EKSTRA
MENÜ

Goldie Hawn

Goldie Hawn haberleri sayfasında güncel ve son dakika Goldie Hawn hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 225 Goldie Hawn haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Goldie Hawn Haberleri

21 Kasım hangi burç ve burcu ne 21 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Kasım hangi burç ve burcu ne? 21 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Kasımda doğanlar akrep burcudur. Akrep burcu Balık ve Yengeç ile birlikte su grubunda yer alır. Uğurlu renkleri, doğanın renkleri olan yeşil ve mavi, uğurlu sayıları ise 2 ve 5’dir. Akrep burcunun anlaşamadığı burçlardan ikisi toprak grubunda yer alan Oğlak ve Başak'tır. İkizler ve Boğa ise en iyi anlaştığı burçlar arasında yer alıyor. 21 Kasımda doğan Türk ile yabancı ünlüler kimlerdir? 21 Kasımda doğanların yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
Aile boyu tatil

Aile boyu tatil

Gösteri dünyasının ünlülerini, yaz tatillerinde genellikle eşleri, sevgilileri ve çocuklarıyla birlikke gördük bugüne kadar. Elbette hala bunu tercih edenler var ama bu yıl tatil tercihlerini farklı yönde kullanan ünlüler de çok dikkat çekti.Koronavirü pandemisi nedeniyle uzun süre evlerine kapanan ve kendi çekirdek aileleri dışında diğer yakınlarını göremeyen ünlüler kelimenin tam anlamıyla "cümbür cemaat" tatil yaptı bu yıl. Öyle ki onların anne- baba, büyükanne-büyükbaba tatil yaparken çekilen fotoğrafları da magazin sayfalarını süsledi. Gelin Gabrielle Union ile Dwayne Wade'den Russell Crowe ve Goldie Hawn'a oradan Lionel Richie'ye "cümbür cemaat" aile boyu tatil yapan o ünlülere bir bakalım.

24.08.2021Magazin
Mavi sularda aile saadeti

Mavi sularda aile saadeti

Gösteri dünyasının ünlülerini, yaz tatillerinde genellikle eşleri, sevgilileri ve çocuklarıyla birlikte gördük bugüne kadar. Elbette hala bunu tercih edenler var ama bu yıl tatil tercihlerini farklı yönde kullanan ünlüler de çok dikkat çekti.

24.08.2021Magazin
Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguezin yat savaşları

Jennifer Lopez ile eski nişanlısı Alex Rodriguez'in "yat savaşları"

Dört yıllık ilişkilerini bitiren ve yeni hayatlar kuran eski nişanlılar bir yandan da birbirlerine nispet yapmayı ihmal etmiyor. Her ikisi de aynı yerde tatil yapıyor, her ikisi de kiraladıkları lüks yatlarla gündemin ilk sıralarında yer alıyor.

27.07.2021Magazin
Kurt Russell ve Goldie Hawn: Bu aşkın benzeri yok

Kurt Russell ve Goldie Hawn: Bu aşkın benzeri yok

Hollywood evliliklerini nasıl bilirsiniz? Genellikle kısa süreli olur. Yasak aşklar, kaçamaklar ve ihanetler birbiri ardına gelir. Fakat Hollywood sakinleri arasında da yıllarca aynı yastığa baş koyanlar olduğunu söylemek yanlış olmaz. Genellikle eski kuşaktan olan bu ünlüler bu konuda da örnek oluyor. İşte bunlardan biri de kim bilir birlikte çıktıkları kaçıncı tatilde aşklarının yıllar içinde erimediğini, şekil değiştirerek günümüze kadar uzandığını gözler önüne serdi.

9.07.2021Magazin
38 yıldır azalmayan aşk

38 yıldır azalmayan aşk

Evliliklerin ve birlikteliklerin genellikle kısa sürdüğü Hollywood'da bu geleneğe meydan okuyan bir çitf: Kurt Russell ve Goldie Hawn, tam 38 yıldır aynı yastığa baş koyuyorlar. Ünlü çift, bir süredir de Avrupa tatilini sürdürüyor. Önce Yunanistan'da tatil yapan çift sonra da Fransa'ya geçti. Russell ve Hawn, önceki gün de çıktıkları yat turunda görüntülendi. Çift, zaman zaman birbirleriyle romantik anlar da yaşayarak 40 yıla merdiven dayayan aşklarının bitmediğini gözler önüne serdi.

