EKSTRA
MENÜ

Kanald

Kanald ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kanald haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.572 Kanald haberi bulunmuştur.

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir

TARİHÇE

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlamıştır. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir.

Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten 17 Ocak 2013'e kadar Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 3 Kasım 2014'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Cüneyt Özdemir, hafta sonu ise Serdar Cebe sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçti.


Kanald Haberleri

Bu kez Çok Güzel Hareketler 2’nin anneleri sahneye çıkıyor...

Bu kez Çok Güzel Hareketler 2’nin anneleri sahneye çıkıyor...

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yeni bölümüyle Pazar günü ekrana geliyor.

10.04.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Zeliş Girayı vurdu... İşte Arka Sokaklar 585. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Zeliş Giray'ı vurdu... İşte Arka Sokaklar 585. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar 585. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar'ın 9 Nisan tarihli son bölümünde Zeliha'nın Giray'ı vurması aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Travmayı atlatamayan Zeliş'in annesinin mezarında intihara kalkışması akıllara Zeliha öldü mü? sorusunu getirdi. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler Arka Sokaklar son bölümü internetten izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

9.04.2021Televizyon
Camdaki Kıza izleyiciden tam not İlk bölümüyle zirvede

Camdaki Kız'a izleyiciden tam not! İlk bölümüyle zirvede

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız”ın ekran yolculuğu başladı. İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu.

9.04.2021Televizyon
Camdaki Kız sosyal medyaya damga vurdu: Sana dünyayı zindan ederim

Camdaki Kız sosyal medyaya damga vurdu: Sana dünyayı zindan ederim!

Camdaki Kız ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Camdaki Kız”ın ilk sahneleri sosyal medyada gündem oldu. Annesi tarafından katı kurallara maruz kalan Nalan'ın geçmişte yaşadığı olayı hatırlayarak korkulu anlar hissetmesi dikkat çekerken; evli ve çocuklu bir kadına aşık olan Sedat'a uygulanan evlilik baskısı da ekranlara damga vurdu.

8.04.2021Televizyon
Sadakatsiz 25. son bölüme Derin sahnesi ile dikkat çekti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 25. son bölüme Derin sahnesi ile dikkat çekti... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D tarafından yayılandı. Ekranlarda fırtınalar estiren Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 7 Nisan Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 25. son bölümünde polislerin Derin hakkında araştırma yapması dikkat çekerken; Derya'nın kayıtlara baktığı sırada Derin'in hamile olduğunu öğrenmesi damga vurdu. Olanlardan sonrası itibarı sarsılan Asya'nın hastaneden vakıftan da kovulması ise Sadakatsiz 25. son bölümde çarpıcı anları ekranlara getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm full izleme ekranı ve 25. son bölümde yaşananlar.

8.04.2021Televizyon

Hekimoğlu 44. son bölümde Memoli istifa mı etti? İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 44. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Her salı ekranlara gelen Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu'nun 6 Nisan tarihli son bölümünde Memoli yaptığı ilik nakli ile iki kardeşin hayatını kurtarırken, Ateş'e dönüştüğünü düşünerek istifa konusunda karar vermesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Emre ve Zeynep arasında yakınlaşmanın devam ettiği Hekimoğlu son bölümünde Ateş ve İpek arasında geçen romantik yemek dikkat çekti. Tüm bunların ardından dizinin son bölümü internetten yayınlandı. İşte, Hekimoğlu 44. son bölüm ekranı ve bu hafta dizide yaşananların özeti.

6.04.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Zelişe cinsel saldırı İşte Arka Sokaklar 584.son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Zeliş'e cinsel saldırı! İşte Arka Sokaklar 584.son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı, seyredenlerin erişimine açıldı. Oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ise her hafta ekranlarda fırtınalar estiren Arka Sokaklar'ın 2 Nisan tarihli 584.son bölümünde Zeliş'in, tecavüze uğradığı haberi herkese büyük yıkım yaşattı. Tekin, intikam yeminleriyle harekete geçerken, Zeliş'in yeniden sapık Giray tarafından kaçırılması Arka Sokaklar 584.son bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yani bölüm fragmanı.

