EKSTRA
MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 170 haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölümde şok gelişme: Sevdanın cesedi ortaya çıktı İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölümde şok gelişme: Sevda'nın cesedi ortaya çıktı! İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölüm full izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 17 Haziran tarihli 101. bölümüne Ümit'in Demir'i vurmak isterken annesi Sevda'yı öldürmesi damga vurdu. Demir'i Sevda'nın ölümüyle ilgili tehdit eden Ümit konağa yerleşme kararı alırken, Üzüm'ün gerçek babasına kavuşması dikkat çekti. Son bölümü ekran başında izleyemeyenler Bir Zamanlar Çukurova 101. son bölümü kesintisiz izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme ekranı ve bu hafta yaşananların özeti.

17.06.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümde Ümit annesini vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümde Ümit annesini vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 10 Haziran tarihli son bölümünde Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alırken, a Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, heyecanlı anlara neden oldu. Final anında ise Ümit'in Demir'i vurmak isterken annesi Sevda'yı vurması Bir Zamanlar Çukurova son bölüme damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

10.06.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölümde Ümitten şok itiraf... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölümde Ümit'ten şok itiraf... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı yayınlandı. Heyecan dolu bölümle izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 8 Nisan tarihli 91. son bölümünde annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana'ya veda etmeye hazırlanan Fikret'in gitme kararı dikkat çekti. Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in kıskançlık krizine girmesine neden olurken; Sevda'ya Ümit'in kızı olduğunu itiraf etmesi son bölüme damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölüm izleme ekranı ve bu hafta Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan gelişmeler.

9.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Fekeli öldü mü İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Fekeli öldü mü? İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 1 Nisan tarihli 90. son bölümünde Fikret'in Demir'i kaçırması dikkat çekti. Fikeli bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girerken, son bölümde yere yığılması akıllara Fekeli öldü mü? sorusunu getirdi. Ümit'in Sevda'dan tokat yediği sahne ise heyecan dolu anlara neden oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölüm yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 90. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve bu hafta yaşananların özeti.

2.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 89. son bölüme Demirin kaçırılması damga vurdu - İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 89. son bölüme Demir'in kaçırılması damga vurdu - İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı yayınlandı. Züleyha'nın Demir'e kalbini açtığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 25 Mart tarihli 89. son bölümünde, Sevda'nın Ümit'in karşısına çıkarak Demir konusunda uyarması dikkat çekti. Ümit'in final anında söyledikleri merak uyandırırken Fikret'in Demir'i kaçırması da bu haftanın çarpıcı gelişmelerinden oldu. Tüm bunların ardından yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında ise Fekeli ölecek mi? sorusu akıllara geldi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 89. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

25.03.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Demirden şoke eden karar... İşte Bir Zamanlar Çukurova 86. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Demir'den şoke eden karar... İşte Bir Zamanlar Çukurova 86. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 86. son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 4 Mart tarihli 86. son bölümünde Fikret'in Fekeli'ye "Ben senin kanından değilim" şeklindeki haykırışları dikkat çekti. Giderek Züleyha'dan uzaklaşmaya başlayan Demir'in Ümit'le tatile gitmesi ve Züleyha'dan boşanmaya karar vermesi ise Bir Zamanlar Çukurova son bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Bir Zamanlar Çukurova son bölüm yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 86. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

4.03.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüme Behicenin ölümü damga vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova 85. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölüme Behice'nin ölümü damga vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova 85. son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 85. son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Heyecanlı bölümle izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 25 Şubat tarihli 85. son bölümünde Fikret'in, babasının Adnan Yaman olduğunu itiraf etmesi dikkat çekti. Hünkar Yaman'ın kanını elinde taşıyan Behice'nin yakalanacağını anladığı zaman kendisini öldürmesi ise son bölüme damga vurdu. Kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı yayınlandı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm ve bu hafta yaşananlar.

25.02.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ümitten Demire büyük oyun

Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ümit'ten Demir'e büyük oyun!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın 11 Şubat tarihli 83. yeni bölüm fragmanında Ümit'in Demir için söylediği sözler dikkat çekti. Geceyi Ümit ile geçiren Demir'in hiçbir şeyden haberi olmazken, Ümit'in fragmanda söylediği "Öldürecek miyiz adamı" sözü Demir'e oynanan oyunu gün yüzüne çıkardı. Behice'nin akıbeti de fragmanda yer alan bir diğer çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

10.02.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ümit ve Demir arasında beklenmedik yakınlaşma

Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ümit ve Demir arasında beklenmedik yakınlaşma!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 82. yeni bölüm fragmanına Ümit ve Demir arasındaki yakınlaşma damga vurdu. Züleyha'nın bulduğu mektupla ilgili Demir'le konuşmak istemesi ise dizinin yeni bölüm fragmanında merak uyandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

