EKSTRA
MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bir Zamanlar Çukurova haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 479 Bir Zamanlar Çukurova haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm tek parça ve full HD yayınlandı. Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Züleyha'nın Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenmesi damga vurdu. Yılmaz'ın Müjgan'a bebeğin kendisinden olmadığını söylemesi ise dizinin son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 74. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

26.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova final yapacak iddialarına açıklama

Bir Zamanlar Çukurova final yapacak iddialarına açıklama

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 26 Kasım Çarşamba akşamı 74’üncü bölümüyle ATV ekranında olacak.

25.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor İşte, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? İşte, Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekildiği merak edilen yapımlar arasında yer alıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova nerede çekildiği dışında kadrosu ile de merak ediliyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

23.11.2020Televizyon

Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölümü tek parça yayınlandı. Behice'nin kurduğu tuzağın dikkat çektiği Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Müjgan'ın Züleyha'dan hesap sormak istemesi damga vurdu. Bir Zamanlar Çukurova'nın 19 Kasım Perşembe akşamı ekranlara gelen son bölümü sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 73. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

20.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam ve kesintisiz izle: Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam ve kesintisiz izle: Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı tek parça yayınlandı. Hünkar'ın ölümünün ardından çiftlikte dengelerin değiştiği Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümünde Yılmaz'ın gitme teklifine Züleyha'nın vereceği yanıt merak dolu anlara sahne oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın 12 Kasım tarihli son bölümünde Müjgan'ın bulduğu belge Yılmaz ile arasındaki gerilimin daha fazla artmasına neden oldu. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 72. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

13.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha... 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Hünkar'ın ölümünden sonra Çukurova'da dengelerin değişmesi Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm fragmanında dikkat çekti. Demir'in Züleyha'dan özür dilemesi merak uyandırırken Züleyha'nın Yılmaz'la gitmeye karar vermesi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanına damga vurdu. ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova 12 Kasım akşamı yayınlanacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanından görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle – Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Hünkar Yaman’a veda

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle – Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Hünkar Yaman’a veda

Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne beklenmedik veda damga vurdu. Hünkar Yaman’ın ölüm haberi çiftliği sarstı. Fekeli’nin büyük aşkı Hünkar’a vedası Bir Zamanlar Çukurova izleyicilerine duygusal anlar yaşattı. Son bölümü kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki…

6.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Yaman diziden ayrıldı mı Vahide Perçine veda

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar Yaman diziden ayrıldı mı? Vahide Perçin'e veda

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar Yaman karakterine can veren Vahide Perçin, önceki akşam yayınlanan son bölümde diziye veda etti. İzleyicilerin Çukurova'nın en büyük beylerinden birisi olan Demir Yaman'ın annesi olarak tanıdığı Hünkar Yaman, senaryo gereği hayatını kaybetti. İşte, Vahide Perçin'in canlandırdığı Hünkar Yaman karakteri hakkında detaylı bilgiler ve rol arkadaşı Murat Ünalmış'ın yaptığı özel paylaşım.

6.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm kesintisiz ve tam izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm kesintisiz ve tam izle - Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça internet üzerinden yayınlandı. Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 5 Kasım tarihli 71. bölümünde Hünkar'ın ölümü çiftliği yasa boğdu. Züleyha'nın gasilhanede gözyaşları dökmesi ve Hünkar'a hakkını helal etmesi Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne damga vuran anlardan oldu. Tüm bu gelişmelerin ardından diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 71. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

5.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Hünkar’ın ölümü ardından…

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı – Hünkar’ın ölümü ardından…

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Fragmana Hünkar'ın tabut sahnesi damga vurdu. 5 Kasım Perşembe akşamı yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde Hünkar'ın ölüm haberi herkesi perişan ediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve Hünkar'ın ölümünü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet...

3.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar öldü mü Vahide Perçin’in diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor

Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar öldü mü? Vahide Perçin’in diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümüne Hünkar’ın bıçaklanma sahnesi damga vurdu. Behice tarafından bıçaklanan Hünkar yere yığıldı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar öldü mü? Dizinin başından beri yer alan Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrıldı mı?

