EKSTRA
MENÜ

Oda

Oda haberleri sayfasında güncel ve son dakika Oda hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 37.247 Oda haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Oda, evin veya herhangi bir yapının oturma, çalışma, yatma gibi işlere yarayan; banyo, salon, giriş vb. dışında kalan, bir veya birden fazla çıkışı olan bölmesi. Açık alandan bir duvar ya da kapıyla ayrılır. Geçmişi Girit Uygarlığı'na uzanmaktadır.

DEVAMI

Oda Haberleri

Komşular arasında yardımlaşma var Devlet ortada yok

Komşular arasında yardımlaşma var! Devlet ortada yok!

Almanya’da sel felaketinde en çok etkilenen bölgelerden Sinzig kasabasında 18 Türk aile mağdur oldu. Mağdurlardan Oya Erel, “Her şeyimizi kaybettik, canımızı zor kurtardık. Çaresiziz, ne yapacağımızı bilmiyoruz. Sadece komşuluk ilişkileri çerçevesinde bir yardımlaşma var. Devlet ortada yok” dedi.

23.07.2021Avrupa
Büyüme ve istihdamda turizm etkisi

Büyüme ve istihdamda turizm etkisi

Merkez Bankası turizmin milli gelire etkisini inceleyerek, turist sayısında yüzde 10’luk artışın milli geliri 0.7 puan artırdığını ortaya koydu. Turist sayısında yüzde 10’luk artışın toplam istihdamda ilk iki çeyrekte sırasıyla yüzde 0.2 ve yüzde 0.4 oranında yükseliş sağladığı vurgulandı.

23.07.2021Ekonomi
Bir Oxford macerası; hızlı ve eğlenceli

Bir Oxford macerası; hızlı ve eğlenceli

Yazar ve besteci Edmund Crispin, ‘Gervase Fen Polisiyeleri’ serisinin üçüncü ve en beğenilen macerası ‘Kayıp Oyuncak Dükkânı’nda karmaşık bir muammaya dayalı, hareketli, güçlü bir entelektüel arka plana sahip ve çok eğlenceli bir hikâye anlatıyor. Kimi eleştirmenlere göre bu kitap İngiliz suç kurgusunun keşfedilmemiş hazinelerinden biri.

22.07.2021Kitap Sanat
Kloroform Nedir, Ne İşe Yarar Kloroform Suda Çözünür Mü, Yanıcı Mıdır

Kloroform Nedir, Ne İşe Yarar? Kloroform Suda Çözünür Mü, Yanıcı Mıdır?

Bazı maddeler doğada etken madde olarak yer almaz. Ama farklı türlerde bulunan maddelerin birleşimi ile oluşup yine başka bir madde ya da ürünün üretiminde kullanılırlar. Kloroform ise, bu tanıma en uygun olan terimler arasında yer alır. Kloroform nedir, ne işe yarar? İşte, merak edilen tüm detaylar.

22.07.2021Sağlık
Güneydoğuda bayram hareketliliği Turizmcilerin yüzü gülüyor

Güneydoğu'da bayram hareketliliği! Turizmcilerin yüzü gülüyor

Gelenek, kültür ve lezzetiyle dikkat çeken hem yerli hem de yabancı turistin ilgi odağı olan Güneydoğu, eski günlerine döndü. Koronavirüs pandemisi kısıtlamalarının sona ermesi ve 9 günlük Kurban Bayramı tatili nedeniyle Güneydoğu'ya turist akını yaşandı.

22.07.2021Ekonomi
Butik Otel Nedir, Özellikleri Nelerdir Butik Otel Nasıl Açılır

Butik Otel Nedir, Özellikleri Nelerdir? Butik Otel Nasıl Açılır?

Ülkemizde en çok var olan otel türleri arasında butik oteller gelmektedir. Butik otellerin bir takım özellikleri bulunmaktadır. Diğer otel türlerinden tamamen farklı olan butik otellerin nasıl açıldığı da merak edilmektedir. Tatilini butik otelde geçirmek isteyen kişiler konaklama imkanlarının neler olduğunu merak etmektedirler. Peki butik otel nedir? Butik otellerin özellikleri nelerdir? Butik oteller nasıl açılır? İşte butik oteller ile ilgili tüm detaylar.

