MENÜ

Thy

Thy ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Thy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.511 Thy haberi bulunmuştur.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, (BIST: THYAO) Türkiye'nin ulusal havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları'nın merkezi günümüzde İstanbul'da bulunmaktadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2014 yılında toplam 54,7 milyon yolcu taşımıştır.

Skytrax'ın 2015 ödüllerine göre 5.kez Avrupa'nın en iyi havayolu seçilmiştir ve hali hazırda Dünya'nın en iyi 4. havayolu konumundadır. Ayrıca THY'nin, bunun dışında birçok alanda başarıları vardır. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, yakında başlanacak noktalar ile birlikte, 110 ülkede 230 dış hat (Son ilan edilenler dahil, askıya alınan destinasyonlar hariçtir; Hong Kong, Kosova, KKTC ve Tayvan ayrı ülke olarak kabul edilmektedir) ve 50 iç hat (Anadolujet'in uçtuğu noktalar hariç) olmak üzere toplamda 280 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.

Thy Haberleri

Yahya Üstün: Kısa bir ara veriyoruz

Yahya Üstün: Kısa bir ara veriyoruz

Koronavirüs önlemleri kapsamında 30 büyükşehire araç giriş ve çıkışınan yasaklanmasının ardından Türk Hava Yolları da iç hat uçuşlarının 15 gün süreyle durdurduğunu açıklandı.

3.04.2020Gündem
THY,  14 iç hat uçuşunu durdurdu

THY, 14 iç hat uçuşunu durdurdu

THY'nin İç hatlarda 14 Büyükşehre yaptığı kısıtlı sayıdaki İç hat seferleri 20 Nisan tarihine kadar iptal edilecek

3.04.2020Gündem
Dış hat uçuşlarını 1 ay durdurdu

Dış hat uçuşlarını 1 ay durdurdu

Türk Hava Yolları (THY), tüm dış hat seferlerinin 1 Mayıs’a kadar durdurulduğunu açıkladı.

3.04.2020Ekonomi
THYden yurt dışı uçuş kararı

THY'den yurt dışı uçuş kararı

Türk Hava Yolları, koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 Nisan'a kadar durdurduğu yurt dışı uçuşlarını, 1 Mayıs'a uzatma kararı aldı

1.04.2020Gündem
THY: Operasyonel maliyetleri azaltma ve finansal likiditeyi artırma çalışmaları sürüyor

THY: Operasyonel maliyetleri azaltma ve finansal likiditeyi artırma çalışmaları sürüyor

Türk Hava Yolları (THY,) operasyonel maliyetlerini azaltmak ve finansal likiditesini artırmak için çalışmalar yapıldığını, bu kapsamda bazı maliyet azaltıcı tedbirlerin alındığını duyurdu.

1.04.2020Ekonomi
Uçuşlar ne zaman başlayacak

Uçuşlar ne zaman başlayacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca havayolu yolcuları, 29 Mart'tan itibaren Seyahat İzin Belgesi olmadan seyahat edemeyecek. Salgının yayılmasının engellenmesi için alınan bu tedbir sıkı şekilde uygulanırken, genelgeyle yolcular Seyahat İzin Belgesi olmadan seyahat edemeyecek. Bu nedenle Türk Hava Yolları başta olmak üzere tüm hava yolu firmaları seyahat izin belgesi olmayan vatandaşlara bilet satışı yapmayacak ve uçak ile seyahat etmelerine kesinlikle izin vermeyecek. Peki, uçuşlar ne zaman başlayacak?

31.03.2020Gündem
İzin belgesi olan THY yolcuları biletlerini internetten de alabilecek

İzin belgesi olan THY yolcuları biletlerini internetten de alabilecek

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, seyahat izin belgeli yolcuların biletlerini internet ile mobil sistemleri, çağrı merkezi, acentelerle uçuş icra edilen havalimanı satış ofislerinden satın alabileceğini duyurdu.

30.03.2020Ekonomi
THY ile bugün kaç kişinin uçacağı belli oldu

THY ile bugün kaç kişinin uçacağı belli oldu

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs önlemleri doğrultusunda yurtdışı uçuşlarını iptal eden Türk Hava Yolları ile bugün yurt içinde kaç kişinin uçuş yapacağı da belli oldu.

30.03.2020Ekonomi
THYnin yurt içi seferlerde uygulayacağı kuralları duyuruldu

THY'nin yurt içi seferlerde uygulayacağı kuralları duyuruldu

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni tip koronavirüs için alınan önlemler kapsamında iç hat seferleri için uçak içinde 'yan koltuk boş uygulaması' yapılacağını bildirdi.

