EKSTRA
MENÜ

Koronavirüs Tablosu

Koronavirüs Tablosu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koronavirüs Tablosu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 465 Koronavirüs Tablosu haberi bulunmuştur.

Koronavirüs Tablosu Haberleri

30 Nisan Corona Virüsü Türkiye son durum tablosu: Türkiye vaka ve ölüm sayısı.. İşte Covid 19 Türkiye tablosu

30 Nisan Corona Virüsü Türkiye son durum tablosu: Türkiye vaka ve ölüm sayısı.. İşte Covid 19 Türkiye tablosu

30 Nisan corona virüsü son durum tablosu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından açıklandı. Günlük corona tablosunu açıklayan Bakan Koca koronavirüs hasta ve vaka sayısı hakkında yaptığı açıklamada, "Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu"nun güncel verilerine göre, bugün 42 bin 4 test yapıldı. Bu kapsamda 2 bin 615 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu." ifadelerini kullandı. Korona virüsü günlük haritasına göre toplam iyileşen sayısı 48 bin 886'ya yükseldi oldu. Peki, corona virüsünde son durum ne? İşte, Türkiye'de corona virüsü son durum haritası ve Covid 19 Türkiye tablosu...

30.04.2020Dünya
Son dakika haberi: Bakan Koca corona virüste son vaka ve ölüm sayısını paylaştı

Son dakika haberi: Bakan Koca corona virüste son vaka ve ölüm sayısını paylaştı

Bakan Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu paylaştı. Dün yapılan 29 bin 230 testten 2 bin 392'si pozitif çıktı. Bugün vefat eden 92 kişi ile birlikte toplam can kaybı 2 bin 992 oldu. Toplam iyileşen hasta sayısı ise 38 bin 809'a yükseldi.

29.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüste son durumu bu sözlerle paylaştı

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca corona virüste son durumu bu sözlerle paylaştı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu açıkladı. Bakan Koca, "Son 24 saatte 5.000’den fazla hastamız iyileşti. İyileşen toplam hasta sayımız 40.000’e yaklaştı. Yoğun bakım ve entübe sayısında düşüş sürüyor. Yeni vaka sayısı öngörülen seyirde. Çok yakında 1 milyon testi aşmış olacağız. Bu başarıyı riske atmayalım" dedi.

29.04.2020Gündem
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'de son 24 saatte 2 bin 357 kişiye Kovid-19 tanısı konulduğu, 99 kişinin hayatını kaybettiği, toplam vaka sayısının 110 bin 130, toplam can kaybının 2 bin 805 olduğu açıklandı.

26.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Koronavirüsle mücadelede bir ilki başardık İyileşen hasta vaka sayısını geçti.. Geri dönüş olmamalı

Son dakika haberi: Koronavirüsle mücadelede bir ilki başardık! İyileşen hasta vaka sayısını geçti.. Geri dönüş olmamalı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu açıkladı. Türkiye’de son 24 saatte iyileşen hasta sayısı, yeni tespit edilen vaka sayısını geçti.

25.04.2020Gündem
Son dakika : Bakan Koca, corona virüste son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Son dakika : Bakan Koca, corona virüste son vaka, ölüm ve iyileşenlerin sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, "Şifa bulan hasta sayımız 10.000'in üzerine çıktı. Tedavide önemli üstünlüklerimiz var" dedi.

18.04.2020Haber
Son dakika haberi: Bakan Koca, corona virüste son vaka ve ölüm sayısını açıkladı

Son dakika haberi: Bakan Koca, corona virüste son vaka ve ölüm sayısını açıkladı!

Türkiye'de son 24 saatte 121 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Böylece toplam can kaybı bin 890'a yükseldi. Bugün iyileşenlerin sayısı ise bin 822 oldu. Toplam iyileşenlerin sayısı ise 10 bin 453'e ulaştı.

18.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca coronavirüste vaka ve ölüm sayısını açıkladı 2 gücümüz var

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca coronavirüste vaka ve ölüm sayısını açıkladı! '2 gücümüz var'

Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın duyurduğu günlük koronavirüs tablosuna göre bugün yapılan 34 bin 90 testten 4 bin 281’i pozitif çıktı, 115 kişi hayatını kaybetti, toplam can kaybı 1518’e, toplan iyileşen sayısı ise 5 bin 674'e yükseldi.