22.07.2021Araştırma
Denize girmek yetmeyince... Türkiyenin serin suları: 7 bölge,17 şehir ve 20 ŞELALE

Denize girmek yetmeyince... Türkiye'nin serin suları: 7 bölge,17 şehir ve 20 ŞELALE

Haziran ayının sonlarından itibaren sıcaklıklar Türkiye genelinde etkili olmaya devam ediyor. Gölgede 32 derece olan sıcaklık, nemin de etkisiyle 40 derecelere kadar çıkıyor. Öyle ki denize girmek bile yetmiyor. Biz de gezginlere güneşi biraz olsun unutup serin sularına kendimizi atacağımız en güzel şelaleleri sorduk. 7 bölge ve 17 şehirden 20 güzel şelaleyi önerdiler...

22.07.2021Gündem
İstanbul’u umutlandıran turist hareketi

İstanbul’u umutlandıran turist hareketi

Bayram tatili nedeniyle yerli turist kıyı bölgelerine akın etti. Pandemide evde kalmaktan sıkılanlar tatil bölgelerine koşarken, yabancı turist sayısında da artış yaşanıyor. Bu artıştan en büyük payı kıyı bölgeleri alsa da, dünyanın en çok ilgi gören şehirleri arasında yer alan İstanbul’a da turist akışı başladı. Özellikle tarihi Sultanahmet bölgesindeki otelciler, gelen turist sayısının arttığını, gelecek için umutlandıklarını söylüyor.

22.07.2021Ekonomi
Kuzey Egede şelaleler bile dolu... Zeytinlikler otopark oldu

Kuzey Ege'de şelaleler bile dolu... Zeytinlikler otopark oldu!

Bayram tatili için Ege’nin kuzeyini tercih edenler sahilleri ve dere kenarlarını mesken tuttu. Altınoluk, Akçay, Ayvalık ve Sarımsaklı’da plajlar tam kapasite çalışırken bölgedeki şelale ve kanyonlarda bile adım atacak yer yoktu. Bu yoğunluktan esnaf çok mutlu...

22.07.2021Gündem
Rahatlayın, burası Fethiye

Rahatlayın, burası Fethiye

Sonda söyleyeceğimi baştan söyleyeyim. İki gündür okuduğunuz, izlediğiniz Çeşme, Bodrum, Bozcaada, Antalya turistlerinin yaşadığı ‘kalp sıkışıklığı’ Fethiye’de yok. Ne su, elektrik kesintisi yaşadım, ne karaborsada oda gördüm, ne de ‘keşke gelmeseydik’ lafları işittim. Plajların yoğunluğu da, alternatif çok fazla olduğundan, biraz da şezlong parasını gözden çıkardıysanız, ki her yer ‘beach’ olmuş, aşılabilir bir problem. Gerçi belediye yetkilileri 165 bin olan nüfusun 400 binlere çıktığını söylüyor ama bu da ‘klasik yaz yoğunluğu’ olarak görülüyor.

22.07.2021Gündem
Alanya yine hayat dolu

Alanya yine hayat dolu

Yerleşik yabancılara ve neredeyse her milletten turistlere yerli tatilciler de eklenince Alanya yeniden canlandı. Restoranlar, sahiller dolu. Her yerden enerji fışkırıyor. Peki Alanya’da nereleri görmek gerek, denize nereden girilir, hangi yemekleri ünlü...

21.07.2021Gündem
Hamileler çiğ ete dokunabilir mi Hamilelikte çiğ ete dokunmak zararlı mı

Hamileler çiğ ete dokunabilir mi? Hamilelikte çiğ ete dokunmak zararlı mı?

Hamileler çiğ ete dokunulur mu sorusu, özellikle Kurban Bayramı dolayısıyla gündemde yer alıyor. Kurban Bayramı'nda sıklıkla ete dokunulmak durumunda kalınılması dolayısıyla çiğ ete dokunulur mu sorusu da gebeler ve ailelerinin gündemini oluşturuyor. Peki, Hamileler çiğ ete dokunabilir mi? Hamilelikte çiğ ete dokunmak zararlı mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

20.07.2021Sağlık
Başkan isyan etti Maaş 5 bin TL, başvuru yok...

