EKSTRA
MENÜ

Arnavutluk

Arnavutluk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Arnavutluk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.631 Arnavutluk haberi bulunmuştur.

Arnavutluk, resmî adı Arnavutluk Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa'da bir ülkedir. Komşuları kuzeyde Karadağ, kuzeydoğusunda Sırbistan, doğusunda Makedonya ve güneyinde Yunanistan'dır. Ayrıca ülkenin batıda Adriyatik Denizi ve güneybatıda İyonya Denizi'ne kıyısı vardır. İyon Denizi ile Adriyatik Denizi arasındaki Otranto Boğazı'nın karşısındaki İtalya'ya uzaklığı 72 km'den daha azdır.

 

Arnavutluk Haberleri

Son dakika... Thodexte yeni gelişme İşte soruşturmadaki kilidi çözecek 3 kişi

Son dakika... Thodex'te yeni gelişme! İşte soruşturmadaki kilidi çözecek 3 kişi

Milyonlarca dolarla yurt dışına kaçan kripto para borsası Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'i yakalamak için ekiplerin çalışmaları devam ediyor. Kripto Faruk'a ulaşmak için firari olan şüpheli 3 kişinin araması sürüyor.

17.05.2021Ekonomi
Ayastefanos Antlaşması Nedir Ayastefanos Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Ayastefanos Antlaşması Nedir? Ayastefanos Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Osmanlı devletinin dağılma dönemi yaklaştıkça bol bol toprak kayıpları yaşamaya başlamıştır. Bu toprak kayıplarının en büyük çaplısı ve ne çok zarar gördüğü ayestefenos anlaşması olmaktadır. Bu anlaşmayı merak eden bireyler de Ayastefanos Antlaşması nedir? Ayastefanos Antlaşması tarihi, maddeleri, önemi ve sonuçları kısaca özeti nedir? Soruları bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabı için tüm detayları derledik.

16.05.2021Araştırma
Atina Antlaşması Nedir Atina Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Atina Antlaşması Nedir? Atina Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Atina Antlaşması nedir? Atina Antlaşmasının sebepleri nelerdir? Atina Antlaşmasının önemi nedir? Atina Antlaşmasının tarafları kimlerdir? Kimler arasında gerçekleşmiştir? Bazen duyduğumuz konular bize yabancı gelmez fakat konuların ayrıntılarını da hatırlamayız. İşte Atina Antlaşması hakkında, ilgiyle okuyacağınız bu ve benzeri konulara da cevap olabilecek önemli bilgileri, konuları sizin için derledik.

16.05.2021Araştırma
Netanyahu katliama destek veren ülkeleri açıkladı

Netanyahu 'katliam'a destek veren ülkeleri açıkladı

İsrail Başbakanı Netanyahu, ülkesine destek verdiklerini iddia ettiği ülkelerin bayraklarını paylaştı.

16.05.2021Dünya
Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer köşeye sıkıştı Operasyon için son etaba geçildi

Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer köşeye sıkıştı! Operasyon için son etaba geçildi

Thodex patronu Faruk Fatih Özer için son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Kripto para borsasını sarsan Thodex vurgununda Arnavutluk'a kaçan kurucu Faruk Fatih Özer’in yakalanmasına ilişkin operasyonda sona yaklaşıldı. Özer ile ilgili işlemlerin birkaç gün içinde tamamlanması öngörülürken Faruk Fatih Özer'in yakalandıktan sonra 48 saat içinde Türkiye'ye iadesinin gerçekleşmesi bekleniyor.

15.05.2021Gündem
Almeda Abazi: Efe doğunca babamın ölümünü kabullendim

Almeda Abazi: Efe doğunca babamın ölümünü kabullendim

İkinci bebeğini dünyaya getirmeye hazırlanan Almeda Abazi, YouTube kanalında yayınladığı videoda hakkında merak edilenleri anlattı.

14.05.2021Magazin
Son dakika... Thodex vurgununda son dakika... Gece yarısı flaş gelişme Kilit isim yakalandı

Son dakika... Thodex vurgununda son dakika... Gece yarısı flaş gelişme! Kilit isim yakalandı

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer için çember daralırken gece yarısı gelen son dakika haberi operasyonun seyrini değiştirecek cinsten...

