EKSTRA
MENÜ

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 48.468 Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan haberi bulunmuştur.

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan Haberleri

Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır Esnafa hibe desteği başvurusu kimleri kapsıyor İşte 5 bin TL ve 3 bin TL hibe desteği başvuru şartları

Esnaf destek paketi başvurusu nasıl yapılır? Esnafa hibe desteği başvurusu kimleri kapsıyor? İşte 5 bin TL ve 3 bin TL hibe desteği başvuru şartları

Esnaf destek paketi başvuru ekranı vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Esnafa hibe desteği kapsamında aylık 5 bin TL ve 3 bin TL olmak üzere yapılacak destekler ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada kimlerin destekten yararlanacağını duyurdu. Sektöre göre 5 bin TL ve 3 bin TL ödeme yapacak olan Ticaret Bakanlığı, önceki aylarda ödemesine başlanan esnafa gelir kaybı desteği için müracaatları E-Devlet üzerinden alınırken, gözler yeni başvurulara çevrildi. Peki, 3 ve 5 bin TL esnafa hibe desteği başvurusu nasıl ve nereden yapılacak? İşte, e 5 bin TL ve 3 bin TL hibe desteği başvuru şartları hakkında ayrıntılı bilgiler.

18.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşiyi kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Dışişleri Bakanı Kureyşi'yi kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi'yi kabul etti.

18.05.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu: Ümmetin davasına sahip çıkan ülke Türkiyedir

Bakan Çavuşoğlu: 'Ümmetin davasına sahip çıkan ülke Türkiye'dir'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ümmetin liderliğine kimse soyunmaz ama ümmet, ümmetin davasını kimin en iyi savunduğunu bilir ve ümmetin kendisi liderini seçer. Bugün herkes şunu biliyor ki ümmetin davasına sahip çıkan ülke Türkiye'dir. Türkiye'nin lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bizler sahip çıkıyoruz. Siz de Meclis olarak sahip çıktınız. Bunu laiklik ya da İslam karşıtlığı gibi yaklaşımlarla ümmete getirmek ve buradan prim yapmaya çalışmak, bizi eleştirmek doğru bir yaklaşım değildir." dedi.

18.05.2021Gündem
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala: Batının çifte standardı İsrail’in fütursuzluğunu artırıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala: 'Batı'nın çifte standardı İsrail’in fütursuzluğunu artırıyor'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, İsrail'in Filistinlilere saldırısı karşısında Batı dünyasının çifte standardı ve ölüm sessizliğinin İsrail’in fütursuzluğunu artırdığını belirterek, "Bu sebeple, tüm ülkeleri net bir tutum almaya çağırıyoruz. Bugün hak, hukuk ve vicdan sahibi olan herkes, İsrail’in uyguladığı vahşetin insanlığa karşı bir suç olduğunu açık bir şekilde görüyor. Hem İslam İşbirliği Teşkilatı hem de Filistinli kardeşlerimiz bu saldırı karşısında tek yürek ve tek yumruk olmalıdır." dedi.

18.05.2021Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan 19 Mayıs mesajı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 19 Mayıs mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye büyüdükçe, güçlendikçe, bölgesel ve küresel liderlik yolunda ilerledikçe, gençlerimize daha çok fırsat sunmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

18.05.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu İsrailin Filistin saldırılarını tüm boyutlarıyla anlattı: Türkiye dünyada vicdanın ve adaletin sesidir ve sesi olmaya devam edecektir

Bakan Çavuşoğlu İsrail'in Filistin saldırılarını tüm boyutlarıyla anlattı: 'Türkiye dünyada vicdanın ve adaletin sesidir ve sesi olmaya devam edecektir'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Türkiye, Filistin konusundaki diplomatik çabaların öncüsüdür. Dünyada vicdanın ve adaletin sesidir ve sesi olmaya devam edecektir. Bu çabalarımızda Yüce Meclisimizin duyduğu güven en büyük desteğimizdir." dedi.

18.05.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli görüştü

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli görüştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.

18.05.2021Gündem
Çiftçiler hububat alım fiyatlarından memnun

Çiftçiler hububat alım fiyatlarından memnun

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Ahmet, hububat alım fiyatlarının üreticilerce memnuniyetle karşılandığını bildirdi. Güldal, "Verilen fiyatların memnun edici seviyede olduğunu değerlendiren çiftçilerimizin TMO stoklarını da iç piyasadan tedarik edilen hububatla doldurulması yönünde gerekli hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz. TMO olarak hasat döneminin başından sonuna kadar alımları sürdüreceğiz." dedi.

