GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları 1-7 Nisan 2024 || Venüs, Koç Burcunda: Daha Cesur Adımlar Atabilirsin! Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Nisan 2024 || Venüs, Koç Burcunda: Daha Cesur Adımlar Atabilirsin! Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Nisan 2024 || Venüs, Koç Burcunda: Daha Cesur Adımlar Atabilirsin! Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"Haftalık burç yorumları 1-7 Nisan 2024 açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 1-7 Nisan haftalık burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! Peki, hangi burcu neler bekliyor? 1-7 Nisan haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, 1-7 Nisan 2024 haftalık burç yorumları..."

Haftanın Gündemi

2 Nisan saat 01:14’te Merkür, Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Bu zaman diliminde iletişimde ve teknolojide zorluklar yaşanabilir.

5 Nisan saat 07:00’de Venüs, Koç burcuna geçiyor. Venüs, aşk, ilişkiler ve güzellikle ilişkilendirilirken, Koç burcu ise hareketli ve cesur bir enerjiyle ilişkilendirilir. Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle birlikte romantizm ve flört konularında daha cesur adımlar atabilirsin. İlişkilerde tutku ve heyecan artabilir. Aynı zamanda kendi değerini daha fazla takdir etme eğiliminde olabilirsin.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Merkür'ün burcunuzda geri hareketi Nisan ayını hızlı ama bir o kadar da kontrollü bir şekilde başlatıyor. Duygularınız, düşünceleriniz kadar bunları ifade etme biçiminizi de gözden geçirmeniz gerekebilir. Mart ayı itibariyle gündeminize aldığınız tüm konuları değerlendirmeye almalısınız. Venüs'ün Koç burcuna geçişi kendinizi daha iyi ve canlı hissedeceğiniz bir dönemi açıyor. Fiziksel açıdan daha güçlü olabilir, iradenizi daha iyi kullanabilirsiniz.

Boğa

Merkür'ün 2 Nisan itibariyle Koç burcunda geri harekete başlaması bastırdığınız ya da ertelediğiniz konuları ön plana getirebilir. Bir şeyler üretmek, bir sonuç almak, hakkınızı elde etmek adına heyecanlı ve istekli olabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs'ün 5 Nisan'da Koç burcuna geçişi ile beraber içten dışa yenilenmenin, iyileşmenin vücut bulmuş haline dönüşebilirsiniz. Kendinize yönelmek, önceliklerinizi belirlemek ve bunlar için harekete geçmek adına hazırlık yapabilirsiniz.

İkizler

Yüksek bir tempo ve enerji başlangıçta iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir ama bazı zamanlarda durmanız gerekebilir. Böylece ne yaptığınızı görmekle beraber kaynaklarınızı, imkanlarınızı, düşüncelerinizi nasıl değerlendirdiğinizi de fark edeceksiniz. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber ekonomik açıdan daha güçlü ve hareketli bir döneme girebilirsiniz. Kendinizi bu konuda yetersiz hissetmenin ötesine geçerek adım atabilir, plan yapabilir ve araştırmalara başlayabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 2 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlamasıyla beraber işinize ya da sizi bu hayata bağlayan sorumluluğunuza, gündeminize olan saygınız artıyor. Artık bu konuyu şansa bırakmamanız gerektiğini görebilir ve düğmeye basabilirsiniz. Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile üzerinizdeki ağırlık hissinden kurtulabilirsiniz. Sizi ifade eden seçimler yapmak söz konusu olabilir. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda bu seçimlerin hazırlığını yapmak, mevcut çalışmalarınızın sonuçlarını almak adına iyi bir dönemdesiniz.