10.05.2021Gündem
Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özere yardım eden kişi yakalandı

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer'e yardım eden kişi yakalandı

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer için çember daralıyor... 'Kripto Tosuncuk'un kaldığı otelin güvenlik kamerasına takılan Arnavutluk vatandaşı Altjan Canaj'ın yakalandığı öğrenildi. Canaj'ın ilk sorgusuyla ilgili ayrıntılar da ortaya çıktı...

9.05.2021Gündem
Uluslararası öğrenci sayısı 200 bini aştı

Uluslararası öğrenci sayısı 200 bini aştı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Yekta Saraç, yükseköğretimin durumunu Türkiye ve dünya çerçevesinde değerlendirdi. Saraç, “ Uluslararası öğrenci sayımız 200 bini aştı. Türkiye’nin yükseköğretimde bir bölgesel güç olma iddiasını desteklemek ve geliştirmek için, ilgili kurumlardan biri olan YÖK, uluslararasılaşma kavramını aynı zamanda bir kamu politikası olarak ele alıyor” dedi.

8.05.2021Eğitim
Kripto Faruk’a mafya koruması

Kripto Faruk’a mafya koruması

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu, kripto para borsasının firari patronu Faruk Fatih Özer, son dönemde işlerinin kötü gitmesi nedeniyle 18 Nisan'da kız kardeşi Serap Özer'den şirketin tüm belgelerini istedi ve iki gün sonra Arnavutluk'a kaçtı.

8.05.2021Ekonomi
Son dakika: Tam kapanma uzar mı Bakan Soyludan flaş açıklama..

Son dakika: Tam kapanma uzar mı? Bakan Soylu'dan flaş açıklama..

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 24 TV'de yayınlanan 24 Özel programında Türkiye'nin gündemindeki konulara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, tam kapanmanın 19 Mayıs'a dek uzayıp uzamayacağı konusunda "Böyle bir değerlendirmemiz bugün itibarıyla yok" dedi. Alkol satışı yasağı tartışmalarına değinen Soylu, DSÖ'nün alkol tüketimiyle ilgili belirlediği maddeleri aktardıktan sonra, "Bunları ben söylemiyorum, DSÖ söylüyor. Bunu siyasallaştırmaya gerek yok, bu bir sağlık meselesi." ifadelerini kullandı. Bakan Soylu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na soruşturma açıldığı iddialarıyla ilgili, "Bu görüntülerin ben de saygısızlık olduğunu düşünüyorum" derken, "Neticede ne yapacağız? Böyle bir sonuç geldiği zaman, ben buna soruşturma izni vermem." diye de ekledi. Ses ve görüntü kaydı genelgesinin basın özgürlüğüyle bir ilgisi olmadığını vurgulayan Soylu, genelgeyle var olan kanunlardaki hakların hatırlatıldığını ifade etti.

7.05.2021Gündem
Thodex vurgununda son dakika... Dikkat çeken mafya ayrıntısı

Thodex vurgununda son dakika... Dikkat çeken 'mafya' ayrıntısı

Yüz binlerce kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Dün Arnavutluk'un başkenti Tiran'da kaydedilen görüntüleri yayınlanan Özer'in Arnavutluk'a kaçışının sırları ortaya çıkıyor.

7.05.2021Ekonomi
Kripto Faruk’un son görüntüsü ortaya çıktı

Kripto Faruk’un son görüntüsü ortaya çıktı

Kırmızı bültenle aranan kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in son görüntüleri ortaya çıktı.

7.05.2021Ekonomi
17 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımı, elemelerdeki ikinci galibiyetini aldı

17 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımı, elemelerdeki ikinci galibiyetini aldı

17 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımı, Portekizde düzenlenen Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2. Raunttaki ikinci maçında İspanyayı 3-0 (25-16, 25-17, 25-20) mağlup etti.

6.05.2021Voleybol
Thodexin yöneticisi Özerin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor

Thodex'in yöneticisi Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor

Emniyet Genel Müdürlüğünden 5'er kişilik iki ekibin de destek verdiği çalışmalar, Faruk Fatih Özer'in kaçtığı belirlenen Arnavutluk'la Karadağ, Kosova ve Kuzey Makedonya'da yoğunlaştırıldı. Türk Interpolü, Özer'in kaçma ihtimalinin bulunduğu ülkelerin Interpol polislerini uyararak bilgi paylaşımında bulundu.

