EKSTRA
MENÜ

Ebubekir Şahin

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 279 haberi bulunmuştur.

Ebubekir Şahin Haberleri

RTÜK İletişim Dergisi yayında

'RTÜK İletişim Dergisi' yayında

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nca (RTÜK) hazırlanan 'RTÜK İletişim Dergisi' temmuz sayısıyla yayın hayatına başladı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "RTÜK, bu dergisiyle iletişim kanallarına bir yenisini daha ekleyerek tüm paydaşlarıyla bağlantısını daha da güçlendiriyor" dedi.

16.07.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahinden CHPli üyeye tepki: Medyayı ayrıştırma çabasından vazgeçilmeli

RTÜK Başkanı Şahin'den CHP'li üyeye tepki: Medyayı ayrıştırma çabasından vazgeçilmeli

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, CHP'li RTÜK üyesi İlhan Taşçı'nın, Kurul'un ceza uygulamalarına ilişkin paylaşımına, "Bu ayrıştırma çabası kabul edilemez, derhal vazgeçilmelidir" diyerek tepki gösterdi.

5.07.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandı

RTÜK Başkanı Şahin: Kadına şiddet konusunda 1842 müeyyide uygulandı

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadele edilmesi, kadın istismarının önlenmesi, küçük yaşlardan itibaren çocuk ve gençlerde farkındalık sağlanması, cinsiyet temelli ayrımcılık ve kadına yönelik baskılarla mücadele edilmesi kapsamında Üst Kurulumuz tarafından 2011 yılından itibaren 1842 müeyyide uygulandı" dedi.

16.06.2021Gündem
İslam düşmanlığına karşı harekete geçelim

'İslam düşmanlığına karşı harekete geçelim'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İslam düşmanlığının hızla yayıldığını belirterek, “Dünyanın her yerindeki vicdan sahibi siyasetçileri, aydınları, medya mensuplarını, din adamlarımızı İslam düşmanlığı hastalığına karşı harekete geçirmemiz gerekiyor” dedi. Erdoğan, dün 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu’nda özetle şunları söyledi:

26.05.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam düşmanlığı kanser hücresi gibi hızla yayılıyor

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İslam düşmanlığı kanser hücresi gibi hızla yayılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1. Uluslararası Medya ve İslamofobi Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada ''Batı başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde İslam düşmanlığı hastalığı, tıpkı kanser hücresi gibi hızla yayılmaktadır'' dedi.

25.05.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: RTÜKü iktidarın savunucusu ilan etmek aymazlıktır

RTÜK Başkanı Şahin: RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek aymazlıktır

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Verilen cezalar sadece belli medya kuruluşlarına yönelikmiş gibi bir algı oluşturmak, halkı yanlış yönlendirmek, RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek en kibar tabirle aymazlıktır" dedi.

17.05.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahin’den ’mesaj’ açıklaması

RTÜK Başkanı Şahin’den ’mesaj’ açıklaması

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, medya kuruluşları temsilcilerine sokağa çıkma kısıtlamaları haberlerinin görüntüleriyle ilgili gönderilen yazıda "Hatırlatmamızın amacı, sağlığımız için milletçe büyük emek verdiğimiz tam kapanma dönemini hakkıyla sonlandırmaya katkıda bulunmaktır" ifadeleri yer aldı.

2.05.2021Gündem
İletişim Başkanı Altundan FETÖyü himaye edenlere sert tepki: Bu gerçek karşısında susmayacağız

İletişim Başkanı Altun'dan FETÖ'yü himaye edenlere sert tepki: Bu gerçek karşısında susmayacağız

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Dijital Dünya Çalıştayı'nın açılış programında açıklamalarda bulundu. İletişim Başkanı Altun, "Ülkemiz Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde nasıl sessizlerin sesi, mazlumların hamisi hâline geldiyse; iletişim alanında da hakikat mücadelesinin en ön saflarında yer alacaktır" dedi. Altun, "FETÖ'yü himaye edenler büyük bir suça ortaklık yaptıklarının farkına varmalıdırlar. Biz bunu haykırmaya devam edeceğiz, bu gerçek karşısında susmayacağız" ifadelerini kullandı.