Başkan isyan etti! Maaş 5 bin TL, başvuru yok...

Toplu ulaşım sektöründe istihdam edilmek üzere 5 bin TL maaşla 50 şoför aradıklarını söyleyen Antalya Otobüsçüler Odası Başkanı Yasin Arslan, “Günlerdir ilan veriyoruz ne arayan var ne soran” dedi.

20.07.2021Ekonomi
Türbe nedir ve ne amaçla yapılmıştır Mimaride türbe ve örnekleri

Türbe nedir ve ne amaçla yapılmıştır? Mimaride türbe ve örnekleri

Orta Asya'da yoğun olarak görülen mimari ve tarihi değerler bulunmaktadır. Türbe de yapısı itibariyle en çok merak edilen mimari yapılardan birisidir. Türbe nedir ve ne amaçla yapılmıştır? Mimaride Türbe ve örnekleri nelerdir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

20.07.2021Araştırma
Bebeklerde uyku düzeni ne zaman oturur Bebeklerde uyku eğitimi hakkında detaylar

Bebeklerde uyku düzeni ne zaman oturur? Bebeklerde uyku eğitimi hakkında detaylar

Bebeklerde uyku düzeni, gelişim açısından kritik öneme sahip oluyor. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişiminde kilit rol oynayan uyku, ebeveynlerin belli bir düzene oturmak için yoğun çaba sarf ettiği konuların başında geliyor. Çözüm arayışında karşılarına çıkan birbirinden farklı yüzlerce yöntem ise kafa karışıklıklarına neden oluyor. Peki, bebeklerde uyku eğitimi nasıl sağlanır? İşte, o konu hakkında bazı detaylar

19.07.2021Sağlık
Marmaris’in kırsal mahalleleri tatilcilerle doldu

Marmaris’in kırsal mahalleleri tatilcilerle doldu

Muğla’nın turistik ilçesi Marmaris’in doğayla iç içe kırsal mahallelerindeki konaklama tesislerinde bayram tatili dolayısıyla yüzde 100 doluluğa ulaşıldı. 1+1 oda fiyatları 1500 liradan başlıyor 2500 liraya kadar çıkıyor. 9 günlük tatil kapsamında mahallerin nüfusu, 10 kat arttı.

19.07.2021Haber
Marmaris’in kırsal mahalleleri tatilcilerle doldu

Marmaris’in kırsal mahalleleri tatilcilerle doldu

Muğla’nın turistik ilçesi Marmaris’in doğayla iç içe kırsal mahallelerindeki konaklama tesislerinde bayram tatili dolayısıyla yüzde 100 doluluğa ulaşıldı. 1+1 oda fiyatları 1500 liradan başlıyor 2500 liraya kadar çıkıyor. 9 günlük tatil kapsamında mahallerin nüfusu, 10 kat arttı.

19.07.2021Ekonomi
Turizm cennetinde kaydedildi... İsyan ettiren görüntü

Turizm cennetinde kaydedildi... İsyan ettiren görüntü!

Bozcaada'da turizm magandalarının ortaya çıkardığı manzara sosyal medyada da tepki çekti. Parti yapan bir grubun geride bıraktıklarını çekip paylaşan belediye yetkilileri "Nasıl, parti güzel miydi? Yazık, çok yazık..." diye isyan etti...

19.07.2021Gündem
Bozcaada’da boş oda kalmadı

Bozcaada’da boş oda kalmadı

Yaklaşan bayram tatili öncesinde rezervasyon uyarısını dinlemeyen tatilciler Bozcaada’da son odaların peşine düştü. Herkes telefona sarılıp ‘Alo boş oda var mı?’ diye soruyor. Ancak otellerde yer yok. Hatta kamp alanlarında bile çadır kuracak yer bulunamıyor. Son odalar ise karaborsaya düşmüş durumda. Karaborsaya düşen odalar arasında 1000 TL’den ucuzunu bulmak ise neredeyse imkânsız.