2.04.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde bulunan ceset Derine mi ait İşte Sadakatsiz 24.son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde bulunan ceset Derin'e mi ait? İşte Sadakatsiz 24.son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Sıradışı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 31 Mart Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkan 24.son bölümünde Derin'in ortadan kaybolması heyecan dolu anlara neden oldu. Derin'in geride bıraktığı sır perdesi ile yok olması Sadakatsiz 24. son bölümde merak uyandırırken; ortaya çıkan ipuçları sonrası tüm okların Volkan'ı göstermesi Güçlü ailesi üzerinde şok etkisi yarattı. Final anında bulunan kadın cesedi ise akıllara Derin öldü mü? sorusunu yeniden getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz 24. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümün özeti.

1.04.2021Televizyon
Hekimoğlu 43. son bölümde Mehmet Alinin kararı pahalıya mal oldu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 43. son bölümde Mehmet Ali'nin kararı pahalıya mal oldu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu'nun 30 Mart tarihli 43. son bölümünde Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kaldı. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali'nin, Hekimoğluculuk oynaması ise pahalıya mal oldu. Orhan ve İpek arasında yaşananlar ise Ateş'i giderek meraklandırdı. Son bölümün hemen ardından Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu son bölüm izleme ekranı ve 44. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

30.03.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Zeliş ve Selinin başına gelenler korkuttu... İşte Arka Sokaklar 583. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Zeliş ve Selin'in başına gelenler korkuttu... İşte Arka Sokaklar 583. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı yayınlandı. Her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar'ın 26 Mart tarihli 583. son bölümüne Zeliha'nın sapık Giray tarafından kaçırılması damga vurdu. Selin'in ölüm haberi merak dolu anlara neden olurken, dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında Zeliha'nın başına gelenler korkuttu. Tüm bu gelişmeler sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, Arka Sokaklar 583. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yani bölüm fragmanı.

27.03.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüme Derinin kaybolması damga vurdu... İşte Sadakatsiz 23. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüme Derin'in kaybolması damga vurdu... İşte Sadakatsiz 23. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı seyredenlerin erişimine açıldı. Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesi ile her hafta ekranlara damga vuran Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 24 Mart Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 23. son bölümünde telefonda Volkan'dan yardım isteyen Derin'in ortadan kaybolması dikkat çekti. Gözünü intikam hırsı bürüyen Derin'in kaybolmasının plan olup olmadığı izleyenleri meraklandırırken; Volkan'ın Baharların evinde Derin ile ilgili sözleri çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Tüm bu gelişmeler sonrası Sadakatsiz 23. son bölüm kesintisiz izle ekranı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz 23. son bölümün tamamı ve bu hafta dizide yaşananların kısa özeti.

25.03.2021Televizyon
Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Sadakatsiz yeni bölümde Derin ölecek mi

Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne... Sadakatsiz yeni bölümde Derin ölecek mi?

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta izleyenlerden tam not alan Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 24 Mart tarihli 23. yeni bölüm fragmanında Volkan'ın boşanma kararını öğrenen Derin'in tavırları damga vurdu. Asya ile Volkan'ın konuşmalarını dinleyen Derin'in evde kıyafetleri kestiği sahnede, ilginç bir kişiliğe bürünmesi Volkan'ı endişelendirdi. Fragmanda Volkanların evine gelen Asya'nın ortalığın alt üst olduğunu görmesi ise daha önceki sahnelerde ipuçları veren Derin'in ölecek mi? sorusunu akıllara getirdi. İşte, Sadakatsiz 23. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

21.03.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Selin seri katilin eline düştü... İşte Arka Sokaklar 582. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölümde Selin seri katilin eline düştü... İşte Arka Sokaklar 582. son bölümde yaşananlar

Arka Sokaklar son bölüm ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın 19 Mart tarihli 582. son bölümünde Medar'ın yaptığı eylem sonrası şehit ve yaralılar yüzünden ekip büyük keder yaşadı. Sapık seri katil Giray'ın serbest kalması dikkat çekerken, Selin'in seri katilin eline düşmesi ise merak dolu anlara sahne oldu. Son bölümün hemen ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve Arka Sokaklar 583. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

