' tablosu önünde kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini 23-24 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen ve Dünya İnsani Zirvesi için özel resmedilen 'Mülteci Çocuk' temalı tablonun önünde kabul etmesi dikkati çekti.

30.08.2021Gündem
Son dakika... 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Cumhuriyeti Devleti emin ellerdedir

Son dakika... 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümü! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye Cumhuriyeti Devleti emin ellerdedir

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99'uncu yıl dönümünde başkentte kutlamalar Anıtkabir’de başladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığındaki devlet erkanı Anıtkabir’e çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki heyet, Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki heyet Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı ve "Türkiye’yi bizlere çizdiğiniz hedefler doğrultusunda parlak bir geleceğe taşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti emin ellerdedir" dedi.

30.08.2021 Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

29.08.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediyesi Türk Tarih Müzesi açılışında konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Etimesgut Belediyesi Türk Tarih Müzesi açılışında konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anadolu'nun savunması, Anadolu'da yapılmaz, bu hattın stratejik noktalarından birisi olan Kabil'e kadar uzanır. Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz. Hızla değişen ve tehdit saçan şartlar karşısında askerimizin tahliyesi doğru bir tercih, yerinde bir karardır. Ancak ihtiyaç hasıl olursa, Türkiye'nin karşılıklı mutabakat çerçevesinde Afganistan'da bulunması tarihin, kültürün ve inancımızın gereğidir" dedi.

29.08.2021Haber
MHP lideri Devlet Bahçeliden Afganistan açıklaması: Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz

MHP lideri Devlet Bahçeli'den Afganistan açıklaması: Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anadolu'nun savunması, Anadolu'da yapılmaz, bu hattın stratejik noktalarından birisi olan Kabil'e kadar uzanır. Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz. Hızla değişen ve tehdit saçan şartlar karşısında askerimizin tahliyesi doğru bir tercih, yerinde bir karardır. Ancak ihtiyaç hasıl olursa, Türkiye'nin karşılıklı mutabakat çerçevesinde Afganistan'da bulunması tarihin, kültürün ve inancımızın gereğidir" dedi.

29.08.2021Gündem
Bahçeli: İrademiz Alparslan, ilhamımız Atatürk

Bahçeli: İrademiz Alparslan, ilhamımız Atatürk

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Malazgirt Zaferi’nin 950’nci yıl dönümü ve Büyük Taarruz’un 99. yıl dönümü” nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada özetle şunları kaydetti:

27.08.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeliden Malazgirt ve Büyük Taarruz mesajı: Asla taviz verilmeyecektir

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'Malazgirt' ve 'Büyük Taarruz' mesajı: Asla taviz verilmeyecektir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Malazgirt'in, Büyük Taarruz'un, Dumlupınar'ın rövanşını almak, tarihi hesaplaşmaları tekraren görmek için fırsat kollayan husumet ve hıyanet cephesine karşı asla taviz verilmeyecektir. Vatan bir kez bulunmuş, asla kaybedilmeyecektir" ifadelerini kullandı.

26.08.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı dolayısıyla düzenlenen Malazgirt Fetih Programı'nda vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Malazgirt'ten bir kez daha söz veriyoruz; Büyük ve güçlü Türkiye yolunun kesilmesine rıza göstermeyeceğiz" dedi.

26.08.2021Gündem
Ahlat mesajları: Gençlerimiz bu defa oyuna gelmemiştir, gelmeyecektir

Ahlat mesajları: 'Gençlerimiz bu defa oyuna gelmemiştir, gelmeyecektir'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Geçmişte kimi zaman sağcı solcu diyerek, kimi zaman Alevi-Sünni diyerek, kimi zaman ilerici gerici diyerek, kimi zaman Türk-Kürt diyerek birbirine düşürmek istedikleri gençlerimiz bu defa oyuna gelmemiştir, gelmeyecektir” dedi. Erdoğan, dün Bitlis’in Ahlat ilçesinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte katıldığı Malazgirt Zaferi’nin 950. yıldönümü etkinliklerinde özetle şunları söyledi:

26.08.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık hiçbir kesimin milletimize acı yaşatmasına izin vermeyeceğiz

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık hiçbir kesimin milletimize acı yaşatmasına izin vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bitlis'in Ahlat ilçesinde Malazgirt Zaferi'nin 950'nci yıldönümü kutlamalarında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kimi zaman sağcı solcu diyerek kimi zaman Alevi-Sünni diyerek kimi zaman Türk-Kürt diyerek birbirine düşürmek istedikleri gençlerimiz bu defa oyuna gelmemiştir, gelmeyecektir. Artık hiç kimsenin hiçbir kesimin hiçbir gücün ülkemize, milletimize, gençlerimize kayıplar verdirmesine müsaade etmeyeceğiz" dedi.

