EKSTRA
MENÜ

George Clooney

George Clooney haberleri sayfasında güncel ve son dakika George Clooney hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.751 George Clooney haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

George Timothy Clooney 6 Mayıs 1961 yılında, Kentucky'de doğdu. ABD'li yönetmen, yapımcı, senarist ve aktör..

 

George Clooney Haberleri

Ünlü müzisyen şoförüyle evlendi: Elmacık kemikleriniz ne güzel

Ünlü müzisyen şoförüyle evlendi: 'Elmacık kemikleriniz ne güzel!'

"Aslında onunla konserlerimden biri sırasında tanıştım. Nakil işinde çalışıyordu. Konserden sonra beni alan arabanın şoförüydü." Bu sözler efsane bir müzisyene ait. O konserde kendisini almakla görevlendirilen aracı kullanan o güzel şoför ile aralarında kısa sürede bir aşk doğdu ve beş yılın sonunda da görkemli malikanesinde onunla evlendi.

15.10.2021Magazin
Ünlü oyuncu artık ne saç boyuyor, ne makyaj yapıyor: Hayat kendini üzmek için çok kısa

Ünlü oyuncu artık ne saç boyuyor, ne makyaj yapıyor: Hayat kendini üzmek için çok kısa

'Kendimi, tıpkı başkalarını sevdiğim gibi sevecek cesaretim var. Korkusuzca ve koşulsuzca... Dürüst ve gerçek. Hayat, kendinizden memnuniyetsiz olmanız için çok kısa... "

8.10.2021Magazin
Dünya onu Hotel Rwanda filmiyle tanıdı... Gerçek hayatı da filmleri aratmadı

Dünya onu 'Hotel Rwanda' filmiyle tanıdı... Gerçek hayatı da filmleri aratmadı!

27 yıl önce düşürülen bir uçak, bütün bir ülkenin kaderini değiştirmişti. Kaderi değişenlerden biri olan Paul Rusesabagina'nın hayatı geçtiğimiz yıl yaptığı bir uçak yolculuğuyla bir kez daha bambaşka bir yöne saptı. Bir zamanların ulusal kahramanı bugünün terör hükümlüsü, Rusesabagina'nın hikayesine biraz daha yakından baktık...

28.09.2021Dünya
6 Mayıs hangi burç ve burcu ne 6 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

6 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 6 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar, Güneş tutulmasından başlayarak pek çok konuda gökyüzünde meydana gelen olayların burçlar üzerindeki etkisini oldukça merak ediyor. Bu merak astrolojiye olan ilgili her geçen gün artırırken burçları popüler hale getirmektedir. Bugün yazılı ve görsel basında en fazla yer verilen konulardan biri astrolojik verilere bağlı olarak yapılan burç yorumlarıdır. Bu yorumları ve astrolojik sohbetleri yakından izlemek, kişisel burcu bilmekle daha keyifli olmaktadır. Peki, 6 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 6 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özelliklerini sizler için derledik.

8.09.2021Burçlar
İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenienin kocası Jack Brooksbank bir teknede üç kadınla görüntülenmişti: Onu daha zor bir görev bekliyor

İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank bir teknede üç kadınla görüntülenmişti: Onu daha zor bir görev bekliyor

Son bir yıldır çalkantılı günler yaşayan İngiliz kraliyet ailesinden yeni bir haber geldi. Kraliçe 2. Elizabeth'in en sorunlu oğlu Prens Andrew'nun Sarah Ferguson ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen küçük kızı Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank, İtalya'da bir teknede üç kadınla görüntülenmişti. Şimdi de onu zor ve iddialı bir görevin beklediği ortaya çıktı.

