EKSTRA
MENÜ

Dedikodu

Dedikodu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dedikodu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.890 Dedikodu haberi bulunmuştur.

Dedikodu Haberleri

Oğlu paylaştı herkes meraklandı... Melania Trump yine kayıplara karıştı

Oğlu paylaştı herkes meraklandı... Melania Trump yine kayıplara karıştı!

Pazartesi günü 75. yaşını kutlayan eski ABD Başkanı Donald Trump, oğlu Donald Trump Jr. tarafından Instagram'da paylaşılan video yüzünden bir kez daha gündeme bomba gibi düştü. Yıllardır birçok söylentinin konusu olan eski First Lady Melania Trump eşinin doğum gününde yine ortalarda görünmeyerek soru işareti yarattı.

16.06.2021Dünya
‘Baht Oyunu’ başlıyor İşte çok konuşulacak karakterleri...

‘Baht Oyunu’ başlıyor! İşte çok konuşulacak karakterleri...

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı ‘Baht Oyunu’ 15 Haziran Salı akşamı izleyiciyle buluşacak. Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

15.06.2021Televizyon
Basılı karneler 2 Temmuz’da

Basılı karneler 2 Temmuz’da

Tvnet kanalında yayınlanan Netbakış Özel Programı’na katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Buradan ilk kez duyuralım 18 Haziran - 2 Temmuz arasında karneler dijital olarak yayınlanacak. Ancak yüz yüze karne almak isteyenler 2 Temmuz’da okullardan alabilirler” dedi.

11.06.2021Eğitim
Gıybet nedir Gıybet ile ilgili ayet ve hadisler

Gıybet nedir? Gıybet ile ilgili ayet ve hadisler

İnsanlar tüm günahlardan bihaber, masum, saf ve temiz olarak dünyaya gelirler. Ancak büyüdükçe kötülük ya da fenalığa bulaşıp günaha girebilirler. Bu günahlardan birisi de Gıybettir. Peki Gıybet nedir? Gıybet ile ilgili ayet ve hadisler nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

11.06.2021Ramazan Özel
Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir Rüyada Çıngıraklı, Yeşil Ve Sarı Yılan Öldürmenin Tabiri

Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Çıngıraklı, Yeşil Ve Sarı Yılan Öldürmenin Tabiri

Yılan gerçek hayatta insanların pek hoşlanmadığı ve genellikle korktuğu bir hayvandır. Rüyada yılan görmek ise, çoğu zaman olumlu bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada yılan öldürmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir Rüyada Bacaktan, Elinden Ve Dizinden Vurulmak Tabiri

Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Bacaktan, Elinden Ve Dizinden Vurulmak Tabiri

Rüyalar geleceğimiz ile ilgili çoğu zaman ipuçları verir. Rüyada vurulmak, rüyada görülüş şekline göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada vurulmak, genellikle can sıkıcı olaylara işaret eder. Rüyada vurulmak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Uğur Böceği Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Uğur Böceğini Eline Almak Ve Uğur Böceği Isırması Tabiri

Rüyada Uğur Böceği Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Uğur Böceğini Eline Almak Ve Uğur Böceği Isırması Tabiri

Rüyada uğur böceği görmek, genellikle olumlu şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, içinde bulunduğu sıkıntılı ve zor süreci kısa süre içinde sevdiklerinin de desteği ile kolaylıkla atlatır. Rüya sahibi, hiç beklemediği bir anda evlenme teklifi alabilir. Rüyada uğur böceği görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

9.06.2021Mahmure
Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Tesbih Almak, Bulmak Ve Çekmek Tabiri

Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tesbih Almak, Bulmak Ve Çekmek Tabiri

Rüyada tesbih görmek, çeşitli anlamlara gelir. Bu rüya, tesbihin rüyada görüldüğü şekline göre farklı şekillerde yorumlanır. Fakat bu rüya genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyada tesbih görmek ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Şehit Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Şehitle Konuşmak Ve Şehite Sarılmak Anlamı

Rüyada Şehit Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Şehitle Konuşmak Ve Şehite Sarılmak Anlamı

Rüyada vatan uğruna şehit olarak öldüğünü görmek, öldüğünüz zaman herkesin üzerinde bir rütbeye sahip olacağınıza işaret eder. Rüya sahibinin cenab-ı hak üzerinde derecesinin farklı olduğuna işaret eder. Rüyada şehit görmek ne anlama gelir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Duş Almak Ne Anlama Gelir Rüyada Biriyle Ve Eşiyle Duş Almak Anlamı