25.08.2021Gündem
En uzun muharebenin 100’üncü yılı

'En uzun muharebe'nin 100’üncü yılı

Türkiye, Kurtuluş Savaşı’nın dönüm noktalarından Sakarya Meydan Muharebesi’nin 100’üncü yıldönümünü gururla anıyor. Milli Savunma Bakanlığı da hazırladığı videoda Sakarya’nın dünya harp tarihinin en uzun meydan muharebesi olduğunu vurguladı.

24.08.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliden Sakarya Meydan Muharebesinin 100. yıl dönümü mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Sakarya Meydan Muharebesi'nin 100. yıl dönümü mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Aziz Atatürk tarafından, büyük ve kanlı bir savaş manasına gelen Melhame-i Kübra ifadesiyle anılan Sakarya Meydan Muharebesi, imanın istilaya karşı direnişi, iradenin işgale karşı devleşmesi, iffetin ihanete karşı dersi, istiklalin zalim ihtirasa karşı defansıdır." dedi.

23.08.2021Gündem
‘Pençe’nin kahramanlarına hazin veda

‘Pençe’nin kahramanlarına hazin veda

Irak’ın kuzeyinde Pençe-Yıldırım Harekâtı bölgesinde teröristler tarafından yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Piyade Teğmen İsmail Can Softa (24), Sağlık Astsubay Çavuş Yılmaz Tuncer (22) ve Piyade Uzman Onbaşı Cengizhan Kaplan (23) şehit oldu, 2 asker de yaralandı.

17.08.2021Gündem
‘En büyük sorun derelerin iskâna açılması’

‘En büyük sorun derelerin iskâna açılması’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sel felaketinin yaşandığı Karabük, Bartın, Kastamonu ve Sinop illerinde inceleme yapmak üzere 12 Haziran’da bir heyet görevlendirdi.

17.08.2021Gündem
Yaralar elbirliğiyle sarılacak

'Yaralar elbirliğiyle sarılacak'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter’dan Kastamonu, Bartın ve Sinop’ta yaşanan sel felaketlerine ilişkin yaptığı açıklamada “Felaketlerin yaraları elbirliğiyle sarılacaktır. Devletimiz meselelere hakimdir ve muktedirdir. Milletimiz sağduyulu ve soğukkanlıdır. Telaşa ve tedirginliğe lüzum yoktur” dedi.

14.08.2021Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu YKS tercih barajı düştü...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! YKS tercih barajı düştü...

Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'YÖK, 2021-YKS tercih sürecinde merkezi ve ek yerleştirmeye ilave bir ek yerleştirme yapılmasını kararlaştırmıştır.' açıklamasında bulundu. Erdoğan ayrıca, 'Bu ilave ek yerleştirmede baraj puanı TYT'de 140, AYT ve YDT'de 170 olarak uygulanacaktır.' ifadelerini kullandı.

10.08.2021Gündem
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Üniversite sınavında ‘baraj 160’a insin’

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Üniversite sınavında ‘baraj 160’a insin’

Üniversite sınavlarında yüz binlerce gencin tercih yapamadığını söyleyen MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Salgın dönemi göz önüne alınarak baraj puanlarının indirilmesi teklif ve temennimizdir. Gençlik sokakta değil üniversitede olsun” dedi.

10.08.2021Gündem
CHP’den ‘rezervasyonu iptal etmeyin’ çağrısı

CHP’den ‘rezervasyonu iptal etmeyin’ çağrısı

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Özellikle Muğla, yerli turistin rağbet gösterdiği bir ilimiz. Yangın nedeniyle otel rezervasyonlarının iptal edildiğini öğreniyoruz. Ne olur, tatil planlarını değiştirmeyelim” dedi.

10.08.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni anayasanın başlangıç bölümünü kaptan yazdı

Hiç şüphesiz yangınlar, sel felaketleri, CovId-19 kâbusları ile geçen bu yazın belki de tek umut verici haberi sporcularımızdan geldi.

7.09.2021

Erdoğan ve Bahçeli’nin talimatı ne oldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim barajının yüzde 7’ye indirileceğini açıkladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de seçim barajının yüzde 7 olarak tescillendiğini duyurdu.

6.09.2021

Kızılay için son şans

Ankara’da yıllardır gözümüzün önünde kaybolan kent merkezleri var. Önce Ulus sonra Kızılay... Cazibesini daha üste taşıyamayan Tunalı Hilmi Caddesi ve çevresi ya da Bahçelievler...

2.09.2021

Kumpas ihtimalleri

Asya ile Avrupa’yı bağlayan bir köprü Türkiye için jeopolitik bir üstünlüktü.

16.08.2021

Düzensiz göçler

Halepçe katliamıyla başlayan ve yüz binlerce kişinin Irak’ın kuzeyinden ülkemize girmesiyle başlayan düzensiz göçmen hikâyesi o günden bugüne sürüyor...

14.08.2021