15.04.2020Gündem
İbrahim Kalın: Virüsü elbirliğiyle yeneceğiz

İbrahim Kalın: Virüsü elbirliğiyle yeneceğiz

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Koronavirüsü paniğe ve rehavete kapılmadan elbirliğiyle yeneceğiz" dedi.

15.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı İşte son vaka ve ölüm sayısı

Son dakika haberi: Türkiye günlük koronavirüs tablosu paylaşıldı! İşte son vaka ve ölüm sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Tabloya göre, nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı bin 296'ya yükseldi, bugün 34 bin 456 test yapıldı. Bu kapsamda 4 bin 93 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu. Son 24 saatte 98 hasta vefat etti, 511 hasta iyileşti. Bakan Koca, "Test sayımız yakında 500 bine ulaşacak. Erken tanı ve tedavi, iyileşen hasta sayımızı artırıyor" dedi.

14.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Corona virüsünde vaka ve ölüm sayıları açıklandı Gözler çıkacak kararlarda

Son dakika haberi: Corona virüsünde vaka ve ölüm sayıları açıklandı! Gözler çıkacak kararlarda

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini Twitter'dan paylaştı. Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 4056 kişiye Kovid-19 tanısı konulduğunu, 96 kişinin hayatını kaybettiğini, toplam vaka sayısının 42 bin 282, can kaybının ise 908 olduğunu açıkladı. Koronavirüs Bilim Kurulu bugün video konferans yöntemiyle toplanacak. Sonrasında saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacağı duyuruldu.

10.04.2020Gündem
Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor Sağlık Bakanı açıklama yapacak

Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor! Sağlık Bakanı açıklama yapacak

Koronavirüs Bilim Kurulu bugün video konferans yöntemiyle toplanacak. Sonrasında saat 19.00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacağı duyuruldu.

10.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Corona virüste vaka ve ölüm sayısı açıklandı Bakan Kocadan yeni açıklama

Son dakika haberi: Corona virüste vaka ve ölüm sayısı açıklandı! Bakan Koca'dan yeni açıklama

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan son dakika açıklaması... Sağlık Bakanı Koca bugün yapılan 24 bin 900 testten, 4 bin 117'sinin pozitif çıktığını, 87 hastanın hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 812'ye yükseldiğini duyurdu.

8.04.2020Gündem
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklamalarda bulundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsü ile ilgili son dakika gelişmelerini ve Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu'nu Twitter'dan paylaştı. Bakan Koca, dün yapılan 21 bin 400 koronavirüs testinden 3 bin 148'inin pozitif çıktığını, 75 hastanın yaşamını yitirdiğini, toplam can kaybının 649'a yükseldiğini açıkladı.

7.04.2020Haber
Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı corona virüste son vaka sayısını açıkladı İşte il il son vaka ve ölüm sayıları

Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı corona virüste son vaka sayısını açıkladı! İşte il il son vaka ve ölüm sayıları

Corona virüste son dakika gelişmesi... Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 2 bin 456 kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulduğunu, 79 kişinin daha hayatını kaybettiğini, toplam vaka sayısının 18 bin 135'e, can kaybının da 356'ya ulaştığını açıkladı.

3.04.2020Gündem
Türkiyede Corona virüsü vakası kaç oldu Türkiyenin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri

Türkiye'de Corona virüsü vakası kaç oldu? Türkiye'nin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve pandemi haline dönüşen corona virüsüyle ilgili son dakika bilgileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılmaya devam ediyor. Gün gün corona virüsü vaka ve ölüm sayısı hakkında bilgilendirme yapan Bakan Koca, 2 Nisan Perşembe günü test sayısının 18 bin 757, vefat sayısının ise 79 olarak kayıtlara geçtiğini duyurdu. Peki, Türkiye'de Corona virüsü vakası kaç oldu? İşte, Türkiye'nin il il corona virüs vaka sayısı bilgileri.