6.03.2021Gündem
RTÜK Başkanı Şahinden CHPli Özgür Özele cevap

RTÜK Başkanı Şahin'den CHP'li Özgür Özel'e cevap

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, kendisini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e Twitter'dan cevap verdi. Şahin, "Yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir" dedi.

30.01.2021Gündem
RTÜK Başkanı yeniden Ebubekir Şahin seçildi

RTÜK Başkanı yeniden Ebubekir Şahin seçildi

Üst Kurul’da yapılan seçimde 2 yıllık görev süresi biten Ebubekir Şahin yeniden RTÜK Başkanı seçildi. RTÜK Başkan Vekili ise Arif Fırtına oldu.

25.01.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş sosyal medya açıklaması: Boyun eğmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş sosyal medya açıklaması: "Boyun eğmeyeceğiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni’nde konuştu. Erdoğan, "Özgürlük kılıfı altında Türkiye'yi yalan haberin, hakaretin, iftiranın kol gezdiği bir iklime terk etmeyeceğiz. Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerine boyun eğmeyeceğiz. Cezalar kesilmeye başlayınca onlar da kuzu olmaya başladılar. Ödeyeceksin! Batı'da nasıl ödüyorsan burada da ödeyeceksin." ifadelerini kullandı.

13.01.2021Gündem
RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacak

RTÜK 4 günlük kısıtlama için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacak 

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yeni yıl öncesi uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması için yayın kuruluşlarına tavsiyelerde bulunacaklarını belirterek, ‘Eskiden olduğu gibi çocuklarımızla, eşimizle, büyüklerimizle birlikte izleyebileceğimiz televizyon programları yayınlanmasını tavsiye edeceğiz. Bununla ilgili çalışmalarımızı bitirdik. Yakın zamanda da kendilerine ilan edeceğiz’ dedi.

27.12.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: Ordumuz başta olmak üzere milli ve manevi değerlerimizi korumaya devam edeceğiz

RTÜK Başkanı Şahin: Ordumuz başta olmak üzere milli ve manevi değerlerimizi korumaya devam edeceğiz

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın katıldığı tartışma programına verilen 5 kez program durdurma ve idari para cezası ile ilgili yaşanan tartışmalar üzerine, "RTÜK olarak halkımızın göz bebeği olan ordumuz başta olmak üzere milli ve manevi değerlerimizi korumaya devam edeceğiz" dedi.

4.12.2020Gündem
RTÜK Başkanından CHPli Ali Mahir Başarırın tepki çeken sözleri nedeniyle verilen cezaya ilişkin açıklama

RTÜK Başkanı'ndan CHP'li Ali Mahir Başarır'ın tepki çeken sözleri nedeniyle verilen cezaya ilişkin açıklama

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Twitter’daki hesabından, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın konuk olduğu programda, Türk ordusuna yönelik ifadelerini yayınlayan televizyon kanalına verilen 5 kez program durdurma ve en üst sınırdan idari para cezasına ilişkin açıklamada yaptı.

2.12.2020Gündem
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahinden Dünya Televizyon Günü mesajı

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den "Dünya Televizyon Günü" mesajı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Radyo ve televizyonlarımızın etik yayın ilkelerini uygulayarak toplumumuzun değer yargılarını gözetmesi, başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere toplumumuzun bütün kesimlerini zararlı etkenlere karşı koruması son derece önemlidir." ifadesini kullandı.

21.11.2020Gündem
Son dakika... RTÜK Başkanından lisans uyarısı

Son dakika... RTÜK Başkanı'ndan lisans uyarısı

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den internetten lisanssız yayın yapan kuruluşlara uyarı geldi. Şahin "Son duyurumuza istinaden 'Deezer' da lisans müracaatını yaptı. Başvuru yapmayan diğer kuruluşların kısa süre içerisinde işlemlerini başlatmaları gerektiğini hatırlatıyorum" dedi.

14.11.2020Ekonomi
Son dakika haberler: RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin: Deezer lisans müracaatı yaptı

Son dakika haberler: RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin: 'Deezer' lisans müracaatı yaptı

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, web tabanlı müzik yayın servisi 'Deezer'ın lisans müracaatı yaptığını duyurdu.