19.07.2021Ekonomi
Panko nedir ve nasıl yapılır Japon ekmek kırıntısı (Panko) tarifi

Panko nedir ve nasıl yapılır? Japon ekmek kırıntısı (Panko) tarifi

Japon mutfağına özgü olarak bilinen Panko; köfte, et, balık gibi yiyecekler kızartılırken daha çıtır olmaları ve daha güzel görünmeleri için kullanılan bir malzemedir. Kızartmalar için kullanılan ve et gibi besinlerin soslandığı sos çeşitlerinin kalınlaştırılması adına da kullanılan bir malzeme olarak belirtilebilir. Peki, panko nedir? Panko nasıl yapılır? Japon ekmek kırıntısı tarifi nasıl yapılmaktadır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

19.07.2021Araştırma
Megaron nedir ve hangi uygarlığa aittir Megaron mimari özellikleri

Megaron nedir ve hangi uygarlığa aittir? Megaron mimari özellikleri

Dünya genelinde birbirinden farklı mimari türleri bulunmaktadır. Özellikle megaron da dikkat çeken yapılar arasında yer alıyor. Megaron nedir ve hangi uygarlığa aittir? Megaron mimari özellikleri nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

19.07.2021Araştırma

Isıl işlem nedir, nasıl ve neden yapılır? Isıl işlem görmüş ne demek ve ısıl işlem çeşitleri

Birçok farklı yapı konusunda ısıl işlem ön plana çıkmaktadır. Özellikle metaller üzerinden arzu edilen şekli yakalamak konusunda, bu yöntem günümüzde yaygın biçimde kullanılıyor. Peki, ısıl işlem nedir, nasıl ve neden yapılır? Isıl işlem görmüş ne demek ve ısıl işlem çeşitleri hakkında tüm detayları derledik.

19.07.2021Araştırma
Güve nedir, nasıl oluşur ve neden olur Güve kelebeği (Böceği) ile nasıl mücadele edilir

Güve nedir, nasıl oluşur ve neden olur? Güve kelebeği (Böceği) ile nasıl mücadele edilir

Ev ya da işyerleri için zarar verici en önemli canlılar içerisinde güve geliyor. Ayrıca birçok farklı alanda rastlanan zararlılar içerisinde bulunduğunu söylemek mümkün. Peki, güve nedir, nasıl oluşur ve neden olur? Güve kelebeği (böceği) ile nasıl mücadele edilir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

19.07.2021Araştırma
Cam Tavanlar 7. yeni bölüm 2.fragman yayınlandı - Cam Tavanlar yeni bölümde Cemin eski sevgilisi ortalığı karıştıracak

Cam Tavanlar 7. yeni bölüm 2.fragman yayınlandı - Cam Tavanlar yeni bölümde Cem'in eski sevgilisi ortalığı karıştıracak!

Cam Tavanlar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamları seyirci karşısına çıkan Cam Tavanlar'ın 28 Temmuz tarihli yeni bölüm fragmanında Cem ve Leyla'nın aşkı alevlenirken Suna'nın gelişi büyük bir şok etkisi yarattı. Suna'nın Cem'le yakınlaşması ve Leyla'ya olan sözleri dikkat çekerken, Leyla'nın Cem'le ilgili geçmişini paylaşması ise çarpıcı gelişmelerden oldu. İşte, Cam Tavanlar 7. yeni bölüm 2.fragmanı ve yeni bölümde yaşanacakların özeti niteliğinde bilgiler.

19.07.2021Televizyon
Melisa Aslı Pamuk kimdir, nereli, kaç yaşında Melisa Aslı Pamuk hangi dizilerde oynadı

Melisa Aslı Pamuk kimdir, nereli, kaç yaşında? Melisa Aslı Pamuk hangi dizilerde oynadı?

Melisa Aslı Pamuk, kariyeri ve özel hayatı ile gündemde yer almaya devam ediyor. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Mitra karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk, ününü ise Miss Turkey birinciliği ile kazanmıştır. Peki, Melisa Aslı Pamuk kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Melisa Aslı Pamuk'un oynadığı diziler

18.07.2021Hayat
Antalya’da oteller bayram satışlarını kapattı Geceliği 20 bin euro olan villalar bile doldu...