18.05.2021Ekonomi
Son dakika: Sofi Nurettin böyle vuruldu Milli Savunma Bakanlığı çarpıcı görüntüyü yayınladı

Son dakika: Sofi Nurettin böyle vuruldu! Milli Savunma Bakanlığı çarpıcı görüntüyü yayınladı

Milli Savunma Bakanlığı(MSB), 'Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladıkları gibi terör örgütü PKK/KCK/PYD/YPG’nin sözde üst düzey sorumlusu Sofi Nurettin kod adlı terörist, Irak’ın kuzeyinde saklandığı delikte TSK ve MİT’in koordineli operasyonuyla etkisiz hâle getirildi.' açıklamasında bulundu.

18.05.2021Gündem
‘Nehammer’in beyanlarını külliyen reddediyor ve kınıyoruz’

‘Nehammer’in beyanlarını külliyen reddediyor ve kınıyoruz’

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avusturya İçişleri Bakanı Karl Nehammer’in, İsrail’in Filistinlileri hedef alan saldırılarına karşı ülkesinde düzenlenen protestolar bağlamında Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik beyanlarını reddetti ve kınadı.

18.05.2021Avrupa
Küresel piyasalar Euro Bölgesi büyüme verisine odaklandı

Küresel piyasalar Euro Bölgesi büyüme verisine odaklandı

Küresel piyasalarda, enflasyonist endişeler ve emtia fiyatlarındaki yükselişin etkisiyle dün karışık bir seyir izlenirken, bugün Euro Bölgesi'nde açıklanacak büyüme verisi öncesi endeks vadelilerinin alış ağırlıklı seyrettiği görülüyor.

18.05.2021Ekonomi
1 Haziran sonrası normalleşme nasıl olacak Cumhurbaşkanı Erdoğandan 1 Haziran sonrası için açıklama

1 Haziran sonrası normalleşme nasıl olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Haziran sonrası için açıklama

17 Mayıs itibariyle Türkiye kademeli normalleşmeye geçti. Sokağa çıkma yasağının hafta sonları devam ettiği kademeli normalleşmede yeni esneklikler için 1 Haziran tarihi işaret edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Haziran sonrası için nasıl bir yol izleneceğine dair tüyoları 17 Mayıs tarihli kabine toplantısı ardından verdi. Peki, 1 Haziran sonrası normalleşme nasıl olacak?

18.05.2021Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan fiyatları duyurmuştu TMO detayları açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan fiyatları duyurmuştu! TMO detayları açıkladı

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, ülke genelindeki yaklaşık 200 iş yerinde ve protokol imzalanan lisanslı depolarda hububat alımı yapılacağı bildirildi. Hasat başlangıcından bugüne kadar piyasaların yakından izlendiği ve piyasaların seyrine göre TMO politikalarının şekillendirildiği ifade edilen açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hububat ve bakliyat alım fiyatlarını duyurduğu anımsatıldı.

17.05.2021Gündem
Dışişleri Bakanlığı, Avusturyayı kınadı

Dışişleri Bakanlığı, Avusturya'yı kınadı

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Avusturya İçişleri Bakanı Karl Nehammer'in, İsrail'in Filistinlileri hedef alan saldırılarına karşı ülkesinde düzenlenen protestolar bağlamında Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik beyanlarını reddetti ve kınadı.

17.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan İsrail zulmüne sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsrail zulmüne sert tepki

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki zulmüne Kabine Toplantısı sonrası çok sert tepki gösterdi. İsrail'e silah satışına onay veren ABD Başkanı Joe Biden'a "Kanlı ellerinizle tarih yazıyorsunuz" diyen Erdoğan, "İsrail hukuk tanımazlığını bir kez daha göstermiştir. Bunlar beş yaşındaki, altı yaşındaki yavruları öldürecek kadar katil. Kadınları yerde süründürecek kadar katil" ifadelerini kullandı. Erdoğan bir İsrail Başbakanı'nın Türkiye ziyareti sırasında kendisine söylediği ve insanlık suçu olan sözleri de ilk kez kamuoyuyla paylaştı.