29.03.2020Gündem
Son dakika... THY Genel Müdürü Ekşi’den Ankara uçuşlarına ilişkin açıklama

Son dakika... THY Genel Müdürü Ekşi’den Ankara uçuşlarına ilişkin açıklama

TÜRK Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs önlemleri kapsamında Ankara’dan 10 farklı şehre gerçekleşecek tarifeli uçuşları açıklarken, seyahat belgesine sahip olan yolcuların 4 saat önceden havalimanına gelmeleri konusunda uyarıda bulundu.

29.03.2020Ekonomi
Sabiha Gökçen’de uçuşlar durduruldu

Sabiha Gökçen’de uçuşlar durduruldu

Sabiha Gökçen Havalimanı Güvenlik Komisyonu, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında aldığı karar gereğince 28.03.2020 saat 20.00 itibariyle, uçuşları geçici bir süre için durdurdu.

29.03.2020Ekonomi
THY bilet satışlarına ara verdi

THY bilet satışlarına ara verdi

Yurt içi seyahatlerin valilik izni ile yapılacak olması nedeniyle Türk Hava Yolları İçişleri Bakanlığı altyapısını kurana kadar bilet satışlarını durdurdu.

28.03.2020Ekonomi
Son dakika... Hangi şehirlere uçuş yapılacak THY sadece o şehirlere uçacak..

Son dakika... Hangi şehirlere uçuş yapılacak? THY sadece o şehirlere uçacak..

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs nedeniyle Türk Hava Yolları'nın sadece büyükşehirlere sefer düzenleyeceğini açıkladı.

28.03.2020Ekonomi
Türkiye’den KKTC’ye corona virüs nedeniyle tıbbi malzeme yardımı

Türkiye’den KKTC’ye corona virüs nedeniyle tıbbi malzeme yardımı

TÜRKİYE, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) koronavirüs(corona virüs) nedeniyle bir uçak dolusu tıbbı malzeme gönderdi. KKTC Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Sağlık Bakanlığı'nın gönderdiği yardımlara teşekkür etti.

28.03.2020Gündem
THYden önemli iç hat seferi açıklaması

THY'den önemli iç hat seferi açıklaması

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi "İç hat seferlerimiz cumartesi 23.59'dan itibaren İstanbul ve Ankara'dan bazı büyükşehirler ile sınırlandırılmıştır" dedi.

28.03.2020Ekonomi
THY New York-İstanbul uçuşlarını durdurdu

THY New York-İstanbul uçuşlarını durdurdu

Türk Hava Yolları (THY), koronavirüs (kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında, New York-İstanbul uçuşlarını durdurma kararı aldı.

28.03.2020Ekonomi
THYnin İyiliğe Uçan ekiplerinden Hayat Eve Sığar desteği

THY'nin 'İyiliğe Uçan' ekiplerinden 'Hayat Eve Sığar' desteği

Türk Hava Yolları(THY) kabin ekipleri tarafından kurulan ve Elazığ’da da bir anaokulunun inşaatını üstlenen ‘İyiliğe Uçanlar Derneği’, yeni projeleri “Dilek Ağacı” ile koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitimlerine evlerinde devam eden, dışarıda özgürce oyun oynayamayan ihtiyaç sahibi çocukların hayallerini dijital ortamlar aracılığıyla gerçekleştiriyor. Projede ihtiyaç sahibi çocukların dilekleri sosyal medya aracılığıyla alınıyor, dernek üyesi yardımseverler e- ticaret platformları ve kargo şirketleri aracılığıyla çocukların ihtiyaçlarını adreslerine yönlendiriyor. Hediyeler çocukların yüzünü güldürdü.

27.03.2020Haber
THY’nin ‘İyiliğe Uçan’ ekiplerinden ‘Hayat Eve Sığar” desteği

THY’nin ‘İyiliğe Uçan’ ekiplerinden ‘Hayat Eve Sığar” desteği 

Türk Hava Yolları(THY) kabin ekipleri tarafından kurulan ve Elazığ’da da bir anaokulunun inşaatını üstlenen  ‘İyiliğe Uçanlar Derneği’, yeni projeleri “Dilek Ağacı” ile koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitimlerine evlerinde devam eden, dışarıda özgürce oyun oynayamayan ihtiyaç sahibi çocukların hayallerini dijital ortamlar aracılığıyla gerçekleştiriyor. Projede ihtiyaç sahibi çocukların dilekleri sosyal medya aracılığıyla alınıyor, dernek üyesi yardımseverler e- ticaret platformları ve kargo şirketleri aracılığıyla çocukların ihtiyaçlarını adreslerine yönlendiriyor. Hediyeler çocukların yüzünü güldürdü.

