EKSTRA
MENÜ

Veli Ağbaba

Veli Ağbaba ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Veli Ağbaba haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.088 Veli Ağbaba haberi bulunmuştur.

Veli Ağbaba 3 Nisan 1968, Malatya doğumlu, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili.
3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi. Malatya Turan Emeksiz Lisesi'nden mezun oldu. 1985-1989 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İktisadi ive İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde yüksek öğrenim gördü. Üniversite yıllarında Anadolu Üniversitesi Öğrenci Derneği'nin kurucularından oldu. Eskişehir'de Halkevleri'ne üye olarak öğrenci hareketinde yer aldı.

Veli Ağbaba Haberleri

‘Bilim Kurulu düşüncesini özgürce ifade etmeli’

‘Bilim Kurulu düşüncesini özgürce ifade etmeli’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Bilim Kurulu düşüncelerini özgürce ifade edemiyor. Önlemler alındı ama alınan önlemler siyasiler tarafından açıklanıyor. Oysa sağlık çalışanlarının bu konuda kendi düşüncelerini ifade etmeleri gerekiyor” dedi.

15.04.2021Gündem
Son dakika... Kılıçdaroğlu dahil 10 vekilin fezlekesi TBMMye gönderildi

Son dakika... Kılıçdaroğlu dahil 10 vekilin fezlekesi TBMM'ye gönderildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aralarında bulunduğu, 8'i CHP'li, 2'si HDP'li 10 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

14.04.2021Gündem
T3 Vakfı açtığı davaları kazanmaya başladı

T3 Vakfı açtığı davaları kazanmaya başladı

Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Avukatı Abdullah Demirhan "(İBB'den para alındığı iddiaları) T3 Vakfı'na atılan iftiralara ilişkin açtığımız manevi tazminat davalarını bir bir kazanmaya başladık" açıklamasında bulundu.

12.03.2021Ekonomi
‘Emekli aylığı asgari ücrete eşitlenmeli’

‘Emekli aylığı asgari ücrete eşitlenmeli’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, emeklilerin ekonomik sorunlarını değerlendirirken, “Çalıştınız, ürettiniz, ülkenin kalkınmasına katkıda bulundunuz, verginizi, priminizi ödediniz ve size insanca yaşayabileceğiniz aylığın bağlanması lazım. O nedenle söylüyorum, sizin hakkınızı sonuna kadar savunacağım” dedi.

11.03.2021Gündem
Maltepe Belediyesi’nde anlaşma sağlandı Grev sona erdi…

Maltepe Belediyesi’nde anlaşma sağlandı! Grev sona erdi…

Maltepe Belediyesi işçilerinin grev kararı almasının ardından cadde ve sokaklardaki çöp yığınları giderek büyümüştü. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç bugün yaptığı açıklamada ise Genel İş Sendikası ile sürdürdükleri toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin anlaşmayla sonuçlandığını duyurdu.

28.02.2021Gündem
Kuryelere CHP desteği

Kuryelere CHP desteği

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Tüm Anadolu Motorlu Kuryeler Federasyonu üyeleriyle bir araya gelerek, motorlu kuryelerin sorunlarını dinledi. Genel Merkez’e gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu da görüşmeye katılarak birlikte fotoğraf çektirdi.

25.02.2021Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, proje uzmanlığı eğitimi sertifika törenine katıldı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, proje uzmanlığı eğitimi sertifika törenine katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Yerel Yönetimler Birimi ile Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası işbirliğinde gerçekleştirilen, 'Proje Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Töreni'ne katıldı.

24.02.2021Gündem
‘Zincir markette ürün çeşidi azaltılsın’

‘Zincir markette ürün çeşidi azaltılsın’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ticaret Bakanlığı’nın perakende satış ve zincir marketlerle ilgili hazırlığını sürdürdüğü düzenleme için önerilerde bulundu.

21.02.2021Ekonomi
CHP Ekonomi Masası Ankara’yı dolaştı... ‘Esnaf beklerken müjde uzaya verildi’

CHP Ekonomi Masası Ankara’yı dolaştı... ‘Esnaf beklerken müjde uzaya verildi’

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve 2023’te Ay'a gitmenin hedeflendiği Milli Uzay Programı için “Kadınların işletmelerinin yarısı üretimden çekilmiş. Sektörde yaşanan sorunlar, abiyi kardeşle, babayı oğulla karşı karşıya getiriyor. Bunlar yaşanırken hükümet 2023’te Ay'a gidileceği müjdesini veriyor. Kendileri Ay’a giderken lütfen esnafı yaya bırakmasınlar” dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Esnaf beklerken müjde uzaya verildi” derken CHP Grup Başkanvekili Engin Altay da “4.5 milyar lira ile ancak Everest’e çıkarsın. Hani bir filmde vardı ‘Agam bizle egleniir...’” yorumu yaptı.