30.10.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 70. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 70. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm tek parça ve kesintisiz yayınlandı. Demir'in gazetecileri çağırıp Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıkladığı 29 Ekim tarihli Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Fekeli'nin Hünkar'a evlilik teklifinde bulunması damga vurdu. Dizinin hemen ardından gözler Bir Zamanlar Çukurova 71. yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm full ve tam izleme linki ve dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

30.10.2020Televizyon
Erol Bulut’tan Furkan Palalı’ya doğum günü sürprizi

Erol Bulut’tan Furkan Palalı’ya doğum günü sürprizi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe taraftarı olan ünlü oyuncu Furkan Palalı’nın doğum gününü gönderdiği video mesajıyla kutladı. Hayranları ise Furkan Palalı’nın Adana’da kaldığı oteli hediye yağmuruna tuttu.

27.10.2020Magazin
Erol Buluttan Furkan Palalıya doğum günü sürprizi

Erol Bulut'tan Furkan Palalı'ya doğum günü sürprizi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe taraftarı olan ünlü oyuncu Furkan Palalı’nın doğum gününü gönderdiği video mesajıyla kutladı. Hayranları ise Furkan Palalı’nın Adana’da kaldığı oteli hediye yağmuruna tuttu.

27.10.2020Magazin
Selin Yeninci kimdir nereli kaç yaşında İşte, dizileri ve filmleri

Selin Yeninci kimdir nereli kaç yaşında? İşte, dizileri ve filmleri

Selin Yeninci, yer aldığı filmler ve diziler dolayısıyla araştırılan isimler arasında yer alıyor. Kariyeri boyunca pek çok dizi, film ve tiyatro projesinde rol alan Selin Yeninci, son olarak Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile ekran karşısına geçti. Peki, Selin Yeninci kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Selin Yeninci dizileri ve filmleri

20.10.2020Hayat
Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar diziden ayrılıyor mu Vahide Gördüm Perçin hakkında bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova’da Hünkar diziden ayrılıyor mu? Vahide Gördüm Perçin hakkında bilgiler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanının ardından izleyiciler Vahide Perçin'in diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak etmeye başladılar. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Yılmaz ve Hünkar hesaplaşıyor. Bu hesaplaşmanın ardından Yılmaz Hünkar’ı kulübeye kilitliyor ve ardından her yeri ateşe veriyor. Peki Bir Zamanalar Çukurova’da Hünkar diziden ayrılıyor mu?

15.10.2020Televizyon
Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Efsanelerin çocuğu olarak doğdu ama hayatı kolay değildi. Hem 7 yaşındayken onların özlemini çekmek zorunda kaldı, hem onların gölgesinden sıyrılmak... Vazgeçmedi, “Pes edince tükenir insan” mottosuyla yürüdü. Annesi Çolpan İlhan’ı ve babası Sadri Alışık’ı utandırmadı. Sadri Alışık Çolpan İlhan Tiyatrosu’nu hem oyunculuğu hem genel sanat yönetmenliği ile zirveye taşıdı. Üç senedir oynadığı ‘Fekeli’ karakteriyle fenomen haline geldi. Kerem Alışık’la geçen hafta bir araya geldik. Tüm sorulara şiir tadında yanıtlar verdi.

13.10.2020Magazin
Fit vücudu övgü alıyor

Fit vücudu övgü alıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 'Fikret Fekeli' karakterine hayat veren Furkan Palalı, oyunculuğu kadar vücuduyla da dikkat çekiyor.

12.10.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme!

Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yeni sezonu ile macerasına devam eden Bir Zamanlar Çukurova 24 Eylül Perşembe akşamı sevenleriyle buluşacak. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında Züleyha'nın Yılmaz'a Adnan'ın oğlu olduğunu söylemesi damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

24.09.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor, yeni bölüm bu akşam var mı EDHO yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor, yeni bölüm bu akşam var mı? EDHO yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Her hafta salı akşamları ekrana gelen EDHO geçtiğimiz sezon heyecanlı bir bölümle ekranlara kısa süreliğine ara vermişti. Dizilerin başlamasının ardından gözler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tarihine çevrildi. EDHO dizisinin yeni bölümünün bu akşam olup olmadığını öğrenmek isteyenler kanalın yayın akışını sorguluyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman? İşte, EDHO yeni sezonuyla ilgili bilgiler.