27.03.2020Ekonomi
Korona duvarı

Korona duvarı

9 yıl önce içtiği temizlik maddesi nedeniyle iç organları hasar gören ve şimdiye kadar Türkiye ve ABD’de 305 ameliyat geçiren Kayra Talha Yaman’ın, ABD’de devam eden tedavisi koronavirüs nedeniyle yarım kaldı.

27.03.2020Gündem
THY, New York-İstanbul uçuşlarını durdurdu

THY, New York-İstanbul uçuşlarını durdurdu

ABD’nin New York kentinde koronavirüs vakıalarının artmasının ardından Türk Hava Yolları (THY) kente uçuşları 17 Nisan tarihine kadar iptal ettiğini duyurdu. THY, ABD’nin Şikago ve Washington şehirlerine düzenlediği seferlerine ise devam edecek.

26.03.2020Gündem
THY yolcu uçakları kargo ile gökyüzünde

THY yolcu uçakları kargo ile gökyüzünde

Koronavirüs sebebiyle ucuş sayısı azalan Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları Turkish Cargo filosuna destek veriyor.

26.03.2020Ekonomi
Turkish Cargo artırılmış kapasitesi ile sağlık ürünlerini Türkiyeye ulaştırıyor

Turkish Cargo artırılmış kapasitesi ile sağlık ürünlerini Türkiye'ye ulaştırıyor

Turkish Cargo, milli havayolu Türk Hava Yolları’nın dünya ile kurduğu hava köprüsünü kargo taşımacılığı alanında sürdürmeye devam ediyor.

25.03.2020Ekonomi
Sudan ve Mısırdaki Türk öğrencilerin tahliye işlemleri başladı

Sudan ve Mısır'daki Türk öğrencilerin tahliye işlemleri başladı

Sudan ve Mısır'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle mahsur kalan ve Türkiye'ye dönmek isteyen öğrencilerin tahliyesine başlandı.

24.03.2020Dünya
SunExpress, 13 Mart’tan beri 30 bin turisti evlerine ulaştırdı

SunExpress, 13 Mart’tan beri 30 bin turisti evlerine ulaştırdı

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Yolcularımıza olan taahhüdümüz gereği, yasakların başladığı 13 Mart’tan 22 Mart’a kadar, İzmir ve Antalya’dan gerçekleştirdiğimiz 180 özel uçuşla yaklaşık 30 bin uçuş yasağı olan ülke vatandaşını Türkiye’den kendi ülkelerine ulaştırdık” ifadesini kullandı.

23.03.2020Avrupa
5 şehir dışında tüm dış hatlara uçuşlar iptal

5 şehir dışında tüm dış hatlara uçuşlar iptal

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, koronavüris nedeniyle, New York, Washington, Hong Kong, Addis Ababa ve Moskova dışındaki tüm dış hat seferlerinin 27 Mart itibarıyla durdurulacağını açıkladı.

23.03.2020Ekonomi
THY yurt dışı seferlerini 17 Nisana kadar durdurdu

THY yurt dışı seferlerini 17 Nisan'a kadar durdurdu

Türk Hava Yolları (THY), Hong Kong, Moskova, Addis Ababa, New York ve Washington dışındaki tüm yurt dışı seferlerini 27 Mart itibarıyla 17 Nisan'a kadar sonlandırdı.

22.03.2020Gündem
Bunlar yeni bilgiler ve ilk kez açıklıyorum dedi ve tek tek duyurdu

'Bunlar yeni bilgiler ve ilk kez açıklıyorum' dedi ve tek tek duyurdu

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 21 Mart tarihinden önce yurt dışı, 20 Mart tarihinden önce yurt içi bileti alan vatandaşların bilet değişikliği ya da açığa alma durumunda herhangi bir ek ücret ödemeyeceklerini duyurdu.

22.03.2020Ekonomi
THYden 65 yaş açıklaması

THY'den '65 yaş' açıklaması

THY, Corona Virüsü nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağının uygulanmasının ardından bu yaş grubunda olan yolcuların uçuşlara kabul edilmeyeceğini açıkladı.

21.03.2020Gündem
İç hat yolcu uçakları kargo taşıyacak

İç hat yolcu uçakları kargo taşıyacak

Türk Hava Yolları (THY), iç hat uçuşlarında kargo taşımaya başlayacak.