2.04.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip sitesi erişime açıldı - Covid-19 gov tr Türkiyenin günlük koronavirüs tablosu ekranı ve vaka sayısı

Sağlık Bakanlığı corona virüsü takip sitesi erişime açıldı - Covid-19 gov tr Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ekranı ve vaka sayısı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca,Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, corona virüsü takip sitesinin kurulduğunu açıkladı. Corona virüs güncel verileri her gün Sağlık Bakanlığı corona virüs sitesi takip ekranı üzerinden duyurulacağını bildiren Bakan Koca, "Bugün itibari ile internet ortamında açıklanacak" ifadelerini kullandı. Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı açıklama sonrası aktif hale getirilen covid 19 gov tr sitesi erişime sunularak Türkiye'de corona vaka sayısı bilgileri paylaşıldı. Gün gün corona vaka sayısını paylaşan site, 29 Mart güncel bilgileri duyurdu. Peki, Sağlık Bakanlığı corona takip sitesinden hangi bilgiler öğrenilir? Corona virüsü Sağlık Bakanlığı sitesine nasıl giriş yapılır? İşte,Covid- 19 sitesi takip ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

29.03.2020Gündem
Son dakika haberi: İşte Türkiyedeki anlık corona virüs tablosu

Son dakika haberi: İşte Türkiye'deki anlık corona virüs tablosu

Sağlık Bakanı Fahretin Koca, Türkiye'deki günlük corona virüs tablosunun yer aldığı internet sitesini Twitter hesabından paylaştı.

27.03.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı, güncel Corona Virüs rakamlarını bakanlık sitesinden paylaşacak

Sağlık Bakanlığı, güncel Corona Virüs rakamlarını bakanlık sitesinden paylaşacak

Sağlık Bakanlığı, Corona Virüs salgını nedeniyle vaka ve ölüm sayısı gibi günlük ve toplam verilerin yer aldığı tabloları bakanlığın sitesinden güncel bir şekilde paylaşacak.

26.03.2020Gündem
Bakan Kocadan gençlere abi uyarısı: Taşıyıcı olmayın

Bakan Koca'dan gençlere 'abi' uyarısı: Taşıyıcı olmayın

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu ile düzenledikleri toplantının ardından kameraların karşısına geçerek önemli açıklamalar yaptı. Bakan Koca, koronavirüs hastalarına ilişkin bilgi verirken gençlere de seslendi: “Sizinle bir abi olarak konuşmak istiyorum. Evde kalın, taşıyıcı olmayın.” Eğitim Bakanı Selçuk da uzaktan eğitimin 30 Nisan’a uzatıldığını açıkladı.

26.03.2020Gündem
Sağlık Bakanı Fahrettin Kocadan Covid-19 bilgilendirmesi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'Covid-19' bilgilendirmesi

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü'nün Covid-19 (yeni koronavirüs) salgınıyla ilgili son güncel verilerini paylaştı. 104 ülkeye yayılan salgının sıkı önlemler nedeniyle Türkiye'de görülmediğini belirten Bakan Koca, yurt dışından gelenlerin kurallara uyması gerektiğine işaret etti.

8.03.2020Gündem
Belçikada açılacak restoran boyu, kilosu ve yaşına göre müşterinin ne yiyeceğine karar verecek

Belçika'da açılacak restoran boyu, kilosu ve yaşına göre müşterinin ne yiyeceğine karar verecek

Belçika'da bu ay sonu açılacak bir restoranın çalışanları; yaşı, boyu, kilosu, cinsiyeti ve günlük haraketliliğine bakarak müşterilerinin ne yemesi gerektiğine karar verecek. Restoranın işletmecileri, amaçlarının, insanları sağlıklı bir tabağın ne olduğu konusunda bilinçli hale getirmek olduğunu söylüyor.

Sağlık Bakanlığı 4 Ocak korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı 4 Ocak korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı, corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Test talebinde yükseliş göze çarparken, vaka sayısında düne göre korkutan bir artış yaşandı. Bakan Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından "Ağır hasta sayımız düşmeye devam ediyor. Kısıtlama ve tedbirlerle elde ettiğimiz kazanımları kalıcı hale getirmeliyiz. Birlikte hareket edersek güçlüyüz" paylaşımı yaptı.