14.11.2020Gündem
RTÜKten, Tele 1 ve Halk TVye para cezası

RTÜK'ten, Tele 1 ve Halk TV'ye para cezası 

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Tele 1 ve Halk TV’ye idari para cezası uyguladı.

6.11.2020Gündem
Son dakika haberi: RTÜKten, NETFLIX ve Amazon Prime açıklaması

Son dakika haberi: RTÜK'ten, NETFLIX ve Amazon Prime açıklaması

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Ebubekir Şahin, "İnternet üzerinden isteğe bağlı yayıncılık yapan uluslararası platformlar NETFLIX ve Amazon Prime Video tıpkı yerli örnekleri gibi yükümlülüklerini yerine getirerek RTÜK'ten lisans aldı." dedi.

5.11.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin’den dikkat çeken açıklamalar: Netflix ile ilişkilerimiz iyi…

RTÜK Başkanı Şahin’den dikkat çeken açıklamalar: Netflix ile ilişkilerimiz iyi…

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Netflix ile ilişkilerimiz iyi. Son dönemde bütün uyarılarımızı dikkate aldılar. Nihayetinde ticari bir kuruluş. Türkiye'den kar ederken, regülasyon kurumuyla kötü olmak istemezler. Bizim onlardan milli ve manevi değerlerimize saygı ya da milli güvenliğe ilişkin taleplerimizin olması doğaldır." dedi.

25.10.2020Gündem
RTÜK Başkanı’ndan kaymakamlara medya ve iletişim dersi: Medya ile iletişim toplum sağlığı için önemli

RTÜK Başkanı’ndan kaymakamlara medya ve iletişim dersi: Medya ile iletişim toplum sağlığı için önemli

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, görev öncesi eğitimden geçirilen kaymakam adaylarına verdiği medya ve iletişim dersinde, Anadolu medyasının önemini anlattı. Şahin kaymakamların yerel radyo ve televizyonlarla iyi ilişkiler geliştirmelerini istedi.

26.08.2020Gündem
RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin anlattı: Beş kez elenen yardımcım...

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin anlattı: 'Beş kez elenen yardımcım...'

İçişleri Bakanlığı’nın davetlisi olarak kaymakam adaylarına ders veren RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, kamudaki tecrübelerini paylaştı. Halen birlikte çalıştığı yardımcısının başından geçen kaymakamlık serüvenini adaylarla paylaşan Şahin, ''İbrahim Bey, geçmişte 5 kez devletimize kaymakam olarak hizmet etmek için şansını denedi ama FETÖ kumpası ile beş defa mülakatta elendi. Şimdi bizlerle birlikte RTÜK’te devletimize hizmet ediyor'' dedi.

25.08.2020Gündem
RTÜKten bakanlığın talebiyle ilgili açıklama: Çocuklarımızı korumak için her türlü tedbiri alacağız

RTÜK'ten bakanlığın talebiyle ilgili açıklama: Çocuklarımızı korumak için her türlü tedbiri alacağız

AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan Netflix'te yayınlanacak olan 11 yaşındaki bir çocuğu konu alan film ile ilgili gerekli tedbirlerin alınması için RTÜK'e talepte bulunulduğunu açıklanmasının ardından RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin konuyla ilgili açıklama yaptı. Şahin açıklamasında, "Geleceğimizi sağlıkla şekillendirebilmek adına çocuklarımızı korumak için RTÜK olarak her yerde koşulsuz var olmaya devam edeceğiz" dedi.

22.08.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin: Hiçbir zaman 4 maaşım olmadı

RTÜK Başkanı Şahin: Hiçbir zaman 4 maaşım olmadı

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Hiçbir zaman 4 maaşım olmadı. Kurumumdan aldığım maaşla beraber sadece bir yerden yönetim kurulu maaşı almaktayım" dedi.

21.06.2020Gündem
Kamu bankalarında genel kurullar yapıldı

Kamu bankalarında genel kurullar yapıldı

Kamu bankalarında genel kurullar cuma günü yapıdı.