19.03.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde Derinin duydukları şok etkisi yarattı... Sadakatsiz 22. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde Derin'in duydukları şok etkisi yarattı... Sadakatsiz 22. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı yayınlandı. Yayınlandığı bölümlerle ses getiren Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'in 17 Mart Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan 22. son bölümünde Asya'nın evinde yine eski defterleri açan Volkan'ın boşanmak istediğini söylemesi dikkat çekerken; Derin'in tüm bunları duyması haftaya damga vurdu. Annesi ve kendisine yapılanlar karşısında daha fazla sessiz kalmayan Selçuk'un harekete geçerek Haluk'a babalık davası açması Sadakatsiz 22. son bölümde heyecanlı anları ekranlara getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Sadakatsiz son bölüm full izle ekranı ve 22. son bölümde yaşananların özeti.

19.03.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Ateşin kararı şaşırttı... İşte Hekimoğlu 41. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Ateş'in kararı şaşırttı... İşte Hekimoğlu 41. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 16 Mart tarihli 41. son bölümünde Ateş ve İpek arasında vaka krizi çıkması dikkat çekti. Daha önce hiç tatile gitmemiş olan Hekimoğlu'nun bir anda tatil planları yapmaya başlaması ise bu haftaki bölümde renkli anları ekranlara getirdi. Son bölümün hemen ardından ise Hekimoğlu 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Hekimoğlu 41. son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

16.03.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölüme bombalı eylem damga vurdu İşte Arka Sokaklar 581. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüme bombalı eylem damga vurdu! İşte Arka Sokaklar 581. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Kanal D'nin uzun soluklu ve nefes kesen dizisi Arka Sokaklar'ın 12 Mart tarihli son bölümünde ekip, bombalı eylem ile sarsıldı. Sevdiği kız Emire'nin ölümü üzerine intikam yemini eden Medar'ın kanlı bir eylem planına girişmesi Arka Sokaklar son bölüme damga vurdu. Tüm bunlar olurken Ali ve eşi Pınar'ın otoparkta yer alması ve polis arabasına yönelik yapılan saldırı merak dolu anlara neden oldu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve 582. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

12.03.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüm Gönülün büyük hüsranına tanık etti... İşte Sadakatsiz 21. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm Gönül'ün büyük hüsranına tanık etti... İşte Sadakatsiz 21. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı izleyicilerin erişimine açıldı. Kanal D'de her hafta çarşamba akşamları fırtınalar estiren ve geride bıraktığı bölümlerle gündem olan Sadakatsiz'in 10 Mart tarihli 21. son bölümüne, Asya'nın Gönül'e Volkan'ın yeniden barışmak istediği pişmanlık dolu sözlerini içeren videoyu izletmesi damga vurdu. Gönül'ün tepkisi izleyenleri şoke ederken, Asya'nın Sinan'la vedalaştığı anlara ait görüntülerin yerel gazete haber olması ise Sadakatsiz 21. son bölümde dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. İşte, kaçıranlar için Sadakatsiz son bölüm full izle ekranı ve bu hafta yaşananların özeti niteliğindeki bilgiler

12.03.2021Televizyon
Sadakatsizin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 21. bölümden ayrıntılar

Sadakatsiz'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 21. bölümden ayrıntılar

Her çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına damga vuran Sadakatsiz'in 21. bölümü öncesi, heyecan dolu fragman diziseverlerle paylaşıldı. Sadakatsiz'in yeni bölümündeSinan ile beraber açılışa katılan Asya'nın yeni ilişki haberi gazetelere yansıyarak tüm şehre yayılacak. İşte, Sadakatsiz'in 21. yeni bölüm fragmanı...

