EKSTRA
MENÜ

Mobbing

Mobbing ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mobbing haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 873 Mobbing haberi bulunmuştur.

Mobbing Haberleri

Hasan Can Kaya kimdir İşte Hasan Can Kayanın merak edilenleri

Hasan Can Kaya kimdir? İşte Hasan Can Kaya'nın merak edilenleri

2014 yılında 'Hep Zemin' adını verdiği gösterisiyle kısa zamanda sosyal medyada adından söz ettirmeye başaran Hasan Can Kaya, daha önce aralarında '1 Erkek 1 Kadın'ın da bulunduğu pek çok işte yazarlık yapmıştı. Son olarak ise 'Konuşanlar' adındaki gösterisi ile ilgi odağı oldu. Peki, Hasan Can Kaya kimdir? İşte Hasan Can Kaya'nın merak edilenleri

31.12.2020Televizyon
Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli Acun Ilıcalıdan Exxen ile anlaşan Hasan Can Kaya açıklaması

Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli? Acun Ilıcalı'dan Exxen ile anlaşan Hasan Can Kaya açıklaması

Hasan Can Kaya'nın hayatı Exxen ile anlaşmasının ardından gündeme geldi. Youtube üzerinden Talk Show yayınları ile geniş kitlelere ulaşan Hasan Can Kaya, 'Konuşanlar' programı ile tanındı. Acun Ilıcalı Twitter'dan yaptığı açıklamada, Hasan Can Kaya'nın 1 Ocak'tan itibaren Exxen platformunda yer alacağını bildirdi. “1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yapan Kaya, mesleğine ara vererek stand up gösterileri yapmaya başladı. Peki, Hasan Can Kaya kimdir ve kaç yaşında? İşte, Hasan Can Kaya'nın hayatıyla ilgili merak edilenler.

20.12.2020Televizyon
Mobbingci başhekim görevden alındı

Mobbingci başhekim görevden alındı

Hastanede görev yerlerini terk eden iki hemşireye, dosya kâğıdına 500 kere ‘Ben salağım servisimden başka servise gittim’ yazdıran mobbingci başhekim uzman doktor Ayşegül Alkan, Sağlık Bakanlığı kararı ile görevinden el çektirildi.

18.12.2020Gündem
Mobbing nedir Hangi davranışlar mobbing sayılır İşte detaylar…

Mobbing nedir? Hangi davranışlar mobbing sayılır? İşte detaylar…

Gündemdeki haberler ardından mobbing kelimesinin anlamı bir kez daha merak konusu oldu. İş yerinde mobbing'e maruz kalan binlerce çalışan var. Günümüzde çalışanların istemeden de olsa işlerinden çıkmalarına neden olan mobbing, iş yerindeki duygusal taciz, psikolojik şiddet, dışlama, aşağılama, rahatsız etme, çalışma motivasyonunu ve özgüvenini kırma ve mutsuz etme gibi pek çok davranışı kapsıyor. Peki, mobbing nedir?

17.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Hemşirelere 500 kere Ben salağım yazdıran Başhekim Ayşegül Alkan görevden alındı

Son dakika haberler: Hemşirelere 500 kere 'Ben salağım' yazdıran Başhekim Ayşegül Alkan görevden alındı

Son dakika haberi... Antalya Kumluca Devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Merve Şahiner Çalışkan ve Ayşe Yetkin’e görev yerlerinden ayrıldıkları gerekçesiyle A-4 kağıdına 500 kere, “Ben salağım servisimden başka servise gittim” gittim yazdıran Başhekim Uzman Doktor Ayşegül Alkan, Sağlık Bakanlığı kararı ile görevinden el çektirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Alkan'ın davranışının kabul edilemeyeceğini belirterek "Yürütülen disiplin soruşturmasının sonucu beklenmeksizin Alkan'ın başhekimlik sözleşmesi feshedilerek görevine son verilmiştir." bilgisini paylaştı.