21.03.2020Ekonomi
Kimseye ayrıcalık yok

'Kimseye ayrıcalık yok'

Önceki gece Paris’ten gelen yolcularla karantinaya götürülürken iki polisin otobüsten indirdiği KKTC’li bürokratın kızı Güzide Sofi ile ilgili soruşturma başlatıldı. İçişleri Bakanı Soylu, ‘Kimseye ayrıcalık yok’, Adalet Bakanı Gül de ‘Kanun önünde herkes eşit’ dedi.

19.03.2020Gündem
100 milyar TL’lik kalkan

100 milyar TL’lik kalkan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgınının ardından dün kabine ve iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. Virüsün ekonomi üzerindeki etkilerini azaltmak için alınan tedbirleri ve destek paketini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ekonomik İstikrar Kalkanı adını verdiğimiz bir paketle, KOVİD-19 salgınının etkilerini azaltmak için toplamda 100 milyar liralık bir kaynak setini devreye alıyoruz” dedi.

19.03.2020Ekonomi
Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin merakla beklediği corona virüsü toplantısı sonrasında çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız, tehdit ortadan kalkana kadar, evinden çıkmamalı, kimseyle temas etmemelidir" dedi. Erdoğan ayrıca 76 yaş üstü emekli vatandaşların eğer isterlerse emekli maaşlarını evlerinden alabileceklerini söyledi.

18.03.2020Gündem
Dünyada üçüncü oldu

Dünyada üçüncü oldu

Avrupa şebekesindeki uçuş trafiği koronavirüs nedeniyle şubatta yıllık bazda yüzde 2,6 düştü. THY Şubat ayında dünyada 3'üncü oldu.

18.03.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Şu ana kadar 3 bin 614 vatandaşımız başvurdu

Son dakika... Bakan Çavuşoğlu: Şu ana kadar 3 bin 614 vatandaşımız başvurdu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Corona Virüs tedbirleri kapsamında Avrupa'dan gelecek Türklerle ilgili açıklama yaptı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 3 bin 614 Türk vatandaşının 9 Avrupa ülkesinden bu gece yarısına kadar getirileceğini açıkladı. THY'nin 34 seferiyle getirilecek 3 bin 614 kişi İstanbul ve Kocaeli'deki yurtlarda karantinaya alınacak.

17.03.2020Haber
Son dakika haberler... Avrupadan gelecek Türkler... Bakan Çavuşoğlu: Şu ana kadar 3 bin 614 vatandaşımız başvurdu

Son dakika haberler... Avrupa'dan gelecek Türkler... Bakan Çavuşoğlu: Şu ana kadar 3 bin 614 vatandaşımız başvurdu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Corona Virüs tedbirleri kapsamında Avrupa'dan gelecek Türklerle ilgili açıklama yaptı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 3 bin 614 Türk vatandaşının 9 Avrupa ülkesinden bu gece yarısına kadar getirileceğini açıkladı. THY'nin 34 seferiyle getirilecek 3 bin 614 kişi İstanbul ve Kocaeli'deki yurtlarda karantinaya alınacak.

17.03.2020Gündem
THYden bilet değişikliği mesajı: Her süreci çözüme kavuşturacağız

THY'den bilet değişikliği mesajı: Her süreci çözüme kavuşturacağız

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, bilet değişikliği ile ilgili yaşanan gecikmelerle ilgili açıklama yaptı. Üstün, "Gecikmeler için özür diler her süreci çözüme kavuşturacağımızı temin ederiz" dedi.

16.03.2020Gündem

THY’den Corona virüs kapsamında Avrupa seferleri açıklaması!

KORONAVİRÜS nedeniyle başta Almanya olmak üzere 9 Avrupa ülkesine gerçekleştirdiği seferleri sadece Türk vatandaşlarının ülkeye gelişlerini sağlamak için sürdüren Türk Hava Yolları (THY), 18 Mart tarihi itibariyle bu seferleri tamamen durduracaklarını açıkladı.

15.03.2020Ekonomi
Gidiş var dönüş kısıtlı

Gidiş var dönüş kısıtlı

Sağlık Bakanlığı’nın, İtalya’nın ardından dokuz Avrupa ülkesi ve Azerbaycan, Gürcistan ile daha uçuşları durdurma kararı almasıyla birlikte, dün sabah 08.00’den itibaren bu ülkelerden Türkiye’ye yönelik seferler durduruldu. Söz konusu ülkelere gidiş seferlerine müsaade edildi. Türk vatandaşları 17 Mart lokal saat 24.00’e kadar 14 günlük karantina şartı ile Türkiye’ye giriş yapabilecek Yetkililer, uçuş durdurma kararına ilişkin merak edilen soruları yanıtladı.

