İnci Taneleri 14. son bölüm izleme ekranı | İnci Taneleri son bölümde duygusal anlar: İki kardeş yıllar sonra kavuştu! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri 14. son bölüm izleme ekranı | İnci Taneleri son bölümde duygusal anlar: İki kardeş yıllar sonra kavuştu Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 10, 2024 02:40

İnci Taneleri 14. son bölüm kesintisiz ve full HD izleme ekranı yayınlandı. Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği ‘İnci Taneleri’ dizisi Kanal D ekranlarında 9 Mayıs Perşembe akşamı seyirci karşısına çıktı. Sosyetenin içinde yer alan Nehir, Piraye'nin katıldığı davette boy göstermesi şaşkınlık yaratırken, Dilber, Yıldız ile yeni iş kurma planları yaptı. Dizinin final sahnesinde ise Nehir'in Özgür'ün karşısına çıktı. İki kardeşin yıllar sonraki büyük buluşması duygusal anlara neden oldu. Tüm bunların ardından İnci Taneleri son bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı erişime açıldı. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, İnci Taneleri 14. son bölüm full HD izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

Haberin Devamı

İnci Taneleri son bölüm tek parça izleme ekranı yayınlandı. Yıllar sonra ekrana dönüş yapan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin 9 Mayıs tarihli 14. son bölümünde, Zerre, Dilber ve Yıldız'a istemeden de olsa büyük darbe vurdu. Azem kızı Nehir'i ararken, Nehir ve Özgür'ün buluştuğu anlar final sahnesinde ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.  İşte, İnci Taneleri 14. bölüm full HD kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azem, Nehir ile ilgili ipuçlarının peşindeyken ailesini tamamen geride bırakan Nehir için geçmiş artık gizlenemeyecek kadar yakındır. Azem ve Cihan'ı takip eden Nehir, sonunda ortaya çıkar ve hayatını şekillendirmesinde yaşadığı zorluklarla mücadele verir. Nehir'in babasına ve geçmişine olan öfkesi ilk günkü gibi tazedir. Nehir, ünlü iş insanıyla evlilik hazırlığı yapıyor. Azem ve Cihan'a çok yakın olan genç kız yılın düğünü için hazırlıklarına başlar. Diğer yandan Azem'in Nehir'e ulaşma çabası da devam eder ve Nehir'in bundan haberi vardır.

Haberin Devamı

Azem, uzun zamandır kızı Nehir'i ararken Nehir'in Azem'in bir adım gerisinde olduğu ortaya çıkar. Sosyetenin içinde yer alan Nehir, Piraye'nin katıldığı davette boy göstermesi şaşkınlık yaratır. Dilber, Yıldız ile yeni iş kurma planları yaparken, tefecilerden zar zor aldıkları para ortadan kaybolur. Zerre, Dilber ve Yıldız'a istemeden de olsa büyük darbe vurur. Piraye, Azem ile arasındaki duyguların ve iletişimin adını henüz koyamazken Ayça, annesi ve öğretmeni için hayaller kurmaya başlamıştır.

İNCİ TANELERİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

BAKMADAN GEÇME!