EKSTRA
MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 77 haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Fragman Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölümde Ümitten şok itiraf... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölümde Ümit'ten şok itiraf... İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle ekranı yayınlandı. Heyecan dolu bölümle izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 8 Nisan tarihli 91. son bölümünde annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının ardından, Adana'ya veda etmeye hazırlanan Fikret'in gitme kararı dikkat çekti. Züleyha ve Demir'in hem işte hem aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit'in kıskançlık krizine girmesine neden olurken; Sevda'ya Ümit'in kızı olduğunu itiraf etmesi son bölüme damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 91. son bölüm izleme ekranı ve bu hafta Bir Zamanlar Çukurova'da yaşanan gelişmeler.

9.04.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ümitten Demire büyük oyun

Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ümit'ten Demir'e büyük oyun!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın 11 Şubat tarihli 83. yeni bölüm fragmanında Ümit'in Demir için söylediği sözler dikkat çekti. Geceyi Ümit ile geçiren Demir'in hiçbir şeyden haberi olmazken, Ümit'in fragmanda söylediği "Öldürecek miyiz adamı" sözü Demir'e oynanan oyunu gün yüzüne çıkardı. Behice'nin akıbeti de fragmanda yer alan bir diğer çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 83. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

10.02.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ümit ve Demir arasında beklenmedik yakınlaşma

Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ümit ve Demir arasında beklenmedik yakınlaşma!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 82. yeni bölüm fragmanına Ümit ve Demir arasındaki yakınlaşma damga vurdu. Züleyha'nın bulduğu mektupla ilgili Demir'le konuşmak istemesi ise dizinin yeni bölüm fragmanında merak uyandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 82. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

3.02.2021Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 77. son bölüm kesintisiz ve tam izle Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü

Bir Zamanlar Çukurova 77. son bölüm kesintisiz ve tam izle! Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova 77. son bölüm izleme linki yayınlandı. Yılmaz ve Züleyha'nın çocuklarını da alıp konağı terk ettiği Bir Zamanlar Çukurova'nın 17 Aralık tarihli 77. bölümünde, Yılmaz'ın kaza yapması damga vurdu. Oyuncu Uğur Güneş'in hayat verdiği Yılmaz karakterinin uçurumdan yuvarlanmasıyla izleyenlerin aklına Yılmaz öldü mü sorusu geldi. Tüm bu gelişmelerin ardından, gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 77. son bölüm kesintisiz ve tam izleme linki.

18.12.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova 75. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Müjgan'ın dedikodusunun tüm Çukurova'ya yayıldığı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında, Yılmaz'ın Demir'le yaptığı konuşma dikkat çekti. Perşembe akşamları izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 75. bölüm fragmanında, Müjgan'ın oğlu Kerem Ali'nin derede yüzen puseti merak dolu anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Müjgan ölecek mi? Merak edilen tüm sorular Bir Zamanlar Çukurova'nın 3 Aralık tarihli yayınlanacak bölümünde ortaya çıkacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı.

3.12.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam ve kesintisiz izle: Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tam ve kesintisiz izle: Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümün tamamı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümün tamamı tek parça yayınlandı. Hünkar'ın ölümünün ardından çiftlikte dengelerin değiştiği Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümünde Yılmaz'ın gitme teklifine Züleyha'nın vereceği yanıt merak dolu anlara sahne oldu. Bir Zamanlar Çukurova'nın 12 Kasım tarihli son bölümünde Müjgan'ın bulduğu belge Yılmaz ile arasındaki gerilimin daha fazla artmasına neden oldu. İşte, kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 72. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

13.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 72. bölümde Züleyha... 

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Hünkar'ın ölümünden sonra Çukurova'da dengelerin değişmesi Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm fragmanında dikkat çekti. Demir'in Züleyha'dan özür dilemesi merak uyandırırken Züleyha'nın Yılmaz'la gitmeye karar vermesi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanına damga vurdu. ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova 12 Kasım akşamı yayınlanacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanından görüntüler.

12.11.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında büyük yüzleşme!

Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Yeni sezonu ile macerasına devam eden Bir Zamanlar Çukurova 24 Eylül Perşembe akşamı sevenleriyle buluşacak. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm fragmanında Züleyha'nın Yılmaz'a Adnan'ın oğlu olduğunu söylemesi damga vurdu. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 65. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

24.09.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı 16 Nisan? Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman?

Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölümü dizinin sevenleri tarafından araştırılıyor. Her hafta perşembe akşamları izleyenlerin karşısına çıkan Bit Zamanlar Çukurova'nın 16 Nisan ATV yayın akışında yer almaması nedeniyle, "Bir Zamanlar Çukurova bu akşam var mı? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Son bölümünde heyecanlı bir finalle haftayı kapatan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı araştırılan konulardan. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 64. yeni bölüm ne zaman? İşte, ayrıntılı bilgiler...