14.08.2021Magazin
Ünlü oyuncu kuaföründen hamile: 41 yaşında bebek sürprizi

Ünlü oyuncu kuaföründen hamile: 41 yaşında bebek sürprizi

Gösteri dünyasından yılın en şaşırtıcı haberlerinden biri geldi. Ünlü oyuncu 40 yaşından sonra ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu. Fakat bu duyurunun asıl şaşırtıcı kısmı bu değil. Ünlü oyuncunun bu duyurusundan bir süre sonra ünlülerin kuaförü, bebeğin babasının kendisi olduğunu yine sosyal medyadan ilan etti. Her ne kadar yakınlaştıkları dostları tarafından biliniyor olsa da ikili, ilişkilerini bebek haberine kadar gizli tutmayı başardı.

11.08.2021Magazin
İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenienin kocası Jack Brooksbank, üç kadınla teknede görüntülendi: Kayınvalidesi böyle savundu

İngiliz kraliyet ailesinin damadı, Prenses Eugenie'nin kocası Jack Brooksbank, üç kadınla teknede görüntülendi: Kayınvalidesi böyle savundu

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmak bilmiyor. Aile, bir yandan Prens Harry ve Meghan Markle'ın baş rolünde oldğu olaylarla uğraşırken şimdi de yeni bir "baş ağrısı" çıktı.

3.08.2021Magazin
Como Gölündeki evi sel vurdu

Como Gölü'ndeki evi sel vurdu

İtalya’yı vuran selden ünlü oyuncu George Clooney de etkilendi. Clooney ailesinin Como Gölü’ndeki muhteşem malikânesinin girişi sular altında kaldı.

30.07.2021Dünya
George Clooneyin lüks malikanesi de sele kapıldı: Birinci kat balkonuna kadar suya gömüldü

George Clooney'in lüks malikanesi de sele kapıldı: Birinci kat balkonuna kadar suya gömüldü

İtalya'yı vuran ve çok sayıda kişiyi evsiz bırakan selden ünlü oyuncu George Clooney ile eşi Amal Clooney ve ikiz çocukları da etkilendi.

29.07.2021Magazin
George Clooneyin lüks malikanesi de sular altında kaldı

George Clooney'in lüks malikanesi de sular altında kaldı

İtalya'yı vuran ve çok sayıda kişiyi evsiz bırakan selden ünlü oyuncu George Clooney ile eşi Amal Clooney ve ikiz çocukları da nasibini aldı. 60 yaşındaki aktör, eşi ve dört yaşındaki çocuklarıyla birlikte 72 saat süren ve bir kasabayı önüne katıp sürükleyen el sırasında İtalya'da Como Gölü kıyısındaki malikanesinde bulunuyordu. Sel meydana geldiği sırada Clooney ailesi, Como Gölü kıyısındaki, Laglio kasabasında bulunan Villa Oleandar'da bulunuyordu. İtalyan basınında yer alan haberlere göre sel ve onunla birlikte gelen çamur ve enkaz yığını, Clooney ailesinin malikanesinin ön kapısını kullanılmaz hale getirdi. Su baskını, bu kadarla da kalmayıp birinci kattaki balkona kadar ulaştı.

29.07.2021Magazin
Harryye acımadı: İngilizce dersinde başarısızdı, kitap yazacak kapasitesi yok

Harry'ye acımadı: İngilizce dersinde başarısızdı, kitap yazacak kapasitesi yok!  

İngiliz kraliyet ailesinin başını ağrıtan Prens Harry ile ilgili şoke edici bir iddia ortaya atıldı. Eşi Meghan Markle ile birlikte, kıdemli kraliyet ailesi üyeliğinden ayrılıp ABD'ye yerleşen Prens Harry'nin bir kitap anlaşması yaptığı haberi basına yansımıştı. Kitap için 20 milyon dolarlık bir anlaşma yaptığı ortaya çıkan Harry'nin hayatıyla ilgili ayrıntıları anlatması bekleniyor.

29.07.2021Magazin
Bütün bir aile diken üstünde: Harrynin tabutuna son çivi

Bütün bir aile diken üstünde: Harry'nin tabutuna son çivi!

