GeriTelevizyon Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 55. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde Müjgan'ın Yılmaz'ın otomobilinin içinde Züleyha'ya ait fuları herkesin içinde göstermesi seyircileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 55. bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, 13 Şubat Perşembe akşamı heyecanlı bir bölümle sevenlerinin karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Fekeli'nin Behice'ye yaptığı sürpriz Hünkar ve Behice arasındaki fitili ateşledi. Zülayha ve Yılmaz cephesinde yaşanan gelişmeler de bu haftaya damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müjgan, otomobilin içinde Züleyha’nın sabah boynunda gördüğü fuları bulunca, konakta yine iki aile karşı karşıya gelir. Müjgan, elinde Züleyha’nın fuları ile kapıya dayanınca Demir de Züleyha’ya hesap sorar. Müjgan ise ne olursa olsun, ikisinin görüştükleri fikrinden vazgeçmeyecektir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova’da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır. Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir’in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.

Saniye annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir. Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.

Bir yandan Yılmaz’ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli’yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova’nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False