11.02.2021Gündem
CHP’den konserli esnaf toplantısı

CHP’den konserli esnaf toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, salgın döneminde esnafın sorunlarını gündeme getirmek amacıyla CHP Genel Merkezi’nin önünde esnaf ve müzisyenlerle mini konserli basın toplantısı düzenledi.

15.01.2021Gündem
Pınar Gültekinin babasından flaş sözler: Bana vazgeç diyen CHPli Süleyman Girgindir

Pınar Gültekin'in babasından flaş sözler: Bana vazgeç diyen CHP'li Süleyman Girgin'dir

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin'in Muğla’da vahşice öldürülen Pınar Gültekin’in babasıyla görüşerek davadan vazgeçmesini istediği iddiasına ilişkin bir son dakika gelişmesi yaşandı. Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin canlı yayında açıklamalarda bulundu. "Benim kızıma Muğla’dan iftiralar atıldığı için ben bu davadan vazgeçmeyeceğim. Ben yaşayan bir ölüyüm." diyen Sıddık Gültekin, "Defalarca görüştük. 'Ne kadar para istersen veririz' dediler. 'Davadan vazgeç' dediler." diye konuştu.

31.12.2020Gündem
‘Yaz saati uygulaması kaldırılsın’

‘Yaz saati uygulaması kaldırılsın’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, yaklaşık 5 yıldır uygulanan kalıcı yaz saati uygulamasının kaldırılması için yasa teklifi verdi.

30.12.2020Ekonomi
‘Sahte içkiye karşı acil önlem alınmalı’

‘Sahte içkiye karşı acil önlem alınmalı’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, sahte içkiden kaynaklanan ölümlerin sürdüğünü belirterek, acil önlem alınmasını istedi.

27.12.2020Gündem
Meclis’te edebiyat günleri

Meclis’te edebiyat günleri

Meclis’te 12 gün süren yoğun bütçe mesaisinde çok sayıda milletvekili, derdini anlatabilmek için şairlerden, yazarlardan, düşünürlerden, şarkıcılardan, masallardan ve fıkralardan da destek aldı. Vekiller en çok Atatürk’ün sözlerine atıfta bulunurken Mevlânâ’dan Neyzen Tevfik’e, Nâzım Hikmet’ten Abdurrahim Karakoç’a, Ingmar Bergman’dan İbrahim Tatlıses’e kadar geniş bir yelpazede alıntılar da yaptı.

21.12.2020Gündem
Son dakika haberler: CHPli Veli Ağbaba koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Son dakika haberler: CHP'li Veli Ağbaba koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı

Son dakika haberi... Koronavirüse yakalanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

11.12.2020Gündem
Ortalığı karıştıran sözler CHPli vekilin ‘ordu satıldı’ sözüne soruşturma

Ortalığı karıştıran sözler! CHP'li vekilin ‘ordu satıldı’ sözüne soruşturma

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın televizyon programındaki “Devletin ordusu Katar’a satılmış” sözleri büyük tepki çekti. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı 301. maddeden soruşturma başlatırken hükümetten kınamalar geldi. Başarır ise ‘orduyu kastetmediğini’ söyledi.

30.11.2020Gündem
Ağbaba’nın da testi pozitif

Ağbaba’nın da testi pozitif

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın da koronavirüs testi pozitif çıktı.

29.11.2020Gündem
Malatya sarsıldı CHPli Ağbaba toplantıda yakalandı: Ahan da deprem oldu...

Malatya sarsıldı! CHP'li Ağbaba toplantıda yakalandı: Ahan da deprem oldu...

AFAD’ın verdiği bilgiye göre, merkez üssü Pütürge ilçesinin kırsal Söğütlü Mahallesi olan deprem 4.7 büyüklüğünde kaydedildi. Sarsıntı çevre illerden de hissedildi.