16.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurovada Yılmaz Adnanı öğreniyor mu

Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz Adnan'ı öğreniyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizinin 9 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak olan bölümüne ilişkin seyirci karşısına çıkan fragmanında Yılmaz'ın Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenip öğrenemeyeceği merak dolu anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? işte, Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

8.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle - Bir Zamanlar Çukurova 62. bölüm tam ve kesintisiz izle

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2 Nisan Perşembe akşamı 62. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Züleyha'nın zehirlendiği son bölümde, Yılmaz ve Fekeli'nin karşı karşıya geldiği anlar heyecanlı anları ekranlara getirdi. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünü televizyonda takip edemeyenler ise sevilen dizinin son bölümüyle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleme linki ve 62. bölümde yaşananlar.

2.04.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Demir Züleyhayı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Demir Züleyha'yı vuruyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan fragmanında Hünkar'ın gerçekleri itiraf etmesi ve Demir'in Züleyha'yı vurması bu hafta dizide sıra dışı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Yamanlar Konağı'nda yer yerinden oynarken Müjgan'ın elinde bavuluyla gitmesi de merak uyandıran sahneleri ekranlara taşıdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 58. bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili ipuçları.

4.03.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 57. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Müjgan savaş açıyor

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yılmaz ve Demir'in barış yolunda iş birliği yaptığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. bölüm fragmanında, Müjgan'ın iş birliğinden rahatsız olup yeni bir savaş açması, bu hafta yaşanacak heyecanlı gelişmelerin ipuçlarını verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta başka neler yaşanacak? İşte, merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova'nın 57. yeni bölüm fragmanı.

26.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yamanların konağında gizemli misafir

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamanlar'ın konağında gizemli misafir

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Heyecanlı ipuçlarını içeren Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanında, Yamanlar Konağı'na gelen gizemli misafir bu hafta merak uyandıran anların ekranlara geleceğinin sinyalini verdi. Savcı Jülide'nin Ercüment dosyasını açması ise dikkat çeken gelişmelerden. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı.

19.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 55. bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 55. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Müjgan'ın Yılmaz'ın otomobilinin içinde Züleyha'ya ait fuları herkesin içinde göstermesi seyircileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

13.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Müjgan Züleyhanın fularını buluyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Müjgan Züleyha'nın fularını buluyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölüm fragmanında Müjgan'ın Yılmaz'ın otomobilinin içinde Züleyha'ya ait fuları herkesin içinde göstermesi heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Fekeli'nin Behice'ye yaptığı sürpriz ise, Hünkar'ın kıskançlığına neden olacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

12.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı 54. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 54. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölüm fragmanında Hünkar'ın sırrının ortaya çıkmaması için konuşmaya geldiği Fekeli'nin fenalaşması yeni bölümde heyecanlı anların yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı ve 54. bölüm özeti.

5.02.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 53. son bölümün özeti

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 53. son bölümün özeti

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 53. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde İstanbul'daki tüm mülklerini Fekeli ve Yılmaz'a kaptırdığını düşünen Demir ölümün kıyısına geldi. Heyecanlı bölüm sonrası Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylar.

30.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Adnan yangında ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adnan yangında ölecek mi?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Adnan'ın yangında kalması ve Müjgan'ın telefonu ile Yılmaz'ın hastaneye gelmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Müjgan'ın oğlu yaşam savaşı verirken, diğer yanda Yılmaz ve Demir savaşı yeniden alevlenecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

22.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 51. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 51. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir aranın ardından heyecanının kaldığı yerden devam eden dizinin 51. bölümün fragmanına Müjgan ve Züleyha'nın yan yana doğum masasında yer alması damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölümde neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylı bilgiler.

7.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 48. bölüm fragmanları yayınlandı... Yamanlar konağı karışıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 48. bölüm fragmanları yayınlandı... Yamanlar konağı karışıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan yeni bölüm fragmanına, Hünkar'ın Fekeli'den evlilik teklifi almasıyla Demir'in çılgına dönmesi damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölümünde başka neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı ve özeti.

11.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 45. son bölüm sonrası 46. yeni bölüm fragmanı geldi mi

Bir Zamanlar Çukurova 45. son bölüm sonrası 46. yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 45. son bölümünde Demir'in ailesi ile konuştuğu satış işi, tepkilere yol açmıştır. Konuşma esnasında duvara vurulan balyoz darbesi, Demir ve ailesi tarafından şokla karşılanmıştır. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde dışarı çıkan ve olup bitene anlam vermeye çalışan Demir, Yılmaz ile Müjgan'ı görmüştür. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

22.11.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son sahne sonrası 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son sahne sonrası 42. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı, dizinin son sahnesinin ardından merakla araştırılmaya başlandı. Züleyha ile Demir'in bakıştığı son sahnenin ardından kopacak olan fırtına, Bir Zamanlar Çukurova'nın 42. yeni bölüm fragmanını merak ettirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son sahne sonrası bazı detaylar

25.10.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 39. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın heyecanlı bölümünün ardından haftaya yayınlanacak olan yeni bölümü şimdiden merak konusu oldu. İzleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova'nın 40. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

10.10.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman Bir Zamanlar Çukurova 36. bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova 36. bölüm fragmanı yayınlandı!