22.09.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimdir? İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon oyuncuları

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleri bu akşam başlıyor. Her hafta Perşembe günü ekrana gelen dizinin oyuncuları arasına yeni isimler dahil oldu. Nazan Kesal Sevda Çağlayan karakterine, Furkan Palalı ise Fikret Fekeli karakterine hayat verecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu ve merak edilenler

17.09.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor, bu akşam var mı ATV yayın akışı

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? ATV yayın akışı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniliyor. Her hafta perşembe akşamları yayınlanan dizi sezon finaline girmişti. 17 Eylül ATV yayın akışı ile, ‘Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı?’ sorusu yanıt buldu. Dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna Nazan Kesal ve Furkan Palalı da katıldı. İşte detaylar..

17.09.2020Televizyon
Pantene Altın Kelebek Ödüllerinin kazananları kimler oldu İşte Altın Kelebek Ödüllerini alan isimler

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin kazananları kimler oldu? İşte Altın Kelebek Ödülleri'ni alan isimler

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Müzik ve televizyon dünyasından en iyilerin ödüllerine kavuştuğu gecede Altın Kelebek Ödülleri'nin kazananları jüri oyları ve halk oylaması ile belli oldu. Bu yıl farklı bir konseptle ekranlara gelen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde Alina Boz, Ebru Şahin ve İlayda Alişan, "Yıldızı Parlayanlar" kategorisinde ödüle layık görüldü. İşte, 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nin kazananları.

5.07.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm yayın tarihi merak konusu oldu. Perşembe akşamları ATV ekranlarında izleyici ile buluşan dizi, koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere ara verilmesinden dolayı yeni bölümleriyle yayınlanmıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümleri ne zaman?

16.06.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm tarihi ekranlarda dizilerin yeniden başlamasıyla beraber gündeme geldi. Her hafta perşembe akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova 63. bölümüyle ekranlara gelmiş, ardından da corona virüs nedeniyle setine ara vermişti. Normalleşme süreciyle birlikte Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman?

9.06.2020Televizyon
Yarım Kalan Aşklar için bir araya gelen Burak Deniz ile Dilan Çiçek Denizden ilk kare

'Yarım Kalan Aşklar' için bir araya gelen Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz'den ilk kare

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin yapımcıları Timur Savcı ve Burak Sağyaşar ’ın gerçekleştirdiği , Yarım Kalan Aşklar, yakında ekranda olacak.

29.05.2020Televizyon
Lübnanlılar ekonomik kriz ve Kovid-19 buhranından Türk dizileriyle uzaklaşıyor

Lübnanlılar ekonomik kriz ve Kovid-19 buhranından Türk dizileriyle uzaklaşıyor

Türk dizilerinin sıkı takipçisi Beyrut sakini Hale Aşşi, "Diziler, insanı başka bir dünyaya götürüyor. Hatta Kovid-19 salgınını unutturarak, Türkiye'de yaşadığımızı hissettiriyor." dedi.

5.05.2020Keyif
Sinemayı neler bekliyor

Sinemayı neler bekliyor?

Setler durdu, vizyon tarihleri ertelendi, sinema salonları kapandı. Peki koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen sinema sektörünü bundan sonra neler bekliyor? Soruyu sektöre yön veren yapımcılara, dağıtım şirketi ve sinema salonu yetkililerine yönelttik.

28.04.2020Magazin
Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölümü dizinin sevenleri tarafından araştırılıyor. Her hafta perşembe akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Bit Zamanlar Çukurova'nın 16 Nisan ATV yayın akışında yer almaması nedeniyle, "Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Son bölümünde heyecanlı bir finalle haftayı kapatan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı araştırılan konulardan. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman? İşte, ayrıntılı bilgiler...