28.11.2020Gündem
150 bin tekel bayii için ek süre talebi

150 bin tekel bayii için ek süre talebi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, alkollü içecek satan Tekel bayilerinin diğer esnaf ile birlikte saat 20.00’de dükkânlarını kapatmalarının haksız faaliyet kısıtlaması getirerek, “Yasağının en azından 24.00’e çekilmesi ve evlere teslim yönteminin önünün açılması gerekmektedir” diye konuştu.

23.11.2020Ekonomi
‘Arkadaşlarıma sakin olun dedim‘

‘Arkadaşlarıma sakin olun dedim‘

İşçi kuruluşları başkanları CHP Genel Başkanı'na destek ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu, "Bu filmleri önceden de gördük" dedi.

21.11.2020Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: OSBlerde teknoloji liseleri kurmak istiyoruz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: OSB'lerde teknoloji liseleri kurmak istiyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eğitimde sorunlar olduğunu savunarak, ''Bizim projelerimizden birisi teknoloji liseleridir. Bütün organize sanayi bölgelerinde (OSB) teknoloji liseleri kurmak istiyoruz. Teknoloji liseleri kurduğumuz zaman sanayinin ihtiyaç duyduğu eleman ihtiyacı süratle karşılanabilir'' dedi.

22.10.2020Gündem
178 milletvekilinin 1061 fezlekesi var

178 milletvekilinin 1061 fezlekesi var

Tecavüzle suçlanan Bağımsız Mardin Milletvekili Tuma Çelik’in dokunulmazlığının kaldırılmasının ardından gözler, Meclis’teki diğer dokunulmazlık dosyalarına çevrildi.

10.10.2020Gündem
‘Hangi politikacı sağlıkçı gibi günde 24 saat çalışıyor’

‘Hangi politikacı sağlıkçı gibi günde 24 saat çalışıyor?’

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’den oluşan heyet, dün TTB Genel Merkezi’nde TTB Başkanı Prof. Dr. Sinan Adıyaman ve Merkez Konseyi üyeleriyle görüştü.

23.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu: Olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz

Kılıçdaroğlu: Olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Esnaf arkadaşlar kendi haklarını, kendi çıkarlarını savunan güçlü profiller seçmeliler. Biz olabildiğince esnafın sesi olmaya çalışıyoruz" dedi.

20.09.2020Gündem
Kılıçdaroğlu işçilere seslendi: Hakkınızı savunmak görevim

Kılıçdaroğlu işçilere seslendi: Hakkınızı savunmak görevim

Kısa çalışma ödeneği alan çalışanlarla videokonferansla toplantı yapan Kılıçdaroğlu, hukuki destek sözü verdi, “Emeğinizin karşılığını inşallah size vereceğiz” diye konuştu.

12.09.2020Gündem
CHP doğum gününü Ahlatlıbel’de kutlayacak

CHP doğum gününü Ahlatlıbel’de kutlayacak

CHP, 97’nci kuruluş yıldönümünü, 9 Eylül’de, Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda, koronavirüs önlemleriyle kutlayacak.

3.09.2020Gündem
Son dakika haberi: Akit TV’ye büyük tepki: ‘Bunlar hata falan değil...’

Son dakika haberi: Akit TV’ye büyük tepki: ‘Bunlar hata falan değil...’

Akit TV’nin Anıtkabir’deki 30 Ağustos töreni haberinde kullandığı ‘Anırkabir’ altyazısı büyük tepki yarattı. RTÜK inceleme başlatırken MHP’den “Bunlar hata falan değil... ‘Geldikleri gibi gitmediler; kimi itini bıraktı, kimi bitini. Kimi de piçini bıraktı...’ alıntısıyla tepki geldi.

1.09.2020Gündem
CHP’de 2. kaptan koltuğu Böke’nin

CHP’de 2. kaptan koltuğu Böke’nin

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yeni dönemde çalışacağı yol arkadaşlarını belirledi. Uzun süredir vekâleten yürütülen genel sekreterlik görevi dahil, toplam 16 kişilik atamada dört yeni isim MYK’ya dahil oldu. CHP’nin genel sekreterlik koltuğuna Selin Sayek Böke oturdu.

11.08.2020Gündem
Son dakika haberler... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yeni MYKsını belirledi İşte o isimler...

Son dakika haberler... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yeni MYK'sını belirledi! İşte o isimler...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 16 kişilik yeni Merkez Yönetim Kurulu'nu belirledi. MYK'da 4 yeni isim yer aldı, 12 kişi yerini korudu. Ayrıca 18 olan MYK üye sayısı da yeni dönemde 16’ya indi. CHP'de Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Genel Sekreter ise Selin Sayek Böke oldu.