14.06.2020Ekonomi
Kamu bankalarında genel kurul gerçekleşti

Kamu bankalarında genel kurul gerçekleşti

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ta olağan genel kurullar yapıldı.

13.06.2020Ekonomi
Son dakika haberler... AYM Başkanı Zühtü Arslan: Adaletin gözü bağlı ve taraflara eşittir

Son dakika haberler... AYM Başkanı Zühtü Arslan: Adaletin gözü bağlı ve taraflara eşittir

AYM Başkanı Zühtü Arslan, yemin töreninde konuştu. "Adaletin gözü bağlı ve taraflara eşittir." diyen Arslan, "Renginden ya da inancından dolayı insana nefes alma hakkı tanımayan yaklaşımla erdemli evrensel toplum inşa edilemez." ifadelerini kullandı.

9.06.2020Gündem
RTÜK Başkanı: Sevda Noyanın söylemleri, RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemez

RTÜK Başkanı: 'Sevda Noyan'ın söylemleri, RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemez'

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Sevda Noyan'ın televizyon kanalındaki söylemlerinin RTÜK ilkeleri bakımından asla kabul edilemeyeceğini belirterek ilgili uzman raporu Üst Kurul gündemine geldiğinde, RTÜK olarak gereğinin yapılacağını belirtti.

18.05.2020Gündem
RTÜK Başkanından ceza açıklaması

RTÜK Başkanı'ndan 'ceza' açıklaması

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Kanundan aldığımız yetkiyle bazı kanallara cezai müeyyideler uyguladık." ifadesini kullandı.

18.04.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahin’den ’ayrımcılık’ iddialarına tepki

RTÜK Başkanı Şahin’den ’ayrımcılık’ iddialarına tepki

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yayın kuruluşları arasında ayrımcılık yapıldığı iddialarına tepki gösterdi.

31.03.2020Gündem
RTÜK Başkanı’ndan corona virüs yayınlarına uyarı: Buna tahammül edemeyiz

RTÜK Başkanı’ndan corona virüs yayınlarına uyarı: Buna tahammül edemeyiz!

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin corona virüs yayınları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şahin açıklamasında ‘Bilimsellikten uzak ve resmi mahiyet taşımayan haberler, paylaşılan sahte belgeler toplumumuzu yersiz bir endişeye ve korkuya sevk etmektedir, buna tahammül edemeyiz’ dedi.

17.03.2020Gündem
RTÜK’ün yeni üyesi Konuralp

RTÜK’ün yeni üyesi Konuralp

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu’na (RTÜK) CHP kontenjanından seçilen gazeteci Faruk Bildirici’nin üyeliğinin düşürülmesinin ardından bu göreve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İletişim Koordinatörü Okan Konuralp seçildi.

12.03.2020Gündem
RTÜK Başkanı Şahinden depreme ilişkin haberlerde hassasiyet çağrısı

RTÜK Başkanı Şahin'den depreme ilişkin haberlerde "hassasiyet" çağrısı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depreme ilişkin, "Tüm dikkatler bölgedeyken gelişmelere ilişkin haberlerin veriliş şekilleri konusunda yayıncılarımızdan hassasiyet bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

24.01.2020Gündem
Öğrencilerde internet araştırması: Erkekler hem siber zorba hem mağdur

Öğrencilerde internet araştırması: Erkekler hem siber zorba hem mağdur

Öğrencilerin ders çalışma süresi ortalama 1 saat 30 dakika, internet kullanım süresi 2 saat 13 dakika. Yüzde 59.6’sı internete tek başınayken bağlanıyor. Siber zorbalıkla karşılaşanların oranı yüzde 44.2. Erkek öğrenciler arasında siber zorba da çok mağdur da...

20.12.2019Gündem
RTÜK Başkanı’ndan Ceren Özdemir cinayeti haberleri ile ilgili açıklama

RTÜK Başkanı’ndan Ceren Özdemir cinayeti haberleri ile ilgili açıklama

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, Ceren Özdemir cinayetine ilişkin haberlerin verilişinde hassasiyet gösterilmesini istedi.

