GeriYengeç Yengeç Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç Burcu - Haftalık

Yengeç Burcu - Haftalık

"Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Bağ kurduğunuz her şeyi ve herkesi sorgulayabilirsiniz. Sıkı sıkıya tutunmak yerine yeniden değerlendirmek isteyeceksiniz. "

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Bağ kurduğunuz her şeyi ve herkesi sorgulayabilirsiniz. Sıkı sıkıya tutunmak yerine yeniden değerlendirmek isteyeceksiniz. Ailenizle aranızda geçen bazı konuların tekrar masaya yatırılması gerekebilir. Kesin bir karar vermeden önce, süreci baştan sona anlamakta fayda var.

Venüs ve Jüpiter’in etkileşimi, sizi duygusal olarak yeniden yapılandırıyor. Sevginizi ve emeğinizi, hayatınızda daha etkin ve faydalı şekilde değerlendirebilirsiniz. Karşılaşacağınız insanlar ve fırsatlar, duygularınızı daha iyi ifade etmenizi ve mantığınızın tesirini göstermenizi sağlayacaktır. Yeni insanlarla birlikte hareket etmek, duygusal paylaşımlar konusunda size yeni deneyimler katabilir.

Mars ve Chiron’un arasındaki karşıt açı, kariyer alanınızda yaşadığınız haksızlıklar karşısında sergileyeceğiniz tutumu belirlemenizi sağlıyor. Acının insana kattığı değeri tam olarak hissedebilir, kendinizi ve sorumluluklarınızı ön planda tutmak isteyebilirsiniz. İçinize kapandığınız dönem son buluyor, özgüveninizi tazeliyorsunuz.
Motivasyon Sözü: “Hiçbir şey için geç kalmadın, herkesin doğru zamanı farklıdır.”

False