Rüyada Duş Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Biriyle Ve Eşiyle Duş Almak Anlamı

Rüyalar, uykunun en güzel parçasıdır. Her insan, bilinçaltındaki pek çok şeyi rüyalarında görür. En çok görülen rüyalar arasında yer alan rüyada duş almak, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır. Rüyada duş almak ne anlama gelir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Asma Yaprağı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Asma Yaprağı Toplamak Ve Yemek Tabiri

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Asma Yaprağı Toplamak Ve Yemek Tabiri

Rüyada asma yaprağı görmek, genellikle olumlu yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Fakat yorumlama yapılırken rüyanın içeriği dikkate alınır. Rüyada asma yaprağı görmek ne anlama gelir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.

7.06.2021Mahmure
Rüyada Fotoğraf Çekmek Ne Anlama Gelir Rüyada Eşiyle Ya Da Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çekilmek Tabiri

Rüyada Fotoğraf Çekmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eşiyle Ya Da Eski Sevgiliyle Fotoğraf Çekilmek Tabiri

Rüyalar bazen iç dünyamızdaki sırları gün yüzüne çıkaran, çoğu kez kendimize bile itiraf edemediğimiz sırları sorgulatan bilinçaltı oyunlarıdır. Rüyada fotoğraf çekmek ile ilgili gördüğünüz her bir rüyanın yorumuna dair detayları derledik.

7.06.2021Mahmure
Üçüncü kez birlikteler

Üçüncü kez birlikteler

Almanya’nın eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff ile eski eşi Bettina Wulff üçüncü kez birlikteler.

3.06.2021Avrupa
Dünya Osakayı konuşuyor O soru her şeyi açıklıyor: Seks sembolü olarak görülmeye hazır mısın

Dünya Osaka'yı konuşuyor! O soru her şeyi açıklıyor: Seks sembolü olarak görülmeye hazır mısın?

Dünyanın en başarılı sporcularından biri olan Naomi Osaka'nın basın toplantısı boykotu, spor dünyasında da önemli bir tartışma başlattı. Arşivlerdeki sorular ortaya çıkıyor. Basın toplantılarında neler oluyor?

3.06.2021Tenis
Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir

Rüyada Cam Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyalarda görülen camlar ve cam kırıklarının pek çok nedeni vardır. Bunlar genelde bir habere ya da ardınızdan yapılan bir konuşmaya işaret eder. Her ne kadar cam kırıkları temalı rüyalar kötü gibi görünse de aslında kişinin kendiyle ve çevresiyle yüzleşmesine odaklanır. İşte, merak edilen tüm detaylar.

2.06.2021Mahmure
Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırımdan İmamoğlunun iddialarına yanıt

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'dan İmamoğlu'nun iddialarına yanıt

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı Tuzla Meydan Evleri temel Atma Töreninde geçmişte KİPTAŞ'ın Başakşehir'de arsa alımıyla ilgili usulsüzlük yapıldığına yönelik açıklamalarda bulunmuştu. 1999-2019 yılları arasında KİPTAŞ'ta genel müdürlük yapan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nun ortaya koyduğu iddialara İBB Meclisi kürsüsünden belgelerle cevap verdi.

1.06.2021Gündem
Özdeyiş nedir ve özellikleri nelerdir Özdeyiş örnekleri

Özdeyiş nedir ve özellikleri nelerdir? Özdeyiş örnekleri

Özdeyişler, öğrencilere henüz ilkokuldayken öğretilmektedir. Çünkü Özdeyişler hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Peygamber Efendimizin verdiği öğütlerden, Atamız Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği hayata dair her söz kulağımıza küpe olmuştur. Özdeyişlerin tanımını ve özelliklerini sizler için derledik.

24.05.2021Araştırma
Aycan Yanaç: Survivorda Acun abi yaptığım faulde düşünce çok fena oldum

Aycan Yanaç: Survivor'da Acun abi yaptığım faulde düşünce çok fena oldum

Survivor 2020 yarışması ile ünlenen futbolcu Aycan Yanaç hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. 19 Mayıs Özel programında konuşan Yanaç, kadın futbolcuların yaşadığı zorlukları anlattı. Ayrıca Survivor'dan çok erken pes ettiğini söyledi.

