GeriTelevizyon Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümde Ümit annesini vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümde Ümit annesini vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümde Ümit annesini vurdu... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 10 Haziran tarihli son bölümünde Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alırken, a Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, heyecanlı anlara neden oldu. Final anında ise Ümit'in Demir'i vurmak isterken annesi Sevda'yı vurması Bir Zamanlar Çukurova son bölüme damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça yayınlandı. Atv ekranlarında 10 Haziran Perşembe akşamı izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Saniye'yi delirten gelişmeler dikkat çekti. Cumali'yi kızının etrafında gören Saniye'nin yaptıklarının sonunda Üzüm'ün gizlediği merak uyandırdı. Bir Zamanlar Çukurova 100. son bölümü aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 100. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır. Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

Demir, Ümit'in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile teklif etse Demir'in öfkesi yine tüm Çukurova'yı saracak, Ümit'i dört koldan arayıp bulacaktır! Tüm bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile ortak oldukları suçu ortaya atar! Bu arada, Demir ve Züleyha henüz bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

Yamanlar, kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit'i ve Sevda'yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır. Müjgan'ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonra da Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye'nin ocağına da kalbine de yeniden ateş düşürecektir!

Konakta, Sevda ve Ümit'in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye'yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görünce de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen bölümlerde yayınlanması bekleniyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False