16.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm full izle Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 63. bölüm full izle! Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 63. son bölümü izleyemeyen ve kaçıran vatandaşlar, internet üzerinden son bölüm full izleme seçeneklerini değerlendirmek istiyor. Behice’nin amacına ulaşabilmek için ciddi bir efor sarf ettiği Bir Zamanlar Çukurova 63. Son bölüm Yılmaz’ın öğrendikleri ile yeni bir eksene kaymıştır. Yılmaz çocuklarının olduğunu öğrenebilecek midir? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 63. Son bölüm full izleme imkanı ve 64. Bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

10.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 63.son bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 63.son bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova 9 Nisan Perşembe akşamı 63. bölümü ile ekranlara geldi. Züleyha'nın hapisten çıktığı son bölümde, Yılmaz'ın Müjgan'ın yazdığı mektuptaki Adnan'la ilgili gerçeği öğrenip öğrenemeyeceği heyecanlı anları ekranlara getirdi. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan son bölümünü ekranları başında takip edemeyenler, dizinin 63. son bölümüyle ilgili araştırmalarını hızlandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki ve Bir Zamanlar Çukurova 63. bölümde yaşananlar.

9.04.2020Gündem
Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurovada Yılmaz Adnanı öğreniyor mu

Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz Adnan'ı öğreniyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizinin 9 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümüne ilişkin seyirci karşısına çıkan fragmanında Yılmaz'ın Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenip öğrenemeyeceği merak dolu anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? işte, Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

8.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2 Nisan Perşembe akşamı 62. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Züleyha'nın zehirlendiği son bölümde, Yılmaz ve Fekeli'nin karşı karşıya geldiği anlar heyecanlı anları ekranlara getirdi. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünü televizyonda takip edemeyenler ise sevilen dizinin son bölümüyle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki ve 62. bölümde yaşananlar.

2.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 62. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı - 62. bölümde neler olacak? 

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta Züleyha'nın duruşmasında yaşanan gerginlikle heyecanın arttığı Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında, Yılmaz ile Fekeli'nin silahlarını çekerek karşı karşıya gelmesi ve Züleyha'nın zehirlenmesi dikkat çeken gelişmeleri ekranlara getirdi. Bir Zamanlar Çukurova 2 Nisan akşamı sevenleri ile buluşacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve özeti.

1.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova 26 Mart Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki 61. bölümünde Demir'in mahkemede Züleyha ile ilgili verdiği ifade damga vurdu. Müjgan'ın intihara kalkıştığı son bölümde, Yılmaz'a gelen iki farklı mektup da şaşırtıcı gelişmeleri ekranlara getirdi. Dizinin son bölümünü izleyemeyenler ise Bir Zamanlar Çukurova son bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm tam ve kesintisiz izleme linki ve son bölümde yaşananlar.

26.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnanın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı izle - Yılmaz Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 61. bölümü ile ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Demir'in Züleyha ile ilgili mahkemede verdiği ifade heyecanlı anları ekranlara getirdi. Müjgan'ın canına kıymak istemesi ise şoka eden gelişmelere damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukuova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

25.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 60. bölüm tam ve kesintisiz izle

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova, 60. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Züleyha'nın Demir'i vurarak hapse girdiği Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde, Müjgan'ın evliliğini kurtarmak için yaptıkları şaşırtıcı anları ekranlara getirdi. Diziyi televizyondan takip edemeyenler ise Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümüyle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki ve bu hafta yaşananlar.

19.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam izle - Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 59. bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. 12 Mart tarihinde Bir Zamanlar Çukurova'nın ekranlara gelen son bölümünde Züleyha'nın Demir'e silah doğrultması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin yayınlanan son bölümünü televizyonda takip edemeyenler, Bir Zamanlar Çukurova'nın 59. bölümünü internetten izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki.

12.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanına, Züleyha'nın konakta Demir ve Hünkar'a silah çekmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Demir'in vurulup vurulmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 59. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları.

11.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm izle tek parça

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm izle tek parça!