19.05.2021Televizyon
Son dakika haberi: Sıcak haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi: PKKnın Suriye sorumlusu etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Sıcak haberi Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi: PKK'nın Suriye sorumlusu etkisiz hale getirildi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası esnaf, çiftçi ve tüccara destek paketleri açıklarken, sıcak bir gelişmeyi de tüm Türkiye ile paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK'nın Suriye sorumlusu Sofi Nurettin'in MİT operasyonuyla etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Öte yandan Murat Karayılan ile Halk Savunma Merkezi (HSM) Merkez Karargahı yürütmesinde yer alan teröristin, bugüne kadar örgütün askeri kanadında etkisiz hale getirilen en üst düzeydeki terörist olduğu belirtildi.

17.05.2021Gündem
İçişleri Bakanı Soylu, Sedat Pekerin kendisiyle ilgili tüm iddialarının araştırılmasını istedi

İçişleri Bakanı Soylu, Sedat Peker'in kendisiyle ilgili tüm iddialarının araştırılmasını istedi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, avukatı aracılığıyla Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker'in yönelttiği iddialar ile ilgili araştırma yapılmasını istedi. Soylu ayrıca Peker hakkında "hakaret ve iftira" gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

17.05.2021Gündem
Yeni bir Donkey Kong oyunu mu geliyor

Yeni bir Donkey Kong oyunu mu geliyor?

Super Mario Odyssey’in geliştiriciler, yeni bir Donkey Kong oyunu üstünde çalışıyor olabilir.

15.05.2021eSpor
Bakan Soylu Bu kadar net diyerek açıkladı: O çocuklarımızın kanı yerde kalmadı

Bakan Soylu 'Bu kadar net' diyerek açıkladı: 'O çocuklarımızın kanı yerde kalmadı'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 8 Mayıs'ta etkisiz hale getirilen 3 teröristten birinin, turuncu listede aranan ve Hakkari'de 3 sivil vatandaşı şehit eden "Bahoz" kod adlı Ferhat Taşdemir olduğunu söyledi. Soylu, "O çocuklarımızın kanı yerde kalmadı. Bu kadar net." diye ekledi.

12.05.2021Gündem
Mesnevi Nedir Mesnevi Özellikleri, Türleri Ve Örnekleri

Mesnevi Nedir? Mesnevi Özellikleri, Türleri Ve Örnekleri

Mesnevilerin önemi divan edebiyatı için oldukça büyüktür. Çok büyük yazarlar, ozanlar ve dönemin önemli kişileri mesnevi yazmıştır. Bu mesneviler kısa ve öğüt verici hikayelerden oluşur. Genel olarak bu hikayeler iğneleyici bir şekilde oluşturulur. Ve dedikodu sıkça bu mesnevilerde yer alır. Mesnevilerin içinde sıkça hikaye, fıkra, hadis ve ayet görebilirsiniz. İşte, merak edilen tüm detaylar.

10.05.2021Ramazan Özel
Sultangazide defineciler ormanı delik deşik etti; devasa çukurlar açtı

Sultangazi'de defineciler ormanı delik deşik etti; devasa çukurlar açtı

SULTANGAZi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi.

6.05.2021Haber
Sultangazideki ormanda inanılmaz görüntüler Defineciler devasa çukurlar açtı

Sultangazi'deki ormanda inanılmaz görüntüler! Defineciler devasa çukurlar açtı

İstanbul Sultangazi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi. Çukurlar görenleri şaşkına çevirirken, derin çukurların açık bırakılmasından endişe duyan mahalle sakinleri ise bir an önce önlem alınmasını istedi.

6.05.2021Gündem
Köprüden önce son çıkış 26 Mayıs

Köprüden önce son çıkış 26 Mayıs!

Merhaba arkadaşlar; iletişimi, ifadeyi, anlaşmayı, konuşmayı, elektronikleri, seyahatleri, eğitimi, öğrenmeyi temsil eden Merkür Boğa burcundan çıkıyor ve İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 11 Temmuz’a kadar da bu burçta seyahat edecek.

5.05.2021Astroloji
Tebbet Suresi Diyanet Tefsiri

Tebbet Suresi Diyanet Tefsiri

Tebbet Suresi Mekke döneminde inmiş olup sure içerisinde Ebu Leheb'den bahsetmektedir. Diyanet Tefsiri ile sure hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

El-Kuddüs Ne Demek El Kuddüs Esması Türkçe Anlamı Ve Zikrinin Fazileti

El-Kuddüs Ne Demek? El Kuddüs Esması Türkçe Anlamı Ve Zikrinin Fazileti

Allah'ın isimleri Esmaül Hüsna'da toplanmıştır. Arapçada, ''Ahsen'' kelimesinin müennes şekli olan Hüsna, çok güzel, en güzel gibi anlamlara gelir. Esma ise isim sözcüğünün çoğul şeklidir. 99 tane olan Allah'ın isimleri hem Kuran ayetlerinde hem de hadis kaynaklarında geçer. El- Kuddüs ne demek? El Kuddüs esmasının Türkçe anlamı ve faziletleri nelerdir? Merak eden okurlar için tüm detaylarıyla derledik.