17.05.2021Gündem
İzetbegovicten Müslümanlara İsraili boykot edin çağrısı

İzetbegovic'ten Müslümanlara İsrail'i boykot edin çağrısı

Bosna Hersek'te Demokratik Eylem Partisi Genel Başkanı Bakir İzetbegovic, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs ve Gazze Şeridi'nde Filistinlilere yönelik saldırılarına ve bu saldırılarda çocuk ve sivillerin hedef alınmasına tepki gösterdi. İzetbegovic, Müslümanlara İsrail'i boykot etme çağrısında bulunarak, İsrail'in yaptıklarının insan ırkı ve medeniyeti derinden yaraladığını vurguladı.

17.05.2021Dünya
Kapıköy Gümrük Kapısının açılacağı müjdesi Vanda bayram sevincini ikiye katladı

Kapıköy Gümrük Kapısı'nın açılacağı müjdesi Van'da bayram sevincini ikiye katladı

Van'daki ticareti geliştiren Kapıköy Gümrük Kapısı14 ay aradan sonra yeniden faaliyete geçiyor.

17.05.2021Ekonomi
Vanlılara müjde Kapıköy Gümrük Kapısı açılıyor

Vanlılara müjde! Kapıköy Gümrük Kapısı açılıyor

Van'daki ticareti geliştiren Kapıköy Gümrük Kapısı14 ay aradan sonra yeniden faaliyete geçiyor.

17.05.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Papa Francis ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Papa Francis ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Papa Francis ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları ele alındı.

17.05.2021Haber
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Papa Francis ile görüştü

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Papa Francis ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Papa Francis ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları ele alındı.

17.05.2021Gündem
Kritik Kabine toplantısı bugün 1 Hazirandan sonraki kararlar belli oluyor

Kritik Kabine toplantısı bugün! 1 Haziran'dan sonraki kararlar belli oluyor

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, koronavirüs gündemiyle bugün Külliye'de toplanacak. Kabine toplantısında, 1 Haziran sonrasında Türkiye'nin hangi tedbirlerle yola devam edeceği belli olacak.

17.05.2021Gündem
Son dakika haberi: 17 günlük tam kapanma sona erdi Kademeli normalleşme başladı

Son dakika haberi: 17 günlük tam kapanma sona erdi! Kademeli normalleşme başladı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde 29 Nisan Perşembe günü saat 19.00'da başlayan "tam kapanma" dönemi, saat 05.00 itibarıyla sona ererken 1 Haziran Salı günü saat 05.00'e kadar uygulanacak "kademeli normalleşme" dönemi başladı.

17.05.2021Gündem
Son dakika.. Bakan Çavuşoğlu: Türkiye gereken her adımı atmaya hazır

Son dakika.. Bakan Çavuşoğlu: Türkiye gereken her adımı atmaya hazır

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Filistin'de birlik ve kararlılık gösterme vakti olduğunu belirterek, Türkiye'nin gereken her adımı atmaya hazır olduğunu söyledi.

16.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Beşiktaşa tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Beşiktaş'a tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Süper Lig’de 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ı tebrik etti.

15.05.2021Futbol
TBMM Başkanı Şentop’tan Filistinli babaya taziye telefonu

TBMM Başkanı Şentop’tan Filistinli babaya taziye telefonu

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Filistin’de yaşanan olaylarda çocuklarını kaybeden Filistinli baba Ebu Süheyb ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti. Şentop, Türkiye’nin Filistinlileri kendi ailesi ve evlatları olarak kabul ettiğini belirterek, "Türkiye, kardeş Filistin’in her daim yanında" dedi.

15.05.2021Gündem
Göbeklitepedeki 5,5 metrelik dikili taşın kopyası BM Genel Merkezinde sergilenecek

Göbeklitepe'deki 5,5 metrelik dikili taşın kopyası BM Genel Merkezi'nde sergilenecek

Dünyanın bilinen en eski ve en büyük inanç merkezi Göbeklitepe'de yer alan "P18" numaralı dikili taşın kopyası Birleşmiş Milletlere resmi sanat hediyesi olarak sunulacak.

15.05.2021Keyif
Kapıköy Gümrük Kapısının açılacağı müjdesi Vanda bayram sevincini ikiye katladı

Kapıköy Gümrük Kapısı'nın açılacağı müjdesi Van'da bayram sevincini ikiye katladı

Van'da koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 aydır kapalı olan Kapıköy Gümrük Kapısı 17 Mayıs'tan sonra açılıyor. Van'da bayram sevinci böylelikle ikiye katlandı.

15.05.2021Haber
14 ay sonra ilk kez açılacak Vanda bayram sevinci ikiye katlandı

14 ay sonra ilk kez açılacak! Van'da bayram sevinci ikiye katlandı

Van'da koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 aydır kapalı olan Kapıköy Gümrük Kapısı 17 Mayıs'tan sonra açılıyor. Van'da bayram sevinci böylelikle ikiye katlandı.