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm ile ekranlara geldi. 5 Mart Perşembe akşamı ekrana gelen bölümün son sahnesi ile merak uyandıran Bir Zamanlar Çukurova, Müjgan ile gündemde yer alıyor. Yılmaz'ın Müjgan'ın yaptıklarını öğrendiği 58. bölüm kapsamında, Fekeli'nin derdi ise Züleyha olacaktır. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. son bölüm tek parça izleme imkanı

6.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 58. bölümü ile 5 Mart akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan son bölümünde Demir'in Züleyha'yı vurması heyecanlı gelişmeleri ekranlara taşıdı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünü izleyemeyenler, Züleyha ölecek mi sorusunun yanıtını sorgularken, dizinin son bölümüyle ilgili araştırmalarına hız verdi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. son bölüm izleme linki ve bu hafta yaşananlar.

5.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Demir ile Züleyha arasındaki çekişme ve son sahnedeki görüntüler, pek çok izleyicinin gündeminde yer almaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre Züleyha ölecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

5.03.2020Televizyon
Esra Dermancıoğlunun koronavirüs korkusu

Esra Dermancıoğlu'nun koronavirüs korkusu

Oyuncu Esra Dermancıoğlu önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde rol alan oyuncu, Adana’da süren çekimlerin iki günlük araya girdiğini söyledi.

5.03.2020Magazin
Bir Zamanlar Çukurovanın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Demir Züleyhayı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir Züleyha'yı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında Hünkar'ın gerçekleri itiraf etmesi ve Demir'in Züleyha'yı vurması bu hafta dizide sıra dışı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Yamanlar Konağı'nda yer yerinden oynarken Müjgan'ın elinde bavuluyla gitmesi de merak uyandıran sahneleri ekranlara taşıdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

4.03.2020Televizyon
ATV yayın akışı: Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta

ATV yayın akışı: Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta?

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Regaib Kandili’nde, atv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Nihat Hatipoğlu, Regaib Kandili Özel Programı’nda geceye özel bilgiler verecek, geceyi nasıl değerlendirmek gerektiğine dair bilgiler anlatacak. Peki, Nihat Hatipoğlu kandil programı saat kaçta yayınlanacak? Atv yayın akışında neler var?

27.02.2020Televizyon

Yazar Sonuçları

Ekranda böyle yaprak dökümü görülmedi, önemli karakterler dizilerine veda ediyor

‘Yasak Elma’ ve ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizilerinden bazı gedikli karakterlere veda ediyoruz artık. Bizlere uzun süredir ekrandan farklı duygular yaşatan bu kahramanlara teşekkür borçluyuz...

31.10.2020

Türkülere kanca atmışlar

Müzik devi Amerikan Universal’ın, YouTube’da bulunan yüzlerce Türk halk müziği ve Türk müziği eserini hak sahibiymiş gibi kendi adına kaydettiği (claim attığı) ortaya çıktı.

28.10.2020

Gülmeyi çocuklar icat etti biz tüketiyoruz

Efsanelerin çocuğu olarak doğdu ama hayatı kolay değildi. Hem 7 yaşındayken onların özlemini çekmek zorunda kaldı, hem onların gölgesinden sıyrılmak... Vazgeçmedi, “Pes edince tükenir insan” mottosuyla yürüdü. Annesi Çolpan İlhan’ı ve babası Sadri Alışık’ı utandırmadı. Sadri Alışık Çolpan İlhan Tiyatrosu’nu hem oyunculuğu hem genel sanat yönetmenliği ile zirveye taşıdı. Üç senedir oynadığı ‘Fekeli’ karakteriyle fenomen haline geldi. Kerem Alışık’la geçen hafta bir araya geldik. Tüm sorulara şiir tadında yanıtlar verdi.

13.10.2020

Yeni sezonun yeni isimleri

Beklenmedik bir biçimde ayrılmak zorunda kaldığımız, kavuşacağımız için heyecanlandığımız dizilere bu sezon yeni oyuncular katılıyor. Belçim Bilgin, Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi olarak bir anda girecek hastaneye! Cüneyt Arkın ise ‘Kuruluş Osman’la sahalara dönüyor.

22.08.2020

Arşivlere nur yağan günlerden geçiyoruz

Setler durdu, stok bölümler bitti ve kanallar eski göz ağrılarını yeniden ekrana getirmeye başladı. Ne güzel; klasiklere yer açmanın, kaçırdıklarımızı tamamlamanın, çok sevdiklerimize yeniden kavuşmanın zamanı.

18.04.2020