9.07.2021Magazin
Ünlü oyuncuya övgü yağdı: Bunu herkes yapamaz

Ünlü oyuncuya övgü yağdı: Bunu herkes yapamaz

42 yaşında ve üç çocuk sahibi olmasına rağmen hala gençlik yıllarındaki fiziğini koruyan ünlü oyuncunun egzersiz videosuna beğeni yağdı.

29.06.2021Magazin
Kate Hudson: Çocuk peşinde yaz tatili

Kate Hudson: Çocuk peşinde yaz tatili

Ünlü oyuncu, Yunanistan tatilini sürdürüyor. Tıpkı dünyadaki milyonlarca anne gibi o da kelimenin tam anlamıyla "çocuk peşinde koşarak" bir yandan da tatil yapmaya çalışıyor.

23.06.2021Magazin
Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Nişan atıldı ama yüzüğü evinde saklıyor

Gösteri dünyasının ünlü çifti, bir süredir haklarında ortaya atılan ayrılık söylentilerini sonunda resmi olarak doğruladı. Ama buna rağmen güzel yıldız, nişan yüzüğünü geri vermiyor. Onun yerine evinde, güvenli bir yerde saklıyor.

16.04.2021Magazin
Kate Hudson kızı Raninin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Kate Hudson kızı Rani'nin eşi Danny Fujikawa ile meditasyon seansını sosyal medyada paylaştı

Gösteri dünyasının ünlüleri fiziksel görüntülerini korumak için ellerinden geleni yapıyor. Özel eğitmenler eşliğinde kendileri için hazırlanan egzersiz programları, yoga oturumları, pilates seansları derken hayatlarının büyük bir bölümü de sporla dolu. Ünlüler, bu alışkanlıklarını çocuklarına da geçirmeye çalışıyorlar. Bu yüzden onları da küçük yaşta kendi yaptıkları sporlara yöneltiyor. Bu ünlülerden biri de Kate Hudson.

25.03.2021Magazin
İlker İnanoğlu: Sınıf arkadaşlarım Keanu Reeves, Kate Hudson, Nicole Kidman gibi yıldızlardı

İlker İnanoğlu: Sınıf arkadaşlarım Keanu Reeves, Kate Hudson, Nicole Kidman gibi yıldızlardı

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Arka Sokaklar’ın başrolü İlker İnanoğlu, Hülya Koçyiğit’in programına konuk oldu. İnanoğlu, Amerika’daki sınıf arkadaşlarının Keanu Reeves, Kate Hudson, Nicole Kidman gibi yıldız isimler olduğunu söyledi.

22.03.2021Magazin
Kate Hudson, iki yaşındaki kızı Rani Rose ile spor yaptı

Kate Hudson, iki yaşındaki kızı Rani Rose ile spor yaptı

Gösteri dünyasının ünlülerinin hele de belli bir yaştan sonra formlarını koruyor olmaları sizin de dikkatinizi çekiyor mu? Büyük olasılıkla 'evet' diyeceksiniz buna. Peki onların bunu nasıl başardığını biliyor musunuz? Elbette bir yandan sağlıklı beslenip bir yandan da düzenli spor yaparak.

12.03.2021Magazin
Kate Hudson İlgi görmemek ve terk edilme hissi bana oldukça yakın duygular”

Kate Hudson "İlgi görmemek ve terk edilme hissi bana oldukça yakın duygular”

Dünyaca ünlü oyuncu Kate Hudson, Hollywood’un efsane ismi Goldie Hawn ile aktör-müzisyen Bill Hudson’ın kızı. Ancak babasından tamamen kopuk büyümüş. Oyuncu, röportajımızda bu konuyla ilgili “İlgi görmemek ve terk edilme hissi bana oldukça yakın duygular” dedi. Barbaros Tapan, son olarak popçu Sia’nın yazıp yönettiği müzikal film “Music”te rol alan güzel yıldızla görüntülü konuştu...

31.01.2021Magazin
Öylesine şükran dolu ki Doğayla böyle bütünleşti

Öylesine şükran dolu ki! Doğayla böyle bütünleşti

Jennifer Lopez, 2020 yılına veda edip doğayla bütünleşerek 2021 yılına adım attı. 51 yaşındaki iki çocuk annesi Lopez, önceki gün Turks and Caicos adalarında yaptığı tatil sırasında görüntülendi.