3.02.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman ATV yayın akışı yayınlandı Gözler Bir Zamanlar Çukurova 80. yeni bölüm fragmanında

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? ATV yayın akışı yayınlandı! Gözler Bir Zamanlar Çukurova 80. yeni bölüm fragmanında

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünün bu hafta olup olmadığı diziseverler tarafından merak ediliyor. Heyecanla biten son bölümde Yılmaz'ın ölümünün ardından Züleyha'nın konakta Hünkar Yaman'ın yerine geçmesi dikkat çekmişti. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. ATV 14 Ocak yayın akışına göre Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm fragmanı ve yeni bölüm tarihiyle ilgili merak edilenler.

14.01.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 79. son bölümde Demiri etkileyen tanışma... Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 79. son bölümde Demir'i etkileyen tanışma... Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 79. son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Yılmaz'ın cenazesi ile veda sahnesinin ekranlara geldiği Bir Zamanlar Çukurova'nın 7 Ocak tarihli son bölümünde Demir'in yolda karşılaştığı Ümit merak uyandırdı. Otomobili bozulan Ümit'e yardım eden Demir'in hisleri ise dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 79. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

7.01.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bu akşam var mı Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bu akşam var mı? Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi, dizinin hayranları tarafından araştırılıyor. Geçtiğimiz hafta bir haftalık ekran macerasına ara veren dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm fragmanında kazada ölen Yılmaz'ın cenazesi dikkat çekti. Demir'in yolda karşılaştığı kadın ise fragmana damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova'ya bu hafta başarılı oyuncu Hande Soral Ümit karakteri ile dahil olacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve tarihi.

7.01.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne: Yılmaz ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne: Yılmaz ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına 24 Aralık Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek olan Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz yeni bölüm fragmanına Yılmaz’ın geçirdiği kaza sahnesi damga vurdu. Yanan aracın içinden çıkarılan Yılmaz’ın akıbeti merak ediliyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünden ilk görüntüler…

24.12.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Müjgan'ın dedikodusunun tüm Çukurova'ya yayıldığı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında, Yılmaz'ın Demir'le yaptığı konuşma dikkat çekti. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 75. bölüm fragmanında, Müjgan'ın oğlu Kerem Ali'nin derede yüzen puseti merak dolu anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi? Merak edilen tüm sorular Bir Zamanlar Çukurova'nın 3 Aralık tarihli yayınlanacak bölümünde ortaya çıkacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı.

3.12.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tek parça ve full HD yayınlandı. Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Züleyha'nın Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenmesi damga vurdu. Yılmaz'ın Müjgan'a bebeğin kendisinden olmadığını söylemesi ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

26.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölümü tek parça yayınlandı. Behice'nin kurduğu tuzağın dikkat çektiği Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Müjgan'ın Züleyha'dan hesap sormak istemesi damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova'nın 19 Kasım Perşembe akşamı ekranlara gelen son bölümü sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

20.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha... 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Hünkar'ın ölümünden sonra Çukurova'da dengelerin değişmesi Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm fragmanında dikkat çekti. Demir'in Züleyha'dan özür dilemesi merak uyandırırken Züleyha'nın Yılmaz'la gitmeye karar vermesi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanına damga vurdu. ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova 12 Kasım akşamı yayınlanacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanından görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Hünkar’ın ölümü ardından…

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Hünkar’ın ölümü ardından…

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Fragmana Hünkar'ın tabut sahnesi damga vurdu. 5 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde Hünkar'ın ölüm haberi herkesi perişan ediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve Hünkar'ın ölümünü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet...

3.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 70. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 70. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Demir'in gazetecileri çağırıp Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıkladığı 29 Ekim tarihli Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Fekeli'nin Hünkar'a evlilik teklifinde bulunması damga vurdu. Dizinin hemen ardından gözler Bir Zamanlar Çukurova 71. yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm full ve tam izleme linki ve dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

30.10.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme!

Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yeni sezonu ile macerasına devam eden Bir Zamanlar Çukurova 24 Eylül Perşembe akşamı sevenleriyle buluşacak. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında Züleyha'nın Yılmaz'a Adnan'ın oğlu olduğunu söylemesi damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

24.09.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor, bu akşam var mı ATV yayın akışı

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? ATV yayın akışı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniliyor. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi sezon finaline girmişti. 17 Eylül ATV yayın akışı ile, ‘Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı?’ sorusu yanıt buldu. Dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Nazan Kesal ve Furkan Palalı da katıldı. İşte detaylar..