İngiliz kraliyet ailesinde sular bir türlü durulmuyor. Tam tersine "her şey sakinleşebilir" düşüncesi hakimken aniden, atılan yeni bir adım nedeniyle yine aile ilişkileri sallantıya giriyor. Aile, belki de bugüne kadar kamuoyuna en çok yansıyan çalkantılardan birini yaşıyor. Sahnede yine, karısı Meghan Markle, oğlu Archie ve yeni doğan kızı Lilibet Diana ile birlikte ABD'de yaşayan Prens Harry var. Karşısında ise babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth.

21.07.2021Magazin
20 milyon dolara her şeyi anlatacak: Prens Harryden kitap anlaşması

20 milyon dolara her şeyi anlatacak: Prens Harry'den kitap anlaşması

Eşi Meghan Markle ile birlikte Oprah Winfrey'e verdiği röportajda İngiliz kraliyet ailesini gerilime sürükleyen Prens Harry'den bir hamle daha geldi. Markle ile evlendikten sonra babaannesi Kraliçe 2. Elizabeth tarafından Sussex Dükü unvanı verilen Harry, ailesiyle ve kendisiyle ilgili anılarını kaleme alacak. Bunun için de İngiliz ve ABD basınına göre 20 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.

20.07.2021Magazin
Yakışıklı erkek algısı değişiyor Şimdi devir onların devri

Yakışıklı erkek algısı değişiyor! Şimdi devir onların devri

Birkaç nesildir, 'yakışıklı erkek' denince akıllara Hollywood'un, daha yerel bakarsak Yeşilçam'ın ve televizyonun yıldızları gelirdi. Bugünün gençleri ise Koreli pop grubu BTS'in üyeleri Jungkook ile V arasında kararsızlık yaşıyor. Yeni çağın değişen erkek güzelliği algısına biraz daha yakından baktık...

16.07.2021Gündem
Takipçilerine sürpriz yaptı, yüzünü göstermediği bebeğinin sesini dinletti

Takipçilerine sürpriz yaptı, yüzünü göstermediği bebeğinin sesini dinletti

İngiliz kraliyet ailesinin en mutlu üyelerinden biri Dünya Okyanus Günü için minik bebeğiyle bir mesaj verdi. Kraliçe 2. Elizabeth'in ortanca oğlu Andrew ile eski eşi Sarah Ferguson'ın kızı Prenses Eguenie, minik oğlu August'un bir oyuncak balina ile vakit geçirirken çektiği videosunu paylaştı.

9.06.2021Magazin
Bitmeyen aşkımız: Friends

Bitmeyen aşkımız: Friends

27 senedir tanıyoruz onları. En sevdikleri yemeğe, en utandıkları anılara, aşklarına, işlerine, sırlarına, her şeye hâkimiz. 1994’te yayına giren ‘Friends’in 10’uncu sezonun sonunda bitmesini bir türlü kabullenemedik, yıllardır döndüre döndüre izleyerek ezberledik bölümleri. Tekrar bir araya gelsinler diye ettiğimiz dualar kabul oldu ve Z Kuşağı’nın dahi kalbini çalan ‘Friends’ 27 Mayıs’ta özel bir bölümle ekrana geliyor. Pek çok sürprizin de planlandığı ‘birleşme bölümü’nün fragmanları bile şimdiden milyonlarca izlenmeye ulaştı. Yayın saatini iple çekenler, Ross ve Rachel’ın bir araya gelmesini bekler gibi gün sayanlar için anıları tazeleme vakti...

23.05.2021Hürriyet Pazar
Ünlü oyuncu Gülseven Yılmaz… Holywood’dan gelen oyunculuk teklifini neden geri çevirdi

Ünlü oyuncu Gülseven Yılmaz… Holywood’dan gelen oyunculuk teklifini neden geri çevirdi?

Türkiye’de başlayan oyunculuk yolculuğu Hollywood’a sürdüren güzel oyuncu şimdiler yaptığı YouTube kanalı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Hayatımıza Doktorlar dizi ve Okan Bayülgen şov programlarında yaptığı skeçler ile giren Gülseven Yılmaz ile sanat hayatı ve özel hayatı hakkında konuştuk

25.04.2021Televizyon
George Floydun avukatı açıkladı: George Clooney bize yardım etti

George Floyd'un avukatı açıkladı: George Clooney bize yardım etti

George Floyd'un avukatı 'yılın davası' olarak anılan süreçte ABD'li ünlü oyuncu George Clooney'den yardım aldıklarını açıkladı.