Antalya’da oteller bayram satışlarını kapattı! Geceliği 20 bin euro olan villalar bile doldu...

Pandemi kısıtlamalarının ardından ilk tatil fırsatı olan 9 günlük Kurban Bayramı tatiliyle Akdeniz ve Ege sahillerinde birçok otel tamamen doldu. Bayramda Türkiye genelinde 10 milyon kişi ve 10 milyar TL’lik seyahat ekonomisi bekleniyor. Turizm kenti Antalya’da Kaş, nüfusunun 6 katını ağırlayacak. Nüfuslarının 7-8 katına çıkacak Olimpos-Adrasan-Çıralı bölgesinde çadır bile kuracak yer kalmazken, Konyaaltı’nda ise oteller satışları 20 gün önce durdurdu. Tekne turlarının da neredeyse tamamen dolduğu belirtildi.

18.07.2021Ekonomi
Kandırada, bayram tatilinde 1 milyon ziyaretçi bekleniyor

Kandıra'da, bayram tatilinde 1 milyon ziyaretçi bekleniyor

Son yıllarda yıldızı parlayan tatil destinasyonları arasında yer alan Kocaeli'nin Kandıra ilçesinin, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 1 milyon ziyaretçi ağırlaması bekleniyor. Kandıra Turizm Derneği Başkanı Murat Güneş yaptığı açıklamada, "Güney alternatiflerini düşündüğümüzde Kandıra yüzde 50 daha ucuz." dedi.

18.07.2021Ekonomi
En başarılı motivasyonel kadın konuşmacılar arasına girmeyi başardım

En başarılı motivasyonel kadın konuşmacılar arasına girmeyi başardım

Hale Caneroğlu, 5 yıl boyunca “Avrupa Yakası”nda ‘Yaprak’ karakterini canlandırdı. Şarkıcılık da yapan Caneroğlu, bir gecede eğlence sektörünü bırakmaya karar verdi ve kendine farklı bir yol çizdi. Kişisel gelişim uzmanı ve motivasyonel konuşmacı olan Hande Caneroğlu, yeni hayatını anlattı.

18.07.2021Magazin
Salgın yüzünden ertelenmişti... Olimpiyatlarda ilk pozitif vaka

Salgın yüzünden ertelenmişti... Olimpiyatlarda ilk pozitif vaka!

Koronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl yapılamayan ve bu yıl da düzenlenip düzenlenmemesi konuşunda büyük tartışmalar yaşanan Tokyo 2020 Olimpiyatlarında ilk pozitif Kovid-19 vakası açıklandı.

17.07.2021Dünya
Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Mahmut Serte yumruklu saldırı

Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Mahmut Sert'e yumruklu saldırı

Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi'nde kamu eczacısı olarak çalışan Diyarbakır Eczacı Odası Başkanı Mahmut Sert, görevi başındayken hemşire Ahmet Başcan'ın yumruklu saldırısına uğradı. Mahmut Sert, Ahmet Başcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

17.07.2021Gündem
Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri oteli Genel Müdürü Okan Vuruşkaner’e sorduk

Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri oteli Genel Müdürü Okan Vuruşkaner’e sorduk

Park Inn by Radisson Istanbul Airport Odayeri odalarının konforu, konumu ve düğün, davet, etkinlik gibi organizasyonlar için verdiği eksiksiz hizmetler ile oldukça ilgi çeken bir otel olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada Park Inn by Radisson Istanbul Airport Odayeri ile ilgili merak edilenleri sorduk.

17.07.2021Seyahat
Son dakika… Kiralık araç kalmadı Uzmanlar uyardı… Elinizi çabuk tutun

Son dakika… Kiralık araç kalmadı! Uzmanlar uyardı… Elinizi çabuk tutun

Yaz mevsimi, tatillerin başlaması, koronavirüs kısıtlamalarının sona ermesi ve Kurban Bayramı’nın da etkisiyle kiralık araçlara olan talepte patlama yaşanmaya başladı. Fiyatların yüksek tutulmasına rağmen talepte yüzde 120’yi aşan artış var. Uzmanlar, yakında kiralık araç kalmayacağını ve vatandaşların rezervasyonlarını yaptırmaları gerektiğini söyledi.