8.01.2021Magazin
11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopezden iddialı poz

11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopez'den iddialı poz

Yıllara meydan okuyan ünlü yıldız bu paylaşımıyla sosyal medyayı hareketlendirdi.

7.01.2021Magazin
Yaşadığımız dünya gerçek dışı

Yaşadığımız dünya gerçek dışı

Aşk yaşayan birçok oyuncu çift gibi ilişkileri film setinde başladı. Ancak onlar 38 yıldır hiç ayrılmadı. Hollywood’daki en uzun süreli ilişkilerden birine sahip olan Goldie Hawn ve Kurt Russell, şimdi sevenlerinin karşısına aynı filmde çıkıyor. İki usta oyuncuyla 25 Kasım’da dijital platformda yayınlanacak “Christmas Chronicles 2” adlı Noel filmini konuştuk. Görüntülü telefon görüşmemize Los Angeles’taki evlerinden bağlanan çifte 38 yıllık mutlu ilişkilerinin sırrını da sordum.

22.11.2020Magazin
Mayo da giymedi bikini de

Mayo da giymedi bikini de

Ünlü yıldız çıktığı tatilde denize girmek için farklı giysiler seçti.

25.06.2020Magazin
Kate Hudson ve sevgilisi Danny Fukijawa akşam yemeğinde aşka geldi

Kate Hudson ve sevgilisi Danny Fukijawa akşam yemeğinde aşka geldi

Ünlü çift dostlarıyla birlikte çıktıkları yemekte bir anda sarılıp birbirlerin öpücüklere boğdu.

BACKGRID USA, INSTAGRAM

28.12.2019Magazin
Birbirine sette aşık olan 6 ünlü isim

Birbirine sette aşık olan 6 ünlü isim

İş yerinde aşk yaşamak uzmanlar tarafından pek sağlıklı bulunmaz. Çünkü birlikte çok fazla vakit geçirdiğiniz birinden etkilenmeniz her zaman söz konusudur. Bu da gerçek duygularınızı yansıtmıyor olabilir. Ancak ünlülerin dünyasında sette başlayan aşklar çok meşhur. İşte bu büyük aşklardan bazıları.

7.02.2018Hayat
Amy Schumer: Ben bedenimle barışığım ama başkaları değil

Amy Schumer: Ben bedenimle barışığım ama başkaları değil

1981 doğumlu stand-up’çı, yazar, oyuncu ve yapımcı Amy Schumer, Los Angeles’ta Barbaros Tapan’la buluştu. 5 kez Emmy’ye aday gösterilen Schumer, söyleşide Türkiye’de 11 Ağustos’ta gösterime girecek yeni filmi “Snatched”i de anlattı, mayolu kapak pozunun yarattığı etkiyi de...

20.05.2017Magazin
Fil’m Hafızasından haftanın film önerileri

Fil’m Hafızası'ndan haftanın film önerileri

Fil'm Hafızası bu hafta da sizler için yeni film önerilerini sıraladı.

24.10.2016Kampüs
36 saatte Sen’in kuzey yakası

36 saatte Sen’in kuzey yakası

Paris’in kuzey yakası farklı kimliklerdeki semtlerden oluşur. Örneğin tarihi bölgesi anıtsal yapılarıyla ünlüdür: Louvre, Tuileries Parkı ve Kraliyet Sarayı... Başına buyruk Marais, devrim zamanlarının zarif açık alanları: Bastille ve Concorde meydanları... 19’uncu yüzyılın finans merkezi ise bugün geniş bulvarları, kapalı pasajları, dev mağazalarıyla dikkat çekiyor. İşte kuzey yakasının çok kimlikli yapısını yansıtan mekânlardan bir seçme...

Kız kardeşini böyle rezil etti

Kız kardeşini böyle rezil etti

İnstagram hesabı açan ağabeyini takipçilerine tanıtan ünlü Hollywood oyuncusu Kate Hudson, yaptığına kısa süre sonra pişman oldu.

22.01.2015Avrupa
İlk çocuk, lider ve agresif oluyor

İlk çocuk, lider ve agresif oluyor

Ailenin ilk, ortanca ya da son çocuğu olmak insanın kişiliğini etkiliyor.

