MENÜ

Sevgililer Gunu

Sevgililer Gunu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sevgililer Gunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sevgililer Gunu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.887 Sevgililer Gunu haberi bulunmuştur.

Sevgililer Gunu Haberleri

Aşk günü kabusa dönüşünce

Aşk günü kabusa dönüşünce

Dışarısı cehennem sıcağında yanarken loş ve serin sinema salonlarına sığınmak isteyenler için haftanın diğer yeni filmi Ölümcül Bedel (Valentine). Urban Legend'ın yönetmeni Jamie Blaks'ın imzasını taşıyan film, gerçekten de işini iyi bilen bir yönetmen tarafından kotarılmış iyi bir gerilim filmi.

27.07.2001Gündem
Sinamada vahset haftasi

Sinamada vahset haftasi

Korkunç bir cinayet ekranda başa alınıyor. Bir fotoğraf basılmadan önceki halini alıyor ve flaşı patlayan bir polaroide dönüyor. Kan revan içinde bir görüntü. Bir silahın çekilişi. Bu görüntü daha sonra insan imajını alıyor. Christopher Nolan'ın müthiş gerilimi Akıl Defteri (Memento)...

28.07.2001Gündem
Piyasada çifte bayram

Piyasada çifte bayram

Piyasaları rahatlatan indirim rüzgarından sonra, alışveriş merkezleri ile mağazalar, bayram ve yılbaşını kampanyalarını birleştirdi. Mağaza sahipleri, bayram ile süren alışveriş canlılığının, yılbaşına kadar süreceğini tahmin ediyorlar.

15.12.2001Ekonomi
Türkiye özel gün zengini

Türkiye 'özel gün' zengini

Türkiye`de, bir yılda 229 'Kurtuluş Günü', 76 'Kutlama Haftası' ve 'Özel Gün' bulunuyor. Daha çok yaz aylarında yoğunlaşan festival, fuar ve anma günlerinin sayısı ise 209`u buluyor

24.12.2001Gündem
İftiracılara cevabımı kasetimle vereceğim

İftiracılara cevabımı kasetimle vereceğim

Nostalji Kraliçesi Muazzez Ersoy, kendisiyle uğraşanlara, hakkında dedikodu yapanlara yeni şarkılardan oluşan albümüyle en iyi cevabı vereceğini söyedi.

21.01.2002Kelebek
Paparazzilere inat öpücüğü

Paparazzilere inat öpücüğü

Hülya Avşar ve ‘‘Yeşil Işık’’ filmindeki rol arkadaşı Kenan Işık, Hülya Magazin Dergisi'nin şubat sayısı için samimi pozlar verdi. Avşar ve Işık, dergi için dudak dudağa öpüştü.

21.01.2002Kelebek
Filmden sonra yüzüğün kendisi geliyor

Filmden sonra yüzüğün kendisi geliyor

Türkiye'de ilk üç haftada 1 milyondan fazla insanın izlediği Yüzüklerin Efendisi filminin ürünleri şubat ayında piyasaya çıkacak. En çok ilgi çekeni de, filme adını veren ünlü Kardeşlik Yüzüğü'nün tıpatıp aynısı. Goldaş Kuyumculuk tarafından hazırlanan yüzük, 14 ayar altın olacak ve üzerinde Elfçe yazılar bulunacak.

26.01.2002Kelebek
Ey Sevgili....

Ey Sevgili!....

Hindistanlı bir grup romantik, Sevgililer Günü dolayısıyla internette aşk mektubu yazma yarışması düzenliyor. Cep telefonuyla kısa mesaj gönderilmesine karşı düzenlenen yarışma, 14-22 Şubat'ta yapılacak.

1.02.2002Gündem
İnternette aşk mektubu yarışması

İnternette aşk mektubu yarışması

Hindistanlı bir grup romantik, Sevgililer Günü için internette aşk mektubu yazma yarışması düzenliyor. Cep telefonuyla kısa mesaj gönderilmesine karşı düzenlenen yarışma, 14-22 Şubat'ta yapılacak. Yarışma, aşka önem veren gençleri temsil etmek üzere geçen yıl kurulan "Lover's Organisation for Voluntary Exhibition (LOVE)" tarafından düzenlenecek.

1.02.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Uçaklara köpekbalığı yüzgeçleri

Winglet adı verilen ve kanat ucuna takılan parça köpekbalığı yüzgeçlerinden esinlenerek yapıldı. Köpekbalıklarının çok hızlı yüzmelerini sağlayan yüzgeçler şimdi uçakların sürtünmesini azaltıyor.

27.01.2002

Bu kadar duyarsız olmayalım...

TÜRKİYE'nin ve turizmcilerin gündeminde çok önemli bir olay var. Ama yeteri kadar üzerinde durulmuyor.

5.02.2002