17.09.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi ekranlarda dizilerin yeniden başlamasıyla beraber gündeme geldi. Her hafta perşembe akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova 63. bölümüyle ekranlara gelmiş, ardından da corona virüs nedeniyle setine ara vermişti. Normalleşme süreciyle birlikte Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

9.06.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölümü dizinin sevenleri tarafından araştırılıyor. Her hafta perşembe akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Bit Zamanlar Çukurova'nın 16 Nisan ATV yayın akışında yer almaması nedeniyle, "Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Son bölümünde heyecanlı bir finalle haftayı kapatan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı araştırılan konulardan. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman? İşte, ayrıntılı bilgiler...

16.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm full izle Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 63. son bölümü izleyemeyen ve kaçıran vatandaşlar, internet üzerinden son bölüm full izleme seçeneklerini değerlendirmek istiyor. Behice’nin amacına ulaşabilmek için ciddi bir efor sarf ettiği Bir Zamanlar Çukurova 63. Son bölüm Yılmaz’ın öğrendikleri ile yeni bir eksene kaymıştır. Yılmaz çocuklarının olduğunu öğrenebilecek midir? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 63. Son bölüm full izleme imkanı ve 64. Bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

10.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurovada Yılmaz Adnanı öğreniyor mu

Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz Adnan'ı öğreniyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizinin 9 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümüne ilişkin seyirci karşısına çıkan fragmanında Yılmaz'ın Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenip öğrenemeyeceği merak dolu anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? işte, Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

8.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 62. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 62. bölümde neler olacak? 

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta Züleyha'nın duruşmasında yaşanan gerginlikle heyecanın arttığı Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında, Yılmaz ile Fekeli'nin silahlarını çekerek karşı karşıya gelmesi ve Züleyha'nın zehirlenmesi dikkat çeken gelişmeleri ekranlara getirdi. Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisan akşamı sevenleri ile buluşacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve özeti.

1.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnanın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 61. bölümü ile ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Demir'in Züleyha ile ilgili mahkemede verdiği ifade heyecanlı anları ekranlara getirdi. Müjgan'ın canına kıymak istemesi ise şoka eden gelişmelere damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukuova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanına, Züleyha'nın konakta Demir ve Hünkar'a silah çekmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Demir'in vurulup vurulmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları.

11.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Demir ile Züleyha arasındaki çekişme ve son sahnedeki görüntüler, pek çok izleyicinin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Züleyha ölecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

5.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Demir Züleyhayı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir Züleyha'yı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında Hünkar'ın gerçekleri itiraf etmesi ve Demir'in Züleyha'yı vurması bu hafta dizide sıra dışı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Yamanlar Konağı'nda yer yerinden oynarken Müjgan'ın elinde bavuluyla gitmesi de merak uyandıran sahneleri ekranlara taşıdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

4.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 57. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yılmaz ve Demir'in barış yolunda iş birliği yaptığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanında, Müjgan'ın iş birliğinden rahatsız olup yeni bir savaş açması, bu hafta yaşanacak heyecanlı gelişmelerin ipuçlarını verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta başka neler yaşanacak? İşte, merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. yeni bölüm fragmanı.

26.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yamanların konağında gizemli misafir

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamanlar'ın konağında gizemli misafir

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Heyecanlı ipuçlarını içeren Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanında, Yamanlar Konağı'na gelen gizemli misafir bu hafta merak uyandıran anların ekranlara geleceğinin sinyalini verdi. Savcı Jülide'nin Ercüment dosyasını açması ise dikkat çeken gelişmelerden. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı.

19.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 55. bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 55. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Müjgan'ın Yılmaz'ın otomobilinin içinde Züleyha'ya ait fuları herkesin içinde göstermesi seyircileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

13.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Müjgan Züleyhanın fularını buluyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Müjgan Züleyha'nın fularını buluyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölüm fragmanında Müjgan'ın Yılmaz'ın otomobilinin içinde Züleyha'ya ait fuları herkesin içinde göstermesi heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Fekeli'nin Behice'ye yaptığı sürpriz ise, Hünkar'ın kıskançlığına neden olacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

12.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı 54. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 54. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölüm fragmanında Hünkar'ın sırrının ortaya çıkmaması için konuşmaya geldiği Fekeli'nin fenalaşması yeni bölümde heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı ve 54. bölüm özeti.