Kate de gelmiş

Kate de gelmiş

Hollywood yıldızları Goldie Hawn ve Kurt Russell’a İstanbul tatillerinde Hawn’ın kızı Kate Hudson’ın da eşlik ettiği ortaya çıktı. Hudson, dün annesi ve üvey babasıyla Sultanahmet’te görüntülendi.

1.06.2014Magazin
Ünlü oyuncu tanınmaz halde

Ünlü oyuncu tanınmaz halde

Geçirdiği birçok estetik operasyonun ardından ABD'li ünlü aktristi kimse tanıyamadı.

3.12.2013Gündem
Wilma Ellesin büyü başarısı

Wilma Elles'in büyü başarısı

Tüm ülkelerin ve dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi veritabanı 'Internet Movie Database' (IMDB); bugüne kadar gelmiş ve sanatçı listesini açıkladı.

1.11.2013Gündem
Er Benjaminin komutanına veda

Er Benjamin'in komutanına veda

En çok Goldie Hawn'un başrolünde olduğu 'Er Benjamin'deki acımasız komutan rolüyle tanınan oyuncu Eileen Brennan 80 yaşında yaşamını yitirdi.

1.08.2013Avrupa
GOLDIE HAWN KAPALIÇARŞIDA

GOLDIE HAWN KAPALIÇARŞI'DA

Komedi filmlerinin ünlü oyuncusu Goldie Hawn da tatil için İstanbul’u tercih etti. Oscar’lı yıldız, önceki gün Kapalıçarşı’da görüntülendi.

14.06.2013Kelebek
Sürekli sütyen takmak memeleri sarkıtıyor

Sürekli sütyen takmak memeleri sarkıtıyor!

Sütyen aslında düşmanımızmış.

16.04.2013Sağlık
GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

GAZETECİLER VAR DİYE ANNEMİ ÖPEMİYORDUM

“İlker dik dur” diyor Nazlı, İlker İnanoğlu ile fotoğraf çekimlerimiz yapılırken. Nazlı, İlker İnanoğlu’nun evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Zeynep Mutlu’nun 9 yaşındaki dünya tatlısı kızı. Bir o kadar tatlı bir yavru kedileri de var; adı Şampanya. Bu mutlu yuvada en çok İlker İnanoğlu’nun çocukluğuyla ilgili sorularıma verdiği cevaplara takılıyorum. Ünlü bir anne babanın, Filiz Akın ve Türker İnanoğlu’nun oğlu ve Türkiye’nin çocuk yıldızıyken 10 yaşında yatılı okula gitmek, tüm düzenin altüst olması kim bilir ne zor şeydi! İnanoğlu yaşadığı o zorlukları nasıl avantaja çevirdiğini anlattı bana. Ayrıca Amerika’da eğitimini aldığı oyunculukta bugünlere nasıl geldiğini, özel hayatındaki iniş çıkışlardan sonra düzene nasıl kavuştuğunu ve bunun kendisine kazandırdıklarını da... Tüm samimiyeti ve içtenliğiyle....

25.11.2012Kelebek
Bikini, dolgun vücutta güzel

Bikini, dolgun vücutta güzel

Kadınlarda fiziksel güzelliğin son yıllarda sembolü haline gelen “sıfır beden” fenomeni belki de artık düşüşe geçti.

18.02.2012Gündem

Yazar Sonuçları

“MusIc” bir rüyaydı

Dünyaca ünlü oyuncu Kate Hudson, Hollywood’un efsane ismi Goldie Hawn ile aktör-müzisyen Bill Hudson’ın kızı. Ancak babasından tamamen kopuk büyümüş. Oyuncu, röportajımızda bu konuyla ilgili “İlgi görmemek ve terk edilme hissi bana oldukça yakın duygular” dedi. Barbaros Tapan, son olarak popçu Sia’nın yazıp yönettiği müzikal film “Music”te rol alan güzel yıldızla görüntülü konuştu...

31.01.2021

Ne izlesem, okusam, dinlesem

Alan Ball’un yazıp yönettiği ve özellikle oyuncularıyla ödül sezonunu etkilemesi beklenen “Uncle Frank”, Amazon Prime’da yayında. İstanbul Modern Sinema’nın dün başlayan “Kayıp Masallar” programından “Egomani”, kadınların ağzından şiddet hikâyeleri anlatan kısa belgesel “Hegemonya” ve Noel filmi arayanlara “Noel Günlükleri 2”, haftanın seyir seçenekleri. Raflarda bu hafta, James Joyce’un “en sevdiğim yazar” dediği usta Italo Svevo’nun “Yaşlılık” romanı, kulaklığımızda da Neşet Ertaş’ın makara bantlara kaydedilmiş türkülerini buluşturan “Bozkırın Tezenesi” albümü var.