9.03.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölüme Mesutun vurulması damga vurdu... İşte Arka Sokaklar 580. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüme Mesut'un vurulması damga vurdu... İşte Arka Sokaklar 580. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D ekranlarında cuma akşamlarına sevenleri ile buluşan Arka Sokaklar'ın 5 Mart tarihli 580. son bölümünde ameliyat sırasında komplikasyonlar oluşup Cemal'in kalbinin durması heyecanlı anlara neden oldu. Ekip pasaportların düzenlendiği matbaadan aldıkları bilgilerle Medar'ın planını çözerken, çıkan çatışmada Mesut'un vurulması son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar 580. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

5.03.2021Televizyon
Hekimoğlu 39. son bölümde hastanede korkutan anlar... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 39. son bölümde hastanede korkutan anlar... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 39. son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 2 Mart tarihli son bölümünde Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın hastaneyi birbirine katması dikkat çekti. Genç hastanın hastanenin korkuluklarına çıkıp oradan atlaması Hekimoğlu son bölüme damga vurdu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izlemenin yolları ve 40. yeni bölüm fragmanı.

2.03.2021Televizyon
Kanal D’den Dijitale Özel Dizi: “Girift”

Kanal D’den Dijitale Özel Dizi: “Girift”

Kanal D, ücretsiz olarak sadece dijital platformlarında yayınlayacağı İnternet Özel dizisi Girift için geri sayıma başladı.

2.03.2021Televizyon
Hekimoğlu’na “Sevda hemşire” geliyor

Hekimoğlu’na “Sevda hemşire” geliyor

Kanal D’nin beğeniyle izlenen dizisi Hekimoğlu’nun 2 Mart Salı akşamı yayınlanacak 39’uncu bölümünde Sevtap Özaltun, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkıyor.

1.03.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Cemal öldü mü İşte Arka Sokaklar 579. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde Cemal öldü mü? İşte Arka Sokaklar 579. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Cuma akşamlarına damga vuran Arka Sokaklar'ın 26 Şubat tarihli 579. son bölümüne Medar'ın adamları tarafından Cemal'in vurulması damga vurdu. Cemal'in vurulduğu haberi başta Ezgi olmak üzere herkesi üzerken akıllara, Cemal öldü mü? sorusu geldi. Servet'i yakalamak için İstanbul'a gelen Türkiye Temsilcisi Seda Komiser'in ortak operasyon yapması ise heyecanlı anlara neden oldu. İşte, Arka Sokaklar 579. son bölüm kesintisiz izlemenin yolları ve yeni bölüm fragmanı.

26.02.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde Derinden Volkana şoke eden not... İşte Sadakatsiz 19. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölümde Derin'den Volkan'a şoke eden not... İşte Sadakatsiz 19. son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz'in 24 Şubat tarihli 19. son bölümünde Asya'nın geçmişten gelen sürpriz misafiri Volkan ve Asya arasındaki dengeleri değiştirmesi ile dikkat çekti. Arkadaşı Sinan'la beraber Asya'nın İstanbul'a gitmesiyle çılgına dönen Volkan'ın; İstanbul'a gelerek ortalığı birbirine katması çarpıcı gelişmelerden oldu. Yolun sonuna gelen Derin'in Volkan'a bir not yazıp evi terk etmesi ise Sadakatsiz 19. son bölüme damga vurdu. İşte, Sadakatsiz son bölüm full izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

26.02.2021Televizyon
Derine ne oldu, öldü mü Melis Sezenin Sadakatsizdeki akıbeti merak konusu

Derin'e ne oldu, öldü mü? Melis Sezen'in Sadakatsiz'deki akıbeti merak konusu

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz'in 24 Şubat tarihli 19. son bölümünde Asya'nın geçmişten gelen sürpriz misafiri Volkan ve Asya arasındaki dengeleri değiştirmesi ile dikkat çekti. Arkadaşı Sinan'la beraber Asya'nın İstanbul'a gitmesiyle çılgına dönen Volkan'ın; İstanbul'a gelerek ortalığı birbirine katması çarpıcı gelişmelerden oldu. Yolun sonuna gelen Derin'in Volkan'a bir not yazıp evi terk etmesi ise Sadakatsiz 19. son bölüme damga vurdu.

25.02.2021Magazin
Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı Hastanede korkunç olay

Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı! Hastanede korkunç olay!