17.12.2020Gündem
Son dakika haberi... Başhekim Dr. Ayşegül Alkanın hemşirelere Ben salağım yazdırdığı iddia edilmişti Kendini böyle savundu

Son dakika haberi... Başhekim Dr. Ayşegül Alkan'ın hemşirelere 'Ben salağım' yazdırdığı iddia edilmişti! Kendini böyle savundu

Son dakika haberi... Antalya Kumluca Devlet Hastanesi Başhekim Dr. Ayşegül Alkan'ın, görev yerini terk ettikleri gerekçesiyle 2 hemşireye 500 kez, "Ben salağım, servisimden başka servise gittim" yazdırdığı iddiası üzerine Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı. Başkehim Dr. Alkan ise iddiaların gerçeği yansıtmadığını savunarak, "Saygı ve meslek etiği çerçevesinde tepkimi sözlü olarak ve asla hakaret içermeyen şekilde görev yerini terk eden personele gösterdim" dedi.

17.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Antalyada başhekimin hemşirelere mobbingi: ‘Ben salağım’ yazdırmış...

Son dakika haberi: Antalya'da başhekimin hemşirelere mobbingi: ‘Ben salağım’ yazdırmış...

Antalya Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimi Ayşegül Alkan, görev yerlerinde olmadıkları gerekçesiyle iki hemşireye 500’er kez, “Ben salağım servisimden başka servise gittim” yazdırmakla suçlandı. Mobbinge maruz kaldıklarını iddia eden hemşirelerin şikâyetiyle İl Sağlık Müdürlüğü inceleme başlattı. Hemşire Merve Şahiner Çalışkan, “Yaşadıklarımız gerçekten üzücü. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız” derken, Ayşe Yetkin ise şöyle konuştu: “25 yıllık sağlık çalışanıyım. Evet görev yerimi terk ettim. Ama bunun cezası yönetmeliklerle belirlenmiş durumda. Bize verilen ceza ise insan onurunu ayaklar altına almak anlamına geliyor.'' dedi.

17.12.2020Gündem
ODTÜ’deki şoförlerin ‘ayrımcılık’ zaferi

ODTÜ’deki şoförlerin ‘ayrımcılık’ zaferi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) işçi kadrosunda çalışan bir grup şoför, üniversite yönetim tarafından işe geliş gidişlerde imza alındığını, aynı işi yapan memur kadrosundaki şoförlerden imza alınmadığını, bu uygulamanın ayrımcılık olduğunu savunarak, Ankara 38. İş Mahkemesine dava açtı.

11.12.2020Ekonomi
Songül Ülkü kimdir, kaç yaşında

Songül Ülkü kimdir, kaç yaşında?

Perihan Abla’nın oyuncularından Songül Ülkü, katıldığı programlarda yaptığı açıklamalar ve iddialarıyla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde ev sahibine mobbing davası aşan Songül Ülkü Perihan abla setinde kendisine büyü yapıldığını iddia etmişti. Peki, Songül Ülkü kimdir, kaç yaşında?

19.11.2020Magazin
Songül Ülküden ev sahibine mobbing davası

Songül Ülkü'den ev sahibine mobbing davası!

Usta oyuncu Songül Ülkü, İstanbul Sarıyer'de bir dairede kiracı olarak ikamet ediyordu.

14.11.2020Magazin
AYM’den mobbinge kırmızı kart

AYM’den mobbinge kırmızı kart

Anayasa Mahkemesi (AYM) askeri tabip kıdemli Albay Levent Tütüncü’nün, işyerinde psikolojik tacize (mobbing) uğradığı ve erken emekli olmak zorunda bırakıldığı iddiasıyla açtığı davanın reddedilmesi üzerine ihlal ve yeniden yargılama kararı verdi.

24.10.2020Gündem
Sağlıkçı İclal yine haklı çıktı

Sağlıkçı İclal yine haklı çıktı

Çalıştığı devlet hastanesinde, hamile çocuklar ile ilgili bildirimlerin yapılmadığını ortaya çıkaran İclal Nergiz, dönemin başhekim yardımcısı Akif Akça’ya karşı açtığı mobbing davasını kazandı. Mahkeme, Akça’nın, eski personeli Nergiz’e 30 bin TL manevi tazminat ödemesine hükmetti.