Aslan

Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlamasıyla beraber kendinizle ilgilenmenin, hayatınıza yön vermenin farklı bir boyutuyla tanışabilirsiniz. Göremediğiniz, kaçırdığınız, elinde tutamadığınız değerlerin ve imkanların farkına varabilirsiniz. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile kendinize katmak istediğiniz değerler üzerinde durabilirsiniz. Bu noktada daha araştırmacı, sorgulayıcı olabilirsiniz. Kendi işini kendi gören biri olmak size bu süreçte avantaj sağlayabilir.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 2 Nisan'da yönetici gezegeniniz Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlamasıyla nereye koştuğunuzu, nereye varmaya çalıştığınızı sorgulayabilirsiniz. Bu duraksama hali bir çöküşün değil, daha iyi bir ilerlemenin habercisidir. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber geçmişe bir sünger çekmek için gereken gücü bulabilirsiniz. Olaylar o anda yaşanır ve biter. Bunun etkilerini taşımadığınız sürece bu kural değişmeyecektir; bunu unutmayın.

Terazi

Hayatınıza giren insanlar ve onlarla yaşadıklarınız konusunda kontrolden çıkan, odağı değişen durumlar olabilir. Bunları fark etmek, görmezden gelmeyi bıraktığınızda mümkündür. Kendinize bu dönemde gerçekten görmediğinizi mi ya da görmeyi tercih etmediğinizi mi sormalısınız. Yönetici gezegeniniz Venüs Koç burcuna geçiyor. Arındığınız tüm olumsuz duyguların, fark ettiğiniz tüm sorunların nihayetinde özgürleştiğinizi görebilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Koç burcundaki Merkür'ün 2 Nisan'da geri hareketine başlaması hem çalışma hayatınızı hem de günlük düzeninizi alıştığınız formdan çıkarabilir. Ani gelişen durumlar size yeni kararlar aldırabilir. Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber sevdiğiniz işi yaparak seveceğiniz bir hayata erişebilirsiniz. Kendinizi kısıtlamanın, bir kalıbın içinde tutmanın değil o kalıbın dışındakilere odaklanmanın zamanındasınız.

Yay

İstediğiniz şeyin bu olmadığından emin olsanız da bunu çözmek ve düzeltmek zor gelebilir. Empatinin, saygının, anlaşmayı bilmenin önemli olduğunu unutmayın. Bunu kendinize ve hayatınızdaki insanlara da hatırlattığınızda kırıcı konuşmaların, kavgaların, yanlış anlaşılmaların önüne geçebilirsiniz. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber iyilikten, cesaretten ve neşeden sizi alıkoyan durumlara bir son verebilirsiniz. Buna fazlasıyla tahammül ettiğinizi düşünerek kaybettiğiniz zamanın telafisini yapabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 2 Nisan'da Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlamasıyla yaşadığınız yerin fiziksel durumu ve buradaki ilişkileriniz mercek altına alınabilir. Olağan sorunların haricinde daha önceki konuların gündeme gelmesi, hesaplaşma, restleşme gibi durumların yaşanması söz konusu olabilir. 5 Nisan'da Venüs'ün Koç burcuna geçişi ile beraber hem özel hayatınızı hem de maddi durumunuzu etkileyecek gündemleriniz olabilir.

Kova

Merkür'ün Koç burcunda geri hareketine başlaması rüzgarın sizden yana estiğini ancak dikkatli olmanız gereken dönemleri hatırlatabilir. Bir yeniliğin peşinde koşmak, farklı konularda girişimler yapmak adına uygun bir zemin bulamayabilirsiniz. 5 Nisan'da Koç burcuna geçen Venüs yeni insanlarla ve gündemlerle tanışmak konusunda sizi destekleyebilir. Sosyal anksiyeteniz olmasa da çekindiğiniz, adım atamadığınız ya da gelişim kaydedemediğiniz durumlar için avantajlar yakalayabilirsiniz.

Balık

Merkür'ün Koç burcundaki geri hareketiyle hayatınızda yolunda olmadığını düşündüğünüz konuları ve harcamaları dengeye getirebilirsiniz. Kontrolü kaybettiğinizin daha önce farkına vardıysanız retro süreci size çok iyi toparlanma ve yenilenme fırsatları verecektir. 5 Nisan'da Venüs'ün burcunuzdan ayrılıp Koç burcuna geçişi ile beraber hayattan ne beklediğinizi düşünebilir ve artık bu konuda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kendi hikayenizi başka hikayelerle kıyaslamayı bırakıyorsunuz.

False