4.01.2021Haber
İzmirdeki bu görüntünün ardından... Belediyeden izdiham için özür

İzmir'deki bu görüntünün ardından... Belediyeden izdiham için özür

Konak ilçesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yardım dağıtımı sırasında izdiham oluştu. Koronavirüs tedbirlerinin unutulduğu yardım dağıtımı, tepkiye neden oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi konuyla ilgili açıklama yaptı ve özür diledi. "Tüm yetkili kadrolar için çıkartılması gereken dersler içerse de bugüne dek sergilenen gerçek dayanışma tablosunu gölgeleyemeyecektir." ifadelerine yer verilen açıklamada, "İzdiham yaşanmasına neden olan süreç, sadece bir mahallemizde iletişim kopukluğu ve personelimizin bu duruma hazırlıksız yakalanması sonucu ortaya çıkmıştır." denildi.

4.01.2021Gündem

Sağlık Bakanlığı 2 Ocak korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 149 bin 218 Kovid-19 testi yapıldı, 11 bin 180 kişinin testi pozitif çıktı, 202 kişi hayatını kaybetti. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Düşüş devam ediyor. Kayıplarımızın daha da azalması en büyük beklentimiz" dedi.

2.01.2021Haber
Bakan Koca açıkladı İngiltereden gelen 15 kişide koronavirüs mutasyonu tespit edildi

Bakan Koca açıkladı! İngiltere'den gelen 15 kişide koronavirüs mutasyonu tespit edildi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İngiltere'den son dönemde Türkiye'ye giriş yapan ve PCR test sonucu "pozitif" çıkan kişilere yapılan geriye dönük taramalar neticesinde 15 kişide yeni mutasyon ile uyumlu virüs yükü tespit edildiğini bildirerek "İzolasyonları devam eden kişilerin temas çevreleri de karantinaya alınmış ve yaygın temas taraması yapılmış ve kontrol altına alınmıştır." ifadesini kullandı. Prof. Mustafa Çetiner, canlı yayınında mutasyonlu koronavirüs ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

1.01.2021Gündem
Sağlık Bakanlığı 1 Ocak korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı 1 Ocak korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı.

1.01.2021Haber
Bakan Koca Unutmayın dedi ve umutları yeşertti

Bakan Koca 'Unutmayın!' dedi ve umutları yeşertti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Unutmayın! Her geceden sonra bir sabah, her darlıktan sonra bir genişlik vardır." ifadesini kullandı.

31.12.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı 31 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıkladı

Sağlık Bakanlığı 31 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıkladı

Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 178 bin 217 Kovid-19 testi yapıldı, 14 bin 380 kişinin testi pozitif çıktı, 239 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 3 bin 918 oldu, 22 bin 21 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 100 bin 650'ye yükseldi.

31.12.2020Haber
Bakan Koca koronavirüs aşısında atılacak adımları açıkladı  Türkiyenin gözü kulağı burada... Ve süreç başladı

Bakan Koca koronavirüs aşısında atılacak adımları açıkladı! Türkiye'nin gözü kulağı burada... Ve süreç başladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bu sabah Türkiye'ye ulaşan koronavirüs aşısıyla ilgili takvim konusunda kamuoyunu aydınlattı. Bakan Koca aşının analiz sürecinin başladığını duyurdu. Koronavirüs Bilim Kurulu'nun belirlediği stratejiye göre ilk olarak sağlık çalışanlarının ve huzurevlerinde bulunan kişilerin aşılanacağını aktaran Koca, aşının 28 gün ara ile iki doz şeklinde yapılacağını ve uygulama sonuçlarının anlık olarak paylaşılacağını vurguladı.

30.12.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı 30 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı 30 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 184 bin 415 Kovid-19 testi yapıldı, 15 bin 692 kişinin testi pozitif çıktı, 254 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 4 bin 98 oldu, 20 bin 192 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 78 bin 629'a yükseldi.