10.08.2020Gündem
Son dakika: Yeni yönetimde sürpriz isimler yer aldı... CHP’nin şifresini kıran iki kadın

Son dakika: Yeni yönetimde sürpriz isimler yer aldı... CHP’nin şifresini kıran iki kadın

CHP’nin yeni yönetimi belli oldu. Kurultayda Sevgi Kılıç, ilk başörtülü parti yöneticisi oldu. Parti Meclisi’nde 25 isim değişirken, Z kuşağıyla siyaset yapma hayali, delege engeline takıldı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun A takımından Tuncay Özkan, Ünal Çeviköz, Aykut Erdoğdu, Yıldırım Kaya PM’ye giremedi. Partisinden gözyaşlarıyla ayrılan Aylin Nazlıaka’nın aralarında olduğu 10 isim ise Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesini deldi.

28.07.2020Gündem
CHPnin yeni vitrini belirlendi

CHP'nin yeni vitrini belirlendi

CHP 37. Olağan Kurultayı’nın ikinci gününde delegeler partinin yeni vitrinini belirlemek için oy kullandı. Parti Meclisi’ne (PM) 222 kişi adaylık başvurusu yaparken, Kılıçdaroğlu’nun PM için 80 isim önerdiği anahtar listesi belli oldu. Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinde 19 yaşındaki Esra Dirican ve başörtülü Sevgi Kılıç dikkat çekti.

27.07.2020Gündem
İmamoğlu iftirayı tekzip etsin

İmamoğlu iftirayı tekzip etsin

Baykar Savunma Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın T3 Vakfı’nın İBB’den 41 milyon lira aldığı iddiasına Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programında yanıt verdi.

8.05.2020Gündem
Selçuk Bayraktar: 40 metrekare bir odada 10 sene yaşadım. Zeytin Dalı Harekatında hangarda 4 ay yattım

Selçuk Bayraktar: 40 metrekare bir odada 10 sene yaşadım. Zeytin Dalı Harekatında hangarda 4 ay yattım

Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında canlı yayında soruları yanıtladı. Bayraktar solunum cihazlarıyla ilgili olarak, "Solunum cihazı hikayesindeki en önemli husus budur. Bir seferberlik, birliktelik, o ruh... Dünya devleri bunu başaramadı." dedi. Ayrıca, "40 metrekare bir odada 10 sene yaşadım. Damat olduktan sonra Zeytin Dalı Harekatında hangarda 4 ay yattım." ifadelerini kullandı. Bağış iddialarıyla ilgili konuşan Bayraktar, "Şimdi burada eğitim görenler, bir sınava giriyorlar. Buna inanılmaz ilgi var. Onlardan en başarılı kesim seçiliyor. Belediyenin yerinde, bizim öğretmenlerimiz tarafından eğitim görüyorlar. Biz üstüne eğitmen veriyoruz, destek veriyoruz. Ama destek almış gibi gösterilmeye çalışılıyoruz. Ondan önce nakit aldı diyorlardı. Sonra nakit değil dediler, destek almaya çevirdiler biz itiraz edince. Önce para aldı dediler. Seçim döneminde kirli kampanya başlattılar. Mahkemeye verdik. Bırakın para almayı, biz para verdik, emek verdik. Ben parayı o kadar kıymetli görmem." dedi.

6.05.2020Gündem
Selçuk Bayraktar’dan o iddialarla ilgili yeni açıklama

Selçuk Bayraktar’dan o iddialarla ilgili yeni açıklama

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın T3 Vakfı hakkındaki iddialarının asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

4.05.2020Gündem
Selçuk Bayraktardan T3 Vakfına bağış ve tahsis iddialarına ilişkin açıklama

Selçuk Bayraktar'dan T3 Vakfı'na bağış ve tahsis iddialarına ilişkin açıklama

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile T3 Vakfı arasındaki Deneyap Teknoloji Atölyelerine ilişkin iş birliği hakkındaki bağış ve tahsis iddialarının asılsız olduğunu bildirdi.

4.05.2020Gündem
İçişleri Bakanlığı, CHPli Ağbabanın iddiasını yalanladı

İçişleri Bakanlığı, CHP'li Ağbaba'nın iddiasını yalanladı

İÇİŞLERİ Bakanlığı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın, 23 Nisan töreninde İçişleri Bakanlığı'na Atatürk'ün resminin asılmadığı iddiasını yalanladı.