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 39. yeni bölüm fragmanında hastalığı oldukça kötü durumda olan genç bir kıza ekibin tanı koymaya çalışması dikkat çekti. Ateş'in durumu düzeltmeye çalışırken genç kızın hastanenin merdiven boşluğundan düşmesi Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

23.02.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Ali gözaltına alındı... İşte Arka Sokaklar 578. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölümde Ali gözaltına alındı... İşte Arka Sokaklar 578. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı 

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı kaçıranlar için yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar'ın 19 Şubat tarihli 578. son bölümünde Servet tarafından Ali ve Pınar'ın ortak hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarılması ekranlara geldi. Eşini bu durumdan sıyırmak için suçu üstlenen Ali'nin gözaltına alınması Arka Sokaklar son bölüme damga vurdu. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve son bölüm kesintisiz izlemenin yolları.

19.02.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölüme Volkanın Asyaya dönmesi damga vurdu... İşte Sadakatsiz 18. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz son bölüme Volkan'ın Asya'ya dönmesi damga vurdu... İşte Sadakatsiz 18. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı yayınlandı. Geride bıraktığı bölümde sosyal medyada gündem olan ve her hafta Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren Sadakatsiz'in 17 Şubat tarihli 18. son bölümünde, Volkan hakkında basında çıkan haberler, onun itibarını yerle bir ederken, Selçuk,'un babasının Haluk Güçlü olduğunun ortaya çıkması çarpıcı anlara neden oldu. Derin'le evde yaşanan büyük kavgadan sonra kendini dışarı atan Volkan'ın Asya'yla yeniden birlikte olmak istemesi ise Sadakatsiz 18. son bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Sadakatsiz son bölüm full izleme ekranı ve bu hafta yaşananlar.

19.02.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Ateşten sürpriz karar... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Ateş'ten sürpriz karar... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 37. son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin 16 Şubat tarihli son bölümünde Ateş için 10 seneye kadar hapis cezası istenirken sürpriz gelişme ekranlara damga vurdu. Hiç beklenmedik bir hareket yapan Ateş'in son çare olarak kendini rehabilitasyon merkezine yatırması Hekimoğlu 37. son bölümünde çarpıcı anları ekranlara getirdi. Son bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm ekranı.

16.02.2021Televizyon
Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Arka Sokaklar yeni bölümde Aliye rüşvet şoku

Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölümde Ali'ye rüşvet şoku

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar'ın 12 Şubat tarihli son bölümünde, Adem’in adamlarının Tunç’u kaçırmaya çalışırken yanlışlıkla Samet’i kaçırması dikkat çekti. Servet Amcanın adamları tarafından büyük kumpas kurulmasıyla Mesut'un gözaltına alınması ise son bölüme damga vurdu. Heyecanlı gelişmelerin ardından yayınlanan Arka Sokaklar 578. yeni bölüm fragmanında ise Ali'nin rüşvet aldığını kabul etmesi izleyenleri şoke etti. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

12.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 17. son bölüme damga vuran sahne Asya Derine meydan okudu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz 17. son bölüme damga vuran sahne! Asya Derin'e meydan okudu... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümün tamamı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümünde cinayet incelemesi sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara neden oldu. Kanal D'nin sevilen ve beğeni toplayan dizisi Sadakatsiz'in 10 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'ye karşı bir anda tavrı değişen Derin'in onunla tartıştığı anlar dikkat çekerken; olanlara şahit olan Volkan'ın Ali'ye tokat atması izleyenleri şoke etti. Hastaneden istifa etmek isteyen Asya'nın Derin'e meydan okuması ise son bölümde dikkat çekti. İşte, Sadakatsiz 17. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

11.02.2021Televizyon
Kaybetmedim, savaşmaktan vazgeçtim Sadakatsize damga vuran sahne

Kaybetmedim, savaşmaktan vazgeçtim! Sadakatsiz'e damga vuran sahne

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisinin 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanan 17’nci bölümüne Asya ve Derin’in sahnesi damga vurdu.