27.11.2020

Yaşadığımız dünya gerçek dışı

Aşk yaşayan birçok oyuncu çift gibi ilişkileri film setinde başladı. Ancak onlar 38 yıldır hiç ayrılmadı. Hollywood’daki en uzun süreli ilişkilerden birine sahip olan Goldie Hawn ve Kurt Russell, şimdi sevenlerinin karşısına aynı filmde çıkıyor. İki usta oyuncuyla 25 Kasım’da dijital platformda yayınlanacak “Christmas Chronicles 2” adlı Noel filmini konuştuk. Görüntülü telefon görüşmemize Los Angeles’taki evlerinden bağlanan çifte 38 yıllık mutlu ilişkilerinin sırrını da sordum.

22.11.2020

‘Tenet’ efsanesi sinemalarda

Salon sahipleri başta olmak üzere film sektörünün yolunu gözlediği “Tenet”, üç ertelemenin ardından nihayet 26 Ağustos’ta gösterime girdi.

28.08.2020

Annesinin Kızları

İyi ki çocuk doğurmuşlar da bu harika genleri devam ettirmişler…

2.07.2020

Dr. Mengele’den ötesi...

Normandiya Çıkarması öncesi bir Fransız köyündeki vericiyi devre dışı bırakmaya çabalayan Amerikan paraşüt birliğine ait kimi askerlerin mücadelesini anlatan ‘Overlord Operasyonu’, melez bir yapım. ‘İkinci Dünya Savaşı’ filmlerinden ‘zombi külliyatı’na kayan filmde, öykünün ana ekseni Dr. Mengele’nin genetik deneylerini hatırlatıyor.

9.11.2018

Hocam bir genç kayınpeder şehveti fetvası bekliyoruz

NEDENSE bugüne kadar hep genç kayınvalide şehveti fetvası işittik...

6.04.2018

Özgürce âşık olduk özgürce seviştik ve çölde veda ediyoruz

CUMA öğleden sonra “Desert Trip”, yani “Çöl Yolculuğu Konserleri”nin ilkine gitmek üzere yol çıktığımda, bir anlamda 50 yıl önceye dönüyordum.

8.10.2016

Güldürüyor keratalar...

80’lerin sonundan 90’ların başına kadar hükmünü sürdüren dizilerden ‘21 Jump Street’e (ki ana karakterlerden birini Johnny Depp canlandırırdı), yıllar sonra 2011’de tekrar dönülmüş ve gayet gırgır bir filmle bir nevi selam sarkıtılmıştı. Bizde ‘Liseli Polisler’ adıyla gösterime giren bu yapımın devamı niteliğindeki ikinci adım ‘22 Jump Street’, bu kez de ‘Liseli Polisler 2’ Türkçe çevrimiyle bu haftadan itibaren salonlarımıza uğruyor.

8.08.2014

Dilbaz

Dil öğrenmeye, özellikle de kısa süre için, yurt dışına giden yurdum insanının hemen hepsinde bir slogan mevcuttur. "Türklerin olmadığı ya da en az olduğu bir yere ve okula gitmek istiyorum".

8.04.2014

Meditasyonun 10 saniye sırrı

SABAH saat 08.00’de, yani oturumun başlamasından bir saat önce, kapıdaki kuyruğa girdiğimde, Davos programımda en kritik tercihi yapmıştım.

26.01.2014

Meditasyona mı gideyim, zikre mi

GELENEKSEL Davos günlerim başladı.

23.01.2014

Puma kadının önlenemez yükselişi

Demi Moore, Cher, Goldie Hawn, Madonna, Jennifer Lopez... Bu isimler son yıllarda ortaya çıkan ‘cougar woman’ kavramının en ünlü temsilcilerinden bazıları... Kendinden genç erkeklerle ilişki kuran ‘puma kadınının’ dünyası nasıl? Yaşı 50’yi geçmiş erkekler ve kadınlar; Bu yazı özellikle sizi ilgilendiriyor.

26.01.2013