24.04.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Arkadaşlardan açık mektup

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türk Grubu, çoğunluğu iktidar partisi vekilleri olmak üzere TBMM’de temsil edilen partilerden oluşur.

28.03.2021

Andımız

Danıştay’ın verdiği son kararla Andımız, okullarda okunmayacakmış.

14.03.2021

Sivas’tan sonra Muğla da ekim izni istiyor! Kenevir lobilerine dikkat

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilk başta 19 olan kenevir ekimi il sayısı, Sivas’ın da katılmasıyla 20’ye yükseldi.

25.02.2021

Amerika ile çatışmaya hazır mısınız?

Suriye topraklarını bölerek bir terör devleti oluşturma hedefinden vazgeçmeyen Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili gerçekleri artık açık açık konuşma zamanı geldi.

17.02.2021

Rehine erler ailelerine hangi mesajları göndermişti?

"Anne, baba, bayramınız mübarek olsun...” diye başlıyor video mesajında ailesine seslenirken Müslüm Altıntaş ve ekliyor: “Hepinizi çok özledim...”

17.02.2021

O fotoğraf eksi 20’de çekildi

Süleyman Soylu İçişleri Bakanı olduğu günden bu yana hiçbir bayramı, yılbaşını evinde geçirmedi. Mutlaka bir üs bölgesinde Mehmetçikle birlikte oldu. Soylu, bu yılbaşında da Belbuka üs bölgesinde Mehmetçikle birlikteydi.

5.01.2021

Kapanmadan önce yetkililere uyarılar

Korona öyle dehşet bir boyuta ulaştı ki...

29.11.2020

Kolonya ve dondurma dağıttı Müjde Ar’dan eleştiri aldı

Bodrum Belediye Başkanı emekli yarbay Ahmet Aras, kurultayın en popüler belediye başkanı idi. Herkes tarafından merak ediliyor veya tanınmak istiyordu. 2000 şişe mandalina kolonyası ve 1200 kavanoz mandalinalı dondurma dağıtması ‘en ilginç’ hediye olarak kabul edildi delegelerce. Aras, “Bu ürünlerimiz Bodrum’un yerli ürünü olup, belediyemiz tarımsal hizmetler müdürlüğü tarafından üretilerek halkımıza ucuz olarak sunulmaktadır” dedi.

30.07.2020

CHP’de liste savaşları! Herkes birbirini kazıdı

CHP kurultay partisi olarak bilinir ve kurultaylarda büyük mücadeleler verilir. Liste savaşları yaşanır. Bu ‘olağanüstü’ koşullarda kurultay ısrarının nedeni, MYK üyelerinin koltukları kurtarma kaygısı olarak görülüyordu.

28.07.2020

CHP’nin geleceği üzerine yorumlar

CHP kurultayında hedefte MYK üyeleri var. Pandemi koşullarında yapılacak olan ve üyelerin-halkın katılımına kapalı olacak CHP kurultayı tepki çekmeye devam ediyor. CHP’lilerin büyük bir kısmı bu ‘olağanüstü’ koşullarda kurultay ısrarının arkasında normal koşullarda yapılacak bir kurultayda seçilemeyecek MYK üyelerinin olduğunu düşünüyor.

22.07.2020

CHP Genel Merkezi’nde işler karışık! Kongrelerini kaybettiler ama kurultay istiyorlar

“CHP’nin aklını başına alması gerekiyor” diyor bir ‘CHP büyüğü’... “Parti bu kadar zedelenmez” diye de ekliyor.

1.07.2020

Sosyal mesafeli atış

CHP’nin spor konusunda en ısrarlı ve istikrarlı iki siyasetçisinin Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Grup Başkanvekili Özgür Özel olduğunu bilmeyen yok.

10.05.2020

TÜİK’in kolonya hesabı tutmadı - Kolonya-sivribiber savaşı

Salgının sadece sağlık sorunu değil, aynı zamanda ekonomik sorunları da beraberinde getirdiğine ilişkin çok sayıda örnek bulunuyor.

25.04.2020

Sarmısaktan bile önemli: ‘Hadin gari’cilerin kadın hentbolcuları

KASTAMONU’da 44 yıl önce başlayan hentbol merakının, bir kentin en büyük gurur kaynağına nasıl dönüştüğünün hikayesi bu.

22.03.2020