11.02.2021Magazin
Hekimoğlu 36. son bölümde Ateşe mahkeme yolu göründü... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Hekimoğlu 36. son bölümde Ateş'e mahkeme yolu göründü... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti

Hekimoğlu son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Salı akşamı izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 9 Şubat tarihli 36. son bölümünde Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif etti. Ateş'in bu teklif karşısında ne cevap vereceği merak edilirken, İpek'in zor bir hasta ile karşılaşması dikkat çekti. Hekimoğlu'nun yokluğunda genç hastasının tedavisini üstlenen İpek'in tedavi yöntemi dikkat çekti. Son bölüm sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, 36. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

9.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sadakatsiz yeni bölümde Derinden Aliye öfke dolu sözler

Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Sadakatsiz yeni bölümde Derin'den Ali'ye öfke dolu sözler

Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çarşamba akşamlarına damga vuran Sadakatsiz'in 10 Şubat tarihli 17. yeni bölüm fragmanında, yemek masasında Ali'nin beklenmedik cevabı karşısında Derin'in çılgına dönmesi ekranlara geldi. Ali'ye karşı sınırını aşan Derin'in sert bir şekilde olanların hesabını sorduğu anlarda, Volkan'ın tüm bunları görmesi ise Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı ve 17. bölümde yaşanacakların özeti.

6.02.2021Televizyon
Arka Sokaklar 576. son bölümünde büyük şantaj... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar 576. son bölümünde büyük şantaj... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Cuma akşamlarına damga vuran Arka Sokaklar'ın 5 Şubat tarihli son bölümünde peşinde olan ekibi dize getirebilmek için Servet Amca'nın Arif Müdür'e şantaj yapması ekranlara geldi. Rıza Baba ve ekibini etkileyen olay heyecanlı anlara neden olurken, ilaç krizine giren Selin'in ortadan kaybolması merak uyandırdı. Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Arka Sokaklar 576. son bölüm ve yeni bölüm fragmanı.

5.02.2021Televizyon
Sadakatsiz 16. son bölüme damga vuran cinayet şüphesi... İşte Sadakatsiz son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz 16. son bölüme damga vuran cinayet şüphesi... İşte Sadakatsiz son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesi üzerinden yayınlandı. Her hafta sosyal medyada gündem olan ve ekranlarda fırtınalar estiren Sadakatsiz'in 3 Şubat Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'nin babasına taşınma kararı, Asya'yı derinden etkilerken; Volkan kendisinin de haberdar olmadığı bu duruma tepki gösterdi. Son bölüme ise cinayet ihtimali damga vurdu. Derin ve Volkan'ın evinde polislerin inceleme yaptığı sahnede Derin'in yazdığı günlüğün bulunması cinayet şüphesini akıllara getirdi. İşte Sadakatsiz son bölümü kesintisiz izlemenin yolu ve yaşananların kısa bir özeti...

4.02.2021Televizyon
“Yüzleşme” Pazartesi günü başlıyor

“Yüzleşme” Pazartesi günü başlıyor

Birbirini tanımayan yedi farklı kişinin sağlık sorunları ve hayata tutunma çabalarının ekrana geleceği “Yüzleşme”, 08 Şubat Pazartesi günü başlıyor.

3.02.2021Televizyon
Hekimoğlu 35. son bölüme Orhanın kararı damga vurdu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanından görüntüler

Hekimoğlu 35. son bölüme Orhan'ın kararı damga vurdu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanından görüntüler

Hekimoğlu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Hekimoğlu'nun 2 Şubat tarihli son bölümünde daha önce çocuk yapmayı deneyen İpek'in küçük hasta için elinden geleni yapmaya çalışması duygusal anlara neden oldu. Orhan'ın Ateş'le ilgili gerçekleri Mahir'e anlatması ise Hekimoğlu son bölümüne damga vurdu. Heyecanlı bölümün hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve 36. bölüm fragmanı.