İkinci sezonu ile izleyenlere merhaba diyecek olan Bir Zamanlar Çukurova'nın 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Merak uyandıran finalle sezonu kapatan ve kısa bir aranın ardından hayranlarıyla buluşacak olan Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezon ilk bölümünde, Züleyha'nın Demir'le evlenmek zorunda bırakılmasını Yılmaz'ın öğrenmesi sonrası yaşanacaklar ekrana gelecek. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova'da neler olacak? İşte, diziyle ilgili merak edilenler.

18.09.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon merak uyandıran sezon finaliyle izleyenlerine kısa bir ara veren Bir Zamanlar Çukurova'nın 36. bölüm fragmanları yayınlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlıyor? Yeni sezonda neler olacak? İşte, dizinin yeni sezon tanıtım fragmanları ve ekranlara döneceği tarihle ilgili bilgiler.

11.09.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümünde Hünkar kayboluyor 22. bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde Hünkar kayboluyor! 22. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 28 Şubat'ta yayınlanacak 22. bölümü öncesi, yeni bölümden ilk fragman geldi. Fragmana Hünkar Yaman'ın kaybolması damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? Fragmanda başka neler var?

26.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar'ın, ömrü boyunca ayağına taş değmesin diye uğraştığı oğlu Demir Yaman eşyalarını toplayıp konağı terk etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek 21. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragmanı yayınlandı. Diziseverlerle paylaşılan fragmanda, pek çok dikkat çeken diyalog var. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?

19.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 14 Şubat Perşembe akşamı 20. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecan yine zirve yaptı. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

15.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor?

Yaman ailesinin etrafında geçen olayların anlatıldığı ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Zamanlar Çukurova'nın 14 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 20. bölümü öncesi yeni bölüme dair detaylar veren fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Fekeli ve Demir'in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölüm fragmanında başka neler var?

13.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı ve yer yerinden oynadı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 19. bölüm fragmanı yayınlandı Züleyhadan Demire sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha'dan Demir'e sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 7 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 19. bölümü öncesi, yeni bölümden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. 19. bölümün oldukça gerilim dolu olacağının sinyallerinin verildiği fragmana, Züleyha'nın Demir'e karşı sarf ettiği sözler damga vuracak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak. Fragmanda başka neler var?

4.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölüm bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölüm bölümde neler olacak?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fekeli Ali'nin mezarlıkta ağladığı sahneler, izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 18. bölüm fragmanında neler var?

28.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuştu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovada uykular kaçıyor 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'da uykular kaçıyor! 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova, 24 Ocak Perşembe akşamı 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak, sevilen dizi son olarak 27 Aralık 2018'de ekranlara gelmişti. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde, Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuşacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? 17. bölüm fragmanında neler var?

23.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Dizilerin yılbaşı nedeniyle yayınlarına ara vermesi sebebiyle bir süredir yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşamayan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yayınlanacak 17. bölümüne ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, yeni bölümün oldukça heyecan dolu geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

21.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı Yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

Perşembe akşamları Atv'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Son olarak 27 Aralık 2018'de 16. bölümüyle diziseverlerle buluşan dizi, yılbaşı nedeniyle yayın hayatına kısa bir ara vermişti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı?

10.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 16. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Hünkar'ın, kocasının katili Fekeli ile tokalaşması adeta son bölüme damga vurdu. Öte yandan yaşanan gelişmeler 'Züleyha İstanbul'a mı kaçıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

28.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 15. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Yamanlar çiftliğini basan Fekeli, herkesin içinde Demir'in yakasına yapışıp, adeta gözdağı verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 15. bölümünden kesitler içeren yeni bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Yeni bölüm fragmanında Züleyha ve Fekeli Ali'nin ağladığı sahneler dikkat çekiyor: Peki, yeni bölüm fragmanında başka neler var? 15. bölümde neler olacak?

19.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde Fekeli ve Yılmaz, Demir ve Cengaver'in hazırladığı tuzağın tam ortasına düştü. Öte yandan, Fekeli'nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırdı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yüzleştiği acı gerçeklerden sonra, 'Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde umudunu da alıp esaretten kaçmak isteyen Züleyha, acısı ve öfkesi harmanlanan Demir'e bir kez daha yenildi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.11.2018Televizyon
Yeni bölümde neler olacak Bir Zamanlar Çukurovanın 11 bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova'nın 11 bölüm fragmanı yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 11. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Züleyha'nın sözlerinin çok konuşulduğu fragman, yeni bölüme dair pek çok bilgi veriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

20.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın son bölümde neler yaşandı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümde neler yaşandı? 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrolde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 8 Kasım akşamı 9. kez izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde, Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

9.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanları, yeni bölümün oldukça heyecanlı geçeceğinin sinyallerini verdi. Fekeli Ali'nin Yılmaz'a söylediği sözlerinin çok konuşulduğu fragman yeni bölüme dair pek çok bilgi veriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanlarında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

7.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev aldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz ve Fekeli taşları yerinden oynatmaya geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.10.2018Televizyon