30.12.2020Haber
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 29 Aralık Türkiye Günlük Korona Tablosunu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 29 Aralık Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı

29.12.2020Haber
Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi bilet fiyatları ne kadar İşte ikramiye tutarları ve bilet fiyatları

Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişi bilet fiyatları ne kadar? İşte ikramiye tutarları ve bilet fiyatları

Milli Piyango 2021 yılbaşı özel çekilişine sayılı günler kala ikramiye tutarı çekiliş öncesi son detaylar merak ediliyor. Biletlerin yüzde 90'ı tükendi. Yılbaşı çekiliş heyecanı 31 Aralık Perşembe gecesi yaşanacak. Peki bilet fiyatları ve ikramiye tutarları ne kadar? İşte yılbaşı çekilişi öncesinde ikramiye tablosu ve detaylar

29.12.2020Gündem
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye Günlük Korona Tablosunu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıklarken, aktif hasta sayısının düşmeye devam ettiğini belirterek, salgınla mücadele etmek için tedbir ve kısıtlamalara uyulması gerektiği mesajını verdi. 28 Aralık Koronavirüs tablosuna göre, son 24 saatte 180 bin 892 Kovid-19 testi yapıldı, 15 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 257 kişi hayatını kaybetti.

28.12.2020Haber
Zonguldakta koronavirüs vaka sayıları hızla düşüyor HES uygulamasına böyle yansıdı

Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayıları hızla düşüyor! HES uygulamasına böyle yansıdı

Alınan yeni tedbirler ve sokağa çıkma kısıtlamalarıyla birlikte vaka sayıları azalmaya devam ediyor. Zonguldak'taki koronavirüs vaka sayısında azalış sürerken, aradaki fark Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında bulunan risk haritasına yansıdı. Uygulamadaki kırmızı alanların büyük bölümü de yeşile döndü. Bugün kent merkezindeki yoğunluk nedeniyle polis ekipleri, araçların hoparlörlerinden banka önlerinde bekleyenleri sosyal mesafe kuralına uymaları konusunda uyardı.

28.12.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı 25 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Sağlık Bakanlığı 25 Aralık korona tablosu ve vaka sayısını açıklandı

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 201 bin 104 Kovid-19 testi yapıldı, 17 bin 543 kişinin testi pozitif çıktı, 256 kişi hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 4 bin 702 oldu, 35 bin 511 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayı 1 milyon 970 bin 803'e yükseldi.

25.12.2020Haber
MIS-C sendromu nedir Koronavirüsün mutasyona uğraması ile birlikte Kovid-19 çocuklarda görülüyor mu Prof. Dr. Ateş Kara açıkladı

MIS-C sendromu nedir? Koronavirüsün mutasyona uğraması ile birlikte Kovid-19 çocuklarda görülüyor mu? Prof. Dr. Ateş Kara açıkladı

MIS-C sendromu ve Kovid-19 çocuklarda görülüyor mu sorusu koronavirüs salgının en başından beri merak edilen konulardan biri olurken, MIS-C tablosundaki son durum dünya gündeminde de sık sık konu oluyor. Bilim Kurulu toplantısının düzenlenen basın toplantısında, basın mensuplarından gelen soru üzerine Prof. Dr. Ateş Kara ülkemizde çocuklarda MIS-C sendromu hakkında son durumu açıkladı. İşte, ayrıntılar.

24.12.2020Gündem
Son dakika: Sağlık Bakanlığı koronavirüs Türkiye Günlük Korona Tablosunu açıkladı

Son dakika: Sağlık Bakanlığı koronavirüs Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 195 bin 675 Kovid-19 testi yapıldı, 18 bin 102 kişinin testi pozitif çıktı, 254 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 4 bin 805 oldu, 33 bin 985 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 1 milyon 935 bin 292'ye yükseldi.

24.12.2020Haber
Son Dakika Haberi: 23 Aralık korona tablosu açıklandı İşte corona virüsü vaka ve hasta sayısı

Son Dakika Haberi: 23 Aralık korona tablosu açıklandı! İşte corona virüsü vaka ve hasta sayısı

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 202 bin 209 Kovid-19 testi yapıldı, 19 bin 650 kişinin testi pozitif çıktı, 259 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 4 bin 901 oldu, 34 bin 492 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 1 milyon 901 bin 307'ye yükseldi.

23.12.2020Haber
Son dakika... Bilim Kurulu toplantısı ertelendi

Son dakika... Bilim Kurulu toplantısı ertelendi

Bugün saat 17.00'de yapılması planlanan Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı yarına ertelendi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplantının ardından yarın saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

23.12.2020Gündem
Son dakika... Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor Bakan Koca açıklama yapacak

Son dakika... Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor! Bakan Koca açıklama yapacak

Son dakika haberi... Koronavirüs Bilim Kurulu saat 17.00’de toplanacak. Toplantı sonrasında saat 19:00’da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca basın açıklaması yapacak.