5.12.2019Gündem
RTÜK Başkanı Şahin’den medyaya ’siyanür’ uyarısı

RTÜK Başkanı Şahin’den medyaya ’siyanür’ uyarısı

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, siyanür kaynaklı intihar haberlerine ilişkin, "Toplumumuzun, çocuk ve gençlerimizin ruhsal gelişimine olumsuz etki edebilecek haberlere karşı tavrımız katı olacaktır" dedi.

15.11.2019Gündem
Bütçede RTÜK protestosu

Bütçede RTÜK protestosu

KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı’nın Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki bütçe görüşmesinde RTÜK protestosu yaşandı. CHP’li milletvekilleri, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’e Faruk Bildirici’nin üyeliğinin düşürülmesi kararı ve maaşları ile ilgili olarak yoğun tepki gösterdi.

15.11.2019Gündem
RTÜKten istifa açıklaması

RTÜK'ten 'istifa' açıklaması

RADYO ve Televizyon Üst Kurulu'nca (RTÜK), "RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, RTÜK ve TÜRKSAT gibi iki güzide kurumun haksız yere daha fazla yıpratılmaması için tamamen ahlaki, vicdani ve hukuki sınırlar içerisinde görev aldığı TÜRKSAT Yönetim Kurulu Üyeliğinden ayrılmıştır" açıklaması yapıldı.

6.11.2019Gündem
RTÜK Başkanı TÜRKSAT’tan istifa etti

RTÜK Başkanı TÜRKSAT’tan istifa etti

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin TÜRKSAT Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

6.11.2019Gündem
Netflixten flaş Türkiye açıklaması

Netflix'ten flaş Türkiye açıklaması

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, internet ortamında yayın için Blu TV, Puhu TV, Netflix, Turkcell, Vodafone,Digiturk, Tivibu gibi yayıncıların da aralarında bulunduğu 600 kuruluştan lisans ve izin için başvuru aldıklarını açıkladı. Netflix de flaş bir açıklama yaparak "Türkiye’den dünyaya taşıdığımız yerel hikayelere değer verdiğine inanıyoruz. Bu nedenle bir yandan Türkiye’deki yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz" sözlerini kaydetti.

3.09.2019Teknoloji
Netflix Türkiyeden çıkacak mı RTÜKten flaş açıklama

Netflix Türkiye'den çıkacak mı? RTÜK'ten flaş açıklama

Netflix'in Türkiye'den çıkıp çıkmayacağı bir süredir tartışılıyor. Bugün ise RTÜK'ten konuyla ilgili önemli bir açıklama geldi; Netflix'in lisans ve izin başvurusunda bulunduğunu duyurdu.

3.09.2019Teknoloji
RTÜK Başkanı duyurdu: Netflix dahil 600ün üzerinde başvuru var

RTÜK Başkanı duyurdu: Netflix dahil 600'ün üzerinde başvuru var

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, internet ortamında yayın için Blu TV, Puhu TV, Netflix, Turkcell, Vodafone,Digiturk, Tivibu gibi yayıncıların da aralarında bulunduğu 600 kuruluştan lisans ve izin için başvuru aldıklarını açıkladı.

3.09.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

Korkut Eken’e sorulmayan sorunun yaşamsal önemi

Gazeteci Saygı Öztürk, Korkut Eken’e soruyor:

28.05.2021

Gerçek diploma budur

PARİS 2 Pantheon-Assas Hukuk Okulu Fransa’nın en iyi hukuk fakültesi olarak bilinir. Hukuk alanında uzmanlaşmış bir araştırma üniversitesidir. Sorbonne Üniversitesi Hukuk Fakültesi bile Assas Hukuk’un yanında daha geride kalmış bir fakülte sayılır.

1.04.2021

Denetim şart

Son yıllarda en çok sorguladığımız konulardan biri, şiddet vakalarındaki artışta televizyonun payı... Program içerikleri şiddeti körüklüyor mu?

4.12.2020

Dilimiz kimliğimizdir

Dijital çağın nimetlerinden hepimiz sonuna kadar yararlanıyoruz. 

11.09.2020

Başımız sağ olsun

Perşembe gecesi televizyon izlerken ilk olarak telefonuma gelen mesajlarla İdlib’deki şehit haberlerini öğrendim.

29.02.2020