6.05.2021Ekonomi
‘Hamle’ye EBRD desteği

‘Hamle’ye EBRD desteği

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi konusunda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

6.05.2021Ekonomi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile EBRD iş birliğini güçlendirecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile EBRD iş birliğini güçlendirecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile EBRD Başkanı Odile Renaud-Basso'nun, yenilikçi yatırımları kolaylaştırmak ve Bakanlıkça yürütülen Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı'nın etkinliğini artırmak için iş birliğini güçlendirme kararı aldığı açıklandı.

5.05.2021Ekonomi
Pasarofça Antlaşması Nedir Pasarofça Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Pasarofça Antlaşması Nedir? Pasarofça Antlaşması Tarihi, Maddeleri, Önemi Ve Sonuçları Kısaca Özeti

Özellikle Osmanlı devletinin yapmış olduğu bazı anlaşmalar tarihi bakımdan dünyanın gidişatını etkileyen önemli anlaşmalar olmaktadır. Bu anlaşmalardan birisi olan Pasarofça anlaşması odlukça merak edilmektedir. Bu anlaşmayı merak eden bireylerin genellikle sorduğu soruların başında Pasarofça Antlaşması nedir? Pasarofça Antlaşması tarihi, maddeleri, önemi ve sonuçları kısaca özeti nedir? Soruları bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabını sizler için derledik.

3.05.2021Araştırma
93 Harbi Tarihi Ve Özeti - 93 Harbi Tarafları, Nedenleri, Sonuçları Ve Önemi Hakkında Kısaca Bilgi

93 Harbi Tarihi Ve Özeti - 93 Harbi Tarafları, Nedenleri, Sonuçları Ve Önemi Hakkında Kısaca Bilgi

Osmanlı Devleti tarihi boyunca birçok savaşa girmiş, birçok antlaşma yapmış, birçok galibiyet ve mağlubiyet sahibi olmuştur. Savaşlardan biri de 93 Harbi’dir. 93 Harbi nedir? 93 Harbi tarafları kimlerdir? 93 Harbinin nedenleri ve sonuçları nelerdir? İşte, 93 Harbinin önemi ve tarihi hakkında detayları derledik.

3.05.2021Araştırma
Polis Thodexin kurucusu firari Faruk Fatih Özerin peşinde... Alarma geçiren sürat teknesi detayı

Polis Thodex'in kurucusu firari Faruk Fatih Özer'in peşinde... Alarma geçiren sürat teknesi detayı

Kripto para borsası Thodex'in kurucusu firari Faruk Fatih Özer'e yönelik operasyonda yeni gelişmeler yaşanıyor. Özer'in yakalanması için yürütülen çalışmalar gizlilik içinde devam ediyor. Faruk Fatih Özer'in kaçma ihtimali olan ülkelerin Yunanistan, Makedonya, Karadağ, Kosova ve Bosna Hersek olabileceği belirtiliyor. Bunlara ek olarak Özer'in sürat teknesiyle İtalya’ya kaçma ihtimali de göz önünde bulunduruluyor. Bu nedenle de Arnavutluk’ta Fier, Avlonya ve Durres sıkı takip altına alındı.

2.05.2021Gündem
A Milli Kadın Futbol Takımı’nın rakipleri belli oldu

A Milli Kadın Futbol Takımı’nın rakipleri belli oldu

A Milli Kadın Futbol Takımı'nın 2023 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'ndeki rakipleri belli oldu. İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen kura çekimi sonrası H Grubu'nda yer alan millerin rakipleri; Almanya, Portekiz, Sırbistan, İsrail ve Bulgaristan oldu.

1.05.2021Avrupa
Son dakika haberi... Thodex vurgununda sıcak gelişme Yeni gözaltılar var

Son dakika haberi... Thodex vurgununda sıcak gelişme! Yeni gözaltılar var

Son dakika haberi.. Türkiye'nin gündemine oturan Thodex vurgunu soruşturmasında bir kritik bir gelişme yaşandı. Kripto para borsası Thodex şirketinin sahibi Faruk Fatih Özer ile ilişkili bazı kişilerin gözaltına alındığı bildirildi.