5.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 53. son bölümün özeti

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 53. son bölümün özeti

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 53. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde İstanbul'daki tüm mülklerini Fekeli ve Yılmaz'a kaptırdığını düşünen Demir ölümün kıyısına geldi. Heyecanlı bölüm sonrası Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

30.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm özeti

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm özeti

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan son bölümü heyecan dolu anları izleyicilere yansıttı. Dizinin bu haftaki bölümünde Demir ve Yılmaz arasında başlayan yeni kavga ekran başındakileri heyecanlandırdı. İzleyenler şimdiden Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

23.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Adnan yangında ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adnan yangında ölecek mi?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Adnan'ın yangında kalması ve Müjgan'ın telefonu ile Yılmaz'ın hastaneye gelmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Müjgan'ın oğlu yaşam savaşı verirken, diğer yanda Yılmaz ve Demir savaşı yeniden alevlenecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

22.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamı sevenleriyle buluştu.Sevilen dizinin bu haftaki bölümüne Adnan'ın alevler içinde kalması ve hastanede yaşanan doğum anı izleyenleri heyecanlandırdı. Merak uyandıran bölüm sonrası Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümüne dair ayrıntılı bilgiler.

16.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümünde Adnan yangında kalıyor Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde Adnan yangında kalıyor! Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziseverlerin sabırsızlıkla beklediği Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölümünde Adnan'ın alevler içinde kalması ekran başındakileri heyecanlandıracak. Müjgan ve Züleyha ise yan yana doğuma alınacak. Doğumhanenin kapısında Yılmaz ve Demir ise yeni bir kavganın fitilini ateşleyecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 51. bölüm fragmanı ve özeti.

15.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 51. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 51. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir aranın ardından heyecanının kaldığı yerden devam eden dizinin 51. bölümün fragmanına Müjgan ve Züleyha'nın yan yana doğum masasında yer alması damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölümde neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylı bilgiler.

7.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm ne zaman Bir Zamanlar Çukurova neden yok

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova neden yok?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü neden yok sorusu, dizinin günü olan perşembe günü ekranlarını açan pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman ve neden yok sorusuna yanıt arayan izleyiciler, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümünde Müjganın bebeği düşüyor mu Bir Zamanlar Çukurova 50. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde Müjgan'ın bebeği düşüyor mu? Bir Zamanlar Çukurova 50. bölüm fragmanı

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın 50. bölüm fragmanına Müjgan'ın fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı anlar damga vurdu. Peki Müjgan'ın bebeği düşecek mi? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 50. bölüm 2. fragmanı ve kısa özeti.

25.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Adnanın Yılmazın oğlu olduğu ortaya çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğu ortaya çıkıyor

ATV'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölümünde Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğu ortaya çıkacak. Fekeli ve Hünkar'ın evlilik haberleri ise Adana'da bomba etkisi yaratacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 49. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

18.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 48. bölümün özeti

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 48. bölümün özeti

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamı 48. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde heyecanlı anlar ekranlara yansıdı. Hünkar ve Fekeli aşkının yankıları sürerken izleyenler şimdiden Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, 48. bölümün özeti ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

12.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 48. bölüm fragmanları yayınlandı... Yamanlar konağı karışıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 48. bölüm fragmanları yayınlandı... Yamanlar konağı karışıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan yeni bölüm fragmanına, Hünkar'ın Fekeli'den evlilik teklifi almasıyla Demir'in çılgına dönmesi damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve özeti.

11.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Fekeliden beklenen soru

Bir Zamanlar Çukurova 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fekeli'den beklenen soru!

Bir Zamanlar Çukurova 48. yeni bölüm fragmanı ile dikkatleri üzerine çekti. Fekeli'nin hastane odasında Hünkar Yaman'a karşı sarf ettiği sözler, soğuk rüzgarların esmesine neden olmuştur. Bir Zamanlar Çukurova 47. son bölümde yaşanan olayların ardından 48. yeni bölüm fragmanını merak eden birçok vatandaş, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Azize'nin gözlerini açtığı son bölümün ardından bazı detaylar

6.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta perşembe akşamı heyecan dolu bir bölümle sevenlerinin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan 47. bölümünde Fekeli Hünkar'a evlilik teklifi etti. Hünkar'ın geçmişi ise gazete manşetlerinde yer aldı. Bu durum Demir başta olmak üzere Çukurova'da bomba etkisi yarattı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

4.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 45. son bölüm sonrası 46. yeni bölüm fragmanı geldi mi

Bir Zamanlar Çukurova 45. son bölüm sonrası 46. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 45. son bölümünde Demir'in ailesi ile konuştuğu satış işi, tepkilere yol açmıştır. Konuşma esnasında duvara vurulan balyoz darbesi, Demir ve ailesi tarafından şokla karşılanmıştır. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde dışarı çıkan ve olup bitene anlam vermeye çalışan Demir, Yılmaz ile Müjgan'ı görmüştür. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

22.11.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 44.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın 44.bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi, bu hafta perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Yılmaz Züleyha aşkının küllerinden doğmasıyla başlayan heyecanla beraber Yılmaz, Müjgan'a tüm gerçekleri anlattı. Merak uyandıran bir bölümün ardından, dizinin haftaya yayınlanacak olan bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 44. bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.11.2019Televizyon