15.03.2020Ekonomi
Türkiye 14 ülkeye kapılarını kapattı

Türkiye 14 ülkeye kapılarını kapattı

Kovid-19 önlemleri kapsamında, 9 Avrupa ülkesiyle uçuşların durdurulmasıyla Türkiye'nin kapılarını kapattığı ülke sayısı 14'e ulaştı.

14.03.2020Ekonomi
THY’den yolculara seyahat uyarısı

THY’den yolculara seyahat uyarısı

Türk Hava Yolları, Almanya, Fransa, İspanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç ve Danimarka’dan çıkışlı uçuşu iptal olan yolcuların bilet değişiklik işlemlerinin ücretsiz yapılacağını açıkladı.

14.03.2020Ekonomi
Son dakika haberi... 9 Avrupa ülkesine uçuş yasağı

Son dakika haberi... 9 Avrupa ülkesine uçuş yasağı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası 9 Avrupa ülkesine uçuş yasağı getirildiğini açıkladı

13.03.2020Gündem
THY uçakları koronavirüse karşı Singapur’da da dezenfekte ediliyor

THY uçakları koronavirüse karşı Singapur’da da dezenfekte ediliyor

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları Singapur uçuşlarını gerçekleştiren uçaklarını misafirlerinin seyahat güvenliğini sağlamak amacıyla hem İstanbul’da hem de Singapur’da dezenfekte ediyor. COVID-19 (koronavirüs) önlemleri kapsamında, bugün başlayan uygulama ile Singapur’dan İstanbul’a seyahat edecek yolcular için uçaklar Singapur’da da dezenfekte edilecek.

12.03.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

65 plus arkadaşlar aman bu klipten uzak durun

EVE kapatılan “65 Plus” kategorisi var ya...

3.04.2020

Kanatlarımızı kaybettik

Binlerce uçak yere indi. Yani ‘ground’ oldu. O milyon dolarlık uçaklar havalimanları apronlarını, uçak fabrikalarının park alanlarını doldurdu. Hazin bir görünüş. Hayatlarını uçarak kazanan pilotlar, kabin memurları yüz binlerce çalışan evlerinde. Gökyüzü neredeyse bomboş. Tepemizden uçak geçmiyor. Böylesi hiç yaşanmamıştı…

1.04.2020

Cinsel istismar ve kadına şiddet kapsam dışı

İNFAZ indiriminden galiba en son Meclis’ten çıktığı zaman emin olacağız.

30.03.2020

En az 1 milyon havacı işsiz kalacak

Kabaca yapılan ilk hesaplara göre koronavirüs salgını nedeniyle dünya çapında havacılık sektöründe çalışanlardan 1 milyon kişinin sistem dışına çıkarılacağı hesaplanıyor. Sektörün çok hızlı bir şekilde batma noktasına doğru gittiğini belirten uzmanlar daha az çalışanla sistemi çevirmenin formüllerini arıyorlar. Birçok ülkede sendikalar ayaklanmış durumda. Her ülkede havacılık sektörü için devlet yardımı isteniyor, vergilerin sıfırlanmasıyla işe başlanması bekleniyor.

25.03.2020

Karantina günlerinde Kelebek Apartmanı

Kelebek sayfalarında her gün gördüğünüz ünlüler aynı binada otursaydı... Biraz dedikodu yapalım mı? Bakın halleri nice olurdu...

24.03.2020

CHP doğru olanı yaptı

CHP, koronavirüs nedeniyle 28-29 Mart tarihlerinde yapılacak kurultayı erteleme kararı aldı.

17.03.2020

Koronavirüsten tur iptali nasıl yapılır?

Koronavirüsün yayıldığı ülkelerden birine gitmek için tur satın aldıysanız, ‘mücbir’ sebep gerekçesiyle 30 gün öncesinden, fesih koşulu da aranmaksızın turu iptal edebilirsiniz. Tur ücretini, vergi/harç gibi zorunlu olanlar dışında kesintisiz alabilirsiniz. Şirket ödemeyi 14 gün içinde yapmazsa ya da farklı şekilde kesinti yaparsa, tüketici hakem heyetleri ile adliyelerde bulunan tüketici mahkemelerine başvurup hakkınızı arayabilirsiniz. Aynı şekilde uçak bileti iptalinde mağduriyet yaşarsanız adres yine tüketici hakem heyetleri.

16.03.2020