30.04.2021Gündem
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiyedeki terörist sayısını açıkladı İstanbulda bugün katliam önlendi..

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'deki terörist sayısını açıkladı! "İstanbul'da bugün katliam önlendi"..

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, NTV özel yayınında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Otogarda 5 kg patlayıcının ele geçirildiğini belirten Bakan Soylu, "İstanbul'da bugün katliam önlendi" dedi. Öte yandan Bakan Soylu, Türkiye içinde 282 teröristin bulunduğunu ve Murat Karayılan'ın da mağarasından çıkamadığını söyledi.

29.04.2021Gündem
Thodexin sahibi kaçışı planlamış Gizemli çift detayı

Thodex'in sahibi kaçışı planlamış! Gizemli çift detayı

Thodex'in sistemlerini kapatıp 20 Nisan'da yurt dışına kaçan Faruk Fatih Özer'e ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Geride 400 bin mağdur bırakan Özer'in Arnavutluk'a kaçışı planladığı ortaya çıktı.

29.04.2021Ekonomi
Kripto para vurgunu soruşturması Faruk Fatih Özere ilişkin yeni detaylar

Kripto para vurgunu soruşturması! Faruk Fatih Özer'e ilişkin yeni detaylar

Thodex'in sistemlerini kapatıp 20 Nisan'da yurt dışına kaçan Faruk Fatih Özer'e ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Geride 400 bin mağdur bırakan Özer'in Arnavutluk'a kaçışı planladığı ortaya çıktı.

29.04.2021Haber
Son dakika haberi... Kripto para dolandırıcılığı... Bakan Soylu Thodex vurgununun boyutunu açıkladı

Son dakika haberi... Kripto para dolandırıcılığı... Bakan Soylu Thodex vurgununun boyutunu açıkladı

Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin en büyük dolandırıcılık olaylarından biri olarak değerlendirilen Thodex hadisesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Kripto para borsası Thodex'teki vurgunun medyada yer aldığı gibi 2 milyar dolar değil 108 milyon dolarlık bir portföy olduğunu ifade etti.

28.04.2021Gündem
Thodexin firari patronunun kardeşlerine ek gözaltı süresi

Thodex'in firari patronunun kardeşlerine ek gözaltı süresi

Yüz binlerce kişiyi mağdur edip yurt dışına kaçan Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in, aralarında kardeşlerinin de bulunduğu 8 kişi hakkında ek gözaltı süresi verildi.

28.04.2021Ekonomi
Thodex çalışanlardan ‘yetkimiz yok’ savunması geldi

Thodex çalışanlardan ‘yetkimiz yok’ savunması geldi

Kripto para borsası Thodex soruşturmasında serbest kalan 62 kişi, şirkette herhangi bir yetkilerinin olmadığını söyleyerek haklarındaki suçlamaları kabul etmediler. Bu kişiler Faruk Fatih Özer’in yurtdışına çıkmasıyla ilgili de bilgileri olmadığını iddia ettiler.

28.04.2021Ekonomi
Thodex vurgununda son dakika  Kripto Farukun kaldığı ev basıldı... Özeri saklayanlar gözaltında

Thodex vurgununda son dakika! 'Kripto Faruk'un kaldığı ev basıldı... Özer'i saklayanlar gözaltında

Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in sistemleri kapatıp yurt dışına çıkmasıyla başlayan serüvende dakikalar önce flaş bir gelişme yaşandı. Gelen son dakika bilgisine göre, Faruk Fatih Özer'in saklandığı ev basıldı. O evde Özer'i saklayanlar gözaltına alındı.

27.04.2021Ekonomi
Thodex şüphelileri de mağdur çıktı Paraları içerde kalmış

Thodex şüphelileri de mağdur çıktı! Paraları içerde kalmış

Geçtiğimiz günlerde sistemleri kapatıp yurt dışına kaçan Thodex'in patronu Faruk Fatih Özer'le irtibatlı bulunan şüphelilerin ifadeleri alındı. İfade verenlerden A.K. "Benim de şirkette 15 bin lira değerinde para hesabım vardı. Ben de mağdurum." dedi. Özer'in yakalanması için ekipler çalışmalarını sürdürürken CNN Türk İstihbarat Şef Yardımcısı Fulya Öztürk, emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre Özer'in yakalanmasının an meselesi olduğunu belirtti.