11.04.2021Dünya
Yüzü gülmeyen ailenin en huzurlu üyesi: En büyük hediyemi aldım zaten

Yüzü gülmeyen ailenin en huzurlu üyesi: En büyük hediyemi aldım zaten!

Çalkantılı bir dönemden geçen İngiliz kraliyet ailesinin belki de en mutlu üyesi kısa bir süre önce anne olan Prenses Eugenie. Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip'in ortanca oğlu Andrew'nun Sarah Ferguson ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızından küçüğü olan Prenses Eugenie, kısa bir süre önce anne oldu. Bunun mutluluğunu da sadece sosyal medya sayfasından duyuru yaparak sessiz sedasız yaşadı.

25.03.2021Magazin
Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

 Hollywood'un ünlüleri de dünya üzerindeki milyonlarca kişi gibi koronavirüs pandemisi nedeniyle bambaşka hayatlar yaşamaya başladı. Onların da uzun bir süre boyunca bazı alışkanlıkları değişti. Bunlardan biri de ünlü oyuncu George Clooney.

11.03.2021Magazin
Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

Çekim başladı, bütün gün bulaşık çamaşır ve yıkamaktan kurtuldu

Hollywood'un ünlüleri de dünya üzerindeki milyonlarca kişi gibi koronavirüs pandemisi nedeniyle bambaşka hayatlar yaşamaya başladı. Onların da uzun bir süre boyunca bazı alışkanlıkları değişti. Bunlardan biri de ünlü oyuncu George Clooney.

11.03.2021Magazin
Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Sonunda bebeğinin yüzünü gösterdi: İlk fotoğrafları ebe çekmiş

Çalkantılı günler geçiren İngiliz kraliyet ailesinin yeni üyesi de kamuoyuna tanıtıldı.

20.02.2021Magazin
Oceans Serisi Filmleri - Oceans Serisinin İsimleri, İzleme Sırası, Vizyon Tarihleri, Konuları Ve Oyuncuları

Oceans Serisi Filmleri - Oceans Serisinin İsimleri, İzleme Sırası, Vizyon Tarihleri, Konuları Ve Oyuncuları

Birbirinden ünlü oyuncuların oynadığı Oceans serisi filmleri - Oceans serisinin isimleri, izleme sırası, vizyon tarihleri, konuları ve oyuncuları hakkında yazımızı sizler için derledik.

20.01.2021Kültür Sanat
Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor

Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor?

Beyazperdenin ve ekranın efsanevi isimlerinden... Sizi etkisi altına alması için iki dakika sohbet etmeniz yeterli. Zaten yeşil gözlerinin içine bakıp büyülenmemek imkânsız. Nurgül Yeşilçay, oyunculuğun ve birbiri ardına ekranda yer alan projelerinin yanı sıra yaptığı tablolarla da gündeme geliyor. 2020’nin son günlerinde buluşup aşkı, projelerini, ilişkisini ve geçen yılın muhasebesini yaptık: “Alışkanlıkların değiştiği bir yıl oldu, doğru bildiğimiz her şeyin yanlış olduğu söylendi.”

27.12.2020Hürriyet Pazar
Günde yedi kere çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslayıp yemek yapmak benim işim

Günde yedi kere çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslayıp yemek yapmak benim işim

Koronavirüs pandemisi sırasında uygulanan kısıtlamalar nedeniyle az ya da çok milyonlarca kişinin hayatı, eski alışkanlıkları değişti. Buna ünlüler de dahil.

Backgrid USA

19.12.2020Magazin
Setten 5 kişi istifa etti

Setten 5 kişi istifa etti

ABD’li aktör Tom Cruise’un Görevimiz Tehlike 7 filminin Londra’daki çekimleri esnasında sosyal mesafe kurallarına uymayan set çalışanlarına küfür ettiği ses kaydının ortaya çıkmasının ardından, film ekibinden 5 kişi görevi bıraktı.