24.10.2020Gündem
Hasan Can Kaya kimdir nereli kaç yaşında

Hasan Can Kaya kimdir nereli kaç yaşında?

Hasan Can Kaya, Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Talk Show yayınları ile izleyici karşısına çıkan Hasan Can Kaya, 'Konuşanlar' isimli programla dikkatleri üzerine çekti. Peki, Hasan Can Kaya kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

19.10.2020Gündem
İddianamede ortaya çıktı FETÖnün hain talimatnamesi

İddianamede ortaya çıktı! FETÖ'nün hain talimatnamesi

İzmir'de FETÖ'nün Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) sızan rütbeli mensuplarına yönelik soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 8 sanıkla ilgili iddianamede FETÖ mensubu olmayan subay ve adaylarının TSK'dan atılmaları ve ayrılmalarını sağlayacak yöntemlerin bir talimatname altında toplandığına dikkat çekildi.

30.09.2020Gündem
Sorunlu Burun Mutsuz Ediyor

Sorunlu Burun Mutsuz Ediyor!

Mobbing (zorbalık) maalesef oldukça yaygın bir sorun, pek çok çocuk ve ergen “kusurlu” burunlarıyla ile ilgili akranları tarafından zalim sataşmalara hedef olurlar.  Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal, konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

14.09.2020Kişisel Bakım
Yalova Belediyesi’ndeki ’zimmet’ davasında ikinci gün

Yalova Belediyesi’ndeki ’zimmet’ davasında ikinci gün

YALOVA Belediyesinde Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen zimmet suçu ve resmi belgede sahtecilik soruşturmasında görülen dava ikinci gününde de devam etti. 20 milyon 739 bin 664 lira 80 kuruşluk zimmet soruşturmasında tutuklu Eski eski Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleçin (48) şöförü A.Ş.I. şahit olduğu rüşvet olayı nedeniyle kendisine mobbing uygulandığını ileri sürdü.

3.09.2020Gündem
Çocukları değersizleştirdiler,  buna karşı çıkmamız gerekiyor

Çocukları değersizleştirdiler, buna karşı çıkmamız gerekiyor

Şüphelerini göz ardı etmedi, korkmadı... 2014’te ortaya çıkardığı istismarla okul müdürünü 82 yıl hapse mahkûm ettirdi. Saadet Özkan, o gün bugündür kurucusu olduğu ‘Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’yle cinsel istismara uğramış çocuklar ve aileleri için çalışıyor. Özkan’la dernek çatısı altında, İzmir’de açtıkları ‘İhmal ve İstismarı Önleme Merkezi’ vesilesiyle konuştuk: “Benim için öğretmenlik bitmedi, sadece şekil değiştirdi.”

30.08.2020Hürriyet Pazar
Alt liglerde dayak da var mobbing de

Alt liglerde dayak da var mobbing de!

Volkan Can, telefonla görüşüp anlaştığı Isparta 32 Spor Başkanı tarafından Eskişehir’den İstanbul’a çağırıldı. İstanbul’a geldi ancak başkan, “Ben transferden vazgeçtim” diyerek bir kelime bile konuşmadan geri gönderdi. Volkan yaşadığı haksızlığı sosyal medyadan duyurdu. Ancak hakkını aradığı için fiziki şiddet ile karşılaşan ve sesini çıkaramayan yüzlerce futbolcu bulunuyor.

30.08.2020Futbol
‘İddialar yenilir yutulur değil’

‘İddialar yenilir yutulur değil’

Alman İtfaiye Birliği’nin (DFV) Genel Müdürü Dr. Müjgan Perçin’in, DFV yönetimi içindeki bazı başkan yardımcılarını mahkemeye vermesiyle su yüzüne çıkan taciz, ayrımcılık ve mobbing iddialarına federal Meclis Yeşiller milletvekili Canan Bayram da tepki gösterdi.

16.08.2020Avrupa
İtfaiye birliği dağılıyor mu

İtfaiye birliği dağılıyor mu?