2.02.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölümde Servet gözaltına alındı... İşte Arka Sokaklar 576. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölümde Servet gözaltına alındı... İşte Arka Sokaklar 576. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Aksiyon dolu sahneleri ile her hafta cuma akşamlarına damga vuran Arka Sokaklar'ın 29 Ocak tarihli son bölümünde suç örgütü lideri Servet Amcayı ekibin gözaltına alması damga vurdu. İlaçlara giderek bağımlı olan Selin'in durumu ise merak dolu anlara sahne oldu. Heyecanlı bölümün hemen ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar 575. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

29.01.2021Televizyon
Sadakatsiz son bölümde Alinin kararı Asyayı yıktı... İşte Sadakatsiz 15. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölümde Ali'nin kararı Asya'yı yıktı... İşte Sadakatsiz 15. son bölümde yaşananlar

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki son bölümünde inşaattan düşme sahnesi ile ekranlara damga vuran Sadakatsiz'in yeni bölümü heyecanlı anlara sahne oldu. Kanal D'nin ilgi gören dizisi Sadakatsiz'in 27 Ocak Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde, Asya üzerine oynadığı tüm oyunları Volkan'ın Derya'ya itiraf etmesi dikkat çekti. Annesinin okula gelmesinden sonra ona karşı tepkili olan Ali'nin Derin'le beraber eve gelerek Asya'ya artık babası ile yaşamak istediğini söylemesi izleyenleri şoke etti. Dizinin yeni bölüm fragmanı bu gelişmelerin ardından merak konusu oldu. İşte, Sadakatsiz 15. son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

28.01.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Orhan ve Ateşin arası açılıyor - İşte Hekimoğlu 34. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Orhan ve Ateş'in arası açılıyor - İşte Hekimoğlu 34. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 34. son bölüm izleme ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Ekranların sevilen ve beğeni toplayan dizisi Hekimoğlu'nun 26 Ocak Salı akşamı izleyici ile buluşan son bölümünde Ateş ve Orhan arasındaki ilişkinin Mahir'in Orhan'a yaptığı baskı nedeniyle giderek gerilmesi dikkat çekti. Öte yandan restoranda kalp krizi geçiren hastaya teşhis koyan Ateş'in bu bilgiyi ekibinden saklaması merak uyandırdı. Son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tam izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

26.01.2021Televizyon
Arka Sokaklar 574. son bölümde Hakan Zaferi vurdu... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar 574. son bölümde Hakan Zafer'i vurdu... İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

Arka Sokaklar son bölüm yayınlandı. Aksiyon dolu anların ekranlara yansıdığı Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 22 Ocak tarihli 574. son bölümünde Bahar'ın yaralanarak ameliyata alınması dikkat çekti. Bahar'ın yaralanmasına neden olan Zafer'i Hakan'ın vurması ise son bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Arka Sokaklar 575. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

22.01.2021Televizyon
Melis Sezen: “Canım oğlum, üvey annesinin gülü”

Melis Sezen: “Canım oğlum, üvey annesinin gülü”

Melis Sezen, sevilen dizi 'Sadakatsiz'de üvey oğlu rolünde oynayan Alp Akar ile dizi setinden keyifli anlarını paylaştı.

22.01.2021Televizyon
Sadakatsiz 14. son bölüme damga vuran sahne... Volkan öldü mü İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz 14. son bölüme damga vuran sahne... Volkan öldü mü? İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

'Sadakatsiz son bölüm izle' ekranı Kanal D'nin internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Her hafta ekranlara damga vuran ve sosyal medyada gündem olan Sadakatsiz'in 20 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Asya'nın Ali hakkındaki gerçekleri öğrenerek hırsızlık yaptığından haberdar olması dikkat çekti. Nil, Volkan ve Selçuk'un yer aldığı son sahnede Nil kendisini atacakken bir kişinin inşaattan düşmesi akıllara Volkan öldü mü sorusunu getirdi. Heyecanlı anların ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Sadakatsiz 14. son bölümün tamamı kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

21.01.2021Televizyon
Volkanın soğuk intikamı Sadakatsizde neler oldu

Volkan'ın soğuk intikamı! Sadakatsiz'de neler oldu?

Sadakatsiz 20 Ocak Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Volkan'ın iki yıldır beklediği an geliyor.