18.12.2020Dünya
Rolü uğruna kilo verdi, hastanelik oldu

Rolü uğruna kilo verdi, hastanelik oldu

Hollywood'un ünlü yıldızlarından George Clooney bir tür "meslek kazası"na uğradı.

Splash News

10.12.2020Magazin
Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Hollywood yıldızı George Clooney'nin, yeni filmi için 12 kilo verince hastanelik olduğu ortaya çıktı. Amerikalı aktöre pankreas yangısı teşhisi koyuldu.

9.12.2020Magazin
2020’nin en iyileri

2020’nin en iyileri

GQ Türkiye, 2020 yılının başarılı isimlerini seçti. Derginin “Men of the Year” adlı ödül töreni geçtiğimiz pazar akşamı online olarak yapıldı ve ünlü isimlere ödülleri takdim edildi.

8.12.2020Televizyon
Sözleri olay oldu: Amal araba yıkıyor, sen ev mi süpürüyorsun

Sözleri olay oldu: Amal araba yıkıyor, sen ev mi süpürüyorsun?

Bir zamanlar Hollywood'un en gözde bekarıydı... Sonra "onunla tanıştığım için çok şanslı hissediyorum" dediği eşiyle tanıştı.

Backgrid USA, Backgrid UK, Splash News, Mega News Agency

3.12.2020Magazin
Hangisinin yaptığı daha doğru Acun Ilıcalı mı George Clooney mi

Hangisinin yaptığı daha doğru? Acun Ilıcalı mı George Clooney mi?

Her hafta olduğu gibi Hürriyet podcastinde Ferit Ömeroğlu'nun yorumlarıyla magazin gündeminin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Bu haftanın başlıkları çok konuşulacak.

19.11.2020Magazin
Evet, 14 milyon doları arkadaşlarıma dağıttım

"Evet, 14 milyon doları arkadaşlarıma dağıttım"

 Ünlü oyuncu George Clooney'in ünlü olmadan önce kendisine destek olan 14 arkadaşına 1'er milyon dolar dağıttığı haberleri daha önce basına yansımıştı.

Mega NewS Agency

18.11.2020Magazin
Düğüne gittik ama onları tanımıyorduk

Düğüne gittik ama onları tanımıyorduk

2018 yılının mayıs ayında bütün dünya peri masallarındaki gibi bir kraliyet düğününe dikkat kesildi.

Depo Photos

27.10.2020Magazin

Yazar Sonuçları

At ‘fav’a bekle

Bazı zamanlar vardır susarsın.

31.07.2021

Ne olacaksa olsun

Yaz güneşiyle geldi ve ısıttı içimizi. Donmuştuk, üşümüştük, korkmuştuk.

14.06.2021

Biz Türkler nikâh şekerini Lükres Borjiya'nın kına gecesinde mi öğrendik

Dün Hürriyet ve New York Times’ın manşetinde benzer bir haber vardı. Pandemi sırasında yasaklanan düğünlerin yeniden başlaması.

8.06.2021

İnsanlığımızı kaybettiğimiz zamanların filmleri

İkinci Dünya Savaşı insanlık tarihinin gördüğü en büyük yıkımlardan biriydi. 1939’da başlayan bu bela 1945’te Alman ordusunun nisandan başlayarak mayıs sonuna kadar Müttefik Kuvvetler’e ve Sovyetler Birliği’ne teslim olmasıyla Avrupa’da sona erdi. Bu vesileyle sinema tarihinde yer etmiş İkinci Dünya Savaşı filmlerini derledik.

29.05.2021

Dikkat, kan aranıyor!

Bram Stoker’ın, Eflak Prensi Voyvoda Vlad’dan yola çıkarak yazdığı ve soylu bir vampirin öyküsünü anlattığı ‘Dracula’ adlı romanı, 26 Mayıs 1897’de yayımlanmıştı. İşte bu tarih, Dünya Dracula Günü olarak kutlanıyor. Biz de bu vesileyle sinemadaki vampirlere göz attık ve kan emici yaratıkları anlatan yapımları derledik.