Dr. Müjgan Perçin’in cinsel taciz, ayrımcılık ve mobbing suçlamasıyla mahkemeye verdiği Alman İtfaiye Birliği karıştı. İki üye eyalet teşkilatı iddiaların aydınlığa kavuşturulmasını istedi, birlikten ayrılma tartışmaları başladı. TBB Sözcüsü Safter Çınar ise polis ve orduda olduğu gibi itfaiye teşkilatında da ırkçı ve ayrımcılığın araştırılmasını istedi.

13.08.2020Avrupa
Alman itfaiyesinin Türk kadın başkanı: Ayrımcılığa ve tacize uğradım

Alman itfaiyesinin Türk kadın başkanı: Ayrımcılığa ve tacize uğradım

1 milyon 300 bin itfaiye çalışanının üye olduğu Alman İtfaiye Birliği’nin ilk kadın genel müdürü olan Dr. Müjgan Perçin, birliğe karşı cinsel taciz, hakaret ve ayrımcılık suçlamasıyla dava açtı.

12.08.2020Dünya
Türk ve kadın olmasını hazmedemediler, mobbing ve tacizde bulundular

Türk ve kadın olmasını hazmedemediler, mobbing ve tacizde bulundular

Bir milyon 300 bin itfaiye çalışanının üyesi olduğu Alman İtfaiye Birliği’nin (DFV) ilk kadın Genel Müdürü olan Dr. Müjgan Perçin, birliğe karşı cinsel taciz, hakaret ve ayrımcılık suçlamasıyla dava açtı. Dr. Perçin’in ülkenin en büyük birliklerinden biri olan DFV’ye yönelik cinsel tacizden suç duyurusunda bulunması büyük yankı uyandırdı.

11.08.2020Avrupa
Yargıtaydan milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar Çifte tazminat hakkı alabilirsiniz

Yargıtay'dan milyonlarca çalışanı ilgilendiren karar! Çifte tazminat hakkı alabilirsiniz

Çalıştığı işyerinde amirlerinin, 'sende birazcık şeref varsa şimdiye kadar istifa ederdin' şeklinde hakarete varan sözlerine maruz kalan işçiye müjdeli haber Yargıtay'dan geldi. Yüksek Mahkeme; hakarete maruz kalan işçiye hem kıdem tazminatı hem de manevi tazminat ödenmesinin önünü açtı.

8.08.2020Ekonomi
Eski rektör Okudana hayali ameliyat soruşturması

Eski rektör Okudan'a hayali ameliyat soruşturması

YÖK, Selçuk Üniversitesi eski rektörü Prof. Süleyman Okudan’ın, ‘girmediği 539 hayali ameliyatı üzerine yazdırarak döner sermayeden para aldığı’ iddialarına soruşturma başlattı. Okudan suçlamaları, “İmzasız mektuplarla suçlanıyorum. Bunlar FETÖ taktiği” sözleriyle reddetti.

8.08.2020Gündem
Sinema TV Sendikası’ndan Ufuk Bayraktar’a kınama

Sinema TV Sendikası’ndan Ufuk Bayraktar’a kınama

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın, başrolünü üstlendiği sinema filminin setinde çalışan makyöz ve kuaför’e sözlü ve fiziksel taciz uyguladığı iddia edildi.

1.08.2020Magazin
Savcılık arkeolog Mervenin intiharında mobbing tespit ederse yargılama başlayacak

Savcılık arkeolog Merve'nin intiharında mobbing tespit ederse yargılama başlayacak

Gaziantep Zeugma Müzesi'nde görevli arkeolog Merve Kaçmış'ın (33) Diyarbakır'daki intiharıyla ilgili yürütülen soruşturmayla ilgili açıklama yapan avukat Aslı Pasinli, "Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada, Merve'nin intihara yönlendirilmesi ve mobbing durumuna kanaat getirilirse ceza yargılaması başlayacak" dedi.

22.07.2020Gündem
13 yıldır aynı fabrikada çalışıyordu Kek ikram etti, işinden oldu...

13 yıldır aynı fabrikada çalışıyordu! Kek ikram etti, işinden oldu...