15.05.2021Ekonomi
Göbeklitepedeki dikilitaşın kopyası BMde sergilenecek

Göbeklitepe'deki dikilitaşın kopyası BM'de sergilenecek

KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı, Şanlıurfa Göbeklitepe'de bulunan 'P18' numaralı dikilitaşın (stel) sert kireç taşından yapılacak kopyasının New York'taki Birleşmiş Milletler (BM) Genel Merkezi'nde sergileneceğini açıkladı.

15.05.2021Gündem
Oliver Bierhofftan Mesut Özil itirafı Ona mesaj attım...

Oliver Bierhoff'tan Mesut Özil itirafı! 'Ona mesaj attım...'

Almanya Futbol Federasyonu (DFB) Milli Takımlar Direktörü Oliver Bierhoff, Mesut Özil'le yaşanan tartışmalı dönemle ilgili itiraflarda bulundu.

15.05.2021Futbol
Alım fiyatları bayram sonunda açıklanıyor

Alım fiyatları bayram sonunda açıklanıyor

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi sonrasında tarımsal desteklerde artışın yanında etkin müdahale alımları yürüttüklerine dikkat çeken Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, son 3 yılda tarımsal destekleri yüzde 65 artışla 24 milyar liraya çıkardıklarını söyledi.

15.05.2021Ekonomi
Çelik: Cumhurbaşkanımız tüm toplulukların barışı için mücadele etmekte

Çelik: Cumhurbaşkanımız tüm toplulukların barışı için mücadele etmekte

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımız yakın coğrafyamızdaki Türkmen, Kürt, Arap, Sünni, Şii, Hristiyan, Yahudi, Ezidi ve diğer tüm toplulukların barışı için mücadele etmektedir. Bu çerçevede Cumhurbaşkanımız ’Ümmetin birliğine ve dirliğine’ vurgu yaparak, mezhepçilik ve ırkçılık belasına karşı sürekli uyarıda bulunmaktadır" dedi.

14.05.2021Gündem
Son dakika haberler: Tam kapanma sonrası normalleşme planı belli oldu İşte 17 Mayıs sonrası kademeli açılma planı için konuşulanlar

Son dakika haberler: Tam kapanma sonrası normalleşme planı belli oldu! İşte 17 Mayıs sonrası kademeli açılma planı için konuşulanlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve son olarak dün de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca peş peşe yaptıkları açıklamalarda tam kapanmanın sona ereceği 17 Mayıs tarihinden sonra kademeli normalleşmeye geçileceğinin sinyalleri verildi. Peki, Türkiye'de kademeli normalleşme nasıl olacak? İşte kulislerde konuşulan okullarda yüz yüze eğitim, sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılması ve kafe, restoranların açılmasına dair bilgilerle Türkiye'nin normalleşme planı...

14.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Filistin diplomasisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin diplomasisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki kanlı saldırılarının durdurulması ve uluslararası camianın İsrail'e güçlü bir tepki ve caydırıcı bir ders vermesi için yoğun bir diplomasi trafiği yürütüyor.

14.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Pazartesi gününden itibaren kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlıyoruz.' dedi. İsrail'e tepki gösteren Erdoğan, 'Bu terör devleti artık tüm sınırları aşmış durumdadır. Güçleri sadece çocuklara ve masumlara yetiyor.' dedi.

14.05.2021Haber
Siyasi parti bayramlaşmalarının ana gündemi İsrailin Filistinlilere yönelik saldırıları

Siyasi parti bayramlaşmalarının ana gündemi İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları

ANKARA'da geleneksel olarak gerçekleştirilen siyasi partiler arası bayramlaşma programı, bu yıl da koronavirüs tedbirleri kapsamında video konferans ile yapıldı. Partiler arası bayramlaşmanın ana gündem maddesi İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırıları oldu.

14.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TMO alım fiyatlarını bayram sonunda açıklayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TMO alım fiyatlarını bayram sonunda açıklayacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bayram sonu, Sayın Cumhurbaşkanı'mız tarafından üreticilerimizi memnun edecek seviyede TMO alım fiyatları açıklanacak." dedi.