27.04.2021Ekonomi
Kripto Faruk Fatih Özer’e ilk dava açıldı

Kripto Faruk Fatih Özer’e ilk dava açıldı

Yaklaşık 400 bin kişiden topladığı 2 milyar dolarla Arnavutluk’a kaçtığı iddia edilen kripto para borsası Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’e ilk alacak davası açıldı.

27.04.2021Ekonomi
İlaç ihracatı yüzde 26.8 artışla 1.9 milyar dolar oldu

İlaç ihracatı yüzde 26.8 artışla 1.9 milyar dolar oldu

Türkiye ilaç ve eczacılık ürünleri sektörünün ihracatı 2020’de yıllık bazda yüzde 26.8 artarak 1.9 milyar dolara ulaştı.

27.04.2021Ekonomi
Son dakika: Thodex vurgununda dikkat çeken detaylar.. 9 ilde operasyon, ilk ifadeleri ortaya çıktı..

Son dakika: Thodex vurgununda dikkat çeken detaylar.. 9 ilde operasyon, ilk ifadeleri ortaya çıktı!..

Sahibi olduğu kripto para borsası Thodex üzerinden 400 bin kişiyi dolandırdığı iddiası sonrası Arnavutluk’a kaçan Faruk Fatih Özer’in ağabeyinin ardından dün kız kardeşi Serap Özer de yakalandı. Kripto para borsası şirketlerine altyapı desteği sağlayan şirketin sahibi ise Hürriyet'e özel çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

26.04.2021Gündem
Son dakika... Thodex, Vebitcoin ve Goldexco.in kapandı... Btc Türk ve Paribunun patronları hurriyet.com.trye konuştu...

Son dakika... Thodex, Vebitcoin ve Goldexco.in kapandı... Btc Türk ve Paribu'nun patronları hurriyet.com.tr'ye konuştu...

Thodex, Vebitcoin ve Goldexco.in ardında yüz binlerce mağdur ve milyarlarca liralık kayıp bıraktı. Türkiye son bir haftadır kripto para borsası dolandırıcılığıyla çalkalanıyor. Peki diğer kripto para borsalarında durum ne? Mağdurlar parasını alabilecek mi? Telaffuz edilen rakamlar doğru mu? Hurriyet.com.tr, Paribu'nun patronu Yasin Oral ve Btc Türk'ün sahibi Özgür Güneri ile konuştu.

26.04.2021Ekonomi
Kız kardeşi de yakalandı

Kız kardeşi de yakalandı

Sahibi olduğu kripto para borsası Thodex üzerinden 400 bin kişiyi dolandırdığı iddiası sonrası Arnavutluk’a kaçan Faruk Fatih Özer’in ağabeyi Güven Özer’in yakalanmasının ardından kız kardeşi Serap Özer de yakalandı. Operasyonda, gözaltı sayısı 69’a yükselirken 11 kişinin arandığı bildirildi.

26.04.2021Ekonomi
Son dakika haberler: Thodexin sahibi kripto Faruk Fatih Özer koruma tutmuş

Son dakika haberler: Thodex'in sahibi kripto Faruk Fatih Özer koruma tutmuş

Thodex kripto para borsasıyla yaklaşık 400 bin kullanıcının toplamda 2 milyar dolarıyla Arnavutluk’a kaçtığı iddia edilen Faruk Fatih Özer ile ilgili bomba detayı Hürriyet ortaya çıkardı. Emekli bir polisi yakın koruma tutan Özer, işlerinin kötü gittiği son dönemde de korumasını yanından hiç ayırmamış. Gelen son dakika bilgisine göre de firari Özer'in kardeşi Serap Özer'in de Kocaeli'nde yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi. Gözaltı kararı bulunan 11 kişinin araması sürerken 69 kişi gözaltına alınmış oldu. Öte yandan Faruk Fatih Özer'in yakalanması için Türkiye 4 teknik ekip kurdu. Bu ekipler Arnavutluk, Karadağ, Kosova ve Kuzey Makedonya'ya gönderildi.