ZONGULDAK’ın Çaycuma ilçesinde, tekstil işçisi Sevim Akkoç (45), 13 yıldır çalıştığı fabrikada, evde yaptığı keki, çay molasına 5 dakika kala mesai arkadaşlarına ikram ettiği gerekçesiyle tazminatsız olarak işten çıkartıldı. İş mahkemesine dava açan Akkoç, kendisine mobbing uygulandığını öne sürerken, fabrika müdürü Erdal Aydın, Sevim Akkoç’un yasak olan yiyecekleri tüm uyarılar ile tebligatlara rağmen üretim alanında yediğini bu nedenle iş akdinin feshine karar verildiğini söyledi.

22.07.2020Ekonomi
13 yıl çalıştığı fabrikada arkadaşlarına  kek ikram etti, işinden oldu

13 yıl çalıştığı fabrikada arkadaşlarına 'kek' ikram etti, işinden oldu

ZONGULDAK'ın Çaycuma ilçesinde, tekstil işçisi Sevim Akkoç (45), 13 yıldır çalıştığı fabrikada, evde yaptığı keki, çay molasına 5 dakika kala mesai arkadaşlarına ikram ettiği gerekçesiyle tazminatsız olarak işten çıkartıldı. İş mahkemesine dava açan Akkoç, kendisine mobbing uygulandığını öne sürerken, fabrika müdürü Erdal Aydın, Sevim Akkoç'un yasak olan yiyecekleri tüm uyarılar ile tebligatlara rağmen üretim alanında yediğini bu nedenle iş akdinin feshine karar verildiğini söyledi.

22.07.2020Haber
Son dakika haberi: Arkeolog Merve Kaçmış intihar etmişti Sır perdesi aralandı

Son dakika haberi: Arkeolog Merve Kaçmış intihar etmişti! Sır perdesi aralandı

Zeugma Müzesi’nde görevli arkeolog Merve Kaçmış’ın ölümü sonrasında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan bir rapor, Gaziantep Müze Müdürlüğü’nde yaşananlarla ilgili sır perdesini araladı. Raporda, Kaçmış’a zimmetlenmesi istenilen 8 bin 729 eserden 2 bin 433’ünün envantersiz olduğu, sayım sonucunda 10 eserin ise bulunamadığı belirtildi.

17.07.2020Gündem
Son dakika... Lüks restorandaki taciz davasında yeni gelişme: Dövelim mi özür mü dilesin

Son dakika... Lüks restorandaki taciz davasında yeni gelişme: 'Dövelim mi özür mü dilesin'

Bebek'te bulunan ünlü bir restoranda R.D. isimli kadın çalışanı taciz ettiği iddiasıyla hakkında 22,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan o dönem restoran müdürü olan A.İ. hakim karşısına çıktı. Sanık A.İ, duruşmada suçlamaları kabul etmedi. Mahkemede olay günü yaşananları anlatan R.D., restoran müdürü A.İ'nin olay günü kendisini tuvalette sıkıştırdığını kollarından tutup duvara yasladığını ve boynundan öptüğünü söyledi. Sanığı iterek kaçtığını söyleyen R.D. "Ertesi gün durumu İbrahim Bey'e anlattım. Kendisi bana 'Bu olayı nasıl halledelim. Dövelim mi özür mü dilesin' diye konuştu." dedi.

8.07.2020Gündem
‘Mobbing değil, kadro itirazı’

‘Mobbing değil, kadro itirazı’

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Rektörü Handan İnci, üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Nihal Kafalı’nın, kendi idaresindeki Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’ne kadro verilmesine itiraz ettiğini açıkladı. İnci, üniversitede mobbing iddialarının bu yüzden ortaya atıldığını savundu.

7.07.2020Haber
‘Mobbing değil, kadro itirazı’

‘Mobbing değil, kadro itirazı’

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Rektörü Handan İnci, üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Nihal Kafalı’nın, kendi idaresindeki Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’ne kadro verilmesine itiraz ettiğini açıkladı. İnci, üniversitede mobbing iddialarının bu yüzden ortaya atıldığını savundu.

7.07.2020Gündem
Patronum kovarak beni azat etti

Patronum kovarak beni azat etti

Son zamanlarda yaptığı stand up gösterileriyle adından söz ettiren Miray Akovalıgil ile kariyeri ve hedefleri üzerine konuştuk. Ünlü bir hukuk bürosunda avukatlık yaparken kariyerine farklı bir yön veren komedyen, “Patronum ofise binlerce dolar kazandırdığım hapis hayatından beni ‘düzene uymadığım’ için kovarak azat etti” dedi.