3.05.2021Ramazan Özel
Ryan Friedkin kimdir Can Yamanın sevgilisi Diletta Leotta Ryan Friedkin ile dudak dudağa...

Ryan Friedkin kimdir? Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta Ryan Friedkin ile dudak dudağa...

Can Yaman’ın bir süredir beraber olduğu hatta evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta ile iş insanı Ryan Friedkin’in dudak dudağa fotoğrafları çıktı. Bir süredir İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu gönlünü spiker Diletta Leotta’ya kaptırmış, hatta evlenme teklifi etmişti. Peki, Can Yaman'ın sevgilisi Diletta Leotta ile dudak dudağa görüntüleri ortaya çıkan Ryan Friedkin kimdir? İkili bir Roma otelinde sıkıştırıldı ve dedikodu oradan başladı.

29.04.2021Magazin
İşte gizli aşkın ilk karesi

İşte gizli aşkın ilk karesi!

Cemiyetin aylardır konuştuğu Burak Kaya-Fatoş Altınbaş gizli aşkı belgelendi! Burak Kaya, Yasemin Çağlar ile, Fatoş Altınbaş ise Emir Sarıgül ile evliyken başladığı iddia edilen ilişki, çiftin el ele görüntülenmesiyle ortaya çıktı

25.04.2021Magazin

Fatih Terim, yaşanan son gelişmelere isyan etti: Galatasaray, hakkında dedikodu yapılacak duruma düşmez

Galatasaray'ın Göztepe'yle oynayacağı maç öncesi açıklamalarda bulunan teknik direktör Fatih Terim, sarı-kırmızılı camiada son günlerde yaşanan olayları değerlendirdi ve dikkat çeken ifadeler kullandı.

17.04.2021Futbol
Nilsu Berfin Aktaş: Seyirciyi ağlatmak daha zor

Nilsu Berfin Aktaş: Seyirciyi ağlatmak daha zor

Kimi “Geleceğin Beren Saat’i” diyor, kimi dünyaca ünlü top model Gigi Hadid’e benzetiyor. Henüz 23 yaşında ama hem oyunculuk yarışmasında hem de rol aldığı dizilerde kendini ispat etti bile. Nilsu Berfin Aktaş: “Temel insani olguları ele alan bir dram filmi çekmek isterdim.”

Küfür etmek orucu bozar mı Diyanetten açıklama

Küfür etmek orucu bozar mı? Diyanet'ten açıklama

Küfür etmek orucu bozar mı sorusu pek çok vatandaş tarafından orucu bozan durumlar arasında olup olmadığı ile araştırıyor. Unutkanlıkla yapılan bazı eylemler, oruç ibadetinin bozulmasına sebebiyet verebiliyor. Peki, bu durumlar arasında küfür etmek var mı? Diyanet’in 'Küfür orucu bozar mı, küfür etmek orucu bozan durumlar arasında mı?' sorularına verdiği yanıtı derledik:

16.04.2021Ramazan Özel
Annesi para akıttı, teyzesi malikanesinin kapılarını açtı: Gösterişli doğum günü

Annesi para akıttı, teyzesi malikanesinin kapılarını açtı: Gösterişli doğum günü

Gösteri dünyasının en göz önünde ailesinin üyesi, yaşadığı lüks hayatı gözler önüne sermekten de kaçınmıyor.

13.04.2021Magazin
MHP Genel Başkanı Bahçeliden Kılıçdaroğluna tepki

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "Kılıçdaroğlu’nun akli ve zihni melekeleri iyice laçkalaşmıştır. Sıkıştıkça denge ve kontrolünü kaybetmektedir. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağından bu kadar eminse, kendisine çok güveniyorsa, buyursun aday olsun, korkakça değil mertçe milletimizin huzuruna çıksın 'Ben de varım' desin. Kılıçdaroğlu’nun elinden tutan yok, önüne geçen yok, aday olmasına bildiğimiz kadarıyla mani bir hal yok. Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine, kararını belirlesin, cesaretle arkasında dursun" sözleriyle tepki gösterdi.