16.07.2021Ekonomi
Hain darbe girişiminin yıl dönümünde iş dünyasından birlik ve beraberlik vurgusu: İş dünyasından 15 Temmuz mesajı

Hain darbe girişiminin yıl dönümünde iş dünyasından birlik ve beraberlik vurgusu: İş dünyasından 15 Temmuz mesajı

İş dünyası hain darbe girişiminin 5. yıl dönümünde birlik ve beraberlik mesajı verdi. Türk halkının demokrasiden yana tavır aldığını hatırlatan iş dünyası temsilcileri, üretime ve büyümeye aralıksız devam edildiğini vurguladı.

15.07.2021Ekonomi
Antrum nedir Tıpta antrum anlamı

Antrum nedir? Tıpta antrum anlamı

Tıbbi bir terim olması ile beraber aynı zamanda merak edilen sözcükler içerisinde antrum geliyor. Vücut içerisindeki belli bir bölgeye işaret etmesi ile beraber, yabancı kökenli bir sözcüktür. Peki, Antrum nedir? Tıpta antrum anlamı üzerine tüm detayları derledik.

14.07.2021Araştırma
Dut Kurusunun Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir Dut Kurusu Yapımı ve Kürü Tarifi

Dut Kurusunun Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir? Dut Kurusu Yapımı ve Kürü Tarifi

Dutun en az yaş meyvesi kadar kurusu da sağlığa çok faydalıdır. İçeriğindeki C vitamini ve demir sayesinde güçlü bir antioksidan olan dut kurusunun, bağışıklıktan kan şekerini düzenlemeye kadar pek çok şeye iyi geliyor. Gelin bu şifalı kuru meyveyi yakından tanıyalım. Dut kurusunun faydaları nelerdir, neye iyi gelir? Dut kurusu nasıl tüketilmeli? İşte, dut kurusu çayı tarifi…

Bodrum’da klasik müzik ziyafeti

Bodrum’da klasik müzik ziyafeti

ÇEV Sanat’ın desteklediği Türkiye’nin üstün yetenekli genç müzisyenleri Jamal Aliyev ve Bade Daştan, Bodrum’da verdikleri konserde sanatseverleri büyüledi.

14.07.2021Magazin
Turizmcilerden çok önemli bayram tatili uyarısı

Turizmcilerden çok önemli bayram tatili uyarısı

Turizm merkezlerinden Antalya'daki tesislerde, Kurban Bayramı dolayısıyla doluluk oranlarının yüksek olması beklenirken, tatilcilere "rezervasyon yaptırmadan yola çıkmayın" uyarısında bulunuldu.

13.07.2021Ekonomi
Coğrafi işaretli ürünler e-ticaretle güçlenecek

Coğrafi işaretli ürünler e-ticaretle güçlenecek

TOBB ve Hepsiburada coğrafi işaretli ürünler için harekete geçti. Buna göre yerli üretici e-ticaret için teşvik edilecek üretici ürünlerini e-ticaretle Türkiye’nin her bölgesine satabilecek.

13.07.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sagalassos Antik Kenti

Sagalassos, Burdur-Isparta arasında Ağlasun ilçesinin 7 kilometre kuzeyinde, Akdağ yamaçlarında denizden 1700 metre yükseklikte etkileyici bir Roma dönemi şehridir. Etkileyici kelimesinin ne olduğunu kentin yamaç tiyatrosunun en son basamağına çıkıp, oturarak tüm kenti ve dağları ayaklarınızın altına aldığınızda anlarsınız. İşte o zaman beni de hatırlayacaksınız.

18.07.2021

İyi konserin kuralları vardır

Bir konsere “iyiydi” demek için...

18.07.2021

Salgın henüz bitmedi

Aşılar sayesinde işler iyi gitse de bilelim ki bu salgın henüz bitmedi.

15.07.2021

Bodrum’da klasik müzik ziyafetİ

ÇEV Sanat’ın desteklediği Türkiye’nin üstün yetenekli genç müzisyenleri Jamal Aliyev ve Bade Daştan, Bodrum’da verdikleri konserde sanatseverleri büyüledi.

14.07.2021