23.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Bakan Fahrettin Koca uyardı Corona virüsünün bulaşma yolları değişmeye başladı

Son dakika haberi: Bakan Fahrettin Koca uyardı! Corona virüsünün bulaşma yolları değişmeye başladı

Son dakika haberi... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün corona virüsü (koronavirüs) ile ilgili son 24 saatte yaşanan gelişmeleri açıklarken, virüsün bulaşma yollarının değiştiği bilgisini paylaştı.

22.12.2020Gündem
Son dakika haberi: 22 Aralık korona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı

Son dakika haberi: 22 Aralık korona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı!

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 192 bin 316 Kovid-19 testi yapıldı, 19 bin 256 kişinin testi pozitif çıktı, 251kişi hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 5 bin 8 oldu, 32 bin 110 kişinin Kovid-19 tedavisi/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 1 milyon 866 bin 815'e yükseldi.

22.12.2020Haber
Son dakika haberi: 21 Aralık korona tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı

Son dakika haberi: 21 Aralık korona tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı!

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 196 bin 110 Kovid-19 testi yapıldı, 19 bin 103 kişinin testi pozitif çıktı, 254 kişi hayatını kaybetti.

21.12.2020Haber
​Covid 19u atlattıktan sonra farklı hastalıklar oluşur mu

​Covid 19'u atlattıktan sonra farklı hastalıklar oluşur mu?

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid -19'u bazı insanlar hafif geçirirken bazıları ise ağır geçirebiliyor. Aynı zamanda virüs vücuda girdikten sonra kas kaybı, pıhtı atması, zatürre gibi kişiden kişiye de farklı etkiler gösterebiliyor.

21.12.2020Sağlık
Son dakika haber: 20 Aralık koronavirüs (corona virüs) vaka sayısı tablosunda son durum Covid 19 il il ölüm ve hasta sayısı

Son dakika haber: 20 Aralık koronavirüs (corona virüs) vaka sayısı tablosunda son durum! Covid 19 il il ölüm ve hasta sayısı

Son dakika haberi... 20 Aralık koronavirüs Türkiye tablosu Sağlık Bakanlığı'nın açıklamaları ile güncelleniyor. Koronavirüs salgını tüm dünyada ve ülkemizde etkisini sürdürmeye devam ederken, son 24 saatin verileri belli oldu. Peki, 20 Aralık corona virüs tablosunda ölüm, hasta ve vaka sayısı ne kadar oldu? İşte, 20 Aralık Koronavirüs günlük vaka ve ölüm sayısında son durum ve son dakika gelişmeler...

20.12.2020Gündem
Son dakika haberi: 18 Aralık korona tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı

Son dakika haberi: 18 Aralık korona tablosu ve vaka sayısı Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı!

Son dakika haberi... Sağlık Bakanlığı Corona virüsü (koronavirüs) için son gelişmeleri ve Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu açıkladı. Tabloya göre, son 24 saatte 205 bin 809 Kovid-19 testi yapıldı, 26 bin 410 kişinin testi pozitif çıktı, 246 kişi hayatını kaybetti, ağır hasta 5 bin 707 oldu, 31 bin 945 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 1 milyon 753 bin 552'ye yükseldi

18.12.2020Haber

Yazar Sonuçları

Doğrusu şimdilik ertelemek

KORONAVİRÜSÜ galiba hafife aldık, aldım.

5.03.2020

Bugünlerde çocuklarda artış gösteren tehlikeli hastalık: MIS-C

Hemen hemen her gün çocuk yoğun bakım ünitemize bir MIS-C (Çocuklarda çoklu sistem iltihabi yanıt sendromu) olgusu yatırmaktayız. Çok ağır olabilen bazen de kaybettiğimiz çocuklarımızın olduğu bu hastalık bu günlerde artış göstermektedir.

4.01.2021

Kılıçdaroğlu’nun sorunu ne?

CHP, Türkiye’nin en önemli partilerinden biri. Türkiye’nin demokrasi mücadelesinde de darbeler tarihinde de özel bir yeri var.

31.12.2020