22.05.2021

Emin Çölaşan gibi yazmak istiyorum, lakin olmuyor

Ne zaman Instagram’da bir paylaşım yapsam altına mutlaka şu yorumlar geliyor:

21.05.2021

Ne anlama geliyor “iki kişilik bir şey”

◊ İlişkileri ciddidir ya da sadece vakit geçiriyorlardır beni hiç ilgilendirmez.

23.03.2021

Türkiye'nin 24 saat en önemli canlı tv yayını

Akşamları yapılan siyasi tartışmalar mı... Parti gruplarından canlı aktarılan sahneler mi...

12.03.2021

Dokunma açlığı yaşıyoruz

Covid nedeniyle dokunma açlığı yaşadığımız günlerdeyiz.

2.03.2021

Başkanın bütün filmleri

Hafta içi Amerika’nın yeni başkanı resmen ilan edildi. Bu vesileyle gerçek ya da kurgusal olarak başkanları konu edinen ve zihinlerde yer etmiş filmleri toparlayalım dedik. İşte kimi gerçek hikâyelere dayanan, kimi başkanı eli silahlı bir kahraman, kimi âşık, kimi katil, kimi de vampir avcısı olarak gösteren yapımlardan oluşan bir liste...

23.01.2021

Gazeteciler başrolde!

Yarın Çalışan Gazeteciler Günü... Biz de bu vesileyle haber yapan, toplumun bilgi edinme hakkı uğruna çaba gösteren, bu çabasının karşılığında (!) bazen tehditler alan, bazen hapse düşen, bazen de ne yazık ki hayatını kaybeden meslektaşlarımızı, meslek etiğini, yayıncılık meselelerini anlatan yapımları topladık. İşte gazetecilik filmleri...

9.01.2021

Steve Jobs'un dediği olsaydı pandemide kaç video gelirdi

Son zamanlarda başladığım “podcast sohbetler”de bugün konuğum özel sektörün en büyük enerji dağıtım şirketlerinden biri olan EnerjiSA’nın CEO’su Murat Pınar...

6.01.2021

İbrahim’den Justin Bieber’a

Kıtalar arası çok acayip bir olay gerçekleşti geçen gün.

24.12.2020

Ne izlesem okusam dinlesem

Viola Davis’in Oscar’lık performansıyla ‘Blues’un Annesi’ Ma Rainey’e hayat verdiği Netflix filmi “Ma Rainey’s Black Bottom”, bir kaç ay önce kaybettiğimiz ‘Black Panther’ Chadwick Boseman’ın son filmi olmasıyla da dikkat çekiyor. George Clooney’nin yönettiği ve oynadığı bilimkurgu draması “The Midnight Sky”, Hindistanlı sinemacı Prantik Narayan Basu’nun ödüllü kısalarını buluşturan Kundura Sinema seçkisi “Zamansız Masallar” ve Peter Strickland’ın sarsıcı başyapıtı “Burgonya Dükü”, haftanın diğer seyir seçenekleri. Raflarda bu hafta, yeni baskısını uzun zamandır beklediğimiz Patricia Highsmith polisiyesi “Trendeki Yabancılar”, playlist’imizde de elektronik müziğin yeni keşiflerinden Alper Çağan’ın ilk albümü “The Things I Wait For” var.

18.12.2020

Hıncal Abi ile anlaşamadığım şu konuyu gelin bir tartışalım

Sabah yazarı Hıncal Uluç bu sektörde en önem verdiğim insanlardan biridir...

3.12.2020

Bugün ne yapsak

Bulutlu güne Leonard Cohen’in “Famous Blue Raincoat” şarkısıyla başlayalım mı?

19.11.2020

Yanan Vaniköy Camisi'nin minberindeki hayalet

Yanan Vaniköy Camisi’nin yeni yöneticisi Uğur Vanioğlu camiyi teslim alırken bir sayfalık ayrıntılı bir devir teslim belgesini imzaladı.

19.11.2020