25.04.2021Ekonomi
Fatih Faruk Özer İnterpolün aradığı 30uncu Türk oldu

Fatih Faruk Özer İnterpol'ün aradığı 30'uncu Türk oldu

Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı olan İnterpol'ün kırmızı bültenle arananlar listesine Fatih Faruk Özer'in eklenmesiyle aranan Türklerin sayısı 30'a yükseldi.

24.04.2021Gündem
2 milyarla kaçan Faruk Fatih Özer kimdir nereli kaç yaşında Thodex vurguncusu Faruk Fatih Özer hakkında bilgiler

2 milyarla kaçan Faruk Fatih Özer kimdir nereli kaç yaşında? Thodex vurguncusu Faruk Fatih Özer hakkında bilgiler

Faruk Fatih Özer Thodex isimli kripto para piyasası aracılığıyla yaklaşık 2 milyar dolarlık parayı alarak kayıplara karıştı. Son olarak Arnavutluk'ta görülen Faruk Fatih Özer'e operasyon düzenlendi. Kırmızı bültenle aranan Faruk Fatih Özer, operasyon düzenlenen otelden kaçtı. Türkiye'de bulunan 30 milyon dolarlık mal varlığına el konulan Faruk Fatih Özer kim ve nereli olduğu ile merak edilmeye başlandı. Peki, Thodex sahibi Faruk Fatih Özer kimdir nereli kaç yaşında? İşte, Thodex vurguncusu Faruk Fatih Özer hakkında detaylı bilgiler

24.04.2021Gündem
Son dakika habeler: İçişleri Bakanı Soyludan Thodex açıklaması 31 milyon lirasına el konuldu..

Son dakika habeler: İçişleri Bakanı Soylu'dan Thodex açıklaması! 31 milyon lirasına el konuldu..

Son dakika haberi.. Thodex Kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında kırmızı bülten çıkarıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Thodex'in kurucusu Fatih Faruk Özer’in yakalanması için Arnavutluk İçişleri Bakanı Bledar Cuci ile telefonda görüştü. Emniyet Genel Müdürlüğü ise kırmızı bültenin çıktığını duyurdu. Bakan Soylu, Türkiye'nin gündemine oturan Thodex olayına ilişkin "Şu anda maliyetinin ne kadar olduğunu bilmemekle birlikte burada bir olayla karşı karşıyayız. Günler geçtikçe bunun etkilerinin ne olduğunu hep beraber göreceğiz. Tabii bu olay duyulur duyulmaz gerekli hukuki tedbirler ve ihtiyati tedbirler alındı" açıklamasını yaptı. Bakan Soylu, "Şahsın Türkiye bankalarındaki 31 milyon lirasına el konuldu" dedi.

24.04.2021Ekonomi
Tiran’a ‘kaçmasın’ baskısı

Tiran’a ‘kaçmasın’ baskısı

THODEX’in sahibi Faruk Fatih Özer’in yakalanıp Türkiye’ye iadesi için hükümet dört bir koldan girişim başlattı. Hürriyet’in edindiği bilgiye göre önceki gün Özer’in Türkiye’den kaçtığının anlaşılması üzerine Türkiye’nin Tiran Büyükelçiliği olaydan anında haberdar edildi. Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük’ün, Ankara’dan gelen talimatlar üzerine Arnavutluk Dışişleri, İçişleri ve Adalet Bakanlıkları nezdinde üst düzeyde girişim yaparak, Arnavut makamlarını uyardığı ve Özer’in yakalanarak Türkiye’ye iadesini istediği öğrenildi.

24.04.2021Ekonomi
Özer için kırmızı bülten

Özer için kırmızı bülten

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü dün sabah kripto para operasyonu düzenledi. İstanbul merkezli 8 ilde 78 kişinin yakalanması için düzenlenen operasyonda 62 kişi gözaltına alındı.

24.04.2021Ekonomi
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soyludan Thodex açıklaması

Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Thodex açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin gündemine oturan Thodex olayına ilişkin "Şu anda maliyetinin ne kadar olduğunu bilmemekle birlikte burada bir olayla karşı karşıyayız. Günler geçtikçe bunun etkilerinin ne olduğunu hep beraber göreceğiz. Tabii bu olay duyulur duyulmaz gerekli hukuki tedbirler ve ihtiyati tedbirler alındı" açıklamasını yaptı.