14.05.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan telefon diplomasisi

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan telefon diplomasisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı Muhammed Buhari ve Abdülhamid Dibeybe ile ayrı ayrı telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

13.05.2021Gündem
Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak İşte normalleşme takviminin gündemde olacağı Kabine Toplantısından son bilgiler

Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? İşte normalleşme takviminin gündemde olacağı Kabine Toplantısı'ndan son bilgiler

Kabine Toplantısı hakkında araştırmalar, tam kapanmanın bitmesine kısa bir süre kala yoğunluk kazandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında Türkiye'de koronavirüs salgını ile mücadele ve yürürlükteki önlemlerin seyrine ilişkin bilgiler verecek. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak?

13.05.2021Gündem
Bakan Soylu: İdlibde 1 yılda 35 bin ev nihayete erdirildi

Bakan Soylu: İdlib'de 1 yılda 35 bin ev nihayete erdirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriye'nin İdlib bölgesinde AFAD koordinesinde yapılan briket evleri inceledi. Soylu, 1 yılda 35 bin evin nihayete erdirildiğini söyledi.

13.05.2021Gündem
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu: İdlibde 1 yılda 35 bin ev bitirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu: İdlib'de 1 yılda 35 bin ev bitirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriye'nin İdlib ilinde AFAD koordinesinde yapılan briket evleri inceledi, burada 1 yılda 35 bin evin nihayete erdirildiğini söyledi.

13.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan peş peşe telefon görüşmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe telefon görüşmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile görüştü. Erdoğan, Filistinlilere saldıran İsrail'e gereken dersin verilmesi için uluslararası alandaki girişimlerinde Kırgızistan'ı yanlarında görmek istediklerini ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani Ahmedzay ve Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi ile de telefonda görüştü.

13.05.2021Gündem
Kamuda işe alımda tek adres Kariyer Kapısı platformunun detayları paylaşıldı

Kamuda işe alımda tek adres! Kariyer Kapısı platformunun detayları paylaşıldı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, kamuda işe alımların artık sadece Kariyer Kapısı Platformu üzerinden yapılacağını belirterek, "Bu platformla kamu istihdamında fırsat eşitliği ve liyakati önceleyen işe alımların yanı sıra verimliliğin artırılmasını hedefliyoruz." ifadesini kullandı. Atay, tüm kurumlarda liyakatin öne çıktığı, işe alım süreçlerinin izlenebildiği bir insan kaynağı portalını uygulamaya aldıklarına işaret ederek, "Bu yıl sonuna kadar kamuda işe alımların hepsine bu platform üzerinden katkı veriyor olacağız. Yani tüm bakanlıklar işe alımlarını Kariyer Kapısı üzerinden yapacak.'' dedi.

13.05.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya’nın eski Başbakanı ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya’nın eski Başbakanı ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya’nın eski Başbakanı Mahathir Muhammed ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

13.05.2021Gündem
1190 çocuğa akran kartpostalı

1190 çocuğa akran kartpostalı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı çocuk evlerinde kalan çocuklar, Türkiye'nin dört bir yanındaki akranlarına yolladıkları kartpostallarla hem özlem giderdi hem de eski bayram geleneğini yaşattı.

13.05.2021Eğitim
Bakan Soyludan Gabarda üs bölgesindeki güvenlik güçlerine ziyaret

Bakan Soylu'dan Gabar'da üs bölgesindeki güvenlik güçlerine ziyaret

İÇİŞLER Bakanı Süleyman Soylu, Ramazan Bayramı'nda Siirt'in Eruh ilçesindeki Gabar Dağı'nda bulunan askeri üs bölgesinde güvenlik güçlerini ziyaret etti. Ziyarette Bakan Soylu, operasyondaki birliklere telsizden seslenerek, bayramlarını kutlayıp, Suriye'nin Afrin kentinde olduğunu belirttiği Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile görüntülü görüşme yaptı.

13.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düz Tepe Üs Bölgesindeki askerlerin bayramını kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Düz Tepe Üs Bölgesi'ndeki askerlerin bayramını kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Düz Tepe Üs Bölgesin'deki askerlerin bayramlarını kutladı.

13.05.2021Haber

Yazar Sonuçları

Suudi Arabistan’la normalleşme arayışları sancılı geçmeye aday

Türkiye’nin Arap dünyasında arasının açık olduğu ülkelerle ilişkilerini düzeltmek yönünde birbiri ardına yaptığı hamlelere tanık oluyoruz.

18.05.2021

ASIL MÜCADELE ŞİMDİ BAŞLIYOR

Bugün itibariyle 17 günlük tam kapanma günleri şimdilik geride kaldı.

17.05.2021