21.01.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Ateşin ekibi sorguya alındı... İşte Hekimoğlu 33. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Ateş'in ekibi sorguya alındı... İşte Hekimoğlu 33. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 33. son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Salı akşamları diziseverler ile buluşan Hekimoğlu'nun 19 Ocak tarihli son bölümünde Mahir tarafından ekibin sorguya alınması dikkat çekti. 10 yıldır komada uyuyan bir hastayı Ateş'in uyandırması ise bu haftaki bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Hekimoğlu 33. son bölümün tamamı ve yeni bölümden ilk görüntüler.

19.01.2021Televizyon
Arka Sokaklar son bölüme Baharın yaralanması damga vurdu İşte Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüme Bahar'ın yaralanması damga vurdu! İşte Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanından görüntüler

Arka Sokaklar son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Her hafta beğeniyle ve ilgiyle izlenen Arka Sokaklar'ın 15 Ocak Cuma akşamı izleyici karşısına çıkan son bölümünde Selin'in bıçaklanarak hastaneye kaldırılması ve akciğerinde oluşan komplikasyon nedeniyle bağımlılık yapan ilaçlara başlaması ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde cezaevinden çıkan Zafer'in Bahar'ı yaralaması damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Arka Sokaklar 574. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Arka Sokaklar 573. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

15.01.2021Televizyon
Sadakatsiz 13. son bölümde Asya teklif aldı, Volkan çıldırdı... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz 13. son bölümde Asya teklif aldı, Volkan çıldırdı... İşte Sadakatsiz son bölümde yaşananların özeti

Sadakatsiz son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden beri ilgi toplayan ve sosyal medyada gündem olan Sadakatsiz'in 13 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ali'nin hırsızlık yapmaya başlaması ve ortadan kaybolması merak uyandırdı. Asya'yla baş başa akşam yemeğine çıkan Turgay'ın şakayla karışık Asya'ya evlilik teklifi etmesi ise son bölüme damga vurdu. Heyecanlı anların ardından kaçıranlar için Sadakatsiz son bölüm full HD izleme ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. İşte, Sadakatsiz 13. son bölümün tamamı ve bu haftaki bölümde yaşananlar..

15.01.2021Televizyon
Babam Çok Değişti son bölümde Mehmet Alinin lise yıllığı ortalığı karıştırdı... İşte Babam Çok Değişti 2. bölümde yaşananlar

Babam Çok Değişti son bölümde Mehmet Ali'nin lise yıllığı ortalığı karıştırdı... İşte Babam Çok Değişti 2. bölümde yaşananlar

Babam Çok Değişti 2. son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden yayınlandı. Ekran macerasına geçtiğimiz haftalarda başlayan ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan Babam Çok Değişti'nin 14 Ocak Perşembe tarihli son bölümünde Mehmet Ali'nin lise yıllığının ortaya çıkması ve ilk aşkı Deniz'in eve gelmesi ortalığı karıştırdı. Deniz ve Aslı arkadaşlığı ise Babam Çok Değişti son bölümünde eğlenceli anlara neden oldu. İşte, kaçıranlar için Babam Çok Değişti 2. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümün özeti.

14.01.2021Televizyon
Sadakatsiz yeni bölüm bu akşam var mı Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında damga vuran sahne Turgay Asyaya hislerini açıklıyor

Sadakatsiz yeni bölüm bu akşam var mı? Sadakatsiz 13. bölüm fragmanında damga vuran sahne! Turgay Asya'ya hislerini açıklıyor

Sadakatsiz yeni bölüm tarihi dizinin izleyenleri tarafından merak konusu oldu. Dizinin yeni bölümünün bu akşam olup olmadığı 13 Ocak Kanal D yayın akışı ile beraber netleşti. Çarşamba akşamları yayınlanan ve ilgiyle izlenen Sadakatsiz geçtiğimiz hafta ekran macerasına bir haftalık ara vermişti. Derin'in Volkan'ın gizli telefonunu bulup Asya'nın fotoğraflarını gördüğü son bölüm ekranlara damga vurmuştu. Dizinin yeni bölümü öncesi yayınlanan 13. bölüm fragmanında Turgay'ın Asya'ya olan hislerini açıklaması dikkat çekti. İşte, Sadakatsiz yeni bölümle ilgili merak edilen bilgiler.

13.01.2021Televizyon