23.04.2021Gündem
Kırmızı bülten ne demek Kırmızı bültenin anlamı nedir İşte kırmızı bülten hakkında bilgiler

Kırmızı bülten ne demek? Kırmızı bültenin anlamı nedir? İşte kırmızı bülten hakkında bilgiler

Kırmızı bülten Thodex olayıyla bir kez daha gündeme geldi. Thodex'in kurucu ve yöneticisi Fatih Faruk Özer'in kırmızı bültenle aranması ve Arnavutluk'tan iadesi için işlem başlatıldı. Bu gelişme ardından kırmızı bülten ile ilgili araştırmalar başladı. Peki, kırmızı bülten ne demek? Kırmızı bültenin anlamı nedir? İşte kırmızı bülten hakkında bilgiler

23.04.2021Gündem
Thodex şoku Adım adım neler yaşandı Kripto tosuncuk  2 milyar dolarla kaçtı... Kardeşim beni de çarptı..

Thodex şoku! Adım adım neler yaşandı? 'Kripto tosuncuk' 2 milyar dolarla kaçtı... 'Kardeşim beni de çarptı'..

Kripto para alım satımı yapılan Thodex’in sahibi Faruk Fatih Özer’in, piyasadan topladığı milyonlarca dolarla yurtdışına kaçtığı ileri sürüldü. Başsavcılık konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu. Thodex müşterileri firmanın merkezine gitti. Özer’in ağabeyi Güven Özer, “Nasıl böyle bir şey yaptı, anlayamadım. Çok akıllı ve dürüst bir çocuktur. Bizi de vurup gitti” dedi. Akşam saatlerinde ise Faruk Fatih Özer açıklama yaparak, “Birkaç gün içinde Türkiye’ye döneceğim” dedi..

23.04.2021Ekonomi
Ramazanın 11. günü iftar menüsü: Bugün iftara ne pişirsem

Ramazan'ın 11. günü iftar menüsü: Bugün iftara ne pişirsem?

Ramazan ayıyla birlikte sevdiklerine özel lezzetler sunmak isteyenler her gün iftar menülerini özenle oluşturuyor. "İftara ne pişirsem?, "Bugün ne pişirsem?" diye düşünenler için çorbadan tatlıya Ramazan'ın on birinci gününe özel nefis bir menü hazırladık. İşte 23 Nisan Cuma Ramazan'ın 11. günü için iftar menüsü...

23.04.2021Lezizz Menüler
Son dakika haberi.. Thodexin kurucusu Faruk Fatih Özerin yurt dışına kaçarken çekilen son fotoğrafı ortaya çıktı..

Son dakika haberi.. Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in yurt dışına kaçarken çekilen son fotoğrafı ortaya çıktı..

Türkiye'nin en büyük üçüncü kripto para borsası Thodex'in sahibi Faruk Fatih Özer'in, İstanbul Havalimanı'ndan yurt dışına kaçarken olan görüntüsüne ulaşıldı.

23.04.2021Ekonomi
Bitcoin çok sert düşüşe geçti

Bitcoin çok sert düşüşe geçti

Kripto para birimlerinin hemen hepsinde sert düşüş yaşanırken Bitcoin düşüşe öncülük etmeye başladı. Geçtiğimiz hafta 64 bin 813 doları gören Bitcoin bugün 48 bin 759 dolara kadar geriledi.

23.04.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ümmet yerine insanlık

- Londra sokakları İsrail karşıtı gösterilerde atılan sloganlarla inledi.

17.05.2021

Bir gazeteciden çok fazlası Türk basınında bir müessese: Sami Kohen

Gazeteci Sami Kohen’i anlatan bir yazı için yola koyulduğumuzda, “mesleğe ne zaman başladığı” sorusu bizi 1930’lu yılların sonunda Şişhane’deki bir evin salonuna kadar götürür. Kohen ailesinin evi aynı zamanda bir gazetenin yazıişleri gibidir. Henüz kısa pantolonlu olduğu, ortaokula başladığı yıllar... Ancak 13 yaşında ilk yayını bir şiirdir. Daha sonra onu 70 yılı aşkın gazetecilik hayatında dünya tarihinde iz bırakan pek çok olayın tanığı olarak görürüz.

15.05.2021