28.06.2020Keyif
İzmir merkezli FETÖ operasyonu: 12 gözaltı

İzmir merkezli FETÖ operasyonu: 12 gözaltı

İzmir merkezli 8 ilde Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik düzenlenen operasyonlarda, yakalama kararı olan 15 şüpheliden 12'si gözaltına alındı.

23.06.2020Gündem
Şahan Gökbakar güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten çıkardı

Şahan Gökbakar güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten çıkardı

Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte kurduğu Çamaşırhane Film şirketinde çalışan güvenlik görevlisi S.D., koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten çıkarıldı.

2.06.2020Magazin
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda görüşülüyor

Yükseköğretimde yeni düzenlemeler komisyonda görüşülüyor

TBMM Mili Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda görüşülen Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerinde milletvekilleri değerlendirmede bulundu.

10.04.2020Eğitim
Alpaslan Öztürkün eşi Ebru Şancı, sosyal medyadan ifşa etti

Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyadan ifşa etti

Göztepe'nin başarılı futbolcusu Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, yaşadığı sitede site yöneticisi ile tartışınca konuyu sosyal medyaya taşıdı.

5.04.2020Futbol
Mobbing ne demek Mobing kelimesinin tarihçesi nedir

Mobbing ne demek? Mobing kelimesinin tarihçesi nedir?

Özellikle iş hayatındakilerin sıklıkla aradıkları terimlerden biri olan 'Mobing'in ne anlama geldiği merak ediliyor. Hangi şartlarda mobing olur, mobing kelimesinin anlamı nedir merak edilen sorular arasında yer alıyor. Peki Mobing nedir mobing kelimesinin tarihçesi nedir?

3.04.2020Gündem
Kara gün kararıp kaldığında

Kara gün kararıp kaldığında

Birçok yayınevi, ölümünün üzerinden 70 yıl geçince telifi serbest kalan 1930’ların popüler yazarı Mahmut Yesari’nin kitaplarını basıyor. Bir aşk romanı izlenimi yaratsa da aslında Türk edebiyatında iş ve işçi hayatını gündeme getiren ilk romanlarından ‘Bir Aşk Uçurumu’ da bunlardan biri.

6.03.2020Kitap Sanat
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: ALO 170 hattımıza 100.6 milyon çağrı aldık

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk: ALO 170 hattımıza 100.6 milyon çağrı aldık

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iletişim merkezi “ALO 170” Hattı Türkiye ve Dünyanın her yerinden çalışma hayatı ile ilgili her türlü; soru, görüş, öneri, dilek, ihbar ve şikayetleri 10 ildeki merkezlerde 1.567 çalışanı ile cevaplıyor.

1.03.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Meclis'te 5 parti uzlaştı - Bakkal amca ittifakı

Meclis’te, aralarında HDP’nin de olduğu bir uzlaşma sağlanması pek kolay değildir.

13.12.2020

Yeni nesil liderlik stratejileri nelerdir?

İş dünyasında ve sosyal hayatta insanlara liderlik edebilmek için ilgili alanda üstün bilgiye ve öz güvenli bir kişiliğe sahip olunmasının yeterli geldiği, antipatik davranan ve ültimatom vererek üstünlük sağlamaya çalışan kişilere saygı duyulduğu günler geride kaldı.

15.09.2020

İstanbul sözleşmesinden haberimiz bile yok

PINAR Gültekin cinayeti hepimizi çok etkiledi.

25.07.2020

Hepimizi utandıran olaylar bunlar

Pınar’ın fotoğraflarına baktım.

22.07.2020

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü

İmalat, sanayileşme ve üretim olan her ortam tehlike ve risklere açık oluyor. Hatta eğitim, spor, eğlence, ibadet ve aktivite alanları yanında evlerimiz de yaşamı etkileyen sorunlarla dolu.Hayatın her alanı yaşam için risk ve tehlike içeriyor.

1.05.2020