13.04.2021Haber
MHP Genel Başkanı Bahçeliden Kılıçdaroğluna tepki: Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine kararını versin

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine kararını versin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na "Kılıçdaroğlu’nun akli ve zihni melekeleri iyice laçkalaşmıştır. Sıkıştıkça denge ve kontrolünü kaybetmektedir. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağından bu kadar eminse, kendisine çok güveniyorsa, buyursun aday olsun, korkakça değil mertçe milletimizin huzuruna çıksın 'Ben de varım' desin. Kılıçdaroğlu’nun elinden tutan yok, önüne geçen yok, aday olmasına bildiğimiz kadarıyla mani bir hal yok. Ondan bundan kahkaha bekleyeceğine, kararını belirlesin, cesaretle arkasında dursun" sözleriyle tepki gösterdi.

13.04.2021Gündem
Emniyetten uyuşturucu haberlerine tablolu yanıt

Emniyet'ten uyuşturucu haberlerine tablolu yanıt

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), uyuşturucu kullanımına ilişkin İstanbul ile İspanya'nın Barcelona ve ABD'nin Albany şehrinin karşılaştırıldığı haberlerin gerçek dışı olduğunu duyurdu. Açıklamada, Türkiye'de yıllara göre doğrudan madde bağlantılı ölümler ile ele geçirilen eroin miktarı ve uyuşturucu suçlarından tutuklananların sayılarına ilişkin tabloya da yer verildi

11.04.2021Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde sayılı ülkeler arasında yerimizi alacağız

Bakan Karaismailoğlu: 'Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde sayılı ülkeler arasında yerimizi alacağız'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türksat 6A'nın tamamen milli imkanlarla entegrasyon ve test çalışmalarını Ankara'da başarı ile yürütüyoruz. Uzay ve haberleşme çalışmaları gelecekte daha büyük bir hızla ilerleyecek. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde, kendi uydusunu kendisi yapabilen dünyanın sayılı ülkeleri arasında yerimizi alacağız." dedi.

8.04.2021Gündem
“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu

“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu!

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız” bu akşam başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. İşte merakla beklenen “Camdaki Kız”ın kahramanları...

8.04.2021Magazin
Son dakika: Ozan Tufan için Rusyadan transfer açıklaması

Son dakika: Ozan Tufan için Rusya'dan transfer açıklaması!

Transfer döneminde ismi birçok takım ile anılan Ozan Tufan için Rusya'dan transfer açıklaması geldi.

4.04.2021Futbol

Yazar Sonuçları

1977

Müzisyen Emir Ersoy, latin müzik denince akla gelen ve son yıllarda yaptığı albüm ve özel projeler ile keyifli işlere imza atmış bir isim. Yeni albüm ‘1977’de yine güzel bir fikirle karşımıza çıkan Ersoy’a bu sefer kadın oyuncular eşlik etmiş.

15.06.2021

Kavala’dan Thassos Adası'na 2  

Geçen haftaki Kavala yazımda Kavala ve Thassos Adası’nın bize sandığınızdan uzak olmadığını, sabah erken saatte çıkacağınız bir yolculukla öğle saatlerinde adada kahve leyfi yapabileceğinizi vurgulamış, önce Kavala’yı anlatmıştım. Bu haftada Thassos (Taşöz) Adası notları ile karşınızdayım.

13.06.2021

Elektronik cihaz sorunlarına dikkat!

Bu hafta Merkür, İkizler burcunda geri hareketine başlayacak. Merkür geri giderken genelde elektronik aletler, haberleşme ve iletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, aksaklıklar çıkarabilir.

30.05.2021

En büyük en acil ve en önemli sorunumuz

Optimar Araştırma’nın nisan ayı anketinden bir sonucu aktarıyorum:

27.05.2021

Bir yerde yanlış var ama...

Son dönemde birçok marka, sosyal medyanın gücünden faydalanmak için sosyal medya etkileşimleri güçlü, stili olan kişilerle çalışmaya çalışıyor.

22.04.2021

Bir Upper Cihangir magazini... Diziyi çekerken 6 kere öpüştük o COVID oldu ama ben olmadım

Tabii Upper Cihangir’deki en büyük haber kaynağımdan öğrendim haberi.

18.04.2021

İnsanoğlunun ürettikleri

“İnsan bir fabrika olsaydı, ürettiği tek şey mazeret olurdu.” (La Edri)

15.04.2021

Saklı şeyler

Ramazan ayı başladı...

14.04.2021